Forum Milan Club Polonia
Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu

Wyjazdy - wyjazd na Arsenal-Milan 15/03/2018

SonaR - 24-02-2018, 23:12
Temat postu: wyjazd na Arsenal-Milan 15/03/2018
http://www.milanclubpolon...?id=00&news=447
mkmax - 25-02-2018, 12:26

Czy ktoś ze Śląska sie wybiera?
kermit5b - 25-02-2018, 14:03

Najprawdopodobniej będę się pisać na ten wyjazd. Planuje lecieć 15.03 z Katowic a powrót 16.03 również do Katowic. Cena biletu w dwie strony ok. 300zl
tak_o - 25-02-2018, 15:28

Witam. Nie jestem jeszcze członkiem tego Klubu, ale chętnie dołączę. Pytanie, czy jest taka możliwość? Mieszkam w UK i bardzo chciałbym się wybrać z Wami na ten mecz. Do formularza zgłoszeniowego nie mam dostępu niestety... Co zrobić w zaistniałej sytuacji?
Piotrek - 25-02-2018, 15:43

Nie będąc członkiem MCP nie masz możliwości zgłosić się na wyjazd
tak_o - 25-02-2018, 18:50

Dlatego wlasnie chcialbym dolaczyc...
Grzeniu - 26-02-2018, 00:37

Zapisy są raz w roku w wakacje. W ciągu trwania sezonu nie ma możliwości się dopisać.
jaramilan - 26-02-2018, 14:32

kermit5b, jakimi liniami ten lot 15.03 z Katowic, powrót 16.03?
Voltrex - 26-02-2018, 15:03

Hej tez jestem wstepnie zainteresowany lotem z Katowic. Kto by lecial ten 15-16, albo nawet 15-17 zeby ewentualnie zostac i polazic po Londynie to niech sie odezwie na priv. Przelot z biletem jakies 700zl wyjdzie. Gorzej z noclegiem i trzeba by cos pokombinowac chyba, ze w nocke opijemy awans albo smutki na miescie :D
Corleone - 26-02-2018, 21:47

Również bym się wybrał i został tak do soboty. Ja bardziej z Warszawy. Ktoś też z Wa-wy?
artur1318 - 26-02-2018, 21:50

Bardzo kusząca oferta :D

Panowie, o której byście byli w Londynie?

tak_o - 27-02-2018, 12:04

Jestem w stanie zrozumiec, jesli zapisy sa raz w roku, bo jestescie Stowarzyszeniem, wiec musicie byc zarejestrowani, kazdy czlonek ma swoj numer. Nie mozna dolaczyc w trakcie sezonu czy po prostu takie macie zasady?
Piotrek - 27-02-2018, 12:55

Tak stanowi status stowarzyszenia.Oprócz tego wszyscy członkowie zgłaszani są do AIMC w celu rejestracji.Także musisz poczekać do lata wtedy rozpoczną się zapisy na nowy sezon a obecny stan gry naszych piłkarzy powoduje to iż mamy duże szanse na grę w Pucharach a co za tym idzie i ciekawe wyjazdy
tak_o - 27-02-2018, 13:39

A jest mozliwosc zgloszenia nowego czlonka do AIMC podczas trwania sezonu, gdyby w statusie stowarzyszenia bylo napisane, ze kazdy moze do owego stowarzyszenia dolaczyc w dowolnym czasie?
SonaR - 27-02-2018, 23:52

Tu nie chodzi nawet o status, ale o to, że takie mamy zasady, że zapisy odbywają się raz w roku. Ma to na celu między innymi wykluczenie masowych zapytań o dołączenie do fan klubu, kiedy są szlagierowe mecze. Do MCP należy się nie tylko kiedy jest Arsenal-Milan, czy Milan-Barcelona, ale również wtedy gdy gra się tylko z Benevento czy z Frosinone.

Gdyby zapisy były otwarte cały rok, to mielibyśmy chętnych do zapisania się tylko przed ważnymi meczami.

Chicken - 28-02-2018, 16:05

@tak_o - przecież nie musisz być członkiem MCP żeby jechać na ten mecz. Zapiszesz się po sezonie. Teraz kup sobie bilet normalną drogą i zgadaj się z chłopakami z MCP i tyle.
tak_o - 03-03-2018, 10:47

Dzieki, nie mam chyba wyjscia, tak zrobie. Orientuje sie ktos, czy pojawia sie bilety na ten mecz na oficjalnej stronie Milanu?
Marcu - 04-03-2018, 17:34

czy mamy juz jakies informacje odnosnie puli biletow na Arsenal-Milan?? bo mi sie okazja pojawila na bilet za 30F :D oczywiscie wolalbym siedziec na trybunie z naszymi no ale... moze losowanie nas czeka ?
tak_o - 04-03-2018, 18:27

Gdybys jednak nie potrzebowal tego biletu za 30 GBP to ja go chetnie od Ciebie odkupie...
SonaR - 05-03-2018, 22:43

niestety nie ma na razie zadnych informacji, poniewaz absolutnie zadne informacje na temat sprzedazy biletow jeszcze sie nie pojawily. Robimy wszystko, by zdobyc bilety dla wszystkich, ktorzy sie zapisali na wyjazd i jak tylko bedziemy mieli konkretne informacje, to poinformujemy te osoby mailowo.
tak_o - 05-03-2018, 23:00

Jak komuś mocno zależy na meczu w Londynie to na fb w wyszukiwarce wpisujemy Arsenal tickets, po czym opcja dołącz do grupy. Wysyłamy zaproszenie i czekamy, aż przyjmą do grupy. W grupie tej ludzie sprzedają bilety tylko i wyłącznie po takiej cenie, jaka obowiązuje za bilet bez dodatkowych kosztów. Cena na bilet Arsenal - Milan to 25 funtów.
SonaR - 05-03-2018, 23:02

osobiscie przestrzegam przed tego typu grupami
tak_o - 06-03-2018, 10:29

Czemu? Osobiscie korzystalem kilka razy i zawsze bylem zadowolony. Nie bojcie sie wlasnego cienia, jestesmy Milanem! Jesli komus zalezy, zeby jechac na mecz to kazda droga jest wlasciwa. Nie kibicujemy Milan Club Polonia, kibicujemy Milanowi! To chyba znaczaca roznica. Sorry, ale jesli ktos nie chce dopisac mnie do Stowarzyszenia w trakcie trwania sezonu, to co mam o Was myslec? (Nie kieruje tego do kazdego z Was, tylko do tych, ktorzy mi odmowili). Nie ma problemu, by dolaczyc, wystarczy wyslac dokumenty, ale komus sie nie chce... Sprawdzilem i wiem, co mowie. Troche jak pies ogrodnika - sam nie wezmie i drugiemu nie da. Bo biletow zabraknie? Wydaje mi sie, ze Stowarzyszenie powinno trzymac sie razem i chciec pozyskac jak najwieksza liczbe czlonkow w kazdym momencie, bo im wiecej ludzi, tym lepiej, wiekszy doping. Wiec pytam jeszcze raz: Komu kibicujecie? Sobie czy Milanowi? Kupilem bilet wlasnie przez FB, jade na mecz, jade kibicowac Milanowi i to jest najwazniejsze! Tyle w temacie...
AdiMilan - 06-03-2018, 11:23

Zapisy są co roku roku i wystarczy wtedy sie zapisać a nie wtedy jak mecz jest i nagle chce się dostać na mecz. Specjalnie dla jednego czy dwóch osób trzeba robic wyjątek? jakoś ponad 800 osób potrafiło się zapisać :)
Bubu - 06-03-2018, 13:36

tak_o napisał/a:
Sorry, ale jesli ktos nie chce dopisac mnie do Stowarzyszenia w trakcie trwania sezonu, to co mam o Was myslec?
A poza tym wszyscy zdrowi?
Marcu - 06-03-2018, 21:14

tak_o napisał/a:
Jak komuś mocno zależy na meczu w Londynie to na fb w wyszukiwarce wpisujemy Arsenal tickets, po czym opcja dołącz do grupy. Wysyłamy zaproszenie i czekamy, aż przyjmą do grupy. W grupie tej ludzie sprzedają bilety tylko i wyłącznie po takiej cenie, jaka obowiązuje za bilet bez dodatkowych kosztów. Cena na bilet Arsenal - Milan to 25 funtów.


Z tego co mi sie wydaje to bilety chodza po 180F, tansze sa tylko dla posiadaczy kart kibica no ale moze sie myle.... Tak czy siak, jedziemy :)

SonaR - 06-03-2018, 21:27

tak_o napisał/a:
Czemu? Osobiscie korzystalem kilka razy i zawsze bylem zadowolony. Nie bojcie sie wlasnego cienia, jestesmy Milanem! Jesli komus zalezy, zeby jechac na mecz to kazda droga jest wlasciwa. Nie kibicujemy Milan Club Polonia, kibicujemy Milanowi! To chyba znaczaca roznica. Sorry, ale jesli ktos nie chce dopisac mnie do Stowarzyszenia w trakcie trwania sezonu, to co mam o Was myslec? (Nie kieruje tego do kazdego z Was, tylko do tych, ktorzy mi odmowili). Nie ma problemu, by dolaczyc, wystarczy wyslac dokumenty, ale komus sie nie chce... Sprawdzilem i wiem, co mowie. Troche jak pies ogrodnika - sam nie wezmie i drugiemu nie da. Bo biletow zabraknie? Wydaje mi sie, ze Stowarzyszenie powinno trzymac sie razem i chciec pozyskac jak najwieksza liczbe czlonkow w kazdym momencie, bo im wiecej ludzi, tym lepiej, wiekszy doping. Wiec pytam jeszcze raz: Komu kibicujecie? Sobie czy Milanowi? Kupilem bilet wlasnie przez FB, jade na
mecz, jade kibicowac Milanowi i to jest najwazniejsze! Tyle w temacie...




Powiem tak, powodzenia. Zapisy odbywają się raz w roku, między innymi po to, by chronić innych przed takimi osobami jak Ty, które nagle po wylosowaniu komercyjnego rywala wychodzą spod piasku i wysyłają setki wiadomości, byle tylko zdobyć bilet, za który są w stanie zapłacić nawet pięciokrotną jego wartość. Ty jesteś nawet jeszcze lepszy, bo przychodzisz do nas na forum i wypisujesz nam o tym, że się boimy własnego cienia i mówisz nam, byśmy specjalnie dla Ciebie otworzyli zapisy. Gdybyś myślał rozsądnie, to zapłaciłbyś latem 45zł, pojechał na zlot, poznał wielu fajnych ludzi i teraz byłbyś spokojny o bilet. Gdybyś nie myślał tylko o sobie, to domyśliłbyś się również na jakiej zasadzie działają Stowarzyszenia i wiedziałbyś także, że do tej działalności potrzebna jest również płynność finansowa, a to może być zagwarantowane tylko dzięki zapisom w obecnej formie. Milan Club Polonia, w odróżnieniu od innych fan klubów, nie ma na celu również prowadzenia działalności zarobkowej, a tym samym nie zależy nam na tym, by przed meczami Arsenal - Milan, Milan - Barcelona, czy Milan - Real, przygarniać setki zagubionych osób jak Ty, które do tej pory o nas nie pamiętały, a obecnie zasypują nas wiadomościami na czym tylko się da, by zdobyć bilet na mecz. Masz 32 lata? Gdzie byłeś zatem do tej pory, przez 17 lat działalności Milan Club Polonia, że teraz nazywasz nas psem ogrodnika? Sorry, ale jeśli ktoś przez 17 lat nie chce się zapisać do Milan Club Polonia, a po wylosowaniu Arsenalu pisze jak desperat, to co mamy o nim myśleć?

Są tacy, którzy kibicują nie Milanowi, ale Milan Club Polonia. Są tacy, którzy kibicują i Milanowi i Milan Club Polonia. Są też tacy, którzy kibicują nie kibicują Milanowi, a są w Milan Club Polonia dla towarzystwa i dlatego, że się dobrze czują w naszym gronie. Stowarzyszenie trzyma się razem i wystarczy, że wstąpisz w przyszłym roku i sam się tego przekonasz. Nie ma problemu, by dołączyć. Wystarczy wysłać dokumenty, opłacić roczną składkę w wysokości 45 zł, ale komuś musi się chcieć. Zapisy trwają średnio 3 miesiące, wiec jest na to wystarczająco czasu, nawet jeśli wyjeżdża się na mega długi urlop, na rejs dookoła świata i nie ma się dostępu do netu, czy jak się musi wyprowadzić psa na spacer. Sprawdziłem właśnie na stronie i wiem co mówię. W MCP miejsc nikomu nie zabraknie. Zapraszam i wtedy może zrozumiesz również dlaczego zapisy nie trwają cały rok, jaka jest atmosfera na zlotach, doping i może zmienisz zdanie na temat postawy przez Ciebie reprezentowanej.

Możesz więc sobie przemyśleć czy lepiej jest wstąpić w szeregi Milan Club Polonia, czy za rok o tej porze, po wylosowaniu Barcelony w pucharach znów pisać tego typu rzeczy.

A jeśli kupiłeś bilet na FB to super. Fajny ten fejsbuk. Przyjdź i pozdrów nas na sektorze. Chętnie piątkę przybijemy.

SonaR - 06-03-2018, 21:28

tytułem informacji - na maile zostały rozesłane potwierdzenia biletów do osób, które zapisały się na wyjazd.
Soja - 06-03-2018, 21:53

Elegancko ;)

Ilu nas będzie w tym roku na Emirates?

P.S. Może na przyszłość zróbmy zapisy nie tylko cały rok, ale też na fb i w promocyjnej cenie :D

SonaR - 06-03-2018, 22:11

19 osob
tak_o - 09-03-2018, 11:28

Rozbawilo mnie to, co przeczytalem, zadowolony siedze. :)

Poza tym nie chcialem nikogo z Was urazic, jesli ktos sie poczul jakby 'dostal z liscia' to przepraszam. Udalo mi sie kupic bilet za 23 euro na oficjalnej stronie Milanu, bo chce z Wami usiasc Panowie, takze mam nadzieje, ze sie spotkamy i przedyskutujemy kilka kwestii. Bilet kupiony na fb odsprzedalem. Zatem do zobaczenia!

Soja - 12-03-2018, 22:04

SonaR, jest już ustalony koordynator, zbiórka itd.?
Do meczu 3 dni a ja nie widzę nic na mailu.

SonaR - 12-03-2018, 22:19

Informacje mailowe zostana rozeslane jutro lub w srode. Poinformuje o rozeslaniu maila rowniez tutaj. Wyjazdy na wyjazdy niestety maja to do siebie, ze wiele informacji splywa w ostatniej chwili, a czasami naprawde w ostatniej, ostatniej.
Marcu - 14-03-2018, 21:00

witam, jutro pracuje w zwiazku z tym bede w okolicach stadionu 40 minut przed meczem, prosze o poczekanie na mnie z moim biletem :)
SonaR - 14-03-2018, 23:59

40 minut przed meczem wyjazdowym to jest juz naprawde ostateczny czas. Jesli do tego dojda jakies korki czy inne opoznienia (co jest wielce prawdopodobne) to zmuszasz koordynatorow, by czekali specjalnie na Ciebie i ryzykowali, że mimo długiej podróży wejdą na mecz z opoznieniem lub w ostatniej chwili, nie mogąc cieszyc sie przedmeczowa atmosferą.

Wez to pod uwage i uszanuj prosze starajac sie tym samym urwac nieco z pracy i byc wczesniej. Po to informujemy by byc, ze sporym wyprzedzeniem, by uniknac takich sytuacji i oczekiwania na ostatnie osoby, kiedy wszyscy juz dawno sa na sektorze. Koordynatorzy sa rowniez czesto odpowiedzialni za flagi, organizacje i pilnowanie innych. Musza wiec tez wejsc wczesniej, upozycjonowac flagi i ludzi, nie moga czekac do samego konca.

tak_o - 15-03-2018, 15:29

Gdzie Was można spotkać przed meczem? Jakiś pub?
Marcu - 15-03-2018, 16:29

Sonar... Wez wyluzuj.. Dajcie znac gdzie was zlapie, 40 minut przed to czarny scenariusz, a wciaz jest to 40 minut... Mam na mysli 40 minut przed meczem pod stadionem.. I uwierz mi urywam sie z pracy wczesniej.. Wystarczy ze jedna osoba na mnie poczeka z moim biletem..
tak_o - 15-03-2018, 16:57

Mogę przejąć bilet i poczekać na kolegę, nie problem. Jestem już przy stadionie.
Marcu - 15-03-2018, 18:10

Dzieki
plakat33 - 16-03-2018, 13:46

Ktoś będzie miał fajną pamiątkę z wyjazdu. Podczas transmisji kamera uchwyciła przez moment jednego wyjazdowicza z szalikiem MCP na szyi :)
Pawko IRL - 17-03-2018, 10:58

Soja i Gregor byliście w TV kilka razy pokazywani :P
Soja - 17-03-2018, 23:11

Pawko IRL mówisz, że kilka razy?
Ja tylko o jednym ujęciu wiem, które jest w komentarzu wklejone na profilu MCP na FB.

SonaR, jednak bilety były sporo tańsze niż kwota zaliczki.
Myślę, że dobrze by było kwestię oficjalnie wyjaśnić.

SonaR - 18-03-2018, 11:38

spokojnie, po tym, jak rozliczymy finansowo ten wyjazd to dokonamy odpowiednich zwrotow.
pajonku - 22-04-2018, 20:06

Witam, ja rozumiem że MCP jest bardzo zajętym stowarzyszeniem, wiem że jest sporo rzeczy do zrobienia. Ale nie rozumiem jakim cudem nie można przez ponad miesiąc rozliczyć pieniędzy z wyjazdu dla niespełna 20 osób, gdzie cała organizacja sprowadzała się do zakupu biletów. Nie chciałbym nikogo urazić ale trąci to brakiem profesjonalizmu, kwota może nie jest zbyt duża ale można odnieść wrażenie że ktoś czeka tylko że cała sprawa pójdzie w zapomnienie, a w całości to całkiem fajna suma... Pozdrawiam i proszę o jak najszybsze rozwiązanie tej kwestii.
SonaR - 22-04-2018, 20:53

Witam,
miedzy innymi takim cudem, ze musimy Ci odpisywac jeszcze raz na to samo, na co juz Ci odpisalismy wczesniej mailowo.

W jednym i tym samym czasie, na raz zlozylo sie kilka bardzo waznych tematow, ktorymi MCP sie zajmowalo. Tak jak Ci pisalismy, byly to miedzy innymi wyjazdy na derby, jego anulowanie, ktore przynioslo nam mnostwo dodatkowej i niespodziewanej pracy, organizacja letniego zlotu, wyjazd na final pucharu wloch, wyjazd do turynu na juve i 4. europejski turniej fan klubow Milanu. W jednym czasie zajmowalismy sie praktycznie 5 rzeczami, a czlonkow zarzadu gwarantuje Ci, ze obecnie jest tylu jedynie na papierze. Do tego mamy również prywatne życie i prywatne sprawy, a rowniez dochodza sprawy bieżące w MCP. Niektórzy w tej chwili oglądają sobie np mecz Rube - Napoli, a inni pracują i odpisują na maile, czy na forum.

W pierwszej kolejnosci dokonalismy zwrotow na derby, poniewaz bylo to wczesniej i naturalnie w zwiazku z tym mialo to pierwsze miejsce w kolejnosci. Chcieliśmy zrobic szybko rowniez i Arsenal, ale niestety nam sie to nie udalo, ze wzgledu na inne sprawy. Tym bardziej, ze uznalismy, ze jesli Ty i inne osoby, ktore wplacily ustaloną wczesniej kwotę na wyjazd na Arsenal, to znaczy, że taką kwotę i taki własnie koszt, będąc osobami dorosłymi, w pełni akceptują i na zwrot mogą w obecnej, pełnej pracy sytuacji, poczekać nieco dłużej, tym bardziej, że niski koszt biletu był ogromnym zaskoczeniem i jest miłym dodatkiem w postaci zwrotu kosztów nadwyżki. Kwestia priorytetyzacji w momencie, gdy ma się zbyt dużo spraw na głowie. Po mailach jakie pisałeś, zdawało się, że to wszystko zrozumiałeś, ale widać, że niestety nie.

Ile moze trwac sprawa zwrotu dla 20 osob? Jak widac, moze to trwac nawet poltora miesiaca. Powiem Ci tylko, ze to nie jest jak myslisz, że sobie siadasz i robisz przelew jak u siebie. Jak juz masz wszystko rozliczone, to siadajac do przelewow musisz wszystko zaznaczyc, wpisac w system, sprawdzic dokladnie konta, kto wplacal przez poczte, kto z konta i przez wszystko bardzo uwaznie przejsc, zeby w dokumentach bylo czysto i by za dwa lata ktos sie nie zglosil, ze nie dostal zwrotu, bo i takie przypadki mielismy, albo by do kogos nie poszedl zwrot 2 razy. Zwrot dla 30 osob na derby zajal ponad 3 godziny zwyklej pracy, wiec w przypadku Arsenalu dla Twojej informacji zajmie pewnie ponad 2 godziny. Jedyne co jest potrzebne w Twoim przypadku to cierpliwosc.

Twoje zarzuty, że ktoś czeka, że cała sprawa pójdzie w zapomnienie, kiedy dostałeś od nas odpowiedź mailową zapewniającą, że będą dokonane zwroty dla wszystkich, po prostu przemilcze.

Bubu - 22-04-2018, 22:01

pajonku napisał/a:
Nie chciałbym nikogo urazić ale trąci to brakiem profesjonalizmu, kwota może nie jest zbyt duża ale można odnieść wrażenie że ktoś czeka tylko że cała sprawa pójdzie w zapomnienie, a w całości to całkiem fajna suma...
... Dostałeś odpowiedź, że pieniądze wrócą i piszesz takie debilizmy?
pajonku - 23-04-2018, 09:09

Heh, może najpierw należało by sprawdzić z kim wcześniej była prowadzona rozmowa na ten temat. I Wy dziwicie się że się dopominam... Brak profesjonalizmu...ale dzięki że chociaż forum czytacie.
Soja - 28-04-2018, 12:46

Otrzymałem zwrot, dziękuję.

Chciałbym się przy okazji spytać, jak te kwoty były wyliczane?
Nawet po odjęciu zwrotu pozostała kwota to podwojona równowartość biletu.

Nie mam zamiaru snuć żadnych teorii spiskowych, po prostu chciałbym otrzymać informację.

SonaR - 03-05-2018, 20:21

Oczywiscie.

Przede wszystkim nalezy wyjsc od tego, ze MCP nigdy nie placi za bilety ceny, ktora widnieje na bilecie i nawet przy kupnie samemu rowniez nie placi sie prawie nigdy takiej ceny. Kazdy dolicza sobie prowizje agencyjne, dla lepszego zrozumienia, jesli ktos kupowal np sobie samemu bilet na final Pucharu Wloch, to wie o czym mowie.

AIMC dolicza wiec sobie swoje prowizje do kazdego biletu i jest to zawsze minimum 2 euro od biletu, bardzo rzadko kiedy wiecej, ale nigdy mniej niz 2 euro. Dzieki temu oprocz skladek jakie do nich placimy maja pieniadze na biezace koszty, prowadzenie dzialalnosci i zapewne oplacenie pracownikow.

Bilet oficjalnie "kosztowal" 23 eur. MCP kupowalo je jednak od AIMC za 25€. Kupilismy 19 biletow, wiec daje to 475€, co bank przeliczyl po kursie 4.41, wiec lacznie wyszlo nas 2094,75pln. W przeliczeniu na osobe daje to 110,25pln za sam bilet. Do tego dochodzi koszt przelewu 120pln oraz ubezpieczenie 350pln, czyli lacznie 470pln/19 osob = 24,74pln na osobe. Razem daje to 134,99pln.

45 zl roznicy, ktore zostaje po zwrocie 170pln jakie otrzymaliscie, decyzja zarzadu zatrzymalismy na koncie MCP w celu skompensowania częsci wysokich strat jakie MCP poniosło przez zamieszanie z anulowanymi derbami Mediolanu.

acmp - 10-05-2018, 20:02

Witam.

Dziękuje za szczegółową odpowiedź. Teraz wiem skąd te różnice ale skoro mogę dopytać to proszę odpowiedzieć o jakie ubezpieczenie chodzi oraz czy jest to w porządku abym jak płacił 2x45zł za poniesione straty związane z derbami?

Ja nie starałem się o bilet na ten mecz więc dlaczego mam pokrywać koszty za grupę osób które miały zamiar wybrać się na ten mecz?

Prowadzę działalność i jeżeli np w trakcie transportu towaru auto złapie awarię to czy mam swoich wszystkich klientów (nie tylko tych dla których wiozę przesyłkę) obarczać kosztami naprawy?
Trochę to nie zrozumiałe.

Co najistotniejsze o takich decyzjach należy informować przed faktem, zapytać czy wyrażam/y na to zgodę.

Od 2011 roku płace co roczne składki i nigdy przez ten czas nie starałem się o bilety na jakikolwiek mecz i nagle gdy to zrobiłem przywłaszcza się część moich pieniędzy bo ktoś wybrał się na mecz którego nie było? Z całym szacunkiem ale ja mam na kogo przekazać te pieniądze.

Nie wiem jak inni na to się zapatrują ale kosztami proszę obarczyć osoby którym niestety nie udało się obejrzeć derbów, a moje niesłusznie zatrzymane pieniądze proszę zwrócić.

Z góry dziękuję

Marcin Pająk

Ps. Gdyby to było załatwione w inny sposób to może bym na to przystał ale ponieważ sprawa została załatwiona bez wcześniejszego poinformowania mnie to jest to zwykłe przywłaszczenie, a na to stanowczo się nie zgadzam.

SonaR - 11-05-2018, 20:52

Nie placisz 2x45 tylko 1x45zl.

Nie informujemy przed faktem i nie pytamy o zgode, kiedy doplacamy do wyjazdow z kasy MCP i nie czujemy sie tym samym w zobowiązaniu, by informowac lub pytac o zgode w momencie, gdy nadwyzka zostaje na koncie MCP, tym bardziej, ze zapisujac sie na wyjazd zaakceptowales koszt wyjazdu w wysokosci 350zl i zrobiłeś to z własnej nieprzymuszonej woli. Dla zachowania plynnosci finansowej i oszczednosci naszego czasu zdecydowalismy sie wlasnie na zatrzymanie tych 45zl z Arsenalu, zamiast rozliczania i wysylania do kazdego uczestnika derbow, maili z informacja o doplacie, co byloby trudne dlatego, ze bylo to juz po fakcie i w dodatku ludzie byli zirytowani z tego wzgledu, ze przejechali szmat drogi i nie zobaczyli meczu. Prawdopodobienstwo, ze taka osoba po anulowanym meczu jeszcze doplaci byloby wiec raczej niewielkie.

Jeśli opłacasz składkę od 2011 roku i po raz pierwszy zdecydowałeś się na wyjazd na mecz z MCP, to chyba nie jest to nasza wina? Moglbys w tej sytuacji tez powiedziec, ze wplacales zaliczke i skoro nie korzystales, to przywlaszczylismy sobie wszystkie Twoje zaliczki od 2011 do 2017 roku. Gdybyś zdecydował się na udzial w imprezie MCP wcześniej lub innym razem, to prawdopodobnie byśmy do Twojej wpłaty dołożyli ze środków MCP i wtedy nie posądzałbyś nas o przywłaszczenie swoich pieniędzy, bo na 8 ostatnio organizowanych wyjazdów dokładaliśmy aż do 6. Jeśli przyjedziesz kiedyś na zlot to również będziesz miał 4 dni zabawy za nieco ponad połowę wartości pobytu, ponieważ dokładamy do nich ze środków MCP. Taki mamy model funkcjonowania i w pełni się on dotychczas sprawdza, a czlonkowie MCP moga jezdzic dzieki temu na wyjazdu po najnizszych mozliwie kosztach, bo nie wiem czy istnieje taki fan klub, ktory organizuje wyjazdy po takich kosztach jak MCP. Dla przykladu podam Ci, ze byly przypadki, gdzie inne fan kluby organizowaly wyjazdy na dokladnie ten sam mecz, po cenie 2x drozszej niz MCP.

acmp - 13-05-2018, 00:24

Płacę 2x45 zł bo zrobiłem przelew na kwotę 700zł.
Co do zwrotu za bilet to czy mam teraz dziękować, że dostałem w ogóle "część" gotówki?

Argument aby zachować płynność oraz co mnie nawet nie śmieszy zaoszczędzić naszego czasu?!
Skoro jesteś w zarządzie MCP (tego nie wiem) to poświęć trochę więcej czasu aby zebrać brakujące środki od kogoś kto faktycznie powinien uregulować straty wyjazdu na mecz derbowy.
Ja rozumiem, że każdy kto wybrał się na derby był poirytowany brakiem meczu, ale ja też jestem poirytowany faktem zatrzymania części moich pieniędzy.
Pracuje aby utrzymać rodzinę, a nie po to aby fundować komuś wyjazdy.

I na koniec nie pisz bzdur o corocznych przywłaszczeniach składek bo tych pieniędzy nie wpłacam jako zaliczkę na mecz.
Wpłacałem bo jako kibic AC Milan od lat 90 chciałem również należeć do rodziny MCP w Polsce i być dumnym z tego faktu.
Co do zlotów to od pierwszej mojej składki wiedziałem, że na żaden ze zlotów letnich czy zimowych nie będzie mi dane pojechać więc to nie był argument moich wpłat.

Nie wspomnę, że takich osób jak ja co płacą regularnie składki i może raz na parę lat starają się o bilet jest spora większość.

Czy się komuś podoba czy nie to kieruje się uczciwymi zasadami i podkreślam, że zatrzymanie przez Was moich 90zł aby oszczędzić kogoś czas, a mnie wcześniej nie uprzedzić jest nie w porządku.

Dlatego pozostaje przy swoim i bardzo proszę o dokonanie zwrotu reszty środków.

Pozdrawiam

PS. Ciekawi mnie czy gdybyśmy nie wałkowali tematu zwrotów za bilety to czy w ogóle byśmy coś dostali?

SonaR - 15-05-2018, 22:25

Cytat:


PS. Ciekawi mnie czy gdybyśmy nie wałkowali tematu zwrotów za bilety to czy w ogóle byśmy coś dostali?


gdybyś trochę bardziej uczestniczył w życiu MCP i nas znał, to byś takich pytań nawet nie zadawał i nie poddawał w wątpliwość naszej uczciwości, ale widzę, że próbujesz zrobić hałas pisząc nawet z dwóch różnych kont, żeby wyglądało to na większe "wałkowanie tematu" więc odpowiem. Tak, byście dostali. Oprócz Ciebie i Soji, który poprosił na forum o wyjaśnienie nie otrzymaliśmy więcej żadnych zapytań, bo sprawa była po prostu logiczna, że będzie zwrot i nie jest to pierwsza taka sytuacja, gdzie zwracamy pieniądze. Twoje sugestie natomiast są zupełnie nie na miejscu. Za chwilę napiszesz, że jesteśmy złodziejami, bo Cie okradliśmy z 45zł, ale czy my Cie zmuszaliśmy do tego byś się zapisywał na wyjazd i wpłacał 350zł za osobę? Wpłaciłeś podaną kwotę akceptując, że taki może być koszt i tyle musisz wydać, a później piszesz, że oczekujesz zwrotu, bo musisz utrzymać rodzinę. Wybacz, ale wydaje mi się, że o rodzinie trzeba było pomyśleć jednak trochę wcześniej i może po prostu się nie zapisywać na ten mecz.

Piszesz, że zostałeś poszkodowany podwójnie bo wpłaciłeś 700zł i potrąciliśmy Ci 2x45 co by sugerowało, że zapłaciłeś jakąś wyższą stawkę lub zostałeś rozliczony jakoś inaczej niż inni. Zapłaciłeś dobrowolnie wskazaną przez nas kwotę za Radosława Pająka i Marcina Pająka. Za dwie osoby i za dwie osoby zostałeś rozliczony. Każdy był rozliczony tak samo, więc wspomniane 45zł zostało potrącone z wpłaty Marcina Pająka i Radosława Pająka. Rozumiem, że może to się Tobie nie podobać, bo nie jest możliwe, by w tak wielkim Stowarzyszeniu wszystko się wszystkim podobało. Nie każdy się również dobrze czuje z tym, że ktoś się później dobrze bawi na zlocie za pieniądze z jego składek, ale zazwyczaj większość się czuje dobrze jeśli z kolei dopłacamy do ich wyjazdów i mogą skorzystać z pewnych rzeczy taniej. Raz MCP dokłada, raz zarabia i musi to robic, by móc realizować cele statutowe. Na Twoje nieszczęście trafiło, że straciłeś, na sporą większość jednak trafiło i cały czas będzie trafiać, że zyskali.

acmp - 16-05-2018, 18:41

Uczestniczę na tyle na ile pozwala mi czas.
Czy coroczne zapisy posiadają jakiś wymóg regulaminowy co do minimalnego czasu uczestnictwa?! albo ilości wspólnych wyjazdów?
Chłopie ogarnij się bo głupoty piszesz.

Posądzasz mnie o pisanie z dwóch kont?
To proszę o szczegóły bo mi na ten temat nic nie jest wiadome.
Co do wałkowania tematu to chyba po to jest to forum?

Co do biletów wirtuozie to nie ma znaczenia czy kupowałem jeden czy dwa czy więcej.
To, że zapłaciłem za dwie osoby z mojego konta nie powinno Ciebie interesować.
Najważniejszym faktem jest to, że zatrzymałeś (Ty lub osoby w których imieniu piszesz) moje 90zł bo nie chcesz tracić czasu lub złościć kogoś kto był na derbach!
Podkreślę to po raz kolejny, że nie mam zamiaru opłacać z moich ciężko zarobionych pieniędzy czyiś wycieczek.

Ale Ty tego nie zrozumiesz bo chyba nie posiadasz rodziny, a jeżeli posiadasz i tym bardziej nie łapiesz prostego przekazu to naprawdę źle świadczy o Tobie.
I nie pisz mi kiedy ja mam myśleć o swoich dzieciach (rodzinie) bo qrwa brniesz za daleko!

Jak już pisałem na zloty się nie wybierałem i nie mam zamiaru bo nie mogę (choć to Ciebie nie powinno interesować).
Zapewne gdy będę chciał jechać znowu na jakiś mecz to zakupie bilet samemu więc nie skorzystam z tych Waszych jak piszesz dopłat.

Nadal czekam na zwrot 90 zł, a jak chcesz aby się kasa zgadzała to przy najbliższym jakimś wyjeździe zabierz jednej z tych osób która korzysta często z wyjazdów skoro są osoby zadowolone, że tak dopłacacie.

PS. Wcześniej napisany Twój argument o zatrzymaniu moich 90zł aby zaoszczędzić Wasz czas i nie obarczać kosztami poirytowanych wyjazdem na derby jest bardziej beznadziejny niż moje pytanie które tak się Tobie spodobało, że je aż zacytowałeś.
I nie sugeruj, że jesteś złodziejem bo nikt tak nie napisał i nie napisze no chyba, że tak się czujesz?
Ja pisałem o przywłaszczeniu...

snaxkaka22 - 16-05-2018, 21:48

Kiedyś była zbiórka na forum na "niesłuszne mandaty w PKP".
Proponuje zbiórkę na "niesłuszne potrącenie 90zł" Poprzednio był całkiem spory odzew więc warto spróbować..

Marcu - 19-05-2018, 21:35

kiedys byla zbiorka na mandaty po turnieju w Rzeszowie :D stare dobre czasy....
Bubu - 19-05-2018, 22:28

Na co to ja nie zbierałem... :)
acmp - 20-05-2018, 12:59

Witam.

I takie rozwiązanie to ja rozumiem.
Skoro poniesione koszty za nieodbyty mecz derbowy były większe to organizuje się zbiórkę i w ten sposób pokrywa straty, a nie zatrzymuje pieniądze osób które nie mają nic z tym meczem wspólnego.

Pozdrawiam

PS. Nie zmienię swojego stanowiska i nadal oczekuję zwrotu swoich niesłusznie zatrzymanych 90zł

acmp - 27-05-2018, 11:33

Witam.

Nadal nie otrzymałem reszty pieniędzy za zakupione dwa bilety, kiedy mogę spodziewać się zwrotu?

Czekam również na wyjaśnienie i co za tym idzie przeprosiny za oskarżenie mnie o rzekomo pisaniu przeze mnie z dwóch różnych kont!
Pisanie bzdur widzę co niektórym łatwo przychodzi ale na przyznanie się do kłamstwa trzeba czekać równie długo jak na zwrot przywłaszczonych pieniędzy :(

Pozdrawiam tych którzy są tego samego zdania co ja i rozumieją problem.

SonaR - 27-05-2018, 21:12

Tak jak już wspominałem Zarząd nie przewiduje zwrotu i otrzymałeś taką informację również mailowo. MCP nie organizowało nigdy żadnych zbiórek, a wszelkie wspomniane wyżej zbiórki rodziły się z prywatnych inicjatyw. Jeśli chcesz możesz zainicjować samodzielnie zbiórkę, jak Ci proponował snaxkaka22, Kilkakrotnie natomiast MCP pokrywało różnego rodzaju koszty spowodowane bezpośrednimi działaniami członków MCP. Nie zawsze wszyscy są zadowoleni, że ich pieniądze idą wtedy na takie rzeczy, ale i na takie coś również jako tak wielkie Stowarzyszenie musimy być przygotowani.

Jak dla mnie, temat jest wyczerpany.

acmp - 28-05-2018, 00:39

Dla ciebie może i temat jest wyczerpany bo przywłaszczyłeś cudze pieniądze!
Niestety dla mnie nie jest to zamknięty temat i nadal oczekuję na zwrot reszty gotówki za zakupione dwa bilety.

Co do pomysłu snaxkaka22 to jest to dobry pomysł ale to Ty odpowiadasz za to wielkie Stowarzyszenie i to Ty powinieneś zorganizować taką zbiórkę i to najlepiej zaraz po meczu derbowym który tak uderzył Was po kieszeniach?!

Teraz gdy jest już po fakcie i jesteś zadowolony bo kasa się Tobie zgadza w portfelu łatwo pisać dyrdymały.
Więc teraz niech wielkie Stowarzyszenie za które odpowiadasz zorganizuje taką zbiórkę i odda pieniądze.

Widzę, że również temat oskarżania mnie o pisanie z dwóch kont jest dla wielkiego Stowarzyszenia również wyczerpany?
Oskarżasz mnie, a potem nie potrafisz się przyznać na forum o pisanie bzdur?

Shady_ACM - 28-05-2018, 10:17

Przed przyjęciem do stowarzyszenia każda osoba powinna przejść test na iq. MCP traktuje jak rodzine, a trochę wstyd miec w rodzinie (za przeproszeniem) debila.
acmp - 28-05-2018, 17:10

Shady_ACM Twoja prostota mnie urzekła hahah
Posłuchaj przydupasie wielkiego Stowarzyszenia....
Jesteś kozak aby kogoś obrażać od debili na odległość?
Mniej odwagę i przyjedź powiedzieć mi to prosto w oczy to wtedy będziesz może większym pajacykiem.

Zapewne tego nie zrobisz bo skoro w wielkim Stowarzyszeniu góra może oczerniać i kogoś obrażać bez dowodów to zapewne taki prosty człowieczek jak ty z buzią wysmarowaną wazeliną będzie tak samo postępował i ja to niestety rozumiem... haha
Ale skoro nie widzisz problemu w tym, że ktoś komuś zabiera pieniądze bo ma strach poprosić o nie faktyczną osobę która ma coś dopłacić za nieodbyty mecz to już inny z Tobą problem.

I w takim przypadku nawet wazelina już nie pomoże :)

Shady_ACM - 28-05-2018, 18:16

O rety, o rety...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group