Forum Milan Club Polonia
Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu

Sprawy bieżące - Atmosfera na wyjazdach.

martino1989 - 10-10-2018, 21:36
Temat postu: Atmosfera na wyjazdach.
Witajcie! W końcu od tego roku jestem pełnoprawnym członkiem MCP i z pewnością chciałbym pojechać w tym roku na jakiś wyjazd. Chciałbym zabrać ze sobą narzeczoną i chciałbym dowiedzieć się, jaka atmosfera panuje na wyjazdach, czy jest to typowo kibicowski wyjazd, czy trochę luźniejszy i czy będzie to dobre miejsce dla kobiety, która nie jest fanką piłki i właściwie pojechałaby tylko dla mnie. Może lepszym rozwiązaniem będzie jednak wybrać się z nią osobno?

Ostatnio byłem w Mediolanie z okazji derbów w zeszłym sezonie, to miał być mój pierwszy mecz (jej też), ale niestety wydarzyła się tragedia z Astorim. Chciałbym, żeby kolejny wyjazd podobał się jej jak najbardziej i żeby czuła się komfortowo :)

SonaR - 12-10-2018, 08:32

Pytasz o atmosfere podczas autobusowych wyjazdow organizowanych przez MCP?
martino1989 - 12-10-2018, 08:54

Dokładnie tak :)
SonaR - 14-10-2018, 11:30

śmiało możesz się wybrać ze swoją dziewczyną. Klimat na wyjazdach jest bardzo luźny, atmosfera przyjazna i wesoła. Wiele osób zabierało już swoje drugie połówki i raczej nikt nie miał z tym problemów bo szeroko rozumiana integracja odbywa się bardzo sprawnie. Wiadomo, że w autobusie czas umila alkohol, a to sprzyja też komunikacji pomiędzy ludźmi. Jak w szkole, tak i w MCP, miejsca z tyłu zazwyczaj zajmują ci co lubią w życiu mocniejsze wrażenia i podyskutować nieco więcej, a jak ktoś jest spokojniejszy to zajmuje miejsce z przodu autokaru. To, że ona nie jest fanką piłki, to nie ma znaczenia. Dla wielu osób mecz jest tylko dodatkiem i pretekstem do tego, by udać się na wyjazd i spędzić czas z innymi ludźmi.
martino1989 - 15-10-2018, 17:39

Dzięki wielkie za odpowiedź! Generalnie chodziło mi o to, czy nasze wyjazdy na Milan są podobne do wyjazdów np. w naszej rodzimej Ekstraklasie, tam wiem, że nie czułaby się najbardziej komfortowo :) A co do alkoholu, to nie mam nic przeciwko niemu :)

PS. Bardzo przyjemnie się Ciebie słuchało ostatnio w Eleven :)

Kucy92 - 15-10-2018, 18:23

Kiedy ruszą zapisy na Milan-Juventus ?
SonaR - 15-10-2018, 19:32

martino1989 napisał/a:
Dzięki wielkie za odpowiedź! Generalnie chodziło mi o to, czy nasze wyjazdy na Milan są podobne do wyjazdów np. w naszej rodzimej Ekstraklasie, tam wiem, że nie czułaby się najbardziej komfortowo :) A co do alkoholu, to nie mam nic przeciwko niemu :)

PS. Bardzo przyjemnie się Ciebie słuchało ostatnio w Eleven :)


dzieki ;) czy są podobne do wyjazdów na ekstraklase, to szczerze mowiąc Ci tego nie powiem, bo nigdy nie byłem na wyjeździe na ekstraklase. Musiałby się ktoś inny tutaj wypowiedzieć.

Kucy92 napisał/a:
Kiedy ruszą zapisy na Milan-Juventus ?


już ruszyły.

Raf13 - 25-10-2018, 20:10

Witam. Mam bardzo pilna sprawę, potrzebuję 2 biletów na mecz z Juventusem lecz moja karta Cuore Rossonero wygasła... Lecę na mecz indywidualnie i mam wszystko już pozałatwiać poza biletem na mecz właśnie. Obawiam się, że jeśli będę starał się kupić 2 listopada gdy puszcza bilety dla wszystkich to nie uda mi się zakupić biletów że względu na duże zainteresowanie... Co byście zrobili na moim miejscu? Czy te bilety faktycznie rozchodzą się jak ciepłe bułki?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group