Forum Milan Club Polonia
Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu

Gadżety - Wymienię piersiówkę MCP na bransoletkę ACM

taktyk - 08-02-2021, 12:58
Temat postu: Wymienię piersiówkę MCP na bransoletkę ACM
Witam,

Chętnie wymienię swoją piersiówkę MCP (z ostatniej wysyłki z gadżetami za sezon 2020/21) na bransoletkę ACM, która również była częścią pakietu. Może być też opcja odkupienia przeze mnie tej bransoletki - po prostu muszę ją mieć :D. Mam dwie małe córki, są na dobre drodze, żeby zostać Milanistkami i mi się właśnie pokłóciły, która bierze tę jedną bransoletkę, którą teraz mamy :D.

Wymiana najchętniej z kimś z Krakowa - łatwiej się będzie spotkać i wymienić niż wysyłać pocztą.

piasek129 - 13-02-2021, 12:50

Oferta aktualna?
patrykas - 17-02-2021, 18:26

A ja gadżetów wogóle nie otrzymałem? Pisałem na kontakt@milanclubpolonia.pl ale zero odezwu :( Jest tu ktoś z administracji?
Grzeniu - 23-02-2021, 23:46
Temat postu: Re: Wymienię piersiówkę MCP na bransoletkę ACM
taktyk napisał/a:
Witam,

Chętnie wymienię swoją piersiówkę MCP (z ostatniej wysyłki z gadżetami za sezon 2020/21) na bransoletkę ACM, która również była częścią pakietu. Może być też opcja odkupienia przeze mnie tej bransoletki - po prostu muszę ją mieć :D. Mam dwie małe córki, są na dobre drodze, żeby zostać Milanistkami i mi się właśnie pokłóciły, która bierze tę jedną bransoletkę, którą teraz mamy :D.

Wymiana najchętniej z kimś z Krakowa - łatwiej się będzie spotkać i wymienić niż wysyłać pocztą.


Wysłałem Ci priv


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group