Forum Milan Club Polonia
Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu

Gadżety - Nowe gadżety

dezali - 08-05-2008, 15:00
Temat postu: Nowe gadżety
W ostatnim czasie linia gadżetów MCP wzbogaciła się m.in. o nowy (trzeci) wzór szala, skarpety, kubek oraz naklejki. Jak oceniacie te produkty, co waszym zdaniem w dalszej kolejności powinno znaleźć się w ofercie gadżetów MCP?
krzysiekACM - 12-05-2008, 16:46

zakupiłem naklejki, skarpety oraz szalik i wszystko bardzo fajne. w dalszej kolejności w ofercie widziałbym jakieś t-shirty, zwłaszcza że zaczyna się okres letni oraz jakąś fajną bluze MCP. wiem że wszystko wymaga zainwestowania środków finansowych, ale możnaby było spróbować pokazać jakiś projekt, zrobić zapisy chętnych na dany produkt, zebrać kasę i dopiero dać dany gadżet do produkcji;) np. właśnie bluzy.
msi - 12-05-2008, 19:18

jestem jak najbardziej za t-shirtem. Jest piękna pogoda i dobrze byłoby się pokazać w pięknej koszulce ulubionego klubu.

krzysiekACM napisał/a:
...ale możnaby było spróbować pokazać jakiś projekt, zrobić zapisy chętnych na dany produkt, zebrać kasę i dopiero dać dany gadżet do produkcji;) np. właśnie bluzy.


Projekt jak najbardziej. Piszę się na ten pomysł. Postaram się na dniach coś stworzyć.

czado81 - 14-05-2008, 01:01

Intensywne prace nad projektem nowej koszulki już trwają :)

[ Dodano: 14-05-2008, 10:10 ]
Na wniosek Zarządu zamieszczam do Waszej oceny dwa popełnione przeze mnie projekty nowej koszulki. Napiszcie, czy Wam się podobają, który jest Waszym zdaniem lepszy, co ewentualnie można by poprawić. Zakładam, że oprócz zaprezentowanej wersji w kolorze grafitowym, mogą zostać zrobione inne wersje kolorystyczne (biała, czarna, czerwona?), więc oceniajcie same projekty, a dodatkowo piszcie jaki kolor waszym zdaniem byłby najlepszy.

Projekt nr 1


Projekt nr 2


UWAGA!!!
Zachęcamy także do tworzenia własnych projektów. Grafiki można umieszczać w tym temacie.

Kiepura - 14-05-2008, 10:16

dobra robota czado!!
osobiscie podobaja mi sie oba wzory.. ale gdybym mial wybierac, to sklanial sie ku projektowi nr 2 (kolor czarny)
przy projekcie nr 1 w celu urozmaicenia pasowalby wg. mnie kolor czerwony. moze zrobilbys maly pro!! kolor bialy rowniez mile widzieny

pozdro! oby tak dalej

dondamajk - 14-05-2008, 12:33

Swietna robota... obie koszulki bardzo fajne... napewno kupilbym po sztuce.
krzysiekACM - 14-05-2008, 13:18

a mi oba projekty się nie podobają;)

pierwszy: nie podoba mi się ten wielki herb z przodu koszulki. również jeśli chodzi o tył koszulki, wystarczyłby sam herb + najwyżej napis milan club polonia, bez tego "oficjalny itd". również na dole koszulki adres strony internetowej bym wywalił.

drugi: nie podoba mi się ten diabełek i napis AIMC;)

dla mnie super koszulka to np. stara ta czerwona z herbem MCP. bardziej wolałbym coś takiego, jakiś prosty wzór.

pozdro

dezali - 14-05-2008, 14:17

hehe, widze, ze latwo nie bedzie. ale to dobrze, bo im wieksza i bardziej zazarta dyskusja, tym lepszy produkt finalny powinnismy uzyskac. oczywiscie te dwie pozycje u gory stanowia tylko propozycje i zadna z nich nie musi zostac zrealizowana. szczerze mowiac przyswieca nam celu, by nowy wzor koszulki byl w nieco innym duchu, niz poprzednie (nazwalbym je tradycyjnymi) - bardziej 'mlodziezowy', gdzie logo mcp stanowiloby ewentualnie tylko element pewnej wiekszej calosci. jako, iz z moimi zdolnosciami plastycznymi krucho, nie odwaze sie podjac proby przedstawienia swojego projektu, natomiast tym gorecej zachecam osoby 'ze smykalka' do przedstawienia swoich propozycji.
Kiepura - 14-05-2008, 14:22

o to wlasnie chodzi, ze stary, prosty (nota bene bardzo dobry) wzor juz byl. szukajmy nowych rozwiazan, dowiedzmy sie co inni mysla i zobaczymy...

co do twoich ale krzysztofie,
pro.1: moge ewentualnie zgodzic sie z napisem oficjalny", rzeczywiscie nie jest on konieczny. natomiast adres strony internetowej - rewelacja, zawsze bylem za tego typu pomyslem/reklama :-D (zawsze mozesz wpuscic koszulke w spodnie)

pro.2: nie wiem czemu nie podoba sie tobie klubowa maskotka?? wez pod uwage fakt, ze wiek czlonkow jest zroznicowany i kazdemu podoba sie co innego... ja, na przyklad z przyjemnoscia zalozylbym ta koszulke... nawet na imieniny do cioci ;-)
co do napisu AIMC, to powiedz mi kto oprocz kibicow milanu rozszyfruje ten skrot?? uwazam, ze nie znalazl sie tam przez przypadek, nalezymy w koncu do tej organizacji"!
no chyba, ze obraziles" sie na AIMC i nie chcesz firmowac go swoja osoba!

ps. ja domyslam sie, ze najbardziej to chcialbyc biala kominiarke z logo MCP na czole!! ale bedziesz musial troche poczekac :-P

MikoZ - 14-05-2008, 14:37

Mi osobiscie podoba sie 2 projekt znaczy w sumie chodzi o samego "hipka" bo jestem anty AICM i nie chce ich reklamowac, co do adresow www jestem przeciwny bo to ma byc gadzet kibicowski a nie chodzaca reklama :) pozdro walczymy dalej :)

p.s. jestem przeciwny kominiarkom z logo MCP bo mozna bedzie nas zbyt szybko zidentyfikowac :lol:

DeCza - 14-05-2008, 14:52

sorki Czado za wykorzystanie twojego projektu koszulki mam nadzieje że nie będziesz miał za złe ;-)

o to mój pomysł na koszulkę (proszę o wyrozumiałość pierwszy mój projekt :-D )


Kiepura - 14-05-2008, 15:00

MikoZ napisał/a:
bo to ma byc gadzet kibicowski
hmm, myslalem, ze dyskusja dotyczy gadzetow FANKLUBOWYCH !! (zdefiniuj pojecie gadzet kibicowski!! bo nie za bardzo wiem gdzie zaliczyc smycze, dlugopisy, portfel, czy otwieracz ;-))

JA (mowie o sobie) eksponuje nazwe MCP przede wszystkim jako reklame (zreszta podobnie ma to sie z logo samego milanu), stad pomysl adresu internetowego!
natomiast jesli chodzi o AIMC, znasz moje zdanie... ale tu nie ma to dla mnie zadnego znaczenia :-)

pozdro! walczymy dalej ;-)

EDIT: widzisz krzysiek, decza dal wzor, ktory powinien tobie bardziej podpasowac (chyba o tym myslales), taki elegancki" :-D

Mości - 14-05-2008, 15:19

mnie sie podobaja oba wzory Czado, jednak szczegolnie ten 2 :)
"tradycyjnych" koszulek MCP mam chyba z 5, wiec dla odmiany chetnie kupilbym taka "mlodziezowa". na dzien dzisiejszy przyznam, ze wzor mlodziezowy nawet chetniej bym ubieral od klasycznego :>

wiem, ze projekty sa dopiero w fazie wstepnej, ale czy jest moze ustalony jakis deadline, do ktorego nowe projekty zostana wybrane i wcielone w zycie?

krzysiekACM - 14-05-2008, 16:24

Kiepura napisał/a:
ps. ja domyslam sie, ze najbardziej to chcialbyc biala kominiarke z logo MCP na czole!! ale bedziesz musial troche poczekac

to że wczoraj w żartach Ci tak powiedziałem to nie znaczy że tak bym chciał :P

podobnie jak Mikoz uważam że adres strony to przegięcie. sama koszulka jest reklamą MCP.

projekt DeCza już znacznie fajniejszy;) dla mnie najfajniejszy z tych 3 tu pokazanych.
nie jestem zwolennikiem koszulki z maskotką Milanu, bo wydaję mi się dziecinna;)

można by było coś zrobić na podobizne takowych:

fajnie wygląda czarna koszulka z czerwonym kołnierzem, i wykończeniami rękawków.

dla mnie mistrzowskie polo, wywalamy napis alternativy, logo MCP na piersi, wzór koszulki kozak.

ta też zajebiście wygląda, czarna z czerwonymi rękawami. duże logo MCP i gitara:)

oczywiście nie musimy kopiować w 100% ale może ktoś stworzy jakiś ciekawy projekt wzorując się na tych powyższych koszulkach;)

SonaR - 14-05-2008, 16:28

dla mnie osobiscie wzory koszulek czado sie nie podobaja (bez urazy) :)

1 nie podoba mi sie dlatego ze te logo z przodu jest po prostu za duze i to w moich oczach juz ja dyskwalifikuje. Z tylu moze byc chociaz logo dal bym na gore, a napis (tez bez "oficjalny") pod logiem.

2 koszulka jest juz lepsza, ale na tej kartce co trzyma maskotka dalbym same logo MCP, bez AIMC.

Co do reklamowania strony na koszulkach jestem jak najbardziej za. Mysle, ze musimy sie jakos reklamowac, a reklama na koszulkach to swietna sprawa.


Jesli chodzi o projekt przedstawiony przez DeCza to koszulka jest calkiem niezla, chociaz z przodu zlikwidowalbym tego bialo-czerwonego malysza, a z tylu ten polski akcencik zamiescilbym na gorze nad napisem milanclubpolonia.pl


w kazdym badz razie brawa za projekty.

czado81 - 14-05-2008, 16:55

krzysiekACM napisał/a:
zajebiście wygląda, czarna z czerwonymi rękawami. duże logo MCP i gitara:)
Owszem, koszulki łączące dwa kolory wyglądają świetnie - gorzej niestety z dostaniem takich w sensownej cenie (na ogół są mniej więcej 2x droższe od jednokolorowych) i w odpowiednim kolorze - połączenia czerwono-czarne lub czarno-czerwone nie są niestety zbyt popularne u producentów (mnie się jeszcze nie udało takich znaleźć), a łączenie kolorów na zamówienie wchodzi w grę dopiero przy 300-500 egzemplarzach (cena oczywiście jeszcze wyższa). U Fruita oraz tutaj znalazłem połączenie białej koszulki z czerwonymi rękawkami, niestety jak wspominałem ceny x2 w stosunku do jednokolorowych.

Jest zatem prośba - jeśli znajdziecie dostawcę, który w przyzwoitej cenie sprowadzi lub wyprodukuje czerwono-czarne koszulki, to podajcie namiary i zrobi się na ich bazie projekty. Póki co wchodzą w grę jednolite kolory.

Pozdrawiam!

[ Dodano: 14-05-2008, 22:51 ]
Postanowiłem jednak pokombinować trochę z tą biało-czerwoną koszulką. Adaptowałem pomysł DeCza - wyszło chyba całkiem nieźle :)

PS. Krzysiek masz tu chyba wszystko co chciałeś ;) Tylko www na plecach jednak zostanie ;)

Gio1899 - 14-05-2008, 22:23

ta ostatnia koszulka baardzo fajna :) a moze by tak pokombinować z koszulkami z ksywa, nickiem badź imieniem czy kto co zechce dla członków MCP...cos na wzor klanów CS i tego typu rzeczy...dobrze jest miec cos co nie każdy może ;)
Lutrzyk - 14-05-2008, 22:34

troche zbocze z tematu :P

całkiem ciekawie prezentuja sie odznaki. dostepne sa jednak dla wybrancow (pierwsze iles tam osob :P) czy bedzie mozliwosc zakupienia ich w sklepiku ?

podobne pytanie odnosnie szala - wzor nr 2 ?

na chwile obecna jest niedostepny, czy cos sie w tej kwestii zmieni ?

mozliwe ze czegos nie doczytałem :lol: licze na odpowiedz, dzieki za wyrozumialosc.

pzdr

piterslow - 14-05-2008, 23:03

Ten ostatni projekt czado81 jest super. Stylowo i w dobrym guście tylko szkoda, że to trudne w realizacji ;/
dondamajk - 14-05-2008, 23:09

Kiepura napisał/a:
pro.1: moge ewentualnie zgodzic sie z napisem oficjalny

Moze wczesniej podszedlem za bardzo bezkrytycznie... dlatego szczerze musze przyznac racje, ze oficjalny mozna by wyrzucic...

co nie zmienia faktu, ze oba projekty bardzo mi przypadly do gustu i jestem jak najbardziej za mniej klasycznymi (te czerwone o ktorych pisal krzysiekACM mam juz dwie, bo tez mi przypadly do gustu... pozostale z oferty gadzetow sa moim zdaniem lipne... chce czegos innego)

DeCza napisał/a:
o to mój pomysł na koszulkę (proszę o wyrozumiałość pierwszy mój projekt )


ok... ale nic odkrywczego tu nie ma...

krzysiekACM napisał/a:
projekt DeCza już znacznie fajniejszy;) dla mnie najfajniejszy z tych 3 tu pokazanych


Z tym z kolei nie moge sie zgodzic... bardziej klasyczne sa zawsze, maja je wszyscy... ja swoich 2 czerwonych uzywam dosc czesto i dumnie sie obnosze... chetnie bym ponosil tez te bardziej mlodziezowe dopoki do roboty nie bedzie trzeba isc... ;-P

Lutrzyk napisał/a:
całkiem ciekawie prezentuja sie odznaki. dostepne sa jednak dla wybrancow (pierwsze iles tam osob :P) czy bedzie mozliwosc zakupienia ich w sklepiku ?


Zajrzyj do sklepiku to sie dowiesz... ;-)
czado81 napisał/a:
Adaptowałem pomysł DeCza - wyszło chyba całkiem nieźle :)


Jest spoko ale i tak mlodziezowe duzo bardziej do mnie przemowily...!

[ Dodano: 15-05-2008, 00:23 ]
A tak juz poza konkursem... z koszulkami...

To moze zaczniemy produkowac rolety z logiem MCP na wzor tej ktora mam ja? Mam dostep do grafikow, drukarni i mechanizmow... :evil:

http://www.mkscrazyass.republika.pl/roleta1.jpg
http://www.mkscrazyass.republika.pl/roleta2.jpg

Mości - 15-05-2008, 03:33

dondamajk napisał/a:

To moze zaczniemy produkowac rolety z logiem MCP na wzor tej ktora mam ja?

a do tego dywany, chodniczki lazienkowe i obicia mebli :P
mysle jednek, ze MCP to nie fabryka gadzetow...

trzeci projekt Czado swietny. moze nawet najlepszy. przyznam jednak, ze nadal strasznie podoba mi sie ta wersja mlodziezowa lub jak pisze Sonar "dziecieca" :) takie dzieciece wzialbym z 2 dla siebie i jedna dla 12-letniego brata :] razem paradowalibysmy w takich po ulicy - dla mnie bomba. dzieckiem trzeba byc cale zycie, ze tak napisze poetycko :P

pzdr.

kapiMCP - 15-05-2008, 08:04

Lutrzyk napisał/a:
podobne pytanie odnosnie szala - wzor nr 2 ?
na chwile obecna jest niedostepny, czy cos sie w tej kwestii zmieni ?

jest juz ponownie dostepny:
http://milanclubpolonia.p...=06&product=125

MikoZ - 15-05-2008, 09:22

dondamajk napisał/a:

http://www.mkscrazyass.republika.pl/roleta1.jpg
http://www.mkscrazyass.republika.pl/roleta2.jpg


napisz jest koszt takich rolet i czy sa dostepne do wszystkich rodzajow okien dachowych bo ja np. mam okna "FAKRO" i nie wiem czy pasowalyby z "VELUXa"

suchy - 15-05-2008, 18:50

Moim zdaniem ostatni projekt zdecydowanie najlepszy. Z tylu koszulki mozna jeszcze dac napis MilanClubPolonia.PL w kolorze czarnym tak jak to jest juz ujete w projekcie nr 2. Reszte zostawic bez zmian, wzor jest ladny, kolorystyka rowniez.
dondamajk - 15-05-2008, 20:48

MikoZ napisał/a:
dondamajk napisał/a:

http://www.mkscrazyass.republika.pl/roleta1.jpg
http://www.mkscrazyass.republika.pl/roleta2.jpg


napisz jest koszt takich rolet i czy sa dostepne do wszystkich rodzajow okien dachowych bo ja np. mam okna "FAKRO" i nie wiem czy pasowalyby z "VELUXa"


Co do dostepnosci to napewno... bo to jest robione od zera pod wymiar... mechanizm mozna nawet miec tak naprawde swoj (kwestia tylko zeby byla z tymi oslonkami po bokach, bo ten material jest dosc ciezki i bez nich ma tendecnje do zwisania)... a kwestia juz samej rolety, to jest ona drukowana (przynajmniej ja tak robilem) na materiale do robienia banerow w zaprzyjaznionej drukarni i ciezko mi w tym momencie podac koszt... ale dowiem sie i napisze...

pablo_ACM - 16-05-2008, 23:05

Zdecydowanie ostatni projekt poprostu super :-) taka koszuleczke kupowalbym bez zastanowienia.Czado-swietna robota!!!!
Bubu - 17-05-2008, 09:59

Biała juz bym sobie kupil!
Świetna robota!

DeCza - 22-05-2008, 14:30

proponuje jeszcze taki wzór :mrgreen: - nie jest to ostateczna wersja koszulki brakuje na środku jakiegoś fajnego napisu - macie jakieś propozycje? ;-)




DeCza

konrad_acm - 23-05-2008, 08:29
Temat postu: Re: Nowe gadżety
dezali napisał/a:
co waszym zdaniem w dalszej kolejności powinno znaleźć się w ofercie gadżetów MCP?
Ja bym bardzo chętnie kupił futbolówkę z logo MCP 8-)
Bubu - 23-05-2008, 13:22

A mnie interesowala by torba/plecak :) Tylko zeby byla tak wypasiona jak jasna koszulka z projektow podanych przez Czado:)
DeCza - 25-05-2008, 11:46

ja bym chciał coś takiego do samochodu w barwach MCP:-):






Maciek - 26-05-2008, 15:17

Te malutkie flagi sa rewelacyjne - oczywiscie w barwach MCP swietnie by wygladaly. A tak troszke poza watkiem, gdzie w Warszawie mozna kupic taka flage Polski na samochod jak ta zaprezentowana przez DeCza?
DeCza - 26-05-2008, 15:50

Cytat:
gdzie w Warszawie mozna kupic taka flage Polski na samochod jak ta zaprezentowana przez DeCza?


kupiłem w Carrefour Express


DeCza

Maciek - 26-05-2008, 15:57

Dzieki za info
krzysiekACM - 26-05-2008, 16:26

w marketach Kaufland też dostępne, za 4,99 zł sztuka.
podobno w marketach Lidl też dostępne.

pozdro;)

Bubu - 26-05-2008, 16:48

Mydelniczka z logo mcp ) Mi by sie przydala :)
Rossonera - 26-05-2008, 16:49

Ja w Tesco sobie cos takiego moze kupie, bo w moim kerfurze czegos takiego nie ma :/
Hector - 26-05-2008, 21:41

ja bym chcial zapalniczke MCP :) rozwazcie to!
stejuk - 10-10-2008, 20:44

idzie zima, zaczyna robic sie chlodno... jest opcja na jakies nowe bluzy? :)
sawczen - 11-10-2008, 10:09

a czapka zimowa, z herbem MCP ? :)
Krzysiu. - 14-10-2008, 17:22

Hector napisał/a:
ja bym chcial zapalniczke MCP :) rozwazcie to!


a co będziesz nią robił?

Hector - 26-10-2008, 09:55

no jak co odpalał cygara na SAN SIRO heh
Marcu - 26-10-2008, 11:15

tylko przed wejściem na San Siro Ci ją skonfiskują :P
kuba1899 - 27-10-2008, 11:58

chyba że schowasz w skarpetce :P
Hector - 27-10-2008, 20:54

W przerwie meczu bede odpalał cygara i lans bans z gallianim se zaplae on tez jest zwolennikiem cygar!
krzysiekACM - 30-10-2008, 19:42

Orientuje się ktoś czy ze stronki guerrieri ultras można zamawiać gadżety?
Jest tutaj sporo fajnych ciuchów;)

Taka bluza czarna CURVA SUD Milano mistrzowska:) Myślę że sporo osób by taką chciało;)
Podobnie jak choćby takie koszuleczki:


Ktoś kiedyś cokolwiek kupował tam? Nie znam włoskiego, nie orientuję się jak to wygląda.
Może jakieś zbiorowe zamówienie udałoby się zrobić?:)
Może prezes jako osoba znająca włoski przybliży temat?:)
link - http://www.guerrieriultras.it/mate.html

SonaR - 31-10-2008, 08:11

Prezes zaleca kupowanie gadzetów w sklepiku MCP, a nie z innych fan klubów. :)
dezali - 31-10-2008, 08:55

LA VENDITA DI MATERIALE ATTRAVERSO IL SITO E' TEMPORANEAMENTE SOSPESA
"sprzedaż gadżetów poprzez stronę jest czasowo zawieszona"

krzysiekACM - 31-10-2008, 09:24

SonaR napisał/a:
Prezes zaleca kupowanie gadzetów w sklepiku MCP, a nie z innych fan klubów. :)

to niech w sklepiku MCP się pojawią najpierw jakieś bluzy, czapki itp, wtedy będzie można rozmawiać o kupowaniu;)
dezali napisał/a:
"sprzedaż gadżetów poprzez stronę jest czasowo zawieszona"

to może uruchomimy kontakty nawiązane w heerenven i uda się coś załatwić;)

konrad_acm - 31-10-2008, 13:05

SonaR napisał/a:
Prezes zaleca kupowanie gadzetów w sklepiku MCP, a nie z innych fan klubów. :)
Szeregowy członek proponuje Prezesowi dogadanie się z ludżmi ze stronki podanej przez krzyśkaACM, zebranie zapisów na ich gadżety (które moim zdaniem są bardzo uniwersalne i śmiało jako milaniści możemy w nich śmigać), wywalczenie rabatu, który będzie czystym zyskiem dla MCP.
tyle ode mnie ;)

adamus1977 - 07-11-2008, 22:25

Witam! Kontaktowałem sie z webmasterem GU w sprawie tych 3 szali. Odpisał mi, że przeprasza, ale szale i inne rzeczy są do sprzedania, ale przy stadionie:( Pozdro
krzysiekACM - 28-11-2008, 18:07

Zima nadeszła więc przydałyby się jakieś czapeczki zimowe MCP :)
Pewni polscy kibice gorszego klubu z Mediolanu zrobili takie o to czapki:

http://i35.tinypic.com/dnzypx.jpg

obiektywnie trzeba przyznać że bardzo ładne

stejuk - 02-12-2008, 02:39

pewnie ci sami zrobili także takie czapki:

http://szaliki.com/czapkiz/16a.jpg

niestety trzeba przyznać, że fajne...

Lysy_ACAB - 19-12-2008, 08:15

Bedzie co kroic ;)
krzysiekACM - 20-12-2008, 14:05

czy zarząd planuje kiedykolwiek wydać jeszcze jakieś gadżety? :)
cisza w tym temacie, a inne FC nie śpią ;)

SonaR - 20-12-2008, 17:37

Zarząd planuje kiedykolwiek wydać jakieś nowe gadżety. Obecnie pracujemy nad rozwiązaniem problemów zwiazanych ze sklepikiem. Po ich rozwiązaniu z całą pewnością pojawią sie nowe gadżety.
KoSSaACM - 14-02-2009, 09:33

Witam, chciałbym zapytac się czy w sklepie MCP pojawią się, czy jest taka szansa na pojawienie się jakiś bluz?.
SonaR - 16-03-2009, 12:23

W imieniu całego Zarządu chciałbym poinformować, że została podjęta decyzja odnośnie produkcji bluz MCP.

Gorąco zachęcamy każdego do stworzenia projektu bluzy i zamieszczenia go na forum. Im więcej projektów tym bedzie większy wybór.
Na podstawie tego co zamiescicie wspólnie wybierzemy jaką chcemy bluzę.

Marcu - 16-03-2009, 15:51

no taka decyzja cieszy :) liczę na produktywnych projektantów i ciekawe propozycje, sam nie mam takich zdolności więc pozostaje mi tylko czekać na projekty - oby jak najkrócej ;)
krzysiekACM - 16-03-2009, 16:33

nareszcie :)
jako że nie umiem robić projektów mam nadzieje że inni zrobią fajne projekty ;)

dondamajk - 16-03-2009, 19:26

Super pomysl... mam nadzieje, ze nasi "kreatywni" wymodza cos na miare najnowszych koszulek... poniewaz sam jestem raczej srednio utalentowany plastycznie, pozwole sobie tylko wrzucic fotki bluzy, ktora ktos wyprodukowal i rozprowadza po Szczecinie... moze kogos zainspiruje... bo jest naprawde fajna w swej prostoscie... ;-DD







Pozdrawiam

stejuk - 16-03-2009, 22:21

w prostocie siła:)



Kiepura - 17-03-2009, 08:30

zdecydowanie zamienilbym strony ;)
z przodu napis w jednym kolorze, z tylu tylko logo lub skrot na karku/kapturze

ps. no i oczywiscie naszywka z rekawa zupelnie zbyteczna i niepasujaca ;>

krzysiekACM - 17-03-2009, 10:58

przód OK, ale tył za bardzo oczojebny ;)
zdecydowanie wolałbym coś mniejszego na plecach, może i taki wzór ale mniejszy ;)
kaptur czysty, orzeł na rękawie ok :)

ps. można zresztą pomyśleć nad innym kolorem tej bluzy, może biała? :)
i nie musi być też z kapturem ;)

forever - 17-03-2009, 20:40

Cześć

Postaram się dodać mój projekt bluzy do końca tygodnia(jeśli ten termin będzie odpowiadał?)

Pozdrawiam

Kiepura - 18-03-2009, 10:06

mam nadzieje, ze sie stejuk nie obrazi za wykorzystanie jego pracy ;)
mialem chwile wiec sie pobawilem... jak widac mistrzem painta nie jestem, ale intencje chyba zrozumiecie :]




tyl bluzy moze byc czysty!!

krzysiekACM - 18-03-2009, 10:17

fajny pomysł z tymi czerwonymi dodatkami, ale ten napis w formie kółka mocno średni ;)
Marcu - 18-03-2009, 16:01

Stejuk jak obiecywałeś we Wrocku w kanjpie u legendarnego "szefa" tak widzę, że słowa dotrzymałeś i projekt jest. Mi odpowiada, choć zmniejszył bym napis na plecach i usunął naszywkę z rękawa. Wydaje mi się, że to lepiej by wyglądało. Co do koloru to tylko czarna(może jakieś wstawki czerwone jak Kiepura proponuje) - takie jest moje zdanie. Czekamy na kolejnych zdolnych i ich projekty :)
maycka - 18-03-2009, 16:29

A ja bym widział z przodu tylko herb MCP, a z tyłu pod kapturem napis Milan Club Polonia. Czerwone wstawki mogą być, a może zrobić przeszycia czerwoną nitką?. Myślę, że nie wygladało by źle. Mistrzem grafiki nie jestem, więc projektu nie przestawię :)
TomekW - 18-03-2009, 16:40

Pozwole sobie przedstawic taka propozycje:



krzysiekACM - 18-03-2009, 17:45

no no, musze przyznać że naprawdę fajny projekt! w sumie nawet nie ma sie do czego przyczepić ;)
ciekawa alternatywa, bluza rozpinana na suwak :)

maycka - 18-03-2009, 18:20

Projekt Tomka trochę oldschoolowy, ale mi się podoba. CZekam na więcej!
MikoZ - 18-03-2009, 18:22

bardzo przyjemna tylko mam pytanie czemu lampas i przeszycie tylko na jednej rece?
Kiepura - 18-03-2009, 20:39

michale, odpowiedz jest prosta - ciecie kosztow!! ;)
a tak na powaznie, jak domyslam sie, jest to propozycja na wzor istniejacego juz projektu - stad jednostronne wykonanie (domyslam sie rowniez, ze bialy suwak to tylko niedopatrzenie autora)

wracajac do sedna,
rzeczywiscie propozycja tomka jest dosc istotna alternatywa!! dlatego musimy sobie zadac pytanie jakiej bluzy oczekujemy (same wzory, to nie wszystko) - z kapturem, czy bez?? rozpinana, czy nie??... a moze "kangurka"??
co do samego wzoru - niby wszystko spoko, ale ja, unikal bym wzorow tylko z samym logo mcp na przodzie. duzo juz bylo takich gadzetow z samym herbem na pierwszym planie.
sklanialbym sie raczej w strone pewnego zamaskowania (badz nawet rezygnacji) z herbu... bardziej "zabawa" pelna nazwa :)
tyl bluzy - jak najbardziej ok!! (przy zalozeniu opcji bez kaptura)

czekamy na inne projekty, niekoniecznie trzeba sie do nich przykladac - mamy swojego czlowieka od wizualizacji, a on naprawde potrafi z niczego zrobic cos ;)

SonaR - 18-03-2009, 21:39



sorry za tandete jaka stworzylem, ale rowniez jestem totalnym laikiem paintowym a chcialem zaproponowac jakis projekt. moze jak komus sie spodoba i ma lepsze zdolnosci to poprawi pozniej.

generalnie proponuje kangurke z czerwonym napisem "MC POLONIA", mala bialo czerwona wyhaftowana flaga na jednym rekawie i herb Milanu (nie MCP) na drugim. Z tylu bluzy proponuje dac na gorze rowniez maly czerwony napis z adresem naszej strony internetowej.


Jednoczesnie zachecam wszystkich do tworzenia projektow. Pozwoli to nam na wybranie najlepszej bluzy.

Kiepura - 18-03-2009, 23:21

no to kierownik polecial na wolno :P
rzeczywiscie, moze godlo polski nie pasuje (wg mnie), ale za to flaga a'la wojskowa biel i czerwein juz bardziej... w koncu trzeba walczyc!!

co do wpisywania strony internetowej *mimo, iz sam byle zwolennikiem takich bajerow) - to jestem przeciwny - to ma byc bluza kibicowska, nie slup ogloszeniowy

sorry prezesie, ale nad napisem "MC POLONIA" nie bede sie rozwodzil... mnie to kojarzy jedynie z nowa kanapka w mc'donaldzie na wyspach :D

konrad_acm - 19-03-2009, 09:08

Z takim uwydatnieniem napisu POLONIA można w niektórych zakątkach Polski dostać w trąbę ;)
Jesteśmy kibicami MILANU a nie Poloni ;) więc to MILAN powinien być 'myślą przewodnią'.
Takie moje skromne zdanie.
Projekt Tomka bardzo ciekawy jak i Stejuka, w którym zmieniłbym tylko napis z tyłu, zamiast tego 'flagowego' poprostu MILAN CLUB POLONIA, prosro lub łukiem.
Pozdrawiam

Gio1899 - 19-03-2009, 10:07

Bardzo lekko przerobiony projekt Tomka. Model indywidualny:)

konrad_acm - 19-03-2009, 11:00

Gio1899, genialny i pewnie kosztowny pomysł :)
krzysiekACM - 19-03-2009, 11:50

taaa, pasiaki jeszcze zróbmy i będziemy ponumerowani jak żydzi w obozie :P
Gio1899 - 19-03-2009, 12:20

To trzeba też usunąć logo MCP bo może się kojarzyć z godłem III rzeszy ;) ...a napisałem że model indywidualny właśnie dlatego że na indywidualne zamówienie jeśli ktoś chce , a jeśli nie to bez MCP***
ajva - 19-03-2009, 13:29

Mnie osobiście najbardziej podoba się projekt Tomka. Można też pomyśleć nad damską wersją :)
TomekW - 19-03-2009, 15:21

MikoZ napisał/a:
bardzo przyjemna tylko mam pytanie czemu lampas i przeszycie tylko na jednej rece?

Zeby zaburzyc symetrie ;)

Kiepura napisał/a:
(domyslam sie rowniez, ze bialy suwak to tylko niedopatrzenie autora)

Suwak jest bialy, zeby nie bylo watpliwosci, ze tam jest. W produkcie koncowym bylby czarny albo czerwony (o ile bedzie to jakos porzadnie wygladalo).

Kiepura napisał/a:
sklanialbym sie raczej w strone pewnego zamaskowania (badz nawet rezygnacji) z herbu... bardziej "zabawa" pelna nazwa :)

Byle by nie przegiac. Zeby potem nie bylo, ze ktos, patrzac z daleka, bedzie sie zastanawiac, czy na bluzie mamy kotylion czy odbilo nam sie z nawiazka...

czado81 - 21-03-2009, 14:43

Mnie się również bardzo podoba projekt Tomka (a także niektóre wariacje na jego temat)
- herb MCP można zrobić z naszywki, którą już przecież mamy
- mała flaga polski na prawym rękawie, na lewym czerwony krzyż będący modyfikacją herbu Mediolanu
- duży napis MILAN CLUB POLONIA na plecach
- bluza bez kaptura (żeby nie zasłaniać napisu) z suwakiem
- czerwone wstawki na ramionach, z czerwonych ściągaczy (w niektórych wersjach) bym zrezygnował

Swoją wersję wrzucę, jak tylko znajdę trochę wolnego czasu

forever - 21-03-2009, 19:13

Tak jak pisałem dodam mój projekt:

Przód:


Przód:


Tył:


Na prawym i lewym dole to są kieszenie. Są tu również ściągacze ale można się ich pozbyć.
Oczywiście jest to projekt do przerobienia jakby ktoś miał lepszy pomysł.

Pozdrawiam

Marcin64 - 22-03-2009, 17:31

Jak dla mnie tragedia... To ma byc bluza kibicowska? Taki krój kojarzy mi sie z koszulami pracowników OBI czy Castoramy.

Jest tyle mozliwosci teraz... mozna jakos fajnie polaczyc logo MCP z diabłem używanym przez kibiców Milanu, jakas fajna grafike walnac ala bluza z Kaka czy napis jakos fajnie pokminic, z jakims fajnym haslem. Teraz czcionek sa miliardy, wiec mozna kombinować.

Jak dla mnie kaptur, kangurek obowiazkowo.

Ewentualnie taki projekt jak wrzucil GIO1899 ale bez żadnych polskich flag tak jak ktos tam pisał.

SonaR - 22-03-2009, 19:40

Marcin64 napisał/a:


Jak dla mnie kaptur, kangurek obowiazkowo.


Heh osobiscie popieram twoje zdanie w tej kwestii. Jednak moze sam również byś cos zaproponowal, nie jest to trudne. Zachecam wiec jeszcze raz wszystkich do zaproponowania wlasnego projektu bluzy a pozniej wspolnie wybierzemy czy chcemy typowo kibicowska bluze kangurke czy inna bardziej lajtowa.

Projekt TomkaW jest fajny jednak za bardzo przypomina mi bluze Milanu zrobiona przez adidasa dlatego rowniez wole lekko przerobiony projekt Gio.

Trzeba rowniez pamietac, ze nie kazdy projekt bedzie mozliwy do idealnego zrealizowania, dlatego tez mozliwe beda pozniej lekkie zmiany wybranego projektu by umozliwic producentowi jego realizacje.

sawczen - 22-03-2009, 22:28

projektu raczej nie wrzuce, bo nie za bardzo ogarniam tworzenie grafik, ale opisze po krotce...

po1. oczywiscie kangurka, kaptur (tak jak pisze Sonar, projekt TomkaW jest bardzo podobny do produktu Adidasa)
po2. napis Milan Club Polonia z przodu bluzy, tyl raczej czysty,
po3. bardzo podoba mi się motyw napisów 'na czole'.. chodzi o to, by po założeniu kaptura nad oczami osoby był jakiś napis, tak jak to jest z 'oryginalnymi' bluzami CURVA SUD Milano, której zdjęcie wrzucił Krzysiek bodajże na 2 stronie tematu... Oni mają na kapturach bodajże wyhaftowane "CS", u nas mogłoby to byc "MCP", dla chętnych mógłby być numer legitymacji członkowskiej, chociaż lepiej wyglądałoby bez cyferek ;)
po4 (kwestia dogadania) na plecach jakaś grafika jak pisał Marcin64, może diabeł czy coś takiego, ale nie na całych plecach, tylko np. na lewej stronie..

Kiedyś kuba1899 wysłał mi na gadu grafikę diabła, który 'goni' chłopków poprzebieranych w barwy Juve, Interu, Romy, Lazio itd. ;) to byłby dobry motyw na takie 'plecy' bluzy.. Kuba, masz jeszcze gdzieś tą grafikę?


pozdro!

krzysiekACM - 22-03-2009, 23:31

sawczen napisał/a:
po3. bardzo podoba mi się motyw napisów 'na czole'.. chodzi o to, by po założeniu kaptura nad oczami osoby był jakiś napis, tak jak to jest z 'oryginalnymi' bluzami CURVA SUD Milano, której zdjęcie wrzucił Krzysiek bodajże na 2 stronie tematu... Oni mają na kapturach bodajże wyhaftowane "CS", u nas mogłoby to byc "MCP", dla chętnych mógłby być numer legitymacji członkowskiej, chociaż lepiej wyglądałoby bez cyferek ;)

no z tym napisem na czole to jednak nie jest dobry pomysł, bo po zdjęciu kaptura napis będzie do góry nogami ;) poza tym jak zakładasz kaptur to nie naciągasz go przecież tak na czoło, tylko napis wtedy byłby widoczny z góry ;)
chyba że mówisz o bluzie ninja :D to wtedy rzeczywiście napis na czole byłby dobrze widoczny hehe

sawczen - 22-03-2009, 23:33

bluza ninja też jest kozak, ale chyba raczej niebardzo pod klimaty MCP, aczkolwiek jeśli wyszłaby taka, brałbym od razu ;)

a jak ubierasz kaptur? tak, że widać Ci połowę głowy? bo ja jak ubieram kaptur, to tak, że napis, o którym mówię byłby mniej więcej nad moim czołem ;)

generalnie gdzieś tam wcześniej ktoś dał projekt z napisem MCP z tyłu kaptura, mniej więcej po lewej stronie głowy - to też niegłupi pomysł, można powiedzieć, że taka alternatywa ;) jestem za!

forever - 22-03-2009, 23:38

marcin64 - starałem się nie powtarzać bluz które już były wcześniej. To jest mój projekt i jeśli się nie podoba to ok - mi się taka podoba. Tak jak piszesz jest dużo możliwości (grafik, czcionek itd.) więc jak masz pomysł (a widzę że masz) to zrób coś od siebie.

Pozdrawiam

stejuk - 23-03-2009, 12:21

tak trochę z innej beczki... mniej więcej kiedy będą te bluzy wydane:)?
Kiepura - 23-03-2009, 13:31

ktore bluzy?? :)
Marcu - 23-03-2009, 17:07

stejuk każdy by chciał już mieć taką bluzę z tym, że nie wybraliśmy jeszcze żadnego projektu :), tak więc proszę zdolnych o zamieszczanie kolejnych projektów,jeśli nie będzie nowych pomysłów to jak najszybciej głosujmy, który projekt wybieramy,samo wykonanie projektu też pewnie chwilę potrwa, a jak widać chęć posiadania bluzy MCP jest wielka
kapiMCP - 23-03-2009, 21:15

Ja widziałbym chętnie bluzę rozpinaną, bez kaptura.



Ewentualnie z kapturem, ale koniecznie rozpinaną.


suchy - 24-03-2009, 00:19

Rewelacja, to jest genialne w swojej prostocie :D Pomysl idealnie trafia w moje gusta, oczywiscie zarowno pierwszy jak i drugi projekt \o/
kuba1899 - 24-03-2009, 08:38

Szukałem, ale nie mogę się tego zdjęcia doszukać. Mam tylko wersję mini w avatarze:



poszukam gdzieś płyty z nagranymi "dziełami" "fotoszopowymi", może znajdę...

Generalnie ja jestem za bluzą w stylu danym przez TomkaW. Trochę angielski styl, ale mi się podoba:)

Spidi - 24-03-2009, 10:16

Patrząc po projektach to jedynie TomekW i Kapi zaprezentował coś na miarę bluzy Mcp. 1 projekt Kapiego rewelacja tez bym poszedł w stronę czegoś rozpinanego i dyskretnego bez tych wszystkich wojskowych flag itp. Bez urazy ale reszta prezentuje się jak jakieś bluzy raczej w stylu '''Pit bull'' ''Lonsdale'' a takich czy podobnych jest mnóstwo.
krzysiekACM - 24-03-2009, 10:25

bluza dyskretna to wiadomo że raczej do użytku codziennego, do pracy itp ;)
natomiast jakaś bluza z kapturem, z wyeksponowanym logiem mcp, napisem na plecach itd, z kapturem, to bardziej bluza meczowa, na wyjazdy itd ;)
zależy jaką chcemy zrobić, idealny byłby mix ;)

Marcu - 24-03-2009, 12:08

projekt kapiego bardzo interesujący, rozsuwana bluza to fajny pomysł, w drugim projekcie też rzuciłbym herb MCP na plecy, jak dla mnie to bez różnicy czy będzie z kapturem czy bez
konrad_acm - 24-03-2009, 14:00

kapi, świetna robota, jestem jak najbardziej ZA
(ta z kapturem, jak dla mnie może być bez zamka)
PRODUKWAĆ ;)

Po wybraniu projektu proponuję przeporwadzić zapisy z zaliczkami, doda się do zamówienia 10 czy 20% i nie będzie problemu z zaleganiem w magazynach ;)

Kiepura - 24-03-2009, 14:34

jak dla mnie to OBA projekty kapiego sa (jak to sie mowi) mistrzowskie i mila checia kupilbym obie \o/
swietny pomysl (robota tez ;))

SonaR - 24-03-2009, 21:38

projekty kapiego tez bardzo fajne, chociaz rowniez w projekcie z kapturem wrzucilbym herba na plecy, tak by bylo widac ze chodzi o milan club polonia. przydalby sie jeszcze jakis czerwony motyw przynajmniej by kolory zachowac.

czekamy jeszcze pare dni na dopracowanie projektow i ruszymy oficjalnie z glosowaniem.

sawczen - 24-03-2009, 23:08

jak tylko bedzie glosowanie i nie pojawi sie do tej pory zaden nowy projekt, to na 90% wybieram projekt nr 1 kapiego, najbardziej przypadl mi do gustu, w drugim jakos mi nie podchodzi wielki napis MCP z przodu, a maly herb na plecach... poza tym mysle, ze 'podzielony' napis moze sredni wygladac... duzo lepiej by wygladal ten napis MCP na nierozpinanej bluzie z kapturem ;)

jak wyglada sprawa materialu, z ktorego bedzie wykonana bluza? 100% bawelna? czy jakas domieszka, np. przod inny - tak jak to ma miejsce w produkcie adidasa, na podstawie ktorego TomekW zrobil swoj projekt?

forza!

stejuk - 29-03-2009, 18:24

czyżby koniec pomysłów?;>
Marcu - 30-03-2009, 09:39

jak koniec, to może czas na głosowanie?
Pan_Prezes - 31-03-2009, 10:01

Mi najbardziej odpowiadają projekty Tomka i Kapiego. Rozpinana bluza w stylu bardziej oldschoolowym niż z kapturem, a to z prostej przyczyny... taki styl preferuję na co dzień i to mi najbardziej odpowiada. Poza tym bluzy z kapturem za bardzo kojarzą mi się z "hooliganką" (bez obrazy dla nikogo), a do tego zdecydowanie mi daleko. Dlatego proponuje żeby wybrać projekt bardziej "neutralny", dla zwykłych kibiców...
Bubu - 31-03-2009, 10:16

Kapiego bez kapturowa :)
zienek - 31-03-2009, 14:30

ja też jestem za propozycją bezkapturową Kapiego. Jakby komuś było mało to kominiarke sobie niech sam dokupi i inne takie:)
krzysiekACM - 31-03-2009, 14:55

a od kiedy to kaptur oznacza chuligaństwo? wy chyba z drzew pospadaliście, szok :o
to może jeszcze zróbmy różowe te bluzy, bo czarne to też takie chuligańskie <lol>
ja całe życie myślałem że kaptur jest po to żeby w głowę cieplej było jak wieje i żeby na głowe deszcz nie padał...

Pan_Prezes - 31-03-2009, 15:34

Spodziwałem się, że jak tak napisze to akurat się odezwiesz...
Po to napisałem w nawiasie, że BEZ OBRAZY... chodziło mi o to, że chuligani m.in z takimi bluzami mi sie kojarzą, ale wiadomo, że NIE TYLKO ONI takie noszą. Sam mam kilka takich, a za chuligana się nie uważam, nie zmienia to jednak faktu, że ludzie tak ubrani na pierwszy rzut oka z tym mi się kojarzą, a ja nie chciałbym się tak kojarzyć innym :)

Zmierzam do tego, że chciałbym mieć fajną bluzę MCP, ale jeżeli ma to być bluza z kapturem, w której będę wyglądał jak tzw. kark to poprostu jej nie kupie bo źle mi (i myślę, że nie tylko mi) się kojarzy. Dlatego wolałbym, żeby była to bluza taka, którą założy taki kibic jak Ty i taki jak ja...

Polecałbym na przyszłość troche więcej luzu w tym temacie, bo jak tylko ktoś liźnie tematu ultras/hools to Ty oburzasz się na cały świat za nierozumienie tej kwestii...
Trochę dystansu...

Pozdrawiam
PS. Moja odpowiedź nie miała być przyczynkiem do kłótni, więc nie traktuj jej proszę jako zaczepki...

stejuk - 31-03-2009, 20:16

Pan_Prezes napisał/a:
Poza tym bluzy z kapturem za bardzo kojarzą mi się z "hooliganką"


Pan_Prezes napisał/a:
Zmierzam do tego, że chciałbym mieć fajną bluzę MCP, ale jeżeli ma to być bluza z kapturem, w której będę wyglądał jak tzw. kark to poprostu jej nie kupie bo źle mi


<wow> chyba zostawie to bez komentarza bo i tak chyba moje racje (takie jak KrzyśkaACM) pewnie Ciebie Panie_Prezesie nie przekonają...

z kapturem czy bez ważne aby w końcu bluza się pojawiła:)

ps. a nad kominiarami można pomyśleć hehe oczywiście żartuje żeby później nie było;P

Pan_Prezes - 31-03-2009, 20:35

Bombel, nie pyskuj :) pamietam ze studiow, że tez chodziłeś w bluzach oldshoolowych więc się teraz nie wychylaj :)

PS. nie wiem czy mnie pamietasz, ale jak na milaniste przystalo nazywali mnie Milano :D
pozdro

stejuk - 31-03-2009, 21:23

hehehe a witam Marcinie:) oczywiście, że pamiętam!:) nieukrywam, że obczaiłem Twój profil i się zastanawiałem nad tym prawem w zainteresowaniach:P a bluzy oldschoolowe to cały czas jak najbardziej... ale te z kapturem także:P pozdrawiam
Marcu - 01-04-2009, 12:15

z kapturem czy bez to wyjaśni się po głosowaniu do którego chyba czas przystąpić bo nowych projektów jakoś nie widać
Marcin64 - 01-04-2009, 18:47

krzysiekACM napisał/a:
natomiast jakaś bluza z kapturem, z wyeksponowanym logiem mcp, napisem na plecach itd, z kapturem, to bardziej bluza meczowa, na wyjazdy itd ;)


Dokladnie... jak dla mnie tylko taka wchodzi w gre...

A posty o tym ze bluzy z kapturem sa dla chuliganow juz w ogole mnie rozwalaja...

Ja bym widzial cos na ten wzor:
http://cms.dynamo-dresden...roducts_id=1872 cos takiego z tylu:

http://img2.vpx.pl/up/20090401/a.png

Tylko, że to co tu jest z przodu, dalbym na tyl.

A z przodu jakos fajnie polaczony diabel z logiem MCP -> http://i43.tinypic.com/2eyaonb.jpg

I tak jak pisałem - kangurka, kaptur obowiazkowo.

Mozna tez cos pokminic z jakims haslem na rekawie, tutaj macie przyklad ze nawet na longsleavie mozna to jakos fajnie zrobic http://cms.dynamo-dresden...roducts_id=1302

Ogolnie to nie wiem gdzie Wam sie spieszy i z czego Wy chcecie wybierac.
500 osob w FC a Wy chcecie z 2 projektow wybierac? Rozumiem ze wiecej propozycji nie ma, dlatego bylem pewien ze zarzad oddeleguje do naszej dyspozycji jakiegos grafika, zebysmy wybierali z 10, 15 projektow a nie z 2.

kapiMCP - 02-04-2009, 09:15

Zarząd chętnie wydeleguje jakiegoś grafika. Prosimy o jego wskazanie, a wydelegujemy go.
Pan_Prezes - 02-04-2009, 10:27

Marcin64 napisał/a:


A posty o tym ze bluzy z kapturem sa dla chuliganow juz w ogole mnie rozwalaja...



Czego w tym zdaniu nie rozumiesz?:
Pan_Prezes napisał/a:

...chodziło mi o to, że chuligani m.in z takimi bluzami mi sie kojarzą, ale wiadomo, że NIE TYLKO ONI takie noszą. Sam mam kilka takich, a za chuligana się nie uważam


Ludzie, czytajcie ze zrozumieniem i wyciągajcie właściwe wnioski z tego co piszą inni. Czytanie ze zrozumieniem jest w progaramie na poziomie podstawówki. A jak masz czytać wyrywkowo i wyciągać zdania z kontekstu to lepiej w ogóle nie czytaj.

Bubu - 02-04-2009, 16:22

Poprosze kumpla grafika zeby kilka projektow zrobil :) Mysle ze trafi w gusta. Juz raz mu to sie udalo w 100% :]
Marcu - 03-04-2009, 11:12

i to jest dobra wiadomość
zienek - 05-04-2009, 22:14

Jeśli grafik będzie się nudził to może tak przy okazji zrobić jakąś graficzną propozycję na nadruk na flagę. Będąc na meczu z fiorentiną zakupiłem dużą w biało-czerwone barwy i chętnie bym ją przyozdobił, a następnie oddał na ręce naszego stowarzyszenia aby troszkę pojeździła na mecze:)
Bubu - 06-04-2009, 10:48

No niestety :/ Wlasnie ze sie nie nudzi ma w cholere roboty i tym razem nie da rady nic zrobic :/
stejuk - 06-04-2009, 12:49

to jaka decyzja? głosujemy czy czekamy na jeszcze jakies projekty? bo nieukrywam, że bluzy (nieważne jaka będzie) już nie mogę się doczekać:P
adamus1977 - 07-04-2009, 13:17

Witam! Jestem za tym projektem



Pozdrawiam!

Marcu - 07-04-2009, 14:51

powyższy projekt jeden z najlepszych choć z przodu można by coś zmodyfikować, jakoś ten napis mi nie pasuje do końca
stejuk - 08-04-2009, 07:22

a ja mam takie pytanko natury technicznej:) będa zapisy na bluzy? tzn będzie tyle bluz ile osób wpłaci kaske? czy stowarzyszenie weźmie pare sztuk na zaś;)? chodzi mi o to, że mam paru znajomych, którzy nie są jeszcze w MCP (teraz sie mają zapisać ) a bluze na pewno by chcieli:)

ps. po małej przeróbce projekt kapiego jak najbardziej

rangiz - 12-05-2009, 22:22

Czy są w planach może jakieś nowe czarne koszulki?
adamus1977 - 16-05-2009, 12:03

Jako, że MCP, nie ma w swoich gadżetach, pasiaka z haftem, proponuje poniższy projekt do realizacji.



Mam nadzieje, że spotka sie z waszym poparciem. Na forum kolekcjonerów szali, spotkał sie duzym zainteresowaniem.

Temat do dyskusji.

Pozdrawiam. Adam

Marcu - 16-05-2009, 12:31

jestem za :) a co na to Zarząd?
adamus1977 - 16-05-2009, 13:32

Chciałem go wykonac we własnym zakresie, ale gadżety z logiem MCP, może robić tylko Stowarzyszenie MCP, i musi byc przez nie zaakceptowane. Później poddane dyskusji itd, itd. Więc czekam na akceptacje członkow MCP. Wypowiadajcie sie w tym temacie. Pozdrawiam
bajer - 16-05-2009, 19:08

ja nie mam nic przeciwko temu projektowi, jak na pasiak to taki moze byc :) choc osobiscie jak mialbym kupic szalik MCP to wolalbym taki typowy szalik a nie pasiak ale ten projekt akceptuje masz moj glos poparcia :)
adamus1977 - 16-05-2009, 20:32

Panowie!! Po 2 latach kolekcjonowania szali, powiem wam, że najcenniejszymi szalami w kolekcjach są pasiaki, a MCP takiego nie ma!! Uwieżcie mi warto wykonac ten projekt. To tyle z mojej strony. Powodzenia w realizacji.
stejuk - 17-05-2009, 12:42

wiadomo, że jestem za:)
czado81 - 17-05-2009, 12:52

W związku z tym, że organizujemy w krótkim odstępie czasu dwa wyjazdy (Juve, a teraz Roma) kwestie gadżetów spadły chwilowo na nieco dalszy plan. Zapewniam jednak, że prace nad nowymi gadżetami nabiorą tempa po zakończeniu sezonu wyjazdowego i zebraniu składek na nowy sezon, kiedy będziemy już znali nasz nowy budżet :)

Pomysł wyprodukowania pasiaka MCP na pewno zostanie wzięty pod uwagę.

Pozdrawiam!

Marcin64 - 18-05-2009, 19:50

czado81 napisał/a:
Pomysł wyprodukowania pasiaka MCP na pewno zostanie wzięty pod uwagę


A czy zarząd wezmie pod uwage pomysł zrobienia jakichkolwiek gadzetow z herbem Milanu, a nie tylko MCP?

czado81 - 18-05-2009, 20:33

Nie mamy prawa wykorzystywać herbu Milanu do własnych produkcji. Byłoby to łamaniem prawa, dokładnie na tej samej zasadzie, co produkowanie podróbek.

Gadżety z herbem Milanu można kupić w Milan Point ;)

Pozdrawiam!

sawczen - 19-05-2009, 19:54

dokładnie, to mają być gadżety MCP, a nie typowo Milanu :)
pytanie ode mnie: co z bluzami? dzieje się coś w tym kierunku? temat ucichł dalej niż 3 tygodnie temu :)

czy zarząd robi coś w tym kierunku, czy też po zebraniu składek na nowy sezon?

czado81 - 19-05-2009, 19:59

Przede wszystkim musimy zbilansować nasz budżet po obu wyjazdach (Juve i Roma). Wtedy okaże się, czy będziemy mieć środki, aby już teraz zlecić produkcję bluz, czy też będziemy musieli poczekać do czasu zebrania składek.

Bluzy są w tym momencie priorytetem jeśli chodzi o gadżety.

Pozdrawiam!

sawczen - 19-05-2009, 20:12

a nie można zrobić tak jak proponowałem? listę chętnych na bluzy, wpłaty jakichś zaliczek i produkcję serii dla poważnie zainteresowanych osób? możnaby też zrobić listę poglądową, która pokazałaby jakie jest zainteresowanie... wtedy można podjąć konkretne działania, bo teraz czekamy, a może się okazać, że bluzę chce 20 osób i będzie zonk...
kapiMCP - 20-05-2009, 11:48

Jest to jedno z rozwiązań w zakresie dystrybucji, choć życie podpowiada, że sprawniej jest najpierw zrobić produkt, pokazać i zbierać zamówienia. Widziałem już wiele internetowych zbiórek w ramach przedsprzedaży i często wyglądało to komicznie, np. "ja chcę XL, ale z zielonym herbem i zapłacę przy odbiorze" ;-) Niezależnie od zainteresowania nie będziemy natomiast zamawiać setek, lecz kilkadziesiąt sztuk...

Osobną kwestią jest temat producenta. Jeżeli znają Panowie producenta dobrych, rozpinanych bluz bez kaptura, prosimy o wiadomość na adres kontakt@milanclubpolonia.pl

rangiz - 20-05-2009, 12:59

Witam, czyli na dwa modele (kaptur i bez) nie ma szans w ogole?
bajer - 20-05-2009, 14:21

jesli chodzi o gadzety MCP to bede zainteresowany tym pasiakiem jesli juz zostanie wykonany ten projekt ale to w zaleznosci od ceny, jak to mniej wiecej wychodzi za taki szalik? :) niestety z bluzy zrezygnuje bo te projekty nie za bardzo przypadly mi do gustu a na sile nie bede kupowac zeby sie pochwalic znaczkiem MCP ;)
czado81 - 20-05-2009, 20:57

rangiz napisał/a:
czyli na dwa modele (kaptur i bez) nie ma szans w ogole?
Biorąc pod uwagę wynik ankiety (na bluzę z kapturem zagłosowało na chwilę obecną zaledwie 8 osób) to niestety takich szans na razie nie ma.

bajer napisał/a:
jak to mniej wiecej wychodzi za taki szalik?
Nasze dotychczasowe produkcje kosztują 25zł. Jeśli nowy pasiak miałby mieć herb i napis haftowany, to pewnie wyjdzie nieco drożej.

Pozdrawiam!

rangiz - 20-05-2009, 21:00

Szal jest bardzo ciekawą ofertą, natomiast bluza również nie w moim stylu.
sawczen - 26-06-2009, 15:19

że tak zapytam - co z bluzami?
czado81 napisał/a:
Przede wszystkim musimy zbilansować nasz budżet po obu wyjazdach (Juve i Roma). Wtedy okaże się, czy będziemy mieć środki, aby już teraz zlecić produkcję bluz, czy też będziemy musieli poczekać do czasu zebrania składek.

czyli jednak czekamy do zebrania składek?
nie będzie listy chętnych na bluzy? na każdym forum na jakim siedzę przy jakimś grupowym zamówieniu to jest najlepsza forma zakupów, określony projekt, lista chętnych, wpłaty do tego i tego dnia, wtedy oczekiwanie na towar, oczywiście jeśli już będzie producent etc.

pozdrawiam

chrissnail - 15-07-2009, 15:54

Teraz już oficjalnie ;)

Nie jest to strzelanie do kogokolwiek ale sprawa wydaje się ciągnąć w nieskończoność. Sawczen przedstawił propozycję. Zamówienie grupowe... po kalkulacji kosztów... i lista chętnych.

SonaR - 15-07-2009, 17:45

staramy sie aby bluzy byly do nabycia na zlocie i tyle mozemy w tej kwestii na dzien dzisiejszy powiedziec. Bralismy juz pare probek, ale nie spelnialy one naszych oczekiwan. Ogolnie bardzo ciezko jest znalezc na rynku odpowiedni wzor rozpinanej bluzy ze stojka jaki zostal przez nas wybrany. Wpadlismy jednak na dobry trop i staramy sie wyrobic z nimi do zlotu. Na razie nie planujemy jednak robic wczesniej listy chetnych na bluzy i na jej podstawie je produkowac.
stejuk - 22-07-2009, 21:45

a jakby zrobić skarpetki tego typu:

http://i39.tinypic.com/2ewguxe.jpg
http://i43.tinypic.com/t97hx3.jpg
http://i44.tinypic.com/v4nz14.jpg

z przodu logo MCP, z tyłu napis MCP. namiary producenta mam;]

czado81 - 22-07-2009, 22:01

Przypominam, że bardzo ładne i bardzo dobrej jakości skarpety są już w naszej ofercie ;)

Białe: http://milanclubpolonia.p...=06&product=133
Czarne: http://milanclubpolonia.p...=06&product=139

ACMkrzysztof22 - 22-07-2009, 22:40

A czy na zlocie będzie można kupić gadżety,chodiz mi głównie o koszulki,szaliki,bluzy?Proszę o odpowiedź,dzięki z góry.Pozdro
czado81 - 22-07-2009, 22:56

Oczywiście. Będziemy się starali (w miarę dostępności gadżetów) zrealizować wszystkie zamówienia. Szczegółowa informacja na ten temat pojawi się na stronie z odpowiednim wyprzedzeniem :)
stejuk - 18-08-2009, 10:46

już wiadomo jakie gadżety będzie można kupić na zlocie? ;)
krzysiekACM - 18-08-2009, 13:33

właśnie, jak tam temat bluz? :) będą na zlocie do nabycia?
Marcu - 18-08-2009, 14:45

jeśli bluzy będą dostępne na zlocie to proszę o podanie ceny za sztukę
SonaR - 18-08-2009, 22:09

tak, bluzy beda na zlocie do nabycia. cena jednej sztuki to 120zl.
Gio1899 - 19-08-2009, 06:58

A kiedy pojawią się w sklepiku?
chrissnail - 19-08-2009, 14:58

Albo jak wyglądają? ;)
kuba1899 - 20-08-2009, 06:46

No właśnie, jakby ktoś miał jakieś foto poprodukcyjne to wiele osób byłoby wdzięcznych :)
kapiMCP - 20-08-2009, 11:59

Z przyczyn technicznych bluzę będzie można obejrzeć i kupić prawdopodobnie jedynie na zlocie. Jeżeli coś się w tej kwestii zmieni, napiszemy.
kapiMCP - 24-08-2009, 11:01

Udało się kłopoty techniczne pokonać i możemy zaprezentować fotografie bluzy jeszcze przed zlotem:


krzysiekACM - 24-08-2009, 11:25

elegancka :) już wysłałem maila z zamówieniem ;)
stejuk - 31-08-2009, 09:24

pasiaczki petarda! niestety nie załapałem się na pierwszą turę i tu moje pytanko: kiedy można spodziewać się kolejnej partii bo nie uwierzę, że nie będą one dorabiane ;)
Marcu - 31-08-2009, 11:28

pasiaki zajebiaszcze! ja nie przegapiłem momentu i udało mi się zdobyć jeden z ostatnich, bluzy też pełen wypas
dondamajk - 31-08-2009, 15:06

Mi osobiscie bluza nie do konca przypadla do gustu, ale i tak kupilem, bo bluze MCP trzeba miec... co do pasiakow to rece same skladaja sie do braw... swietny produkt!
kapiMCP - 03-09-2009, 13:19

Szalik, który dostępny był na zlocie, wygląda tak:


Gio1899 - 04-09-2009, 08:50

Jak możno dokonać zamówienia na ten pasiaczek?
marass2 - 04-09-2009, 09:36

Czy będzie możliwość kupna pasiaka i bluzy? Wydaje mi się, że jest dość duże zainteresowanie.
krzysiekACM - 04-09-2009, 10:01

Pasiaka było tylko 30 sztuk na zlocie, wszystko poszło, a chętnych było więcej.
Także szali nie ma, chyba że zarząd dorobi jakąś partię ;)
Co do bluz, niech się kapi wypowie czy jakieś zostały

gregor - 04-09-2009, 22:39

krzysiekACM napisał/a:
Także szali nie ma

to dlaczego są dostępne jak inne gadżety na stronie ??

krzysiekACM - 04-09-2009, 22:46

jest tylko cena i foto, co nie znaczy że jest dostępny. możesz coś obecnie zamówić? raczej nie
kapi, prosimy o Twój wpis, który z pewnością wiele wyjaśni ;)

adamus1977 - 08-09-2009, 07:43

No wreszcie pojawił sie pasiak !!!!!!!! Zajebiście !!!!

Wiec pomysł jednak był do wykonania i bez potrzebnej napinki ;)

Wkrótce zamówienie ;)

P.S.

Móglby ktos przypomnieć jak ma wygląać zamówienie?? Ile kosztuje wysyłka i numer konta !! Z góry wielkie dzieki.

Marcin64 - 08-09-2009, 18:22

Pasiak rewelacja - świetne wykonanie!

Bluza jak dla mnie tragedia:)

czado81 - 09-09-2009, 19:38

Marcin64 napisał/a:
Bluza jak dla mnie tragedia:)
Czy mógłbyś to jakoś rozwinąć?

Projekt jest jednym z dwóch, które zdobyły najwięcej głosów w ankiecie, a co do jakości wykonania (jak i samej bluzy) chyba nie można mieć zastrzeżeń. W czym zatem problem?

rangiz - 09-09-2009, 21:10

Kurcze, aż nie wiem kto głosował, dla mnie czarna bluza z kapturem+kolorowe logo i byłoby idealnie, natomiast obecnie jest ... średnio. No ale zdanie większości zaważyło.
Maciek - 09-09-2009, 21:51

Moze problem jest w tym ze nie widzieliscie bluzy na zywo. Moim zdaniem o wiele lepiej wyglada jak sie ja zalozy. Zdjecie nie zawsze oddaje w 100% stan faktyczny.

Uwazam, ze bluza prezentuje sie bardzo fajnie i co bardzo wazne jej jakosc jest bardzo dobra.

kapiMCP - 09-09-2009, 22:23

Odpowiadając na pytania: pasiaki skończyły się na zlocie, planowana jest reedycja lecz nie jest jeszcze dokładnie określone kiedy. W kwestii dystrybucji gadżetów - sytuację przedstawił Czado: http://www.milanclubpolon...topic.php?t=177
Pepe - 09-09-2009, 22:55

Ja również sceptycznie podchodziłem do bluzy ze zdjęcia.
Na zlocie jednak, jak ją zobaczyłem na żywo, to wiedziałem, że muszę ją mieć. Logo MCP nie jest lanserskie, z bliska je widać,z daleko już mniej i o to chodzi. Jak chce ktoś się polansować, zawsze może kupić odzież BULLDOGS z napisem na cały korpus.

Marcin64 - 21-09-2009, 15:13

czado81 napisał/a:
Marcin64 napisał/a:
Bluza jak dla mnie tragedia:)
Czy mógłbyś to jakoś rozwinąć?

Projekt jest jednym z dwóch, które zdobyły najwięcej głosów w ankiecie, a co do jakości wykonania (jak i samej bluzy) chyba nie można mieć zastrzeżeń. W czym zatem problem?


Po prostu nie podoba mi sie... graficznie, krojem bluzy itd.

Pisalem juz wczesniej - dla mnie to powinna byc typowa bluza kibicowska - kangurek, kaptur, najlepiej hafotwane logo MCP i Milanu z przodu, z tylu jakas fajna grafika i do widzenia.

Ale ok - wiekszosci taka sie podoba, zrobiliscie i tyle. Pozostaje zrobic jedynie bluze na wlasny koszt, badz tez zakupic jakas kibicowska pod stadionem podczas kolejnego wyjazdu.

:)

rangiz - 27-09-2009, 02:15

Panowie, jesień idzie. Czapeczki Milanowe zimowe mi sie marzą ;)
Pepe - 01-10-2009, 14:26

Marcin64-ale tak naprawdę ilu tu ludzi ma nastawienie typowo kibicowskie :)?
Nie jesteś sam, głos większości ma znaczenie. Jak chcesz zrobić sam-co za problem, będziesz miał jednak świadomość, że to nie bluza wydana przez MCP tylko przez Marcina64. Ja tam wole pierwszą opcję ;).

rangiz - 05-10-2009, 21:26

rangiz napisał/a:
Panowie, jesień idzie. Czapeczki Milanowe zimowe mi sie marzą ;)
Naprawdę nikt z Was nie jest zainteresowany czymś takim? ;)
blazej - 18-10-2009, 18:15

Pepe napisał/a:
Marcin64-ale tak naprawdę ilu tu ludzi ma nastawienie typowo kibicowskie :)?
Nie jesteś sam, głos większości ma znaczenie. Jak chcesz zrobić sam-co za problem, będziesz miał jednak świadomość, że to nie bluza wydana przez MCP tylko przez Marcina64. Ja tam wole pierwszą opcję ;).


nie wszystkim dogodzisz i tyle ale kazdy ma prawo do wyrazenia swojego zdania.
Dla mnie tez lepsze byłyby bluzy typowo kibicowskie. Do tego z herbem Milanu a nie MCP :) ale o tym moze juz nie dyskutujmy bo juz było przerabiane.

rangiz - 18-10-2009, 22:14





Czy nie sa sliczne? Biala i czerwono czarna godne rozwazenia jako projekt ;)
W sensie pierwsza i ostatnia jak dla mnie rewelacyjne, nawet model dla pań jest...

Marcu - 19-10-2009, 09:43

Czapki czapkami, ale wątpie czy z logo MCP znalazły by wielu odbiorców. A takie czapki jak na fotach każdy będzie mógł sobie kupić choćby przy okazji wyjazdu na Milan - Real :)
krzysiekACM - 19-10-2009, 16:33

Marcu napisał/a:
Czapki czapkami, ale wątpie czy z logo MCP znalazły by wielu odbiorców

a niby czemu miałyby nie znaleźć?

rangiz - 19-10-2009, 17:34

Możnaby nawet poza MCP zrobić takie Milanówki-zimówki ;) bo chętni raczej się znajdą. Wzór pierwszy i ostatni dla mnie rewelacyjny. Tylko sprowadzać z Włoch to ciężka sprawa.
Marcu - 20-10-2009, 07:24

krzysiekACM napisał/a:
Marcu napisał/a:
Czapki czapkami, ale wątpie czy z logo MCP znalazły by wielu odbiorców

a niby czemu miałyby nie znaleźć?


Bo nie wszyscy chodzą w czapkach :) a tak poważnie to tak tylko mi się wydaje, a mogę się przecież mylić.

Pepe - 20-10-2009, 12:37

Marcu napisał/a:
Bo nie wszyscy chodzą w czapkach :) a tak poważnie to tak tylko mi się wydaje, a mogę się przecież mylić.


A czemu nie mieliby ludzie kupować? Skoro kupują szale-a już wyszły przecież 4 serie szali. Ja tam z miejsca bym się pisał na czapkę, ale taką pszczółkę czerwono-czarną z jakimś małym logo MCP. Bez zbędnego lansu.

dezali - 20-10-2009, 16:12

popieram przedmowce
mozliwie najmniejsze logo i prostota wzoru

blazej - 21-10-2009, 10:31

krzysiekACM napisał/a:
Marcu napisał/a:
Czapki czapkami, ale wątpie czy z logo MCP znalazły by wielu odbiorców

a niby czemu miałyby nie znaleźć?

bo może wiekszośc chciałaby czapki z herbem Milanu a nie z MCP.

Ile tych szali sprzedano ?

Pepe - 21-10-2009, 10:49

Blazej-na ostatnim zlocie zeszły wszystkie zamówione i sporo brakowało, więc pewnie zrobiono doróbkę. O dokładne liczby pytaj osoby decyzyjne w MCP.
Wyrabianie gadżetów z herbem Milanu jest niemożliwe-herb Milanu to zarejestrowany znak towarowy. Temat był wałkowany już w gronie Milanistów z MCP.
Jak chcesz kupić czapkę z herbem Milanu-śmigaj do sklepów firmowych adasia itp. Tam zawsze coś się trafi, a jak nie, to zawsze możesz pogadać ze sprzedawcą, żeby to sprowadził.

Marcu - 21-10-2009, 11:08

Szale były pierwsza klasa i rzeczywiście było więcej chętnych niż dostępnych szali.
blazej - 21-10-2009, 12:55

Niestety prawda jest taka ze gadzety z adidasa z Milanu sa jak dla mnie na zenujaco niskim poziomie w porównianiu do innych klubów ktore maja inne sponsora :)

Wiem ze temat herbu i znaku towarowego był juz wałkowany dlatego wole sie juz w tym temacie nie wypowiadac.

stejuk - 27-10-2009, 16:52

jeśli chodzi o czapy Adasia to ta nowa nie jest taka zła ;)


sam osobiście jak Pepe jestem jednak jak najbardziej za "pszczółką" :P

rangiz - 28-10-2009, 01:28

Gdzie dostać tę nową? Niestety 4fanatic nie sprowadzi mi tych czapek które wkleiłem powyżej, a z zamówienia grupowego do wykonania w kraju pewnie nic nie wyjdzie ;)

Moim typem nadal są oba pasiaczki wklejone pare dni temu, szkoda, że tak mało działań w tym celu...

Marcu - 28-10-2009, 11:15

Fajna ta czpeczka. Jeszcze jakby była czarna to już całkiem git.
kapiMCP - 02-11-2009, 10:15

W kwestii najnowszego szalika MCP - pasiaka z haftem: nastąpi reedycja i zakup będzie możliwy na Zlocie Zimowym.
krzysiekACM - 03-11-2009, 17:58

http://www.iss-sport.pl/shop,team,6

tutaj macie 4 czapki Milanu :)

Kiepura - 04-11-2009, 08:26

za drogi ten sklep :P
nie warto przeplacac!! lepiej troche poszperac i kupic 40-50% w necie (oczywiscie orginaly)

dondamajk - 04-11-2009, 09:33

krzysiekACM napisał/a:
http://www.iss-sport.pl/shop,team,6

tutaj macie 4 czapki Milanu :)


Kiepura napisał/a:
za drogi ten sklep :P
nie warto przeplacac!! lepiej troche poszperac i kupic 40-50% w necie (oczywiscie orginaly)


Co Wy sie Panowie w marketing szeptany bawicie...? ;-DDD

Ja juz sie nie moge doczekac nowego modelu czapajki, ktory powinien wlasnie teraz jechac do mnie z Mediolanu za uprzejmoscia snaxa... ;-DD

Pozdr

rangiz - 04-11-2009, 13:39

Cholera, ktoś normalnie wpadł na pomysł sprowadzenia na iss tych czapek, ale w tej cenie to już są dobrej jakości firmówki i to w sklepie, a nie ten bezfirmowy wzór z Włoch. Jakbyśmy sami je pościągali to zamknęłoby się w max. 40 zł a u nich z wysyłka z 70 wyjdzie...
radinjo - 11-11-2009, 16:34

a gdzie jednostronny szal? chciałem sobie zamówić, a tu widzę, że zniknął z oferty :/
adamus1977 - 12-11-2009, 06:57

Pytanie: Czy bedzie "dosztukowany" pasiak MCP ??
Kiepura - 12-11-2009, 08:45

radinjo napisał/a:
a gdzie jednostronny szal?
przypomnij o jaki szal mcp chodzi, bo niekojarze.
kapiMCP - 12-11-2009, 15:56

adamus1977: Tak, stosowna informacja pojawiła się w tym wątku.
radinjo: MCP nie wydało jednostronnego szala.

adamus1977 - 13-11-2009, 08:44

Cena pasiaka 30 zł ?
Kiepura - 13-11-2009, 11:26

pasiaka nie ma na razie w ofercie...
kapiMCP - 13-11-2009, 18:18

...a jego cena wynosiła i wynosić będzie 30 zł.
radinjo - 13-11-2009, 23:03

Kiepura napisał/a:
radinjo napisał/a:
a gdzie jednostronny szal?
przypomnij o jaki szal mcp chodzi, bo niekojarze.


sorki, pomyłka, oczywiście chodzi o "pasiaka" :)

dymek9 - 19-11-2009, 22:38

Interesowałby mnie jakieś tanie a fajne szaliki :)
Orzech_AG - 04-12-2009, 20:29

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=839612404 - polecam!
dondamajk - 05-12-2009, 00:15

Vlepeczki ze zlotu... juz skorzystalem... dzieki za link. ;-)
Orzech_AG - 14-12-2009, 19:44

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=853910621 - czapka z daszkiem AC Milan 1899.
Pepe - 18-12-2009, 20:10

Ktoś brutalnie zamknął temat o vlepkach, więc wrzucę tu. Myśle, że to fajna ciekawostka. Nowe vlepki polskiego fc Interu, dziś odebrałem z lakierni, jutro Interiści dostaną je do swoich rąk :). Nie wrzucałbym tego, gdyby nie jedna vlepka.

Jak widać można wydać vlepki i to nawet anty. Jutro jednak przekażę Interistom, że są zbirami i bencwałami zarazem, bo pewnie będą nimi obklejać znaki drogowe i szyby w autobusach, więc mocno ucierpi imidż ich fan-clubu w oczach zajebiście inteligentnego polskiego społeczeństwa raczącego swe mózgi "Światem według Kiepskich" i "Modą na sukces".

krzysiekACM - 18-12-2009, 20:28

hehe, dokładnie pepe :D
vlepki to narzędzie zbrodni dla bezmózgich łysych osiłków z maczugami :D

nie dawaj im tej vlepki anti milan, powiedz że "sie nie wydrukowało" :P

Pepe - 18-12-2009, 20:31

No ba!
My nie będziemy z tych tempakuf brać przykładu i będziemy przez 10 lat kupować jeden jedyny wzór pięknej naklejki (NIE VLEPKI!!!) naszego MCP.

To na serio, a dla żartu takie pytanie - czy nikt z zarządu MCP nie widzi poważnie możliwości chyba najlepszego zarobku na vlepkach?

krzysiekACM - 18-12-2009, 20:35

Pieniądze to nie wszystko!
Wizerunek MCP, jako elitarnego grona intelektualistów nie może ucierpieć w wyniku wyprodukowania naklejek dla patologicznej części społeczeństwa.

Pepe, myślę że na fajne vlepki Milanu, bez loga MCP, też będzie dużo chętnych.
Trzeba przyznać że z tych interowskich, ta milano siamo noi zajebista!

konrad_acm - 31-12-2009, 08:53

Tfu! zajebiste te vlepki. Niestety.
Super będzie spotkać tą Milanową [']

kapiMCP - 12-01-2010, 12:51

Z lokalnymi koordynatorami można już kontaktować się w sprawie zakupu szalika-pasiaka (http://www.milanclubpolonia.pl/foto/027.jpg) - zostały domówione.

Wśród gadżetów MCP debiutuje natomiast czapka zimowa:


krzysiekACM - 12-01-2010, 14:32

jaka cena czapeczki i jak można ją nabyć? :)
rangiz - 12-01-2010, 16:38

Oj ładne
kapiMCP - 13-01-2010, 09:38

Cena 22 zł. Nabyć ją można na najbliższym Zlocie (uczestnicy otrzymają informacje na e-mail, a jest jeszcze jedno miejsce!), wyjeździe (zgłaszając taką chęć przed) czy spotkaniu Milanistów w regionie. W tym ostatnim przypadku warto skontaktować się z lokalnym koordynatorem.
snaxkaka22 - 15-01-2010, 01:06

kapi napisał/a:
jest jeszcze jedno miejsce!


w międzyczasie nastąpiły zmiany i mamy jeszcze 3 miejsca.

forzaKuba - 21-01-2010, 19:40

chcialem kupic "pasiaka" a moj lokalny koordynator nie raczy odpisac mi na e-maila juz chyba 4 czy 5 dzien;/
kapiMCP - 21-01-2010, 20:18

Twój lokalny koordynator akurat nie jest w posiadaniu pasiaków. Ale poprzednie wzory powinny być dostępne, choć w bardzo ograniczonej ilości.
rangiz - 22-01-2010, 05:23

Witam, niestety chyba nie dam rady przybyć na wspólne oglądanie derbów w Poznaniu, ale chciałbym zakupić czapkę MCP. Jest taka możliwość, żeby ustawić się gdzieś na mieście z koordynatorem? Oczywiście podjadę jak co.
Azra - 22-01-2010, 08:38

rangiz, masz informację na pw w tej sprawie.

Pozdrawiam

rangiz - 18-06-2010, 00:00

Przyszło lato, czy planujecie w związku z tym jakieś t-shirty?
Marcu - 18-06-2010, 09:53

Nowe t-shirty to dobry pomysł.
Slidewater - 18-06-2010, 10:12

Jak najbardziej. Sam bylbym chętny do zakupu zwykłęgo t-shirtu bo w koszulce meczowej to sobie nie pochodzę;]
kapiMCP - 18-06-2010, 13:40

Tak, są takie zaawansowane plany. Już wkrótce będzie więcej informacji, a odbiór najpewniej na Zlocie.
Slidewater - 18-06-2010, 13:54

To czekamy na jakieś fotki i przedział cenowy;]
damianek19922 - 19-06-2010, 13:53

Wie ktoś gdzie będzie ten zlot pod koniec sierpnia i czy bedzie mozna na nim kupić jakies gadzety MCP?
Maciek - 19-06-2010, 14:36

Zlot w Wielkopolsce http://www.milanclubpolon...opic.php?t=373.

Gadżety jak najbardziej. Kapi przed zlotem będzie zbierał zamówienia więc nie masz się co martwić. Śledź forum, a na pewno nic Cie nie ominie.

Pepe - 23-06-2010, 11:38

Czy zarząd MCP myśli może nad wprowadzeniem gadżetu typu smycz? Teraz jest ciekawa obniżka cen u jednego producenta - Kapi powinien wiedzieć o kogo chodzi, a jak nie wie, to dam namiar, więc całość wyszłaby w dobrej niskiej cenie.
Smycze można zrobić dwustronne.

Kiepura - 24-06-2010, 08:11

kiedys byl ten temat poruszany, ale niemoglismy znalezc zadawalajacego jakosciowo wzoru!!
masz linka to tego producenta bysmy mogli zobaczyc jakiej jakosci sa tego produkty??

Pepe - 24-06-2010, 14:54

Nie wiem czy dobrze Cię rozumiem. Jeśli chodzi o wzór - to przecież można go załatwić bezproblemowo, wystarczy namiar na dobrego grafika.

Jeśli chodzi o jakość produkowanych smyczy - osobiście mam smycze od tego producenta: www.koszulki-kibicowskie.pl i są bardzo dobrej jakości. A teraz chłopak ma je w ofercie po 3 zł za sztukę, więc myślę, że taniej się nie znajdzie.

Kiepura - 25-06-2010, 07:11

tu nie chodzi o cene, bo przy dobrym produkcie, nie ma ona znaczenia (az tak duzego).
podobnie rzecz ma sie z projektem.

problem polega na tym, ze na takiej smyczy jaka pokazales w tym linku, to mnie nawet powiesic ;) wstyd by bylo.
powaznie mowiec -> tandeta :(

rangiz - 06-07-2010, 14:03

Na lepszym poziomie smyczek w Polsce nie widziałem. Nawet oficjalne klubowe sklepy mają produkty tego pokroju.
Kiepura - 08-07-2010, 20:51

rangiz napisał/a:
Nawet oficjalne klubowe sklepy mają produkty tego pokroju.
niestety...
sam posiadam kilka smycz, ktore robilem na "dziko" i mnie zdecydowanie bardziej przypadly do gustu...
gdybym tylko wiedzialm gdzie je robilem :/

kichasmok - 29-07-2010, 10:07

Witam.. mam pytanie, jeżeli chcę zamówić po jednym z wszystkich gadżetów MCP, to gdzie się wpłaca pieniądze i wg jak to wygląda ? może mi ktoś wytłumaczyć ? będę wdzięczny :)
kapiMCP - 29-07-2010, 10:11

Aktualnie nie jest prowadzona dystrybucja wysyłkowa. Natomiast jak najbardziej będzie możliwość odbioru zamówionych gadżetów na najbliższym Zlocie.
Kiepura - 03-08-2010, 20:48

mozesz rowniez odebrac itemy u najblizszego koordynatora_mcp!!
wczesniez oczywisice nalezy zlozyc odpowiednie zdgoszenie...

Slidewater - 30-08-2010, 17:31

Mam pewna sprawe i trudno mi się z tym uporac samemu więc pisze tutaj.

Aczkolwiek szukalem ostatnio fotek druzyny, poszczegolnych pilkarzy dobrej jakosci (pow. 4mpx) poniewaz chcialem wydrukowac sobie kilka wiekszych plakatow, ale niestety tych zdjec jest strasznie malo i sa niezbyt aktualne. Chcialem uzyskac takie zdjecia od klubu <wysyłka mailowa>. Pisałem do nich kilkakrotnie w tej sprawie ale minęło już sporo czasu a odpowiedzi nie otrzymałem nadal. Może wy jako stowarzyszenie moglibyście do nich napisać może uda się coś uzyskać.

Warto by tez przemyslec czy nie wprowadzic do naszych gadzetow wlasnie takich plakatow na zamowienie badz inna opcja<tu sie mozna dogadac>

Szukalem na wielu stronach i w tematyce naszego klubu nie idzie nic dostać.

Pozdrawiam;]

rangiz - 30-08-2010, 18:36

Piłkarze się zmieniają, natomiast zdjęcia opraw w dobrej jakości byłyby mile widziane, nie dorwałem jeszcze takich nigdzie.
SonaR - 30-08-2010, 18:40

MCP nigdy sie nie zajmowało organizowaniem zdjęć piłkarzy ani tym bardziej opraw. Szczerze wątpie by klub dysponował zdjęciami z opraw.
rangiz - 30-08-2010, 18:42

Klub na pewno nie ma zdjęć opraw, bardziej ktoś z CSM, bo na stronę wrzucają, ale w strasznie niskiej rozdzielczości.
Milanelo - 30-08-2010, 22:27

w gadzetach przydały by sie jakies fajne smycze i konkretne bluzy .... mam nadzieje że w przyszłości będzie dało sie takie coś zakupić ....

ps. koszulka i szal rewelacja :)

rangiz - 30-08-2010, 22:38

Przecież smyczki już są na stronie.
Maciek - 30-08-2010, 22:54

Bluzy również...
Milanelo - 30-08-2010, 23:52

ok smycze to moj błąd :) ale co do bluz to rewelki nie ma i mowie przydaly by sie takie z prawdziwego zdarzenia
karol k. - 31-08-2010, 08:30

bluzy moim zdaniem całkiem z prawdziwego zdarzenia. jak to zostało powiedziane na zlocie wielokrotnie i przez różne osoby "do kościoła i na aferę". ale wiadomo, są gusta i guściki.
pozdrawiam.

Pepe - 31-08-2010, 09:29

rangiz napisał/a:
Klub na pewno nie ma zdjęć opraw, bardziej ktoś z CSM, bo na stronę wrzucają, ale w strasznie niskiej rozdzielczości.


Jakby ktoś z CSM odpisał Ci kiedykolwiek na maila-daj mi znać.
Ja już próbowałem kilkakrotnie, łącznie z mailem pisanym przez osobę mieszkającą we Włoszech, więc mniemam, że bardziej poprawnie napisane to zostało, niż ja skleciłem. I co? I kupa-echo. Olewka pełna.

Jak chcesz zdjęcia opraw Milanu - daj znać. Coś dla Ciebie wykombinuję ;). Muszę tylko wiedzieć co chcesz, bo Milan w swojej historii opraw miał kilkadziesiąt. Proponuję dalej przejść na priv.

Maciek - 31-08-2010, 11:41

Milanelo napisał/a:
ale co do bluz to rewelki nie ma i mowie przydaly by sie takie z prawdziwego zdarzenia


Milanelo jakie bluzy są z prawdziwego zdarzenia Twoim zdaniem bo mnie się wydaje, że te są bardzo ok.

damsza - 31-08-2010, 18:54

witam! mam pytanie odnośnie koszulek które były sprzedawane i odbiór ich był na zlocie. Czy będzie można jeszcze kupić w najbliższej przyszłości????
Bubu - 31-08-2010, 21:51

Jak zostaną domówione to wystarczy ze skontaktujesz sie z koordynatorem ze swojego regionu i dostaniesz koszulke :>
damsza - 01-09-2010, 17:02

dzięki
kapiMCP - 02-09-2010, 08:41

Ostatnio MCP zaprezentowało typowe klasyczne, kibicowskie koszulki. Prawie wszystkie zniknęły, nieunikniona będzie reedycja.

Myśleliśmy również o bardziej skomplikowanych graficznie projektach. Dzięki jednemu z fanów powstał taki o to luźny wzór:



Jak zapatrujecie się na coś takiego - lub krok w tym kierunku?

dezali - 02-09-2010, 09:05

za ta grafika cos sie kryje, czy to ot taka wizja autora projektu, w zaden sposob nie powiazana z milanem, czy mcp?

bardziej luzny projekt - tak, ale elementy graficzne powinny w jakikolwiek sposob nawiazywac do tematyki MCP, czego nie dostrzegam na przedstawionym projekcie

Kiepura - 02-09-2010, 09:16

dez,
ja tam widze czesc chromosomu z naszym europejskim dna ;)

dondamajk - 02-09-2010, 10:33

Szczerze mówiąc mi projekt się nie podoba, grafika poprostu do mnie nie trafia... ale jestem jak najbardziej za "innowacyjnymi projektami" czy też "młodzieżowymi" (swojego czasu pamiętam fajny projekt z Millanelo).
karol k. - 02-09-2010, 11:15

nie przemawia do mnie ten projekt ani odrobinę.
z pewną taką niecierpliwością czekam na reedycję ostatniego wzoru. :)

kuba1899 - 02-09-2010, 11:18

zgadzam się z przedmówcami... słoneczka to mają na Europride ;)
Pepe - 02-09-2010, 11:19

Popieram zdanie dezaliego. Też twierdzę, że pójście taką drogą to ciekawy krok, ale tematyka musi nawiązywać do MCP. Zastanawiałem się, co ta piłka czy kulka oznacza. Nie wpadłem na nic sensownego. Już lepszym pomysłem byłaby piłka w siatce bramki...
Slidewater - 02-09-2010, 12:06

Kierunek dobry ,ale projekt powinien nawiazywac do milanu,mcp. Podoba mi sie cos w stylu tych bialych bluz milanu od adidasa.
LysyACAB - 02-09-2010, 12:42

Jeśli MCP będzie chciało robić bluzy lub koszulki polecam mojego znajomego Widzewiaka :)

Oto jego ostatnie dzieło bluzy dla fc Kalisz:

przód


tył

dezali - 02-09-2010, 12:48

no projekt trzeba przyznać orginalny

bluza widzewa z eLką u gory;)))

LysyACAB - 02-09-2010, 13:06

hahaha to tylko naklejka z rozmiarem bluzy :-)
krzysiekACM - 02-09-2010, 14:14

kapi napisał/a:
Dzięki jednemu z fanów powstał taki o to luźny wzór

niech ten fan odstawi dopalacze :D
koszulka dobra, ale chyba na europride jak Kuba napisał hehe

rangiz - 02-09-2010, 14:29

Dość ciężki ten wzór, natomiast koszulki zlotowe wyszły rewelacyjnie.
Milanelo - 02-09-2010, 14:55

moim zdaniem niezla ta bluze z widzewa.. mozna by pozbierac kase od chętnych i zamówic tyle sztuk ile potrzeba (pewnie koszta będą dość spore...) ale ja chętnie bym kupił taką bluze :) pozdraiwam
Maciek - 02-09-2010, 17:05

jeśli chodzi o koszulkę nie podoba mi się taki wzór.

Milanelo napisał/a:
moim zdaniem niezla ta bluze z widzewa.. mozna by pozbierac kase od chętnych i zamówic tyle sztuk ile potrzeba (pewnie koszta będą dość spore...) ale ja chętnie bym kupił taką bluze :) pozdraiwam


ale chcesz kupić tę konkretną z herbem widzewa? :)

Milanelo - 02-09-2010, 21:57

hehe no nie z Widzewa odpuszcze :) to nie moj klub:)
Marcin64 - 03-09-2010, 15:59

Milanelo napisał/a:
moim zdaniem niezla ta bluze z widzewa.. mozna by pozbierac kase od chętnych i zamówic tyle sztuk ile potrzeba (pewnie koszta będą dość spore...) ale ja chętnie bym kupił taką bluze :) pozdraiwam


Dokładnie - bluza z Widzewa miażdzy.
Czarna bluza + czerwone napisy z białymi obwódkami.
Z przodu herb Milanu i MCP
Z tyłu na kapturze 1899 i tak samo jak Kalisz to AC MILAN / MILAN albo na rekawie data/ jakis napis.

Taka bluza to byłoby mistrzostwo świata...

DZIAŁAĆ!!

Maciek napisał/a:
Milanelo napisał/a:
ale co do bluz to rewelki nie ma i mowie przydaly by sie takie z prawdziwego zdarzenia


Milanelo jakie bluzy są z prawdziwego zdarzenia Twoim zdaniem bo mnie się wydaje, że te są bardzo ok.

Kangurka, kaptur, porządny haft, prostota przekazu.

kapi napisał/a:
Ostatnio MCP zaprezentowało typowe klasyczne, kibicowskie koszulki. Prawie wszystkie zniknęły, nieunikniona będzie reedycja.

I to powinien być wyznacznik dalszej działalności w kwestii gadżetów.
Proste wzory, typowo kibicowskie

kapiMCP - 03-09-2010, 17:36

Marcin64 napisał/a:
Taka bluza to byłoby mistrzostwo świata...

Tak... Dzwonimy do Łodzi: "Halo, zamawiamy bluzy. Tak, te same co wszyscy. Tylko zmieniamy haft z przodu i napis z tyłu. Tak, te same co wszyscy...".

snaxkaka22 - 03-09-2010, 18:11

W bluzach typu "Kalisz" latają kibice w całej Polsce, począwszy od A-klasowych ekip po (Ekstra)klase..

Jestem jak najbardziej za pójściem w niekonwencjonalny projekt ale wydaje mi się że ten jest "bezuczuciowy" :P

konrad_acm - 04-09-2010, 08:11

Skoro biegają w nich wszyscy to znaczy, żew są popularne i mogą się dobrze sprzedać, co przyniesie korzyść dla MCP, więc niebardzo rozumiem dlaczego na siłę chcecie tych "uczuciowości" czy też dążenia do oryginalnej odmienności.
Przecież te bluzy nie będą takie same jak te A-klasowych ekip tylko nasze Milanowe i nic tego nie zmieni.
Oczywiście nie twierdzę, że różne inne unikalne projekty mają odejść na bok - wręcz przeciwnie, jeśli są pomysły i chętni do realizacji/zakupu ludzie to jak najbardziej można robić to czego żaden inny fc w Polsce nie ma.
Po to jest forum żeby zebrać chętnych i nie zaśmiecać później strychu w siedzibie MCP ;) tylko zamówić projekty pod konkretną liczbę osób.

Podsumowując - bluza Widzew/Kalisz jest jak najbardziej produktem kibicowskim i uważam, że skoro są chętni na ten produkt powinno to być poważnie rozważone przez zarząd, a nie z góry skazywane na odpad jako popularna tandeta.

pzdr

SonaR - 04-09-2010, 10:18

konrad_acm, nikt nic nie skazuje z gory na odpad. Osobiscie sam jestem za bluza w takim stylu i zawsze bylem. Uwazam, ze fakt, iz taka bluze maja wszyscy nie powinien przemawiac za "nie". Koszulki w stylu Lonsdale tez maja wszyscy i tak jak piszesz produkt ten poszedl w swietnym stylu jak swieze bulki.

Im wiecej piszecie tym lepiej, Zarzad wszystko wezmie pod uwage i bedzie mogl podjac lepsza decyzje.

krzysiekACM - 04-09-2010, 10:38

ja uważam że zajebiście by było zrobić czarne bluzy z kapturem, z tym wzorem co jest na nowych koszulkach które były dostępne na zlocie ;)
czyli takie same jak koszulki tylko bluzy :)

LysyACAB - 04-09-2010, 11:50

Co do Widzewiaka który robi te bluzy, powiem tylko że on jest całkiem nową osobą na Polskim rynku. Robi gadżety od nie dawna i większości dla Widzewiaków.

Popieram Krzyśka ten wzór co na koszulkach byłby dobry i też by się rozeszły bluzy w mgnieniu oka.

kapiMCP - 04-09-2010, 12:14

LysyACAB: ja myślałem bardziej o eŁKaeSiaku ;) który oferuje to od lat, a gdzie zmieniają się tylko herby.

Ale tak jak Sonar napisał, każdy głos jest ważny - i jak widać po ostatnich koszulkach "klasyka" również wchodzi w grę.

Co nie znaczy, że każdemu musi się wszystko podobać :)

LysyACAB - 05-09-2010, 18:53

Kapi a ja jestem za tym byśmy mieli jeden konkretny wzór z którym będziemy się identyfikować. Na przykładzie dajmy na to ostatnich koszulek które wyszły super. Bazując na jednym konkretny wzorze zrobić koszulki (już są) bluzy, szale, flagę czy vlepy. Zamista cudować z różnymi wzorami czy słoneczkami trzymać się jednego konkretnego wzoru.

P.S. na koszuleczkach brakuje mi trochę Herbów MCP i MIlanu które nie wielkiej wielkości mogłyby być umieszczone na tylnej-górnej części koszulki (okolice karku).

Marcu - 05-09-2010, 19:55

krzysiekACM napisał/a:
ja uważam że zajebiście by było zrobić czarne bluzy z kapturem, z tym wzorem co jest na nowych koszulkach które były dostępne na zlocie ;)
czyli takie same jak koszulki tylko bluzy :)


Też jestem zdania, że takie bluzy by się przyjęły. Ewentualnie można by napis rzucić na plecy, a z przodu dać herb lub MCP w czerwonym kolorze.

kuba1899 - 06-09-2010, 09:56

Jestem jak Krzysiu za bluzą z napisem w stylu koszulki... dla bajeru i estetyki fajnie by było jakby napis był naszywany z "obwódką"...
konrad_acm - 06-09-2010, 13:36

Popieram "powielanie" stylu nowych koszulek!
Pepe - 06-09-2010, 15:21

Ja podobnie jak Krzysiu i Kuba. Dodałbym jednak, że elegancką opcją jest herb w tym miejscu, jak na pierwotnym projekcie w tym temacie. Czyli u dołu koszulki, może być nawet na skos z lekką przezroczystością. Podobną odzież ma Polonia Bytom i muszę niestety powiedzieć, że wygląda to imponująco.
stejuk - 06-09-2010, 17:20

bluzy z motywem z koszki + logo MCP z tyłu ( na karku lub gdzieś na dole ukośnie) = petarda :P
Maciek - 06-09-2010, 18:54

moim zdaniem też motyw z koszulki o herb mcp na karku

stejuk napisał/a:
petarda :P



PS. Petarda to by była jakby MCP zrobilo kombinezony na wzór zdjęcia z Tobą w roli głównej Stejuk :)

karol k. - 08-09-2010, 11:39

czarna / szara melanż bluza rozpinana z kapturem, "haftowany" motyw z ostatniej koszulki na plecach, na piersi herb/logo MCP. to dopiero petarda, że hej!
Pepe - 08-09-2010, 12:22

Karol - myślę, że zwłaszcza "szary melanż" przypadłby szczególnie do gustu Stejukowi.
kwasky - 19-10-2010, 07:48

Panowie, w jaki sposób teraz można zamówić jakiś gadżecik? Chętnie odebrał bym to we wrocku przy okazji wyjazdu na Real.
rangiz - 19-10-2010, 13:15

Nie chciałem podbijać tematu, ale miło, jakby zarząd sprawdził zainteresowanie ewentualną reedycją letnich koszulek zlotowych, mam nadzieję, że to nie problem?

Halo? ;)

kloe122 - 26-10-2010, 19:58

SPRZEDAM TORBĘ MĘSKA/ DAMSKA AC MILAN adidasa.

http://yfrog.com/mv77090333j

zapraszam :)

dondamajk - 26-10-2010, 20:40

kloe122 napisał/a:
SPRZEDAM TORBĘ MĘSKA/ DAMSKA AC MILAN adidasa.

http://yfrog.com/mv77090333j

zapraszam :)


Nie ma czegoś takiego jak torba męska... to wymysł marketingowców... torebki noszą kobiety... w czasach średniowiecza mężczyźni nosili sakwy... później to się rozmyło. ;-P

kloe122 - 26-10-2010, 21:10

a ja ostatnio widziałam mężczyznę z taką torbą ;P chyba, że jest on homoseksualny, co raczej wykluczam, bo był z dziewczyną, chyba że przyjaciółka ;D
Kiepura - 27-10-2010, 07:35

a moze uprzejmy hetro... dzwigal torbe bidulce...
o czym ta gadka :/

majkel: sa dla ciebie jakies posty bez odpowiedzi ;)

kloe122 - 27-10-2010, 14:12

haha, możliwe :)
dondamajk - 27-10-2010, 16:01

kloe122 napisał/a:
a ja ostatnio widziałam mężczyznę z taką torbą ;P chyba, że jest on homoseksualny, co raczej wykluczam, bo był z dziewczyną, chyba że przyjaciółka ;D

Nie, nie, nie... źle mnie zrozumiałaś (a poza tym homoseksualny mężczyzna z damską torbą to wciąż mężczyzna)... z technicznego punktu widzenia torba to torba... a torby vel torebki noszą kobiety... co nie zmienia faktu, że są i tacy ludzie z penisami, którzy lubują się w gadżetach/odzieży przeznaczonej dla kobiet i noszą je z pasją jak np:



Ja nie oceniam, nie nazywam ich homosiami, metroseksualistami i w ogóle to ich sprawa, po prostu w moim pojmowaniu nie ma czegoś takiego jak męska torba lub damski pas do wyciskania... ;-)

Kiepura napisał/a:
majkel: sa dla ciebie jakies posty bez odpowiedzi ;)

Oboje wiemy, że to pytanie retoryczne... ale jak pewnie zauważyłeś nie odpowiadam na wszystkie i nie próbuje zaistnieć w każdym temacie, a pokusiłbym się o stwierdzenie, że nawet w mało którym. ;-P

kloe122 - 27-10-2010, 16:07

:)
Veerapan - 27-10-2010, 21:03

dondamajk napisał/a:
Oboje wiemy

To które z was jest kobietą ? ;)

maycka - 27-10-2010, 21:20

Veerapan napisał/a:
dondamajk napisał/a:
Oboje wiemy

To które z was jest kobietą ? ;)

OBIE są :)

dondamajk - 27-10-2010, 22:37

Veerapan napisał/a:
dondamajk napisał/a:
Oboje wiemy

To które z was jest kobietą ? ;)

Tak, ja. ;-)

maycka napisał/a:
OBIE są :)

Ryby i łysi głosu nie mają.

elpojo - 28-10-2010, 05:50

dondamajk napisał/a:

Nie ma czegoś takiego jak torba męska...


Ja noszę torbę, mało tego, ta torba sprawia że jestem mężczyzną. Paradoks? ;-)
A jak Panowie wasze torby, są czy cieńko piejecie? =P

maycka - 28-10-2010, 08:54

dondamajk napisał/a:


maycka napisał/a:
OBIE są :)

Ryby i łysi głosu nie mają.

I Cygan też!

dondamajk - 28-10-2010, 18:07

elpojo napisał/a:
Ja noszę torbę, mało tego, ta torba sprawia że jestem mężczyzną. Paradoks? ;-)

Żaden paradoks. Mylisz "męską torbę" o której istnieniu tu dywagujemy z workiem mosznowym.

maycka napisał/a:
I Cygan też!

No to mi dogadałeś, aż nie wiem co powiedzieć... ;-PPP

maycka - 29-10-2010, 09:44

dondamajk napisał/a:


maycka napisał/a:
I Cygan też!

No to mi dogadałeś, aż nie wiem co powiedzieć... ;-PPP

Moje odpowiedź była mniej więcej na poziomie Twojego postu :)

dondamajk - 29-10-2010, 10:56

maycka napisał/a:
Moje odpowiedź była mniej więcej na poziomie Twojego postu :)

Dlatego tak dobrze się dogadujemy... nie ma łysych na wyjazdach!!

Shady_ACM - 29-10-2010, 11:17

Nie ma to jak mądrze i na temat podyskutować... :P
kichasmok - 30-10-2010, 12:27

Mam pytanie.. Jeżeli chcę kupić gadżet jakikolwiek to czy odbiór jest możliwy tylko na zlocie czy też w jakiś inny sposób ?;)
Slidewater - 30-10-2010, 13:14

To pytanie do koordynatora z twojego regionu:)
kichasmok - 30-10-2010, 18:53

A skąd mam wiedzieć kto nim jest bo nie mam pojęcia:)
Azra - 30-10-2010, 22:39

Jak widzę jesteś ze Śląska więc Twoim koordynatorem jest Bubu, e-mail: slask@milanclubpolonia.pl

Informacja o kontakcie do koordynatorów jest tutaj: http://www.milanclubpolonia.pl/index.php?id=07

Marcu - 23-11-2010, 14:26

Ja mam pytanie odnośnie nowych bluz MCP, ewentualnie kompletu dresów. Myśli ktoś nad tym? Jest szansa, że w niedalekiej przyszłości pojawi się coś nowego?
Marcu - 27-11-2010, 12:33

Cisza jak makiem zasiał. Czy to oznacza, że Kapi już pracujesz nad nowymi bluzami? ;)
Milanelo - 11-12-2010, 00:59

święta idą ... wiec jakieś fajne bluzy by sie przydały .. pewnie dobrze by sie sprzedawały ... pozdrawiam
Kucy92 - 14-12-2010, 22:48

Powiem szczerze,że ja bym brał jakiś dresik czy bluze z MCP.
rangiz - 15-12-2010, 23:23

Więcej chętnych byłoby np. na zapowiadaną kiedyś reedycję koszulek zlotowych. ;)
Kiepura - 17-12-2010, 08:00

pewnie by byli, ale temat jakos poszedl w zapomnienie :(
dondamajk - 19-12-2010, 22:48

Może to nie gadżety, ale blisko... więc pochwalę się moimi dzisiejszymi, piernikowymi cudeńkami... FORZA!




Gregorio1899 - 20-12-2010, 09:21

Jak to Twojego autorstwa to gratuluję talentu.Wyglądają wyśmienicie.
rangiz - 20-12-2010, 21:54

Genialne! Powieś na choinkę ;)
Shady_ACM - 20-12-2010, 22:18

szkoda takie zjeść :P
dondamajk - 21-12-2010, 16:55

Gregorio1899 napisał/a:
Jak to Twojego autorstwa to gratuluję talentu.Wyglądają wyśmienicie.

Oczywiście home made pełną gębą... a talentu za wiele u mnie nie znajdziesz... na szczęścia wystarczyła pomysłowość i trochę techniki. ;-P

rangiz napisał/a:
Powieś na choinkę ;)

Już nad tym myślałem, ale chyba rozdam je rodzinie i znajomym, którzy docenią jak wiele każdy taki piernik jest dla mnie warty... ;-)

Shady_ACM napisał/a:
szkoda takie zjeść :P

Mam nadzieję, że nikt nie wpadnie na taki głupi pomysł... szczególnie, że malowałem je na 4 podejścia i trochę pracy to zajęło... jadalne, ale zbyt wartościowe by je jeść... poza tym przywiozę jakiegoś łysemu na zlot, może połamie na nim swoje złote zęby... ;-PPP

dezali - 21-12-2010, 22:37

z takimi krzywymi nogami to daleko nie zajedziemy;)
lepiej je skonsumuj i dorób prostsze:P

rangiz - 22-12-2010, 00:59

Chociaż jednego zostaw na pamiątkę, ostatnio trafił mi się kilkuletni piernik zza szafy i trwałość materiału jest znakomita ;)
Kiepura - 23-03-2011, 00:04

co sie dzieje z t-shirt'ami a'la lonsdale??
z tego co pamietam ze zlotu (a wazne rzeczy ZAWSZE pamietam ;P) mialy byc juz daaawno temu "doprodukowane"... tymczasem ciesza :(

SonaR - 23-03-2011, 09:13

Kiepura, chyba troche zawodzi cie pamiec, ale w kazdym badz razie uspokoje, ze koszulki te jeszcze beda.
Kiepura - 23-03-2011, 09:59

na pewno nie zawodzi!! nie tym razem!! sam sie zgapilem i nie zalapalem na "czarna".

na zlocie zadalem pytanie "do was": czy i kiedy bedzie 2 seria.
co prawda nie padly zadne daty, ale beeeez przesaaaady 7 miesiecy??!!

mysle, ze jeszcze kilka osob to slyszalo, ale mniejsza o to ;) zamowcie je w koncu, przeciez to pikus - wzor jest, firma jest (chyba jeszcze istnieje), rodzaj koszulek jest (gramatura), ZAINTERESOWANIE rowniez jest, wiec co stoi na przeszkodzie - powaznie pytam.

SonaR - 23-03-2011, 10:19

no i widzisz jak ją teraz pożądasz :) i o to chodzi.

gadzety MCP to nie tylko koszulka a'la lonsdale dlatego zdecydowalismy sie nie robic reedycji od razu po zlocie.

wkrotce beda one jednak na nowo dostepne

Kiepura - 23-03-2011, 10:51

ok, dzieki za odp.
DeCza - 23-03-2011, 20:41

proszę o reedycje szalików pasiaków - było tylko kilkanaście na zlocie - niestety w tym czasie spałem i nie załapałem sie:P
rangiz - 06-04-2011, 22:09

Wiosna się zbliża, również nieśmiało przypominam o reedycji czarnych koszulek zlotowych, naprawdę dobrze wyszły.
Nie żebym był jakiś natrętny, chodzi mi tylko o przybliżony termin :)

Marcu - 09-05-2011, 19:04

Czy jakieś nowe koszulki lub bluzy MCP z okazji okrągłej rocznicy są w fazie projektowania?
kapiMCP - 09-05-2011, 20:26

Jest taka koncepcja. Szczegóły - jak będzie gotowe :)
SonaR - 12-05-2011, 06:51



Uploaded with ImageShack.us

do nabycia na wyjezdzie na Cagliari oraz na letnim zlocie.

kuba1899 - 12-05-2011, 07:59

Ciesze się że mój pomysł z tekstem się spodobał :D Na letnim zakupię ;)
Kiepura - 12-05-2011, 08:42

jak zostaną ;p
dondamajk - 12-05-2011, 11:25

Ustawiam się w kolejeczce po jedną na zlocie! :-)
Marcu - 12-05-2011, 12:47

Długa będzie ta kolejka na zlocie. Ale i ja postoję.
Maciek - 12-05-2011, 14:07

jak po mięso. ja również się zapisuje na jedną choć i tak pewnie nie ma to teraz znaczenia. miejmy nadzieję, że będzie ich trochę i wystarczy dla wszystkich chętnych.
kapiMCP - 23-05-2011, 12:15

Jest reedycja czarnych koszulek MCP:



Do odbioru na turnieju w Rzeszowie lub na Zlocie. Uczestnicy tych wydarzeń otrzymają e-mail organizacyjny, gdzie znajdzie się informacja w jaki sposób można będzie zamówić ten t-shirt.

Kiepura - 23-05-2011, 12:42

\o/
dafi46 - 04-10-2011, 21:20

Witam.
Mam takie pytanko. Czy wraz z przyjściem zimy będą wydawane nowe szaliki np pasiaki?? :)

Kuba - 19-10-2011, 14:18
Temat postu: Czapka zimowa MCP (028)
Witam! Mam pytanie. Czy są dostępne czapki zimowe MCP? Jeśli tak, to ja poproszę jedną sztukę! Przyda się na Białorusi :)
kapiMCP - 21-10-2011, 12:02

Uczestnicy wyjazdu do Mińska wkrótce otrzymają e-mail organizacyjny. Będzie tam informacja jak zamówić gadżety.
zychu9 - 05-11-2011, 22:19

mysleliscie moze o wydaniu czapek zimowych MCP?
sawczen - 05-11-2011, 22:36

zychu9, a Ty tak poważnie?
zychu9 - 06-11-2011, 15:09

jak najbardziej powaznie ;) w koncu idzie zima:D
tak zapytalem troche z ciekawosci, bo ja tak czy owak, bede zamawial pewnie ta czapeczke http://store.acmilan.com/...te-beanie-11-12

sawczen - 06-11-2011, 23:03

dobra zwracam honor ;) bo wiem, że są czapki MCP, ale na stronie w dziale gadżety faktycznie nie widnieją - może ktoś obeznany w tym temacie udzieli Ci na to odpowiedzi :)
LinkeS_ACM - 14-11-2011, 22:45

myślę, że to dobre miejsce ;D

w tesco za 13 zł ;D
żel oczywiście najlepszej jakości nie jest ale dla samego herbu warto ;))

http://imageshack.us/phot...jcie0084ah.jpg/

SeboLZ - 14-11-2011, 23:37

Też miałem to wrzucać ostatnio :) zakupiłem parę dni temu :D warto dodać, że w sklepie Milanu podobny żel, ale 500ml (tutaj mamy 1000ml) + myjka to koszt 10 euro :D

http://store.acmilan.com/...n-gift-set-no-2

Szydeł - 18-11-2011, 08:41

w Tesco w 3city byłem w jednym, żelu nie znalazłem:)
LinkeS_ACM - 18-11-2011, 19:38

może wyprzedane. jak bardzo Ci zależy to mogę Ci kupić i wysłać ;)
Szydeł - 20-11-2011, 23:12

Sprawdziłem jeszcze w nowym dworze gdańskim:) też nie widać było;) chociaż może być i tak że ślepy za bardzo jestem:)

sie Link zastanawiam czy nie skusić się na twoją propozycję

LinkeS_ACM - 21-11-2011, 23:05

jutro idę sprawdzić czy jeszcze są. jeśli tak to kupuję i odezwę się na priv.
Szydeł - 22-11-2011, 15:57

czekam zatem na info:):)
adamek - 23-11-2011, 17:30

u mnie są :) te duze Milan i Juve, a z mniejszych Milan>Juve,Lazio
LinkeS_ACM - 23-11-2011, 19:16

niestety u Nas brak :/
sawczen - 22-12-2011, 00:05

świąteczne życzenia od MCP i prezent od AIMC? Dzięki wielkie! Świąteczny prezent będzie ogrzewał przede wszystkim podczas wieczornych gierek na dworze, podczas których szalik niebardzo się sprawdza ;) gdyby tylko zamiast herbu aimc był herb acm ;) ale jak się nie ma co się lubi.. i tak dalej ;)


pozdro!

rogal06 - 22-12-2011, 10:45

Również dzięki wielki! Już myślałem, że szalik przepadł a tu niespodzianka ;]
Gaździk - 22-12-2011, 18:58

Także ja dziękuje, gadżet jest mega!
snaxkaka22 - 22-12-2011, 19:42

może wie ktoś, całkiem przypadkowo, na co się zakłada to ustrojstwo...? ;)
Długi - 22-12-2011, 19:43

Ustrojstwo to nakłada się na szyję, aczkolwiek za nic nie mogę sprawić, by herb wystawał ponad kurtkę :D
Qbi - 22-12-2011, 22:04

Z tego mozna też zrobić czapkę ;D
sawczen - 22-12-2011, 22:06

możesz zrobić nawet rajstopy, skarpety i gacie z polaru.
pienta - 22-12-2011, 22:32

Super prezent. Dzięki wielkie. Wesołych ! :)
binki1 - 23-12-2011, 00:43

Dzięki wielkie za Prezencik i Miłe zaskoczenie :) Wesołych świąt życzę zarządowi oraz wam wszytkim
kalas - 24-12-2011, 14:38

Dawno mnie nikt tak mile nie zaskoczyl jak MCP na te świeta:)wielkie dzięki i wesołych swiąt!!!
wwwaski21 - 24-12-2011, 19:24

Prezent spocz i przyda siię na zimowy mini-zlot :) pozdro i wesołych świąt!
krzysiek - 25-12-2011, 23:47

gadzet jest swietny i do zobaczenia na zimowym zlocie
DarioD - 27-12-2011, 15:23

Dzięki za prezencik.Przyda się grając w piłę w zimowe dni.
dondamajk - 28-12-2011, 10:49

Kołnierz bardzo zacny, życzenia też pozytywne i fajnie przygotowane. Dzięki i Forza!
krzysiekACM - 29-12-2011, 17:22

czy to tylko dla wybrańców akcja? :)
bo ja nic nie dostałem :(

Kasia - 29-12-2011, 20:40

widocznie byłeś niegrzeczny w tym roku ;-)
Pepe - 29-12-2011, 22:48

A czego ty się spodziewałeś? Że kibicowi Legii cokolwiek zostanie wysłane za friko? Płacić kurna dwa razy więcej, jak za batonik w Kielcach ;).
rogal06 - 28-12-2012, 13:39

W tym roku to już się nie spodziewałem w ogóle prezentu od MCP :) Co prawda przyszedł po świętach, ale jak dla mnie nie ma problemu. Dzięki wielkie, jestem mile zaskoczony !! :)
Camill - 28-12-2012, 19:28

Święty kurde MCP Mikołaj:)

Również dziękuję za życzenia i prezent:)

Bubu - 28-12-2012, 19:39

Życzenia są od MCP a prezent od AIMC :>
Jonathan - 31-12-2012, 15:37

Nie ma ktoś do sprzedania taniej, nowej oryginalnej bluzy AC Milan??? Chodzi mi o coś takiego:

http://allegro.pl/adidas-...2909630836.html

Z góry dzieki za ewentualne oferty ;)

Marcu - 31-12-2012, 20:25

I to ma być jakiś fajny żart?
Viking1899 - 01-01-2013, 12:43

Raczej prowokacja?
krzysiekACM - 01-01-2013, 22:49

czy ten prezent to tylko wybrańcy z losowania dostali? ;>
bo u mnie drugi rok z rzędu nic :(

Veerapan - 02-01-2013, 12:33

Sprawdz w panelu MCP czy masz wpisany prawidlowy adres
Camill - 02-01-2013, 13:01

i pamiętaj jak już go odbierzesz... interistę do wora, a wór do jeziora:)
krzysiekACM - 02-01-2013, 13:10

adres jest prawidłowy, może na poczcie pracuje jakaś kurwa z juve czy interu i kradnie :(
Marcu - 02-01-2013, 21:15

U mnie tez nic.
Ale chociaż w zeszłym roku do mnie dotarło.

Jednak i w tym roku dotarło.
Grazie!

konrad_acm - 15-02-2013, 08:39

dla wszystkich przepoconych gadżeciarzy:


"prodotto officiale" czy jakoś tak, nawet w miarę pachnie ;)
dostępne w sklepach Netto :)

Slidewater - 12-09-2013, 19:03

Dzisiaj byłem w Empiku i można nabyć kubki zwykłe, termiczne, małe, duże, kieliszki Milanu itp.
aadikk - 03-01-2014, 19:15

Znalazłem taką oto ofertę Milan laptop bag daję do wiadomości, bo nie wiem jak doświadczanie wychodzi z zamówieniami. Może jakieś zamówienie grupowe, jak bedzie więcej chętnych. Jest jeszcze taka 2. Wstępnie koszt wysyłki do PL to 23 ojro, czyli prawie 100.
Bubu - 03-01-2014, 19:16

Jakbys robił zamowienie to jestem chętny :)
ajva - 09-01-2014, 16:02

Ja też się chętnie podłączę pod zamówienie :)
weroncia-22 - 14-01-2014, 15:24

Naprawdę fajne - podoba mi się
lupink2 - 15-01-2014, 10:01

Jeśli jeszcze nie zamówione to też bym się na to pisał :)
aadikk - 16-01-2014, 11:55

Nie zwróciłem uwagi ale koszta wysyłki rosną, wraz z iloscią produktów. Przykład 10 rzeczy dwóch rodzajów (5+5) cena 100 plus 92 wysyłką.
Szczerze, myślałem że trochę taniej będzie przy grupowym zamówieniu.

weroncia-22 - 18-01-2014, 11:47

no niestety wysyłka kurierska jest obecnie strasznie droga ale to już nie od naz zależy
kapiMCP - 19-01-2014, 20:27

http://www.milanclubpolon...hor=weroncia-22 - prawdopodobnie spammer.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group