Forum Milan Club Polonia
Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu

Zapisy - Zapisy do Milan Club Polonia na sezon 2008/09

dezali - 08-05-2008, 16:01
Temat postu: Zapisy do Milan Club Polonia na sezon 2008/09
Trwają zapisy do Milan Club Polonia na sezon 2008/09. Wszystkie osoby mające pytania związane z procedurą przyjmowania nowych członków, krokami, jakie należy podjąć, zapraszam do dzielenia się swoimi wątpliwościami - chętnie pomożemy je rozwiać.
Rossonera - 14-05-2008, 18:18

Ja się właśnie wczoraj zapisałam...kasiorę nawet wieczorem wysłałam, ale nie wiem czy doszło...hehe...Tak się tylko zastanawiam czy jako niepełnoletnia mogłabym uczestniczyć normalnie w zjazdach. I zapytać się jeszcze kiedy dostanę legitymację członkowską i czy zdjęcie trzeba szybko wysłać czy też nie... Oczywiście przepraszam za nadmierną ciekawość :-) . Pozdro ;-)
Ewa - 14-05-2008, 18:48

witam,

dzisiaj wieczorem powysyłam potwierdzenia wpłat do nowych i starych członków, więc jak doszła Twoja składka na konto (do dnia dzisiejszego) to na pewno otrzymasz takowe potwierdzenie. Będę starała się na bieżąco wysyłać potwierdzenia wpłaty składki (od piątku, 16 maja, do poniedziałku, 19 maja, będę na wyjeździe z MCP, więc nie będę w stanie wysyłać maili, ale zaraz po powrocie nadrobię zaległości).

Legitymacje członkowskie będą wyrabiane w okresie letnim, po zakończeniu zapisów. Ich wysyłka powinna nastąpić do końca września. Zdjęcie należałoby wysłać do 30 czerwca, tak aby zaraz po zamknięciu zapisów, można było przekazać dane osobowe + zdjęcia do firmy, która nam takowe legitymacje wyprodukuje.

W razie pytań pisz / piszcie. W miarę możliwości na bieżąco będziemy odpowiadać na nurtujące Was pytania.

pozdrawiam

piterslow - 14-05-2008, 20:07

A będzie podawana informacja czy jesteś w gronie pierwszych 99 osób? Pytam tak z ciekawości bo zapisałem się i dokonałem przelewu w dzień pojawienia się zapisów ;)
Ewa - 14-05-2008, 20:38

Myślę, że nie będzie problemu. Mogę zamieszczać taką informację w mailu.
piterslow - 15-05-2008, 00:07

Potwierdzenie dotarło, wielkie dzięki :)
Rossonera - 15-05-2008, 15:28

No tak...rozumiem, ale u mnie się jeszcze coś takiego nie pojawiło... :-/
Kiepura - 15-05-2008, 15:44

proponuje czekac spokojnie!!
czasami tak sie zdaza, wiekszosc opoznien to wina banku/poczty itp.

nastepnym razem, pisz na priv ;-) (do ewy, ewentualnie deza)

Rossonera - 16-05-2008, 17:05

Nie no już doszło :-D ...bo ja wpłaciłam następnego dnia po pojawieniu się ogłoszenia na stronce mcp...i tak się lekko zdziwiłam, że nie doszło.
Gio1899 - 16-05-2008, 20:15

Mam pytanie..czy nie przewiduje sie drobnych upominków dla starych członków? Zawsze była to miła drobnostka
Hector - 16-05-2008, 23:26

A ja mam pytanie na jak dlugi okres jest wazna ta legitymacja?
czado81 - 16-05-2008, 23:41

Sama legitymacja nie ma naniesionego okresu ważności, natomiast wszelkie prawa członka MCP (m.in. możliwość uczestnictwa w imprezach organizowanych przez Stowarzyszenie) uzyskuje się na okres opłacenia składki, czyli jednego roku - później należy potwierdzić chęć dalszej przynależności do fanklubu poprzez opłacenie składki na kolejny sezon - w przeciwnym wypadku zostajesz zawieszony w prawach członka.
kapiMCP - 17-05-2008, 17:50

milan85 napisał/a:
Mam pytanie..czy nie przewiduje sie drobnych upominków dla starych członków? Zawsze była to miła drobnostka


myslimy o tym. sam chcialbym cos dostac ;)
paradoksalnie spora bariera jest koszt... wysylek takich drobnych upominkow do kazdego czlonka Stowarzyszenia, stad rozwazamy takze inne warianty.

a w kwestii legitymacji: ma ona w tym momencie bardziej charakter symboliczny, potwierdza fakt wpisania w poczet czlonkow MCP. nie ma natomiast potrzeby okazywania jej np. przy okazji wyjazdu czy zlotu. wszelkie przywileje gwarantuje po prostu coroczne przedluzenie czlonkonstwa w MCP.

Gio1899 - 17-05-2008, 18:40

kapi napisał/a:
myslimy o tym. sam chcialbym cos dostac ;)
paradoksalnie spora bariera jest koszt... wysylek takich drobnych upominkow do kazdego czlonka Stowarzyszenia


Dzięki za odpowiedź:) Rozumiem problem ale licze że jakoś uda się to rozwiązać. pzdr

Hector - 18-05-2008, 00:50

A jescze jedno pytanie mam zdjecie do legitymacji mozna wyslac w kopercie zwykla poczta?
kapiMCP - 18-05-2008, 11:57

owszem. stosowne informacje znajduja sie w e-mailu potwierdzajacym przyjecie zgloszenia. korespondencje prosimy kierowac na adres:

Stowarzyszenie Milan Club Polonia
skrytka pocztowa 1696
45-222 Opole

seba2907 - 18-05-2008, 17:13

no ja juz w tym tygodniu przeleje pieniazki :-)
fabio - 19-05-2008, 17:51

Ja mam pytanie dotyczące zdjęcia i składki. Czy pieniądze za składkę można wysłać razem ze zdjęciem do legitymacji?
Kiepura - 19-05-2008, 20:09

nie za bardzo wiem o co Tobie chodzi ;-)
chcesz wyslac pieniadze w kopercie, czy zdjecie przelewem??

tak, czy inaczej ani jedna, ani druga (jesli to mozliwe) opcja nie wchodza w gre!!

oplate za skladke wysylasz przelewem (na konto podane na stronie) przez bank lub przez poczte, a zdjecie mozesz wyslac w kopercie lub mailem

pozdro!

fabio - 19-05-2008, 20:24

Kiepura napisał/a:
oplate za skladke wysylasz przelewem (na konto podane na stronie) przez bank lub przez poczte, a zdjecie mozesz wyslac w kopercie lub mailem


Aha ok :) Chodziło mi o to, żeby wysłać pieniądze razem ze zdjęciem w kopercie :)

Gio1899 - 20-05-2008, 14:12

fabio napisał/a:
Aha ok :) Chodziło mi o to, żeby wysłać pieniądze razem ze zdjęciem w kopercie :)
najlepiej gołębiem :D
Penio(Przemek) - 20-05-2008, 19:54

Mam pytanie czy istniała by możliwość dostarczenia zdjęcia legitymacyjnego własnoręcznie? Wiem że podane są dwa sposoby: elektronicznie lub tradycyjną pocztą, ale jeśli mieszkam w Opolu to może jednak była by taka możliwość 8-)
SonaR - 20-05-2008, 23:07

kapi do konca takiego symbolicznego znaczenia ta legitymacja to nie ma, bo mozna za jej okazaniem otrzymac przeciez znizki (chyba 10%) w Milan Pointach :) takze cos ona jednak daje :)
Maciek - 20-05-2008, 23:14

No i jak sie dobrze dogadasz to i w Biedronce w Opolu dostaniesz rabat:)
Kiepura - 20-05-2008, 23:16

z drugiej strony Sonar, to rownie dobrze mozesz powiedziec: "uficiale, uficiale fan club" i mily lysy (nie mylic z adriano g.) pan rowniez da ci owe 10%...
mi sie wydaje, ze oni" maja to poprostu wliczone w cene ;-)

SonaR - 20-05-2008, 23:19

moze i maja to wliczone, ale fakt jest taki ze kupujac cos bez legitymacji zaplacisz o te 10% wiecej bez tego "wliczenia w cene". takze rabat czy fikcyjny czy tez nie, ale zawsze jakis rabat.
kapiMCP - 20-05-2008, 23:20

Penio(Przemek) napisał/a:
Mam pytanie czy istniała by możliwość dostarczenia zdjęcia legitymacyjnego własnoręcznie? Wiem że podane są dwa sposoby: elektronicznie lub tradycyjną pocztą, ale jeśli mieszkam w Opolu to może jednak była by taka możliwość 8-)


poki co nie przewidujemy takiej formy. istnieje jednak idea powolania do zycia tzw. "koordynatorow lokalnych", ktore to osoby moglyby pomoc m.in. w przekazywaniu takich materialow. jak projekt bedzie sformalizowany, opiszemy go na stronie.

poki co: poczta lub e-mail.

Sonar: rabat na legitymacje niby tak, ale... jak to dokladnie dziala, nie wie nikt. nie zglaszalismy bowiem wzoru legitymacji do AIMC/Milanu/MilanPoint, wiec "obawiam sie", ze rabat dostalbys rowniez z paszportem Polsatu.

Gio1899 - 21-05-2008, 09:20

kapi napisał/a:
istnieje jednak idea powolania do zycia tzw. "koordynatorow lokalnych"
Jeżeli zajdzie taka potrzeba oferuję swoją pomoc w woj. świętokrzyskim. pzdr
Hector - 26-05-2008, 23:09

a mam jeszcze pytanko czy beda tez wysylane potwierdzenia dojscia zdjęc do legitymacjii?
SonaR - 26-05-2008, 23:13

nawet test na inteligencje bedzie wysylany ;)
Hector - 26-05-2008, 23:47

Zajebiscie :)))))))))))))))))))))))) Lubie takie ryzyko mmmrrrrrrrrrrrrrrr pozdr Sonar :*
dondamajk - 27-05-2008, 00:51

W Twoim wypadku rozwiazywanie testu na inteligencje, to nie ryzyko, a raczej misja samobojcza...
Penio(Przemek) - 20-06-2008, 14:38

Mam problem. Chciałem wysłać swoje zdjęcie do legitymacji członkowskiej, wiem że z tyłu zdjęcia trzeba wpisać swoje imie i nazwisko oraz numer członkowski. Niestety musiałem usunąć (nawet nie wiem kiedy, pare dni temu miałem) meila od was z potwierdzeniem wpłaty gdzie znajdował się mój numer... Możecie wysłać mi go czy to tu czy na priv? Z góry dzięki!
Moje imie i nazwisko: Przemek Błaszkiewicz

krzysiekACM - 01-07-2008, 20:34

już po zapisach, czekamy na info;)

ja mam taką propozycję:
dobrze byłoby gdyby umieścić tu na forum w jakimś "pokoju" dostępnym tylko dla członków stowarzyszenia, wykaz osób np. w postaci - "Marek P. , Warszawa"
Ogólnie chodzi mi o taką bazę danych dla członków MCP, która umożliwiłaby kontakt do innych osób. Przy wykazie osób mógłby widnieć np. numer GG czy adres mailowy który umożliwiałby kontakt. Bo tak mamy w tej chwili 386 członków, a tak naprawdę o istnieniu 3/4 z tego nie mam nawet pojęcia, skąd są itd;)
Każdy mógłby zobaczyć czy jest ktoś jeszcze z jego miasta, bądź okolic;)

pozdro

SonaR - 01-07-2008, 21:25

dokladnie

popieram w 100%

moglbym wtedy moze sie zbratac z jakims ogorkiem z bialegostoku :)

dondamajk - 01-07-2008, 23:46

Bardzo dobra propozycja.. ja tez chetnie bym ogarnal ludkow z Szczecina... bo narazie znam tylko jednego MCPowicza... mojego kumpla z grupy.
dezali - 02-07-2008, 09:06

nad baza danych czlonkow pracujemy. na pewno bedzie ona dzialac w inny sposob, nie proponuje krzysiek. bedziemy starali sie zamknac temat do tegorocznego zjazdu.
kapiMCP - 02-07-2008, 16:47

rozszerzajac wypowiedz dezaliego nadmienie, ze pracujemy zarowno nad baza czlonkow - jak rowniez w dalszej perspektywie bedziemy chcieli stworzyc swoista liste kontaktow, czyli to o czym pisze krzysiek.

mam taki pomysl "mapy czlonkow MCP", ale to wymaga przede wszystkim solidnej bazy - a co wiecej umiejetnosci graficzno/internetowych, zeby takie rozwiazanie wdrozyc. i oczywiscie zgody czlonka stowarzyszenia na umieszczenie w takim miejscu.

tak czy inaczej idea jest na tapecie.

Wawrza - 03-07-2008, 16:36

SonaR napisał/a:
moglbym wtedy moze sie zbratac z jakims ogorkiem z bialegostoku :)


Prosze bardzo ziomek :P

SonaR - 03-07-2008, 18:12

o szok :D
krzysiekACM - 06-07-2008, 19:37

kiedy info o wynikach tegorocznych zapisów?:)
ile można czekać:>

Hector - 06-07-2008, 21:29

dookladnie czekamyy z niepokojem
Kiepura - 07-07-2008, 15:45

w imieniu wszystkich osob za to odpowiedzialnych, prosze jeszcze o chwile cierpliwosci. stosowna informacja pojawi sie dzis, a jak nie, to najpozniej jutro!!

jesli chodzi o tegoroczny zlot, to wszelkie szczegoly dot. terminu, miejsca i kwestii finansowych, pojawia sie napewno przed koncem tygodnia!

pozdrawiam

krzysiekACM - 08-07-2008, 15:39

na stronie głównej napisano:
Cytat:
Kilka dni temu zakończyliśmy zapisy oraz przyjmowanie składek członkowskich na sezon 2008/09. Miło jest nam poinformować, iż kolejny rok z rzędu wzrasta liczba członków Milan Club Polonia. Obecnie nasze grono liczy 413 osób, z czego blisko 40 % to osoby, które wcześniej nie należały do MCP.

413 osób, niezła liczba:)
ciekawa jest informacja że aż 40% to nowe osoby. ciekawe ile by nas było, gdyby każdy opłacał składkę regularnie co roku, nikt nie odpadał i dochodziły nowe osoby:)
MCP \o/

dezali - 08-07-2008, 15:43

na roznych etapach funkcjonowania MCP naszymi czlonkami byly (duza czesc jest nadal) 673 osoby
chuckydoll - 08-07-2008, 15:50

W sumie to niezły wzrost, biorąc pod uwagę wypadek przy pracy w postaci gry w Pucharze Uefa.
SonaR - 08-07-2008, 16:43

lol 40% to nowe osoby ?

to chyba az tak nie odstrasza ten puchar uefa :D

chuckydoll - 08-07-2008, 16:54

Ale z drugiej strony 40% z 413 to ok. 165 nowych członków (w tym i ja). Wychodzi z moich obliczeń że ok 140 osób nie przedłużyło swojego uczetsnictwa z Stowarzyszeniu. A to trochę dużo.
Veerapan - 08-07-2008, 20:01

Nalezy pamietac iz osoby te nie sa skreslone tylko zawieszone. Niektorzy z przyczyn losowych mogli nie miec mozliwosci oplacenia skladki ale za rok moga wrocic.
SonaR - 08-07-2008, 23:37

jak wrocimy do lm to pewnie wroca :)
forever - 09-07-2008, 08:56

SonaR napisał/a:
jak wrocimy do lm to pewnie wroca :)


to sie nazywa na dobre i na złe...

a tak poważnie to nie sądzę że słaby występ Milanu w minionym sezonie spowodował taki skutek. to jak tłumaczyć napływ nowych członków? Przyznam że sam jestem nowy i to czy puchar Uefa czy LM nie miało wpływu na moją decyzje.

MikoZ - 09-07-2008, 09:48

moze podwyzki skladek zachwialy ich budzetem i nie wytrzymali cisnienia :D
krzysiekACM - 09-07-2008, 10:17

a ja myślę że sporo po prostu sezonowców;)
ktoś sie zapiszę, ale potem nie uczestniczy w życiu MCP, przestanie odwiedzać stronę, przegapi zapisy itp;)

kapiMCP - 09-07-2008, 10:45

dokladnie, moglo byc tak, ze po wygranej w lidze mistrzow hurra zapisy, a potem cisnienie na milanowanie spadlo :-)
dezali - 09-07-2008, 11:19

w związku z tym, iż jedna z osób, która terminowo dokonała wpłaty składki członkowskiej w niepełnej wysokości, w dniu wczorajszym uzupełniła płatność, informacja na stronie została zmodyfikowana - tym samym MCP w sezonie 2008/09 liczy sobie 414 aktywnych członków.

więcej zmian w tym względzie nie przewiduje się.

dondamajk - 13-07-2008, 13:18

chuckydoll napisał/a:
Ale z drugiej strony 40% z 413 to ok. 165 nowych członków (w tym i ja). Wychodzi z moich obliczeń że ok 140 osób nie przedłużyło swojego uczetsnictwa z Stowarzyszeniu. A to trochę dużo.


Jak to wyliczyles??

czado81 - 13-07-2008, 16:13

Liczba członków MCP przed zapisami wynosiła 386, zatem jeśli z obecnej liczby 414 nowi członkowie stanowią 40%, to jest ich ok. 165.

A zatem...
386 + 165 - 414 = 137

Rzeczywiście sporo osób nie przedłużyło członkostwa, trudno powiedzieć z jakich przyczyn - moim zdaniem może być ich kilka:

1. Ludzie się starzeją, poważnieją, zakładają rodziny - mają mniej czasu i możliwości, by uczestniczyć w życiu fanklubu. A skoro nie mogą skorzystać z przywilejów, jakie daje członkostwo, to nie widzą sensu w jego przedłużaniu.

2. Wzrost składki - zapewne dla części osób była to jedna z przyczyn - choć wg mnie obecne 36zł rocznie (równowartość jednego piwa na miesiąc!!!) to nadal kwota raczej śmieszna.

3. Sezonowcy - chciałbym móc powiedzieć, że wszyscy fani Milanu, to kibice kochający klub od kołyski do grobowej deski, jednak zapewne nie wygląda to tak pięknie. Z pewnością po sukcesie w Atenach pojawiły się w naszych szeregach osoby, które odkryły w sobie Milanistę po tym sukcesie - teraz jednak doszły do wniosku, że lepszym klubem jest ManU i przeszły do konkurencji ;)

Pocieszające jest natomiast to, że po zdecydowanie najsłabszym sezonie Milanu w ostatnich latach, pomimo braku występów rossonerich w przyszłorocznej LM, a nawet pomimo wzrostu składki MCP, dołączyło do nas aż 165 osób! To z pewnością są wierni kibice i zapewne pozostaną z nami na dłużej \o/

Tyle moich przemyśleń, może ktoś jeszcze coś do tego dołoży...
Pozdrawiam!

Hector - 13-07-2008, 18:42

Dokladnie TAK! zgadzam sie z przedmowca ja np. zostane w fanklubie do konca i jeszcze dluzej i nic mi nie stanie na drodze ani rodzina ani obowiazki bo dlamnie A.C.Milan jest najwazniejszy!
krzysiekACM - 13-07-2008, 19:49

Kiepura napisał/a:
jesli chodzi o tegoroczny zlot, to wszelkie szczegoly dot. terminu, miejsca i kwestii finansowych, pojawia sie napewno przed koncem tygodnia!

koniec tygodnia za kilka godzin :P

Kiepura - 13-07-2008, 20:00

o masz :/
jestes chyba najtrudniejszym czlonkiem calego fanclubu ;)

zlot napewno sie odbedzie!! termin podobny, a kwestia miejsca niema chyba, az takiego wielkiego znaczenia, bilety na pks napewno jeszcze dostaniesz... jak nie to po ciebie przyjade :)

mowiac krotko, szykuj/szykujcie kase... zapisy juz w wkrotce

krzysiekACM - 13-07-2008, 20:13

hehe, spoko spoko;)
pisałeś "na pewno" więc sie upomniałem :P
ja najtrudniejszym?:> po prostu wszystko związane z MCP mnie bardzo interesuje, ciekawy jestem informacji o tegorocznym zlocie;)
kase szykuje;) Ty też szykuj, wiesz na co;)

Rossonera - 14-07-2008, 12:25

czado81 napisał/a:
Ludzie się starzeją, poważnieją, zakładają rodziny

No i co z tego??? Dla mnie sam fakt jakim jest należenie do fanklubu jest najważniejszy. No chyba, że na pocztę ma się za daleko... xD
czado81 napisał/a:
Wzrost składki - zapewne dla części osób była to jedna z przyczyn - choć wg mnie obecne 36zł rocznie (równowartość jednego piwa na miesiąc!!!) to nadal kwota raczej śmieszna.

Wg moich obliczeń to bedzie ze 13 Wareczek.

A tak już na poważnie, to bardzo zadowalające, że są ludzie którzy kibicują Milanowi "nawet" wtedy, gdy klub nie jest w najlepszej formie. Pozdro ;)
Forza Milan!!!

dondamajk - 14-07-2008, 14:20

czado81 napisał/a:
Liczba członków MCP przed zapisami wynosiła 386, zatem jeśli z obecnej liczby 414 nowi członkowie stanowią 40%, to jest ich ok. 165.

A zatem...
386 + 165 - 414 = 137


Nie znalem liczby przed zapisami... bo zostala zupdateowana... wiec brakowalo mi jednej zmiennej... dlatego zapytalem.. ;-D

Dzieki czado ;-D

Gio1899 - 16-07-2008, 08:49

Gdyby do dzisiaj trwały zapisy podejrzewam że funclub zasiliłoby o wiele wiecej "kibiców"...fanów R10 :)
chuckydoll - 16-07-2008, 09:33

Wiadomo :) On gdzie nie pójdzie, przeciągnie za sobą swoich wielbicieli.
Gio1899 - 16-07-2008, 09:41

Z jednej strony to dobrze bo wielu z nas zapewne zaraziło sie Milanem właśnie poprzez jakiegoś piłkarza który biegał w czerwono czarnym trykocie. Z drugiej jednak strony będzie to wielu sezonowców, którzy teraz opuszczą Barce a w przyszłości Milan..i to jest minus
chuckydoll - 16-07-2008, 10:28

Sezonowcy pojawia się w MCP dopiero przy okazji następnych zapisów, czyli w przyszłym roku. Słusznie prawisz, z tym zarażeniem Milanem przez jednego czy kilku piłkarzy. Tak było w moim jak i pewnie w większości przypadków. Niechaj więc przybywają kolejni fani ACM.
pablo_ACM - 16-07-2008, 21:25

milan85 napisał/a:
Gdyby do dzisiaj trwały zapisy podejrzewam że funclub zasiliłoby o wiele wiecej "kibiców"...fanów R10 :)


Nie potrzebni sa nam fani Ronaldinho tylko fani ktorzy maja MILAN w sercu!!!

Gio1899 - 16-07-2008, 21:48

dlatego w moim poście wyraz kibiców jest w cudzysłowie...ale napewno część dzięki niemu może ten Milan w swoim sercu umieścić...z tym się nie rodzisz tylko to nabywasz
Piotrek - 16-07-2008, 22:57

Mają racje ci którzy mówią."MILAN się kocha za to co gra i sobą reprezentuje a nie za to jakich ma piłkarzy"A na myśli mam cały czas lata 80-siąte.Wtedy to się zaczeło w moim przypadku.Pozdro
Gio1899 - 16-07-2008, 23:21

Piotrek napisał/a:
Mają racje ci którzy mówią."MILAN się kocha za to co gra(...)

A to przepraszam Milan to jest orkiestra w dodatku samogrających instrumentów? ;) Milan gra to co jego piłkarze ...Ci aktualni

konrad_acm - 17-07-2008, 15:33

sezonowcy, o których piszecie mają rok karencji i jeśli w przyszłym roku zgłoszą się do MCP będą już doświadczonymi kibicami :)
gregor - 02-08-2008, 19:57

dezali napisał/a:
tym samym MCP w sezonie 2008/09 liczy sobie 414 aktywnych członków.

więcej zmian w tym względzie nie przewiduje się.


na stronie głównej jest jednak 415 :]

ps. dzieki , chyba nosze za słabe okulary ;)

Maciek - 02-08-2008, 20:58

gregor napisał/a:
na stronie głównej jest jednak 415 :]


Czytaj uważnie newsy zamieszczone na stronie głównej http://www.milanclubpolon...d6e94c35ae8a415

Martinez - 23-09-2008, 09:12

chuckydoll napisał/a:
Słusznie prawisz, z tym zarażeniem Milanem przez jednego czy kilku piłkarzy. Tak było w moim jak i pewnie w większości przypadków. Niechaj więc przybywają kolejni fani ACM.

Zapewne więcej fanów przyciągają konkretne sukcesy niż pojedyńczy piłkarze. Są jednak rzecz jasna nawet tacy, którym wystarczył pojedyńczy mecz. I już zostali.

Inna sprawa, że był to Milan - Real z 1989 r.

Exar Kun - 10-12-2008, 13:25

Witam... to jest mój pierwszy post. Moja miłość z tym klubem zaczęła się za czasów Marco van Bastena, potem odkąd zaczął grać Alessandro Nesta i na zawsze czarno-czerwoni pozostaną w moim sercu... I śmieszą mnie osoby, które po sukcesach zaczynają kibicować danemu klubowi..I oczywiście nie mogę się już doczekać następnej możliwości zapisania się do Milan Club Polonia...pozdrawiam
Pachel - 27-12-2008, 17:08

Witam!
dzisiaj założyłem konto na tym forum, wiec dopiero teraz przeczytałem część Waszych postów i (mimo, iż temat jest już trochę stary) myślę, że mogę coś wnieść do dyskusji. Rozmawialiście przypomnę o spadku/wzroście liczby członków MCP w tym sezonie. Otóż ja jestem jedną z osób, które nie przedłużyły członkostwa w MCP. Oczywiście każdy teraz pomyśli, że jestem sezonowcem, albo będzie wysnuwał inne ciekawe teorie. A powody są często dużo bardziej prozaiczne, ja np. nie czuję się zbyt zrzyty z MCP, nie mam tu prawie w ogóle znajomych i właściwie jestem tu (byłem) tylko dlatego, żeby podkreślić swoją "Milanowość" :) a kiedy nadszedł czas zapisów, po prostu jakoś mi to ukmnęło, dostawałem niby maile, przypominające o zapisach, ale jakoś zawsze brakowało mi czasu na ich przeczytanie ;] moja pierwsza sesja w życiu, miłości itd. - miało się inne rzeczy na głowie. A kiedy zorientowałem się, że należało by się w końcu tym zainterseować było juz za poźno :) Teraz oczywiście żałuję, bo chętnie pojechałoby się na Viole ;) (dotychczas byłem tylko na Interze w 06r.). Tak samo jest z tą stronką- niby jestem na stronach Milanu po 10x dziennie, a jakoś nigdy nie miałem ochoty zawitać na to forum, mimo iż wiedziałem o jego istnieniu od początq.
Dobra bo się rozgadałem- w każdym razie, chciałem tylko powiedzieć, że nie każdy, kto odchodzi z MCP jest sezonowcem, albo chce zaoszczędzić na 1 bro w miesiącu ;)

jeszcze pytanko : Czy moja karta traci ważność? tzn jeśli, znowu za rok się zapiszę( a mam zamiar to zrobić), to dostanę nową kartę, czy tą mi przedłużycie? mój nr 237

Pachel - 27-12-2008, 17:12

btw, Sonar! Ty w zarządzie?? :D od kiedy ? : )
Ewa - 27-12-2008, 18:21

Pachel napisał/a:
jeszcze pytanko : Czy moja karta traci ważność? tzn jeśli, znowu za rok się zapiszę( a mam zamiar to zrobić), to dostanę nową kartę, czy tą mi przedłużycie? mój nr 237

W przypadku niezapłacenia składki na kolejny sezon karta nie traci ważności. Członkostwo jest wtedy na rok zawieszane. Zawsze możesz w kolejnym sezonie opłacić składkę, a wtedy Twoje członkostwo jest odwieszane. W razie niejasności pytaj :)

Pachel - 27-12-2008, 21:40

ok tak zrobię .
A Ewcie pamiętam z Milan - Inter .. :)

czy ja napisałem, że nie mam znajomych w MCP? :D właśnie się dowiedziałem, że piłem z obecnym prezesem :P

SonaR - 27-12-2008, 21:43

obecny prezes pije tylko mleko :)
Pachel - 27-12-2008, 21:51

pij mleko, będziesz WIELKIM prezesem!
Milanista18 - 19-01-2009, 17:21

Cześć wszystkim jestem nowy powiem tylko tyle,ze kibicuje Milanowi juz 10 lat...i moim marzeniem jest pojechac na mecz Milanu.Chciałbym dołaczyc do was...Moge prosic o wasze opinie i pomoc w zapoznaniu sie z tym wszystkim??? Forza Milan pozdrawiam kibiców i mam nadzieje,ze kaka zostanie pozdrawiam :)
krzysiekACM - 19-01-2009, 17:23

http://www.milanclubpolonia.pl/index2.php?id=20 tu masz wszystko
Milanista18 - 19-01-2009, 17:25

Tak wiem wszystko czytałem tylko czy ta składka to co miesiac??? i czy za wyjazdy trzeba płacic samemu z własnej kieszenie???.tzn podróz,bilet,wyzywienie miejsce pobytu itp? pozdrawiam
krzysiekACM - 19-01-2009, 18:02

składke płaci się raz w roku, a za wyjazd to chyba normalne że płacisz sam, chyba nie myślałeś że MCP Ci sfinansuje wyjazd do Mediolanu,z biletem na mecz?:>
stejuk - 19-01-2009, 18:03

składke płaci się raz na rok. a jeśli chodzi o wyjazdy to byłoby zbyt pięknie jakbyśmy nie musieli wykładać kaski z "własnej kieszeni":) przedpłata na wyjazd obejmuje transport, bilet na mecz i ubezpieczenie. A ile wydasz na jedzienie, picie i przede wszytskim pamiątki zależy tylko od zasobności Twojego portfela:P
kapiMCP - 19-01-2009, 20:56

Jeżeli będziesz odkładał 36 zł miesięcznie, to po roku czasu będziesz miał i na roczną składkę MCP - i na jeden wyjazd na mecz Milanu z MCP :-)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group