Forum Milan Club Polonia
Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu

Zapisy - Zapisy do Milan Club Polonia na sezon 2009/10

DAMIANO - 22-03-2009, 21:39

WITAM

PROSZĘ O UDZIELENIE INFORMACJI O TERMINIE NABORU

I CZY JEST SZANSA WYJAZDU NA MECZ JAK JESZCZE NIE JESTEM W MCP?

sawczen - 22-03-2009, 22:51

termin naboru to pewnie maj - czerwiec, a na mecze mogą jeździć tylko i wyłącznie członkowie MCP :)
DAMIANO - 23-03-2009, 10:33

CZYLI JEST SZANSA ŻE W MAJU ZOSTANĘ CZŁONKIEM I NA MECZ:) ???
Kiepura - 23-03-2009, 11:08

zapisy sa raz w roku PO sezonie!!
lista czlonkow nastepnie zglaszan jest do AIMC i kazdy uprawniony moze smialo (o ile zostanie zakwalifikowany) jezdzic na mecze od nastepnego sezonu serie A...

wszystkie informacje odnosnie zapisow, jak i regulaminu kwalifikacji na wyjazdu organizowane przez mcp znajdziesz na stronie glownej milnaclubpolonia.pl

ps. PROSZE ROWNIEZ UNIKAC PISANIA Z WLACZONYM CAPSLOCKIEM

SavellACM - 12-04-2009, 21:50

Witam. Mam zamiar się zapisać do MCP. Takie moje szczęście, że jestem z listopada... a więc muszę czekać do następnego sezonu. "Obleciałem" cały ten temat i troche mi się pomieszało już to wszystko ;p Po pierwsze chciałem zapytać czy zapisy na sezon 2009/10 zaczynają się w kwietniu i trwają do czerwca, jak jest napisane na głównej stronie, czy tak jak tutaj ktoś napisał na forum, zaczynają się po zakończeniu sezonu? W tym przypadku pod koniec maja. Załóżmy, że zapiszę się w pierwszych dniach zapisów, byłaby możliwość załapania się na jakiś wyjazd w tym samym sezonie? Z góry dziękuje :)
czado81 - 12-04-2009, 22:29

Obie informacje poniekąd są prawdziwe :)
- zapisy do MCP organizowane są pod koniec trwającego sezonu i zwykle rozpoczynają się na przełomie kwietnia/maja
- zgłoszenia zaktualizowanej listy członków MCP do AIMC dokonujemy po zakończeniu zapisów, co przypada na okres przerwy w rozgrywkach Serie A
Zatem niestety nie jest możliwe, aby po zapisaniu się do MCP w pierwszych dniach zapisów pojechać na wyjazd jeszcze w tym samym sezonie.

Pozdrawiam!

SavellACM - 12-04-2009, 23:05

Aha, no to już wszystko wiadomo. Szkoda tylko tych wyjazdów. Mam nadzieję, że zobaczymy się już w przyszłym sezonie na jakimś zlocie :) Pod warunkiem, że zloty nie działają na takiej zasadzie jak wyjazdy ;)
czado81 - 14-04-2009, 10:49

W naszych imprezach lokalnych możesz uczestniczyć od razu po zapisach - z wyjazdami jest inaczej ze względu na wymagania stawiane nam przez AIMC.

Pozdrawiam!

matt - 17-04-2009, 12:30

Witam. A ile wynosi składka na jeden rok ? czyzby 36 zł ...
Kiepura - 17-04-2009, 13:46

na chwile obecna TAK
lukaszkoscian - 27-04-2009, 19:33

Juz się nie moge doczekac zapisów na sezon 2009/2010 pozdrawiam
Sebinho - 14-05-2009, 22:46

a tak w ogole to kiedy beda teraz zapisy??
krzysiekACM - 14-05-2009, 22:54

www.milanclubpolonia.pl napisał/a:
W związku z wieloma pytaniami jakie napływają na skrzynkę kontakt@milanclupolonia.pl odnośnie zapisów do Milan Club Polonia na nowy sezon informujemy, iż zapisy rozpoczną się na przełomie maja/czerwca wraz z końcem obecnego sezonu piłkarskiego

stejuk - 08-06-2009, 17:02

znane są już jakieś szczegóły? termin, wysokość składki...? :)
Maciek - 10-06-2009, 21:58

Czy będzie na Panelu Dyskusyjnym coś w rodzaju potwierdzenia wpłat żeby 30 czerwca nie było żadnej niespodzianki wywołanej np. problemami banku?
milanek82 - 10-06-2009, 22:03

co przyniesie podniesienie skladki o 25% ? mowie o korzysciach dla stowarzyszenia jak i dla czlonkow
SonaR - 11-06-2009, 17:34

Po dlugich rozwazaniach za i przeciw zdecydowalismy sie na podniesienie skladki w glownej mierze zeby pozyskac fundusze na zakup karnetow i w to wlasnie bedziemy celowali. Wiaze sie to z korzysciami, ktore przede wszystkim, na co liczymy, poprawi nasza pozycje w hierarchii AIMC, zmniejszy w jakims stopniu nasze uzaleznienie od nich i da nam staly dostep do meczow, co przeleje się pózniej na te same korzysci dla naszych czlonkow. Posiadanie przez MCP karnetow zwiekszy liczbe osob, ktora bedzie mogla zobaczyc dany mecz. Poza tym, przy odpowiednim zarzadzaniu karnetami moga sie one zwracac lub nawet stac sie zrodlem dochodu dla fan klubu, co w takim przypadku mogloby sie wiazac nawet z obnizeniem skladki w przyszlosci. Jest to jednak plan dlugoterminowy i ciezko o nim jak na razie dyskutowac.

Zachecam jednak wszystkich do dyskusji, bo dla nas kazdy pomysl sie liczy.

Ewa - 12-06-2009, 15:03

Maciek napisał/a:
Czy będzie na Panelu Dyskusyjnym coś w rodzaju potwierdzenia wpłat żeby 30 czerwca nie było żadnej niespodzianki wywołanej np. problemami banku?

Nie będzie w panelu dyskusyjnym potwierdzeń. Każdy, który wpłaci składkę dostanie maila potwierdzającego na adres mailowy, który podał przy zapisach (w tym miejscu chciałabym poprosić osoby, którym zmienił się adres mailowy, tudzież jakieś inne dane, typu adres zamieszkania, itp., aby poinformowały mnie o tym na priv).

SavellACM - 15-06-2009, 14:05

W menu na głównej, przy informacji o zapisach przy wypełnianiu formularza jest mały błąd ;) A mianowicie jest napisane "W przypadku trwających zapisów do MCP przystąpić będą mogły osoby urodzone przed 1 lipca 1994 roku." To szczegół, ale jeżeli ktoś nie czyta całej informacji, tylko odrazu przechodzi do wypełniania formularza, wtedy różne rzeczy mogą wyjść ;p Moje nadzieje rozwiały dalsze informacje po cofnięciu strony :D
SonaR - 15-06-2009, 20:53

Przepraszamy, błąd ten został już poprawiony również w formularzu. Chodzi oczywiście o 1993 rok.
Ewa - 16-06-2009, 21:24

W związku z natłokiem spraw zawodowych maile dotyczące wpłat składek z poniedziałku, wtorku oraz środy będą wysyłane jutro, wieczorem. Z góry przepraszam za opóźnienie.
pela76 - 19-06-2009, 08:57

Do kiedy zapisy są?
Maciek - 19-06-2009, 11:57

link do tematu http://milanclubpolonia.p...?id=00&news=136

Zapisy trwają do końca czerwca.

kapiMCP - 19-06-2009, 22:38

Chętnych do ogłoszenia radosnej nowiny nt. trwających zapisów do MCP zachęcamy do zamieszczenia takiego: http://i43.tinypic.com/2hgtr3o.jpg lub podobnego obrazka w serwisach społecznościowych.
konrad_acm - 20-06-2009, 11:11

Nie chcę się czepiać, ale moim zdaniem zapisy powinny trwać minimum 1 miesiąc. News z otwarciem pojawił się 9 czerwca, a zamknięcie wpłat to ostatni dzień miesiąca.
Niektórzy moga przegapić sprawę z wielu różnych powodów...

kapiMCP - 20-06-2009, 12:49

Dokładnie, niektórzy mogą przegapić zapisy, stąd też i prośba o pomoc w ich nagłośnieniu.
Bubu - 20-06-2009, 15:28

Ale informacja ze zapisy sa od poczatku czerwca jest caly rok...
zawor___ - 21-06-2009, 12:31

Ale nie ma potwierdzenia wpłat ze strony MCP, a koniec terminu zapisów zbliża się nieuchronnie.
Ewa - 21-06-2009, 14:53

Są potwierdzenia, wysyłam je ja, Ewa ;). Jeśli jeszcze nie dostałeś, a wpłaciłeś to dostaniesz potwierdzenie dzisiaj wieczorem, tudzież jutro wieczorem. Jeśli nie otrzymasz potwierdzenia do jutra wieczorem, to napisz do mnie priva, sprawdzimy.

pozdrawiam :)

bajer - 22-06-2009, 12:34

takie pytanie co w przypadku gdy ktos wysle pieniadze a te odtra z jakims opoznieniem niezaleznym od danej osoby, np. 1 lipca wplyna na konto MCP? Wtedy nie ma sie juz szans na przedluzenie przynaleznosci do fanklubu na dany sezon?

pytam bo wiem ze najwczesniej 25 bede mogl przelac pieniadze i martwi mnie zapis ze liczy sie data wplywu pieniedzy na konto :)

kapiMCP - 22-06-2009, 13:28

Jeżeli wykonasz przelew bankowy (nie pocztowy, nie z agencji finansowej, nie z żabki itd.) 25 lipca to z pewnością dotrze on na czas.
acmilan1899 - 22-06-2009, 17:11

25 lipca to na pewno nie dotrze na czas : P

Ewa, nie dostałem na razie potwierdzenia : (

acmilan1899 - 22-06-2009, 17:24

Ok, mam. Dziękuję.
kapiMCP - 22-06-2009, 17:28

acmilan1899: Dzięki za zwrócenie uwagi na mój błąd. Oczywiście jeżeli wpłata zostanie wykonana 25 lipca to będzie w sam raz na następne zapisy ;-) ale wykonana przelewem bankowym 25 czerwca zdąży nawet na obecne :-)
bajer - 23-06-2009, 15:05

tak tylko pytalem bo mowie ze 25 to najwczesniej a nie wiem czy i do tej daty sie wyrobie :) mialem po prostu na mysli czy jak dotrze powiedzmy 1 lipca to pies pogrzebany czy da sie dokoptowac jeszcze? :)
MikoZ - 23-06-2009, 16:03

kolego bajer mam wrazenie ze czynnie uczestniczysz w zyciu MCP, pozwolilem sobie na zrobienie szybkiej "pigułki" z Twoich wypowiedzi cyt.:

w przyszlym roku niech bedzie to zorgnizowane w jakims lepszym terminie, najlepiej po zakonczeniu rozgrywek ligowych ;)

nie moglem wystawic brata do wiatru i musialem z nim isc na Cracovie :)

teraz oby finanse mi pozwolily na wyjazd do Brna :)

matura w poniedzialek zupelnie uniemoliwia wyjazd a zaluje strasznie bo byc moze to jedna z ostatnich okazji by zobaczyc Maldiniego na boisku,

niestety nie bedzie mi to dane ja moge z gory poinformowac ze nie dam rady pojechac ze wzgledow finansowych i calkowitego splukania

gdyby nie matura z biologii dzien po meczu to moze bym to rozwazyl a tak pozostaje poczekac do przyszlego sezonu :)

niestety, teraz przed matura zaden wyjazd nie wchodzi w gre ;) ale gdybym mial decydowac sie na ktorys z tych 2 wybralbym Palermo bo z Torino Milan zawsze zawodzi :)

na Kalwarie pewnie rady nie dam,chcialem tylko poinformowac ze istnieje ryzyko ze jednak termin w ktorym odbywa sie ten turniej nie bedzie mi pasowac,

krotko mowiac poczekajcie na mnie wplacic kase bede mogl dopiero w nowym roku :)

mimo wielkich checi wyjechania na to spotkanie, tego samego dnia Lech gra w Poznaniu z Udine, takze wybiore tansza opcje,

jesli euro spadnie znowu do okolicy 3,3 to moze bede w stanie uzbierac na te dluzsza wycieczke, trzeba liczyc na wzmocnienie zlotego w takim razie i wtedy mozecie liczyc na moja obecnosc przynajmniej w losowaniu :)

hm, jesli koszty zmiescilyby sie w 500zl (wiem ze to nierealne przy 4dniowym wyjezdzie) wtedy moze moglbym liczyc na to ze zrobie sobie taki prezent na swieta w sensie dostane kase od rodzicow z okazji Gwiazdora

wyjazd w srodku tygodnia niestety nie wchodzi w gre, nad czym bardzo ubolewam, ale zycze milej zabawy w Holandii ;)

bardzo chcialem jechac na ten wyjazd jednak takich kosztow sie nie spodziewalem, myslalem ze w 400zl


chyba nie musze tego wiecej komentowac

pozdro

Bubu - 23-06-2009, 16:15

Ty podly nasmiewaczu :-D
bajer "zalatwienie" 45zl nawet w okresie kryzysu to ine powinien byc problem zwlaszcza ze po 25 masz miec ta kase i wtedy mozesz temu komus oddac.
Problemu nie ma a licznik bije +1 +1

dezali - 23-06-2009, 21:21

innymi slowy mniej gadania (pisania), wiecej dzialania;)
dondamajk - 24-06-2009, 00:20

O ironio... MikoZ namierzyl kibica gawendziarza... ;-DDD

bajer shame on you.. w pojedynczych postach to az tak bardzo nie kulo w oczy... ale tutaj widac, ze w nawijce jestes mocny... i czasami problemy tez masz duzego kalibru... ;-D

kuba1899 - 24-06-2009, 08:25

hahahah MikoZ - napracowałeś się ale exxxxtraaaa :)
kapiMCP - 24-06-2009, 18:14

Ale bajer! :-D
Ewa - 24-06-2009, 21:35

Info:

zaległe potwierdzenia wpłat składek MCP z ostatnich dni przesłane zostaną w dniu jutrzejszym. Za opóźnienia przepraszam.

pozdrawiam.

Paulinqa - 25-06-2009, 11:25

kaska ode mnie poszla, wiec mam nadzieje, ze dojdzie w terminie.
maycka - 25-06-2009, 16:19

MikoZ, powinieneś zmienić nick na "Szpieg z Krainy Deszczowców " :)
Hector - 25-06-2009, 18:40

Siano wyslane czekam na dane..;]
milan78 - 25-06-2009, 20:46

Właśnie otrzymałem mail'a :) Kasa jest na koncie a juz sie martwilem ze cos nie tak jest :))
bajer - 25-06-2009, 21:28

[ironia]po takim poscie odechcialo mi sie jezdzic na wyjazdy Milanu i nalezec do MCP, umre ze wstydu chyba... ;) [/ironia]

nie moja wina ze w klasie maturalnej nie pracowalem i nie mialem kasy, widac nie kazdy potrafi to zrozumiec ;) poza tym zdobycie kasy wcale nie jest takie proste, mi jej nikt nie daje, sam musze ja jakos kombinowac ;) a jak juz zapracowalem to wydalem wszystko na 2 koncerty w tym miesiacu w sumie 350zl, byloby na wyjazd Milanu ale koncerty byly blizej <- dopisz do swojego zestawu moich wypowiedzi jak takie masz hobby ;)

a w ogole MikoZ skomentuj bo tez nie zrozumialem do konca twojego postu i jaki miales w tym cel oprocz zlosliwosci i nudy, bo jakby ci sie nie nudzilo to nie kolekcjonowalbys moich wypowiedzi :P chodzilo ci o to ze czy zaplace czy nie to i tak nie pojade na zaden wyjazd zorganizowany przez MCP? Sprobuje w nowym sezonie udowodnic ze jak mnie bedzie stac to moge jechac, poza tym chciec nie zawsze znaczy moc, jak widzisz w moim wypadku nawet czesto tak jest ;) gdybym mial co bym chcial to bym byl na kazdym meczu na San Siro ;)

a tez spojrzalem na twoj wiek, zapewne pracujesz juz wiec tym bardziej wybaczam ci bo mogles juz zapomniec jak to bylo za czasow kiedy sie uczyles i nie miales jeszcze dochodow ;)

PS. Kasa wyslana czekam na potwierdzenie ;) i prosze bez zlosliwosci nastepnym razem, czlowiek grzecznie pyta, mowi ze nie moze jechac chocby chcial a potem jest za to pietnowany, to nie bylo mile :P

MikoZ - 25-06-2009, 21:45

a dezaliego komentarz Ci nie wystarczy ?:)
bajer - 25-06-2009, 21:46

nie wystarczy mi poniewaz po to jest forum zeby gadac, ciezko dzialac jak sie bylo bez funduszy albo trafialy sie inne sprawy, moja wina? ;) nie ;)
Pepe - 26-06-2009, 11:56

Bajer wyluzuj. Stawiasz na zlocie każdemu po browarze i jesteś rozgrzeszony :). Nie będzie już kontrolowania Twoich postów-hahaha.
Każdy z nas miał 19 lat i każdy z nas wie, jak w tym wieku ciężko o kasę, mimo, że to wiek na najlepsze plany (albo najmniej realne :) ) i ma się najwięcej czasu. Po prostu dobra rada na przyszłość-nie zwierzaj się tu, tylko działaj. W ten sposób osiąga się najwięcej.
Pozdro

bajer - 26-06-2009, 14:10

myslalem tylko ze po to jest forum zeby sie wypowiedziec, ja wyrzucalem swoje zale i zostalem za to skarcony i juz nie wiem po co jest forum jak nie po to zeby pisac :P

to nie bede na zlocie, 400 piw to troche duzo :P

krzysiekACM - 26-06-2009, 14:18

bajer napisał/a:
to nie bede na zlocie, 400 piw to troche duzo :P

tylu osób na zlocie to nie będzie, wystarczy że postawisz około 70 piw :P

bajer - 26-06-2009, 15:51

no to widze musze teraz liczyc ze zadzwonia w koncu do mnie ze mnie przyjeli do pracy :P
Kiepura - 26-06-2009, 22:56

dobre :)

jak sie nie zapiszesz... to nie bedziesz mial okazji

sawczen - 27-06-2009, 12:07

MikoZ poleciałeś :D ale się ubawiłem :P bajer, btw. Twój nick pasuje do wypowiedzi zacytowanych przez Mikoza :D
ja w tym sezonie zapisuję moją lepszą połówkę do MCP, w zasadzie sama się zapisała, nawet bez mojej wiedzy, a ja tylko zrobię przelew :P

bajer - 27-06-2009, 18:41

sawczen, nazwiska sie nie wybiera :D

zeby nie bylo ze duzo mowie malo robie, jestem juz zapisany, dostalem potwierdzenie wplyniecia kwoty i mam prawo teraz sie wypowiadac :P jak chce i kiedy chce i wam nic do tego :P

Veerapan - 27-06-2009, 21:40

bajer napisał/a:

a tez spojrzalem na twoj wiek, zapewne pracujesz juz wiec tym bardziej wybaczam ci bo mogles juz zapomniec jak to bylo za czasow kiedy sie uczyles i nie miales jeszcze dochodow ;)

Jeżeli obijanie sie caly dzien mozna nazwac pracowaniem to chyba pracuje ;p a w klasie maturalnej na pewno chodzil do szkoly, być może nawet nie mial dochodow ale ze sie uczyl to troche przesadziles :D

sawczen - 28-06-2009, 02:39

nie temat do tego typu rozmów, ale jeśli chodzi o to, to w kwietniu skończyłem technikum, a pracuję spokojnie od września 2008, weekendy, ale jakaś kasa z tego była, więc dla chcącego nic trudnego ;) na pierwszy wyjazd miałem odłożone pieniądze skądś tam, zawsze jakiś grosz wpadł do łapy, więc jak się chce to się da :) Rute jeździła na mecze jak jeszcze pełnoletnia nie była i co, trzeba pracować? nie trzeba :P
bajer napisał/a:
dostalem potwierdzenie wplyniecia kwoty i mam prawo teraz sie wypowiadac :P jak chce i kiedy chce i wam nic do tego :P

a wczesniej nie miales takiego prawa? a co do tego jak chcesz sie wypowiadac to jeszcze jest regulamin i moderatorzy chyba :D
bez cisnienia, za bardzo sie spinasz cos widze ;) tak jak pisal Krzysiek, browarek dla kazdego na zlocie i bedzie git :P

Kiepura - 28-06-2009, 16:24

a ty swoj "browarek" postawiles swojego czasu, za tak sie wymadrzasz?? ;)
bajer - 28-06-2009, 17:21

sawczen, z ta szkola to nie bylo do ciebie :P tylko do MikoZa, aq wszyscy sie teraz chwala gdzie "pracuja" :D i co jak co ale ja sie uczylem w klasie maturalnej bo zeby sie na medycyne dostac bez nauki to chyba niemozliwe :P

w ogole jak mowilem pieniedzy nie dostalbym od rodzicow na wyjazd a z praca jak byla to pracowalem ale ledwo to starczalo na codzienne wydatki ;)

a czy sie spinam, ja tego nie odczuwam no ale skoro tak to wyglada to wybaczcie, koncze OT, gratuluje MikoZowi staran i efektu ktory kazdemu sie spodobal :P

Kiepura - 28-06-2009, 20:27

konczac OT
1. nie kazdemu sie spodobal ;)
2. mikoz nigdy szkoly nie skonczyl :P
3. bajer - nie zrazaj sie... zart byl i sie zmyl... wplaciles skladke, czekamy na zlocie.

Adonim - 30-06-2009, 12:20

Jako że wypada inaczej to witam z tej racji że jestem tu nowy. Hej.
ursusek2000 - 24-01-2010, 23:54

witam mam pytanie czy jak sie zapisze do MCP np.w maju 2010 to na mecz Milanu bede mogl pojechac jako czlonek MCP dopiero w sezonie 2011/12 czy juz jest mozliwosc pojechac na mecz w rundzie rewanzowej 2011?? z gory dzieki za odpowiedz
Kiepura - 25-01-2010, 07:56

jak sie zapiszesz w najblizszym terminie, to bedzie mogl korzystac ze wszystkich praw czlonkowskich z poczatkiem sezonu 2010/2011
ursusek2000 - 25-01-2010, 11:39

dzieki bardzo .tylko teraz kiedy beda zapisy??
Kiepura - 25-01-2010, 12:14

www.milanclubpolonia.pl napisał/a:
Zapisy do MCP na sezon 2009/2010 zakończyły się 15 lipca. Następne będą miały miejsce po zakończeniu sezonu piłkarskiego (maj-czerwiec 2010).

wiecej szczegolow znajdziesz na stronie glownej -> http://www.milanclubpolonia.pl/index.php?id=20

ursusek2000 - 25-01-2010, 23:53

jeszcze jedno zapisuje sie wszystko tak jak powinno byc ale to nie gwarantuje mi biletu na mecz dobrze rozumiem ze jest powiedzmy przyznanych 25 biletow a chetnych jest 30 osob czyli wtedy organmizuje sie losowanie na bilety?? wiadomo ze trza wszystko wplacic.
Kiepura - 26-01-2010, 08:36

dlatego wlasnie wkleilem tobie linka do strony glownej... tam, klikaja w odpowiednie miejsca natknac sie mozna na regulamin dot. wyjazdow MCP
SonaR - 26-01-2010, 09:01

Ursusek, trzeba pamietac jednak ze losowanie mamy tak stworzone, ze nowe osoby, ktore jada po raz pierwszy maja zapewniona swoja oddzielna pulę takze ich szansa na wyjazd znacznie wzrasta.
ursusek2000 - 26-01-2010, 18:10

podziekowal.i wszystko juz jasne

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group