Forum Milan Club Polonia
Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu

Spotkania - Zlot 2008

SonaR - 13-05-2008, 14:12
Temat postu: Zlot 2008
czy wiadomo juz cos kiedy odbedzie sie zlot w tym roku??

jakies daty chociaz mniej wiecej ??


bo wiadomo ze nie kazdy ma zawsze wolny czas i w kazdej chwili moze sie na nim zjawic.

msi - 13-05-2008, 17:17

przełom sierpnia i września ale dokładnych informacji brak.

Mam nadzieję że w tym roku zlot będzie bliżej mojej mieściny Koszalina ;-)

Poprzednio musiałem się sporo napocić żeby do Sulejowa dojechać ale było super i niczego nie żałuję

W tym roku też będzie super :-D

Kiepura - 13-05-2008, 20:56

zlot w tym roku planowany jest w podobnym, jak nie tym samym terminie! z mala moze roznica, by oficjalnie rozpoczal sie juz w czwartek wieczorem (pierwsze zakwaterowanie). jest to na razie w kwestii ustalen i dobrze by bylo wiedziec jak poszczegolne osoby zapatruja sie na taki pomysl...

jak wiemy czasu na zlocie jest ZAWSZE za malo ;)

ps. lokalizacja wstepnie ustalona na centralna Polske.

maycka - 19-05-2008, 21:23

No ja już się nie mogę doczekać i pryjeżdżam nawet w środę. He,he :)
MaRcin - 22-05-2008, 19:55

Dla mnie uczestnictwo w najbliższym zlocie jest bardzo ważne.Na ostatnim z przyczyn osobistych nie mogłem być.Dostosuję się do każdej lokalizacji zlotu 2008.
konrad_acm - 23-05-2008, 09:54

Mi niestety zdrowie nie pozwoliło uczestniczyc w poprzednim zlocie, a tym razem na koniec sierpnia 'mam' termin przyjścia na świat kolejnego milanisty :-) i pewnie znowu nie dojade :-(
Pippo - 23-05-2008, 18:50

4 dni? Jestem jak najbardziej ZA

Tylko chcialbym znac date zanim zaplanuje sobie praktyki, zeby znow nie miec 'jaj' z tymi praktykami jak rok temu... ;)

Hector - 24-05-2008, 00:31

Mam takie glupie pytanie jestem dopiero poczatkujacym kibicem i paru zeczy jeszcze nie wiem wiec pytam oco chodzi w tych zlotach co tam sie robi i czemu one sluza?
konrad_acm - 24-05-2008, 09:07

Hector, dziękuje Ci za poprawienie humoru z samego rana :mrgreen: nie mogę przestać się śmiać :mrgreen:

Jesli chodzi o Twoje pytanie to zloty są po to żeby zastanowić się, która druzyna w tym sezonie była najfajniejsza i najbardziej kul i zmieniamy nazwe fanklubu i kibicujemy np. Schalke 04.

krzysiekACM - 24-05-2008, 14:04

Hector: polecam- poczytaj sobie relacje z poprzednich zjazdów MCP;)

http://www.milanclubpolonia.pl/index.php?id=04

Maciek - 17-07-2008, 23:24

No i wiemy kiedy i gdzie kolejny zlot. Jak zobaczylem ze bedzie to nad zalewem sulejowskim to przestraszylem sie ze w tych samych domkach w ktorych mieszkalismy rok temu. Na szczescie czytajac dalej ujrzalem opis osrodka ktory na korzysc tegorocznego rozni sie od poprzedniego i wowczas moje zaniepokojenie poszlo w niepamiec (nie chodzi oczywiscie o organizacje ani o sam klimat wyjazdu 2007, a o cholernie zimne domki):) Jesli chodzi o osrodek Borki to z tego co mozna ujrzec na stronce bardzo mi sie spodobalo. Pozatym oczywiscie plan wyjazdu jest bardzo ciekawy i dobrze ze zaczynamy w czwartek. Cena jak najbardziej rewelacyjna.

Proponuje zebysmy na forum deklarowali sie kto juz wplacil pieniadze i na jaki okres czasu. Wowczas latwiej bedzie Nam oczywiscie nawet wspolnie dotrzec na miejsce a takze dyskutowac na tematy zwiazane ze zlotem. Ja mam zamiar dokonac przelewu juz w tym tygodniu, a jechal bede z radomia lub wawy jeszcze nie wiem jak uloza sie terminy.

I jeszcze pytanie z mojej strony: Czy liczba miejsc jest ograniczona? Jak wyglada to w momencie gdyby na Zlot chcialo pojechac 100% czlonkow MCP?

dezali - 17-07-2008, 23:48

liczba miejsc nie jest ograniczona. mamy zarezerwowana liczbę miejsc przewyższającą liczbę uczestników z lat poprzednich. w przypadku b. dużego zainteresowania podejmiemy odpowiednie kroki, by zorganizować nocleg dla wszystkich zlotowiczów. stąd m.in. taki, a nie inny termin zakończenie przyjmowania wpłat (zgłoszeń) na zlot - pozwoli nam na podjęcie odpowiednich działań w razie wystąpienia takiej potrzeby.
Piotrek - 18-07-2008, 00:56
Temat postu: zjazd
To ja zacznę .Kase już puściłem i od czwartku jestem.Już się nie mogę doczekać.Ps.
Warszawa jedzie mam nadzieje razem

krzysiekACM - 18-07-2008, 10:33

Maciek- nie przesadzaj że domki z Sulejowa były złe;)
zimno Ci było? trzeba się było okryć kocem :P

Cieszy info o zlocie, chyba znowu mam najbliżej:)
Zapowiada się znakomity zjazd, każdy szanujący się członek stowarzyszenia powinien się zjawić w Borkach;) obowiązkowo!;)

Ja już puściłem przelew, oczywiście opcja 1, czyli od czwartku;)

WOLE BORKI, OD MAJORKI :D

Maciek - 18-07-2008, 14:35

Kocami to ze trzema byłem przynajmniej okryty plus ze dwie bluzy do tego:)

Zgadzam sie z KrzyskiemACM musimy stworzyc w tym roku potezna ekipe na zlot!

dondamajk - 18-07-2008, 15:51

No to kontynuujac watek wyczytalem, wybralem, wplacilem... ja napewno wplace na czas... tylko prawdopodobnie pod koniec terminu, gdyz znalalzlem sie na etapie szukania pracy, ktora licze, ze znajde jak najszybciej... ale poniewaz zycie jest nowela... jeszcze nie wiem czy bedzie mozliwa opcja 1 czy tylko 2...

Pojawiam sie na 100% bo przegapic tego juz w tym roku nie moge... tylko kwestia kiedy.

Pozdr i do zobeczenia...

Pippo - 18-07-2008, 17:32

kasa wplacona. pozostaje czekac, az mcp zaksieguje. opcja nr 1. mam nadzieje dosiasc sie do kogos w krakowie (samochod), ewentualnie ktos do mnie (pociag) ;p
Maciek - 18-07-2008, 18:00

Ja również dokonałem wpłaty na opcje nr 1.

Cytat:
Warszawa jedzie mam nadzieje razem


Jeżeli bede tylko jechał z Wawy to oczywiście, że wspólnie z całą ekipą.

Bubu - 18-07-2008, 18:11

Jedzie ktos z Katowic i ma wolne miejsce? :) Płace 2zł za km! :lol:
Kasa pojdzie w poniedzialek. Kamilinho szykuj fure i jedziemy w czwartek!

Kiepura - 18-07-2008, 21:31

za 3zl/km po ciebie przyjade...
Ludwik - 18-07-2008, 22:57

Puściłem przelew. Opcja nr. 1.
Jak widzę, dotąd głównie Warszawa się melduje \o/
Nie ma na co czekać.
Pozdro i Forza !
Ludwik

socha - 19-07-2008, 13:57

Bubu lepiej szykuj formę na turniej;) trzeba powtórzyć wynik sprzed roku:) Mysle, że możemy wybrać sie podobnym składem jak ostatnio z Katowic. Co wy na to?
czado81 - 19-07-2008, 15:38

Pippo napisał/a:
mam nadzieje dosiasc sie do kogos w krakowie (samochod)
Rezerwuję dla Ciebie miejsce ;)
Będę miał jeszcze dwa wolne, więc jeśli ktoś jest chętny, to proszę się zgłaszać na priv :) Wyjazd z Krakowa w czwartek (opcja 1).

Bubu - 19-07-2008, 17:17

socha napisał/a:
Bubu lepiej szykuj formę na turniej;) trzeba powtórzyć wynik sprzed roku:) Mysle, że możemy wybrać sie podobnym składem jak ostatnio z Katowic. Co wy na to?


Chetnie. Ale wolalbym teraz nie prowadzic tylko zaczac zabawe wczesniej a skonczyc pozniej :-D
Co do formy sportowej to sie nie martw :) Regularne 2 razy w tygodniu jest :P + jakas tam liga czy dwie... :P

Pippo - 19-07-2008, 18:15

czado81 napisał/a:
Pippo napisał/a:
mam nadzieje dosiasc sie do kogos w krakowie (samochod)
Rezerwuję dla Ciebie miejsce ;)


Dzieki, przyjmuje. Bede napewno ;)

Gio1899 - 19-07-2008, 21:53

Ciekawe czy to nie jest atrakcja-niespodzianka zarządu ( fot. ze strony ośrodka )

krzysiekACM - 19-07-2008, 22:34

rozumiem że masz na myśli tą uroczą niewiastę? :>
a nie saune jako atrakcje niespodzianke :P

myhalek_acm - 19-07-2008, 22:58

Ja tam ma trudnosci z dostaniem sie na zjazd :p , ojciec nie chce mnie puscic samego i chce ze mna jechac jako turysta :P

Fajna bylaby taka niespodzianka oczywiscie mowie o tej pani :)

Gio1899 - 19-07-2008, 22:58

Tak..sauna raczej w dzisiejszych czasach jest średnia atrakcją ;)
krzysiekACM - 19-07-2008, 23:04

myhalek_acm napisał/a:
Ja tam ma trudnosci z dostaniem sie na zjazd :p , ojciec nie chce mnie puscic samego i chce ze mna jechac jako turysta :P

z tego co wiem, jedna osoba z Białego tu pisząca jedzie na pewno, więc sam byś nie musiał jechać;) powiesz tacie, że pełnoletni kolega się Tobą zaopiekuje hehe

myhalek_acm - 19-07-2008, 23:08

Cytat:

z tego co wiem, jedna osoba z Białego tu pisząca jedzie na pewno, więc sam byś nie musiał jechać;) powiesz tacie, że pełnoletni kolega się Tobą zaopiekuje hehe


Problem jest inny :p , nie chodzi tu o droge tylko wogle o rozne pierdoly ,probowalem mu wytlumaczyc ze to takie kolonie :D ale nie chcial sie zgodzic i poweidzial ze pojade wtedy jak on ze mna ,on tam nie bedzie uczesniczyl w imprezie tlyko soba sie zajmowal ,coz za uparty czlowiek ;P

Wiem ze Wawrza jedzie ,prawdopodobnie ze mna nawet ;P

Gio1899 - 19-07-2008, 23:14

myhalek_acm napisał/a:
on tam nie bedzie uczesniczyl w imprezie tlyko soba sie zajmowal
tata będzie się Panią zajmował ;)
P.S ja prawdopodobnie będę jechał autkiem z Kielc i mam 3 miejsca. Temat do potwierdzenia na 100% do końca przyszłego tygodnia

myhalek_acm - 19-07-2008, 23:16

milan85 napisał/a:
myhalek_acm napisał/a:
on tam nie bedzie uczesniczyl w imprezie tlyko soba sie zajmowal
tata będzie się Panią zajmował ;)


O pokaze mu fotke odrazu sie zacheci :P

A tak orjentacyjnie to ile osob mniej wiecej bedzie uczestncziyc ??

Ps. Co do turneiju pilkarskiego to mam andzieje ze uda na msie jakas ekpie z Podlasai uwtorzyc :P

Gio1899 - 19-07-2008, 23:17

myhalek_acm napisał/a:
O pokaze mu fotke odrazu sie zacheci :P

No pokaż pokaż ;) ta Pani jest "na stanie" sauny...i przekręca zegar co 15 minut ;)

myhalek_acm - 19-07-2008, 23:20

Cytat:
No pokaż pokaż ;) ta Pani jest "na stanie" sauny...i przekręca zegar co 15 minut ;)


Skoro sauna jest tak dobrze wyposazona to ciekaw jestem jak pozostale atrakcje w osrodku , jesli dobrze lcize to sporo atrakcji bedzie i przy kazdej taka niespodzinka moze ::)

krzysiekACM - 19-07-2008, 23:20

myhalek_acm napisał/a:
A tak orjentacyjnie to ile osob mniej wiecej bedzie uczestncziyc ??

w tamtym roku było 77 osób, można sie spodziewać podobnej liczby w tym roku.

dondamajk - 20-07-2008, 00:34

milan85 napisał/a:
ta Pani jest "na stanie" sauny...i przekręca zegar co 15 minut ;)

krzysiekACM napisał/a:
w tamtym roku było 77 osób


To ja w takim razie pierwszy ide na saune... nie chce byc 77. ;-DDD

Maciek - 20-07-2008, 03:17

Drugi:)
Bubu - 20-07-2008, 10:34

77? hmmm wydawalo mi sie ze wiecej :) No tak ale po tylu... wodach niegazowanych moze sie mnozyc ta liczba...
:)

EDIT: uwazam ze godzina rozpoczecia turnieju pilkarskiego znaczaco wplynie na obnizenie jego poziomu. Ale moze to tylko moje zdanie :P

Kiepura - 21-07-2008, 09:01

nie wiem czy zauwazyliscie, ale to sa bardzo stare zdjecia, wiec prezaca sie na nich Pani w chwili obecnej... ;) i na tym smutnym fakcie proponuje juz zakonczy temat sauny!!
Bubu napisał/a:
uwazam ze godzina rozpoczecia turnieju pilkarskiego znaczaco wplynie na obnizenie jego poziomu. Ale moze to tylko moje zdanie :P

a nie sadzisz, ze jest to celowe :P (FORZA MAZOWSZE !!!)
tak na powaznie, to nie bylo innej mozliwosci... PROPONUJE ABY W TYM TEMACIE (jak juz sie wszyscy zbierzecie i dowiecie jak jedziecie) PISAC KIEDY PLANUJECIE BYC NA MIEJSCU*
*dot. osob przyjezdzajacych w piatek

Maciek - 21-07-2008, 14:52

Moim zdaniem organizacja turnieju w piatek jest dobra nie tylko z tego powodu, że dojada wtedy ludzie ale takze (a moze przede wszystkim) moze pomoc tym ktorzy wstana pozniej z wyra po czwartkowym "wieczorze integracyjnym" jak to ladnie ujete jest w programie. Molgoby byc ciezko zebrac sie wczesniej niz przed 15:)
Bubu - 21-07-2008, 16:40

Maciek latwiej bedzie wstac na 10 i zagrac niz byc powsciagliwym az do 15 :-D
Wygra druzyna majaca silniejsza wole :) Cos czuje ze krakusy sie zepną :-D

Wawrza - 21-07-2008, 17:34

No właśnie Panowie, co z montowaniem drużyn na turniej piłkarski ? Czy My, chłopaki z Podlasia mamy szanse na uczestnictwo w nim ?
krzysiekACM - 21-07-2008, 18:15

nie martw się;)
składy są montowane na miejscu, wszyscy chętni mogą grać;)
w tamtym roku podział na drużyny był następujący: śląsk, małopolska, wielkopolska, pomorze, mazowsze.
myślę że w takim podziale, trafiłbyś do druzyny mazowsza;)

myhalek_acm - 21-07-2008, 19:00

A jak jest ustalany sklad ? Jakis trenning pod okiem Carlo A. :P? I on ustala 1 sklad ;D ?
Kiepura - 21-07-2008, 19:07

krzysiekACM napisał/a:
składy są montowane na miejscu

niebylbym tego taki pewien... (pozdro kuba ;))
w zaleznosci od ilosci osob, ktore sie zapisza i dodatkowo od ilosci osob, ktore dojada na czas (stad moj apel) zklady zostana ustalone przed zlotem... oczywiscie drobne korekty napewno sie pojawia przed samym turniejem, chocby z uwagi na roooznego typu kontuzje".

bez obaw mychalek, kazdy kto chce grac - zagra!

DeCza - 21-07-2008, 20:05

kasa wpłacona - pozdro dla wszystkich:D

PS. Pomorze w tym roku wygra turniej;)

Wawrza - 21-07-2008, 20:10

Hah moge sie zareklamować :P
Grałem łącznie około 3 sezonów w klubach (Hetman, Włókniarz) więc doświadczenia mi nie brakuje a i umiejętności jakieś posiadam ;] Pozycja środek/prawa obrona ewentualnie środek pomocy.

myhalek_acm - 22-07-2008, 08:43

Zobacz Wawrza jaki pech :) , ja tez gralem nawet dluzej niz 3 lata i to na podobnej pozycji tylko ze zawsze na prawym lub lewym skrzydle :) a nie w srodku :p Jakby nas z Podlasia bylo wiecej to bysmy ich rozniesli wszystkich:)
Kiepura - 22-07-2008, 09:04

zatem witam kolegow w druzynie mazowsza!!
w koncu ktos bedzie mogl godnie zastapic wiecznego rezerwowego... czyli mnie :]

ps. decza, ale tym razem wyjedzcie we wtorek, aby byla pewnosc, ze bedziecie na czas :P

Wawrza - 22-07-2008, 13:23

A witam witam i mam nadzieję że zanotujemy w tym roku lepszy występ bo patrząc na ubiegłoroczny to nie za ciekawie było :)
Bubu - 22-07-2008, 16:49

A co ma Białystok do Mazowsza? :-D
No tak fryzjer juz dziala :)

MikoZ - 22-07-2008, 17:48

Tyle samo co Sosnowiec do śląska:P
Bubu - 22-07-2008, 20:06

Dobrze ze chociaz proporcje w wielkosci liter zachowales :]
krzysiekACM - 23-07-2008, 08:57

rok temu czy dwa lata temu był na stronie wykaz osób które już wpłaciły pieniądze za zlot, wykaz osób który był na bieżąco uaktualniany.
czy moglibyście zrobić coś takiego teraz?:)
po nicku z forum, czy też samo imię + miasto.
każdy miałby podgląd ile osób już się zapisało na zjazd itd;)

Piotrek - 24-07-2008, 22:03

Po wpłatach widze że coś na razie nas nie dużo.Na co czeka reszta?
krzysiekACM - 24-07-2008, 22:53

spokojnie;)
myślę że dużo osób jeszcze nie wie czy będzie miała wolne od czwartku czy od piątku, i nie wie ile kasy wpłacić itd;) jeszcze tydzień czasu, jestem spokojny że liczba wzrośnie.
fajnie że spośród 25 osób które już wpłaciły, aż 23 wybrały opcje 1:)

piterslow - 24-07-2008, 22:59

Przelew poszedł :D. Od czwartku imprezujemy ;)
dondamajk - 25-07-2008, 01:41

U mnie tak samo... opcja pierwsza... bo narazie roboty nie ma.. ;-) Najwyzej bede w plecy 20pln...
myhalek_acm - 25-07-2008, 09:07

Kasa poszla , Opcja Pierwsza :)
Mozecie sie przygotowac na nowa fale ;p

kuba1899 - 25-07-2008, 09:46

Dzięki Kiepura za pozdrowienia bracie:) Pamiętaj o mnie:P Ja jeszcze kasy nie wpłaciłem, no ale raczej nie mogę sobie pozwolić na odpuszczenie najważniejszej imprezy w roku:) Na pewno będzie opcja 1sza:)

myhalek_acm - powiedziałeś tacie że to "takie kolonie"?? :) dobre ;) A jeżeli twój ojciec będzie to spokojnie, myślę że się nim również zajmiemy (w pozytywnym tego słowa sensie) :)

Decza - no nie ma bata - tym razem wygrywamy bo ja nie będę grał tylko będę niczym MikoZ w zeszłym roku selekcjonerem (może wyjdę na ostatnie 5 minut ostatniego meczu hahahah)

konrad_acm - 25-07-2008, 10:25

wszystko fajnie pieknie, a żonka ma termin porodu na koniec sierpnia i chociaż uważa, że do 10 się 'wyrobi' ;) to niestety mogę sobie tylko pomarzyć o zlocie.
udanej czerwono-czarnej zabawy!
FORZA MCP

Marcu - 25-07-2008, 12:03

Jedzie ktoś z podkarpacia? Nas będzie dwóch, niestety opcja 2 z przyczyn służbowych.
adamus1977 - 25-07-2008, 15:36

Witam. Wiadomość do Wawrza i myhalek_acm. Czym jedziecie ziomki?????
Wawrza - 25-07-2008, 15:56

Ziomek wstępnie to ja jade peksem. Jak Michał coś skołuje to sie zabieram z Nim ;]
Kiepura - 25-07-2008, 15:59

w kwestii dojazdu proponuje skontaktowac sie z sonarem!! on zna wszystkie sztuczki" w tej dziedzinie ;)
pozdro!

myhalek_acm - 25-07-2008, 16:11

Ja prawdopodobnie jade ojca samochodem ,co ma dwa miejsca ,albo Pozyczy sie od Matki co ma 4 miejsca (niewiem czy da :P ) . :)
adamus1977 - 25-07-2008, 16:23

Wawrza i myhalek_acm dajcie znac jak coś na e-maila
milanek82 - 25-07-2008, 22:25

Czesc Milanisci,
jeszcze nie wplacilem ale chyba nie ma co zwlekac. Bedzie to moj debiut na zlocie, zawsze cos stawalo na przeszkodzie. Jedzie ktos z Tczewa lub ogolnie z kierunku Gdansk, krajowa jedynka itp ??

dondamajk - 25-07-2008, 23:15

Ja szukam jakiegos towarzystwa z zachodniopomorskiego (ja akurat Sz-n)... ewentualnie mozemy sie gibnac autkiem jesli sie zbierze nas troche wiecej...
krzysiekACM - 25-07-2008, 23:41

Do ośrodka Borki, mieszczącego się w miejscowości Smardzewice, najlepiej dotrzeć własnym transportem samochodowym, dlatego jak tylko ktoś może to niech się organizuję na forum w małe grupki i śmiga furami;)
Dotarcie tam PKSem lub PKP może być utrudnione, z racji że jest to mała miejscowość.
Najbliższe miasto to leżący 5 km od Smardzewic, Tomaszów Mazowiecki.
Osoby które dotarłyby do Tomaszowa Mazowieckiego PKSem lub pociągiem, z dworca w Tomaszowie (oba dworce są obok siebie) muszą podjechać autobusem lini miejskiej numer 13 na przystanek w centrum - Plac Kościuszki, i później z Placu Kościuszki autobusem miejskim numer 2 dojadą do Smardzewic, i od przystanku jest dosłownie z 5-10 minut na piechotę do ośrodka Borki.
takie wskazówki, które mam nadzieję ułatwią niektórym dojazd;)
pozdro

Mani - 26-07-2008, 09:36

Witam! Jadę z Gdyni samochodem, ale niestety dopiero w piątek rano. Jak ktoś ma ochotę się dosiąść, zapraszam.
adamus1977 - 26-07-2008, 09:46

I jak tam myhalek_acm, wykombinujesz fure, 4 osoby? Bo chetnie zostałbym obejrzec mecz inauguracyjny Serie A, gramy u siebie, 31 sierpnia z Bologna.
Ewa - 26-07-2008, 10:37

Kiepura napisał/a:
ps. decza, ale tym razem wyjedzcie we wtorek, aby byla pewnosc, ze bedziecie na czas :P

A nie byliśmy na czas? :P

Ja już kasę wpłaciłam, opcja oczywiście 1 :) DeCza szykuj furę :D

PS. Wy zajmijcie się Panią, a ja idę na saunę :)

krzysiekACM - 26-07-2008, 13:13

Jeszcze jedno info odnośnie dojazdu do Borek.
Jeśli chodzi o dojazd z Piotrkowa, to nie kursują tam żadne Busy czy nawet Autobusy PKS.
PKS-em trzeba dojechać do Tomaszowa na Plac Kościuszki, i stamtąd dopiero autobusem lini miejskiej nr 2 do Smardzewic. Z Piotrkowa jeżdżą też Busy do Tomaszowa z dworca, z przystanku po stronie PKP.
Ale jak ktoś będzie jechał PKP/PKS to najlepiej od razu do Tomaszowa przyjechać ze swojej miejscowości.

DeCza - 26-07-2008, 13:30

Kiepura dojechaliśmy z małym poślizgiem:P

Ewa szykuje szykuje:) - mam nadzieje że nastawisz dwa budziki tym razem:P

Ewa - 26-07-2008, 13:33

Najlepsze jest to, że wtedy też miałam dwa nastawione :) Teraz chyba w ogóle spać nie pójdę :D
Bombel7 - 26-07-2008, 17:19

Jest ktoś z Małopolski co jedzie na zlot?
kuba1899 - 26-07-2008, 20:15

hehehe teraz sobie przypomniałem o tym "wypadku" Ewy :) Decza wezmę tą płytę co ci zakosiłem chyba że masz jakieś nowe "hity" :)
Ewa - 26-07-2008, 20:18

Nie wracajmy do tego już Kuba :P było-minęło ;)
DeCza - 26-07-2008, 20:38

płytka przyda sie;) będzie co słuchać w podroży - nowe hity też sie znajdą... (czyt. coś włoskiego) ;=)
Ewa - 26-07-2008, 21:08

Ja też wezmę ze sobą jakąś płytkę z hitami i nagram jeszcze jedną piosenkę, która w samochodzie brzmi fantastycznie (pozdro kapi :D)
kapiMCP - 26-07-2008, 22:02

Ewa, pozdrawiam rowniez :-}

i w temacie: wybieram opcje nr 1 :-) a w razie potrzeby jestem w stanie wygospodarowac miejsce w samochodzie na wycieczke z Opola.

Hector - 26-07-2008, 23:07

pojechalbym na zlot ale strasznie dziwny termin jak dlamnie i nie moge :( :( jeszcze matura w tym roku :( :( :(
msi - 26-07-2008, 23:21

Mnie prawdopodobnie przywieje :) . W końcu to najważniejsze wydarzenie w tym roku. Tylko znowu tłuc pociągiem ;( ... tylko nie to ... DeCza powiedz że masz jeszcze jedno wolne miejsce ;)
Maciek - 26-07-2008, 23:48

Dajemy dajemy zeby bylo Nas wiecej niz w zeszlym roku. Mam nadzieje ze ostatnie kilka dni bedzie obfitowalo w kolejne zgloszenia na Zlot bo jak narazie liczba nie jest satysfakcjonujaca. W koncu jest Nas 414 osob wiec przydaloby sie chociaz 20% czlonkow bo dosyc wazne decyzje sa do podjecia a takze kilka flaszek do wypicia:) Licze -podejrzewam ze podobnie jak inni czlonkowie - na wyskoka aktywnosc pozostalych.
Kiepura - 27-07-2008, 01:35

Hector napisał/a:
jeszcze matura w tym roku
przed grudniem?????? powodzenia... cokolwiek mialoby to znaczyc

Maciek napisał/a:
a takze kilka flaszek
sorrry, fraszek nie czytam ;)
Mani - 27-07-2008, 09:10

DeCza ile Ty masz miejsc w samochodzie?.Wszyscy z Trójmiasta jadą z Tobą??

Ja jadę w piątek rano, zapraszam chętnych,mam "dużo"wolnych miejsc!!hehe

DeCza - 27-07-2008, 11:24

Cytat:
DeCza ile Ty masz miejsc w samochodzie?.Wszyscy z Trójmiasta jadą z Tobą??


Mani kupiłem ostatnio mercedesa sprintera;) cały Gdańsk na pakę wezmę - teraz poważnie dwie osoby na 100%... w poniedziałek wyjaśni sie kto zajmie ostatnie miejsce... wtedy będę miał komplet.


PS Mani przewidujesz jakoś niespodziankę jak rok temu;-)

DeCza

Mani - 27-07-2008, 14:29

Niestety już nie pracuję w tej firmie, więc tym razem musicie liczyć na własne "napoje". Daj jutro znać ile masz osób, to ja mogę zabrać resztę (tych którzy jechaliby w piątek)
Bubu - 27-07-2008, 21:56

Kurcze to zła wiadomosc... Ja glownie jechalem dla tych Calsbergow od Maniego... jest jeszcze mozliwosc wypisania sie?
:)

milanek82 - 27-07-2008, 23:15

zakladam ze DeCza 3masz dla kogos miejsce, szkoda bo jak w czwartek to ja chetnie, Mani - szkoda ze dopiero w piatek... heh ale chocby piechota to i tak dotre !! :)
Azra - 28-07-2008, 19:18

I ja będę, opcja 1 oczywiście :-)
Dla mnie nie sauna, nie solarium, ja się cieszę na tor kartingowy :-)
Może jakiś mały wyścig dla tych, którzy nie grają w piłkę? :-)

kebab - 28-07-2008, 20:04
Temat postu: Witam
Witam bardzo serdecznie, jestem nowym członkiem i mam zamiar wybrac sie na zlot. Nie wiem czym będę jechał jesli ktoś ma wolne miejsce z okolic Gdańska to proszę o info. Bo jeszcze nie wiem czy pojadę
msi - 28-07-2008, 20:32

To tor kartingowy będzie hmm ... bardzo interesujące ... coraz bardziej chcę tam być :D

Kurde widzę że znowu ewentualnie czeka mnie pociąg ... muszę się zastanowić czy ta męczarnia ma sens.

Wszystkim wybierającym się na zlot życzę dobrej zabawy.

DeCza - 28-07-2008, 20:37

wszystko już jasne - Ewa, Bafflo, Bonio, Kuba i ja;)

wyjedziemy ciut szybciej z Trójmiasta specjalnie dla Kiepury... na 15 powinniśmy sie wyrobić;=]


PS dużo osób z pomorza wybiera sie na zlot - szkoda Mani że w czwartek nie jedziesz...

Szmalec - 29-07-2008, 00:37

OK, kasa wplacona, oczywiscie opcja '1' Mam nadzieje, że sie z kims zabiore, bo pociągiem mi sie jakos nie usmiecha, ale mysle ze wiekszego problemu raczej nie powinno byc;) I pamietajcie Bronimy tytu z przed roku!!
suchy - 29-07-2008, 10:50

Jesli ktos jeszcze wybiera sie z trojmiasta w czwartek i ma wolne miejsce w samochodzie niech da znac.

Mani gdyby jednak opcja wyjazdu w czwartek nie wypalila (bo na 100% pewny nie jestem) to pisze sie na piatek.

Mani - 29-07-2008, 16:27

Jak Suchy bedzie jechał ze mna w piatek, to mam komplet
glock77 - 29-07-2008, 17:24

Szmalec, mogę zawinąć Cię po drodze (ja też opcja 1)
Zdzwonimy się, ewentualnie priv.

kuba1899 - 29-07-2008, 18:23

glock będziesz?? Super :) mój palec tęsknił za Tobą :)
Mates - 29-07-2008, 18:37

kasa przelana-oczywiscie opcja 1. jak ktos jedzie ze slaska to chetnie sie z nim zabiore;)

p.s. moj pierwszy post na tym forum wiec witam wszystkich:)

glock77 - 29-07-2008, 21:19

kuba 1899 \o/ - pościskamy sie :D

(jakby kto z mojego rewiru to mam jeszcze jedno wolne miejsce).

krzysiekACM - 29-07-2008, 21:22

chłopaki: kuba1899 i glock77
część osób nie wie o co chodzi, więc te teksty o stęsknionym palcu i obściskiwaniu się brzmią co najmniej dziwnie :D hehe
już ponad 50 wpłat, jeszcze 2 dni, ciekawe czy pobijemy rekord z tamtego roku, jeśli chodzi o liczbe uczestników

Mości - 29-07-2008, 22:03

witam.
mnie rowniez nie zabraknie w tym roku, ale niestety opcja 2, bo duzo nauki mnie czeka przed i po zlocie.
jade z katowic w piatek rano (tak by byc ok 13-14 i wziac udzial w turnieju :), wiec jesli ktos jest chetny na jazde ze mna to czekam na zgloszenia.
do zobaczenia!

milanek82 - 29-07-2008, 22:26

jesli ktos z gdanska lub okolic ma miejsce na czwartek to prosze o info

a z innej beczki to w jakich bucikach w turnieju sie gra? kto co ma czy jednak pilkarskie obuwie? to bedzie moj 1szy zlot wiec kazde info pomocne jak sie "przygotowac" heh bedzie pomocne :)

kapiMCP - 29-07-2008, 22:51

mosci nie rob wstydu i przyjezdzaj w czwartek. wieczorem cos poczytasz przed snem.
krzysiekACM - 29-07-2008, 22:57

milanek82 napisał/a:
a z innej beczki to w jakich bucikach w turnieju sie gra? kto co ma czy jednak pilkarskie obuwie?

możesz grać nawet z kozakach :D
a tak poważnie, to będziesz grał w takich jakie będziesz miał;) nie ma wymogu że musisz mieć lanki adasia itp. w trampkach też możesz śmigac;)

kebab - 29-07-2008, 23:26

Ja również poszukuję miejsca z okolic Gdańska, ja również pierwszy raz bedę na takim zlocie i mam nadzieje że bedzie super zabawa.Równiez czekam na info jak ktoś będzie miał miejsce w samochodzie.
Gunia - 30-07-2008, 00:44

To ja mam pytanie....... czy na zlocie będzie jeszcze jakaś dziewczyna oprócz mnie???? :P
kuba1899 - 30-07-2008, 08:00

w zeszłym roku było koło 10 :) Tak więc chyba nie musisz się martwić
Gio1899 - 30-07-2008, 08:10

O pierwszy raz widzę kogoś z mojej mieściny ;)
Gunia - 30-07-2008, 12:19

No to git majonez ;D
taa...Kielce :/

Kiepura - 30-07-2008, 12:24

osoby majace jakies scisle preferencje co do wspolnego zakwaterowania, prosze pisac na priv
pozdro!

EDIT: prosze o podawanie nr legitymacji, usprawni to prace ;)

Gio1899 - 30-07-2008, 13:06

Gunia napisał/a:
taa...Kielce :/

a co ma oznaczać to : ":/" ??

Bubu - 30-07-2008, 15:52

A teraz z innej beczki. Mialem format komorki i mi "polecial" numer od Sochy. Jak ktos ma to prosze podeslac na PRV. Dzieki z gory!
Kiepura - 30-07-2008, 17:27

wracajac do tematu...
28 sierpnia (czwartek :)) wyruszam/my z warszawy ok. godziny 16 (ul. grojecka 186 (za korotynskiego jadac od centrum))
ze wstepnych ustalen - zabieram toma_n i witka, pozostaja zatem 2 wolne miejsca!! chetnych zapraszam na priv

ps. popisac nie zaszkodzi do veera, jak zawalicie go wiadomosciami to moze sie skusi i wezmie samochod ;)

Gio1899 - 30-07-2008, 18:21

U mnie również przelew zrobiony. Opcja 1. Jadę z Kielc prawdopodobnie samochodem więc 3 miejsca wolne. Pzdr
czado81 - 30-07-2008, 21:52

Witam!

Jestem niestety zmuszony zmienić nieco moje plany związane z wyjazdem - nie będę jechał z Krakowa, jak wcześniej planowałem, ale z okolic Krosna. Następnie zgarniam Pippo w Rzeszowie i tniemy dalej trasą przez Kolbuszową, Tarnobrzeg/Baranów, Opatów, Ostrowiec Św., Starachowice i Skarżysko-Kamienną do Smardzewic. Jeśli komuś ta trasa pasuje, to zapraszam - mam jeszcze 2 miejsca (teoretycznie nawet 3, ale jazda w piątkę w Polo to już męka). Wyjazd we czwartek (opcja 1) w okolicach 11.00 z Krosna, 12.00 z Rzeszowa, itd. Możliwe są też pewne korekty w trasie, gdybym miał kogoś jeszcze zabierać po drodze :)

Niestety podróż powrotną (tą samą trasą) mogę zaoferować w dość nietypowym i dla większości z Was pewnie mało atrakcyjnym terminie - muszę bowiem opuścić Zlot w niedzielę już wczesnym rankiem :/ Myślę jednak, że nawet podróż w jedną stronę może być dla kogoś atrakcyjna - także finansowo, bo koszt to około 60zł do podziału :)

Pozdrawiam i zapraszam do wspólnej podróży!

Kiepura - 30-07-2008, 22:46

pozostaje jedno miejsce.
Gunia - 30-07-2008, 23:08

Heh a ja tam muszę sama dojechać ;)
dondamajk - 30-07-2008, 23:34

Nikt z Szczecina i okolic sie nie wybiera... ??

Czyli mam do wyboru podrozowac DROGO... albo DLUGO... sweet. ;-D

Ewa - 31-07-2008, 00:21

Ja z okolicy Szczecina się wybieram (z Koszalinka :D), ale już mam transport zapewniony. Może zgadaj się z msi, który będzie również jechał z Koszalina, ale z tego, co wiem to sam :)
kuba1899 - 31-07-2008, 07:44

Gunia napisał/a:
Heh a ja tam muszę sama dojechać ;)


Kilka postów wyżej Grzesiu napisał że jedzie z Kielc samochodem :)

Gunia - 31-07-2008, 08:28

Ale u mnie wchodzi w grę tylko opcja 2 bo ja prosto z wakacji tam pojadę :-)
msi - 31-07-2008, 08:52

Opcja pierwsza pieniądze poszły rano ... tak więc czekać aż dojdą :)
karol k. - 31-07-2008, 09:34

wplata doszla, opcja pierwsza, ole!
SonaR - 31-07-2008, 18:48

ja z bialego bede wyjezdzal w piatek, jakos tez tak zeby na turniej zdazyc, takze jak ktos jedzie z tych stron (lub z warszawy) w piatek to pisac zeby sie lepiej jechalo
Piotrek - 01-08-2008, 00:06

Warszawa i tak będzie górą.Mimo że ja nie zagra ale wierze w moją ekipe.FORZA MAZOWSZE
Ps.Kupuje keżdego dobrego gracz.Cena od 1-piwo do 5 za mecz
Żart prowadzącego

[ Dodano: 01-08-2008, 00:12 ]
A tak a propo czy ktoś na tym zlocie będzie starszy o do mnie,ma więcej dzieci niż ja?Ciekawe?Czeka na riposty

kuba1899 - 01-08-2008, 08:02

a ile masz dzieci?? :)
MikoZ - 01-08-2008, 08:31

bo Kuba ma sześcioro i kolejne dwa w drodze, nie wie czy to duzo czy nie:P
Kiepura - 01-08-2008, 09:04

piotrek: za te 5 piw to mnie mozesz przekupic ;>
a jesli chodzi wiek, to podobnie jak w roku ubieglym... niebedziesz najstarszy :]

kuba: niestety, przegrywasz 2:3 (ale jeszcze troche czasu zostalo do 90-tki) :P

MikoZ - 01-08-2008, 09:45

Kiepura przestan tak skrupulatnie liczyc :D moze kuba strzelil gola na wyjezdzie i wcale nie jest 2-3 :D

lepiej bys powiedzial kolegom o antykoncepcji :)

kuba1899 - 01-08-2008, 10:35

Ja mam tyle napłodzone, że nawet kraj po mnie nazwali :)

A tak na poważnie, to już koniec mojej kariery produkcyjnej :) Jeżeli jednak na starość mi coś odbije i zacznę snuć jakieś głupie plany, to proszę Cię Mikuś, byś przyjechał i kopnął mnie gdzie trzeba!!!! :P

dondamajk - 01-08-2008, 11:18

A zbiera sie moze jakas ekipa z Poznania, ktora ma wolne miejsce w samochodzie... lub ewentualnie ktos z Poznania chcialby sie samochodem zabrac ze mna??

Piszcie prosze tutaj lub na PW...

milanek82 - 01-08-2008, 16:43

z Tczewa, Gdanska i tych okolic autem to w 3 osoby sie oplaca jechac CHYBA, niestety auta nie mam i ciezko bedzie pozyczyc :( bilet PKP patrzalem to z Tczewa do Tomaszowa 52 PLN z przesiadka w Lodzi. Wspaniale 8h w pociagu :) Oby udalo sie jakos z pomorza sensownie dotrzec, jak ktos ma jakies propozycje nie krepowac sie Alberciki ;)
msi - 01-08-2008, 17:00

Trzeba się zgadać żeby jakoś dotrzeć razem z tego naszego pięknego pomorza. Jak macie jakieś propozycję to pisać albo tutaj albo na priv. Jak ktoś ma wolne miejsce w aucie np. z Wawy to też niech napiszą te osoby również Poznań może być.
dondamajk - 01-08-2008, 17:09

No to Panowie jesli pasowaloby Wam wyruszyc z Poznania to jak najbardziej mozemy jechac moim autem... kwestia tylko tego kiedy chcecie jechac w czwartek czy w piatek??

Ja ze Szczecina tak czy siak musialbym jechac przez Poznan... co prawda ponad 200km musialbym pokonac tylko i wylacznie na wlasny koszt... no ale czego czlowiek nie zrobi dla nieco wiekszej wygody...

Czekam na jakies info...

milanek82 - 01-08-2008, 17:25

sorki nie napisalem, jechac bede w czwartek, niestety ani poznan ani warszawa mi nic nie daje wiec jesli sie jakas ekipa z okolic gdanska nie zbierze to pojade pociagiem, jest jeszcze troche czasu wiec moze cos sie urodzi ciekawego, na ta chwile Polskie Kiblowate Koleje wygrywaja :)
msi - 01-08-2008, 19:06

Zawsze przecież można pociągiem do Poznania a potem na pakę i w drogę już o wiele wygodniej :)... zobaczymy co się urodzi
milanek82 - 01-08-2008, 20:14

Opcja Poznan odpada, koszt podrozy wzrasta mocno, za sam bilet do Poznania zaplace prawie tyle co pod prawie sam osrodek do tomaszowa. Damy rade, jakkolwiek :)
DeCza - 01-08-2008, 21:31

ja mogę zaproponować jedno miejsce w drodze powrotnej do Gdańska (wracam w niedziele z rana)

DeCza

milanek82 - 01-08-2008, 22:58

a wiadomo cos o wspolnym ogladaniu meczu?? To i godzina kiedy konczy nam sie zakwaterowanie pomoze zaplanowac wyjazd z imprezy. Powrot koleja nie zapowiada sie tak dobrze jak dojazd..... :(
DeCza - milo z Twojej strony, jakby co bede pamietal, choc fajniej by bylo skorzystac z niedzieli jeszcze

Soja - 01-08-2008, 23:06

Widzę, że w tym roku Zjazd też będzie liczny;)

Okazało się, że jest więcej niż jeden milanista z Kielc, to może i ja przeżyję pozytywne zaskoczenie i okaże się, że jest też ktoś oprócz mnie z Częstochowy i okolic?
Aż trudno w to uwierzyć, ale czyżbym był jedynym milanistą z byłego woj. częstochowskiego?
Chodzi oczywiście o dojazd na Zlot. Niestety nie mam co liczyć na własny samochód, a z tego co tu widzę dojazd do tych Borków od "mojej strony" PKP i PKS jest bardziej skomplikowany niż do Sulejowa w zeszłym roku, mimo, że to prawie to samo miejsce.
Dla chcącego nic trudnego, ale towarzystwem bym nie pogardził;)

Gdyby ktoś ze Śląska podróżował trasą Wawa-Katowice(bo pewnie tak będziecie się kierować) i miał wolne miejsce w samochodzie to chętnie dosiadłbym w Częstochowie.

Prosiłbym o kontakt tutaj, na priv czy gg.

W zeszłym roku podróżowałem m.in. z gościem z Rzeszowa(dla niego to był ostatni, najkrótszy etap podróży, dla mnie całość;)) więc i w tym roku jestem otwarty na propozycje.

kapiMCP - 01-08-2008, 23:14

soja, ja jade z opola i jedna z tras prowadzi przez czestochowe, wiec jak cos...

od razu dodam, ze opcja oczywiscie czwartkowa.

Soja - 01-08-2008, 23:20

oczywiście że czwartek...

tak się rozczuliłem nad brakiem milanistów u mnie w regionie że zapomniałem wspomnieć;)

kapiMCP - 01-08-2008, 23:30

sa milanisci w czestochowie, pamietam nawet z wyjazdow. moze sa po prostu obecnie mniej aktywni.

jesli bedziesz zainteresowany wycieczka to daj mozliwie szybko znac, bo liczba miejsc jest ograniczona, a jedno juz zajete.

Soja - 02-08-2008, 00:02

Na dzień dzisiejszy innych opcji nie mam, więc jestem zainteresowany "wycieczką", jakby się coś miało zmienić to dam znać w ciągu najbliższych dni.
kebab - 02-08-2008, 08:43

Hej milanek82 ja również wybieram się na zlot w czwartek, widze że niedaleko siebie mieszkamy więc może razem coś wykombinujemy ostatecznie razem PKPem??Ale jest jeszcze jedna opcja bo może ja załatwie transport ale ja załatwie to w jedną stronę tam pasowało by to Tobie?? Bo nie wiem czy mam kombinować??
baker - 02-08-2008, 11:40

Poznań w tym roku w sile tylko pięciu osób. Także mamy już komplet do auta. Wyjazd oczywiście w czwartek ;).
dondamajk - 02-08-2008, 15:54

No to lipa... z Poznaniem sie nie zabiore, to chyba pozostanie mi PeKaP... i PeKaeS...
Wawrza - 02-08-2008, 19:23

Panowie i Panie, mam zapytanie:

Lepiej dojechać PKSem do Piotrkowa czy do Tomaszowa? Czy bez znaczenia?

krzysiekACM - 02-08-2008, 19:29

eh, przeciez pisałem na ten temat, wystaczy uważnie czytać temat...
Cytat:
Do ośrodka Borki, mieszczącego się w miejscowości Smardzewice, najlepiej dotrzeć własnym transportem samochodowym, dlatego jak tylko ktoś może to niech się organizuję na forum w małe grupki i śmiga furami;)
Dotarcie tam PKSem lub PKP może być utrudnione, z racji że jest to mała miejscowość.
Najbliższe miasto to leżący 5 km od Smardzewic, Tomaszów Mazowiecki.
Osoby które dotarłyby do Tomaszowa Mazowieckiego PKSem lub pociągiem, z dworca w Tomaszowie (oba dworce są obok siebie) muszą podjechać autobusem lini miejskiej numer 13 na przystanek w centrum - Plac Kościuszki, i później z Placu Kościuszki autobusem miejskim numer 2 dojadą do Smardzewic, i od przystanku jest dosłownie z 5-10 minut na piechotę do ośrodka Borki.
takie wskazówki, które mam nadzieję ułatwią niektórym dojazd;)


Cytat:
Jeszcze jedno info odnośnie dojazdu do Borek.
Jeśli chodzi o dojazd z Piotrkowa, to nie kursują tam żadne Busy czy nawet Autobusy PKS.
PKS-em trzeba dojechać do Tomaszowa na Plac Kościuszki, i stamtąd dopiero autobusem lini miejskiej nr 2 do Smardzewic. Z Piotrkowa jeżdżą też Busy do Tomaszowa z dworca, z przystanku po stronie PKP.
Ale jak ktoś będzie jechał PKP/PKS to najlepiej od razu do Tomaszowa przyjechać ze swojej miejscowości.

Wawrza - 02-08-2008, 20:51

Dziękuję bardzo i przepraszam za kłopot
Azra - 03-08-2008, 12:51

Powinno być miejsce baker bo Ania jednak nie jedzie, chyba że myslałeś o kimś innym :-)
dondamajk - 03-08-2008, 13:45

No to jak Poznan... macie to wolne miejsce w aucie?
baker - 03-08-2008, 13:54

Zamiast Ani jedzie Piotrek. Tak więc wciąż jest nas 5.
dondamajk - 03-08-2008, 20:50

No to lipa... takze chyba bede probowal ogarnac transport publiczny... dzieki za info baker...
piterslow - 03-08-2008, 22:07

Może wybiera się ktoś autem z Opola i nie jedzie przez Częstochowę? ;)
Mości - 04-08-2008, 00:52

ponawiam pytanie czy jest ktos z katowic lub okolic chetny na jazde w piatek rano samochodem? na razie tylko ja jade, wiec miejsca sa.

pzdr.

maycka - 04-08-2008, 10:28

Mam jeszcze 2 miejsca wolne w dyliżansie jadącym z Warszawy. Wyjazd oczywiście w czwartek. Jeśli są zainteresowani prosze o info na priv.
dondamajk - 04-08-2008, 10:46

maycka... w sumie ja... jesli daloby rady... dojechalbym sobie do Wawy pociagiem i potem z Wami... to napewno duzo dogodniejsza trasa niz wloczenie sie pksami...
Wawrza - 04-08-2008, 10:49

dondamajk myśle że zrobie tak samo jak Ty, w końcu wśród swoich zawsze raźniej ;] Jeśli oczywiście jest miejsce to ja sie pisze

P.S. Wyjeżdżam i wracam w niedziele/poniedziałek, bez odbioru :P

Kiepura - 04-08-2008, 10:54

nastapily male zmiany odnosnie wyjazdu z warszawy!!
wyjazd nastapi z centrum (dw. centralny - przystanek autobusowy pod mariottem) ok. 17.15
oczywiscie wczesniej mozna sie dosiasc, zalezy jak komu wygodnie - 16.00 (j.w. pisalem) grojecka, 16.45 tesco (gorczewska), 17.00 wola (rok plockiej i gorczewskiej).
autobus" kursuje jak w dni powszednie i nie zatrzymuje sie na innych przystankach :P

ps. lukasz, moze spikniemy sie razem gdzies w centrum lub na obrzezach??

maycka - 04-08-2008, 11:56

Czyli mamy komplet, ja, Piotrek, Kamil, dondamajk i Wawrza.
Kiepura, jasne, że możemy wyruszyć razem. W takim razie ok. 17 w Centrum.

Kiepura - 04-08-2008, 15:19

no to jest ustawka ;)
ps. ja mam rowniez juz komplet!! zatem od tej chwili dziekuje za priv'y :)

Marcu - 04-08-2008, 18:05

a ja mam pytanie co do zakwaterowania dla przyjezdzajacych w piatek, mianowicie do kogo maja sie takie osoby udac? czy moze w recepcji beda wszystko wiedziec?
dondamajk - 04-08-2008, 21:58

maycka napisał/a:
Czyli mamy komplet, ja, Piotrek, Kamil, dondamajk i Wawrza.
Kiepura, jasne, że możemy wyruszyć razem. W takim razie ok. 17 w Centrum.


Maycka mam expresik 28.08... 11:03 i jestem na Dworcu Centralnym 16:45... takze akurat na godzine ustawki... dzieki z gory za "przygarniecie" do auta i jakbys mogl to rzuc mi najlepiej na priv swoj nr telefonu, zebym mogl Cie w razie W... lapac w Warszawie

Pozdr

Kiepura - 05-08-2008, 09:23

Marcu napisał/a:
czy moze w recepcji beda wszystko wiedziec?
dokladnie tak!!
w trakcie trwania calego zlotu, wszelkie info nie zwiazane bezposrednio z mcp, bedzie mozna uzyskac od osob dyzurujacych w osrodku.

Pippo - 05-08-2008, 10:50

Marcu napisał/a:
czy moze w recepcji beda wszystko wiedziec?


W recepcji powiedza Ci do ktorego domku zostales przydzielony. Jedynie co Ci pozostanie, to namierzenie osob z ktorymi bedziesz mieszkac te 3 dni ;)

pzdr

Marcu - 05-08-2008, 17:01

dzięki za info
dondamajk - 06-08-2008, 00:04

Mam takie male pytanko co do turnieju pilkarskiego... na jakiej nawierzchni gramy i jakie obuwie obowiazuje?
Kiepura - 06-08-2008, 08:12

gramy na tzw. polanie", ci co byli w roku ubieglym wiedza o co chodzi
obuwie? proponuje wygodne ;)

dondamajk - 06-08-2008, 11:08

Kiepura napisał/a:
gramy na tzw. polanie", ci co byli w roku ubieglym wiedza o co chodzi
obuwie? proponuje wygodne ;)


Czyli korki raczej nie wskazane...?

kuba1899 - 06-08-2008, 12:25

czemu, graj w korkach jak masz wygodne:) nie gramy na betonie :)
Gunia - 06-08-2008, 13:36

:)
dondamajk - 06-08-2008, 14:07

kuba1899 napisał/a:
czemu, graj w korkach jak masz wygodne:) nie gramy na betonie :)


Wlasnie mam takie wygodne, ze ide je dzisiaj do sklepu oddac, bo mam cale piety poorane... ;-P

Gio1899 - 06-08-2008, 14:30

Najlepiej jeżeli sklep jest ogólnosportowy to wymień na dobre wygodne raki montowane na dobre wygodne buty trekingowe :D takie będą najlepsze ;D a tak serio to proponuje na murawę typu "pole" lane korki nie wkręty
Bubu - 06-08-2008, 15:32

Ja tam grałem w zeszłym roku we "wkrętach" i nic mnie nie bolalo :P
Moze dlatego ze znieczulenie dzialalo przez 3 dni? :)

Gio1899 - 06-08-2008, 15:37

Wkręty na takim klepisku to jak szczudła :P zdecydowanie lepsze lanki chyba że deszcze spadnie i będzie miękko
dondamajk - 06-08-2008, 18:04

milan85 napisał/a:
a tak serio to proponuje na murawę typu "pole" lane korki nie wkręty

takie lane wlasnie mam... tylko chyba mi obsluga zle doradzila, bo sie chyba okazuja za male i zmasakrowaly mi szkity... jak sie wkurze, to bede biegal w butach do kosza albo tenisa... jak to klepisko, to nie powinno byc slisko (rymy czestochowskie org).

myhalek_acm - 06-08-2008, 18:44

Moze lepiej Halowki poprostu skoro to taka "murawa" :) Ale i tak wezme korki , i mam nadzieje ze sie lamac nawzajaem nie bedziemy :P .

A tak apropos to na jakiej zasadzie bedzie to przydzalenie kto z kim w domku :) ?

Bubu - 06-08-2008, 20:34

myhalek_acm napisał/a:
A tak apropos to na jakiej zasadzie bedzie to przydzalenie kto z kim w domku :) ?

Jak masz kogos z kim bys chcial byc w domku to piszesz kiepurze "po numerze" legitymacji. W innym wypadku (z tego co pamietam) to do domkow przydzielane osoby z tych samych regionow :P

Maciek - 06-08-2008, 20:53

No ja z mazowsza w zeszlym roku bylem w domku z typem ze Ślaska i Małopolski:) NIe wiem Bubu czy to kryteria regionalne decyduja o tym z kim jestes w domku:) Najwazniejsze zeby WYBOROWO zaczac konakt ze wspóllokatorami :)
Bubu - 06-08-2008, 21:30

To moze akurat tak wyszlo :) Wydawalo mi sie ze przydzienale byly regionowo :P
Maciek napisał/a:
Najwazniejsze zeby WYBOROWO zaczac konakt ze wspóllokatorami :)

Nie mozna sie nie zgodzic :)
pozdro

kuba1899 - 06-08-2008, 22:33

nie było regionowo :)
krzysiekACM - 06-08-2008, 22:52

było politycznie:P
zwolennicy kaczora w jednym domku, zwolennicy donalda w drugim itd :P

Gio1899 - 06-08-2008, 22:59

To fajnie :) jak w Disneylandzie
Kiepura - 07-08-2008, 08:14

migracje na tle krajowym sprawiaja, ze nie zawsze dane w bazie odpowiedaja tym aktualnym. poza tym zdarza sie tak, ze pewna grupa osob pozostaje i trzeba wtedy ich jednak w pewnym sensie pomieszac ;)

aby kazdy czul sie zdrowo i wyborowo istnieje rowniez kryterium" wiekowe :]

tom_n - 07-08-2008, 16:05

Dziś podano do wiadomości, że mecz Milan - Bologna zostanie rozegrany w niedzielę, 31 sierpnia, o godz. 15:00. Nie wiadomo jeszcze jak z transmisjami telewizyjnymi w Polsce, ale Inter, Juve i Fiorentina grają w innych godzinach, więc jedyną konkurencją może być mecz Roma - Napoli, który też jest w niedzielę o 15. Nie ukrywam, że chętnie na zlocie w doborowym towarzystwie obejrzałbym pierwszy występ Milanu w nowym sezonie ;)
Bubu - 07-08-2008, 16:30

Cytat:
Nie ukrywam, że chętnie na zlocie w doborowym towarzystwie obejrzałbym pierwszy występ Milanu w nowym sezonie ;)

Dla pewnosci trzeba wziac laptopa i jakiegos "ajplusa" :) Mecz zobaczysz na bank :P

krzysiekACM - 07-08-2008, 17:25

nie byłbym taki pewien, Borki to nie Warszawa, i zasięgu HSDPA tam pewnie nie ma;)
a na EDGE to sobie możesz zdjęcia z meczu co najwyżej pooglądać:P

Rossonera - 07-08-2008, 22:02

Acha...cyzli ja znowu sama obejrze...
Kiepura - 08-08-2008, 08:45

czynione sa starania, aby udalo sie jednak obejrzec ten mecz!! aczkolwiek w tej sytuacji nie wszystko zalezne jest od nas samych

zawsze zostaje mecz roma - napoli... dlaczego niemialby byc ciekawy??

chester7vip - 08-08-2008, 12:29

Witam. Jeżeli jest ktoś z Łodzi lub okolic i udaje się na zlot a nie ma środka transportu to służę podwózką. Jadę póki co sam więc mam parę wolnych miejsc w samochodzie. Ponieważ jutro wyjeżdzam to jezeli byłby ktoś zainteresowany dzwonić na kom 600-051-387 ( Arek).

Pozdrawiam

Mani - 08-08-2008, 20:02

Przypominam, jak ktoś jest chętny, to jadę w piątek rano z Gdyni. Mogę kogoś po drodze zabrać!!!
myhalek_acm - 08-08-2008, 20:33

A ja mam pytanie jescze do turnieju pilkarskiego , moze pilke wezme bo nie wiadaomo co nam tam dadza :)
Bubu - 08-08-2008, 20:43

O pilke to chyba nie ma co sie martwic :P
Ale wez wez mozna pograc przed turniejem :)

chester7vip - 08-08-2008, 20:45

Nie wiem jak wyglądało to na poprzednich zlotach, ale może przynajmniej część "atrakcji" skamerować? Oprócz tego że jest to fajna pamiątka można byłoby część materiałów wrzucić na strone. Może byłaby to dobra reklama dla Nas i przyciągnęła nowych członków jak i przekonała starych do powrotu?
Veerapan - 08-08-2008, 21:21

myhalek_acm, obawiam sie ze nie bedziesz jedynym ktory wezmie pilke ale od przybytku glowa nie boli, poza tym dobrze miec swoja pilke do potrenowania przed turniejem ;)

chester7vip, jezeli posiadasz kamere to oczywiscie bardzo mile widziana. Wydaje mi sie ze przez te 3 dni bedzie wiele wydarzen wartych sfilmowania ;) Warte chociazby jako pamiatka wlasna a jezeli umiesz albo znajdzie sie ktos kto to fajnie obrobi moze udaloby sie to zamiescic na serverze.

chester7vip - 08-08-2008, 21:35

Nie ma problemu. Wezmę kamerę, nakreci sie troche materiału. Dla chetnych zrobi sie kopię a i z obróbką nie powinno być większego problemu.
Krzysiu. - 09-08-2008, 09:21

Bubu napisał/a:
Ja tam grałem w zeszłym roku we "wkrętach" i nic mnie nie bolalo :P
Moze dlatego ze znieczulenie dzialalo przez 3 dni? :)


jako jedyni we wretach bylismy :]

dezali - 09-08-2008, 11:59

chętnych do wspólnej podróży z krakowa zapraszam na swój pokład. jeden pasażer już zabukowany. wyjazd oczywiście w czwartek, ok. poludnia. wstępna trasa przejazdu: A4 na katowice, następnie S1 via częstochowa i po chwili jesteśmy na miejscu;)

dostępne są jeszcze 2, czy też przy mniejszym komforcie nawet 3 miejsca.

chętnych zapraszam do zgłaszania się priv.

krzysiekACM - 09-08-2008, 12:54

chester7vip napisał/a:
Nie ma problemu. Wezmę kamerę, nakreci sie troche materiału

co za czasy, wszędzie inwigilacje...:)

MikoZ - 10-08-2008, 12:31

Jadę w piątek rano z Gliwic, przewidywana trasa to Gliwice-Bytom i do celu, oczywiscie jakby ktos byl chetny z tych miast to moge zabrac na poklad , jeszcze mozemy podjechac do Katowic a pozniej juz kierunek na Borki. (jakby ktos byl zainteresowany to prv lub gg)

pozdro

dezali - 10-08-2008, 19:58

w piątek rano? to już nie dało rady w czwartek wieczorem? ;)

pozdr.

milanek82 - 10-08-2008, 22:23
Temat postu: powrot na poznan
helou, na zlot dojezdzam chyba pociagiem z okolic Gdanska ale ze zlotu chce jechac do Poznania wiec czy ktos mialby miejsce dla jednej osoby w kierunku Poznania w niedziele po ogladaniu meczu?? niekoniecznie do samego miasta ale jak najblizej by sie dalo. Ktos by po mnie mogl wyjechac stamtad ale oczywiscie nie az do Borek heh tylko kilkanascie km w porywach do kilkudziesieciu :) info na priv bym prosil jakby ktos mogl pomoc

aktualizacja :)
jesli znajda sie osoby chcace jechac do Poznania w niedziele po ogladaniu meczu to jednak oplaci sie zeby przyjechal po mnie moj szwagier z Poznania az do Tomaszowa. Jako ze bagaznik maly to gora 2 osoby oprocz mnie zeby bagaze sie zmiescily

MikoZ - 11-08-2008, 10:56

dezali napisał/a:
w piątek rano? to już nie dało rady w czwartek wieczorem? ;)

pozdr.


jakby dalo to bym byl i w czwartek rano :) a tak meldujemy sie przed poludniem :P

Krzysiu. - 11-08-2008, 16:51

Lupin i chłopaki z Mikołowa Robert i Tabarez! Odezwijcie sie bo stracilismy kontakt ;)
wasiu - 13-08-2008, 18:46

Jeżeli ktoś z Poznania wybiera się na zlot i potrzebuje towarzysza podróży lub ewentualnie ma miejsce w transporcie to proszę o cynka
DeCza - 15-08-2008, 13:51

zwolniło sie jedno miejsce umnie w samochodzie - jeżeli ktoś jest zainteresowany pisać na priv lub gg
Krzysiu. - 15-08-2008, 17:32

ponawiam apel do chlopakow z katowic.

a w ogole mam wolne miejsca na trasie z Częstochowy xD

myhalek_acm - 20-08-2008, 12:24

Mam smutna informacje :( Z przyczyn odemnie nie zaleznych nie bede mogl niestety uczestniczyc w zjezdzie . Takie tam sprawy rodzinne , mam wiec pytanie czy moglbym odzyskac choc czesc pieniedzy nie mwoie tu o calosci bo wiem ze juz wsyzstko w kwesti kasy zostalo uregulowane . Przykro mi ale to naprawde nie moja wina , za rok bede na pewno. I postaram sie pojechac na jakis wyjazd . Przepraszam za klopot ;/
Mani - 21-08-2008, 20:06

Przypominam, wyjeżdżam w piątek rano, chętnych zapraszam. Są wolne miejsca.
milanek82 - 24-08-2008, 17:36

hejka, ponawiam info, niedziela okolo godz 17 wyjazd ze zlotu na Poznan, jesli ktos reflektuje to po szczegoly na priv zapraszam :)

I JUZ NIEAKTUALNE - JEST KOMPLET, pozdro

Krzysiu. - 25-08-2008, 01:37

będzie z kim pograć w tenisa? ;-)
kuba1899 - 25-08-2008, 07:46

jak będą rakiety, to ja się piszę :)
Gio1899 - 25-08-2008, 08:21

Mogę zabrać jedną rakietę i pare piłek. Też z checią zagram ;)
Bubu - 25-08-2008, 15:33

Mosci wyzwal mnie na pojedynek wiec i ja bede "ze sprzetem" :)
dondamajk - 25-08-2008, 16:25

ja tez chetnie zagram... chociaz jestem dopiero po 7 lekcjach... ;-DD
krzysiekACM - 25-08-2008, 17:04

Bubu napisał/a:
Mosci wyzwal mnie na pojedynek wiec i ja bede "ze sprzetem" :)

"ze sprzętem nie jesteś dla nikogo wzorem, jeśli walczysz, rób to z honorem" ;)

chester7vip - 25-08-2008, 20:33

Ja mam takie pytanko. Czy ktoś z Was grywa na konsoli. ? Wbrew pozorom pisze w dobrym temacie gdyz ewentualnie mogę wrzucić konsolkę w bagażnik. Wieczorkiem przy piwku zawsze można strzelić partyjkę w Pesa...?
krzysiekACM - 25-08-2008, 20:53

hehe, pomysł z zagraniem turnieja w PESa zarzucałem już 2 lata temu przy okazji zlotu w Krakowie, była nawet konsola i tv ale ich nawet nie widziałem :D ale ktoś tam ponoć grał :P
bierz śmiało, jak będzie czas, to ja się piszę na jakiegoś meczyka na 2 pady ;)
tylko w sumie chyba telewizor też byś musiał wsadzić do bagażnika :P bo może tam być problem;)

kuba1899 - 25-08-2008, 21:11

No ja miałem konsolę w kraku o ile dobrze pamiętam a była u Karola w pokoju :) Ja tam z doświadczenia wiem, że grać nie będę (w stanie...) :P
chester7vip - 25-08-2008, 21:16

Tutaj akurat problemu nie ma. LCDeka wrzuce w bagażnik i nie ma problemu Jade sam miejsca jest =]
Gio1899 - 25-08-2008, 21:55

Widzę że szykuje się MCP Borki Open Cup ;)
dondamajk - 26-08-2008, 15:13

Ja jak najbardziej tez pisze sie na jakis sparing w PESika... ;-D
Wawrza - 26-08-2008, 19:24

Pograć w PESa też nie pogardzę chociaż moja specjalność to klawiatura ale ostatnio na padzie nie szło mi aż tak tragicznie :P
Kiepura - 27-08-2008, 08:34

przypominam o zabraniu (w miare mozliwosci) pilek do gry w noge!! a nie martwicie sie o telewizor, czy jakies konsole...
pakujcie ringo, kometke, talerzyk i gramy!! wiecej ruchu lenie ;)

ludwik, maciek, tom_n - w sprawie transportu wszystko bez zmian, spotykamy sie pod mariottem (champions pub) na przytanku autobusowym w strone wisly ;)

do zobaczenia

milanek82 - 27-08-2008, 11:23

a ja znow mam wolne miejsce do Poznania w niedziele po 17tej, sorki ze tak ciagle sie zmienia, stan obecny - miejsce jest :)
Adam - 27-08-2008, 12:34

Piotrek napisał/a:
Warszawa i tak będzie górą.Mimo że ja nie zagra ale wierze w moją ekipe.FORZA MAZOWSZE
Ps.Kupuje keżdego dobrego gracz.Cena od 1-piwo do 5 za mecz
Żart prowadzącego

[ Dodano: 01-08-2008, 00:12 ]
A tak a propo czy ktoś na tym zlocie będzie starszy o do mnie,ma więcej dzieci niż ja?Ciekawe?Czeka na riposty


Będzie. Mam już 50, kibicuję Milanowi od 1979 roku, kiedy to chłopcy zdobywali pierwszą gwiazdkę za 10 tytułów mistrza Italii. W tamtych czasach można było jedynie śledzić rozgrywki w prasie, kolorowe fotki i artykuły pojawiały się w Spotrowcu i w pismach przywiezionych przez znajomych z zagranicy.
Cały czas mam uczucie , że swoją sympatię i serce oddałem wielkiej sprawie, najlepszemu klubowi w szerokim tego słowa znaczeniu. A historia rodu Maldinich z ich wiernością barwom to jest fenomen, z którego my sympatycy winniśmy być dumni i dawać za przykład.
Nie przerażajcie sie moim wiekiem, przyjadę z własnym namiotem tlenowym a pomoc medyczna będzie na telefon. Z Piotrem utworzymy lożę seniorów i mam nadzieję będziemy się dobrze bawić.
Pozdrawiam
Adam

chester7vip - 27-08-2008, 17:44


Mam niestety bardzo złą wiadomość. Dzisiaj w samo południe spalił mi sie samochód. Szczęscie w nieszcześciu nic nikomu sie nie stało ale niestety nie dam rady przyjechać do sulejowa. Bardzo żałuje ale oprócz braku transportu mam w tym momencie dość dużo innych zmartwień.

I tu mam prośbę do całego zarządu. Jako że szkoda pieniędzy które wpłaciłem apeluje aby znaleść kogoś na moje miejsce. Oczywiście bez zwrotu kosztów. Szkoda żeby miejsce przepadło bo może ktoś chce pojechać a nie miał pieniędzy.
W razie potrzeby potwierdzenia tel 600-051-387.

Przepraszam wszystkich i bardzo żałuje że nie poznam Was w tym roku.

krzysiekACM - 27-08-2008, 18:04

no to ładna historia:>
szkoda auta, szkoda meczyków w PESa które przepadły.
ale po co Ty chciałeś jechać do Sulejowa? :>

Krzysiu. - 27-08-2008, 19:17

MCP Borki Open lol

milan85 napisał/a:
Mogę zabrać jedną rakietę i pare piłek. Też z checią zagram ;)


spoxik to widze ze bedzie ekipa

Bubu napisał/a:
Mosci wyzwal mnie na pojedynek wiec i ja bede "ze sprzetem" :)


Bubu jest dobry w kazdej grze :-)

SonaR - 27-08-2008, 19:38

orientuje sie juz ktos moze dokladniej jak i czym dojechac z tomaszowa mazowieckiego do tych Borek ? bo jesli o ten odcinek chodzi to nawet w necie nie ma zadnych informacji
krzysiekACM - 27-08-2008, 20:18

Sonar , gdybyś czytał uważnie temat wiedziałbyś czym dojechać :P

a co do tego że nie ma nic w necie, nie prawda! ;)

http://www.mzk.tomaszow-m...II/rozklad.html

jak byk: linia nr 2
w tomaszowie wsiadasz do autobusu na placu kościuszki, wysiadasz "Borki" :)

pozdro ;)

SonaR - 27-08-2008, 20:28

o widzisz, dzieki

mam nadzieje ze na turniej w noge zdaze :) kolo 13 powinienem byc w tomaszowie to na 15 to i z buta zajde w razie co

Soja - 27-08-2008, 22:37

Do zobaczenia w Borkach ;)
Mości - 28-08-2008, 00:07

bardzo mi przykro, ale niestety w tym roku nie bede mogl sie z Wami spotkac...
bardzo mi zal, ale nic na to nie moge poradzic. mam nadzieje, ze ktos bedzie za mnie rozkrecac zabawe :) nawet jestem tego pewny!
moze uda mi sie spotkac choc z niektorymi na jakims wyjezdzie w tym sezonie.
udanej zabawy wszystkim i wypijcie za moje zdrowie :)

pozdrawiam.

Bubu - 28-08-2008, 09:02

Kurde Mosci... Podloze sie w tym meczu ale przyjedz! No ej! :(
karol k. - 28-08-2008, 09:53

w sprawie turnieju w pilke kopana to moze chetni gracze niech zaopatrza sie w koszulki dom plus wyjazd, tzn czerwona / czarna / czerwono-czarna plus biala, co by nie bylo potrzeby zakladania takich okropnych nakladek w kolorze razistym. czy nie?
troche pozno moze, a moze nie, ale taki glos moj.

pozdrawiam. do zobaczenia dzis.

dezali - 28-08-2008, 10:12

zolte znaczniki tak czy siak beda do dyspozycji.
jesli uda sie dobrac odpowiednio kolorystycznie koszulki, by nie bylo potrzeby zakladania znacznikow w danym meczu, bedzie mozna z nich zrezygnowac

Krzysiu. - 28-08-2008, 10:54

Mości napisał/a:
bardzo mi przykro, ale niestety w tym roku nie bede mogl sie z Wami spotkac...
bardzo mi zal, ale nic na to nie moge poradzic. mam nadzieje, ze ktos bedzie za mnie rozkrecac zabawe :) nawet jestem tego pewny!
moze uda mi sie spotkac choc z niektorymi na jakims wyjezdzie w tym sezonie.
udanej zabawy wszystkim i wypijcie za moje zdrowie :)

pozdrawiam.


skrecony kark w zeszlym roku. tym razem pewnie jeszcze cos gorszego :-(

Grzechu - 28-08-2008, 15:50

kurcze w zlocie udziału wziąśc nie mogę sprawy osobiste niestety ale szczęśliwcą życzę udanego pobytu:) zresztą o czym ja mówie wiadomo żę taki będzie;)
Piotrek - 31-08-2008, 23:39

Witam więc jako pierwszy i na razie krótko.Zlot był super i dzięki wszystkim za świetną zabawę.Znów padł mi głos ale jakoś dam rade.A tak ogólnie to jakiś błąd w wiadomościach aktualnych bo ktoś napisał taki sam numer zlotu jak w tamtym roku.Szkoda że ten wspólnie spędzony czas tak szybko minął.Pozdrawiam i do zobaczenia jak najszybciej
Ps.Podziękowania dla Jezusa

dondamajk - 01-09-2008, 01:12

Ja calkiem niedawno zladowalem do domu... po jedynie 11 godzinach podrozy... dzieki wszystkim za wypas zabawe... zaluje, ze nie bylem na poprzednim zlocie i juz nie moge doczekac sie kolejnego... FORZA MCP!
Maciek - 01-09-2008, 03:10

No Micha (czyt: Misza) widze ze nie proznujesz - Avatar zmieniony natychmiastowo w zwiazku z uzyskaniem nowej ksywki:)

Ja rowniez jestem bardzo zadowolny ze zlotu. Dzieki za super impreze 3-dniowa. Pozdrawiam

Gunia - 01-09-2008, 09:57

Potwierdzam poprzedników, zlot był po prostu genialny :)
Marcu - 01-09-2008, 10:29

jak dobrze pamietam to nie chcial kolega zaakceptowac a moze uwierzyc ze do Michaela jest podobny, a jednak widze ze po dluzszym spogladaniu w lustro dotarlo to do kolegi i nawet swoja fotke umiescil:D co do zlotu to rzeczywiscie bylo super, szkoda ze jakos malo czasu bylo na integracje z wieksza iloscia ludzi, ale to sie nadrobi nastepnym razem :)
Mates - 01-09-2008, 13:13

ze swojej strony takze dziekuje wszytskim za wspaniale spedzone 4 dni, szczegolnie osoba organizujacym zlot-wykonaliscie swietna robote. do zobaczenia za rok;)

p.s. po zlocie zupelnie inaczej postrzegam muzyke disco polo. zreszta chyba nie tylko ja:D

wasiu - 01-09-2008, 13:17

A może byśmy się tak jeszcze napili? Owszem owszem w każdej chwili! Całodobowy sklep monopolowy! Borki bezcenne. Za wszystko inne zapłacisz kartą MasterCard. Pozdrawiam zlotowiczów!!!
dondamajk - 01-09-2008, 16:32

Marcu napisał/a:
jak dobrze pamietam to nie chcial kolega zaakceptowac a moze uwierzyc ze do Michaela jest podobny, a jednak widze ze po dluzszym spogladaniu w lustro dotarlo to do kolegi i nawet swoja fotke umiescil:D co do zlotu to rzeczywiscie bylo super, szkoda ze jakos malo czasu bylo na integracje z wieksza iloscia ludzi, ale to sie nadrobi nastepnym razem :)


To nie kwestia akceptacji... zreszta caly czas srednio widze podobienstwo, a po konsultacji z moja dziewczyna... jeszcze bardziej utwierdzilem, ze to wszystko przez to 3 dniowe picie... anyway... smiesznie bylo i chcialem sprowkowac kilka usmiechow swoim avatarem... ;-P

krzysiekACM - 01-09-2008, 17:54

zlot jak zwykle zajebisty!
myślę że nikt nie miał problemów w integracji hehe, a impreza w domku nr 5 z piątku na sobotę - takich baletów na zlocie MCP jeszcze nie widziałem :P
szkoda że w piątek pogoda była do dupy, bo w reszte dni było spoko.
fajna opcja z tymi zawodami na gokartach, fajnie sie jechało.
oprawa przygotowana myślę że też spoko wyszła mimo niesprzyjających warunków pogodowych;) miała być niespodzianka, i chyba była;)
pozdro dla wszystkich obecnych na zlocie, a w szczególności dla moich współlokatorów- Avii i Pablo:)

ps. na zlocie było tylu fotoreporterów, a jeszcze nikt nie wrzucił żadnych fotek:)
wrzucajcie zdjęcia na jakieś serwery i dawać linki;)
zwłaszcza jak ktoś ma dobre zdjęcia oprawy

kapiMCP - 01-09-2008, 18:46

prosimy o przesylanie zdjec ze zlotu na adres czado81.mcp@gmail.com i z tych, ktore sie nadaja do publikacji ;) stworzona zostanie galeria na stronie.
krzysiekACM - 01-09-2008, 20:35

oficjalna galeria swoją drogą, a spakowane foty uczestników zlotu wrzucone na jakies rapidy czy inne sendspace swoją :P
Pippo - 01-09-2008, 20:38

i linki do panelu dyskusyjnego albo miedzy soba na priva/gg czy irc :P
kapiMCP - 01-09-2008, 20:46

racja Pippo, panel dyskusyjny MCP moze faktycznie byc dobrym miejscem na wymiane fotek, zatem zapraszam: http://www.milanclubpolon...ewforum.php?f=8
kuba1899 - 01-09-2008, 21:35

Ja może troszeczkę dłużej, a może i nie - zobaczymy jak wyjdzie w praniu :)

Jak zwykle doroczne spotkanie to taki punkt kulminacyjny każdego kolejnego roku. Przynajmniej dla mnie... cały rok czekam z wytęsknieniem i jak zwykle się nie zawiodłem. W tym roku ten zlot był nieco inny niż poprzednie, a może tylko ja go tak postrzegam... znaczy broń Boże nie był gorszy, ale inny...

po pierwsze pogoda była faktycznie do bani.

Po drugie Pomorze prawie wygrało turniej (dziękuję wszystkim chłopakom z drużyny za zaangażowanie - zabrakło nam kurde 20 sekund) a nie zajęło tradycyjne ostatnie miejsce - tym razem byliśmy na drugim.

Po trzecie - co najważniejsze - czułem że ten zlot był mniej hermetyczny niż poprzednie. Nie było grupek, nie było podziałów - kto chciał być z resztą BYŁ. Domek nr 5 zintegrował chyba wszystkich, tak jak DISCO POLO (zawsze wiedziałem że po alkoholu to TA muzyka służy zabawie najlepiej hahaha - dzięki Kamilinho za wsparcie w promocji, chociaż poszło lepiej niż myślałem!!!!!!). Nie chcę i nie mogę dziękować za bardzo imiennie, bo tak naprawdę jakbym nie wymienił wszystkich to by znaczyło że kogoś pominąłem, bo każdy coś do zlotu wniósł. A Ci którym powinienem "specjalnie" podziękować dobrze o tym wiedzą :)

Chciałem tylko nadmienić, że bohaterska postawa Bakera na "weselu" spowodowała u mnie już bezgraniczny podziw do Jego osoby... wcześniej miałem niewielką jeszcze rezerwę - teraz ufam mu już bezgranicznie!!! ;) Kto był - wie o czym mówię ;)

I apeluję o FOTY!!!! Bo sporo tego było!!

Piotrek - 01-09-2008, 22:33

Fot zrobiliśmy bo nie tylko ja robiłem ale jest tego 244 sztuki z czego ok.80 nie nadaje się do oglądania bo są rozmazane ktoś przestawiał aparat.Obiecuje że jutro już będą ogólnie dostępne.Sprawy zawodowe zawaliły mi dzień.Oprawa też jest.Pozdro dla wszystkich
Gunia - 01-09-2008, 22:38

Pokój 5 to historia :) a ja właśnie słucham sobie piosenkę "Sąsiadka" ;))
Veerapan - 01-09-2008, 22:49

Picia napisz prawde ze te 160 robili Twoim aparatem inni a 80 rozmazanych jest Twojego autosrtwa ;)
Dzieki wszystkim za wspolny pobyt, milo bylo znowu lub pierwszy raz zobaczyc sie z wami wszystkimi.
Gratuluje osobom wybranym do nowego zarzadu jak i walnemu zgromadzeniu za wytrwalosc przy 6 godzinnym przemowieniu Prezesa Deza Castro ;)
Do zobaczenia za rok w Białymstoku :P

suchy - 01-09-2008, 22:50

Fotki ze zlotu do pobrania w Panelu Dyskusyjnym MCP.
Soja - 02-09-2008, 13:01

Kapitalny zlot, pomysł ze spotkaniem o dzień dłuższym w stosunku do poprzednich wypalił w 200%.
Nigdy też nie spodziewałbym się, że w MCP jest tylu fanów disco polo...za rok wezmę całą wieżę, chociaż z drugiej strony mój głośniczek stał się legendarny;)
Ale zobaczyć takie pląsy jak w wykonaniu Pici i Jezusa w domku nr 5...BEZCENNE.
Tak sobie myślę...może przyszłoroczny Zlot połączyć z jakimś zlotem fanów disco polo? Myślę że duża część MCP byłaby za...

Dzięki wszystkim i każdemu z osobna, bo tak jak napisał Kuba, bez chociażby jednej osoby z obecnych, ten Zlot nie byłby już taki sam.

Fajnie by było, gdyby wreszcie pojawiły się materiały archiwalne w nieco większych ilościach(bo wiem, że są nie tylko zdjęcia, ale również filmiki) w Panelu Dyskusyjnym MCP.

krzysiekACM - 02-09-2008, 13:21

Soja napisał/a:
Tak sobie myślę...może przyszłoroczny Zlot połączyć z jakimś zlotem fanów disco polo? Myślę że duża część MCP byłaby za...

ja rozumiem jak ktoś jest narąbany i sobie kręci beke bawiąc się na jakiejś imprezie przy tej durnej muzyce, ale zlot fanów disco polo? <lol2> bez jaj:) nie użyłeś żadnej emotikonki, więc nie wiem czy żartujesz czy oszalałeś ;)

***
Krzysiek, bardzo proszę o b. kulturalne wyrażanie swoich opinii.

dez


oki, edit ;)

Asia - 02-09-2008, 14:30

Soja napisał/a:
Kapitalny zlot, pomysł ze spotkaniem o dzień dłuższym w stosunku do poprzednich wypalił w 200%.


To może za rok jeszcze dzień dłużej? :)

W szczególności wielkie dzięki organizatorom za ten zlot. Przez te dwa dni, które byłam było super (choć pewnie następne dni też nie były gorsze). Dzięki wszystkim, którzy byli i moim poznaniakom za pierwsze miejsce w turnieju :))

ps. No i jeszcze dla kolegi-Bartka (jeśli dobrze pamiętam ;)) za pomoc w dotarciu do domku :)

Veerapan - 02-09-2008, 17:35

O ! bylem ciekaw czy mnie bedziesz pamietac ;) Milo ;)
Mam nadzieje ze gdyby za rok bylo o dzien dluzej nie znaczyloby to ze bedziesz 3 dni z 5 ;)

Nalezy sie tez mala korekta. Pierwsze miejsce zajal Poznan z Mazowszem ;)

baker - 02-09-2008, 17:36

Zlot rzeczywiście fantastyczny - fajnie było znów spotkać "starą ekipę" i poznać nowe osoby.
Podziękowania dla ekipy "Centrala" za determinacje i walkę do końca, dzięki której wygraliśmy turniej w piłę. Jak widać, gdy Poznań połączy się z Warszawą (plus rozsądne transfery ze Szczecina, Świdnika i Radomia), to może wyjść z tego coś fajnego ;).

Zdjęcia do pobrania w Panelu MCP.

Pzdr.

maycka - 02-09-2008, 18:41

Cóż można więcej dodać? Zlot perfekcyjny! Można trochę ponarzekać na pogodę, ale przecież na to nie mamy wpływu :) Oprawa, gokarty, turniej piłkarski - super! Ale to czego nie zapomnę to Kiepura w roli maszynisty pociągu!
Wielkie dzięki dla organizatorów no i oczywiście wszystkich uczestników.

Aha, jeszcze jedna rzecz o której bym zapomniał. Kawały w wykonaniu Maćka i "kumający" Kiepura :)

Już czekam na kolejny zlot

Pozdrooo

SonaR - 02-09-2008, 19:08

swietny zlot, co prawda w piatek pogoda troche slaba, ale kazdy to sobie zrekompensowal potem w domku nr 5 :)

jeszcze raz dzieki za glos w wyborach i zapraszam na nastepny zlot gdzies w Wilnie ;)

Piotrek wrzucaj swoje zdjecia, na pewno beda dobre. i Forza Izolator Boguchwała.

Ewa - 02-09-2008, 19:36

Ja dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w zlocie. Nie będę wymieniać z imienia czy nicka, bo mogłabym kogoś pominąć, a tak nikt nie będzie czuł się pominięty.

PS. Domek 5 i 11 rządzą :D

Maciek - 02-09-2008, 20:24

Maycka-----> bardzo dziękuję za pochwałę:) W przyszłym roku przyjadę z nowymi ale wcześniej mam nadzieje usłyszycie je w Casablance (to do tych z Wawy).

Z jednej strony chciałoby się kolejnego zlotu jakoś niebawem, ale z drugiej strony to dobrze, że następny jest za rok bo przez ten czas zgłodniejemy na kolejne spotkanie w tak dużym i wspaniałym gronie. Forza MCP!

dondamajk - 02-09-2008, 22:02

Veerapan napisał/a:
Nalezy sie tez mala korekta. Pierwsze miejsce zajal Poznan z Mazowszem ;)


i Szczecinem... w gwoli uzupelnienia. ;-D

maycka napisał/a:
Ale to czego nie zapomnę to Kiepura w roli maszynisty pociągu!


Tu fakt... szacun dla maszynisty za cieta riposte i nieugiety charakter... z unforgotable moments ja bym dodal jeszcze kolega spiacego na stojaco z mopem i reklamowka... FORZA!!

Ewa - 02-09-2008, 22:15

dondamajk, Szczecin to przecież Pomorze...co to w ogóle miało znaczyć :P Jakieś transfery na lewo, przekupstwo itp. :P
Bubu - 03-09-2008, 15:22

ekhm
Pora na mnie :)
Również dziekuje wszystkim za zlot:) Przednie naprawde przednie balety :P
Tak jak Kuba wspomnial (tyle ze u mnie porownanie dotyczy tylko 2 zlotow) w tym roku nie bylo podziałow grupek itd pełna integracja i tak ma byc! Początkowo zalowalismy tej imprezy ale z biegiem czasu chyba kazdy z domku nr 5 (Kamilinho, pepe69 i ja) cieszy sie ze ów wieczór integracyjny stał/stanie się legendarny :) 23 butelki wody ognistej ( w wiekszosci nie te malutkie 0,5L) wizyta około 40 osob (przez cały wieczor rzecz jasna:P) nie wspominajac o napojach chmielowych musza swiadczyc o sukcesie w zjednoczeniu czerwono czarnych dusz:)
Wielkie dzieki dla organizatorow i do zobaczenia za rok!

p.s Rute gdzie masz siostre? :]

Pepe69 - 04-09-2008, 02:40

Podziękowania dla organizatorów, ten jeden dzień dłużej zrobił różnicę na plus oczywiście :)
Dzięki Bubu za podwózkę tam i z powrotem. Wszyscy chyba dobrze się bawili w częściach oficjalnych (turniej, gokarty) no i w części po za protokołem, ach ta piątkowa impreza :) będzie co wspominać do następnego zlotu. Obudzić się koło Kamilinho, Ewy i Bubu - bezcenne :P Integracja na zlocie była jak ruda Grażyna - ekstraklasa :)
Do zobaczenia za rok.




Milan Club Polonia la la la la la Milan Club Polonia la la la la la

dondamajk - 04-09-2008, 11:22

Ewa napisał/a:
Jakieś transfery na lewo, przekupstwo itp


Lapowka?! Lapowka nigdy... no chyba, ze upominek...! ;-D Trener mnie przyjal bo wpasowywalem sie dobrze w ich mysl taktyczna. ;-D

maycka - 04-09-2008, 11:56

dondamajk napisał/a:
Ewa napisał/a:
Jakieś transfery na lewo, przekupstwo itp


Lapowka?! Lapowka nigdy... no chyba, ze upominek...! ;-D Trener mnie przyjal bo wpasowywalem sie dobrze w ich mysl taktyczna. ;-D


To był szybki transfer tuż przed zamknięciem mercato pomiędzy MCP-Centrala a Chelsea Londyn. Nieoficjalne źródła mówią, że Romek A. sprzedał Ballacka za 3 wlepki, 2 pary białych skarpetek i kubek MCP.

milanek82 - 04-09-2008, 16:29

Super impreza, jedna wielka nieustajaca biba :) Moj pierwszy zlot i z pewnoscia bede robil co w mej mocy zeby byc w kolejnych latach. Swietna atmosfera i naprawde wspaniali ludzie. Wszystkim dziekuje za wspolna zabawe :) Fotki w wiekszosci poruszone ale oddaja w pelni klimat hehe piekne pamiatki

ps. Piotrkowi respect za Izolatora http://www.zksizolator.eu/zksizolator/2/index.php (fajnie zrobiona stronka) :)

Piotrek - 04-09-2008, 22:45

Siema.Już wrzuciłem moje fotki .Po bardziej wnikliwej "obróbce" zostało ich tylko 116 z 244.Ale i tak myśle że jest co oglądać.I oczywiście nie zapomnijcie że AC MILAN ma zgodę z z IZOLATOREM BOGUCHWAŁA.FORZA oba zespoły
Azra - 06-09-2008, 19:26

Ja również wszystkim dziękuję. Było rewelacyjnie, nic nowego nie napisałam :-)
Z mojej strony chciałabym przesłać specjalne pozdrowienia dla Pani z Pizzeri i pomarańczowego Malucha :-)
Akcja wesele była rzeczywiście przednia. Zostało mi kilka pamiątek w postaci siniaków (karting, łuki i futbol amerykański :-)) oraz kilkuset zdjęć, które wrzucę jutro jak się nareszcie wyśpię :-)

Pozdrawiam

kathelwa - 10-09-2008, 11:51
Temat postu: mecz Milanu na 14 wrzesnia 2008
prosze o informacje, na jakim kanale bedzie transmitowany mecz Milanu planowany na 15.00 14 rwzesnia, przegladam rozne kanaly sportowe dostepne w polsce, ale trudno mi sie zorientowac jak do tego dojsc...bede wdzieczna za szybka odpowiedz...

[ Dodano: 10-09-2008, 11:53 ]
prosze o informacje odnosnie na jakim kNle sporotym mozna zobaczyc transmisje meczu milanu planowanego na godzine 15 na 14 wrzesnia..bede wdzieczna za szybka odpowiedz....

***********
Dyskusja na temat transmisji meczow prowadzona jest tutaj
Moderator

Piotrek - 30-09-2008, 22:28

A ja mam pytanie dlaczego nie ma jeszcze opisu ostatniego zlotu? Mamy już pazdziernik a tu nic.
czado81 - 30-09-2008, 23:44

Domyślam się, że byłeś na zlocie skoro pytasz? A jeśli tak, to bardzo chętnie zamieścimy Twoją relację :) Obiecuję opatrzyć ją fotkami ;)

Pozdrawiam!

Kiepura - 01-10-2008, 10:16

relacja pojawi sie w tym tygodniu!!
przepraszamy za opoznienie...

SonaR - 05-10-2008, 14:21

relacja juz jest na stronce

zapraszam do czytania i rowniez przepraszam za opoznienie

krzysiekACM - 05-10-2008, 18:17

Sonar poprawcie ten fragment:
Cytat:
W miedzy czasie, co również godne jest odnotowania, grupa Członków MCP z własnej inicjatywy zaoferowała wszystkim obecnym pokaz pirotechniczny z użyciem nowej flagi, rac i innych gadżetów kibicowskich.

żadnej nowej flagi nie było;)
Zaprezentowano oprawę, na którą składała się czarna folia z przezroczystym napisem MCP, podświetlona przez pirotechnikę w postaci 10 rac świetlnych, 10 stroboskopów oraz 6 ognii wrocławskich.

Ze swojej strony dodam, że na oprawę składało się 7 osób: MikoZ, Kiepura, Kuba1899, Kamil, pablo_ACM, Avia i Ja:) oprawa kosztowała 315 zł

dezali - 05-10-2008, 19:00

przy okazji miedzy polaczcie z czasem;) i kilka innych bledow jeszcze w tekscie sie przewinelo. warto przejrzec calosc.


pozdr.

kuba1899 - 22-06-2009, 14:52

Piszę w tym temacie co by nie robić śmietniska - czy znana jest już data zlotu i czy będzie też 4 dniowy... muszę urlop zaplanować i pewnie inni mają podobnie, można by już szacunkową datę podać.
Kiepura - 22-06-2009, 15:02

zlot jak co roku planowany jest w ostatni weekend sierpnia :)
jesli chodzi o czas trwania imprezy, to chcemy ja zorgnaizowac na podobnych zasadach jak w roku ubieglym.

do zobaczenia

dondamajk - 22-06-2009, 18:59

Kiepura napisał/a:
zlot jak co roku planowany jest w ostatni weekend sierpnia :)


W takim razie 28-30 sierpnia juz rezerwuje jako baaaaardzo zajety... do zobaczenia... nawet pod Nowym Saczem... ;-P

kuba1899 - 23-06-2009, 08:25

Super:) Miejsce jest mi też obojętne ważny urlopik :D Już też zarezerwowany ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group