Forum Milan Club Polonia
Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu

Spotkania - Zimowy Zlot MCP '2010

Asia - 24-09-2009, 19:36
Temat postu: Zimowy Zlot MCP '2010
Witam!

W związku ze sporym poparciem pomysłu zorganizowania zlotu zimowego oraz po rozmowach z poznańskimi Milanistami postanowiłam utworzyć ten temat.
Jest pomysł organizacji takiego spotkania weekendowego w pierwszych miesiącach nowego roku. Odbyłoby się ono pod patronatem MCP tak, aby nie obciążać budżetu naszego stowarzyszenia, a co niestety będzie wiązało się z nieco większymi kosztami niż w przypadku zlotu letniego, ponieważ 100% kosztów musielibyśmy pokryć sami.
Obecnie zastanawiamy się nad wyborem miejsca i terminu, które pasowałyby jak największej liczbie osób chcących się spotkać. Stąd apel do was by przedstawiać tutaj swoje opinie na ten temat oraz czy w ogóle jesteście chętni się na nim pojawić :)

Liczymy również na szybkie odpowiedzi z waszej strony, aby móc rozpocząć poszukiwania ośrodka, który nas przyjmie :)

Pozdrawiam

kuba1899 - 24-09-2009, 21:46

miejce - Góry - pensjonat jakiś, lub kwatera prywatna (duża) - pomysł popieram :D
Pippo - 24-09-2009, 23:25

Też jestem za. Chciałbym, żeby to był 3 dniowy zlot (2 noce). Byłbym chętny, żeby pojechać.
dondamajk - 25-09-2009, 14:06

No a ja z kolei troszeczke sie wycofuje z udzialu w tej incjatywie... chociaz na poczatku bylem bardzo chetny. Myslalem jednak, ze bedzie to jakis dluzszy wyjazd, a osobiscie pociskanie z Szczecina w gory... tylko na weekend jest dla mnie bardzo malo atrakcyjne.

Pozdrawiam

Kiepura - 25-09-2009, 14:58

nierozumiem :/
mozesz pojechac przeciez na tydzien... jedynie spotkanie z milanistami bedzie 2-3 dniowe!!

pamietaj: gory w zimie to nie tylko milan ;)

Gunia - 25-09-2009, 15:07

Mnie pomysł bardzo się podoba i jestem jak najbardziej ZA :)
kapiMCP - 25-09-2009, 16:58

Hehe, dondamajk, Ty chciałeś jechać na kolonie? ;-)

A poważniej, to jest niemała grupa osób, której trudno wyrwać się na Zlot na dłużej niż weekend, chociaż opcja przedstawiona przez Kiepurę jest ciekawa - jeżeli ktoś ma dużo wolnego czasu i pieniędzy można to rozpocząć np. od poniedziałku :) ja natomiast przy opcji weekendowej jestem na tak.

dondamajk - 25-09-2009, 18:06

kapi napisał/a:
Hehe, dondamajk, Ty chciałeś jechać na kolonie? ;-)


Nie... raczej chodzilo mi o to, zeby podciagnac to pod obowiazkowy wyjazd zimowy... na ktory co roku staram sie wyjechac... a na 3 dni to ciezko bedzie mi ruszyc moja leniwa dupe... ale moze jak sie pojawia jakies szczegoly to sie skusze. ;-DD

Kiepura napisał/a:
Nierozumiem :/
mozesz pojechac przeciez na tydzien... jedynie spotkanie z milanistami bedzie 2-3 dniowe!!

pamietaj: gory w zimie to nie tylko milan ;)


Kiepura dzieki za dobra rade (bez ironii)- jakos tego nie wzialem pod uwage, nie wiedziec czemu nastawilem sie jednotorowo- wyjazd z milanistami na tydzien albo wogole. ;-P

milanek82 - 27-09-2009, 11:14

Nie wiem czy bede bral w tym udzial ale chcialbym wyrazic swoje zdanie.
Myslac zlot zimowy nasuwa mi sie tylko i wylacznie organizacja takiego spotkania w regionie Tatr lub Beskidu Slaskiego lub Zywieckiego...chyba ze ktos zna osrodki w innych okolicach pagorkowatych. Nie wydaje mi sie fajne spotkanie zimowe w rejonie "plaskim", chyba ze zaklepiemy stok na Malcie w Poznaniu ;) Pewnie czesc bedzie chciala korzystac z atrakcji narciarskich lub po prostu pozjezdzac na tylku na tzw jabluszku ;) i dlatego stawialbym na gory.
Co do terminu to warto zeby miec jak najwieksze prawdopodobienstwo ze bedzie snieg.
Wiadomo ze po swietach i sylwestrze wiekszosc osob bedzie wypompowana z pieniedzy na taki wyjazd wiec rozsadnym wydaje mi sie termin konca stycznia lub poczatek lutego ,wzglednie jego koniec. Marzec raczej pogody zimowej nie gwarantuje choc ostanie pory roku sa zaskakujace i nawet w styczniu moze nie byc sniegu. Wiadomo ze ten okres to wzmozona obecnosc mlodziezy ktora ma wtedy ferie zimowe i to tez trzeba brac pod uwage przy ewentualnych rezerwacjach.
Przyjazd w piatek (ludzie z polnocy np pociag nocny), wyjazd w niedziele to chyba tez optimum.
Wyrazajcie opinie, dawajcie propozycje to bedzie latwiej podjac jakies kroki w tym temcie. Pozdro 4all

snaxkaka22 - 27-09-2009, 12:44

Zimowy zlot MCP?
hymmm... myślę ze to świetny pomysł. Dla niektórych (mam na myśli Polskę centralną i północną) to doskonała okazja na połączenie urlopu w górach ze zlotem MCP.

Zgadzam się z milankiem82 że optymalnym terminem byłby koniec stycznia, początek lutego.


PS. na zimowym zlocie problem za małych lodówek nie powinien się pojawić..

Piotrek - 27-09-2009, 19:45

W tym roku bym na taki zlot nie pojechał [w styczniu nowy kibic MILANU ma przyjść na świat] ale w następnych latach to i owszem.Temat na pewno nie jest na jeden rok więc warto iść tym śladem.Pozdrawiam
kuba1899 - 28-09-2009, 12:18

Przełom stycznia i lutego bardzo fajny.

Majk - Ja na pewno zostanę dłużej kilka dni a mam "podobną" odległość co ty:) I to chyba byłoby optymalne dla nas wyjście. Melanżyk + decha w weekend a potem kilka dni odpoczynku i samych nart/deski wraz z delikatnym przejściem w stan normalnego poziomu krwi ;) Bo co nagle to po diable ;P

Picia majster - a było tyle produkować?? :P

dondamajk - 28-09-2009, 14:34

kuba1899 napisał/a:
Majk - Ja na pewno zostanę dłużej kilka dni a mam "podobną" odległość co ty:) I to chyba byłoby optymalne dla nas wyjście. Melanżyk + decha w weekend a potem kilka dni odpoczynku i samych nart/deski wraz z delikatnym przejściem w stan normalnego poziomu krwi ;) Bo co nagle to po diable ;P


No to jesli w tym czasie bede jeszcze urzedowal w Polsce, to tanczymy razem w gorach.. takze umowa. Jak mam kompana na prolongate, to juz jestem happy. ;-DD

Maciek - 29-09-2009, 00:08

Kuba i Misza zaczynhacie mnie zachęcać!
kuba1899 - 29-09-2009, 11:05

Maciek, myślę że nie trzeba ciebie za bardzo zachęcać:) Sięgnij wspomnieniami miesiąc wstecz:) I tym razem po prostu naszego Jaśka zabunkrujemy głębiej:)
stejuk - 29-09-2009, 14:44

co tu dużo gadać... jestem jak najbardziej ZA :)
Maciek - 29-09-2009, 18:36

kuba1899 napisał/a:
Sięgnij wspomnieniami miesiąc wstecz:)

Jak sobie przypominam to aż mi dreszcze po całym ciele przechodzą:)
kuba1899 napisał/a:
I tym razem po prostu naszego Jaśka zabunkrujemy głębiej:)

Jaśka w śnieg. Nie dość, że zbunkrowany to jeszcze zimny:)

Marcu - 29-09-2009, 19:05

Ja też byłbym zainteresowany. Na pewno będzie ciekawie :)
Pepe - 01-10-2009, 15:28

Stejuk, nie spodziewałem się raczej innej odpowiedzi w Twoim przypadku :).
Jeśli opcja weekendowa wchodzi w rachubę, też byłbym na tak. I tak potem trzeba będzie brać dzień wolnego :D. Chyba, że ktoś lubi jazdę bez trzymanki w pracy.

Asia - 05-10-2009, 19:34

Ze względów częściowo nie zależnych od nas wyznaczony został termin zlotu zimowego na ostatni weekend stycznia (29 - 31 stycznia). Ośrodek wybrany na nasze spotkanie to Dom Wypoczynkowy „Dunajec” w Białym Dunajcu, który znajduje się 10 min. drogi pociągiem od Zakopanego. Link do strony, byście mogli się zapoznać z ich ofertą: http://wgorach.pl/obiekt.php?id=502

Całkowity koszt tej imprezy wynosi 200 zł. W niej zawierają się m.in.: opłaty za 2 noclegi+ śniadanie i obiadokolacja, kulig oraz wynajęcie kapeli góralskiej na jeden z wieczorów. Termin wpłat ustalamy wstępnie do 10 listopada.

Pieniądze należy wpłacać na rachunek bankowy MCP:

Kredyt Bank S.A. I Oddział w Krakowie
24 1500 1142 1211 4006 6715 0000
Odbiorcą wpłaty jest Stowarzyszenie Milan Club Polonia

Tytuł przelewu powinien mieć następującą formę:
„Imię, nazwisko, nr legitymacji członkowskiej, zlot zimowy”.

Zachęcamy wszystkich do spotkania się w gronie MCP i uczestniczenia w super zabawie!!

MikoZ - 06-10-2009, 08:13

Asia napisał/a:
Ze względów częściowo nie zależnych od nas wyznaczony został termin zlotu zimowego na ostatni weekend stycznia


mozna cos blizej na ten temat?

czy ja dobrze rozumuje ze ktos narzucił nam ten termin, czy tez poprostu sezon/ferie etc. i nie ma wolnych terminów??

kuba1899 - 06-10-2009, 08:31

ok, pieniążki wpłacone:) W sumie termin może być, czekam na info od innych narciarzy i deskarzy:) Ja już powinienem być z rana w piątek a może już w czwartek mi się uda - to już trochę przed się ustali. Podobnie z zostaniem. Jeżeli będzie śnieg, to kilka dni extra się zostanie.
Azra - 06-10-2009, 10:25

Mikoz, kiedy zaczęłam obdzwaniać ośrodki okazało się, że na luty praktycznie nie ma miejsc, styczeń też jest już mocno obsadzony więc w sumie to mamy szczęście, że udało nam się coś znaleźć dla większej grupy. Wiadomo, to pełnia sezonu.
carlo - 06-10-2009, 11:01

Ja osobiście jestem zachwycony tym świetnym pomysłem i perspektywą zimowego zlotu. Ośrodek wygląda super, lokalizacja też jak najbardziej ok;) Do zobaczenia w styczniu.
artimilan - 07-10-2009, 19:20

Mam male pytanie czy obowiazuja takie same zasady jak przy zlocie letnim?chodzi mi o to czy mozna wziasc udzial nie bedac czlonkiem?Wiem ze to moja wina ale w przyszlym sezonie na pewno zostane czlonkiem.Z gory dzieki za odpowiedz.
markus202 - 07-10-2009, 22:05

W sumie ciekawa propozycja chętnie się piszę, oby śnieg był:)
dezali - 08-10-2009, 09:07

czy jacys nie narciarze / nie deskarze wybieraja sie pod katem innych atrakcji;)
co by w trakcie dnia nie okazalo sie, ze wszyscy szusuja na stokach, a nie ma amatorow grzancow i opalania sie na sloncu;)

milanek82 - 08-10-2009, 10:23

dez, jestem wybitnie nienarciarski, po gorach chodze nie jezdze, wiec mysle, ze ogranicze sie do zjazdu na tylku jak bedzie gdzie, poza tym Twoja wersja odpoczynku tez jest dobra ;) .....o ile uda mi sie dotrzec we wskazane miejsce o odpowiednim czasie
Azra - 08-10-2009, 11:06

Ja ostatni raz zjeżdżałam na nartach w wieku 5 lat, z górki w parku :-) Jak najbardziej piszę się na grzańce...desek na nogi załozyć sobie nie dam :-P

Pozdrawiam

kapiMCP - 08-10-2009, 13:05

artimilan napisał/a:
Mam male pytanie czy obowiazuja takie same zasady jak przy zlocie letnim?chodzi mi o to czy mozna wziasc udzial nie bedac czlonkiem?Wiem ze to moja wina ale w przyszlym sezonie na pewno zostane czlonkiem.Z gory dzieki za odpowiedz.

Organizowany jest Zlot Członków MCP, zatem obowiązuje aktualne członkostwo w Stowarzyszeniu.

Dezali: chętnych do grzańca nie braknie, postaram się do nich dołączyć :-}

dondamajk - 08-10-2009, 16:26

Asia napisał/a:
ostatni weekend stycznia (29 - 31 stycznia)


Kurde szkoda, ze taki termin... wtedy juz raczej nie bedzie mnie w Polandii... takze raczej nie dam rady dolaczyc... liczylem na jakis grudnowy termin, ale rozumiem, ze juz wszystko pozajmowane.

Asia - 08-10-2009, 16:31

Tak jak Agata już pisała, problem był nawet z zarezerwowaniem ośrodka na styczeń lub luty..... Ale Dondamajk nikt nie powiedział, że nie możesz przyjechać do Białego Dunajca z zagranicy.... ;)
artimilan - 08-10-2009, 19:09

kapi napisał/a:
artimilan napisał/a:
Mam male pytanie czy obowiazuja takie same zasady jak przy zlocie letnim?chodzi mi o to czy mozna wziasc udzial nie bedac czlonkiem?Wiem ze to moja wina ale w przyszlym sezonie na pewno zostane czlonkiem.Z gory dzieki za odpowiedz.

Organizowany jest Zlot Członków MCP, zatem obowiązuje aktualne członkostwo w Stowarzyszeniu.

Dezali: chętnych do grzańca nie braknie, postaram się do nich dołączyć :-}

Dzieki za odpowiedz ktos pisal ze uczestnicy pokrywaja caly koszt dlatego myslalem ze sa moze jakies inne zasady

Bubu - 08-10-2009, 23:51

Czy liczba miejsc jest ograniczona? :)
Co do szusowania... 19 lat jezdze na nartach ale zlot MCP to nie jest impreza na ktorej priorytetem jest wybranie sie na stok :)

dondamajk - 09-10-2009, 15:42

Asia napisał/a:
Tak jak Agata już pisała, problem był nawet z zarezerwowaniem ośrodka na styczeń lub luty

Wiem wiem... doczytalem... ta koncowka mojej wypowiedzi, to nie bylo pytanie tylko stwierdzenie... moze nie do konca precyzyjne..;-P

Asia napisał/a:
Ale Dondamajk nikt nie powiedział, że nie możesz przyjechać do Białego Dunajca z zagranicy.... ;)

A tak ambitny nie jestem... i srednio lubie "podrozowac"... ;-D

Veerapan - 09-10-2009, 19:55

Podobnie jak bubu mam pytanie do organizatorów czy liczba miejsc jest ograniczona, kiedy jest jakis deadline na zapisy i czy po wplaceniu jest mozliwosc wycofania sie i odzyskania (jesli tak to w jakim wymiarze i kiedy najpóźniej) wplaconej skladki ?

Pytam bo mam prace 7 dni w tygodniu i brak mozliwosci zabukowania urlopu z duzym wyprzedzeniem, ponadto termin mocno sesyjny dla studentow ktorym tez jeszcze na swoje nieszczescie jsetem ;)

Z góry dzieki za odpowiedzi :]

Azra - 10-10-2009, 08:55

Tak, liczba miejsc jest ograniczona, mają miejsce na 50 osób, reszta miejsc już jest zarezerwowana. Narazie widzę, że zainteresowanie nie jest zbyt duże i nie sądzę, żeby zapisało się więcej niż 40 osób.
Asia napisała, że do 10 listopada można wpłacać pieniądze. Niestety nie będzie możliwości zwrotu wpłaconych pieniędzy.

Pozdrawiam

Maciek - 10-10-2009, 14:06

Ja z uwagi na termin również odpadam. Czeka mnie wówczas nie dość, że sesja to jeszcze obrona pracy inżynierskiej (o ile napisze:)). A szkoda:/
Veerapan - 11-10-2009, 16:17

Azra napisał/a:
Asia napisała, że do 10 listopada można wpłacać pieniądze. Niestety nie będzie możliwości zwrotu wpłaconych pieniędzy.


Ja bym jednak ponowil prosbe o przemyslenie tego. Być moze pozwoli to na zapisanie sie wiekszej ilosci osob. Nie mowie tu oczywiscie o kosztach stalych takich jak kulig i atrakcje ktore rozkladaja sie na cala grupe, tylko o koszty indywidualne - noclegi ze sniadaniami. To wlasnie dlatego w poprzednim poscie zapytalem w jakim wymiarze moglaby zostac skladka zwrocona. Mysle ze jest to tylko kwestia podpytania sie w osrodku, wkoncu w tak atrakcyjnym terminie chyba informacja o zmniejszeniu ilosci osob na tydzien, dwa lub nawet trzy tygodnie wczesniej powinna i tak zapewnic im mozliwosc zapelnienia tych miejsc.
Ja np 2 stycznia jestem w stanie podjac ostateczna decyzje majac w reku grafik na nowy miesiac, wiedzac jaki jest plan sesji i mozliwosci obrony pracy inzynierskiej ;)

Azra - 12-10-2009, 19:41

Veer, cena noclegu również została skalkulowana dla większej grupy.
Wiem, że tak być może zapisało się więcej osób gdyby można było płacić jeszcze w styczniu etc. ale ciężko było by ogarnąć koszty, całą organizację kiedy zaczną się ludzie wycofywać.
Mam też prośbę aby napisały do mnie osoby, które są zdecydowane na wyjazd ale wpłacą pieniądze na koniec października lub w listopadzie.

tomanonim - 23-10-2009, 21:32

super pomysł z tym zlotem zimowym;
jadę :)

Bubu - 23-10-2009, 23:49

A jezeli do 10 Listopada nie zapelni sie lista bedzie mozliwosc zapisania sie pozniej? (rezerwacji jest 50 tak?)
pzdr

Azra - 25-10-2009, 21:41

Bubu, zapisy trwają do 10 listopada, jest jeszcze sporo czasu żeby zaplanować sobie ten wyjazd. Nie przewiduję przełużenia zapisów. 50 osób to jest max jaki może pojechać na ten Zlot i to nie znaczy, że mamy te 50 miejsc zarezerwowane bezterminowo. Dodatkowo są też zaplanowane atrakcje, o których można przeczytać tutaj: http://www.milanclubpolon...?id=00&news=161 i trzeba je również odpowiednio wcześniej zarezerwować.
Jest jakaś szansa żeby ewentualnie przedłużyć zapisy ale to będzie góra tydzień dłużej i wolałabym tego uniknąć.

Shadow - 25-10-2009, 23:14

Ja podobnie do Maćka, w tym czasie mam sesje =/. Bardzo szkoda bo zapowiada się naprawdę fajnie.

Pozdrawiam.

kuba1899 - 03-11-2009, 09:09

Został tydzień i tylko 6 wpłat?? Mam nadzieję że coś się w temacie ruszy... czy jeżeli będzie małe zainteresowanie to impreza zostanie odwołana czy po prostu spotykamy się w mniejszym gronie?
Bubu - 03-11-2009, 12:52

Nie wiem jak inni ale ja jeszcze planuje wplacic.
Kameralne grono tez byloby ok :) elyta :P

kapiMCP - 03-11-2009, 13:20

Ja też oczywiście zamierzam wpłacić :) Co do samego Zlotu, to odbędzie się w takim gronie jakie się zgłosi. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że część wpłat zawsze wpływa na sam koniec, także nie jest to nic dziwnego.
dezali - 04-11-2009, 22:31

ja rowniez wplace za kilka dni, a pieniadze, ktore w miedzyczasie pracowaly na lokacie, pozwola przy okazji sfinansowac zakup nowego modelu ferrari;)
Veerapan - 04-11-2009, 23:15

Ja juz wplacilem, a jezeli chodzi o te ferrari to na shelu do tankowania daja za 8 zl ;)
Azra - 08-11-2009, 20:54

Wiem, że są osoby, które wpłacą po 10 listopada więc jeżeli ktoś jeszcze się wacha to informuję, że wpłaty można dokonać do końca tygodnia (piątek 13 listopada).
Veerapan - 11-11-2009, 10:37

No ! cos sie wkoncu ruszylo. Zapisywac sie, to juz ostatnie dni :)
dezali - 12-11-2009, 22:35

juz jest bardzo fajna 'kadra' na zimowy oboz:) klimatem zlot ten bedzie pewnie nawiazywal do naszych pierwszych spotkan letnich, kiedy nie bylo nas jeszcze tak duzo. innymi slowy zapowiada sie szampansko

kto jeszcze nie zdecydowany - ostatni dzwonek dzwoni, az uszy bola

Bubu - 16-11-2009, 15:33

Ok, wiadomo ilu nas pojedzie na zlot. Czy w zwiazku z tym ze nie ma nawet polowy tego co bylo "zarezerwowane" zmienia sie jakos plan zlotu? Czy zostaje tak jak bylo? Pzdr
kuba1899 - 17-11-2009, 10:34

ja bym osobiście usunął z planu kapelę góralską... myślę że można takowych zastać w wielu knajpach w okolicy a na prywatny występ szkoda chyba kasy, szczególnie że koszta pewnie nieco wzrosną ze względu na małą ilość uczestników. Również pytanie, kto jest głównym organizatorem tego dancingu??
Bubu - 05-12-2009, 15:58

Minal juz ponad miesiac od konca zapisow... Moze jakies informacje? :) Czy cos sie zmienilo?
Azra - 06-12-2009, 18:52

Bubu, nic się nie zmieniło, zlot się odbędzie :)
Jestesmy zakwaterowani w pokojach 4 osobowych. Tak jak w przypadku zlotu letniego poproszę o informację na priv od osób, które mają specjalne życzenia co do współlokatorów :)

Pozdrawiam

kapiMCP - 06-12-2009, 19:18

Tak jak napisała powyżej Agata, obok Asi jedna z dwóch animatorek tej imprezy, wszystko jest zgodnie z planem.

Po czasie dokonana została wykonana jeszcze jedna wpłata, zatem łącznie jest już wpłat 23. Co więcej, jako iż były głosy, że ciężko załatwić urlop/wakacje/wolne z takim wyprzedzeniem, wyszliśmy z inicjatywą zarezerwowania kilku miejscówek więcej.

I tak dostępne są jeszcze cztery wolne miejsca na Zlot. Chętni mogą dokonywać wpłat według opisanych wyżej zasad. Obowiązuje zasada chronologii, kto pierwszy wpłaci ten zajmuje rezerwację.

Bubu - 18-12-2009, 14:57

Kto ze naszego urokliwego regionu jedzie na zlot? Narazie jest pepe69, lenox i ja... Bo niestety jeszcze nie pamietam numerow legitymacji na pamiec i ciezko samemu wydedukowac... A mozna by sie jakos razem zgadac na pociag czy sjakis samochod :)
kapiMCP - 19-12-2009, 23:01

Bubu, nie wiem dokładnie jak przebiega trasa, natomiast w razie czego chętnie dołączę do śląskiej wycieczki.

PS. Zostały trzy miejsca na Zlot.

Bubu - 20-12-2009, 01:07

Jezeli nie pojawi sie jakis samochod to na dzien dzisiejszy (co sie pewnie zmieni bo PKP zmienia godziny) w piatek jest pociag kolo 5.30 z Sosnowca bezposrednio do Bialego dunajca... Okolo 5h bez przesiadek... Nie wiem jak to bedzie po nowym roku ale poki nikt z samochodem sie nie odezwie to to jest nasza 1 opcja na podroz :)
markus202 - 20-12-2009, 23:23

Co do samochodu to jeśli jest ktoś zainteresowany bo mam wolne 3 miejsca w aucie to pisać na priv. Jest możliwość zabrania po drodze na tej trasie.
Jadę trasa A4 Legnica - Kraków

kuba1899 - 21-12-2009, 14:17

Ja wsiadam do pociągu w Gdańsku Oliwie o 19 z groszami w środę. O 9 z groszami rano będę w Białym Dunajcu. Jadę sypialnym, jakby ktoś z okolic Trójmiasta się wybierał to zapraszam:)
kapiMCP - 26-12-2009, 19:31

Zostało jedno wolne miejsce na Zlot.
snaxkaka22 - 30-12-2009, 14:55

Gdyby nie ten warunek z ETP, pewnie razem z Wami bym chłodził ..... w śniegu :)
tomanonim - 08-01-2010, 01:22

hej,
1. od której godziny w piątek można się kwaterować???
2. wybiera się ktoś ze stolicy???

Azra - 08-01-2010, 18:06

Program I Zimowego Zlotu jest następujący:
piątek 29.01.10
- od godziny 16:00 zakwaterowanie w DW Dunajec w Białym Dunajcu. Jest możliwość zostawienia bagaży wcześniej w ośrodku.
- o godzinie 19:00 zostanie podana obiadokolacja
sobota 30.01.10
- do godziny 17:00 czas wolny na narty, sanki, grzańce etc.
- godzina 17:00 kulig
- godzina 21:00 uczta, do której będzie nam przygrywać kapela góralska
niedziela 31.01.10
- do godziny 12:00 mamy czas na wymeldowanie się

Przypominam, że mamy cały czas 1 wolne miejsce
Nie wysłałam jeszcze do ośrodka listy osób z podziałem na pokoje więc jeżeli jeszcze ktoś z Was chciałby mieć konkretnych współlokatorów podczas Zlotu to proszę o informację.

Do zobaczenia w Białym Dunajcu!

kuba1899 - 09-01-2010, 02:51

o kurde... to ta impreza jest od piątku?? Czemu mi się wydawało że od czwartku wieczór?? A już kupiłem bilet na pociąg :/ Trzeba będzie kombinować...
snaxkaka22 - 09-01-2010, 12:40

kuba1899 napisał/a:
o kurde... to ta impreza jest od piątku??


Widzę, ktoś tu żyje jeszcze sierpniowym zlotem.. :P

kuba1899 - 10-01-2010, 14:35

Nie wiem czemu tak to sobie ubzdurałem... no trudno, coś się wykombinuje:)
kapiMCP - 10-01-2010, 22:47

W niedzielę 31 stycznia o godz. 15:00 Milan gra u siebie z Livorno. Canal+ raczej tego nie pokaże, prawda?
Kiepura - 11-01-2010, 08:48

bardzo male szanse... niestety :(
Veerapan - 12-01-2010, 00:13

kuba1899 napisał/a:
Nie wiem czemu tak to sobie ubzdurałem... no trudno, coś się wykombinuje:)

Wszyscy widzieli Twoj post o wyjezdzie we srode ale nikt Cie nie wyprowadzal z bledu po tym jak mowiles ze zlot trwa 3 dni ale Ty bedziesz jechal na tydzien :P

kuba1899 - 12-01-2010, 15:28

Już gitara! Dziewczyny brawo za wybór ośrodka:) Sympatyczny górol odebrał telefon i spać na dworcu w Białym Dunajcu nie będę:) Veer - plany się zmianiają na bierząco... :/
Azra - 12-01-2010, 20:46

Kuba, ja też nie mogę się doczekać kiedy poznam tego górola :) Cieszę, się, że udało Ci się wszystko załatwić.
Swoją drogą to podziękowania za wybór ośrodka należą się Asi, zrobiła najcięższą robotę selekcjonując wszystkie zaproponowane miejsca.
Pozdrawiam!

kapiMCP - 13-01-2010, 22:49

Jak przekazała mi Agata, dwie osoby zostały zmuszone zrezygnować z uczestnictwa w Zlocie, dlatego też liczba wolnych miejsc wzrosła z jednego do trzech. Chętnych zapraszamy!
Asia - 16-01-2010, 21:33

Azra napisał/a:
Kuba, ja też nie mogę się doczekać kiedy poznam tego górola :) Cieszę, się, że udało Ci się wszystko załatwić.
Swoją drogą to podziękowania za wybór ośrodka należą się Asi, zrobiła najcięższą robotę selekcjonując wszystkie zaproponowane miejsca.
Pozdrawiam!


Nie przesadzajmy, wyboru ośrodka dokonałyśmy wspólnie :)
Pozdro!

kapiMCP - 18-01-2010, 15:17

Do osób, które dokonały wpłat na Zlot został wysłany e-mail organizacyjny z informacjami na jego temat. Jeżeli ktoś nie otrzymał takiej wiadomości, proszę zgłosić ten fakt na adres kontakt@milanclubpolonia.pl - wyślemy jeszcze raz. Zamówienia na gadżety MCP do odbioru na Zlocie proszę składać na e-mail gadzety@milanclubpolonia.pl (dostępne będą tylko zamówione produkty).

Osoby, które jeszcze wpłacą chcąc uczestniczyć w Zlocie (cały czas jest jeszcze taka możliwość), prosimy o wiadomość zgłaszającą ten fakt - również na kontakt@milanclubpolonia.pl

milanek82 - 20-01-2010, 09:31

w zwiazku z tym ze jednak nie bedzie mnie na zlocie prosze o kontakt na priva osoby ktore chcialyby pojechac w moje, oplacone juz, miejsce w promocyjnej cenie :)
kapiMCP - 24-01-2010, 15:37

W związku z właśnie otrzymaną informacją, iż mecz Milan-Livorno będzie transmitowany przez Canal+2 można by zorganizować jego obejrzenie np. w Krakowie.

O 12 się wymeldowujemy, a o 15 meczyk w knajpie. Jak grupa krakowska się na to zapatruje (w kwestii rezerwacji miejsc itp.)?

dezali - 24-01-2010, 17:19

mysle, ze nie powinno byc z tym problemu. wieczorem podpytamy o ta transmisje w naszym stalym lokalu i juz w tej chwili zapraszamy wszystkich zainteresowanych na wspolne ogladanie:))))
Bubu - 25-01-2010, 01:23

Zapowiada sie baaardzo interesujaco :) Odrobienie 3 pkt dobrze wplynie na pracujacy tydzien :P
kuba1899 - 25-01-2010, 13:39

Mam pytanie do osób które jadą samochodem przez Kraków. Czy ktoś będzie jechał w taki sposób by w okolicach lotniska być koło godziny 13.00-13.30?? Chodzi mi o niedzielę. Proszę o bardzo szybki kontakt!!
kapiMCP - 27-01-2010, 13:54

Informacyjnie: aby odebrać gadżet na zlocie, e-mail z zamówieniem na adres gadzety@milanclubpolonia.pl powinien zostać wysłany najpóźniej do jutra (czwartek), do południa.
Veerapan - 01-02-2010, 00:36

Jeszcze niepowracaliscie ? ;)
Warszawa dojechala nawet calkiem szybko :)
Pierwszy zimowy zlot uwazam za zamkniety ;) i bardzo udany ;)

kuba1899 - 01-02-2010, 12:07

Ja właśnie wszedłem do domu :) Było godnie... nawet bardzo... czekam tylko aż paparazzi Stejuk opublikuje (NIE WSZYSTKIE) foty :)
stejuk - 01-02-2010, 13:13

jak dojdę do siebie to coś tam wrzuce. boję sie tylko, że po dokonaniu cenzury zostaną tylko fotki Wielkiej Krokwi i Giewontu :P
Bubu - 01-02-2010, 13:32

Jeszcze lenox poszedl na calosc i ma uwiecznione na filmach calą gale UFC :) A sama impreza przednia, tyle ze po takich zlotach z urzedu powinno sie miec dzien wolnego na dochodzenie do siebie :)
A co do zamieszczania zdjec to z głową ludzie z głową :)

rute - 03-02-2010, 17:42

no co jest z tymi zdjęciami?:> nikt nie uwiecznił jak pokonujemy z bubu wszystkich w piłkarzyki? ;)

dziekuje wszystkim za milo spedzony czas! i do zobaczenia przy najblizszej okazji


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group