Forum Milan Club Polonia
Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu

Pozostałe - Członkowie

fabio - 20-05-2008, 19:22
Temat postu: Członkowie
Chyba ten dział jest najodpowiedniejszym na forum, aby założyć ten temat. Temat ma służyć do lepszego poznania siebie. Starsi członkowie znają się już dobrze, ale nowi <w tym ja> na pewno chcieliby poznać grupę MCP :-) Tak więc zapraszam wszystkich do udzielania się w tym temacie :-)

No to wypadałoby zacząć :-P

Mam na imię Dawid, Milanowi kibicuję już 8 długich lat <chociaż początki kibicowania nie były takie jak teraz>. Mam 17 lat, mieszkam i uczę się w Wągrowcu <woj. Wielkopolskie> . Jestem uczniem pierwszej klasy liceum ogólnokształcącego o profilu matematyczno-fizyczno-informatycznym. Do MCP zapisałem się w tym roku, ponieważ w zeszłym sezonie przeoczyłem zapisy...

Jeżeli dorobię się zdjęć to jakieś wrzucę.

Zapraszam innych członków do "przedstawienia się" :-)

Rossonera - 21-05-2008, 11:26

Hhe, to teraz ja! Mam na imię Wirginia( wiem, że brzydko i te de) na drugie Felicja :-P Posiadam 17 lat, zamieszkuję najlepsze miasto Polski, czyli Warszawę :-P . Chodzę do LO do klasy o profilu dziennikarskim z przekierowaniem na język niemiecki. Uwielbiam muzykę włoską itd. Ja zapisałam się teraz, ponieważ jedna osoba mi uświadomiła, że jest taka możliwość. Co dziwne, jak zresztą zwykle zbyt powierzchownie przeczytałam regulamin. Ale się udało i mam ochotę pojechać na San Siro 8-) bo to moje największe niespełnione marzenie. To by było na razie tyle.Pzdr ;-)
forever - 21-05-2008, 15:01

Cześć!

Też będę nowy członkiem MCP (od 1 lipca) więc wypada się krótko przedstawić. Mam na imię Michał zamieszkuje nienajlepsze miasto w Polsce czyli Warszawe ;-) . Aktualnie mam wielkie marzenie które może spełnić już niedługo(wyjazd na mecz Milanu). Kibicuje Milanowi odkąd pamiętam że jest coś takiego jak piłka nożna. Na co dzień pracuję jako pracownik biurowy. W wolnych chwilach pije alkohol i chodzę na dziewczyny - oczywiście żart :mrgreen: .

Pozdrawiam

Hector - 24-05-2008, 02:03

Witam mam na imie Wiktor w listopadzie bede mial 18 lat chodze do Ogulno kształcącej szkoły sztuk pieknych w zabrzu mieszkam w Gliwicach w samych Gliwicach urodzili sie LUKAS PODOLSKI,Włodzimierz Lubański i Jerzy Buzek do kibicowania AC MILANOWI namowil mnie moj stary jak ogladalismy finał w Stanbule i zawsze zachwalał mi Paolo Maldiniego i mowil ze dla niego Milan jest najlepszy i jakos tak sie zaczeło! W poniedzialek wplacam moja pierwsza skladke moim mazeniem jest zastapic P.Pawła Czado i miec tak jak on AC MILAN w lewym uchu i chce dalej pociagnac nasz fanklub jak nasi zalozyciele niebeda mieli juz sily. Z charakteru jestem wielkim Jajcazem i nigdy sie niepoddaje.Lubie gorace laski,alkochol,papierosy,sex i rock n' roll
Interesuje sie projektowaniem graficznym,imprezowaniem i robieniem se jajc! narazie tyle POZDROOOOOOOO OD HECTORA 8-) 8-) 8-) 8-)

dondamajk - 24-05-2008, 23:54

Jestem Michal, mam 23 lata i bardzo chce pozanc Hectora, bo to bardzo ciekawy czlowiek... "Szacun" ;-)
hyh05 - 25-05-2008, 19:27

teraz YaxD
mam na imie "bartek", mieszkam jeszcze w gołdapi:D[przy granicy z Obwodem Kalnigradzkim]
kończe gimnazjum i od następnego roku może będęsię już uczył w olsztynie:D
mieszka tam osoba któa mnie zaraziła milanem, kibicuje krótko bo niecały rokma od lipca pewnie bedę członkiem klubu xD

in teresuje się sportem, hiphop'em[rap, graffirti itp], no i takimi innymi ziemniaczkami xD

peace

Rossonera - 25-05-2008, 20:15

To ja kibicuję Milanowi ponad 5 lat...per sempre...
seba2907 - 27-05-2008, 11:47

Ja kibicuje Milanowi od kąd dostałem 1 koszulkę Milanu z nazwiskiem BAGGIO nr 18 jak sie nie myle ;-) pzdr wiec juz troche latek minęlo odkąd im kibicuje a juz mam Oczko(21)
caybi - 08-09-2008, 02:03

zapisalem sie w tym roku i serdecznie wszystkich witam :)

Adrian lat 20 Kraków
lubi dobre filmy i muzyke Milanowi kibicuje z calego serca :)

bajer - 16-09-2008, 17:20

czesc, jestem Kuba, kibice z Poznania juz mnie znaja reszta byc moze pozna niedlugo :) jak juz wspomnialem jestem z tego jakze wspanialego miasta, stolicy Wielkopolski, oprocz Milanu kibicuje Lechowi, kibicem Milanu jestem od sezonu 2002/03 kiedy to zaczalem na powaznie ogladac LM a ze Milan byl z Wloch ktore lubilem i nadal lubie to sobie ich upatrzylem i tak zostalo :) lat mam 18 i chodze do maturalnej klasy w XVI LO, Poznań Krzesiny :P
Mucha - 11-05-2009, 11:18

Witam wszystkich. Po długich zawirowaniach z emigracją (szukanie swojego miejsca na ziemi) i ja dołączam. Z Milanem od 1993 roku, a w MCP od początku założenia.
zienek - 11-05-2009, 19:55

Jestem z Gniezna nikt mnie nie zna:)
27 lat już oddycham, Milan w sercu od 1993 roku, pozdrawiam z Olsztyna.

nalepiak - 26-06-2009, 23:24

Kłania się świeżak nalepiak z Wrocławia. Czerwono-czarne barwy towarzyszą mi od paru ladnych latek i absolutnie nie przewiduję opcji bym miał się z nimi kiedyś rozstać. Na forum trafiłem poprzez świetną stronę acmilan.pl,gdzie szukałem aktualnych informacji na temat wiadomego klubu.
Kaka' - 27-06-2009, 02:04

Witam.
Łukasz z Leszna. Lat 19. Milanowi kibicuję od 1997r. czyli 12 lat. Hobby: sport.
Dziękuję.

Kiepura - 27-06-2009, 22:56

witamy ricky :)
lemon14 - 27-06-2009, 23:38

Michał, mieszkam w Śmiglu. Mam 18 latek ;]. Swoją przygodę z Milanem rozpocząłem w 2003 roku. Pozdrawiam
Adonim - 30-06-2009, 12:28

Robert, lat 24 z Trzemeszna w Wielkopolsce.
Fan Rosso-Nerich od 1999 roku czyli w tym roku stuka mi 10 latek. Trza by było to zaś opić ;]
Pozdrawaim.

@
Zienek - moze kiedyś wskoczymy na piwko w Gnieźnie, w końcu to tylko 10 minut drogi od T-na ;-)

Siela - 05-07-2009, 17:15

Justyna...wiek widoczny z lewej strony ;P
Bede " uniwersalna" i napisze, ze moja przygoda z Milanem dopiero sie zaczyna ;P ;) zaraziła mnie pewna wazna dla mnie osobka i zobaczymy co z tego wyjdzie :) kreci mnie Wloski itd.stad rowniez zainteresowanie funclubem :)
-----------------------------
Salutare! ;p ;)

sawczen - 06-07-2009, 00:14

o, prosze, nawet moja lepsza połówka, w zasadzie 0,7 się zarejestrowała :D

witojcie nowi członkowie, ja ciekaw jestem tylko na jakim numerze legitymacji zakończą się obecne zapisy.... stuknie 800? :>

caśka - 15-07-2009, 21:59

WItam wszystkich, no może faktycznie moja legitymacja będzie miała numer 800...
MOLU - 18-07-2009, 20:12

Witam wszystkich! Jestem z Gorzowa,ale od trzech lat przebywam w Anglii. Milan w sercu od małego czyli ponad 15lat... Dopiero teraz w końcu będe członkiem MCP...
ACMkrzysztof22 - 19-07-2009, 00:15

Siema.Jestem Krzysiek.Mieszkam w Białymstoku i mam 18lat.Swoją przygodę z Milanem rozpocząłem w 2007r.Uczę się w liceum,profil prawniczy.Piłka to moja pasja,kiedyś nawet grałem w klubie przez 4 lata.Członkiem ACMCP zostałem dopiero w tym roku.Pozdrawiam.
Shadow - 19-07-2009, 20:18

Witam wszystkich, jestem Paweł. Mieszkam w Elblągu, a z Milanem jestem od 2003 roku :>. Członkiem zostałem też w tym roku.

Pozdrawiam :).

damsza - 15-08-2009, 22:30

Witam wszystkich:) w końcu udało mi się zapisać w szeregi MILAN CLUB POLONIA!
w ubiegłum roku przegapiłem zapisy! więc w tym musiałem ostro pilnować:)
Pochodzę z Sosnowca:)
WItam wszystkich!

gatusostce - 16-08-2009, 17:09

Witam. Z zamiarem zapisu do MCP nosiłem się przez 2 lata i w końcu się udało. Mam na imię Paweł. Pochodzę ze Starachowic i tutaj też obecnie przebywam. Z ACM od 1994/95. Pozdrawiam.
maycka - 17-08-2009, 10:03

gatusostce napisał/a:
Witam. Z zamiarem zapisu do MCP nosiłem się przez 2 lata i w końcu się udało. Mam na imię Paweł. Pochodzę ze Starachowic i tutaj też obecnie przebywam. Z ACM od 1994/95. Pozdrawiam.



Oooo, w końcu jakiś ziomal sie pojawił. Do zobaczenia na zlocie!

marass2 - 11-09-2009, 16:10

Siema

Pociągnę temat:) Mam na imię Marek, rocznik 1979, jestem z Torunia. Pracuję w branży finansowej. Z Milanem od 1989:) Pierwszy mecz jaki pamiętam to finał Ligi Mistrzów w 1989:) Mój ulubiony piłkarz Marco van Basten:) W wolnych chwilach ( a są to przeważnie weekendy:)) chodzą do pubów, kino, muzyka - czyli standard. Pozdrawiam wszystkich

doctor20 - 28-09-2009, 21:09

Witam Wszystkich. Narescie w szeregach fanów rossonerich.
Mieszkam w Sosnowcu.

Kiepura - 28-09-2009, 21:12

coraz wiecej was w tym sosnowcu!!
znacie, sie wszyscy?? spotykacie na meczach??

damsza - 29-09-2009, 09:39

ja się przyznaje znam tylko doctor20!
razem jeździmy po kraju na mecze reprezentacji Poslki(piłka,siatka,kosz) no i oczywiście sosnowiec piłka i hokej.
resztę mam nadzieje poznać przy najbliższych okazjach spotkań, wyjazdów MCP

Kuborr - 08-06-2010, 21:24

Witam. Fajnie, że jest takie miejsce na forum, gdzie nowi mogą przywitać się ze starymi klubowiczami. Jestem Kuba. Milanowi kibicuję od ... no policzmy :) ... no będzie ze 13 lat. Sam mam 25 lat, więc ponad pół życia z Milanem. Nie wiem jak się to dokładnie zaczęło, bo tak daleko pamięcią nie sięgam, ale odkąd pamiętam, to kibicowałem Włochom (dokładnie od 1994). Później to już chyba tak naturalnie przyszłą sympatia do Milanu. No ale mniejsza o to. Jeszcze raz wszystkich witam. Mam nadzieję, że na niejednym meczu na San Siro będę miał okazję razem z Wami dopingować Rossonerich. FORZA MILAN!

A teraz lecę się zapisać do MCP.

Marcu - 09-06-2010, 10:55

A witamy kolegę.
oddo - 15-06-2010, 09:41

Hey Wszystkim. Nazywam sie Maciej mam 20 lat i jestem z Bytomia. Piłka to całe moje życie, mogę stwierdzić że się wychowałem na boisku. Milanowi kibicuje od finału w 03'. O MCP dowiedziałem się od kumpla który pojechał na Ogólnopolski Turniej Polskich Fanklubów Zagranicznych Drużyn. Więc nie mogłem czekać, odrazu się zapisalem i zaplaciem składkę : ) Ulubionym piłkarzem jest oczywiscie Inzaghi :) strasznie go lubię i darzę wielkim szacunkiem. Zawsze na boisku chcialem byc taki jak on. Mam nadzieję że będe miał jakąś okazję by Was ponać.

Pozdrawiam Wszystkich, czołem!

KluchaMO - 15-06-2010, 10:22

Heh, jednego Pippo to my już mamy i jak widziałeś po turnieju w Kalwarii jest On w formie :-)
Ale drugim nie pogardzimy.

Ogólnie to Witam w Naszych szeregach i do zobaczenia "kiedyś tam".

Marcu - 15-06-2010, 10:52

KluchaMO napisał/a:
Ogólnie to Witam w Naszych szeregach i do zobaczenia "kiedyś tam".

Najlepiej na zlocie.

Marecki - 17-06-2010, 11:16

Witam.
Mam na imię Marek, pochodze i mieszkam w Kołobrzegu. Mam lat 20. Obecnie jestem studentem Dziennikarstwa. Milanowi kibicuję od 1998r. (zakupiłem koszulkę Maldiniego) - choć oczywiście na samym początku moje kibicowanie nie było aż tak aktywne jak to ma miejsce obecnie :)
Moim idolem od samego początku jest Nelson Dida.

Pozdrawiam :)

Slidewater - 18-06-2010, 10:21

Witam na imię mam Kamil i mam 17 lat. Jestem z Legnicy. AC Milanowi kibicuję już przeszło 10 lat. Moim ulubionym piłkarzem jest Maldini. Jego styl gry w obronie jest(był) nieziemski . Do fanklubu zapisuję się z zamiarem wyjazdu na mecz. To jest moim ogromnym marzeniem. Aktualnie jestem publicystą na stronie acmilan24.com . Mam nadzieję, że uda się mi spotkać z wami na najbliższym zlocie, a jeśli nie , to na jednym z wyjazdów;] Forza Rossoneri!!
Pawko IRL - 23-06-2010, 13:10

cześć,
mam na imie Paweł od 6 lat mieszkam i pracuje w Irlandii
przygodam ACM zaczęła się od finału Pucharu Europy Milan - Barcelona w 1994 i już mi jakoś do dziś zostało
jestem jednym z członków Polish Fans From Ireland zrzeszających fanów reprezentacji na Zielonej Wyspie-z tego tytułu mam zaliczone dosyć sporo wyjazdów na kadre zaczynając od World Cup 2006, El.ME 2008,El.MŚ 2010 itp. <mamy swoje 3 flagi>
w MCP jestem nowy choć generalnie Wasze poczynania śledze już od kilku lat,postanowiłem dołączyć do Was i służe pomocą i doświadczeniem na szlaku kibicowskim
pozdr ;)
Pawko

Pepe - 23-06-2010, 15:53

Fajnie, że dołącza kolejna osoba z odpowiedniego klimatu. Ja, Krzysiek i jeszcze pewnie parę osób życzylibyśmy sobie samych takich członków MCP :). Pomarzyć warto.
Pawko IRL - 23-06-2010, 16:08

dzięki Pepe ;)
Kiepura - 24-06-2010, 09:18

ej, przestan pepe, ja tez kiedys bylem w plocku z polonia ;)
MikoZ - 24-06-2010, 13:02

jedna jaskółka nie czyni wiosny :)
Marcu - 24-06-2010, 19:30

jedna jaskółka wiosny nie czyni - tak to chyba leciało ;)
moniq - 08-10-2011, 23:55

A może i ja się przedstawię...
Jestem Monika, mam prawie 20 lat i pochodzę z Bielska-Białej, przy czym trzy dni w tyg spędzam w Katowicach z racji studiów (prawo na UŚ). Tu na forum jestem nowa, jednak o samym MCP dowiedziałam się już około pół roku temu, cały czas waham się z zapisaniem ale pewnie po następnych zapisach będę mogła pochwalić się legitymacją.

Milan jest moją drugą miłością (pierwszą i zawsze najważniejszą jest klub z mojego miasta, któremu aktywnie kibicuję), ale za to najstarszą - początki w wieku ok 8-9 lat - i to on mnie "wychował" w piłce nożnej.

Postaram się w najbliższym czasie wpaść obejrzeć mecz z ekipą spotykającą się w Katowicach i zobaczymy jak to się rozwinie:)

Też jestem przy okazji ciekawa czy znajdzie się tu jakiś kibic Milanu z Bielska?:)

Pozdro,
M

SzmalecMCP - 09-10-2011, 00:32

moniq napisał/a:
Też jestem przy okazji ciekawa czy znajdzie się tu jakiś kibic Milanu z Bielska?:)

glock77 coś mnie się wydaje, że zostałeś wywołany do tablicy;D
moniq napisał/a:
cały czas waham się z zapisaniem ale pewnie po następnych zapisach będę mogła pochwalić się legitymacją.
Miejmy nadzieję, że nie tylko legitymacją, a czynnym udziałem w szeregach rodziny MCP!
Pozdro☺

moniq - 09-10-2011, 00:45

Cytat:
Miejmy nadzieję, że nie tylko legitymacją, a czynnym udziałem w szeregach rodziny MCP!

Mam nadzieję ;) Dotąd niby była wymiana mailowa z jakimś chłopakiem co się zajmował Katowicami, ale studia miałam tak chamsko rozłożone, że się nie udało. Teraz mam idealnie więc do dzieła :)
Cytat:
glock77 coś mnie się wydaje, że zostałeś wywołany do tablicy;D

To dobrze wróży...:D

Bubu - 09-10-2011, 12:48

moniq napisał/a:
Dotąd niby była wymiana mailowa z jakimś chłopakiem co się zajmował Katowicami, ale studia miałam tak chamsko rozłożone, że się nie udało.

To chyba ja \o/

Jonathan - 10-10-2011, 16:48

No to jak się z Bubu kontaktowałaś, to już się nie dziwie dlaczego jeszcze nie wpadłaś na mecz ;) Pozdrawiam :)
sebaflex - 14-07-2012, 19:46

Witam. Widzę , że ost.wpis jest 9 miechów temu, ale co tam :) .
Od końcówki roku 2010 przeglądam to forum, a także stronkę, ale dopiero na ten sezon się zapisałem . Mieszkam w Siemcach [ Siemianowice Śląskie ] , Milanowi kibicuje od końcówki lat 80-tych , gdy trojka Holendrów [ Mistrzów Europy ] robiła we Włoszech furorę.
Mam zamiar w najbliższym sezonie wspólnie z ekipą z MCP oglądać mecze Milanu. Z tego co przeczytałem, to ostatnim aktualnym lokalem jest Sports Pub w K-ce. Ale nie ukrywam , że liczę też na podpisanie przez Canal + umowy na pokazywanie Serie A :) .
Pozdrawiam.

Q-DC__ - 15-07-2012, 11:42

to też się przedstawie,bo również długi czas przeglądałem strone,ale dopiero w tym sezonie zdecydowałem sie dołączyć do MCP. kibicem Milanu jestem od 1997 - kiedy to na urodziny dostałem swój pierwszy szalik :)
Chętnie też wybiore sie na nie jeden mecz Milanu do Katowic. :)

milanik - 15-07-2012, 23:47

Cześć "mordeczki" i na wstępie piszę, że mocno trzymam kciuki i w dzień i nocą za to, że uda mi się pojawić w sierpniu na zlocie. W MCP jestem nowy, może gdyby w zeszłe lato mnie słońce tak nie przygrzało, to bym pamiętał o dedlajnie, a tak rok oczekiwania prysnął jak marzenia Polaków na Ojro.

Teraz trochę więcej informacji z "dowodu", a więc - mam na imię Łukasz (chyba bym go nie oddał), mieszkam tuż obok Łodzi, także się cieszę, że jest tu kilka osób z "jednego osiedla", co mam nadzieję umożliwi nam jakieś wspólne oglądanie spotkań (wierzę!). Rocznik 92, więc już prawie 20 lat... prawie, bo dopiero październik zmieni mi cyferkę z "1" na "2"

Kibicem Milanu jestem od 2001 roku, dokładniej od kwietnia. Wiosna za oknem, a ja stałem się Milanistom po meczu Milanu z Lazio i bramce Bobana... jak się okazało jedynej (do tej pory czuję ciarki od stóp do głów, gdy sobie pomyślę co by było jakby Chorwat nie strzelił). Początki kibicowania, a dokładniej pierwszy rok był mocno "ograniczony" i najczęściej sprowadzał się do "zmieniarki" i telegazety. Potem przyszedł azjatycki mundial, a ja dostałem koszulkę Italii z nazwiskiem Inzaghiego... to mnie już umocniło w miłości do samego końca. Rok 2002, a raczej jego druga połowa była już znacznie bardziej aktywna w moim dopingowaniu, a to pozwoliło mi przeżyć znacznie dokładniej LM z sezonu 02/03... do tej pory mój ulubiony sezon Milanu w Europie, który dano mi ujrzeć, trochę z sentymentu, trochę z faktu, że mając jako gnój koszulkę Pippo jarałem się, gdy ten ładował bramkę za bramką, ale przede wszystkim zwycięski Milan pozwolił mi być "najwyższą" postacią w podstawówce. Chłopaszek, który na stojąco wchodził pod stół w jadalni, przemieszczał się szkolnymi korytarzami dumny jak paw, patrząc na wszystkich z góry. Piękne czasy, chętnie bym wrócił.

Kaj - 16-07-2012, 00:17

Oooo kolego musimy sie zgadać, toż to ja też z naszego kochanego miasta :D

Bez offtopu - Kibicem jestem od kiedy pamiętam, zdaje się że to rok 1997 albo 1998 kiedy na święta(?) dostaje koszulke Bierhoffa, ale ciekawsza jest historia dlaczego :). No to była fifa, 96 albo 97, wersja demo - gram z bratem, a że w wersji demo można było grać dwoma drużynami - Francją i Niemcami, a padło na to że ja musze grać naszymi zachodnimi sąsiadami to na święta(?) zażyczyłem sobie koszulki jakiegoś Niemca... i bah, dostaje koszulke Milanu z nazwiskiem Olivera :). Od tamtej pory śledziłem poczynania samego piłkarza jak i Milanu. Może się to wydawać dziwne bo miałem wtedy 6 lat, wyniki śledziłem w telegazecie, nie byłem jakoś bardzo na bieżąco, ciężko było pamiętać, sprawdzać wyniki. No ale przyszły europejskie puchary, gazety, było później więcej źródeł, a miłość do klubu została :).

pikus_17 - 04-08-2012, 22:20

Siemano!
Jestem Maciek, pochodzę z...hmm najlepiej chyba powiedzieć, że z Ziemi Lubuskiej, bowiem mieszkam w okolicy Słubic, ostatnie 3 lata spędziłem w Zielonej Górze, a najbliższe 5 przesiedzę we Wrocławiu (zaczynam studia na UE)
Kibicować Milanowi zacząłem w dość nietypowy sposób jakieś 12 lat temu gdy w rodzinie zaczęły się pojawiać pierwsze pc, a kuzyn z kumplami maniaczyli w dawnego Championship Managera. Mieli jakieś savy z Serie A (kuzyn Interista a kolega zadeklarowany Bianconeri) i jakoś tak żeby nie tworzyć nowych gier mi 'oddano' właśnie Milan, który dzięki duetowi Sheva-Pippo pokochałem do tego stopnia, że trwam przy nim po dziś ;P
Wybór ten jest o tyle ciekawy, że w wieku 6 lat poprosiłem mamę, żeby kupić w lokalnym sportowym jakąś koszulkę piłkarską, bo każdy kolega miał własną, Jedyną pasującą była #20 Bierhoffa, więc na Milan byłem jakby skazany :D ( koszulkę mam nadal )
Pozdro dla wszystkich Milanistów, mam nadzieję, że niedługo spotkam część na meczu we Wro :D

WolfShadow - 30-07-2013, 15:19

Siemka

Nie pamiętam czy już kiedyś się przedstawiałem, ale mimo odnowienia członkostwa
powiedzmy, że jestem " nowy ".
Nazywam się Kamil dla przyjaciół " Wolf "
Aktualnie mieszkam w Leeds, a pochodzę z Tarnowskich Gór.

Milanowi kibicuję od momentu gdy w klubie pojawił się Zvonimir Boban
czyli 1992 rok.

Jak każdy się domyśla interesuję się sportem, a szczególnie piłka nożna,
a właściwie to jej zapleczem, bo mecz meczem, a trybuny trybunami :)
Nie pamiętam kiedy po raz ostatni oglądałem jakiś mecz nie zwracając uwagi
na oprawy, flagi i ich ilość oraz doping płynący z sektorów gospodarzy i gości.
Pozostałe moje zainteresowania to :fotografia, historia, polityka,
psychologia - to chyba te największe zainteresowania.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group