Forum Milan Club Polonia
Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu

Spotkania - II Turniej PL Fanklubów w Kalwarii 2010 (12-13 VI 2010)

dondamajk - 02-03-2010, 19:45
Temat postu: II Turniej PL Fanklubów w Kalwarii 2010 (12-13 VI 2010)
Witam jakis czas temu odezwala sie do mnie organizatorka z zaproszeniem, dzisiaj otrzymalem oficjalnego maila z dodatkowymi informacjami:

Cytat:
Stowarzyszenie Fan Klub Liverpool FC Polska pragnie serdecznie zaprosić Was do wzięcia udziału w drugim Ogólnopolskim Turnieju Polskich Fanklubów Zagranicznych Drużyn. Impreza tradycyjnie odbędzie się w Kalwarii Zebrzydowskiej w terminie 29-30 maja. Rok temu 11 drużyn przez trzy dni brało udział w boiskowych zmaganiach, w międzyczasie integrując się z pozostałymi uczestnikami Turnieju. Całonocne dyskusje, wymieniana doświadczeń, wspólna zabawa i chóralne pieśni ukochanych klubów przez cały czas rozbrzmiewały w niewielkiej, lecz niesamowicie gościnnej miejscowości. W tym roku pragniemy aby udział wzięło 12 ekip (4 grupy po 3 drużyny). W razie większej ilości deklaracji o przystąpieniu drużyny do Turnieju zadecyduje data wpłynięcia zgłoszenia (przyjmiemy zaproszenia również dla dwóch ekip rezerwowych, w przypadku niedopełnienia warunków przez drużyny, które zgłosiły się wcześniej).

Turniej organizowany jest pod patronatem Burmistrza Miasta Kalwaria Zebrzydowska i przy wsparciu ze strony Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej. Jest to znakomita okazją do zawarcia nowych znajomości, aktywnego spędzenia czasu w miłej atmosferze i w malowniczej okolicy. Zapewniamy nocleg, obiad i wieczorem grillowaną kiełbaske z piwem ;). Wpisowe w wysokości 30zł od uczestnika. Zgłoszenia przyjmujemy do 15 kwietnia br. Więcej informacji na www.turniej.info lub pod adresem email: turniej.info@gmail.com

WAŻNE !!! Prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem, gdyż zgłoszenia przez Was przysłane zostaną opatrzone własnoręcznym podpisem kapitana drużyny w dniu rozgrywania turnieju.

Pozdrawiamy i jeszcze raz serdecznie zapraszamy !!

W imieniu FK LFC Polska
Paulina i Marcin


Schemat pewnie ten sam co rok temu. Takze zapewne trzeba zbierac ekipe i poprostu sie zglaszac do organizatorow. Tak jak w zeszlym roku bede temat ogarnial (samozwanczo), takze osoby chetne poprosze o info w temacie lub na PW, najlepiej w ponizszym formacie:

TEMAT: TURNIEJ LFC

TREŚĆ:
Imię:
Nazwisko:
Preferowane pozycje na boisku:

Tworzymy 10 osobowa liste podstawowa (kolejne osoby wciagamy na liste rezerwowych). Mozna oczywiscie pojechac jako kibic. Juz wyslalem zapytanie do organizatorow odnosnie:
- czy jest ograniczenie na fanklub w postaci 10 osob tak jak w zeszlym roku
- jaki koszt bylby dla osob powyzej 10 (w tym dla kibicow)

Warto zeby zglosilo sie wiecej osob, zebysmy stworzyli spora ekipe, ktora bedzie w stanie nie tylko pilkarsko ale i kibicowsko dokopac interistom (no i wiadomo z doswiadczen zeszlorocznych, ze czasami cos wypada zgloszonym, wiec przydaje sie lista rezerwowa- ja odrazu przyznam bez bicia, ze bardzo chce pojechac, ale jeszcze nie wiem na 100% czy dam rade).

Jesli macie jakies inne watpliwosci, to piszcie- bedziemy wyjasniac.

Bo to nie zostalo wyjasnione.

1. dondamajk - RWB/RM
2. ...

snaxkaka22 - 02-03-2010, 22:35

W końcu pojawiła się motywacja do wznowienia treningów..

Trzeba zrzucić kilka.. no może kilkanaście zbędnych kilogramów (po zimie stulecia) i pokazać odrobinę pomorskiego futbolu - co nie dondamajk? ;)

1. dondamajk - RWB/RM
2. snax - ofensywny pomocnik

Bubu - 03-03-2010, 11:39

Tym razem bede na 99,99% :)
Co do pozycji to chetnei bym zagral z przodu ale jak nie bedziemy meili obroncow to sie cofne :)

ps mozna byc juz w piatek? :D

dezali - 03-03-2010, 12:29

również się wstępnie deklaruję.
zagrać mogę praktycznie na każdej pozycji poza bramką - wszędzie porażam swoją grą w równie wielkim stopniu;)

carlo - 03-03-2010, 13:00

Mnie również nie może zabraknąć. Środek obrony mógłby być, ewentualnie inna pozycja również;)
marobufaro - 03-03-2010, 15:50

ja sie pisze:) RM, RWB, LM, LWB.

Bubu napisał/a:

ps mozna byc juz w piatek? :D

jak sie nie da to w piatek mozna przedbiegi zrobic gdzies u nas w okregu:)

dondamajk - 03-03-2010, 16:23

1. dondamajk - RWB/RM (przyjazd nie na 100%)
2. snax - MF/AMF
3. Bubu - F/CB (przyjazd nie na 100%)
4. dezali - wszystkie poza GK (przyjazd nie na 100%)
5. carlo - CB
6. marobufaro - RM/RWB/LM/LWB
7. naMbuZ - AMF/F/SS/DM (przyjazd nie na 100%)
8. ...

Dzieki Panowie za szybki odzew. Brakuje nam jeszcze GK, wiec jedno miejsce na liscie podstawowej jest dla chetnego bramkarza zarezerwowane.

Mamy 7 osob zdeklarowanych (z czego 4 nie na 100%), wiec licze, ze zglosi sie jeszcze sporo chentych.

Carlo linia defensywna MCP bez Ciebie to jak Milan bez Paolo, jakos idzie, ale kazdy wolalby, zeby jednak gral... ;-))


Jesli chodzi o ilosc graczy, to jest ona ograniczona do 10 zgloszonych w LFC (nie mniej jednak patrzac na zeszly rok ok 15 osob by sie przydalo [10+5 na liscie rezerwowej], zeby kompletna- 10 osobowa reprezentacja- ostatecznie do Kalwarii pojechala). Odnosnie kibicow, to jeszcze nie wiadomo, bo organizatorzy dogrywaja jakis 3 hotel, ale podobno 5-10 osob kibicujaco-pijacych bedzie moglo bez problemu przyjechac- cena dla nich to takze az 30PLN! ;-P

Pozdrawiam

Lenox - 03-03-2010, 17:31

chetnie tez dołacze , srodek pomocy lub atak :d , byle nie bramka :):)
taktyk - 03-03-2010, 22:26

Ja będę na 90% - 4 dni później mam swój ślub więc różnie może być ;)

Co do pozycji - to tak jak rok temu: ofensywny pomocnik, skrzydłowy lub środkowy napastnik.

Bubu - 03-03-2010, 22:31

dondamajk,
Te nie 100% to jest tylko i wylacznei dlatego ze zawsze moze cos komus neispodziewanego wypasc :>

Martan - 04-03-2010, 22:12

zgłaszam swój akces do drużyny :), jednakże z dopiskiem " nie na 100%"
pozycja: środek lub przód.
to "nie na 100 %" z tych samych powodów co Bubu :)

snaxkaka22 - 04-03-2010, 22:56

Znajdzie się jakiś łapacz w naszych szeregach..?

Póki co większość ofensywnie usposobiona.

dondamajk - 04-03-2010, 23:34

1. dondamajk - RWB/RM (przyjazd nie na 100%)
2. snax - MF/AMF
3. Bubu - FW/CB
4. dezali - wszystkie poza GK (przyjazd nie na 100%)
5. carlo - CB
6. marobufaro - RM/RWB/LM/LWB
7. naMbuZ - AMF/F/SS/DM (przyjazd nie na 100%)
8. Lenox - byle nie GK
9. taktyk - AMF/WF/SS (przyjazd nie na 100%)
10. MIEJSCE DLA GK
===========================================
11. Martan - MF/FW

Bubu w takim razie usunalem Ci (przyjazd nie na 100%) bo to ma oznaczac powazniejsze watpliwosci niz to, ze "zycie jest nowela" ;-P

Wciaz szukamy goalkeepera i tak mi sie wydaje, ze to dosc istotna pozycja.. paru GK (a przynajmniej takich co sie uwazaja ;-PPP) w MCP kojarze, wiec liczymy na Was!

Nie zniechecajcie sie pomimo iz juz rozdziwiczylismy liste rezerwowych... jak widzicie nad kreska wciaz sporo watpliwosci.

Widze, ze jedziemy juz napewno (chociaz nie wiadomo w jakim skladzie), takze zglaszam nasz team do organizatorow.

Pozdrawiam

Bubu - 05-03-2010, 00:29

Marz, Macha zglaszac sie! Ojczyzna Was potrzebuje!

EDIT: no i legendarny bajer chyba tez broni :)

bajer - 05-03-2010, 17:53

Bubu napisał/a:
legendarny bajer chyba tez broni

owszem, bronię, ale od pewnego czasu jak wiem że nie dam rady się nie odzywam, tego mnie nauczyło życie w MCP :P pozdro ;)

Kargool - 09-03-2010, 11:31

witam. Szkoda, że tak późno ogarniam temat, niemniej...Jeśli zwolni się jakieś miejsce i przyda się doświadczony obrońca do zgłaszam swój akces. Niestety w tym roku obecność moją może zakłócić fakt, że w czerwcu planowo ma na świat przyjść mój pierworodny, więc może to zakłócić moją obecność. Lecz jeśli zdrowqie pozwoli to tym razem na pewno z żoną przyjadę i wzmocnię defensywę MCP :)
pozdr

PS.
Majk warto taki nius wrzucić też na forum ACM :)

dondamajk - 09-03-2010, 20:03

Kargool napisał/a:
Majk warto taki nius wrzucić też na forum ACM :)


Jedno co warto... to upic sie warto... fakt faktem, ze pewnie byloby wiecej chetnych i zarazem wiecej glupich pytan od ludzi, ktorzy z mcp maja niewiele albo i nic wspolnego... dlatego na wstepie zdecydowalem sie otworzyc na to najwierniejsze grono... bo chodzi o zabawe i integracje mcp... kazdy kto jest w stowarzyszeniu ma swiadomosc istnienia tego forum, wiec moze bez problemu zajrzec co jakis czas... ale wg Twojej sugestii wrzucilem info na acmilan.pl/forum...

1. dondamajk - CB/RWB/DM/RM (przyjazd nie na 100%)
2. snax - MF/AMF
3. Bubu - FW/CB
4. dezali - wszystkie poza GK (przyjazd nie na 100%)
5. carlo - CB
6. marobufaro - RM/RWB/LM/LWB
7. naMbuZ - AMF/F/SS/DM (przyjazd nie na 100%)
8. Lenox - byle nie GK
9. taktyk - AMF/WF/SS (przyjazd nie na 100%)
10. MIEJSCE DLA GK
===========================================
11. Martan - MF/FW
12. Kargool - CB (przyjazd nie na 100%)

Ps. Panowie troche powagi... wciaz nie mamy brmkarza... ;-P

Kargool - 09-03-2010, 23:11

Jesteś wielki, dzięki ;) Z doświadczeń ubieglorocznych to i tak nas na początku były milijony, a potem się kruszyliśmy i zostało nas siedmiu.
dondamajk napisał/a:
Ps. Panowie troche powagi... wciaz nie mamy brmkarza... ;-P

A może by tak do Juliana zadzwonić? Rok temu dał radę ;)

KluchaMO - 17-03-2010, 18:19

Witam wszystkich.

Sprawa wygląda tak : ja i MachaMO (bramkarz) możemy przyjechać na 100%, jesteśmy w pakiecie.
Widze, że już jest 10 osób, ale chce mieć zagwarantowany udział w turnieju, a nie że dacie mnie na liste rezerwowych.
Bubu wie jak MachaMO broni, a ja jak gram w ofensywie (Brno).

Czekam na jakiś odzew. Pozdrawiam wszystkich.

dezali - 18-03-2010, 10:27

przepraszam za bezposredniosc, ale nalezysz do kategorii 'swietych krow'? - albo mi dacie, co oczekuje (pewne miejsce w skladzie), albo pocalujcie sie w..... - czytaj zapomnijcie o bramkarzu i moich szarzach ofensywnych?

milutko...

KluchaMO - 18-03-2010, 10:50

heh tylko czekałem aż ktoś o tym napisze.

Chodzi mi o to że ci co grali rok temu powinni mieć pierwszeństwo startu w tym turnieju.
A w szczególności ja i Kargool, bo gdyby nie my to by drużyna wogóle nie zagrała rok temu.
Na początku tłumy chętnych, a przyszło co do czego to zostało 5.

Ogólnie rzecz biorąc jestem z MachąMO na 100% w Kalwarii, bo mamy tam blisko, więc nie ma problemu. Nawet spać mamy gdzie (rodzina tam mieszka).
Proszę o wpisanie Nas na listę (mnie jako rezerwowego).

Jak nie zmieszcze się w kadrze to chętnie pokibicuje (oby nie jako jedyny, bo rok temu 0 Naszych kibiców).
Bubu, Lenox, Kargool możecie liczyć na miejsce w aucie.

Pozdro i nie najeżdzajcie już na mnie :D, chyba wszystko wytłumaczyłem i ładnie stanąłem w kolejce wsród rezerwowych.

Bubu - 18-03-2010, 12:58

Yeah auto sie samo zglosilo po Bubu :) hehe dzieki \o/
Paweł - 18-03-2010, 13:51

ja sie na siłe wpraszał nie będę jednak do Kalwarii mam rzut kamieniem i jak beda braki kadrowe jestem na miejscu
kapiMCP - 18-03-2010, 14:07

Hehe, ja w ogóle nie rozumiem (i nie rozumiałem rok temu) tworzenia już teraz składu, ustawienia, rezerwy itd. Wiadomo, że część tylko bajeruje i nie przyjedzie, a zazwyczaj i tak do składu dochodzi ktoś, kto zgłosi się/przyjedzie w ostatniej chwili.

Proponowałbym ustalić listę chętnych - i niech ich będzie nawet trzy razy tyle niż miejsc na boisku i kto przyjedzie grać, będzie grał. Wiadomo, że przy większej liczbie zawodników wyjdzie na głowę mniej minut, ale skoro mamy wygrać turniej, to będzie kilka spotkań do rozegrania. Chyba nie muszę tłumaczyć, że można grać po połowie itd.

A co do kibiców to nie ukrywam, że rozważam wycieczkę do Kalwarii - tym samym chciałbym również zmobilizować innych potencjalnych uczestników tej imprezy do wpisania się, gdyż jak wiadomo nie samą piłką kibic żyje ;-)

dondamajk - 18-03-2010, 14:47

KluchaMO napisał/a:
Ogólnie rzecz biorąc jestem z MachąMO na 100% w Kalwarii, bo mamy tam blisko, więc nie ma problemu. Nawet spać mamy gdzie (rodzina tam mieszka).
Proszę o wpisanie Nas na listę (mnie jako rezerwowego).

Done.

1. dondamajk - CB/RWB/DM/RM (przyjazd nie na 100%)
2. snax - MF/AMF
3. Bubu - FW/CB
4. dezali - wszystkie poza GK (przyjazd nie na 100%)
5. carlo - CB
6. marobufaro - RM/RWB/LM/LWB
7. naMbuZ - AMF/F/SS/DM (przyjazd nie na 100%)
8. Lenox - byle nie GK
9. taktyk - AMF/WF/SS (przyjazd nie na 100%)
10. MachaMO - GK
===========================================
11. Martan - MF/FW
12. Kargool - CB (przyjazd nie na 100%)
13. KluchaMo - AMF

dezali napisał/a:
przepraszam za bezposredniosc, ale nalezysz do kategorii 'swietych krow'? - albo mi dacie, co oczekuje (pewne miejsce w skladzie), albo pocalujcie sie w..... - czytaj zapomnijcie o bramkarzu i moich szarzach ofensywnych?

milutko...

zgadzam sie z dezem... troche pojechales po bandzie w tym pierwszym poscie... ;-))

Paweł napisał/a:
ja sie na siłe wpraszał nie będę jednak do Kalwarii mam rzut kamieniem i jak beda braki kadrowe jestem na miejscu

Tak jak pisalem na poczatku tematu. Poprosze PW i wciagam Cie na liste.

kapi napisał/a:
Hehe, ja w ogóle nie rozumiem (i nie rozumiałem rok temu) tworzenia już teraz składu, ustawienia, rezerwy itd.

Bardzo mi przykro kapi, ze tego nie rozumiesz... dla mnie to jest jasne. Traktuje ludzi jak doroslych i zbieram chetnych do gry + informacje o pozycjach, zeby wiedziec mniejwiecej czy mamy ludzi na odpowiednie pozycje, bo nie kazdy lubi grac wszedzie. Nikt nie ustala ustawienia, bo wiadomo, ze ono wyklaruje sie na miejscu, tak jak to bylo rok temu. Co ciekawsze negujesz tworzenie teraz skladu (czyli tak naprawde listy chetnych) po czym za chwile piszesz:

kapi napisał/a:
Proponowałbym ustalić listę chętnych - i niech ich będzie nawet trzy razy tyle niż miejsc na boisku i kto przyjedzie grać, będzie grał.

No a co ja wlasnie robie tworzac ta liste chetnych graczy? Dokladnie to o czym piszesz z tym, ze z gory zaznaczam, ze tylko 10 osob bedzie moglo grac i byc zgloszonych do kadry meczowej, bo taka zasada jest odgornie ustalona przez gospodarzy. Takze nastepnym razm proponuje albo zapytac albo wglebic sie w temat zanim bedziesz krytykowal albo dawal jakies fajowskie rady w stylu jak ta powyzej i ta ponizej:

kapi napisał/a:
Wiadomo, że przy większej liczbie zawodników wyjdzie na głowę mniej minut, ale skoro mamy wygrać turniej, to będzie kilka spotkań do rozegrania. Chyba nie muszę tłumaczyć, że można grać po połowie itd.

Jesli chodzi o kibicow to sa mile widziani i wszystkich bardzo zachecam, gdyz w zeszlym roku inne fankluby przyjechaly w spore sile i bylo naprawde ciekawie... czemu MCP ma nie skorzystac. ;-)

Pozdrawiam

Kargool - 18-03-2010, 15:59

KluchaMO napisał/a:
Chodzi mi o to że ci co grali rok temu powinni mieć pierwszeństwo startu w tym turnieju.
A w szczególności ja i Kargool, bo gdyby nie my to by drużyna wogóle nie zagrała rok temu.
Na początku tłumy chętnych, a przyszło co do czego to zostało 5.

Bo były inne realia. Mieliśmy mało zorganizowaną ekipę, ale daliśmy radę. Ja chętnie się z Tobą znów na boisku spotkam, o ile jak napisałem zdrowie mojej żony pozwoli. No i może ją w końcu przywiozę ;)
A że pojechałeś po bandzie to już inna sprawa.
Kapi Majk Ci chyba wszystko wytłumaczył, ale ja dodam od siebie, że pojęcie o składzie, pozycjach i ogólnej taktyce jest niemniej ważne przed, jak i w trakcie turnieju. Skoro mamy grać to musimy wiedzieć kto i z kim.
Mnie osobiście marzy się co najmniej taka szóstka jak rok temu. Niby autsajderzy, a o podium się otarliśmy ;)

kapiMCP - 18-03-2010, 18:12

Skoro tylko 10 zawodników można zgłosić do kadry meczowej, to jest to w takim razie mega lipa ;) natomiast z pewnością wyjaśnia to większość moich wątpliwości :).
snaxkaka22 - 18-03-2010, 19:56

Majk jeżeli się okaże że jest sporo chętnych, można wystąpić do organizatorów z prośbą wystawienia dwóch ekip...
Tylko w takim wypadku musiało by być co najmniej dwadzieścia kilka chętnych potwierdzających przyjazd na 100%.
Znając życie i tak kilku grajkom nie uda się dojechać..

No i w końcu mamy łapacza,
Panowie odstawiamy wieczorny browar, odwieszamy korki z kołka i ostro sie przygotowujemy do turnieju ;)

PS. baker liczę że w końcu zagramy wspólnie..

Kargool - 18-03-2010, 21:19

Snax napisał/a:
Panowie odstawiamy wieczorny browar, odwieszamy korki z kołka i ostro sie przygotowujemy do turnieju ;)

Zaczynasz walczyć z wiatrakami. Czuję, że podobnie jak rok temu, trzeźwi w dzień turnieju będą ci, którzy dojadą ;)

Bubu - 18-03-2010, 22:10

Pomysl z dwoma teamami jak najbardziej ok :) Tylko faktycznie musi byc przynajmniej te szesnascie 100% przyjazdow.
dondamajk - 18-03-2010, 22:33

Kargool napisał/a:
Mieliśmy mało zorganizowaną ekipę, ale daliśmy radę.

Wypraszam sobie... ;-P Wszystko bylo bardzo dobrze zorganizowane PRZEZEMNIE, niestety nie wszyscy ktorzy sie zglosili czuli sie odpowiedzialni za reprezentowanie MCP... ;-D

Snax napisał/a:
Majk jeżeli się okaże że jest sporo chętnych, można wystąpić do organizatorów z prośbą wystawienia dwóch ekip...

Niestety tu znow Was rozczaruje, gdyz formula trunieju jest taka, ze gra 12 ekip i z tego co wiem juz istnieje lista druzyn rezerwowych... takze pomysl MCP I i II nie ma szansy bytu.

Kargool napisał/a:
Snax napisał/a:
Panowie odstawiamy wieczorny browar, odwieszamy korki z kołka i ostro sie przygotowujemy do turnieju ;)

Zaczynasz walczyć z wiatrakami. Czuję, że podobnie jak rok temu, trzeźwi w dzień turnieju będą ci, którzy dojadą ;)

snax Bog Cie opuscil?? ;-))))

Wiecej szczegolow o turnieju i regulamin znajdziecie tutaj: http://turniej.info mysle, ze to powinno wyjasnic wszystkie watpliwosci. Co do rzeczy waznych z regulaminu, bo jest kilka nowosci, to zajme sie tym po weekendzie (dla tych co im sie nie bedzie chcialo czytac) i wypisze te 3-4 istotne rzeczy na forum.

Bubu - 19-03-2010, 01:07

Cytat:
a) W rozgrywkach mogą wziąć udział zawodnicy od rocznika 1994 i starsi zrzeszeni w Fan Klubach drużyn zagranicznych lub Stowarzyszeniach kibiców propagujących piłkę nożną.

To bedzie ciezko skontrolowac, vide mistrzowie z zeszlego roku :P
Cytat:
b) W kadrze drużyny nie może znajdować się żaden z zawodników zrzeszonych w klubach PZPN (za zawodnika zrzeszonego uznaje się osobę, która została zgłoszona przez swój klub, wchodzący w struktury PZPN, do rozgrywek).

To tymbardziej.
Cytat:
3. Zabrania się picia alkoholu przed meczem i być na meczu pod jego wpływem. Jeżeli sędzia uzna, że zawodnik jest pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających a gra w meczu, ma prawo przerwać spotkanie i przyznać walkower dla drużyny przeciwnej. Jeśli sytuacja się powtórzy na następnym meczu będzie nie tylko walkower, ale i wyrzuceniem drużyny z turnieju

Wspaniale, od poczatku kłody pod nogi :/
Cytat:
1. Żółta kartka – wykluczenie z gry na 5 min.

Heh jak polowa trwa 12 min to to lekka przesada jest :]

A jak wyglada sprawa przyjazdu w piatek?:>

Marcu - 19-03-2010, 10:27

Widzę, że niektórzy na siłę wbijają :/ Ja rok temu się zgłosiłem ale odpowiednio wcześniej dałem znać, że nie dam rady. W tym roku się nie zgłaszam ale kto wie, czy w ostatniej chwili nie przydam się. Jeśli nie, to zawsze kibicować mogę :) Majówka w Kalwarii całkiem mi odpowiada :)
Kargool - 21-03-2010, 00:00

Bubu napisał/a:
To bedzie ciezko skontrolowac, vide mistrzowie z zeszlego roku :P

My mamy legitymacje i to chyba będzie podstawą moim zdaniem.
Bubu napisał/a:
Cytat:
b) W kadrze drużyny nie może znajdować się żaden z zawodników zrzeszonych w klubach PZPN (za zawodnika zrzeszonego uznaje się osobę, która została zgłoszona przez swój klub, wchodzący w struktury PZPN, do rozgrywek).

To tymbardziej.

Liczymy na uczciwość ;) Te dwa cytowane przez Ciebie punkty pewnie wyniknęły właśnie z tego, kto rok temu całą imprezę wygrał.
Marcu zgłosić się możesz zawsze. A czy na siłę? Nie wiem, może po prostu mamy chęci :)

marass2 - 22-03-2010, 21:47
Temat postu: turniej
Witam

Nie wiem czy jeszcze można, ale wstępnie zgłaszam swoją kandydaturę. Moja pozycja to środek ( obrona, pomoc, atak ). Zależy jaka będzie potrzeba:) Oby nie skrzydła, bo kondycja już nie ta;)

Pozdrawiam

dondamajk - 23-03-2010, 23:39

Zgodnie z obietnica, prosze o zapoznanie sie przez wszystkich zgloszonych (szczegolnie z tematami wyboldowanymi):

Cytat:
Spotkanie organizacyjne połączone z losowaniem odbędzie się w dniu 29 maja 2010r. o godz. 10:00 na górnym boisku.

Tutaj musi sie pojawic przedstawiciel w postaci kapitana- na ten moment bede to ja, jesli jednak nie dam rady przyjechac (co narazie raczej jest wykluczone), to bedziemy ogarniac temat zastepstwa.

Cytat:
2. Turniej organizowany jest dla zawodników – amatorów i niezrzeszonych.

a) W rozgrywkach mogą wziąć udział zawodnicy od rocznika 1994 i starsi zrzeszeni w Fan Klubach drużyn zagranicznych lub Stowarzyszeniach kibiców propagujących piłkę nożną.

b) W kadrze drużyny nie może znajdować się żaden z zawodników zrzeszonych w klubach PZPN (za zawodnika zrzeszonego uznaje się osobę, która została zgłoszona przez swój klub, wchodzący w struktury PZPN, do rozgrywek).

Mam nadzieje, ze wszyscy spelniaja wymagania.

Cytat:
1. Uczestnicy biorą udział w Turnieju na własną odpowiedzialność. Każdy zawodnik winien we własnym zakresie uzyskać zaświadczenia o stanie zdrowia pozwalającym na grę w piłkę nożną, na podstawie którego podpisze oświadczenie, że jego stan zdrowia pozwala na wzięcie udziału w turnieju. Wzór oświadczenia dostępny jest tutaj (http://turniej.info/res/form-health.doc)

Troszke to taki przerost formy nad trescia, no ale wiadomo, ze organizatorzy musza sie zabezpieczyc i ich rozumiem. W skrocie, w teorii kazdy idzie do lekarza, ktory go bada i pozwala na gre w pilke nozna, a na tej podstawie podpisujecie sobie papier z pod linka i przywozicie go na turniej. W rzeczywistosci poprostu przywozicie podpisany papier na turniej... chyba, ze chcecie go pisac recznie przed rozpoczeciem... ;-))

Cytat:
1. Warunkiem udziału w Turnieju jest wypełnienie karty zgłoszenia drużyny, która stanowi załącznik do niniejszego regulaminu oraz uiszczenie opłaty startowej.

2. W karcie wpisuje się imiona i nazwiska uczestników, datę urodzenia i własnoręczny podpis.

Bardzo prosze o podeslanie przez wszystkich dat urodzenia, bo musze je uzupelnic w formularzu zgloszeniowym! + prosze o nr telefonow dla ulatwienia kontaktu (dla wgladu tylko dla mnie)

Cytat:
3. Opłatę (tzw. Startowe) w wysokości 30 zł od osoby, uczestnicy wpłacają wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia u organizatorów do dnia 30 kwietnia 2010 r.

W zwiazku z tym bedziemy musieli ustalic juz "twarda" liste - 10 zgloszonych bedzie musiala wplacic kase na moje konto do 18 kwietnia, ktora przeleje na konto organizatorow - w wypadku zmian w skladzie i przetasowan bedziemy sie musieli juz rozliczac miedzy soba- inaczej ciezko to rozwiazac.

Pomysl na utworzenie "twardej listy" mam nastepujacy:
1. Osoby z listy nad kreska wplacaja kase na moje konto do 7 kwietnia. Brak wplaty jest jednoznaczy z rezygnacja.
2. 9 kwietnia sprawdzam kto wplacil, a kto zrezygnowal i zapraszam do wplat osoby z listy rezerwowej.
3. Osoby z rezerwy wplacaja kase na moje konto do 18 kwietnia.
4. 21-23 kwietnia przesylam ostateczna liste i pieniadze do organizatorow.

Odnosnie wymagan dla kibicow - wlasnie wyslalem zapytanie do organizatorow i jak tylko bede mial potwierdzenie, to napisze na forum. Na ten moment przyjmuje, ze wymagania wobec nich sa takie same jak dla graczy.

Cytat:
4. Osoby niepełnoletnie karty zgłosznia podpisane przez rodziców wysyłają do 10 maja 2010 r . na adres:

Marcin Ochman
Urząd Miasta Kalwaria Zebrzydowska
ul. Adama Mickiewicza 7
34-130 Kalwaria Zebrzydowska

Nas to chyba nie dotyczy, a jesli tak to prosze wziasc to sobie do serca. Adres formularza to: http://turniej.info/res/form-teen.doc

Cytat:
5. Każda drużyna musi wytypować kapitana reprezentującego interesy drużyny (najlepiej, posiadającego telefon komórkowy).

Samozwanczo... pozwolicie. JW. ;-)

Cytat:
1. Przewiduje się, że w Turnieju uczestniczyło będzie 12 drużyn podzielonych na cztery grupy.

5. Nieobecność przedstawiciela drużyny podczas losowania, które odbędzie się w miejscu i terminie wyznaczonym w §2, powoduje niedopuszczenie drużyny do turnieju

Bedzie za to odpowiedzialny kapitan- czyli narazie ja.

Wycinki dotyczace przebiegu gry:

Cytat:
Czas gry: 2 x 12 min. i 5 min. przerwy.
Boisko pełnowymiarowe podzielone jest na dwie części, na których niezależnie zostają rozegrane dwa spotkania turniejowe.
Mecz rozgrywają 2 drużyny po sześciu zawodników łącznie z bramkarzem na jednej z połów boiska pełnowymiarowego.
Minimalna ilość graczy w jednej drużynie w momencie rozpoczęcia gry wynosi 6 osób.
Maksymalna, dozwolona liczba rezerwowych wynosi 4 osoby.
Dopuszczalna jest gra tylko w miękkim obuwiu (trampki, adidasy, “Lanki”). Nie można grać w metalowych wkrętach.

Reszte kazdy moze sobie doczytac... reszta tzn kary, zasady ustalania kolejnosci w tabeli, modyfikacje przepisow fifa... itp itd...

Najistotniejsza i najtrudniejsza na ten moment sprawa jest to:

Cytat:
2. Każda drużyna musi posiadać podstawowy zestaw koszulek: identyczny pod względem wzoru jak i ujednolicony kolorystycznie (poza bramkarzem).

3. Koszulki muszą posiadać numery na plecach, umożliwiające identyfikację zawodnia na boisku.

Moge (mozemy) miec wlasne zdanie na ten temat- dla mnie to poprostu glupota. Fajne bylo to, ze kazdy mogl sobie zalozyc pasiaka i wtedy turniej nabieral prawdziwego klimatu... a teraz jestesmy zmuszeni albo, zeby kazdy nabyl pasiaka i ozdobil go niepowtarzalnym numerem (nr umozliwiajace identyfikacje) albo odwalic jakas porute z t-shirtami... ewentualnie wypracowac jeszcze jakies inne rozwiazanie.

Patrzac z mojej strony... mam kilka koszulek acm, wszystkie z pustymi plecami... nie chcialbym ich profanowac jakas nalepka (chyba, ze w pelni usuwalna)... mam tez pasiaka z sheva (7)... czekam na pomysly i sugestie.

1. dondamajk - CB/RWB/DM/RM (przyjazd nie na 100%)
2. snax - MF/AMF
3. Bubu - FW/CB
4. dezali - wszystkie poza GK (przyjazd nie na 100%)
5. carlo - CB
6. marobufaro - RM/RWB/LM/LWB
7. naMbuZ - AMF/F/SS/DM (przyjazd nie na 100%)
8. Lenox - byle nie GK
9. taktyk - AMF/WF/SS (przyjazd nie na 100%)
10. MachaMO - GK
===========================================
11. Martan - MF/FW
12. Kargool - CB (przyjazd nie na 100%)
13. KluchaMo - AMF
14. marass2 - wszystko poza WB/WF

Przypominam najważniejszą sprawę: proszę wszystkich z listy o wysłanie mi na PW daty urodzenia i nr telefonu (chyba, że ktoś wie, że jego nr mam)... ;-)


Do przeczytania!

dondamajk - 24-03-2010, 18:21

Propozycja odnosnie koszulek na turniej od kapiego:

Cytat:
W razie czego mógłbym pomóc w zorganizowaniu koszulek (np. białych t-shirtów) z napisem MCP i numerami...

Jest to jakas opcja... chociaz nie ukrywam, ze chcialbym zebysmy w jakis sposob zagrali w pasiakach... a jak koncepcje innych?

Pozdrawiam

Kargool - 24-03-2010, 22:02

dondamajk napisał/a:
Moge (mozemy) miec wlasne zdanie na ten temat- dla mnie to poprostu glupota. Fajne bylo to, ze kazdy mogl sobie zalozyc pasiaka i wtedy turniej nabieral prawdziwego klimatu...

Odnośnie koszulek to mogę zarzucić temat, ktory wymagałby jednak od MCP nieco wkładu finansowego. Otóż pracuję w branży sportowej od kilku lat i mam dobrych klientów, którzy robią stroje sportowe. Mogę za dobrą, naprawdę dobrą cenę zorganizować komplet dla MCP z numerami, logo i oczywiście w kolorach ACM. Dla 10 osób kosztowałoby to ok 500 zł, może przy dobrych wiatrach nieco mniej. To temat Majk dla Ciebie, abyś jako kapitan zorientował się u władzy czy MCP ma fundusz na taką zabawę. Oczywiście stroje jako własność MCP po turnieju wylądowałyby w jego siedzibie i służyły orzy innych okazjach, dlatego ani myślę żeby zamawiać pod konkretnych ludzi.
dondamajk napisał/a:
W zwiazku z tym bedziemy musieli ustalic juz "twarda" liste - 10 zgloszonych bedzie musiala wplacic kase na moje konto do 18 kwietnia, ktora przeleje na konto organizatorow - w wypadku zmian w skladzie i przetasowan bedziemy sie musieli juz rozliczac miedzy soba- inaczej ciezko to rozwiazac.

Tutaj proponuję również udział MCP. To jest klub wykłada kasę (jesteśmy wszak jego członkami), a "dziesiątka" oddaje ją na turnieju na ręce przedstawiciela zarządu lub kapitana, który dalej sprawę pociągnie. Chodzi o to, że ciężko będzie nam do 18 kwietnia zdeklarować przyjazd na 100%. W moim wypadku ta wiedza będzie osiągalna w połowie maja, kiedy określę samopoczucie żony. Choć to w jej przypadku i tak może się zmienić z godziny na godzinę. Niemniej pewnie jak wszyscy bardzo chcę zagrać. Taka sportowa złość :)
Reszta dla mnie jasna ;)

KluchaMO - 24-03-2010, 23:01

Elo !
Moja koncepcja jest taka żeby wybić z głowy organizatorom te numerki na koszulkach.
Po pierwsze nikt na taką imprezę nie będzie sobie wyrabiał nowych koszulek, to jakiś absurd jest.
Po drugie rok temu nie było z tym żadnego problemu, ktoś strzelił, podawał nazwisko i wszystko było ok. Nie wiem po co robić z tego problem.
Po trzecie nowe stroje ok, kasa nie gra roli, oczywiście się dostosuje jeśli będę grał.

Co do tego żeby Zarząd wyłożył kasę za kadrę to stanowczo się nie zgadzam.
Zrobiliście listę zawodników, fajnie. Teraz ktoś za nich zapłaci ale i tak nie będzie wiadomo do ostatniej chwili czy te osoby przyjadą.
Dalej zakładam, że będzie tak jak w tamtym roku, dużo gadania, mało roboty.
Po prostu bierzcie osoby 100 procentowe, na dzień dzisiejszy.

I proszę nie krytykujcie mnie, ja tylko wyraźiłem swoją opinię na ten temat.

kapiMCP - 25-03-2010, 10:42

Można również zakupić znaczniki (mały koszt) i na nich wykonać numery. Wtedy pod spodem każdy miałby koszulkę Milanu.

A co do kwestii rezerwacji miejsc:
Kargool napisał/a:
Tutaj proponuję również udział MCP. To jest klub wykłada kasę (jesteśmy wszak jego członkami), a "dziesiątka" oddaje ją na turnieju na ręce przedstawiciela zarządu lub kapitana, który dalej sprawę pociągnie. Chodzi o to, że ciężko będzie nam do 18 kwietnia zdeklarować przyjazd na 100%.

Na żadną imprezę MCP nie wykłada za nikogo wpłat. A co dopiero mówić o wpłatach za osoby, które mogą, ale nie muszą przyjechać. Po to są właśnie wpłaty od każdego, aby wpłacający zdecydowanie zadeklarował swoje przybycie. Tak jest z wyjazdami, zlotami, spotkaniami - i dobrze się sprawdza, bo kto już wpłaci - ten zazwyczaj jedzie. Przypadki losowe się zdarzają, ale MCP jako stowarzyszenie kibiców nie powinno ich sponsorować.

Bubu - 25-03-2010, 11:52

Czy pasiak, czy inna koszulka z logo/napisem Milan Club Polonia to dla mnie bez roznicy.
Z tego co tak czytam to Kapi nie poruszyl tematu zakupu koszulek przez MCP. Jako ze takie imprezy (turnieje fan clubow) pojawiaja sie dosc czesto to taki zakup mialby sens (o ile w ogole istnieje taka mozliwosc) Bo sluzylby nie raz a ladnych kilka razy (Sloweńcy tez maja cos zorganizowac w tym roku:)
A ze koszulki musza byc z numerami to fakt lekka przesada. Moze Majk zagadaj do organizatorow? Wtedy nie musielibysmy drazyc tematu koszulek bo pasiaka pewnei kazdy ma.
pzdr

kapiMCP - 25-03-2010, 12:02

Nie mogę jednoosobowo o takich rzeczach decydować Bubu, także na tą chwilą w tej kwestii się nie wypowiadam, natomiast na pewno jest to jedna z możliwych opcji.

Z drugiej strony posiadanie "służbowych" strojów MCP to też pewien problem logistyczny - rozmiary, przechowywanie, pranie (!), dostarczanie itd., a również i takie rzeczy trzeba wziąć pod uwagę.

marass2 - 25-03-2010, 12:30

Według mnie dobrym pomysłem byłby zakup koszulek przez MCP. Impreza jest cykliczna więc koszulki służyłyby długi czas.
Jeśli nie ma takiej opcji to pasiaki Milanu ( zawsze marzyłem, żeby zagrać w czerwono - czarnych barwach z Interem :)) Kwestia numerów: trzebaby dogadać się z organizatorem w sprawie numerów.
Jeśli te opce wypadają: ja jestem w stanie zapłacić za koszulkę o której pisze Kargool. Po turnieju gram i na hali i na orlikach, więc się przyda. Oprócz tego względy kolekcjonerskie.

Pozdrawiam

Kargool - 25-03-2010, 12:47

kapi napisał/a:
A co dopiero mówić o wpłatach za osoby, które mogą, ale nie muszą przyjechać.

Kapi nie rozumiesz mnie. Piszesz o tym, że ktoś jak wpłaci to przyjedzie, z czym nie do końca się zgodzę. Mamy na razie 14 osób na liście, z czego kilka swój przyjazd deklaruje nie na 100%. Stąd wpłacanie przez nas kasy w twardym terminie nie musi oznaczać naszego przyjazdu. I co wtedy? Będziemy się rozliczać po całej Polsce szukając siebie i swoich kont, bo jeden ma oddać drugiemu, który nie wpłacił, ale wskoczył w jego miejsce? Lepiej jak reprezntanci MCP przyjadą na turniej i wtedy oddadzą kasę klubowi. Czy do przyjadę ja czy ktoś inny nie będzie wtedy robiło różnicy. Ot organizacyjna pomoc, a nie wykładanie. Zresztą rzuciłem temat do konsultacji, czego chyba nie da się zrobić w kilka godzin, chyba że stanowisko Zarządu jest tak twarde, że aż betonowe ;)
Bubu napisał/a:
ako ze takie imprezy (turnieje fan clubow) pojawiaja sie dosc czesto to taki zakup mialby sens (o ile w ogole istnieje taka mozliwosc) Bo sluzylby nie raz a ladnych kilka razy (Sloweńcy tez maja cos zorganizowac w tym roku:)

Dlatego wysunąłem tą propozycję. Skoro na różne turnieje wyjeżdżają różne reprezentacje MCP to warto taki komplet na stanie mieć.
kapi napisał/a:
pewien problem logistyczny - rozmiary, przechowywanie, pranie (!), dostarczanie itd.

Szukasz dziury w całym ;) Pralnia niedroga, każdy z grających po turnieju daje po 5 zł i po sprawie. Przechowywanie: skoro mamy siedzibę to myślę, że tam powinno się to znajdować. Rozmiary na potrzeby większej ekipy można zamówić przemieszane, 3xM, 3xL, 3xXL i gra. Producenci strojów wiedzą, że klientami są później osoby o różnych gabarytach stąd ich uniwersalność. Dostarczanie to też nie kłopot. Osoba mająca najbliżej lub jadąca po drodze zbiera komplet ze sobą i zawozi na miejsce docelowe. Proste, wystarczy nieco chęci ;)

kapiMCP - 25-03-2010, 18:03

Nie zgodzę się, że Cię nie rozumiem i nie zgodzę się, iż szukam dziury w całym :-) to tylko kwestia pewnych doświadczeń i osobistych przemyśleń na pewne sprawy.

Nie napisałem bowiem, że ten kto wpłaci ten przyjedzie. Napisałem "kto już wpłaci - ten zazwyczaj jedzie." Bo tak właśnie zazwyczaj jest. Motyw finansowy (najlepiej bezzwrotna wpłata) jest dobrą mobilizacją dla tych, którzy chcą, ale nie wiedzą lub dla tych co nie mogą, ale by chcieli i którzy bla bla bla (przypadki losowe to oczywiście osobna kwestia i o nich nie mówimy)...

Ja jestem zdania, że kto jest konkretny ten się zadeklaruje to i wpłaci i będzie. A jak nie będzie, to nie będzie płakał po wpłaconych 30 zł. Tak bynajmniej ja bym zrobił i dlatego tak uważam. I dlatego tez prezentuję tylko swoje, prywatne, osobiste zdanie, jedno z wielu w dyskusji. Nie jest to w żadnym stopniu zdanie Zarządu. Zarząd MCP w ogóle się na temat tego turnieju nie wypowiada, imprezę koordynuje Dondamajk i on jest szefem wycieczki :) a my tutaj sobie piszemy, dorzucając swoje pomysły.

A co do drugiego wątku (koszulkowego), to problem jest większy niż Ci się wydaje. Nasza "siedziba" to nie magazyn, nie wynajęte biuro, tylko adres, pod którym zarejestrowano Stowarzyszenie, miejsce otrzymywania korespondencji. To po prostu "pieczątka". Zapewniam Cię, że nie ma tam miejsca na stroje. Fajnie się też mówi "zebrać po 5 zł i do pralni", a "ktoś kto ma najbliżej podjedzie i zabierze stroje", natomiast problem pojawia się wtedy, kiedy faktycznie "ktoś" ma to zrobić, a chętnych na horyzoncie nie ma :)

Dlatego mówię, że "służbowe" stroje to fajny pomysł, ale "ktoś" musiałby to ogarnąć, bo to kilka spraw logistycznych. Jeżeli jest ktoś, kto to zorganizuje, będzie przechowywał, prał i w razie potrzeby dostarczy (wyśle), to super - niech się zgłosi, będziemy mieli tę kwestię z głowy.

Natomiast ja skłaniałbym się ku pomysłowi zamówienia i umożliwienia zakupu każdemu chętnemu takiej piłkarskiej koszulki - i wtedy każdy miałby własną.

snaxkaka22 - 25-03-2010, 21:21

Panowie, prosto z mostu! Pierwsza 10-tka wpłaca trzy dyszki na konto Majka i spotykamy się w Kalwarii...

Dokładnie tak jak piszesz Kapi motyw finansowy doda większej motywacji i podejrzewam że w bardzo zbliżonym składzie zagramy turniej.

Co do koszulek, nie ma co cudować. Niech każdy wyciągnie głęboko z szafy kilka numerowanych koszulek, czy to z lat 80-dziesiątych czy to bardziej aktualnych.
Ktoś zabierze dwie ktoś zabierze bez numeru i damy radę.

Co do zakupu koszulek, to wydaje mi się że nie jest to najlepszy pomysł...
Mamy przykład flag MCP.
Mamy tylko dwie o dużo większej wartości materialnej i sentymentalnej a i tak kilka raz potrafiły się "zagubić"..

A co do samego turnieju, to mam nadzieję że każda z drużyn uczciwie podejdzie do sprawy i weźmie sobie głęboko do serca regulamin rozgrywek. W szczególności paragraf mówiący o niezrzeszeniu w PZPN...

Myślę że zaprezentujemy się godnie na murawie jak i w daleko pojmowanej integracji.. ;)

pozdrawiam!

dondamajk - 26-03-2010, 15:49

Rozpoczynajac od tematu strojow:

Kargool napisał/a:
Odnośnie koszulek to mogę zarzucić temat, ktory wymagałby jednak od MCP nieco wkładu finansowego. Otóż pracuję w branży sportowej od kilku lat i mam dobrych klientów, którzy robią stroje sportowe. Mogę za dobrą, naprawdę dobrą cenę zorganizować komplet dla MCP z numerami, logo i oczywiście w kolorach ACM. Dla 10 osób kosztowałoby to ok 500 zł, może przy dobrych wiatrach nieco mniej. To temat Majk dla Ciebie, abyś jako kapitan zorientował się u władzy czy MCP ma fundusz na taką zabawę. Oczywiście stroje jako własność MCP po turnieju wylądowałyby w jego siedzibie i służyły orzy innych okazjach, dlatego ani myślę żeby zamawiać pod konkretnych ludzi.


Ok, pomysl spoko, czesc fanklubow tak wlasnie robi, ale caly zarzad ma wglad na forum wiec zamiast kontaktowac sie telefonicznie i potem zdawac relacje najlepiej byloby przeczytac ich opinie na forum- tak jak to zrobil kapi.

Opcja ta jednak ma swoje minusy, glownie logistyczne, gdyz musialaby sie znalezc osoba, a najlepiej grupa (2-3) odpowiedzialnych za te stroje, za ich wypranie, przechowywanie i dystrybucje w razie potrzeby... i tutaj pewnie jak zwykle bedzie spory problem.

Najchetniej tez sklanialbym sie ku opcji:

KluchaMO napisał/a:
Elo !
Moja koncepcja jest taka żeby wybić z głowy organizatorom te numerki na koszulkach.


ale jestesmy tam tylko goscmi, wiec musimy poprostu sobie ze sprawa poradzic.

Dobra ewentualnoscia sa tez znaczniki z numerami, ale na to musielibysmy zrobic sciepe narodowa... kapi jaki to moglby byc mniejwiecej koszt dla 10szt??

Takze z opcji realnych i jak najmniej problematycznych widze dwie:
- pasiaki a na nich znaczniki z numerami
- pasiaki a na nich doklejone numery (chociazby z bialej okleiny samoprzylepnej, powinna sie w miare trzymac i powinno pozniej dosc latwo odejsc)

Suma sumarum i tak sie moze okazac, ze organizatorzy na miejscu spuszcza troche z tonu i nie bede sie czepiac... a jesli tak to bedzie backup w postaci jedenej z dwoch wyzej wymienionych.

Jesli o kase i wplaty chodzi, to nie bede sie bawil w cytowanie, zapoznalem sie z Waszymi opiniami i zgadzam sie bardzo mocno z obozem, ktory uwaza, ze nie powinnismy w to mieszac MCP. Po drugie kazdy jest w stanie w miare jakos tam sie okreslic czy przyjedzie czy nie, a wplacona kasa bedzie pewna dodatkowa motywacja.

Ja moge sie zdeklarowac, ze jesli komus wypadnie cos i nie przyjedzie, a wplaci wczesniej kase, to odzyskam jego pieniadze od osoby, ktora bedzie go zastepowac i odesle po turnieju na konto. Pamietajcie jednak, ze jesli dziwnym trafem wplaci 10 osob, pozniej sie wykrusza i przyjedzie tylko 8 np, to nie bede w stanie oddac calosci pieniedzy wszystkim. W takim przypadku osoby, ktore zrezygnowaly bede musialy suwerennie poniesc koszt i odzyskaja mniejsza sume pieniedzy. Przyklady:

Wplaca 10 osob, rezygnuja 4, zastepuja je 4 osoby z listy rezerwowej i daja mi gotowke na miejscu, wszystkie osoby, ktore zrezygnowaly dostaja zwroty na konto- po 50pln.

Wplaca 10 osob, rezygnuja 4, zastepuja je 2 osoby z listy rezerwowej i daja mi gotowke na miejscu, wszystkie osoby, ktore zrezygnowaly dostaja zwrott na konto, ale juz tylko po 25pln.

To chyba dobry uklad?

Przypominam ceny - nastapily male zmiany, gdyz niedawno dostalem dodatkowe info od organizatorow (obowiazuja i dla graczy i dla kibicow):

1. przyjazd sob/nd - 30pln
2. przyjazd pt/nd - 50pln

Takze od dzisiaj zapraszam do wplat ponizsze osoby:

1. dondamajk - CB/RWB/DM/RM (przyjazd nie na 100%)
2. snax - MF/AMF
3. Bubu - FW/CB
4. dezali - wszystkie poza GK (przyjazd nie na 100%)
5. carlo - CB
6. marobufaro - RM/RWB/LM/LWB
7. naMbuZ - AMF/F/SS/DM (przyjazd nie na 100%)
8. Lenox - byle nie GK
9. taktyk - AMF/WF/SS (przyjazd nie na 100%)
10. MachaMO - GK

oraz szanownych kibicow.

Na wplaty od pierwszej 10 grajacych czekam do 7 kwietnia.

Kibice maja czas na decyzje i wplate do 18 kwietnia.


Dane do przelewu:

Michał Mikutowski
Łęgi; Na Świdwie 11F
72-003 Dobra

Bank Pekao SA
Odział w Szczecinie, ul. Smoleńska 4
IBAN: 85 1240 6654 1111 0000 4972 3948

TYTUŁ: LFC, nick, gracz/kibic

kibicow prosze dodatkowo o PWka z imieniem i nazwiskiem, nr kontaktowym oraz data urodzenia.

Pozdrawiam i pamietajcie, zeby nie wplacac na ostatnia chwile, bo zasady sa podane wczesniej i jesli nie bede mial pieniedzy na koncie i zaprosze do wplat ludzi z listy rezerwowej, to powstanie niezreczna sytuacja, ktora bedzie musiala byc roztrzygnieta na korzysc gracza z listy rezerwowej.

Pozdrawiam i zapraszam do dalszej dyskusji odnosnie koszulek

Kargool - 26-03-2010, 19:57

Ja wrócę do tematu koszulek. Pomysł ze znacznikami ma swoje plusy, ale też i kilka poważnych minusów. Znaczniki mamy w czterech kolorach: niebieski, czerwony, pomarańczowy, żółty i zielony. Większość z nich przepuszcza niewiele "światła" i generalnie stroje będące pod nimi są niewidoczne. W ten sposób nie będziemy grać w pasiakach, ale w znacznikach narzuconych na "coś". Pomijając estetykę, drugim problemem jest przepuszczalność powietrza. Znacznik to prawie jak foliowa torebka. Te tanie, o których pisze Kapi, to koszt 10-11 zł netto za sztukę. Drogie, przypuszczające powietrze, kosztują od 18 zł wzwyż. Dodając do tego koszt numerka ta forma zastępcza będzie nas kosztowała ok 20 zł na głowę. Nieco sporo, porównując, że koszt kompletu (bez getrów) z numerkiem i logo jestem w stanie zorganizować do 60 zł. I to dobrego kompletu. Stąd moja propozycja, bo po prostu znam realia finansowe takich przedsięwzięć.
problemy logistyczne uważam za do przejścia, jakkolwiek byście nie argumentowali ;)
Najlepszym pomysłem byłoby wybicie z głowy organizatorom tych numerków, co pewnie byłoby na rękę każdemu z nas.
Co do wpłat to rozwiązanie Majka jest myślę najrozsądniejsze i jestem za :)

Bubu - 26-03-2010, 20:21

Klucha! My jedziemy w piatek prawda? :)
snaxkaka22 - 26-03-2010, 21:24

Kargool napisał/a:
Znaczniki mamy w czterech kolorach: niebieski, czerwony, pomarańczowy, żółty i zielony.


He he.. podciągnijmy żółty pod zielony i będą cztery ;)

Kargool - 26-03-2010, 22:26

Snax napisał/a:
Kargool napisał/a:
Znaczniki mamy w czterech kolorach: niebieski, czerwony, pomarańczowy, żółty i zielony.


He he.. podciągnijmy żółty pod zielony i będą cztery ;)

Nie bądź tak do przodu ;) ale niech będzie: pięć :D

marobufaro - 28-03-2010, 10:52

Co do koszulek to ja mam pasiaka, sprofanowanego numerem 4 z logo premiership:)(taki maly psikus od ziomka, ktory mi koszulke sprezentowal). Wiec jestem gotow do grania w barwach.
snaxkaka22 - 28-03-2010, 13:44

13 rezerwuje dla siebie..
Pasiak 2009 z moim nazwiskiem, w zanadrzu mam tez troszkę zdeflorowana 22 z Kaką ;)

michalchr83 - 28-03-2010, 23:41

Witam :) Chcialem zglosic swoja kandydature do wziecia udzialu w turnieju. Moge byc na 100%. Nie chwalac sie zapewniam ze w pilke grac potrafie. Pozycja to ofensywny pomocnik lub napastnik. Czekam na zgode od WAs. pozdro
dondamajk - 01-04-2010, 15:16

Z przykroscia musze poinformowac, ze nastapila zmiana terminu turnieju- z przyczyn obiektywnych, szczegoly w liscie ponizej:

Cytat:
Witam,

jako współorganizatorka II Ogólnopolskiego Turnieju Polskich Fanklubów Zagranicznych Drużyn w Kalwarii Zebrzydowskiej, pragnę Was poinformować o nieoczekiwanej zmianie terminu turnieju. Z przyczyn od nas niezależnych związanych z zakwaterowaniem uczestników jesteśmy zmuszeni przenieść turniej na 12-13 czerwca. Ekipy, które już wysłały zgłoszenia prosimy o potwierdzenie chęci przyjazdu. Pozostałe fankluby prosimy o ponowne rozpatrzenie naszego zaproszenia.


Przepraszam za utrudnienia, pozdrawiam


Mam wielka nadzieje, ze ta zmiana nie bedzie miala zadnego wyplywu na frekwencje i zapisanych chetnych... jesli komus nie pasuje to mile widziany jest wpis na forum.

Pamietajcie tez o wplatach, bo termin zbliza sie wielkimi krokami, jeszcze raz dla przypomnienia:

Ceny - (obowiazuja i dla graczy i dla kibicow):

1. przyjazd sob/nd - 30pln
2. przyjazd pt/nd - 50pln

Takze zapraszam do wplat ponizsze osoby:

1. dondamajk - CB/RWB/DM/RM - wpłacił opcja pt/nd
2. snax - MF/AMF
3. Bubu - FW/CB
4. dezali - wszystkie poza GK - wpłacił opcja pt/nd
5. carlo - CB - wpłacił opcja pt/nd
6. marobufaro - RM/RWB/LM/LWB
7. naMbuZ - AMF/F/SS/DM - wpłacił opcja sob/nd
8. Lenox - byle nie GK
9. taktyk - AMF/WF/SS (przyjazd nie na 100%)
10. MachaMO - GK

oraz szanownych kibicow.

Na wplaty od pierwszej 10 grajacych czekam do 7 kwietnia.

Kibice maja czas na decyzje i wplate do 18 kwietnia.


Dane do przelewu:

Michał Mikutowski
Łęgi; Na Świdwie 11F
72-003 Dobra

Bank Pekao SA
Odział w Szczecinie, ul. Smoleńska 4
IBAN: 85 1240 6654 1111 0000 4972 3948

TYTUŁ: LFC, nick, gracz/kibic

kibicow prosze dodatkowo o PWka z imieniem i nazwiskiem, nr kontaktowym oraz data urodzenia.

Pozdrawiam i pamietajcie, zeby nie wplacac na ostatnia chwile, bo zasady sa podane wczesniej i jesli nie bede mial pieniedzy na koncie i zaprosze do wplat ludzi z listy rezerwowej, to powstanie niezreczna sytuacja, ktora bedzie musiala byc roztrzygnieta na korzysc gracza z listy rezerwowej.

Pozdrawiam

Bubu - 03-04-2010, 09:21

Ok, z ta zmiana terminu to byl 1 kwietnia czy faktycznie 2 tygodnie pozniej?
dondamajk - 03-04-2010, 12:38

Cytat:
Ok, z ta zmiana terminu to byl 1 kwietnia czy faktycznie 2 tygodnie pozniej?


Nie no ze spraw wagi panstwowej sobie nie zartuje... info o zmianie terminu nie bylo zadnym zartem prima aprilisowym... ;-)))

dondamajk - 04-04-2010, 12:58

Ceny - (obowiazuja i dla graczy i dla kibicow):

1. przyjazd sob/nd - 30pln
2. przyjazd pt/nd - 50pln

Do tej pory wplacilo 5 osob i 1 zrezygnowala z wyjazdu:

1. dondamajk - CB/RWB/DM/RM - wpłacił opcja pt/nd
2. snax - MF/AMF - wpłacił opcja pt/nd
3. Bubu - FW/CB - wpłacił opcja pt/nd
4. dezali - wszystkie poza GK - wpłacił opcja pt/nd
5. carlo - CB - wpłacił opcja pt/nd
6. marobufaro - RM/RWB/LM/LWB - rezygnacja
7. naMbuZ - AMF/F/SS/DM - wpłacił opcja sob/nd
8. Lenox - byle nie GK - wpłacił opcja pt/nd
9. taktyk - AMF/WF/SS (przyjazd nie na 100%)
10. MachaMO - GK

oraz szanownych kibicow.

Na wplaty od pierwszej 10 grajacych czekam do 7 kwietnia.

Kibice maja czas na decyzje i wplate do 18 kwietnia.

dondamajk - 09-04-2010, 14:00

Ostateczna lista wplat przedstawia sie nastepujaco:

1. dondamajk - CB/RWB/DM/RM - wpłacił opcja pt/nd
2. snax - MF/AMF - wpłacił opcja pt/nd
3. Bubu - FW/CB - wpłacił opcja pt/nd
4. dezali - wszystkie poza GK - wpłacił opcja pt/nd
5. carlo - CB - wpłacił opcja pt/nd
6.
7. naMbuZ - AMF/F/SS/DM - wpłacił opcja sob/nd
8. Lenox - byle nie GK - wpłacił opcja pt/nd
9.
10. MachaMO - GK - wpłacił opcja pt/nd

Niestety taktyk i marobufaro musieli zrezygnowac z powodu zmiany terminu, dlatego tez zapraszam do wplat osoby z listy rezerwowej:

11. Martan - MF/FW
12. Kargool - CB (przyjazd nie na 100%)
13. KluchaMO - AMF
14. marass2 - wszystko poza WB/WF
15. baker - AMF

OSOBY Z LISTY REZERWOWEJ PROSZE PRZED WPLATA O KONTAKT NA PW, gdyz osoby chetne sa 4, a miejsc 2. Podajcie mi tez w tym PWku swoj nr tel, imie i nazwisko oraz date urodzenia.

Zaden kibic na ten moment nie zdecydowal sie na wziecie udzialu w wyjezdzie, wciaz macie czas na decyzje i wplate do 18 kwietnia. Naprawde zachecam, bo klimat jest naprawde wyborny!


Ceny - (obowiazuja i dla graczy i dla kibicow):

1. przyjazd sob/nd - 30pln
2. przyjazd pt/nd - 50pln

Przypominam dane do przelewu:

Michał Mikutowski
Łęgi; Na Świdwie 11F
72-003 Dobra

Bank Pekao SA
Odział w Szczecinie, ul. Smoleńska 4
IBAN: 85 1240 6654 1111 0000 4972 3948

TYTUŁ: LFC, nick, gracz/kibic

kibicow prosze dodatkowo o PWka z imieniem i nazwiskiem, nr kontaktowym oraz data urodzenia.

dondamajk - 09-04-2010, 15:27

Sorry za SPAM, ale dzięki szybkiej reakcji osób z listy rezerwowej udało się już domknąć listę graczy:

Ostateczna lista przedstawia się następująco:

1. dondamajk - CB/RWB/DM/RM - wpłacił opcja pt/nd
2. snax - MF/AMF - wpłacił opcja pt/nd
3. Bubu - FW/CB - wpłacił opcja pt/nd
4. dezali - wszystkie poza GK - wpłacił opcja pt/nd
5. carlo - CB - wpłacił opcja pt/nd
6. baker - AMF - wpłata do 18.04
7. naMbuZ - AMF/F/SS/DM - wpłacił opcja sob/nd
8. Lenox - byle nie GK - wpłacił opcja pt/nd
9. KluchaMO - AMF - wpłacił opcja pt/nd
10. MachaMO - GK - wpłacił opcja pt/nd

Lista graczy rezerwowych:

11. Martan - MF/FW
12. Kargool - CB (przyjazd nie na 100%)
13. marass2 - wszystko poza WB/WF

PONAWIAM APEL DO KIBICÓW! ;-PP

Żaden kibic na ten moment nie zdecydował się na wzięcie udziału w wyjeździe
, wciąż macie czas na decyzję i wpłatę do 18 kwietnia. Naprawdę zachęcam, bo klimat jest wyborny!

No i jest szansa, że większą grupą osób będziemy mogli postawić się mało kulturalnym przyśpiewkom/postawom merdalistów.

Kargool - 09-04-2010, 22:26

Widzę ekipa już się skompletowała. To dobrze, bo przynajmniej wcześniej niż później mamy godną MCP kadrę. Ja pozostanę do załatania dziury. Zmiana terminu jest mi nie na rękę, bo to jeszcze bliżej planowanego rozwiązania u żony ;) Ale gdyby 11 czerwca brakowało człowieka, a ja będę mógł to chętnie dołącze i wspomogę.
O formę się nie martwię :)

kapiMCP - 14-04-2010, 14:23

Gdyby w ofercie last minute (do 18-tego) pojawili się zainteresowani wycieczką kibice to proszę o kontakt.
dondamajk - 14-04-2010, 17:27

Mamy już komplet graczy i komplet wpłat od nich (mam nadzieję, że nikomu nie wypadnie nic niespodziewanego i stawimy się 10cio osobowym składem w Kalwarii):

1. dondamajk - CB/RWB/DM/RM - wpłacił opcja pt/nd
2. snax - MF/AMF - wpłacił opcja pt/nd
3. Bubu - FW/CB - wpłacił opcja pt/nd
4. dezali - wszystkie poza GK - wpłacił opcja pt/nd
5. carlo - CB - wpłacił opcja pt/nd
6. baker - AMF - wpłacił opcja pt/nd
7. naMbuZ - AMF/F/SS/DM - wpłacił opcja sob/nd
8. Lenox - byle nie GK - wpłacił opcja pt/nd
9. KluchaMO - AMF - wpłacił opcja pt/nd
10. MachaMO - GK - wpłacił opcja pt/nd

Lista graczy rezerwowych:

11. Martan - MF/FW
12. Kargool - CB (przyjazd nie na 100%)
13. marass2 - wszystko poza WB/WF

Lista kibiców na razie świeci pustkami, także PONAWIAM APEL DO KIBICÓW! ;-PP

kapi napisał/a:
Gdyby w ofercie last minute (do 18-tego) pojawili się zainteresowani wycieczką kibice to proszę o kontakt.


Byłoby miło jakby pojawili się jacyś zainteresowani.. a ponieważ pewnie jeszcze kilka osób się zastanawia, to myślę, że można przedłużyć odrobinę termin wpłat dla kibiców, także gdyby ktoś się namyślił w weekend, to jeszcze do 21 kwietnia włącznie można wpłacać kaskę na podane konto (i pamiętajcie o PWku)... na pewno nie pożałujecie wycieczki!! ;-)

Chciałbym też ponownie otworzyć dyskusję odnośnie strojów, kiedy mamy już pełen skład zgłoszonych osób... co ostatecznie robimy z tym fantem... Aby było to konstruktywne proponuje dyskutować nad 4 wcześniej przyjętymi opcjami:

1. Robimy zbieraninę pasiaków z różnymi numerami licząc na to, że uzbieramy 10 różnych numerów
2. Inwestujemy w znaczniki z numerami, które potem każdy może sobie zabrać na pamiątkę
3. Inwestujemy w stroje (pasiaki) które mógłby wyprodukować Kargool (ok.500pln za zestaw 9szt- bez bramki), każdy (prócz bramkarza) wykłada po ok 55pln, a później zabiera sobie do domu fajny strój
4. Olewamy temat i robimy "rzeźbionkę" numerów z czegoś samoprzylepnego i jak się uda przemówić do rozsądku organizatorom to w ogóle ich nie używamy.

FAJNIE BYŁOBY GDYBY KAŻDY Z GRAJĄCYCH WYPOWIEDZIAŁ SIĘ W TEMACIE


Ja jestem osobiście za hybrydą 1 i 4, czyli każdy bierze koszulki z numerami jakie ma, ewentualnie namawiamy się na forum, a resztę w razie potrzeby (kilka numerów) dorabiamy z "nalepek" jeśli będzie to wymagane (ja mogę to przygotować).

Nie mam też nic przeciwko opcji 3, ale tutaj potrzebowalibyśmy wypowiedzi Kargoola co do rzeczywistej ceny oraz zgody wszystkich 9 zapisanych osób z pola.

Pozdrawiam

snaxkaka22 - 14-04-2010, 19:20

Zdecydowanie opcja 1.
Ja zabieram 13 dla siebie i 22 wolny...

Bubu - 14-04-2010, 20:10

Ja mam pasiaka ale bez numeru :(
Opcja 4 mi pasuje-spontan :D

naMbuZ - 14-04-2010, 20:57

a ja mam pecha :( nie mam pasiaka tylko czarną wyjazdową i to bez numeru... także nie bałdzo mogę zagłosować odnośnie punktu 1 dlatego pozostaje mi się zastosować do większości a jak wyjdzie punkt pierwszy... będę miał lipę ale coś się wymyśli
KluchaMO - 14-04-2010, 21:36

Elo !

Jeśli już jadę z Wami na 100% to się wypowiem na temat koszulek.
Sam posiadam pasiaka bez numerku i nie uśmiecha mi się jej niszczyć jakimś naprasowanym numerkiem.
Jak już to może dobrać jakąś taśmę, która po zerwaniu nie zostawi żadnego śladu.

Ps. dla jaj można nakleić ową taśmą cyfry rzymskie zamiast arabskich, organizator tego nie sprecyzował :-D

Ps.2 kończąc pisać ten wpis przypomniało mi się że mam pasiaka Weah - nr 9 i Savicevic nr 10, więc może uzbieramy jakiś komplet.

Lenox - 14-04-2010, 21:55

Ja także byłbym za opcja numer jeden
mam 7 Pato:D:D
ewentualnie 22 mogę komuś pożyczyć

snaxkaka22 - 14-04-2010, 22:12

czyli mamy 7 9 10 13 22.. jeszcze kilka i będzie komplet..
Baker zapewne przywiezie brakujące numery :P


ps. opcja z rzymskimi warta rozpatrzenie ;)

Maciek - 14-04-2010, 23:30

zacząłem się własnie zastanawiac czy nie jechac jako kibic. jacys inni chetni?? warszawa co Wy myslicie?
Bubu - 14-04-2010, 23:35

Macku, Kapi jest bardzo chetny i im wiecej kompanow tym lepiej :) Co do numerkow to cos sie wymysli. Przeciez nie wywala nas jak namalujemy je mydlem :D
dezali - 15-04-2010, 09:55

podpisuje sie pod zdaniem KluchaMO, za wyjatkiem jego ps. 2

pasiak z ewentualnie jakims numerem naklejonym tasma. kto ma pasiaka z numerem, tym lepiej. kto w ogole nie ma pasiaka z tego co widac sa osoby chetne udostepnic na turniej dodatkowa koszulke.

inwestowac w nowe koszulki na ten turniej - jestem przeciw

Kargool - 15-04-2010, 11:55

Jeśli chodzi o opcję nr 3 to muszę mieć potwierdzenie czy robić czy nie. Wtedy uderzam w dzwony i organizuję coś ciekawego. Co do ceny to jestem przekonany że 55 zl za osobę wystarczy. Może będą groszowe różnice. producent u jakiego mam dobre ceny to: http://sportika.pilkarski...&id=1&Itemid=18
Co do mojego udziału to jak ktoś wypadnie to prosze o info, choć jak pisałem zmiana terminu pokrywa się niemalże z planowanym terminem rozwiązania u żony. Jakby co to wpadnę kibicować :)

kapiMCP - 15-04-2010, 13:13

Jestem bardzo bliski podjęcia decyzji o wycieczce, także ewentualnych innych chętnych namawiam.

Co do numerów to można przygotować naklejane numery (zwykła naklejka - "taśma"), które po meczach można ściągnąć z koszulki. Koszt minimalny.

dondamajk - 15-04-2010, 13:52

Bubu napisał/a:
Ja mam pasiaka ale bez numeru

Bubu dla Ciebie taśma ode mnie gratis! ;-P

naMbuZ napisał/a:
a ja mam pecha :( nie mam pasiaka tylko czarną wyjazdową i to bez numeru.

Tak jak pisałem Ci na PW znajdzie się dla Ciebie pasiak z numerem albo doklejką- także spoko.

KluchaMO napisał/a:
Sam posiadam pasiaka bez numerku i nie uśmiecha mi się jej niszczyć jakimś naprasowanym numerkiem.
Jak już to może dobrać jakąś taśmę, która po zerwaniu nie zostawi żadnego śladu.

Dokładnie o takie coś chodzi, jakaś taśma czy cokolwiek, co bez problemu można potem zerwać nie zostawiając śladu- też nie mam zamiaru niszczyć swoich koszulek. Było o tym mówione we wcześniejszych postach wątku.

Czyli widzę, że wszyscy skłaniają się ku najrozsądniejszej opcji 1 (z uzupełnieniem o 4), także na ten moment proponuje skierować dyskusje na tok mam pasiaka z numerem...


Kargool napisał/a:
Jeśli chodzi o opcję nr 3 to muszę mieć potwierdzenie czy robić czy nie.

Jak widać z powyższej dyskusji ta opcja chyba się sama wykluczyła, także nie będziemy Ci zawracać głowy.

Ja osobiście na pewno mam sheve z 7 i kilka pustych pasiaków, także na ten moment mamy koszulki z numerami:

7 x2
9 x2
10
13
22 x2

Dzisiaj sprawdzę czy mam może jeszcze jakieś inne numery, ale jedyne co mi przychodzi do głowy to chyba Inzaghi 9 od mojego brata, która już jest. Także potrzebujemy jeszcze 5 numerów (a baker na pewno będzie miał dla siebie coś spoza tej listy), a jak się nie uda zebrać, to resztę się dorobi i looz.

Maciek napisał/a:
zacząłem się własnie zastanawiac czy nie jechac jako kibic. jacys inni chetni?? warszawa co Wy myslicie?

Maciej Ty się nie zastanawiaj tylko wpłacaj i jedź! ;-)

kapi napisał/a:
Jestem bardzo bliski podjęcia decyzji o wycieczce

No to się nazywa "patriotyczna" postawa... follow the leader! ;-)

dondamajk - 15-04-2010, 22:24

Tak jak myślałem.. mam tylko 7 z shevą i 9 z inzaghim... reszta blanki... pozdr.
marobufaro - 15-04-2010, 23:36

KluchaMO napisał/a:
Ps.2 kończąc pisać ten wpis przypomniało mi się że mam pasiaka Weah - nr 9 i Savicevic nr 10, więc może uzbieramy jakiś komplet.


Hehehehehe rozwaliles mnie:) posiada w szafie dwa mega klasyki, za ktore dalbym sobie uciac moja ulubiona prawa reke i o nich zapomnial;)

Maciek - 16-04-2010, 00:08

dondamajk----> kibice mieszkaja razem z grajacymi w turnieju?
dondamajk - 16-04-2010, 12:10

Maciek napisał/a:
ondamajk----> kibice mieszkaja razem z grajacymi w turnieju?

Ciezko powiedziec, ale raczej tak.

Dlaczego ciezko powiedziec? Patrzac na zeszly rok byly dwa budynki oddalone od siebie kawalek drogi.

Dlaczego raczej tak? Z tego co pamietam konkretne fancluby byly rozlokowane w budynkach tak, ze mieszkaly razem.

Pozdr

kapiMCP - 16-04-2010, 12:37

Wpłacone.

A co do powyższego "raczej tak", to nie bądź Majk taki miętki. Chyba sobie organizatorzy nie wyobrażają, że zabukują kogoś np. z Interem :). A jeżeli tak sobie wyobrażają, to już ich problem ;-)

dondamajk - 16-04-2010, 12:47

kapi napisał/a:
A co do powyższego "raczej tak", to nie bądź Majk taki miętki.

Nie no ja Twardy zawodnik jestem... a "raczej tak" napisałem asekuracyjnie... oczywista sprawa, że całe MCP mieszka razem i pije razem... ;-)

A merdaliści pewnie zrobią tak jak w zeszłym roku, że zorganizują sobie równolegle zlot i będą dojeżdżać autokarem pod boisko. ;-)

Lista kibiców:
1. Kapi
2. ...
3. ...

Pierwsze koty za płoty... teraz mam nadzieję będzie z górki... ;-PPP

bajer - 16-04-2010, 20:32

jeśli bardzo wam zależy na numerkach to tu macie ofertę od kogoś:

http://www.milanclubpolon...php?p=8178#8178

byłaby 11 dla kogoś :P

dondamajk - 19-04-2010, 15:10

Az tak bardzo, żeby wydawać kasę na na jakichś "Crespów", to nam nie zależy... ;-PP

Udało się wygrzebać Wam jakieś nowe koszulki z numerami?? ;-P

Mój apel odniósł jednak skutek... mamy kibiców! ;-)

Lista kibiców:
1. Kapi - opcja pt/nd
2. Maciek - opcja pt/nd
3. Paweł - opcja pt/nd
4. Justyna - opcja pt/nd
5. ...
6. ...


Pamiętajcie, że macie czas na decyzję i wpłatę do środy (21 kwietnia)...

Pozdrawiam

snaxkaka22 - 19-04-2010, 21:52

Aniu, Kasiu co z Wami..?
Dziewczyny liczę na Wasz ostry doping..

KluchaMO - 21-04-2010, 10:58

Czy oprócz "lanek" zabrać "halówki" ?
W tamtym roku organizator brał pod uwagę dokończenie turnieju na hali ze względu na pogodę, ale na Nasze szczęście troche się rozpogodziło.

Bubu - 21-04-2010, 11:11

Cytat:
1. Dopuszczalna jest gra tylko w miękkim obuwiu (trampki, adidasy, “Lanki”). Nie można grać w metalowych wkrętach.

Pytanie do tych co byli. Da rade zagrac w plastikowych?

KluchaMO - 21-04-2010, 11:17

Myślę, że da rade,w końcu lanki to też plastikowe korki tylko że nie okrągłe.
Pozatym nikt nie sprawdzał obuwia w tamtym roku.

Paulinqa - 21-04-2010, 16:24

ze względu na zamieszanie w zeszlym roku, w tym nie bierzemy pod uwage gry na hali, chocby i sypal snieg ;)

poza tym chciaabym poruszyc kwestie koszulek, nie chodzi nam o utrudnianie Wam życia, a o uproszczenie nam organizatorom kilku spraw.

trzecia sprawa, tak kibice mieszkaja razem z zawodnikami, jesli jednak bedzie za duzo chetnych na nocleg z piatku na sobote, to nie bedziemy kombinowac i robic przeprowadzek, tylko Ci co przyjada na jedna nocke, beda mieszkali w innym miejscu.



wiemy co rok temu bylo zle zorganizowane, w tym roku chcemy pewne bledy wyeliminowac.

KluchaMO - 21-04-2010, 23:42

To teraz Nas oświeć po cholerę potrzebne Wam są te numerki ?
Rozumiem, że do identyfikacji strzelca, ale proste pytanie "kto strzelił ?" od sędziego również by wystarczyło.
Napisałaś "kilka spraw", proszę rozwiń to, bo jestem bardzo ciekawy.

§ 28

1. W systemie losowania ćwierćfinałów ustalone jest iż : nie ma znaczenia kto z kim był w grupie lub kto zajął które miejsce; ta sama zasada dotyczy półfinałów.

To już jest przegięcie ... :-)

Bubu - 22-04-2010, 09:51

Cytat:
1. W systemie losowania ćwierćfinałów ustalone jest iż : nie ma znaczenia kto z kim był w grupie lub kto zajął które miejsce; ta sama zasada dotyczy półfinałów


Heh, nie zauwazylem tego jak czytalem regulamin (albo wtedy tego nie bylo bo nie sposob tego nie zauwazyc) ale tak jak Klucha napisal to jest jakies przegiecie... Zrobic tak jak w LM a nie kombinowac. Rozumiem w 1/2 ze juz mozna spotkac sie z rywalem z grupy ale zeby odrazu w 1/4? ...
W tym przypadku moze tez dojsc do olewania niektorych spotkan bo skoro 1 czy 2 miejsce w grupie nie ma zadnego znaczenia...

Paulinqa - 22-04-2010, 10:10

a i juz oswiece:
1. sedzia do zrobienia protokolu meczowego, ulatwienie mu identyfikacji zawodnika na boisku
2. wlasnie, zeby nie bylo zamieszania jak rok temu z bramkami, ja wiem, ze Wy musicie podac tylko swoje bramki, ale my musimy po kazdym meczu miec dokladny wynik i nazwiska pilkarzy, latwiej bedzie nam, jak bedziemy miec numer przyporzadkowany do nazwiska i po prostu bedziemy to robic we wlasnym zakresie, bez pomocy osob trzecich. rok temu byly sytuacje typu: "2 strzelil nowak, a 3 kowalski, albo nie 3 nowak i 2 kowalski", a pozniej okzywalo sie, ze oni strzelili po 2 a 5 dolozyl malinowski'
3. wybranie zadownika turnieju itp. zeby nie bylo "ej ten blondyn na krotko sciety w koszulce interu jest dobry" a takich jest tam dajmy na to trzech.... i co zgaduj zgadula?
rok temu byl problem w tym roku sie go pozbywamy. jesli to dla Was problem zebranie koszulek, to mamy pomaranczowe znaczniki z numerami na stanie.

ichcialabym Was uspokoic, system losowania akurat sie nie zmienil. rok temu Wam to nie pzeszkadzalo. wiec nie wiem czemu nagle teraz pojawiaja sie problemy?

Bubu - 22-04-2010, 10:19

Cytat:
ichcialabym Was uspokoic, system losowania akurat sie nie zmienil. rok temu Wam to nie pzeszkadzalo. wiec nie wiem czemu nagle teraz pojawiaja sie problemy?

Mnie nie bylo rok temu, Klucha byl wiec uznalem ze skoro "protestuje" to jest to cos nowego.
No ale argument ze to bylo rok temu to nie argument.
Dlaczego nie moze byc "normalnie"? Czyli jak w LM. W 1/4 do pierwszych miejsc dolosowywujemy drugie (oprocz rywala z grupy) a dalej to juz moze byc bez roznicy (no chyba ze zrobicie drabinke)

Paulinqa - 22-04-2010, 10:32

bubu, a Ty jaki msz argument przeciw temu systemowi losowania? tez jakos zadnego nie znalazlam. system sie nie zmieni, regulamin zostal opracowany przez profesjonalnego sedziego, przy malej pomocy organizatorow i uwazamy, ze na prawde nie wymagamy od nikogo zbyt wiele.
Bubu - 22-04-2010, 10:47

Paulinqa napisał/a:
bubu, a Ty jaki msz argument przeciw temu systemowi losowania? tez jakos zadnego nie znalazlam.

Pierwszy napisalem wyzej:
Cytat:
W tym przypadku moze tez dojsc do olewania (ustawiania) niektorych spotkan bo skoro 1 czy 2 miejsce w grupie nie ma zadnego znaczenia...

Paulinqa napisał/a:
regulamin zostal opracowany przez profesjonalnego sedziego

Chcialbym dowiedziec sie gdzie Pan sedzia widzial taki system rozgrywek i czemu stawia go wyzej niz np system ktorym sie gra w LM?
Drugi: mozliwosc rywalizacji w 1/4 z ta sama druzyna co w grupie. Co za tym idzie jest taka szansa ze w 1/4 w kazdym meczu mozemy miec powtorke z grupy (a chyba nie o to chodzi)
Poza tym system o ktorym pisze jest sprawdzony i lepszego na dzien dzisiejszy nie ma. Czyli jak juz wyzej pisalem do zwycięzców grup dolosowywuje sie drugie miejsca (za wyjatkiem rywala z grupy) a dalej to juz w zaleznosci czy mamy drabinke, czy nie. Nic skomplikowanego.
Do tego rywalizacja w grupie bylaby ciekawsza bo walczy sie o 1 miejsce zeby pozniej w 1/4 trafic na teoretycznie latwiejszego rywala (czyli 2 miejsce z innej grupy)
Mamy ponad 1,5 miesiaca do turnieju wiec chyba jest mozliwosc wprowadzenia takiej zmiany.
Paulinqa napisał/a:
i uwazamy, ze na prawde nie wymagamy od nikogo zbyt wiele.

Tzn?

dondamajk - 22-04-2010, 11:17

Paula i było się odzywać niepotrzebnie... teraz się będziesz musiała z wszystkiego wyspowiadać i wytłumaczyć chłopakom czemu słońce świeci na żółto... ;-P Trzeba było pozostać na kontaktach z bezkonfliktowym przedstawicielem MCP, czyli ze mną. ;-DD

A tak na poważnie, to mi w sumie obojętna jest formuła losowania, chociaż oczywiście jest to delikatnie niesprawiedliwe... przyznam się bez bicia, że nie śledziłem i całego regulaminu, tylko punkty, które musiałem znać (głównie organizacyjne)... dlatego, że jestem antysystemowcem (salut Dhorasso ;-PP) i nie zagłębiałem się w system rozgrywek...

Odnośnie koszulek, to moje stanowisko jest niezmienne, uważam, że to trochę upierdliwe, ale z drugiej strony rozumiem stanowisko organizatorów, którzy chcą być jak najbardziej profesjonalni... i tak jak pisałem wcześniej, 5 numerów już mamy, resztę się "wyrzeźbi"... ;-))

Wracając do spraw organizacyjnych, pełne listy chętnych przedstawiają się następująco:

1. dondamajk - CB/RWB/DM/RM - wpłacił opcja pt/nd
2. snax - MF/AMF - wpłacił opcja pt/nd
3. Bubu - FW/CB - wpłacił opcja pt/nd
4. dezali - wszystkie poza GK - wpłacił opcja pt/nd
5. carlo - CB - wpłacił opcja pt/nd
6. baker - AMF - wpłacił opcja pt/nd
7. naMbuZ - AMF/F/SS/DM - wpłacił opcja sob/nd
8. Lenox - byle nie GK - wpłacił opcja pt/nd
9. KluchaMO - AMF - wpłacił opcja pt/nd
10. MachaMO - GK - wpłacił opcja pt/nd

1. Kapi - wpłacił opcja pt/nd
2. Maciek - wpłacił opcja pt/nd
3. Paweł - wpłacił opcja pt/nd
4. Justyna - wpłacił opcja pt/nd

Także na ten moment jedziemy w opcji 10+4 (z czego 1 osoba dojeżdża w sobotę)

I tutaj prośba do organizatorów, zeby jednak udało się znaleźć miejsce razem z nami dla tego jednego rodzynka. ;-)

Paulinqa napisał/a:
trzecia sprawa, tak kibice mieszkaja razem z zawodnikami, jesli jednak bedzie za duzo chetnych na nocleg z piatku na sobote, to nie bedziemy kombinowac i robic przeprowadzek, tylko Ci co przyjada na jedna nocke, beda mieszkali w innym miejscu.


Lista rezerwowych graczy wygląda na ten moment następująco:

11. Martan - MF/FW
12. Kargool - CB (przyjazd nie na 100%)
13. marass2 - wszystko poza WB/WF

Ja dzisiaj przesyłam do organizatorów listy graczy i kibiców + 680PLN zebranej kasy (13*50+1*30) i zamykam "delegacje MCP", także jeśli chodzi o pozostałych kibiców, którzy zaspali, będą mogli zdecydować się na ostatnią chwilę itp itd... to zapraszam do kontaktowania się z organizatorami (sprawa uzgodniona), dane znajdziecie na: http://turniej.info/?page_id=27 .

Pozdr

KluchaMO - 22-04-2010, 13:10

Ok, dzięki za odpowiedź. Już się więcej nie będę czepiał, bo mnie będziesz goniła z siekierą przez cały turniej.

Za to walne z innej beczki. Widzę że jedzie Kapi, który podczas turnieju w Brnie przywiózł chłopakom gadżety z MCP. Czy będzie możliwość złożenia takiego zamówienia na Kalwarię ?

Paulinqa - 22-04-2010, 17:04

jakie ustawianie meczow?
po kazdej fazie jest losowanie, na ktore zostana poproszeni przedstawiciele kazdej z druzyn. nie pojdziemy z tym w kat i nie wymyslimy sobie par na poszczegolne mecze.
losowal bedzie ktos z organizatorw, ew. sedzia.

w fazie grupowej sa 2 mecze do rozegrania, wiec nie wiem czemu ktos mialby ktorykolwiek odpuscic, tym bardziej, ze 2 mecze w grupie beda rozgrywane jednoczesnie.
przypominam, ze w turnieju bierze udzial 12 druzyn (4 grupy po 3 druzyny) z kazdej grupy 2 druzyny przejda dalej, odpadnie jedna, nie bedzie czasu na odpuszczanie spotkan.

poza tym jesli chcielibysmy wprowadzic drabinke to od razu powinnismy zrobic 4 koszyki przy pierwszym losowaniu, jak to rozwiazac?

oczywiscie pytam teoretycznie i tak zadnych zmian w tym roku nie przewidujemy.

Bubu - 22-04-2010, 17:29

Co do ustawiania to problem sam sie rozwiazal - zapomnialem ze to 4 grupy po 3 druzyny. I nigdzie nie pisalem o losowaniu.
Chodzilo mi (w przypadku gdyby grupy byly 4 zespolowe) o takowe odpuszczanie bo bez roznicy czy 1 czy 2 miejsce. W grupie 3 druzynowej raczej sie tego nie da.
Nigdzie nie pisalem o losowaniu tylko o samej grze (ale to tyczylo sie kwestii gdyby grupa byla 4 zespolowa-sorry ze sie powtarzam ale tak chyba musze)
Paulinqa napisał/a:
poza tym jesli chcielibysmy wprowadzic drabinke to od razu powinnismy zrobic 4 koszyki przy pierwszym losowaniu, jak to rozwiazac?

A gdzie tu jest problem? Druzyn mamy 12, awansuje ich 8 a raczej 4x2. Do zwyciezcow grup dolosowywuje sie drugie miejsca, za wyjatkiem rywala z grupy. No chyba ze chcecie miec cos ala rewanz za spotkanie w grupie bo taka mozliwosc tez jest ze sie 4 mecze zdubluja się.
Poza tym
Cytat:
1. W systemie losowania ćwierćfinałów ustalone jest iż : nie ma znaczenia kto z kim był w grupie lub kto zajął które miejsce; ta sama zasada dotyczy półfinałów.

Skoro regulamin "mowi" o 1/4 i 1/2 to mowi o drabince... Dalej nie widze problemu zeby to rozwiazac rozsadniej...

p.s a organizatorzy biora pod uwage cos takiego jak rozstawienie? (na podstawie zeszlorocznych wynikow)

Paulinqa - 22-04-2010, 17:41

prosze uwazniej w takim razie czytac regulamin ;)
nie, nie bierzemy pod uwage rozstawiania, chocby z tego powodu, ze nie bedzie obroncow tytulu w tym roku.

owszem jest mozliwosc, ze mecze z grupy sie zdubluja, ale to juz zalezy od losowania, nie od nas.
nie rozumiem, czemu mowiac o 1/4 i 1/2 mowi o drabince? po kazdej fazie jest losowanie i to jest rozsadne.


klucha, Tobie nie odpowiedzialam, spokojnie nikogo nie bede z niczym ganiala na turnieju, a raczej sie mocno postaram. tu jestem po to, zeby wytlumaczyc wszystke niescislosci i dobrze, ze sie pytacie o pewne rzeczy.

Bubu - 22-04-2010, 17:49

Paulinqa napisał/a:
owszem jest mozliwosc, ze mecze z grupy sie zdubluja, ale to juz zalezy od losowania, nie od nas.

Nie od Was? A to ciekawe... To od kogo? Wystarczy zrobic tak jak napisalem wyzej i bedzie normalnie. Nie wymaga to zadnych zmian organizacyjnych, jedynie trzeba zmodyfikowac punkt w regulaminie.
Widzialas gdzies zeby w rozgrywkach dublowaly sie mecze z grup? Mowie oczywiscie o 1 fazie czyli w tym przypadku 1/4.
Cytat:
nie rozumiem, czemu mowiac o 1/4 i 1/2 mowi o drabince? po kazdej fazie jest losowanie i to jest rozsadne.

Hmm az za bardzo nie wiem co napisac. W rozgrywkach wyrozniamy 2 fazy. Grupowa i pucharowa (drabinka) wiec jezeli po losowaniu nie gramy znowu gupy to gramy drabinke \o/ tyle ze nie ulozona na sztywno a taka gdzie w kolejnej fazie znowu bedzie losowanie.
Dalej nie widze jakiegos argumentu za tym zeby to bylo normalnie. Bo sytuacja gdzie zdubluja sie/moga sie zdublowac WSZYSTKIE mecze z fazy grupowej jest nie spotykana.
No przynajmniej ja sie z tym nie spotkalem a gram/sledze rozne puchary/ligi od dobrych 18 lat...

p.s pomijajac to co wyzej napisalem. Mozna wiedziec czym kierowali sie organizatorzy/i profesjonalny sedzia wymyslajac ten przepis?

Paulinqa - 22-04-2010, 18:35

nie wiem czym ow sedzia sie kierowal, ale zadnych zmian w regulaminie i rozgrywkach w tym roku nie przewidujemy. po turnieju bedziecie mogli skladac zazalenia, moze zostana wziete pod uwage w latach kolejnych.
tyle w tym temacie.

dalej nie pojmuje dlaczego faza pucharowa musi sie rownac drabince ;)
nawet jesli w zadnym innym turnieju tego nie ma, to jestesmy pierwsi, z tego typu turniejem na trawie tez rok temu zaryzykowalismy.

na losowanie nie mamy zadnego wplywu, ew. mozemy wyznaczyc osobe losujaca, nic wiecej.

Bubu - 22-04-2010, 18:54

To ja na koniec posłuże się cytatem:
Cytat:
klucha, Tobie nie odpowiedzialam, spokojnie nikogo nie bede z niczym ganiala na turnieju, a raczej sie mocno postaram. tu jestem po to, zeby wytlumaczyc wszystke niescislosci i dobrze, ze sie pytacie o pewne rzeczy.


To jako ze do turnieju jest jeszcze troche czasu to o ile bedzie to mozliwe prosilbym wlasnie o odpowiedz na wczesniej zadane pytanie dotyczace losowania po fazie grupowej.
I dlaczego tak na sile podkreslasz ze juz nic nie mozna zmienic? Wprowadzenie tej zmiany to edycja jednej linijki w regulaminie i wydzielenie po fazie grupowej (powiedzmy) kulek ze zwycięzcami i z tymi co zajeli 2 miejsce. Nie zabierze to ani troche czasu, nie zaburzy turnieju... A sprawi ze bedzie normalny sprawdzony system rozgrywek.
Nie wiem jak Ty na to patrzysz ale jak w 1/4 zagraja ze soba te same teamy co w grupie to bedzie to dosc nazwijmy to dziwne. Czy tego nie widzisz?

kapiMCP - 22-04-2010, 19:09

KluchaMO: jako, że podróżował będę koleją, ograniczone będą możliwości przywiezienia gadżetów, natomiast spróbujemy to jakoś ogarnąć i jeżeli będzie taka opcja otrzymacie e-mail od Dondamajka.
Paulinqa - 22-04-2010, 19:10

owszem, ze mozna to zrobic, ale po co? skoro rok temu sprawdzil sie system, ktory i w tym roku bedzie obowiazywal.
losowane jest po kazdej fazie i bez rozstawiania, najpierw losujemy pierwsze druzyny, a pozniej losujemy do nich rywali, wszystko z jednego koszyka (czapki ;))

dla tego turnieju jest to normalny i sprawdzony system.

Bubu - 22-04-2010, 19:20

Paulinqa napisał/a:
owszem, ze mozna to zrobic, ale po co? skoro rok temu sprawdzil sie system, ktory i w tym roku bedzie obowiazywal.

Co tam....Napisalem to z piec razy to napisze i szosty.
Rok temu sie udalo, OK. Ale w tym moze sie tak wylosowac ze czesc spotkan sie zdubluje, ba nawet wszystkie. Tego chcecie? Zeby te same zespoly rywalizowaly ze soba w grupie a pozniej (OD RAZU) w fazie pucharowej?
Tu praktycznie nic nie trzeba zmieniac. Tylko zrobic tak zeby wykluczyc ewentualnosc taka zeby po meczu Inter-LFC w grupie nie byl mecz Inter-LFC w fazie pucharowej.

Paulinqa napisał/a:
dla tego turnieju jest to normalny i sprawdzony system.

Zakladajac ze za kazdym razem bedzie takie losowanie jak rok temu to mozna ten system zostawic. A jakie jest prawdopodobienstwo ze za kazdym razem losowanie przebiegnie w taki sposob ze nikt na siebie nie wpadnie?

snaxkaka22 - 22-04-2010, 19:48

Bubu odpuść już.. :D
Są organizatorzy, są zasady przez nich ustalone i za wiele się nie da wskórać..
Może w przyszłości my coś takiego zorganizujemy to z pewnością zastosujemy twoją teorię ;)

Jak dla mnie wszystko jasne.
Co do podziału na grupy, co do losowania i tym bardziej co do numeracji koszulek..

dondamajk - 22-04-2010, 21:17

kapi napisał/a:
KluchaMO: jako, że podróżował będę koleją, ograniczone będą możliwości przywiezienia gadżetów, natomiast spróbujemy to jakoś ogarnąć i jeżeli będzie taka opcja otrzymacie e-mail od Dondamajka.

Tylko, że ja nie mam ich maili... ale mam wszystkie komórki, także jakby coś mogę puścić do wszystkich info SMSem. No problem.

Snax napisał/a:
Bubu odpuść już.. :D
Są organizatorzy, są zasady przez nich ustalone i za wiele się nie da wskórać..

Dokładnie... ich turniej, ich zasady, to nie MŚ... ważne, że będzie "gała" i będzie można parę łanów zboża skosić... ;-DDDDDD

Snax napisał/a:
Jak dla mnie wszystko jasne.

Dla mnie też... a i tak ta dyskusja jest czysto akademicka, bo...

Paulinqa napisał/a:
oczywiście pytam teoretycznie i tak żadnych zmian w tym roku nie przewidujemy.

KluchaMO - 22-04-2010, 22:05

Cytat:
w fazie grupowej sa 2 mecze do rozegrania, wiec nie wiem czemu ktos mialby ktorykolwiek odpuscic, tym bardziej, ze 2 mecze w grupie beda rozgrywane jednoczesnie.

Heh, tego trochę nie rozumiem, bo w grupie są 3 zespoły.

Cytat:
przypominam, ze w turnieju bierze udzial 12 druzyn (4 grupy po 3 druzyny) z kazdej grupy 2 druzyny przejda dalej, odpadnie jedna, nie bedzie czasu na odpuszczanie spotkan.

Jeżeli gramy grupowe + ćwierćfinał w sobote to :
1 mecz : MCP - Arsenal 5-0
2 mecz : Arsenal - Ajax 0-2
3 mecz : MCP - Ajax - i tu idziemy na rybki, bo możemy sobie odpuścić ten mecz.
Dajemy walkower 3-0 a i tak wychodzimy z grupy, bez strat kondycyjnych.
To jest właśnie odpuszczanie meczu. Jakby było granie na krzyż 1A z 2B wtedy walczymy o 1 miejsce w grupie.
Wiem, że to zabawa i nie może być na takie coś miejsca, ale to smutne gdy wychodzimy z grupy i trafiamy w ćwierćfinale na rywala z grupy. Ja wolałbym mieć zagwarantowane spotkanie z innym fanklubem, inni pewnie też, tym bardziej że przemierzamy do Was liczne kilometry z chęcią zintegrowania się z jak największą ilością nowych ludzi.

snaxkaka22 - 22-04-2010, 22:07

:))
Paulinqa - 22-04-2010, 23:12

klucha masz racje z tym, ze 2 mecze w grupie beda rozgrywane jednoczesnie sie nie popisalam. bylam podirytowana, ale 2 mecze beda sie odbywaly jednoczesnie i nie sadze, zeby ktos przyjechal tylko po to, zeby sie podlozyc komus innemu.
wiem, ze gra czasem jest o pietruche, ale to jest zabawa. fazie pucharowej, pozniej zaczyna sie gra o final i wtedy nie ma szansy na podawanie sie.
moze i ten system nie jest idealny, ale rok temu sie sprawdzil. jak napisal majki to nie sa mistrzostwa swiata, to turniej fanklubow zagranicznych druzyn, dajcie sobie na wstrzymanie.
jesli w tym roku to sie nie sprawdzi, bedziecie mogli zorganizowac turniej numer 3, droga wolna.

i nie wiem jak inni, nikt nam uwag nie zglaszal, ale pewnie jest jeden minus, nie jestem czlonkiem zadnego inego fk poza tym i organizatorskim.

Kiepura - 23-04-2010, 10:01

hmm,
mimo, iz nie wybieram sie na ten turniej, to przeczytałem cala wasza dyskusje i nie widze innej opcji jak niezgodzic sie z bubu...

czytajac bardziej wnikliwie:
Paulinqa napisał/a:
nie wiem czym ow sedzia sie kierowal, ale zadnych zmian w regulaminie i rozgrywkach w tym roku nie przewidujemy.
Paulinqa napisał/a:
dalej nie pojmuje dlaczego faza pucharowa musi sie rownac drabince ;)
Paulinqa napisał/a:
moze i ten system nie jest idealny, ale rok temu sie sprawdzil.
prosze cie bubu bys odpuscil... strzelaj gole, polityke zostaw politykom (w tym przypadku majkowi z psl'u :P)

ps. zyjemy w tych samych czasach, choc jak widac inaczej obieramy rzeczywistosc :)

snaxkaka22 - 23-04-2010, 13:01

Kiepura napisał/a:
prosze cie bubu bys odpuscil... strzelaj gole, polityke zostaw politykom (w tym przypadku majkowi z psl'u :P)


A Kierura jak zwykle w samo sedno!

dondamajk - 23-04-2010, 15:04

Kiepura napisał/a:
w tym przypadku majkowi z psl'u :P

W tym przypadku Kiepura przegiąłeś pałę... z PSLuu??? WTF?!

Ja poza tym też zgadzam się z Bubu i pomimo, że...

dondamajk napisał/a:
mi w sumie obojętna jest formuła losowania

to uważam, że

dondamajk napisał/a:
jest to delikatnie niesprawiedliwe

i nielogiczne.

Niemniej jednak... jesteśmy gośćmi i nie ma co prowadzić akademickich dysput na temat czegoś co wiemy, że i tak się nie zmieni w tym roku.

kapiMCP - 23-04-2010, 16:41

To, że jesteśmy gośćmi nie oznacza, że nie możemy wskazywać błędów czy sugerować lepszych rozwiązań. Nie przesadzajmy z chorą "poprawnością polityczną".

U cioci na imieninach również można zauważyć, że okno jest niedomknięte i traci ciocia w zimie ciepło... Ale faktycznie, jeżeli ciocia się upiera, że może i okno jest niedomknięte, ale w sumie nikt w zeszłym roku jej tego nie mówił, więc może kiedyś je domknie, ale na pewno nie tej zimy, bo już zaplanowała, że będzie tak jak rok temu, to już jej - cioci problem :)

Paulinqa - 23-04-2010, 17:43

alez nikt nie mowi, ze wasze opinie nie zostana wziete pod uwage, zostana, ale przy kolejnej edycji.

teraz niestety nie mozemy zebrac sie w pelnym gronie organizatorow. osob odpowiedzialnych za ten turniej jest kilka, najwazniejsze rzeczy zostaly ustalone przy zmianie daty turnieju, teraz jest tylko domykanie formalnosci.

powtarzam raz jeszcze teraz zadnych zmian w regulaminie nie przewidujemy.

bajer - 23-04-2010, 20:11

Bubu napisał/a:
Paulinqa napisał/a:
owszem jest mozliwosc, ze mecze z grupy sie zdubluja, ale to juz zalezy od losowania, nie od nas.

Widzialas gdzies zeby w rozgrywkach dublowaly sie mecze z grup? Mowie oczywiscie o 1 fazie czyli w tym przypadku 1/4.

ja widziałem, w turnieju olipimpijskim w hokeju na lodzie tak się stało, USA grało ze Szwajcarią w grupie i potem zagrali ze sobą w 1/4 finału :) ale tam były jeszcze play-offy o grę w cwiercfinale pomiędzy drużynami które miały po fazie grupowej miejsca 5-12 wg swojej zdobyczy punktowo-bramkowej w grupach :D zresztą na przyszłośc proponuję ten system organizatorom tego turnieju, dlaczego? Ponieważ wg niego każda bramka może zdecydowac o lepszym lub gorszym miejscu w ogólnym rozrachunku po fazie grupowej i niepotrzebne sążadne dodatkowe losowania :D jakby ktoś chciał wyjaśnienie tego systemu to chętnie go wytłumaczę bo może nie jest przejrzysty ale służy widowiskowej grze do przodu :P

Bubu - 23-04-2010, 21:58

bajer, tu o piłce nożnej rozmawiamy + sam dodałeś ze byly jakies PO wczesniej.
Kargool - 23-04-2010, 22:35

Nie zamierzałem za wiele głosu w tym roku zabierać, jednak coś mnie zaciekawiło.
1. Wynikła tu pewna niescisłość i chyba niezrozumienie. Jak się domyślam Bubu pisze o drabince, jako o ustalonej drodze przez fazę pucharową. Paulina z kolei o tym, że przed każdym etapem będzie losowanie. Mała różnica, która na dodatek wprowadziła w błąd Kiepurę.
2. Paulino, ja wiem że rok temu się udało. Tyle, że rok temu np w naszej grupie zabrakło rywala i graliśmy w sobotę dwa mecze, co przy niepomyślnym losowaniu groziłoby rzezią w 1/4 w meczu z Ajaksem, gdybyśmy powórnie na siebie wpadli. Naprawdę do turnieju zostało ponad miesiąc czasu i nie wmówisz mi, że niemożliwym jest wpisać do regulaminu jedno zdanie: "W 1/4 finału nie mogą zagrać ze sobą zespoły, które spotkały się w fazie grupowej". Uwierz mi, wszyscy to zrozumieją i zaakceptują, a uniemożliwi to takie kwiatki, jakie mogą się zdarzyć w razie przyjazdu 11 ekip.
Ot, moje skromne uwagi ;)

KluchaMO - 23-04-2010, 23:44

Podpisuje się pod słowami Kargoola nogami, rękami i czym tam się da.........

Paulinko daj cień nadzieii, że można coś zmienić a My uderzymy w fora innych fanklubów i zobaczymy co Oni o tym myślą.

Zaakceptujcie formułę z Ligi Mistrzów i będzie ok.

PS. Nasz bramkarz ma problem ze strojem, Ma ktoś na wypożyczenie jakiegoś "Didę" ??

Paulinqa - 24-04-2010, 09:54

bramkarz nie musi miec koszulki z numerem, poza tym zrozumiemy, jesli jeden gracz z pola tez bedzie mial 'pusta' koszulke, nazwiemy go x i po sprawie ;).

dobrze, zobacze do da sie zrobic w sprawie losowanie, ale niczego obiecac nie moge.

bajer - 24-04-2010, 10:59

Bubu napisał/a:
bajer, tu o piłce nożnej rozmawiamy + sam dodałeś ze byly jakies PO wczesniej.

to jeśli liczyc w tamtym turnieju rundę play-off jako pierwszą po fazie grupowej to też tak się zdarzyło, Czesi którzy mieli 5 wynik w fazie grupowej spotkali się z rywalem grupowym, Łotwą, która uzyskała 12, najgorszy bilans :P także coś takiego w niektórych systemach stosowanych na arenie międzynarodowej może się zdarzyć

i rozumiem że mówicie w domyśle o piłce ale tamto zdanie było sformułowane tak:

Cytat:
Widzialas gdzies zeby w rozgrywkach dublowaly sie mecze z grup? Mowie oczywiscie o 1 fazie

to podałem przypadek który zaistniał, nie z piłki nożnej bo nie było napisane "w rozgrywkach piłkarskich" ;) i to tyle mojego głosu w dyskusji

Bubu - 24-04-2010, 15:23

Cytat:
Cytat:
Widzialas gdzies zeby w rozgrywkach dublowaly sie mecze z grup? Mowie oczywiscie o 1 fazie

to podałem przypadek który zaistniał, nie z piłki nożnej bo nie było napisane "w rozgrywkach piłkarskich" ;) i to tyle mojego głosu w dyskusji

Nastepnym razem bede robil dopisek dla Ciebie, bo przeciez domyslic sie ze rozmawiamy o pilce noznej na forum pilkarskim o turnieju pilkarskim jest taaaak ciezko.

bajer - 24-04-2010, 23:53

spokojnie, domyśliłem się, podałem przykład ze sportu że takie rzeczy się dzieją a systemy rozgrywek z innych sportów mogą byc wykorzystane także w futbolu, widac za ciężko chwilę pomyślec i złapac to co chciałem przekazac, następnym razem od razu napiszę co miałem na myśli żeby nikogo przypadkiem nie zmęczyc szukaniem sensu wypowiedzi ;)
Kiepura - 26-04-2010, 08:04

dondamajk napisał/a:
W tym przypadku Kiepura przegiąłeś pałę... z PSLuu??? WTF?!
hehe, niczym waldemaru pawlaku, wszysko sie podoba i z nikm nie dyskutuje ;)
dondamajk - 28-04-2010, 13:23

Kiepura napisał/a:
wszysko sie podoba i z nikm nie dyskutuje ;)

Niczym Jarosławu Kaczyńsku niedokładnie zapoznłeś się z faktami i wybrałeś z kontekstu te, które były potrzebne do poczynienia zarzutu. ;-DDD

Zgodnie z informacją, którą puściłem w SMSie, zamieszczam tu pozostałe informacje:


Cytat:
Osoby chętne nabyć gadżet MCP na turnieju proszone są o wysłanie e-maila na adres gadzety@milanclubpolonia.pl z informacją co przygotować. Lista dostępnych rzeczy jest tutaj: http://www.milanclubpolonia.pl/index.php?id=06

Ważne aby podać szczegóły gadżetu ze strony, np. "Szalik MCP wzór III (021)"

Maciek - 28-04-2010, 23:58

dondamajk napisał/a:
Niczym Jarosławu Kaczyńsku niedokładnie zapoznłeś się z faktami i wybrałeś z kontekstu te, które były potrzebne do poczynienia zarzutu. ;-DDD

Mistrz ostrej, ciętej riposty:)

dondamajk - 29-04-2010, 16:45

Taka informacja od organizatorów:

Cytat:
Zapewne każdy fanklub dostanie na 2 minuty mikrofon, żeby coś powiedzieć, albo zaśpiewać...

przygotujcie flagi, szaliki, koszulki

Śpiewamy coś... czy wykorzystamy ten czas na 2 minuty ciszy nad performencem w tym sezonie?? ;-)

Szaliki i koszulki pewnie każdy będzie miał... weźcie też bluzy MCP jeśli jesteście szczęśliwymi posiadaczami.

Co do flagi to już ktoś z zarządu by się musiał wypowiedzieć, gdzie są na stanie i czy możemy jedną zabrać ze sobą?

naMbuZ - 29-04-2010, 16:49

chyba nie chcą z tego zrobić karaoke...
Paulinqa - 30-04-2010, 19:56

dawno mnie nie bylo, wiec napisze kilka slow.

napisalam do madrzejszych ode mnie o zmiane tego nieszczesnego paragrafu w regulaminie, niestety odpowedzi nie dostalam, wiec podejrzewam, ze odpowiedz brzmi 'nie' tylko nikomu nie chcialo sie odpisac.

a teraz do tego co napisal dondamajk, nie naMbuZ nie chcemy z tego zrobic karaoke, po prostu bedzie oficjalna prezentacja fanklubow. od Was zalezy czy tylko wyjdziecie na srodek i sie grzecznie uklonicie, pomachacie czy cos zaprezentujecie;)
wszystko odbedzie sie tuz przed losowaniem, zajmie pewnie z 15 minut.

Bubu - 26-05-2010, 23:44

Jak tam panowie przebiegaja przygotowania do turnieju? W jakiej fazie jestescie?
Technika?
Kondycja?
Sila?
Czy moze cwiczycie do pierwszej bardzo istotnej fazy turnieju jaka jest integracja?

KluchaMO - 27-05-2010, 11:45

MachaMO (GK) leczy urazy po wypadku samochodowym (nie z jego winy).
Bubu i Lenox nie bójcie się, Macha to doświadczony kierowca (nie ma to jak baba nie zatrzymująca się na stopie).

Ja obecnie mam rękę w gipsie i piłkę mam z głowy.

Bez paniki, na turniej będziemy gotowi.

Bubu - 27-05-2010, 13:39

No tak... Jak w rzeczywistosci... Urazy pozbawia nas tytulu :(
snaxkaka22 - 27-05-2010, 16:17

Ja się skupiam na "podnoszeniu ciężarów.."
dondamajk - 27-05-2010, 17:13

Temat odżył, więc ja poruszę znów sprawę koszulek... na ten moment mamy koszulki z numerami:

7 x2
9 x2
10
13
22 x2

Są jakieś nowe propozycje? Bo jeśli nie to powoli będzie trzeba się skłonić nad doróbkami 5 numerów...

Chłopaki oszczędzajcie się... przynajmniej nie łamcie kończyn tak jak Klucha i nie uczestniczcie w wypadkach jak Macha... podnoszenie ciężarów w stylu Snaxa jak najbardziej wskazane... ja osobiście staram się grać dość regularnie w lidze amatorskiej, żeby mieć do zaoferowania ciut więcej niż tylko zaangażowanie. ;-PP

Bubu - 27-05-2010, 17:47

Spoko mydlem sie zrobi numerki.. Metoda stara i sprawdzona....
A liga to mi sie jedna skonczyla miesiac temu a druga ma jakas dziwna meisieczna przerwe... No ale zle byc nie powinno, najwazniejsze rozsadnie wygospodarowac sily w piatkowy wieczor... :P

dezali - 27-05-2010, 22:43

jest jakis terminarz godzinowy zawodow dostepny? jakis rozklad jazdy?
dondamajk - 28-05-2010, 00:53

dezali napisał/a:
jest jakis terminarz godzinowy zawodow dostepny? jakis rozklad jazdy?


Cała skarbnica wiedzy dotycząca turnieju znajduje się tutaj: http://turniej.info

Nic więcej, niż to co tam jest napisane, nie wiem...

Także na ten moment wiemy z 2 paragrafu regulaminu, że:

Cytat:
3. Spotkanie organizacyjne połączone z losowaniem odbędzie się w dniu 12 czerwca 2010r. o godz. 10:00 na górnym boisku.


Z tego co mi się wydaje (a w zasadzie jestem pewien), to piątek jest luźnym dniem akomodacyjno-rekreacyjnym... każdy przyjeżdża jak mu pasi (no może nie o 2:00 nad ranem) i szuka możliwości integracji wewnętrznej lub zewnętrznej... ;-)

Bubu napisał/a:
Spoko mydlem sie zrobi numerki..


Sorry Bubu, ale ani mi w głowie numerki z użyciem mydła z Twoją pomocą... ;-P

A jeśli chodzi o

Bubu napisał/a:
Metoda stara i sprawdzona....


to chyba nie chce znać szczegółów. ;-))

Kargool - 28-05-2010, 07:52

Jakby co to na dzień dzisiejszy jestem gotowy, aby wskoczyć w czyjeś miejsce. Ale lepiej się wyleczcie na dobre ;)
kichasmok - 28-05-2010, 14:54

Jeżeli nie należę do fanklubu to mogę jechać na taki turniej?? Wydaje mi się że mógłbym być wzmocnieniem:)
KluchaMO - 28-05-2010, 14:59

kichasmok radze przeczytać temat od początku.
Zapisy były parę miesięcy do tyłu.
Pozatym wszystkie imprezy opisywane na tym forum wymagają członkostwa w MCP.
Głowa do góry, pieniążki w czerwcu wpłacaj i będziesz mógł z dumą reprezentować MCP i barwy Milanu na takich imprezach.

kichasmok - 28-05-2010, 15:06

Właśnie nie chciało mi się czytać:) ale ok już czekam z niecierpliwością na te zapisy:)

Życzę powodzenia:)

kapiMCP - 28-05-2010, 15:51

Osoby chętne nabyć gadżet MCP na turnieju proszone są o wysłanie e-maila na adres gadzety@milanclubpolonia.pl z informacją co przygotować. Lista dostępnych rzeczy jest tutaj: http://www.milanclubpolonia.pl/index.php?id=06 (w przypadku odzieży należy zwrócić uwagę na dostępne rozmiary).

Ważne aby podać szczegóły gadżetu ze strony, np. "Szalik MCP wzór III (021)". Zgłoszenie powinno zawierać również imię, nazwisko oraz ksywkę Zamawiającego. Mile widziany nr komórki do kontaktu.

W związku z przesunięciem terminu turnieju, przesunął się również czas na zgłoszenie chęci zakupu gadżetu: termin do 31-go maja. Zapłata gotówką na miejscu - prośba o przygotowanie odliczonej kwoty.

Bubu - 29-05-2010, 15:44

Co za spedalony Majk :P
Wracajac do numerkow... Kapi moze zrobic takowe dla tych co nie maja... A z tego co tam bylo wyzej napisane mamy piec z numerkiem + powtarzajace sie... Nie wiem jaka jest minimalna pula na zamowienie ale widac ze 5 by potrzeba..
Poprosze o 8 :)

ps koszt z tego co kapi wspominal ponizej 10zł...

dondamajk - 29-05-2010, 16:54

Bubu napisał/a:
Co za spedalony Majk :P


Oj ja tu delikatnie, a Ty odrazu "Letni, Chamski Podryw..." ;-P

Co do numerów to znając potencjał kolekcji bakera, pewnie będą potrzebne tylko 4, bo ogarnie raczej dla siebie jakiś trykot z inną liczbą... jeśli chodzi o koszty doróbki, to myślałem raczej o ściepie narodowej... ~40 pln/10 osób= 4pln/os... to chyba nikogo po kieszeni nie uderz... co Wy na to?

Bubu - 29-05-2010, 17:29

Przeanalizuje budzet na czerwiec i dam odpowiedz do 2 tygodni.
naMbuZ - 29-05-2010, 20:27

ja nie widzę problemu
Bubu - 30-05-2010, 22:16

Minimalna liczba numerkow jakie mozna zamowic u mojego bardzo dobrego znajomego (nota bene tez kibica Milanu) to 4... Cena to 2,50 za sztuke.... Wychodzi 10zl.. Majk chcial 40zl.... Reszte mozecie sobie dopowiedziec sami. Jak ktos jest u wladzy to ciezko go od koryta oderwac i na kazdym kroku jakis szwindel...
Ech...

:P

kapiMCP - 30-05-2010, 22:24

Uściślijmy, że chodzi o zwykłe naklejki, które po turnieju będzie można ściągnąć z koszulek.
dondamajk - 31-05-2010, 00:28

Bubu napisał/a:
ps koszt z tego co kapi wspominal ponizej 10zł...

Bubu napisał/a:
Majk chcial 40zl....

Ja rozumiem, że to żart:

Bubu napisał/a:
Jak ktos jest u wladzy to ciezko go od koryta oderwac i na kazdym kroku jakis szwindel...

ale kwotę wyliczyłem na podstawie tego co sam podałeś... ;-)))

dondamajk - 04-06-2010, 16:04

Info od organizatorów:

Cytat:
Witam,
Mam wielką prośbę, żebyście jako przedstawiciele drużyn zebrali mini wywiad o swojej drużynie. Mianowicie chodzi o to, aby ludzie, którzy przyjeżdżają w sobotę dali znać o której będą i jakim środkiem transportu przybędą, (szczególnie ludzie podróżujący pociągami)z racji tego, że część noclegów jest dość oddalona od boiska, a chcielibyśmy Wam ułatwić poruszanie się po mieście i być może zaoferować pomoc w przewiezieniu bagaży. Przypominam, że oficjalnie turniej rozpoczyna się o godzinie 10.
podobną prośbę mam do osób, które przybędą w piątek, tu chodzi tylko o określenie czasu pierwszych przybywających, żeby już ktoś był na miejscu i pomógł w zakwaterowaniu.

Z góry za to dziękuję :)
Jeszcze jedna ważna informacja o noclegach:
(kto gdzie zamieszka)
Krakowska: Inter, Tottenham, Real
Radwanita: Milan, Newcastle, Valencia, LFC
Kościuszki: Chelsea, WHU, Ajax, Bayern
Pozdrawiam
ps. sa jeszcze 4 wolne łóżka i materace na świetlicy, więc jeśli ktoś jeszcze ma ochotę przyjechać to można się zgłaszać do niedzieli do godziny 22.


Pozdrawiam i proszę o info najlepiej tutaj w temacie.

KluchaMO - 04-06-2010, 16:20

Coś nie widzę Arsenalu, czyżby 11 ekip ?? :p

Ja, Justyna, MachaMO, Bubu i Lenox będziemy na miejscu o 17-tej.

Mam koszulke "10" Savicevic, niestety jeden Weah "9" gdzieś mi się zapodział, jak znajdę to dam znać.

Paulinqa - 04-06-2010, 16:46

12 ekip, po prostu arsenal sam sobie zapewnia noclegi, stad tez nie ma ich w tej rozpisce.
naMbuZ - 04-06-2010, 20:22

Jadę własnym samochodem spod Krakowa liczę że będę w Kalwarii po godzinie 8 najpóźniej
snaxkaka22 - 07-06-2010, 22:40

Kargool napisał/a:
Jakby co to na dzień dzisiejszy jestem gotowy, aby wskoczyć w czyjeś miejsce. Ale lepiej się wyleczcie na dobre ;)


Kargool wskakuj na moje miejsce jak jesteś gotowy.. :/

Niestety przez problemy na uczelni, które wniknęły po ostatnim zjeździe, muszę zrezygnować z reprezentowania MCP na turnieju.. :(
Mam nadzieję ze nie będzie to zbyt duże osłabienie.. ;)

Pozdrawiam wszystkich uczestników i życzę powodzenia!

Bubu - 08-06-2010, 00:39

Ech.. Kontuzje, zawieszenia.... Dobrze ze wszyscy w piatek przyjezdzaja to bedzie czas na doprecyzowanie mega taktyki z ktorej i tak po pierwszym gwizdku nic nie zostanie :)
Kargool - 08-06-2010, 00:48

Snax napisał/a:
wskakuj na moje miejsce jak jesteś gotowy

Żona na ostatniej prostej, ale mam nadzieję dać radę. Na dzień dzisiejszy jestem. Będę w sobotę rano. Jest tam w okolicy dobra porodówka? Bo sam nie przyjadę ;)

Bubu - 08-06-2010, 00:52

Spoko odbiore porod. Tata przez kom mi powie co i jak :)
poza tym mam duze doswiadczenie. Ostry dyzur, Na dobre i na zle.... Dr House... No i Doogie howser :]]]

Marcu - 08-06-2010, 09:43

No pracujcie nad taktyką i wstydu nie przynieście ;) Mały milanista jak przyjdzie na świat podczas turnieju ma zagwarantowaną wielką karierę :)
Pippo - 08-06-2010, 11:58

Gdyby okazało się w ostatniej chwili, że ktoś oprócz Snaxa nie mógłby wziąć udziału w turnieju z różnych przyczyn, zgłaszam swój akces (dot. to czynnego udziału).

Oczywiście nic na siłę... :)

pzdr

EDIT:
1. w razie czego, na info czekam do piątku do południa
2. byłbym przyjechać gotów nawet w piątek... po południu nie będę miał już tyle na głowie, co by szybko nie ogarnąć się i natychmiast nie wyjechać
3. koszulki mam bez numerów, zaś bazarową to Inzaghiego 9.
4. opcje z numerami - będzie dla mnie bez znaczenia, który będzie wolny spośród tych dorobionych. Pokryję koszt tego jednego, który ewentualnie zostanie mi przydzielony

dondamajk - 08-06-2010, 12:08

Kargool napisał/a:
Żona na ostatniej prostej, ale mam nadzieję dać radę. Na dzień dzisiejszy jestem.


No sprawa jasna, jednak się tego piwa napijemy. Gdyby jednak KTOŚ (;-P) Ci wypadło, to Elvis jadący jako jeden z kibiców jest gotów do wbicia się w kadrę meczową (podobnie jak Pippo).

Pozdrawiam

naMbuZ - 08-06-2010, 19:10

Dziś na gierce prawdopodobnie naciągnąłem czworogłowy prawej nogi także przyjade w sobotę ale chyba pokibicować wkurw....enie sięga zenitu... Pippo powodzenia...
dondamajk - 08-06-2010, 19:33

naMbuZ napisał/a:
Dziś na gierce prawdopodobnie naciągnąłem czworogłowy prawej nogi także przyjade w sobotę ale chyba pokibicować wkurw....enie sięga zenitu


No cóż zdarza się... szkoda, każda kontuzja jest przykra, ale liczę, że wpadniesz chociaż się z nami zintegrować.

Na ten moment mamy dwie roszady w składzie meczowym:

1. Snaxx'a zastąpi Kargool (z listy rezerwowych)
2. naMbuZa zastąpi Elvis (z listy kibiców, który wcześniej zadeklarował chęć wejścia do składu meczowego)

Jeśli chodzi o sprawy finansowe, to naMbuZ przyjeżdza, więc nie ma tematu, jeśli chodzi o kasę dla Snaxx'a to na turnieju ściągnę należność od Kargoola i przekaże na konto... ;-P

Mamy jeszcze zgłoszonych następujących rezerwowych w razie w:

11. Martan - MF/FW
12. Pippo
13. marass2 - wszystko poza WB/WF

Pozdrawiam

Kargool - 09-06-2010, 22:12

Witam. Niestety ale muszę zrezygnować. Rzecz w tym, że małżonka nieco się przeziębiła i nie chce jej w ostatnim tygodniu ciąży ciągnąć do Kalwarii, a samej w domu nie zostawię. Generalnie i na upartego mógłbym powiedzieć, że będę, bo pewnie się wyleczy, ale lepiej mieć kogoś pewniejszego ode mnie. Tak więc wskakujcie w moje miejsce, grajcie dobrze itd.
A ja jeśli damy radę to wpadniemy pokibicować.
Przykro mi Majk, ale na piwo będziemy musieli poczekać ;)
Jak już będziecie na miejscu zapytajcie się o jakąś halową odmianę takiego turnieju.
Pozdrawiam

Pippo - 09-06-2010, 23:04

W tym układzie ja chętnie wskoczę na Twoje miejsce, jeśli tylko Dondamajk to zatwierdzi. Oczywiście opcja Piątek - Niedziela
Maciek - 09-06-2010, 23:43

Jakiś chętny na przejęcie miejsca w roli kibica opcja pt/ndz?
Pippo - 10-06-2010, 09:43

Mój wyjazd potwierdzony. Czy ktoś z uczestników planuje być dopiero w Krakowie gdzieś wieczorem? Ja planuję być w Krakowie o 19:30
Bubu - 10-06-2010, 11:00

Mam nadzieje ze zawodnicy z ławki lepiej sobie poradza niż ci Milanowi rezerwowi :) i udzwigna ciezar koszulki :D
Kiepura - 10-06-2010, 12:12

POWODZENIA CHŁOPAKI :)

ps. dawajcie jakies aktualne info co sie dzieje na turnieju :)

dondamajk - 10-06-2010, 15:23

Ok... kolejne ogłoszenia dusz pasterskie:

1. Kargool'a zastąpi Pippo (z listy rezerwowych)

i miejmy nadzieje, że to ostatni zmiana. ;-)

Kargool napisał/a:
Witam. Niestety ale muszę zrezygnować.

No cóż szkoda. W takim razie wirtualne powodzenia w rodzeniu

Maciek napisał/a:
Jakiś chętny na przejęcie miejsca w roli kibica opcja pt/ndz?

No chyba Bóg Cię opuścił, że nie jedziesz z powodu jakiegoś śmiesznego zaliczenia??

Bubu napisał/a:
Mam nadzieje ze zawodnicy z ławki lepiej sobie poradza niż ci Milanowi rezerwowi :)

Bubu musisz stanąć przed lustrem i się spytać... najprostszy sposób. ;-PPPP

Kiepura napisał/a:
POWODZENIA CHŁOPAKI :)
ps. dawajcie jakies aktualne info co sie dzieje na turnieju :)

Dzięki... będę się starał coś tam regularnie na forum wrzucać jak mi sił na pisanie wystarczy i zasięg będzie... ;-P

Pozdrawiam

Maciek - 11-06-2010, 13:22

dondamajk napisał/a:
No chyba Bóg Cię opuścił, że nie jedziesz z powodu jakiegoś śmiesznego zaliczenia??


Nie tylko to wpłynęło na moją decyzję.

Rute mi pisała, że jest chętna wskoczyć na moje miejsce więc prawdopodobnie tak się stanie.

dondamajk - 12-06-2010, 15:24

Tutaj Wasz ulubiony korespondent z najnowszymi krotkimi doniesieniami z turnieju.

Pierwszy sparing nocny oczywiscie bezprecedensowo wygralo MCP, ktore wiodlo prym we wszelakich "chulankach i swawolach". Odczuwajac jeszcze delikatne przemeczenie fizyczne, spowodowane nocnymi rozgywkami, w ktorych prym oczywiscie wiodl Pippo, przed godzina 10:00 wyruszylismy w dorych nastrojach, gdzie odbylo sie losowanie 4 grup (po 3 zespoly). Reprezentacja Milan Club Polonia trafil do grupy C wraz z Liverpoolem i Realem Madryt.

Pierwszy mecz przebiegal pod nasze dyktando, jednak dlugo nie moglismy strzelic bramki. Turniejowy worek z bramkami zostal otwarty przez naszego obronce Bubu, kolejna bramka Kluchy w koncowce byla juz tylko przypieczetowaniem zwyciestwa.

Milan 2 - 0 Liverpool

strzelcy: Bubu, Klucha

W kolejnym meczu grupy miedzy Realem i Liverpoolem padl niespodziewany remis, wiec z pewnym awansem moglismy spokojnie podejsc do meczu. Propozycja premii za wynik promujacy do awansu Liverpool wprowadzila do meczu dodatkowe emocje. Szybki gol na 1-0 strzelony przez Pippo pozwolil nam uwierzyc, ze 3 kraty piwa sa na wyciagniecie reki! Nasz zapal ostudzila bramka Realu na 1-1. Pozniej jednak rozpoczal sie koncert Pippo, ktory konsekwentnie wykorzystal 2 kolejne swietne sytuacje wypracowane przez Kluche i skompletowal hat-tricka. Wynik 3-1 promowal jednak wciaz Real. W koncowce nasza maszyna do strzelenia bramek umiescila pilke w siatce po raz 4 i ostatecznie moglismy celebrowac spokojne zwyciestwo, wygrana premie, a Liverpool mogl cieszyc sie z awansu.

Milan 4 -1 Real

strzelcy: Pippo x4

Faze grupwa zakonczylismy z 6pkt zaliczka i bilansem 6-1. Nastepnie zostalo przeprowadzone losowanie, gdzie trafilismy na Chelsea, ktore zajeli w swojej grupie 2 miejsce z 4 punktami i bilansem 3-2 (w tym 2 gole strzelone z samobujow). Reprezentacja MCP jest faworytem, ale mecz napewno nie bedzie latwy. Cwiercfinal to juz ostatnia runda, ktora bedzie dzisiaj rozegrana. trzymajcie kciuki!

Forza Milan...

Ps. Inter nie ma zlociku, nie ma autobusiku i jacys sa cichutcy... :-D

Kiepura - 12-06-2010, 17:39

znakomita relacja...

FORZA PIPPO :)

dondamajk napisał/a:
i jacys sa cichutcy... :-D
zapytaj sie gdzie maja flage?!
Kargool - 12-06-2010, 23:17

Cieszę się, że moje miejsce zajął supersnajper ;) Ja na całe szczęście się nie zdecydowałem, bo choć żałuję, to mało brakło a już wczorajszej nocy wylądowałbym z małżonką na porodówce. Jednak jeszcze czekamy, bo skurcze przeszły.
Mam nadzieję, że 1/4 wygrana i że wynik z tamtego roku co najmniej powtórzony.
dondamajk napisał/a:
Ps. Inter nie ma zlociku, nie ma autobusiku i jacys sa cichutcy... :-D

Hehehe...

Bubu - 13-06-2010, 16:50

Majk cos sie zacial z relacja...
Trafilismy na czelsi ktora suma sumarum wygrala calosc.... Prowadzilismy 1:0 po golu Majka ale nastepnie mlodzi i TRZEŹWI (osobiscie bylem za dyskwalifikacja zawodnikow w takim stanie bo doping jest niedozwolony) zawodnicy niebieskich oddali trzy strzaly jakich juz w zyciu nie oddaja i zrobilo sie 3:1... A na koniec 5:1.
Inter odpadl po karnych z Ajaxem, sie obrazil i pojechal do domku :( :D
Wygrala Czelsi przed Ajaxem... Miejsca 3/4 zajelo WHU z Bayernem. Generalnie impreza bardzo na plus wiecej napisze jak sie wszystko poprzypomina i emocje opadna :)

One AC MILAN there is one AC MILAN!

Paulinqa - 13-06-2010, 18:31

wlasnie dotarlam do domu ;) mielismy jeszcze krotkie afterparty z valencia.
chcialam Wam wszystkim serdecznie podziekowac za wspolna zabawe, emocje i nienawidzenie "niebieskich dziwek".

generalnie kocham Was wszystkich i bylo fajnie, imo fajniej niz rok temu.
pewnie kazdemu moglabym podziekowac indywidualnie, ale zrobie tylko jeden wyjatek.
bubu biala koszulka uratowals mi zycie, dzieki temu mam tylko spalona facjate.
przepraszam, ze tak ja ubrudzilam.

jeszcze jedno i najwazniejsze: klucha misterem turnieju ;)

kapiMCP - 13-06-2010, 22:00

Impreza świetna, zabawa przednia - małe przetarcie przed naszym Zlotem :D

Należy mieć nadzieję, że inicjatywa będzie kontynuowana. Warto również rozważyć alternatywne lokalizacje/ośrodki w przyszłości - tak by wszystkie ekipy były zakwaterowane w jednym miejscu i mogły się poznać. U nas byli LFC, WHU, Spurs "i tylko tylko Valencia". Niestety nasze nocne poszukiwania drugiego ośrodka, gdzie był zakwaterowany Ajax, Inter czy Arsenal nie zakończyły się sukcesem :)

JFH_CFC - 13-06-2010, 23:09

Bubu napisał/a:
Majk cos sie zacial z relacja...
Trafilismy na czelsi ktora suma sumarum wygrala calosc.... Prowadzilismy 1:0 po golu Majka ale nastepnie mlodzi i TRZEŹWI (osobiscie bylem za dyskwalifikacja zawodnikow w takim stanie bo doping jest niedozwolony) zawodnicy niebieskich oddali trzy strzaly jakich juz w zyciu nie oddaja i zrobilo sie 3:1... A na koniec 5:1

Widzę że dołączyliście do bzdur wypisywanych przez arsenal ...
szkoda, bo fajną ekipę macie. ciekawe czy byście po nas tak jechali gdyby np Ajax was wyeliminował ..

ktoś powiedział :
Cytat:
Naprawdę musieliście dobrze grać, skoro sprawialiście wrażenie trzeźwych ^^

mimo wszystko pozdro i do następnego ;)

Bubu - 13-06-2010, 23:33

Strasznie pojechalem po Was... Przepraszam! :)
Poza tym jaki Arsenal? Co mnie oni ineteresuja jak ja z nimi nawet pol slowa nie zamienilem poza ta laska z ktora wracal Majki :)
Ale za rok poprosimy organizatorow o wspolny osrodek i wtedy wypijemy razem ten kefir :)

baker - 14-06-2010, 09:06

Podziękowania dla organizatorów za udaną imprezę i oczywiście dla uczestników. Było naprawdę fajnie. Myślę, że byliśmy najbardziej rozśpiewaną ekipą, bo oprócz tradycyjnych milanowych przyśpiewek mieliśmy w repertuarze także piosenki rock&pop oraz pieśni patriotyczne i kościelne w tym nawet kolędy.
Na boisku było już nieco gorzej, ale pociesza nieco fakt, że odpadliśmy z późniejszym zwycięzcą, który ograł nas zdecydowanie zasłużenie (w sumie można powiedzieć, że ćwierćfinał Chelsea - Milan to był przedwczesny finał). Ja kibicowałem Chelsea w tym turnieju, bo dobrze grali no i mieli 'gruppies'. U nas akurat w meczu z nimi nasiliło się zmęczenie po bardzo intensywnym okresie przygotowawczym; intensywnym do tego stopnia, że jeszcze o 4 czy tam 5 nad ranem ćwiczyliśmy kondycję na ulicach Kalwarii i służyliśmy pomocą mieszkańcom, którzy nie zamknęli bram na noc.
Pozdro i do zobaczenia za rok!

P06 - 14-06-2010, 15:04
Temat postu: piękne oczy ;-)
baker napisał/a:
Ja kibicowałem Chelsea w tym turnieju, bo dobrze grali no i mieli 'gruppies'.
Pozdro i do zobaczenia za rok!

Co tam grouppies - liczy się jakość a nie ilość. A takiej ślicznej fanki jak Milan FCP nie miała żadna ekipa.

Musiałem :D

Pozdrowienia od WHU szczególnie dla waszego Gennaro, który wspomógł nas dopingiem w kluczowym momencie... ;-)

"Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz [...]"

krzysiekACM - 14-06-2010, 16:57

ma ktoś jakieś fotki z tego turnieju? :)
Master_LFC - 14-06-2010, 18:59

Witam szanownych kolegów z Milanu!

Wielkie, wielkie, stokrotne dzięki za tak wspaniałą zabawę na turnieju. Tyle emocji, tyle radości i świetnej zabawy dawno nie było. Cudowna integracja nam wyszła.

W grupie mecz pomiędzy Waszą i naszą drużyną, był wyrównanym spotkaniem, sędzia druknął pierwszą bramkę, ale wyniku się nie zmieni ;)

Najważniejsze było potem i popis SuperPippo. On to mnie chyba nigdy nie przestanie zaskakiwać. Nie wiem, co na niego tak podziałało: nasz doping czy te trzy kraty :P zagrał fenomenalne zawody i chwała mu za to!

Jak to stwierdził (chyba, wybaczcie za sklerozę, ale głowa boli :D) Bubu, dobrą ceną kupi się każdy wynik :)

Dziękuję Wam raz jeszcze jako całemu MCP, jak i każdemu z osobna, z którymi przyszło się wspólnie bawić. Do zobaczenia za rok!

rute - 14-06-2010, 19:30

Milan Milan vaff... ;D moja skromna osoba bardzo dziękuje organizatorom oraz wszystkim (no może prawie ;P) fan club'om za przyjazd, może nie wygraliśmy, ale za to mamy w swych szeregach mistera turnieju ;) ze swojej strony mogę zapewnić, że chłopcy nie pokazali nawet połowy swoich możliwości i za rok wszyscy przekonają się na co nas stać, dawno tak sobie nie pośpiewałam w tak doborowym towarzystwie, pieśni były przeróżne, do tańca i do różańca ;)

Bubu (zwany również tamagotchi lub Gennaro)- za rok nie zapomnij zabrać ręcznika oraz majtek na zmiane ;D
carlo i baker- potrenujcie trochę robienie jaskółek ;>
gratulacje dla Ajaxu, pozdrowienia dla WHU, Valencii i L'poolu :)

P06 napisał/a:
liczy się jakość a nie ilość. A takiej ślicznej fanki jak Milan FCP nie miała żadna ekipa

to chyba o mnie, dziękuje :) w rewanżu mogę powiedzieć, że tak mało włosów jak Wasz FC nie miał nikt ;)

do zobaczenia za rok!
Jose’ Mourinhooo sialalala… ;)

McDzik - 14-06-2010, 20:06

Dzięki chłopaki za super atmosferę , cudowne 3 dni i ten (przekupiony-oj tam, oj tam :D) awans dla Liverpoolu :D

Milan, Milan, RAFA-w-kulce xD

http://nasza-klasa.pl/#profile/3894319

Paulinqa - 14-06-2010, 20:40

"Najwyraźniej słoneczko zbyt mocno przygrzało w główki kibiców Milanu, którzy zagrzewali się do boju okrzykiem "Milan, Milan vaffanculo", co skwitowaliśmy wymownymi brawami dla nich"
Paulinqa - 14-06-2010, 21:21

http://www.zshare.net/download/77230304bd9e722a/
http://www.wrzuc.to/B3Vsd5.wt
http://www.przeklej.pl/pl...ip-00182u2rg5a5


proszę, oto kilka zdjęć w roli głównej: My, Moi i Valencia
wszystkie linki zawierają te same fotki :)

przepraszam, że post pod postem.

Bubu - 14-06-2010, 21:57

"Gdy emocje juz opadną [...]"
I teraz juz tak na spokojnie :)
Impreza świetna, można nawet porównać ją do naszych zlotów. Organizacyjnie na duzy plus (no poza regulaminem gdzie jednak wyszlo na moje, zdublowało się jedno spotkanie w 1/4 a wygranie grupy niczym nie premiowało :P). Wszystko sprawnie bez opoznien, bez najmniejszych wpadek czy niedopracowań - brawo! Nasz ośrodek (jak chyba dwa pozostale) rozlokowane blisko centrum, blisko boiska, blisko pubu Torino :D generalnie wszedzie bylo blisko.
Pierwszy dzien i impreza wieczorno-nocno-poranna wzorowa, byly spiewy, kłotnie, policja, wypadek samochodowy, burdy na miescie :D, próba przejecia flagi FCL (niestety zakonczona porazka i duzym siniakiem :( ) integracja na 6 z plusem.
Rano wypoczęci i w pełni sił (w koncu ponad polowa teamu wylegiwała sie po 4-5h :D) ruszylismy na turniej gdzie przywitalo nas piekne sloneczko i skwar jakiego nie pamietam od daaawna... Co do wynikow to nie ma co sie powtarzac. Atmosfera na trybunach raczej spokojna.. Doping przede wszystkim prowadzila Chelsea, Spurs tez byli glosni i troche Bayern. Tych co cwiczyli do pozna raczej nie bylo slychac gdyz szanowali resztki sil :)
Niektorzy tak sie przejeli wynikami ze po odpadnieciu z turnieju oddalili sie do swoich domow (Inter, Real) Przyszedl czas na ognisko integracyjne na ktore niestety nie wszystkie ekipy dotarly... Zagraniczne przyspiewki dosc szybko przerodzily sie w lokalne :) jak niesie fama to po jednej z nich urazony kibic ŁKSu postanowil wrocic do domu :]
Błyskawice a pozniej deszcz przegonił nas do świetlicy, w ktorej królowaly zapasy, silowanie na reke oraz tematy kibicowskie o charakterze regionalnym (Krzysiu zaluj, albo Ty pepe :P) jak to wygladalo do poznych godzinnocnych albo jak kto woli wczesnych rannych nie napisze bo wczesniej udalem sie do lozka jednak ilosc wygranego piwa jakie zostalo na niedziele swiadczy o tym ze nasi za kolnierz nie wylewali :)
Niedziela przywitala nas chlodnym porankiem... Trudniej bylo zmobilizowac Milanistow do odwiedzenia boiska, jednak i to sie udalo... Wspieralismy ekipy Ajaxu i WHU (poza bakerem ktory trzymal paluchy za Chelsea, nie wspominajac o modłach).. Skonczylo sie jak wszyscy wiemy. Zabawne bylo oburzenie fanow Chelsea.... Cały turniej prowokowali i napinali sie na Arsenal i WHU "one team in London" itp a jak WHU krzyknelo albo troche ich postraszyli ruszajac w ich kierunku to nagle wielkie oburzenie o co chodzi :rotfl2:
Miedzy godzina 12 a 15 rozjechalismy sie do domow...
Pozdrowienia dla ekip z ktorymi nocowalismy w Radwanicie, szkoda ze WHU nie bylo pierwszej nocy :)
DO ZA ROK!

dondamajk - 14-06-2010, 22:44

Bubu napisał/a:
Majk cos sie zacial z relacja...

A tam zaraz zaciął... poprostu starałem się zagrać na czas i maksymalnie opóźnić złe wieści... ;-P
Paulinqa napisał/a:
Chcialam Wam wszystkim serdecznie podziekowac za wspolna zabawe, emocje

My również dziękujemy za zaproszenie, wspaniałą imprezę i klimat i liczymy na kolejne zaproszenia... oraz większy nacisk na integrację! ;-PP
Paulinqa napisał/a:
nienawidzenie "niebieskich dziwek"

A propos dziwek właśnie, to jeśli się dobrze domyślam, poniższy cytat..
Paulinqa napisał/a:
"Najwyraźniej słoneczko zbyt mocno przygrzało w główki kibiców Milanu, którzy zagrzewali się do boju okrzykiem "Milan, Milan vaffanculo", co skwitowaliśmy wymownymi brawami dla nich"

wyjęty jest z forum merdalistów... co tylko potwierdza, że chłopaki sprytem nie grzeszą... jeśli nie mogą się domyślić, że śpiewane/krzyczane przez nas (już od zeszłego roku) przed każdym naszym meczem "Milan, Milan Vaffanculo" nie jest spowodowane problemami ze słońcem, a tylko i wyłącznie ironicznym zakrzykiem w ich stronę, gdyż w zeszłym roku równo nas wyzywali, cwaniaki pełną gębą (gdy było ich ponad 40 na 8), a w tym roku
dondamajk napisał/a:
Ps. Inter nie ma zlociku, nie ma autobusiku i jacys sa cichutcy... :-D

i nawet na kulturalne "Witam" się na mieście załapaliśmy.
Cytat:
Widzę że dołączyliście do bzdur wypisywanych przez arsenal ...
szkoda, bo fajną ekipę macie. ciekawe czy byście po nas tak jechali gdyby np Ajax was wyeliminował ..

Nikt do niczego nie dołączył, nie ma co się tłumaczyć. Wygraliście 5-1, bez kontrowersji, brawo dla Was. Jakoś to tam sobie tłumaczymy, no bo jakoś musimy.. zgodzisz się chyba, że zamykanie 4-5 w nocy lokalnych bram (żeby mieszańcy byli spokojni o swoje samochody) na pewno nam nie pomogło.
A jeśli przyjeżdżacie na TURNIEJ FANKLUBÓW i kisicie się w własnym sosie, własnym domku i nikt Was żadnego wieczoru nie widział, to nie dziw się, że pojawiają się takie głosy. Nie mówię, że robienie tak jest słabe, a inaczej jest dobrze, ale każdy ma jakąś inną filozofię tego turnieju i w tonie swojej opinii będzie się wypowiadał, więc trzeba zdania obu stron uszanować...
Master_LFC napisał/a:
Nie wiem, co na niego tak podziałało: nasz doping czy te trzy kraty

Pytanie z oczywistych względów retoryczne. ;-P

Znowu było bardzo sympatycznie, w zasadzie prawie tak fajnie jak w roku zeszłym... za rok będzie pewnie jeszcze lepiej!!

Tutta Kalwaria Deve Cantar... Forza Milano Vinci Per Noi!

Master_LFC - 14-06-2010, 23:00

Majki, na pewno za rok będzie jeszcze lepiej. Widać, że ta impreza rozkręca się z każdą edycją i jest coraz fajniej i sprawniej oraz z rozmachem organizowana. Wielkie, wielgaśne cheers dla organizatorów (Pauli, Marcin, Buska - mistrzostwo świata!).

No i za rok liczę na podobną grupę i rewanż za tę drukarnię, mimo wszystko :P

McDzik - 15-06-2010, 00:33

Bubu napisał/a:

próba przejecia flagi FCL (niestety zakonczona porazka i duzym siniakiem :( )


Ahahah :D no ale jak już mówiłam, siniak wyszedł w kształcie serduszka tak więc to było tak z miedzykibicowskiej miłości i symbol pojednania kibiców Milan-Liverpool :D

Kargool - 15-06-2010, 09:42

Gratuluję świetnej postawy i zabawy na całego. Mam nadzieję, że za rok spokojnie dołączę do drużyny.
Na koniec pochwalę się synem, który przyszedł na świat wczoraj o 17.10. Od małego szykowany na pierwszego Polaka w Milanie. Już widzę po prawej nodze, że są predyspozycje ;)

KluchaMO - 15-06-2010, 10:14

Witam wszystkich.

Doszłem już do siebie więc mogę napisać jak turniej wyglądał w moich oczach.

Frekwencja napewno większa niż rok temu. Każda ekipa wystawił liczną drużynę z conajmniej 3 rezerwowymi, co miało kluczowe znaczenie w takim skwarze.

Kibice dobrze przygotowani, flagi, czapeczki i inne gadżety (np.kolczyki Magdy na zdjęciu nr.04).
Przyśpiewki pomimo że niektóre niecenzuralne umilały nasze uszy na boisku.

Jak wyglądała gra ? No cóż, My na pewno daliśmy z Siebie wszystko. Zmęczenie imprezowaniem jednak dało znać o sobie.
Inne zespoły zaprezentowały napewno wyższy poziom niż w tamtym roku.

Organizacja jak najbardziej OK, tylko trochę zabrakło mi festynu z tamtego roku i grających Waweli :-). Chylę głowę przed Paulinką, która wszystkim sprawnie pokierowała.
"Samoobsługujące się" ognisko również było trafnym pomysłem.

Dziękuje wszystkim MCP, którzy przyjechali do Kalwarii.
Za rok zachęcam większą ilość osób do przyjazdu, bo jak to się mówi "w kupie siła".
Może za rok to My wygramy ? :-)

Moje zdjęcia : http://www.wrzuc.to/6YCckXhq.wt

PS. Paulinka za tego mistera masz "przechlapane".

Marcu - 15-06-2010, 10:48

Kargool napisał/a:

Na koniec pochwalę się synem, który przyszedł na świat wczoraj o 17.10. Od małego szykowany na pierwszego Polaka w Milanie. Już widzę po prawej nodze, że są predyspozycje ;)


No to wielkie gratulacje. Rodzina milanistów się powiększyła. :)

P06 - 15-06-2010, 12:29

rute napisał/a:

P06 napisał/a:
liczy się jakość a nie ilość. A takiej ślicznej fanki jak Milan FCP nie miała żadna ekipa

to chyba o mnie, dziękuje :)

głowy sobie obciąć nie dam, ale wydaje mi się, że takiego 2 day facial hair jak na awatarze w Kalwarii nie miałaś o_O *

rute napisał/a:
w rewanżu mogę powiedzieć, że tak mało włosów jak Wasz FC nie miał nikt ;)

no ba, już starożytni twierdzili, że depilacja = cywilizacja ;)

_______________
* a tak serio to dobry był chłopak z Manuela :-)

dondamajk - 15-06-2010, 12:56

Kargool napisał/a:
Na koniec pochwalę się synem, który przyszedł na świat wczoraj o 17.10. Od małego szykowany na pierwszego Polaka w Milanie.

Brawo i gratulacje... mam podobny pomysł, ale ja mojego od razu wyślę na kuracje do rosji... ;-PP

KluchaMO napisał/a:
Moje zdjęcia : http://www.wrzuc.to/6YCckXhq.wt

Dzięki za fotki Klucha!

Paulinqa - 15-06-2010, 14:18

KluchaMO napisał/a:
PS. Paulinka za tego mistera masz "przechlapane".

oj tam, oj tam ;)

Bubu napisał/a:
Organizacyjnie na duzy plus (no poza regulaminem gdzie jednak wyszlo na moje, zdublowało się jedno spotkanie w 1/4 a wygranie grupy niczym nie premiowało :P)

juz mowilam za rok pilnujesz drabinki :P

Bubu napisał/a:
Niektorzy tak sie przejeli wynikami ze po odpadnieciu z turnieju oddalili sie do swoich domow (Inter, Real)

real zostal, prosze pisac prawde i tylko prawde.

dondamajk napisał/a:
oraz większy nacisk na integrację! ;-PP

jeszcze wiekszy? ludzi do niczego nie zmusisz niestety, kto chce ten sie bawi.

KluchaMO napisał/a:
Chylę głowę przed Paulinką, która wszystkim sprawnie pokierowała

przepraszam, ale juz na miejscu niczym nie kierowalam, tylko sie integrowalam.
to Robert i Marcin byli kierownikami.

KluchaMO napisał/a:
"Samoobsługujące się" ognisko również było trafnym pomysłem.
tak bardzo trafnym, ze czesci fk w ogole nie bylo, zostalo chyba z 10 kg kielbasy ;)

wiec za rok bedzie trzeba cos jeszcze innego wymyslic, albo w ogole zrezygnowac z wspolnych posilkow.
ale to licze na wasza pomoc :P

kapiMCP - 15-06-2010, 15:37

Pomysł z ogniskiem był bardzo trafny, tylko "nawigacja" średnia. Jestem pewny, że część ludzi o ognisku nie wiedziała. Na przyszłość warto wydrukować i rozdać plany imprezy z godzinami lub/oraz mapki jak gdzie trafić albo...

kapi napisał/a:
rozważyć alternatywne lokalizacje/ośrodki w przyszłości - tak by wszystkie ekipy były zakwaterowane w jednym miejscu

Tak czy siak, powodzenia!

Paulinqa - 15-06-2010, 15:44

kapi napisał/a:
Pomysł z ogniskiem był bardzo trafny, tylko "nawigacja" średnia. Jestem pewny, że część ludzi o ognisku nie wiedziała. Na przyszłość warto wydrukować i rozdać plany imprezy z godzinami lub/oraz mapki jak gdzie trafić albo...

o wszystkim informowalismy przez mikrofon, do tego w ramach przypomnienia dzwonilismy do kapitanow druzyn. mapka jest na turniej.info, kazdy mogl sobie ja pobrac, jesli tego nie zrobil to pod namiotem bylo kilka sztuk wydrukowanych, podobnie jak regulaminow.

o planie imprezy oczywiscie warto pomyslec, tylko ze na prawde trudno to wszystko poskladac razem. w tym toku mielismy opoznienie juz na poczatku, ktore siegalo pol godziny, po posilku, a przed cwiercfinalami bylo podobnie.

co do alternatywnych osrodkow, to w Kalwarii ich nie ma, ale bardzo chetnie oddalabym komus organizacje tego przedsiewziecia, gdziekolwiek to by mialo byc ;)

Bubu - 15-06-2010, 21:00

Paulinqa napisał/a:
real zostal, prosze pisac prawde i tylko prawde.

Jak tak to zwracam honor. Jednak jakos zauwazyc ich sie nie dalo...
Paulinqa napisał/a:
co do alternatywnych osrodkow, to w Kalwarii ich nie ma, ale bardzo chetnie oddalabym komus organizacje tego przedsiewziecia, gdziekolwiek to by mialo byc ;)

Nie zmieniac lokalizacji! Jezeli mozna zasugerowac to jezeli pojawi sie pomysl organizacji III edycji odpowiednio wczesnie (jeszcze w tym roku) to mozna spokojnie zalozyc ze bedzie komplet i osrodek Radwanita pomiesci z tego co widzialem wiecej niz 5 ekip wiec wynajac calutki :)
Tak czy siak szkoda ze ognisko nie przyciagnelo do osrodka Ajaxu, Chelsea, Bayernu, Spursow, Realu...

ps ma ktos zdjecie jak odbieram dyplom a Majkowi piania z ust cieknie? :D

kapiMCP - 15-06-2010, 21:37

Paulino, ale ja nie chcę polemizować... Ja tylko informuję. Sam o ognisku dowiedziałem się przypadkiem - nie słyszałem mikrofonu ani nie przekazał mi kapitan ;-) dlatego mówię, co można. A co będzie to będzie :)
Paulinqa - 16-06-2010, 11:27

Bubu napisał/a:
Nie zmieniac lokalizacji! Jezeli mozna zasugerowac to jezeli pojawi sie pomysl organizacji III edycji odpowiednio wczesnie (jeszcze w tym roku) to mozna spokojnie zalozyc ze bedzie komplet i osrodek Radwanita pomiesci z tego co widzialem wiecej niz 5 ekip wiec wynajac calutki :)

radwanita byla wynajeta w calosci! tylko jeden pokoj byl zamkniety i nie dopuszczny do uzytku z racji tego, ze nasi poprzednicy popsuli tam lozka. ale zawsze mozna zrobic turniej po 6 osob z druzyny ;) wtedy zmieszcza sie wszyscy w jednym hotelu...

i znow bubu nie mowisz prawdy:P na ognisko jeszcze przed meczem anglia - usa pojawilo sie kilku kibicow spurs, z reszta po meczu tez byli, ale pogoda zaczela sie psuc. wiec kiedy Wy wyladoaliscie w swietlicy, my pojechalismy na krakowska integrowac sie z druzynami realu i arsenalu.

kapi napisał/a:
dlatego mówię, co można. A co będzie to będzie :)

wiemy, ze jeszcze wiele mozna poprawic, tylko nie wiem czy wystarczy nam dobrych checi i sil na to wszystko. szkoda, ze wszystko sie samo nie robi ;)

i na koniec relacja ze strony cksit:
http://ckstkalwaria.com/?p=1223

oraz ich galeria:
http://www.flickr.com/pho...161946957/show/

Kiepura - 16-06-2010, 13:07

Paulinqa napisał/a:
oraz ich galeria:
http://www.flickr.com/pho...161946957/show/
a mozna sie gdzies do chelsea zapisac??
zawsze lubilem ancelottiego :)

Lenox - 16-06-2010, 21:57

kilka fotek ode mnie :
http://picasaweb.google.pl/Lenox000/Kalwaria2010#


dzięki za milo spędzony czas ,
gratulacje dla organizatorow za suuuper impreze
pozdro:)

one AC Milan there’s only one AC Milan :):)

Paulinqa - 17-06-2010, 13:04

Kiepura napisał/a:
a mozna sie gdzies do chelsea zapisac??

chelsea poland?

oddo - 17-06-2010, 13:07

Beda jeszcze orgaznizowane w tym roku turnieje tego typu ?
dondamajk - 18-06-2010, 18:26

Podsumowując termin od strony techniczno-logistycznej chciałbym zamknąć temat zwrotów zaliczek w związku z wcześniejszą umową odnośnie zwrotów zaliczek (jeśli ktoś nie pamięta, to może odnaleźć sobie w wątku) zwroty wyglądają następująco:

Osoby, które ostatecznie nie dojechały:

Maciek - wpłata 50pln (~38,5% z 130pln)
Snaxx - wpłata 50pln (~38,5% z 130pln)
Nambuz - wpłata 30 pln (~23,1% z 130pln)

Osoby, które przyjechały w zastępstwie i wpłaciły do mnie kaskę:

Rute - wpłata 50pln
Pippo - wpłata 50pln

W związku z tym, że wpłacone było 130pln, a odzyskaliśmy 100pln, do tego wpłacone kwoty nie były równe, trzeba było podzielić zwrot na podstawie zaangażowania. W związku z tym zwroty wyglądają następująco:

Maciek - 38.46pln (~38,5% z 100pln)
Snaxx - 38.46pln (~38,5% z 100pln)
Nambuz - 23.08pln (~23,1% z 100pln)


Przelewy w ciągu tygodnia powinny trafić na Wasze konta z których robiliście przelewy do mnie.

Pozdrawiam

damianek19922 - 18-06-2010, 20:05

Witam jestem nowy w tym towarzystwie i chciałbym się dowiedzieć czy jest tutaj jakaś stała druzyna która reprezentuje MCP czy da się jakoś do niej dostać czy też na każdy turniej jest inny skład?
KluchaMO - 19-06-2010, 00:25

Bacznie obserwuj tematy.
Zasada "kto pierwszy ten lepszy" jest tu jak najbardziej na miejscu.
Widzę, że "młoda krew" jest chętna do gry, to dobrze.
Byle więcej takich osób, a z chęcią odłożę korki na kołek wiedząc, że godnie zastąpicie "starą gwardię".

Maciek - 19-06-2010, 03:52

dondamajk napisał/a:
Przelewy w ciągu tygodnia powinny trafić na Wasze konta z których robiliście przelewy do mnie.


Jeśli chodzi o mnie to mogę poczekać do zlotu. Nie rób sobie kłopotu z przelewem.

damianek19922 - 19-06-2010, 14:38

KluchaMO

Najlepsze połączenie będzie rutyny z młodością.
Także nie musisz odkładać butów na kołek;)

dezali - 19-06-2010, 19:45

klucha po prostu zaczal powaznie brac pod uwage kariere na wybiegu;)

pozdrowienia dla wszystkich uczestnikow pielgrzymki do kalwarii zebrzydowskiej.

damianek19922 - 20-06-2010, 23:29

Rozmawialiście coś z kibicami interu na temat flagi skradzionej przez juve?
Bubu - 23-06-2010, 01:11

Yeah dzis siniak i ślady po zebach znikneły \o/
Tak wracajac myslami do Kalwarii http://www.youtube.com/watch?v=7hpSTgISUDc
Ech... Oby ten rok szybko minal :)

dondamajk - 23-06-2010, 20:01

Nambuz zrzekł się swojego zwrotu w związku z tym Snax i Maciej odzyskują całą swoją wpłatę. Do Snaxa właśnie wyleciał przelew, a z Maciejem rozliczę się na zlocie.

Pozdrawiam

Globus - 25-06-2010, 11:05

damianek19922 napisał/a:
Rozmawialiście coś z kibicami interu na temat flagi skradzionej przez juve?

O czym tu rozmawiać? Nasza wtopa i tyle. Zresztą już tyle zostało powiedziane na ten temat, że nie opłaca się dalej ciągnąć tego wątku :) Pozdro


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group