Forum Milan Club Polonia
Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu

Spotkania - XI Zlot MCP (2010)

Marcu - 24-05-2010, 11:26
Temat postu: XI Zlot MCP (2010)
Czy są już może wstępne informacje, co do miejsca tegorocznego zlotu?
DeCza - 24-05-2010, 22:46

dołączam się również do prośby Marca;) wystarczy mi ilość km z Trójmiasta do celu;)
snaxkaka22 - 24-05-2010, 23:39

Pomorze Środkowe byłoby idealnym miejscem.. :)
kapiMCP - 31-05-2010, 22:40

Oficjalne: w tym roku Wielkopolska :)
DeCza - 31-05-2010, 23:10

dzieki Kapi za info:) - będzie się działo oj będzie:D
sawczen - 01-06-2010, 07:39

Decza śmigasz swoim jak rozumiem? ;) ja jeszcze nie wiem czy będę mógł pojechać swoim autem, bo do tego czasu napewno już będę miał doładowany silnik i raczej mało ekonomiczna będzie jazda w taką trasę, więc w razie czego rezerwuję miejsce :)

Kapi, kiedy więcej szczegółów? :)

pozdro :)

Marcu - 01-06-2010, 18:52

Kapi dzięki za info. Czekam na więcej szczegółów.
DeCza - 01-06-2010, 20:43

Sawczen ty nie rób z samochodu samolotu;) wiem że jeszcze rozpamiętujesz sytuacje jak cie brałem moja czarna kropka;) mam na to świadków:P

będę jechał na pewno moim punciakiem;)


pozdro

DeCza

dondamajk - 01-06-2010, 21:40

No Wielkopolska bardzo cieszy moje serce... bo pierwsze bliżej, po drugie bliżej i po trzecie wiadomo... będzie się krócej jechało na zlot i łatwiej wracało... ;-))

Pozdrawiam i czekam na dalsze szczegóły.

krzysiekACM - 01-06-2010, 22:01

a ja nie jestem zadowolony z takiej lokalizacji, kiedyś bywało lepiej :P
snaxkaka22 - 01-06-2010, 22:46

Jest nadzieja że w końcu nie wrócę ostatni z wyjazdu.. :/
jakub - 28-06-2010, 13:55

O Wielkopolska, to zwiększa moje szanse na przyjazd;)
DeCza - 28-06-2010, 23:03

miasto czy wieś? - domki czy hotel?;) Kapi uchyl rąbek tajemnicy;-)
stejuk - 29-06-2010, 09:17

ej, no Kapi... powiedz ;]
kapiMCP - 29-06-2010, 09:29

Po pierwsze to nie kapi decyduje o takich rzeczach, a po drugie nie jest tak, że "wiemy, ale nie powiemy". Dopinamy kwestię kwatery, a jak co roku pojawiają się schody. Jeżeli tylko miejsce będzie potwierdzone, dowiecie się tutaj pierwsi.
lemon14 - 01-07-2010, 22:37

Dobrze, gdybyśmy znali miejsce zlotu jeszcze w tym tygodniu, bo nie wiem, czy przedłużać członkostwo.
kapiMCP - 01-07-2010, 22:47

Gdybym był na Twoim miejscu i miałbym taki dylemat, to bym nie przedłużył.
lemon14 - 02-07-2010, 00:11

W ubiegłym roku zapisałem się po to, aby uczestniczyć w zjazdach i meczach, niestety praca nie pozwoliła mi na to, dlatego teraz się zastanawiam i wszystko zależy od miejsca zjazdu, bo dla mnie te 45 zł to nie mało.
Kargool - 02-07-2010, 00:31

Ciekawe, bo ja jestem członkiem od kilku lat i również praca nie pozwoliła mi, ani na zjazdy, ani na wyjazdy, a mimo to składkę płacę. Cóż, motywacja bywa różna...
lemon14 - 02-07-2010, 00:43

No niestety motywacja bywa różna, a ja niestety wolę kupić nową koszulkę MILANU (bo poprzednią zgubiłem 3 tygodnie temu i bardzo na tym ubolewam), niż przedłużyć członkostwo a nie korzystać z niego, a nie wykluczam, że jak zjazd będzie blisko to wpłacę składkę i na zlocie się pojawię :)
Kiepura - 02-07-2010, 07:48

zawsze mozesz siedzac w domu, cieszyc sie szalikiem :)
nie marudz i przedluzaj...

krzysiekACM - 02-07-2010, 08:16

Jeśli była informacja że zlot jest w Wielkopolsce, to chyba normalne że będziesz miał blisko....
kapiMCP - 02-07-2010, 10:37

Być może zależy to od tego czy zlot będzie bliżej Leszna czy bliżej Poznania...

A tak już na poważnie, to właśnie na IRC-u kolega obliczył, że koszt członkostwa w MCP wynosi 3,75 zł miesięcznie.

W tej cenie jest gratisowy szalik, możliwość uczestnictwa w Zlocie Letnim, Zlocie Zimowym i każdym organizowanym przez MCP wyjeździe na meczu Milanu w sezonie 2010/11. Plus opcja skorzystania z karnetu ze zniżką na inne mecze.

Jeżeli to kogoś nie przekonuje, to nie wiem cóż można dodać.

Marcu - 02-07-2010, 10:46

lemon14 napisał/a:
W ubiegłym roku zapisałem się po to, aby uczestniczyć w zjazdach i meczach, niestety praca nie pozwoliła mi na to, dlatego teraz się zastanawiam i wszystko zależy od miejsca zjazdu, bo dla mnie te 45 zł to nie mało.


45zł na sezon tu dużo? Może w tym sezonie uda Ci się załapać na wyjazd. Ze zlotem nie powinieneś mieć kłopotu bo jesteś z Wielkopolski. Ludzie przyjadą z drugiego końca Polski, a może i z zagranicy ktoś się pojawi. Dziwne masz dylematy.

Kiepura - 02-07-2010, 14:48

kapi napisał/a:
Jeżeli to kogoś nie przekonuje, to nie wiem cóż można dodać.
jeszcze piekna legitka z mozliwym zdjeciem :))
konrad_acm - 03-07-2010, 12:17

lemon14, pomysl sobie w ten sposób, że na święta dostaniesz od szefa premie (mimo, że się teraz nie zanosi;), MCP rozpocznie zapisy na derby Mediolanu czy inne Juve. Ludzie bedą się zapisywać itd. a Ty przyjdziesz lamentować, że mogłeś wpłacić składkę...

Ja tradycyjnie w ostatniej chwili bankowo zapłacę ;)
Moje szanse na korzystanie z przywilejów członka MCP są nikłe, ponieważ praca i rodzina nie pozostawiają mi zbyt wiele czasu, a na mecz jeśli pojadę to koniecznie chcę zabrać syna więc będzie to wyjazd prywatny.
Jednak Milan Club Polonia umozliwił mi już dwa frantastyczne wieczory na San Siro, jestem członkiewm od dawna i nadal zamierzam wspierać stowarzyszenie choćby tą coroczną składką, a dzięki temu rozwój fanklubu w przyszłości mi się odpłaci.

Pamiętajcie, że Sylvio obiecał powrót złotej ery, będą puchary i pełne stadiony!

FORZA MCP!

tomanonim - 09-07-2010, 10:15

i o to chodzi :)
szacun

Edisonek - 10-07-2010, 13:57

Tak jak już wcześniej ktoś napisał składka 45zł na cały rok to i tak niewiele tym bardziej iż w tej cenie jest mnóstwo atrakcji z których można przy tej okazji skorzystać. Poza tym uważam, że dla każdego KIBICA Milanu mieszkającego bądź pochodzącego z Polski to zaszczyt być Członkiem Milan Club Polonia.

FORZA MILAN

Veerapan - 11-07-2010, 09:38

Dla mnie nie wazne gdzie. Jesli wielkopolska to i tak daleko :P A czy mozna uchylic rabka tajemnicy czy zlot bedzie jak to ostatnimi laty 4dniowy ? To tez kwestia zaplanowania odpowiednio urlopu.
429 - 11-07-2010, 22:39

Czy można dowiedzieć się coś więcej o zlocie 26-29 sierpnia?
Są jeszcze wolne miejsca?

Veerapan - 11-07-2010, 23:43

Zapisy jeszcze sie nie rozpoczely wiec o wolne miejsca bylbym spokojny ;)
kapiMCP - 12-07-2010, 10:35

Tak, zlot będzie jak rok temu w dwóch opcjach: czwartek-niedziela lub piątek-niedziela. Jeszcze dziś powinny pojawić się wszystkie informacje oraz rozpocząć zapisy.
kapiMCP - 12-07-2010, 20:29

Zgodnie z powyższą deklaracją, są już pierwsze - najważniejsze - informacje nt. tegorocznego Zlotu MCP: http://www.milanclubpolon...?id=00&news=185
krzysiekACM - 12-07-2010, 22:48

wpłacone, oczywiście opcja numer 2 :)
wszyscy na zlot!

stejuk - 12-07-2010, 23:06

ktoś tu widać nie może się doczekać ;]
Maciek - 13-07-2010, 00:44

Najlepszy w opisie tego "Centrum Zdrowia i Relaksu" jest ten tekst - "Ośrodek przygotowany jest na przyjęcie osób niepełnosprawnych." - chyba Nas biorą pod uwagę :)

Wszystkie ręce na pokład. Jedziemy! Bawimy się!

Popieram inicjatywe Krzysia!

rangiz - 13-07-2010, 02:32

O cholera, blisko mam w porównaniu z resztą Polski. Tylko w sumie to nowy jestem, ciekawe ilu takich się zjawi...
kuba1899 - 13-07-2010, 10:54

No i pięknie:) Pomorze ma znowu całkiem spoko dojazd (dziękujemy GDDKiA za odcinek do prawie Torunia). Co ciekawe bywałem swego czasu kilka razy w Ślesinie. Przyjemna dziura z tego co pamiętam. Obawiam się natomiast że w nocy najdzie co poniektórych ochota na krótką piesza pielgrzymkę do Lichenia który znajduje się bardzo blisko:)

Tak więc wpłacone, opcja oczywiście jedyna rozsądna:)

snaxkaka22 - 13-07-2010, 18:27

Wprawdzie liczyłem na północną część Wielkopolski, ale mam nadzieje że w końcu uda mi się wrócić stosunkowo szybko :)
Ośrodek na pierwszy rzut oka sprawia pozytywne wrażenie.
Ciekawe czy takie samo wrażenie pozostawimy po sobie w Ślesinie....

Oczywiście opcja czwartek-niedziela :)

Wszyscy na zlot!!!

184 miejsca noclegowe czekają :)

Paulinqa - 13-07-2010, 19:14

jak ktos mi powie jak tam dojechac to sie zastanowie nad przyjazdem ;)
jak na razie zorientowalam sie, ze pkp tam nie dojezdza? nie wiem czy slusznie ;)

Azra - 13-07-2010, 19:35

Nie dojeżdża PKP ale jest autobus z Konina przy samym Dworcu PKP
http://cms.mobiinfo.pl/ro...0-02&IDLinii=67
tu jest rozkład, nie wiem niestety na jakim przystanku należy wysiąść ale stosowne informacje na pewno wkrótce podam.

Pozdrawiam!

LysyACAB - 13-07-2010, 20:41

Nie wiem czy dobrze pomyślane ale dużo ludzi wypłatę ma 10 każdego miesiąca a termin jest do 5 :/
SonaR - 13-07-2010, 20:47

czyli ostatnia wyplate mieli oni 3 dni temu... akurat zeby wplacic na zlot.
Nelson de Jesus - 14-07-2010, 20:31

ja wpłaty za zlot dokonałem wczoraj oczywiście opcja nr 2.

P.S. Jadę samochodem ze Śląska i zapraszam do podróży 3 chetne osoby

pozdRawiam

rangiz - 14-07-2010, 23:49

Wybiera się ktoś z Poznania lub okolic? Niekoniecznie mam zamiar się wbić do auta, ale zawsze lepiej jechać PKP z jakimś czerwono-czarnym fanatykiem ;)

Z Poznania do Konina jest połączenie zwane tanie linie kolejowe ;) niewiele ponad godzinę, więc tym bardziej warto.

radinjo - 15-07-2010, 01:26

88 km... tak blisko, że w tym roku, to już wstyd byłoby nie pojechać ;)
Azra - 15-07-2010, 06:37

rangiz...z Poznania na pewno wybierze się spora stała ekipa powiększona o nowe osoby więc pewnie nie będziesz jechał sam. Bliżej terminu Zlotu jakoś się umówimy na podróż.
kebab - 15-07-2010, 10:30

No to kasa poszła do zobaczenia na zlocie. Pomorze rośnie w siłę
Nelson de Jesus - 15-07-2010, 11:05

jedno miejsce wolne
Aurora - 15-07-2010, 11:47

A ile jest miejsc wolnych na ten zlot ??

Jest PKP do Ślesina z Poznania, tyle, że jedzie przez Piłę.


Pozdrawiam

Azra - 15-07-2010, 12:04

PKP jedzie do Ślesina ale tego obok Bydgoszczy!! Zlot jest w Ślesinie koło Konina.
Paulinqa - 15-07-2010, 12:53

no i ja na 98% bede.
kasa pojdzie pod koniec miesiaca, bo na razie sa inne sa inne wydatki, ale ustalone jest, ze jade.
mam nadzieje, ze ktos z krk bedzie jechal pkp, lub bedzie mial miejsce w samochodzie :)

Mates - 15-07-2010, 12:57

kasa własnie poszła;p oczywiście opcja nr 2.

Aurora napisał/a:
A ile jest miejsc wolnych na ten zlot ??

miejsc jest tyle ilu będzie chętnych. oby jak najwięcej;p

pozdrawiam i do zobaczenia na zlocie!

Bafflo - 15-07-2010, 13:32

Jak ja kocham takie akcje,
Milan w sercu...całe życie wakacje ;p
Jak ja kocham ten stan,
jeśli chodzi o to, to nie jestem tu sam xD

stejuk - 15-07-2010, 13:39

radinjo napisał/a:
88 km... tak blisko, że w tym roku, to już wstyd byłoby nie pojechać ;)

biorę Ciebie za słowo ;p

ps. każdemu zdarza się gorszy dzień i przez chwilę zastanawiałem się nad opcją nr 1, ale oczywiście ta druga opcja zwyciężyła... opcja bez wątpienia lepsza :D do zobaczyska!

SonaR - 15-07-2010, 15:13

w kwestii liczby miejsc to jak zawsze mamy miejsce na ok. 70 osob z mozliwoscia zwiekszenia rezerwacji do ok 80.
Aurora - 15-07-2010, 19:35

Azra napisał/a:
PKP jedzie do Ślesina ale tego obok Bydgoszczy!! Zlot jest w Ślesinie koło Konina.

Wiem, gdzie znajduje się Ślesin, więc nie musisz mi przypominać ! Pociąg z Poznania jedzie przez Piłę i jak zarówno przez Bydgoszcz. Oczywiście z przesiadką !

Ja raczej jestem za drugą opcją, ale kto wie.... Mam nadzieję, że będzie fajnie.

Azra - 15-07-2010, 20:19

Auroro, wierz mi, że do Ślesina w Wielkopolsce nie dojeżdżają pociągi. Tu jest mapa linii kolejowych http://www.pkp.pl/files/plk_Poznan_poznan.jpg i nie ma na niej trasy do Ślesina.
http://www.kolej.one.pl/i...6444&okno=start na tej stronie możesz zobaczyć, że stacja jest tam jest zamknięta.
Potwierdziłam to również w Ośrodku, do Ślesina można dojechać autobusami z Konina i PKP tam nie dojeżdża. Ty piszesz o Ślesinie w kujawsko-pomorskim.

Pozdrawiam

Aurora - 15-07-2010, 21:11

Aha, pomyliłam województwa. Nawet nie zwróciłam uwagę na granicę. Rzeczywiście odległość pomiędzy tymi samymi miejscowości nie jest aż tak znaczna.

Mnie to bez znaczenia. Byleby dojechać na miejsce. Chociaż za busami nie przepadam.

kapiMCP - 15-07-2010, 22:07

Zachęcam wszystkich Zlotowiczów do wybrania dłuższej (i jak dla mnie - jedynej słusznej ;-)) opcji, czyli nr 2 :-)

Jeżeli ktoś nie zauważył, tutaj: http://www.milanclubpolon...topic.php?t=383 Sonar będzie w miarę swoich możliwości informował o napływaniu wpłat.

PS. Osoby niemające dostępu do Panelu dyskusyjnego MCP zapraszam tu: http://www.milanclubpolon...wtopic.php?t=38

SonaR - 15-07-2010, 23:11

ja bede jechal samochodem z bialegostoku przez wawe wiec jak ktos bedzie chcial sie dolaczyc to zapraszam.
Kiepura - 16-07-2010, 07:22

no :)
to moze i ja sie skusze Prezesie :)

kuba1899 - 16-07-2010, 08:39

Widzę że mojemu lokalnemu koordynatorowi wszechobecne ciepło dało się nieco we znaki jak próbuje do nas wierszem pisać ;)

Stejuk, tak jakby to powiedzieć, ciężko by było znaleźć coś bliżej tego twojego Tyfusowa, więc nie wyobrażam sobie byś się z tego wykręcił... :) i myślałeś w ogóle nad opcją 1?? Porąbało cię? karniaczek będzie za to na zlocie!!

Dobra a teraz najważniejsze!! Czy to jest ten Ślesin koło Lichenia, tak Ślesin i z łukiem triumfalnym w środku wsi i niewiele ponad to?? Myślę że warto byłoby podać jakieś szczegółowe dane najazdowe, bo ja już się nieco też pogubiłem. A mogę iść o zakład że przy braku informacji część osób wyląduje w tym drugim Ślesinie. Swoją drogą co z idiota cierpiał na brak kreatywności i nazwał jedna wieś obok drugiej tak samo...

Azra - 16-07-2010, 11:58

Zlot jest w Ślesinie w województwie wielkopolskim i jest to Ślesin obok Konina, nie daleko Lichenia. Nie jest to ten Ślesin obok Bygdoszczy, który znajduje się w kujawsko-pomorskim.
Oczywiście opiszę dokładną drogę dojazdu, dam współrzędne do GPS a nawet sprawdzę ceny biletów autobusowych z Konina jeżeli tylko ktoś tego sobie życzy. Wszystko na pewno pojawi się odpowiednio wcześniej.
Poprzednio też Zloty odbywały się w miejscowościach gdzie nie dojeżdżało PKP i jakoś sobie wszyscy z dotarciem poradzili. Tym razem też nie powinno być problemów, a ja zrobię wszystko, żeby informacje na temat dojazdu były jak najbardziej kompletne.

sawczen - 16-07-2010, 12:03

to co, pomorze znowu na dwa auta?
bo ja jeśli w ogóle jadę, to z dziewczyną, więc potrzeba dla mnie dwóch miejsc w aucie :P
nie wiem czy moje auto da radę po wszystkich modyfikacjach przejechać taką drogę, ale myślę, że nie będzie kłopotu. Jeżeli odpalę swojego wraka, to będę miał miejsce dla 2 niedużych osób :P

baker - 16-07-2010, 12:21

kuba1899 napisał/a:
Dobra a teraz najważniejsze!! Czy to jest ten Ślesin koło Lichenia, tak Ślesin i z łukiem triumfalnym w środku wsi i niewiele ponad to??

Tak, to ten Ślesin, a łuk triumfalny jest niesamowity ;) Faktycznie nic więcej tam nie ma, ale czy potrzeba nam było jakiś 'zabytków' (poza sklepami monopolowymi) przy okazji ostatnich zlotów? No chyba, że wracamy do koncepcji zjazdów w Krakowie? :>

kapiMCP - 16-07-2010, 12:58

Informację na stronie uzupełniliśmy o fragment "koło Konina", aby nie było niedomówień :)
kuba1899 - 16-07-2010, 13:17

Nie chodzi mi o narzekanie na miejscówkę!! Źle mnie nie zrozumcie. Ośrodek wygląda petarda i aż boję się co może się stać z tym pamiętając weselników i ich wybryki na ognisku...:
http://www.oswgwarek.pl/i...Rekreacja/8.jpg

Czado - twoja rola by do tego nie dopuścić... lol
po prostu nie chciałbym się pomylić po drodze i stracić wiele cennego czasu:) A byłem w tym Ślesinie z łukiem triumfalnym kilka razy, dlatego się pytam:) Miejscowość kojarzę miło a ośrodek naprawdę wygląda fantastycznie!!

BAKER! BROŃ BOŻE MIEJSKIE ZLOTY!! Ja jestem jednym z tych co ośrodki popiera najbardziej!!

Agata - nie chodzi mi też o to że źle jest cokolwiek opisane. po prostu jestem zszokowany że są 2 ślesiny obok siebie (blisko siebie). I wiem że niektórzy już jadąc zaczną tankować coś więcej niż paliwo:) Jak patrzyłem na połączenia kolejowe, to byłem święcie przekonany że to ten do którego mam jechać (chociaz zastanawiałem się co to za super tory są że w 3 godziny bym dojechał) :)

Azra - 16-07-2010, 13:24

Kuba - spoko, ja też w pierwszej chwili kiedy szukałam Ośrodków byłam w szoku, że z Bydgoszczy do Ślesina dojadę pociągiem w 30 minut :) Ale wystarczy trochę się ogarnąć i poszukać na mapie :)

Jestem pewna, że będzie tam fantastycznie a co do wesel to tradycyjnie na pewno jedno jest w planie :D

Kiepura - 16-07-2010, 13:37

kuba1899 napisał/a:
Czado - twoja rola by do tego nie dopuścić... lol
do czado, patrzac na date ostatniego logowania, to moze lepiej zadzwon ;)

Azra napisał/a:
Oczywiście opiszę dokładną drogę dojazdu, dam współrzędne do GPS a nawet sprawdzę ceny biletów autobusowych z Konina jeżeli tylko ktoś tego sobie życzy.
nie musisz sie azra fatygowac... wszystko (wraz ze wspolrzednymi) opisane jest na stronie osrodka :)
DeCza - 16-07-2010, 22:55

Kuba1899 na mnie możesz liczyć jeżeli chodzi o nocne budzenie;) kto wygra mecz..:D no kto?!;)
saylent - 17-07-2010, 00:39

SonaR napisał/a:
ja bede jechal samochodem z bialegostoku przez wawe wiec jak ktos bedzie chcial sie dolaczyc to zapraszam.

Kiepura napisał/a:
no :)
to moze i ja sie skusze Prezesie :)

Na tę chwilę to i ja byłbym chętny.

Po wielu latach obserwacji w końcu dołączyłem do szacownego grona. Skutecznym wabikiem okazał się szalik... no i w końcu wypadałoby się zameldować na SS i na zlocie ; )

Swoją ostateczną decyzję uzależniam jeszcze od możliwości urlopowych, ale bardziej jest to kwestia wyboru opcji. Wolałbym oczywiście bramkę numer dwa, ale i jedynkę jestem w stanie ścierpieć, tyle, że wtedy musiałbym pewnie podróżować w pojedynkę, co najwspanialszym rozwiązaniem nie jest.

Maciek - 17-07-2010, 01:48

kuba1899 napisał/a:
Ośrodek wygląda petarda i aż boję się co może się stać z tym pamiętając weselników i ich wybryki na ognisku...:
http://www.oswgwarek.pl/i...Rekreacja/8.jpg

Petarda to dopiero jest ta super ciuchcia z linka który podrzuciłeś!:) Kuba jak bedziesz na zlocie pierwszy to przyjedz po mnie do Konina tym wagonem! Ale bedzie sie tam super... grało w szachy:) Już sie nie moge doczekac!

Pippo - 17-07-2010, 10:54

wpłacone, opcja nr 2

Czy ktoś z organizatorów mógłby mi powiedzieć, na jakim boisku będziemy rozgrywać turniej? ;p

Tradycyjnie apel do ludzi z Krakowa. Jeśli planujecie wyjazd samochodem, weźcie mnie pod uwagę, bo chętnie się dolacze
pzdr

Majkelinho - 17-07-2010, 19:51

Siemano ludzie ;) Jestem nowym członkiem, rozważam wyjazd na ten zlot, składka członkowska wiadomix opłacona;) Powiedzcie mi czy jedzie ktoś z Wrocka lub okolic;)
Pozdr!

DeCza - 17-07-2010, 19:52

czy będzie w tym roku karaoke?;) - rok temu to był strzał w dziesiątkę;]
Sebinho - 17-07-2010, 20:45

witam jesli ktos nie wie jak bedzie jechac na zlot to mam 4 miejsca w aucie takze jak ktos chetny to pisac 9704732 moje gg ; )
dondamajk - 17-07-2010, 20:53

DeCza napisał/a:
czy będzie w tym roku karaoke?;) - rok temu to był strzał w dziesiątkę;]

Dobrze goda!!

A ja mam pytanko do delegacji Poznańskiej... chcecie mnie przygarnąć do jakiegoś bardziej przystępnego, niż pociąg, środka transportu na trasie Poznań->Ślesin?? ;-)

snaxkaka22 - 18-07-2010, 11:33

W sumie Majk za zeszłoroczne występy w ekipie WLKP niejako należy nam się transport z Poznania do Ślesina..
Azra - 18-07-2010, 11:54

Jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie wynająć busa z Poznania żeby wszystkich przetransportować :) Narazie jeszcze nie wiemy jak dotrzemy do Ślesina ale na pewno o Tobie pomyślimy Majk :)
dondamajk - 18-07-2010, 13:02

Azra napisał/a:
Jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie wynająć busa z Poznania żeby wszystkich przetransportować :)

Myślałem właśnie nad tym czy takie rozwiązanie wybierzecie...
Azra napisał/a:
na pewno o Tobie pomyślimy Majk :)

Podziękował z góry... bardzo chętnie skorzystam, bo pociąg wypełniony śmierdzielami, to żadna konkurencja w stosunku do busa wypełnionego milanistami. ;-)))

dondamajk - 19-07-2010, 11:39

Wpłacone, oczywiście opcja 2... miejmy nadzieję, że żadna "niespodziewajka" nie wyskoczy... ;-))
snaxkaka22 - 19-07-2010, 18:29

Kasa poszła, oczywiście opcja czwartek-niedziela :))

Teraz pozostaje czekać na jakąś rozsądną propozycje transportu z Poznania do Ślesina..

maycka - 20-07-2010, 00:05

DeCza napisał/a:
czy będzie w tym roku karaoke?;) - rok temu to był strzał w dziesiątkę;]


O tak, karaoke w zeszłym roku było wyjątkowo udane. Głos odzyskałem we wtorek :)

Azra - 20-07-2010, 12:49

Z tym busem z Poznania to nie jest taki zły pomysł. Znalazłam ofertę w następujących cenach:
auto 9 osobowe - 1,10 za 1km
19 osobowe - 1,80 za 1km
21 osobowe - 1,90 za 1 km

Transport z Dworca PKP w Poznaniu pod Ośrodek. Gdyby znalazła się odpowiednia ilość chętnych wyszło by to około 30zł od osoby w jedną stronę. Trzeba to poważnie przemyśleć :D

Pepe - 21-07-2010, 12:16

No i pewnie z 1000 zł zaliczki trzeba będzie zostawić u właściciela busa :).
Azra - 21-07-2010, 14:14

Pippo napisał/a:

Czy ktoś z organizatorów mógłby mi powiedzieć, na jakim boisku będziemy rozgrywać turniej? ;p

Przepraszam, że dopiero teraz odpowiadam ale umknął mi Twój post. Boisko ma nawierzchnię trawiastą.

SzmalecMCP - 21-07-2010, 17:33

Hallo hallo, a jak się Śląsk organizuje?! Ja juz kase wpłaciłem, oczywiście opcja numero due inaczej być nie może. "...Teraz pozostaje czekać na jakąś rozsądną propozycje transportu;)"
ajva - 21-07-2010, 18:16

Ja i Spidi też chętnie byśmy się z kimś zabrali jakimś samochodem. Jeśli nie będziemy mieć żadnej propozycji, to przyjedziemy motorem, jak tylko pogoda na to pozwoli.
DeCza - 21-07-2010, 22:11

Ajva fajnie że będziecie:) kompletuje się niezła paczka do tegorocznego śpiewania;)

Maycka głos straciłeś nie od śpiewania tylko od...;)

pozdrawiam

DeCza

Marcu - 22-07-2010, 12:15

ajva napisał/a:
Ja i Spidi też chętnie byśmy się z kimś zabrali jakimś samochodem. Jeśli nie będziemy mieć żadnej propozycji, to przyjedziemy motorem, jak tylko pogoda na to pozwoli.


Byle by nogi znów nie uszkodził i kolejny raz nie musiał się męczyć w drodze powrotnej.

caśka - 22-07-2010, 17:15

dondamajk napisał/a:
DeCza napisał/a:
czy będzie w tym roku karaoke?;) - rok temu to był strzał w dziesiątkę;]

Dobrze goda!!

A ja mam pytanko do delegacji Poznańskiej... chcecie mnie przygarnąć do jakiegoś bardziej przystępnego, niż pociąg, środka transportu na trasie Poznań->Ślesin?? ;-)

Jeśli chodzi o delegację poznańską to na pewno jedzie samochód z Poznania i będą wolne miejsca - ile to zależy o tego ilu chętnych się zgłosi, bo może nas jechać w sumie 6 lub 5. Także zapraszamy kolegów z pomorza /Szczecin, Słupsk.../, którzy w ubiegłym roku tak dzielnie wspomagali drużynę w Wielkopolski do podróży z Camlotem.
Innych chętnych również!

snaxkaka22 - 22-07-2010, 18:12

caśka napisał/a:
Także zapraszamy kolegów z pomorza /Szczecin, Słupsk.../, którzy w ubiegłym roku tak dzielnie wspomagali drużynę w Wielkopolski

Piknie :) Na taką propozycję czekałem :D
Camlot szczegóły ustalimy pod koniec sierpnia

Pozdrawiam

ajva - 22-07-2010, 19:37

Marcu napisał/a:
ajva napisał/a:
Ja i Spidi też chętnie byśmy się z kimś zabrali jakimś samochodem. Jeśli nie będziemy mieć żadnej propozycji, to przyjedziemy motorem, jak tylko pogoda na to pozwoli.


Byle by nogi znów nie uszkodził i kolejny raz nie musiał się męczyć w drodze powrotnej.

Spidi już po operacji i rehabilitacji, więc nogę ma praktycznie sprawną w 99%. Nawet pierwszy mecz ma już za sobą. Jednak jak sam mówi na tym zlocie planuje być "głównym polewającym".

dondamajk - 22-07-2010, 19:39

caśka napisał/a:
Także zapraszamy kolegów z pomorza /Szczecin


Jeśli bus z Poznania nie wypali, to ja oczywiście jestem IN i bardzo dziękuje za propozycję. ;-)

SzmalecMCP - 22-07-2010, 21:12

Cytat:
Spidi już po operacji i rehabilitacji, więc nogę ma praktycznie sprawną w 99%. Nawet pierwszy mecz ma już za sobą.
takie wieści mnie b.cieszą;) i mam nadzieję, że bedzie ekipe z śląska wspierał, jako "...grający trener" A po turnieju będzie mile widziany jako "główny polewający" :D
saylent - 24-07-2010, 15:26

No to jak z tą Warszawą? Bo ja od jakiegoś rozsądnego transportu uzależniam wyjazd. ;)
karol k. - 27-07-2010, 12:03

full opcja druga zapłacona.
p.s.
którego dnia ta pielgrzymka?

Mani - 28-07-2010, 22:03

ja będę jechał na zlot w piątek rano z Gdyni. Mam 3 wolne miejsca. Chętnych zapraszam,najlepiej na priv
kichasmok - 29-07-2010, 11:23

Czy jedzie ktoś z woj. opolskiego na zlot ?
kapiMCP - 29-07-2010, 12:01

Ja jadę. I chętnie bym się z kimś zabrał - w grę wchodzą również wycieczkowicze ze Śląska, gdyż to w miarę po drodze.
kichasmok - 29-07-2010, 12:05

kurcze ale ja bym jechał pierwszy raz i nie bardzo to ogarniam i tez bym się chciał zabrać:)
kapiMCP - 29-07-2010, 12:11

Zorganizuj samochód i kierowcę, a reszta pójdzie gładko ;)
snaxkaka22 - 29-07-2010, 19:00

Krzysiu jak w tym roku sytuacja pirotechniczna się przedstawia..?

Organizujemy coś?
Mi zostało kilka "gadżetów" po ostatnim meczu ligowym z jednej z niższych klas rozgrywkowych w polskiej lidze..

Fajnie byłoby co nie co odpalić w sobotni wieczór..

Paulinqa - 29-07-2010, 20:16

pieniazki za chwile ida :)
opcja oczywisci czwartek-niedziela.
wplacam, ale to jeszcze nie znaczy, ze bede na 100%.

krzysiekACM - 29-07-2010, 22:12

Snax napisał/a:
Krzysiu jak w tym roku sytuacja pirotechniczna się przedstawia..?

przyjdzie jeszcze na to czas, ale to że będzie piro jest oczywiste ;)

royako - 30-07-2010, 14:36

Jestem tu zupełnie nowy ;] Mam pewne wątpliwości, ale poważnie rozważam przyjazd na zlot, dlatego mam pytanie. Jedzie ktoś przez Gniezno? ;>
Maciek - 30-07-2010, 17:33

royako napisał/a:
Mam pewne wątpliwości.

Stary uwierz, że słowo "wątpliwości" powinno być Ci obce, jeśli przyjedziesz to na 100% nie będziesz miał takowych przed kolejnym zlotem, wręcz przeciwnie - nie będziesz mógł się go doczekać!

royako - 30-07-2010, 17:41

Maciek, domyślam się, ale zawsze najgorzej się zdecydować :D
rangiz - 30-07-2010, 19:02

Nie Ty jedyny jedziesz po raz pierwszy ;)
Veerapan - 30-07-2010, 20:36

saylent napisał/a:
No to jak z tą Warszawą? Bo ja od jakiegoś rozsądnego transportu uzależniam wyjazd. ;)

Ja jade z Warszawy, prawdopodobnie z Kiepura. Opcja 3-dniowa, wyjazd w czwartek bardzo poznym wieczorem albo w piatek o świcie. 100 % pewnosci dopiero w drugiej polowie sierpnia.
Jak komus odpowiada to 2 miejsca wolne.

Piotrek - 30-07-2010, 22:38

Kaska dziś poszła.Ten zlot to mój urlop na ten rok.Zabawa będzie przednia jak co rok.DISCO POLO RZĄDZI ORAZ "IZOLATOR BOGUCHWAŁA".
Maciek - 31-07-2010, 01:39

Piotrek napisał/a:
IZOLATOR BOGUCHWAŁA

...to drużyna jest wspaniała! Ktoś z Wwa wybiera sie w czwartek w godzinach rannych bądź południowych?

Piotrek - 31-07-2010, 08:44

Ja będę jechał.Co do środka transportu to się jeszcze zobaczy
SonaR - 31-07-2010, 09:05

jak pisalem ja bede jechal przez warszawe. w warszawie mysle ze powinienem byc w czwartek ok. godz 13:00. chetni na priv.
sawczen - 31-07-2010, 13:03

kasa wpłacona, opcja 2, ale w niedzielę po zlocie chyba do pracy :P
no i jadę z dziewczyną ;)

Mani - 31-07-2010, 20:52

Jest chętny do mojego auta. Wyjeżdżam z Gdyni w piątek rano. Mogę zabrać kogoś po drodze. Mam jeszcze 1 miejsce
katjusz - 02-08-2010, 21:52

Mani jak masz jeszcze miejsce to sie chetnie zabiore!
snaxkaka22 - 02-08-2010, 23:23

Pytanie do organizatorów...

Czy na terenie ośrodka znajduje się boisko do siatkówki (oblegane na poprzednim zlocie) lub kosza?

kapiMCP - 02-08-2010, 23:58

Jest już informacja nt. "ramówki" Zlotu: http://www.milanclubpolon...?id=00&news=188 :)
Azra - 03-08-2010, 08:14

Tak, na terenie Ośrodka jest boisko do siatkówki.
Kiepura - 03-08-2010, 22:17

Veerapan napisał/a:
wyjazd w czwartek bardzo poznym wieczorem albo w piatek o świcie.
albo w piatek wieczorem ;)

Mani napisał/a:
Wyjeżdżam z Gdyni w piątek rano.
bedzie piwo :P
Mani - 04-08-2010, 10:02

przykro mi Kiepura, piwa nie będzie.
krzysiekACM - 04-08-2010, 17:12

ej mamuty, co jest z Wami?
zapisywać się na zlot! jeszcze dużo miejsc, nie ma się nad czym zastanawiać, wpłacać kaskę i widzimy się na koniec miesiąca

Aurora - 04-08-2010, 17:26

No fakt, mało osób się zapisało.

Dziś wpłaciłam. Oczywiście opcja nr 2. Nie mogę sie doczekać tego zlotu.

snaxkaka22 - 04-08-2010, 23:16

krzysiekACM napisał/a:
ej mamuty, co jest z Wami?
zapisywać się na zlot! jeszcze dużo miejsc, nie ma się nad czym zastanawiać, wpłacać kaskę i widzimy się na koniec miesiąca

Zgadza się, póki co nie wygląda to najlepiej..
Zapisywać się!!!

PS. liczę na rekordową frekwencje w tym roku.

DeCza - 04-08-2010, 23:21

50 osob to nie tak mało nie przesadzajcie:P
Paulinqa - 05-08-2010, 00:24

jak na tylu czlonkow w fk to jest mala frekwencja nie oszukujmy sie.
dlatego zapisywac sie! to moj pierwszy zlot w tym towarzystwie i ma byc niezapomniany.

dondamajk - 05-08-2010, 00:30

Liczy się jakość nie ilość... ;-)
milanito - 05-08-2010, 00:43

Wybieram się w piątek z Kamiennej Góry przez Wrocław. Mam 2-3 wolne miejsca.
Maciek - 05-08-2010, 08:54

dondamajk napisał/a:
Liczy się jakość nie ilość... ;-)

Otóż to ! :) I tak będzie zajebiście!

dezali - 05-08-2010, 08:54

no proszę, jeśli się nie mylę co do osoby, miło będzie spotkać na zlocie jednego ze współtwórców MCP:)

do zobaczenia w takim razie

kapiMCP - 05-08-2010, 09:19

Dezali, nie mylisz się. Milanito - powrót po latach, hehe.
radinjo - 05-08-2010, 10:14

ok, zapłacone, przypomniało mi się, że do dzisiaj jest termin :) ... wyjeżdżam w piątek około 11.00 z Torunia, jak ktoś nie ma jeszcze transportu to proszę pisać na privie (2-3 miejsca mam wolne).
Jass - 05-08-2010, 13:32

witam wszystkich
jestem nowym członkiem MCP i zapisałem się na tegoroczny zjazd, kasę wpłaciłem w poniedziałek ale nie dostałem żadnego potwierdzenia o przyjęciu zgłoszenia. Dziś mija termin wpłat i odrobine się obawiam bo nie chciałbym przegapić tej imprezy.

Marcu - 05-08-2010, 17:26

Jass napisał/a:
witam wszystkich
jestem nowym członkiem MCP i zapisałem się na tegoroczny zjazd, kasę wpłaciłem w poniedziałek ale nie dostałem żadnego potwierdzenia o przyjęciu zgłoszenia. Dziś mija termin wpłat i odrobine się obawiam bo nie chciałbym przegapić tej imprezy.


W panelu dyskusyjnym MCP na tym forum jest lista osób, ktore wpłaciły na zlot. Skoro jesteś nowym członkiem możesz nie mieć dostępu do tego pokoju, więc napisz prywatną wiadomość do Sonara, Kiepury lub Kapiego. Oni Cię wpuszczą.


Nie jest nas aż tak mało. Może będzie troszke kameralnie ale przynajmniej debiutanci będą mieć szansę poznać wszystkich osobiście, a nie tylko towarzyszy z domku. Wstyd się przyznać ale nawet ja, mimo obecności na zlotach i wyjazdach nie znam wszystkich osobiście.

Jass - 05-08-2010, 19:41

Dzięki
Mam już dostęp do panelu i wpłata została zanotowana a więc jadę, oczywiście opcja 2.


Dla chętnych jadę z Poznania furą i będę miał 3 lub 4 miejsca wolne ( w zalezności od ilości bagaży:) )

Azra - 06-08-2010, 10:43

Zgłosiło się do mnie kilka osób, kóre są zainteresowane transportem z Poznania. Jeżeli są jeszcze inni, którzy chcą zabrać się z kimś autem to proszę o kontakt na pm. Postaram się jakoś to zorganizować i ewentualnie załatwić dodatkowy samochód. Z tego co wiem to z Poznania jak narazie ruszają 3 auta a chętnych do transportu jest około 8 osób.

Pozdrawiam

Azra - 08-08-2010, 19:42

Trochę spraw organizacyjnych:
- poproszę, te osoby, które chcą być zakwaterowane razem w domkach o kontakt ze mną na PM i podanie swoich numerów MCP, domki są głównie 2 i 3 osobowe oraz jeden 4 osobowy

- jeżeli ktoś z Was jest wegetarianinem również poproszę o zgłoszenie tego do mnie na PM i podanie swojego imienia i nazwiska, będzie przygotowane menu wegetariańskie dla tych osób podczas imprezy w Chacie Grillowej

- chętnych do wykupienia wyżywienia również poproszę o kontakt na PM i podanie jakie to mają być posiłki
Ceny:
Śniadanie - 14zł/osobę
Obiad - 18zł/osobę
Kolacja - 14zł/osobę
jednak Ośrodek posiada również inną ofertę gastronimiczną w postaci 2 mini barów gdzie można zakupić kebaby etc. oraz jeden barek,w którym można zjeść zupę, jakieś mięsko, pierogi itd. również do centrum Ślesina z Ośrodka jest 15 minut piechotą i tam też mozna coś zjeść
większość domków ma w swoim wyposażeniu czajnik elektryczny

Pozdrawiam

P.S. W wolnym czasie polecam też wycieczkę do Lichenia, to około 10 minut autem od Ślesina a robi wrażenie :)

Marcu - 08-08-2010, 22:29

Na PM czy na PW?? Tak czy inaczej MCP014 i MCP018 proszę zakwaterować razem.
Paulinqa - 09-08-2010, 00:57

a ja po raz kolejny mam zapytanie, czy ktos bedzie z krk jechal samochodem i ma miejsce?
co do domku, niestety prawie nikogo z Was nie znam i mi o wsio rybka ;)

radinjo - 09-08-2010, 08:34

Azra napisał/a:
Trochę spraw organizacyjnych:
- poproszę, te osoby, które chcą być zakwaterowane razem w domkach o kontakt ze mną na PM i podanie swoich numerów MCP, domki są głównie 2 i 3 osobowe oraz jeden 4 osobowy

Azra, czy istnieje możliwość rezerwacji np. dwójki przez osoby, które przyjeżdżają na zlot w inne dni? Ja (MCP 065) wyląduję w Ślesinie w piątek około 12.00, a kolega Stejuk (MCP 528) urzęduje tam już od czwartku. W razie odpowiedzi, że można, poprosimy o rezerwację dwójki, ewentualnie razem w trójce.

Pippo - 09-08-2010, 09:27

Paulinqa napisał/a:
a ja po raz kolejny mam zapytanie, czy ktos bedzie z krk jechal samochodem i ma miejsce?

Ja również jestem zainteresowany transportem z Krakowa, także Carlo/dezali/Czado dajcie Nam znać co i jak. :)

kapiMCP - 09-08-2010, 09:51

Marcu napisał/a:
Na PM czy na PW?

"Private Message" i "Prywatna Wiadomość" są często używane na forach zamiennie, zapewne to miała na myśli Agata.

radinjo napisał/a:
Azra, czy istnieje możliwość rezerwacji np. dwójki przez osoby, które przyjeżdżają na zlot w inne dni?

Dzień przyjazdu nie ma w tym przypadku znaczenia.

krzysiekACM - 09-08-2010, 12:03

radinjo napisał/a:
Azra napisał/a:
Trochę spraw organizacyjnych:
- poproszę, te osoby, które chcą być zakwaterowane razem w domkach o kontakt ze mną na PM i podanie swoich numerów MCP, domki są głównie 2 i 3 osobowe oraz jeden 4 osobowy

Azra, czy istnieje możliwość rezerwacji np. dwójki przez osoby, które przyjeżdżają na zlot w inne dni? Ja (MCP 065) wyląduję w Ślesinie w piątek około 12.00, a kolega Stejuk (MCP 528) urzęduje tam już od czwartku. W razie odpowiedzi, że można, poprosimy o rezerwację dwójki, ewentualnie razem w trójce.

Sorry że tutaj na ogólnym, ale jak już Radek napisał to daj nam Agata domek 3 osobowy: Ja(068), Stejuk(528) i Radinjo(065)

SonaR - 09-08-2010, 22:06

http://www.milanclubpolon...?id=00&news=189
radinjo - 09-08-2010, 23:21

krzysiekACM napisał/a:
Sorry że tutaj na ogólnym, ale jak już Radek napisał to daj nam Agata domek 3 osobowy: Ja(068), Stejuk(528) i Radinjo(065)

właaaśnie tak :) ...

maxik1982 - 10-08-2010, 18:50

Prosze o zakwaterowanie nas(ja i moja dziewczyna) do jednego pokoju naturalnie:)Moj nr to 801 a jej nr zgloszeniowy to 10361...dziekuje mam nadzieje ze to wystarczy.pozdr.
dondamajk - 10-08-2010, 20:56

Przepraszam za mało wyrafinowane porównanie.. ale jak dobrze pamiętam Azra prosiła o PWki... a tak jeden spryciarz napisze w ogólnym temacie i tylko kwestią czasu jest jak reszta baranków podąży cięgiem za nim... ehhh i dziwić się potem, że w Polsce jest jak jest.
kapiMCP - 10-08-2010, 21:18

Dodajmy, że jest tak również we Włoszech i Rumunii.
marz - 11-08-2010, 06:38

a mnie interesuje czyktoś wybiera sie na zlot z okolic Olsztyna, warm-maz badz podlasia... mozna by sie zorganizowac, aby męczył się tylko 1 kierowca podczas podróży na i ze zlotu;)
PS: sa jakies dane na temat stosunku płci żeńskiej i męskiej na tegorocznym zlocie? ;P
pozdro

Kiepura - 11-08-2010, 08:19

danych o stosunkach tutaj nie znajdziesz, ale rafciu gdybys uwazniej czytal watek, to znalazlbys za 3 info, w ktorych sonar (podlasie) trabil, ze jedzie z podlasia...
Marcu - 11-08-2010, 18:13

dondamajk napisał/a:
Przepraszam za mało wyrafinowane porównanie.. ale jak dobrze pamiętam Azra prosiła o PWki... a tak jeden spryciarz napisze w ogólnym temacie i tylko kwestią czasu jest jak reszta baranków podąży cięgiem za nim... ehhh i dziwić się potem, że w Polsce jest jak jest.


Jeśli o mnie chodzi to napisałem też PW. ;)

witusix - 11-08-2010, 21:40

czy sa jescze wolne miejsca?
SonaR - 11-08-2010, 22:33

sa jeszcze 2 wolne miejsca.
dondamajk - 12-08-2010, 18:20

Marcu napisał/a:
Jeśli o mnie chodzi to napisałem też PW. ;)

Odpowiem cytatem z Kazika:

"Widzę to co widzę i w ogóle się nie wstydzę, niech się wstydzi ten co robi, nie ten co widzi"

Także pozostawiam moją poprzednią wypowiedź do dowolnej interpretacji, nie była skierowana do nikogo personalnie... jak kto się poczuwa. Ewentualnie w ramach podpowiedzi dla kolejnych wyjątkowych, aby wiedzieli co powinni zrobić, żeby maksymalnie ułatwić życie tym co za free nam ten zlot ogarniają. ;-)

Nelson de Jesus - 12-08-2010, 21:34

witam mam jeszcze jedno wolne miejsce wyruszam z oswiecimia w czwartek w dniu rozpoczecia zlotu chetnych prosze o wiadomosc na priv
Pepe - 12-08-2010, 22:17

Kibice GKS Katowice zgłaszajcie się do Nelsona. On się Wami zaopiekuje. Dida - ;)
kapiMCP - 12-08-2010, 22:32

Marz: wygląda na to, że Zlot umili nam obecność jedenastu Milanistek :-)
dondamajk - 13-08-2010, 00:16

kapi napisał/a:
jedenastu Milanistek


"A to Ci... a właśnie." No proszę, kto by się spodziewał. ;-)

krzysiekACM - 13-08-2010, 08:09

to może zmontują dziewczyny jedną drużynę na turniej w nogę? ;)
Aurora - 13-08-2010, 09:33

krzysiekACM napisał/a:
to może zmontują dziewczyny jedną drużynę na turniej w nogę? ;)

A co z tego będziemy miały? ;P Jeszcze zastanawiam się.... 11 kobiet to nie tak dużo, ale w zupełności wystarczy.

Azra - 13-08-2010, 10:25

Jedyny turniej w jakim mogę brać udział to turniej w piciu...:D Ktoś się na to pisze? ;)
kapiMCP - 13-08-2010, 11:03

Aurora napisał/a:
11 kobiet to nie tak dużo, ale w zupełności wystarczy.

Najnowsze doniesienia mówią, iż ta liczba może być nawet bliższa trzynastu... :) natomiast nawet dziesięć kobiet przy około siedemdziesięcioosobowej grupie kibiców piłki nożnej uważałbym za bardzo liczną grupę. I tylko się z tego cieszyć.

caśka - 13-08-2010, 11:54

krzysiekACM napisał/a:
to może zmontują dziewczyny jedną drużynę na turniej w nogę? ;)

OK, ale 11 dziewczyn gra przeciwko drużynie męskiej 5-cio osobowej!!!

dondamajk - 13-08-2010, 12:03

Azra napisał/a:
Ktoś się na to pisze? ;)

Ja, nie pije już z 1,5 miesiąca, więc będzie trzeba "odreagować". ;-P

kapi napisał/a:
natomiast nawet dziesięć kobiet przy około siedemdziesięcioosobowej grupie kibiców piłki nożnej uważałbym za bardzo liczną grupę. I tylko się z tego cieszyć.

Dokładnie, zazwyczaj te proporcje zmierzają raczej w kierunku promili niż procentów... ;-P

kuba1899 - 13-08-2010, 12:56

Azra napisał/a:
Jedyny turniej w jakim mogę brać udział to turniej w piciu...:D Ktoś się na to pisze? ;)

JA! Ze względu na bardzo kontuzjogenny sezon, w tym roku pozostanie mi chyba tylko uczestnictwo w turnieju który proponuje Agata:)

Azra - 13-08-2010, 14:12

Widzę, że turniej będzie obsadzony mocnymi zawodnikami :)
Marcu - 13-08-2010, 16:15

No to liczna eikipa dziewczyn w tym roku się szykuje.
Ja to mogę w obu turniejach uczestniczyć ;)

radinjo - 13-08-2010, 20:15

Azra napisał/a:
Jedyny turniej w jakim mogę brać udział to turniej w piciu...:D Ktoś się na to pisze? ;)

zależy jakie są przewidziane nagrody? ;)

Azra - 13-08-2010, 20:19

radinjo, tytuł Naczelnego Pijaka MCP jest wystarczającą nagrodą i wielkim zaszczytem, nie mówiąc już o szacunku :)
Mates - 14-08-2010, 00:31

Azra napisał/a:
Jedyny turniej w jakim mogę brać udział to turniej w piciu...:D

w tego typu zawodach zawsze chętnie biorę udział:D także zgłaszam swoją kandydaturę;p

da zobaczenia na zlocie:D

Maciek - 14-08-2010, 01:51

Azra napisał/a:
Widzę, że turniej będzie obsadzony mocnymi zawodnikami :)

I ja jak co roku nie zostawie Was samych Agatko i Kubusiu :)

krzysiekACM - 14-08-2010, 17:00

Dobra, czas na ogłoszenie parafialne:

Jak co roku, tak i teraz na zlocie pojawi się kibolska pirotechnika.

Robię zbiorcze zamówienie na race, koszt jednej sztuki to 18 zł.

Wszystkich chętnych którzy chcą nabyć race, proszę o kontakt na priv gdzie podam dane do przelewu, wszyscy którzy zamówią race, dostaną je ode mnie na zlocie.

W czwartek (19 sierpnia) będe robił zamówienie, więc kasa musi do mnie wpłynąć najpóźniej tego samego dnia. Zapraszam wszystkich piromanów ;)

Dla zachęty fotki z poprzednich lat:




Azra - 15-08-2010, 18:53

Chciałam przypomnieć o przesłaniu do mnie informacji o zakwaterowaniu w domku. Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś życzenia co do zakwaterowania to proszę o jak najszybszą informację.
matti - 16-08-2010, 07:16

Jadę z Mysłowic w czwartek, mam dwa wolne miejsca.
Mani - 18-08-2010, 00:37

Przypominam, że jadę w piątek z Gdyni. Mam 2 wolne miejsca. Mogę po drodze kogoś zgarnąć. Chętni PW.
maycka - 19-08-2010, 12:08

Ja wybieram się samochodem z Warszawy w czwartek ok. 16-17 i mam 2 miejsca wolne. Jak jest ktoś chętny to czekam na info
Azra - 19-08-2010, 12:31

Gdyby ktoś był zainteresowany to są jeszcze dwa wolne miejsca!!
DeCza - 19-08-2010, 15:29

wybieram sie z Gdańsk w czwartek - jedno miejsce sie zwolniło informacje na priv.


nieaktualne

stejuk - 20-08-2010, 11:40

w wyniku pewnych niespodziewanych komplikacji odpadł mi transport w czwartek ;/ jedzie może ktoś z trójmiasta lub kujawsko-pomorskiego? z chęcią bym się dosiadł :D
Kiepura - 20-08-2010, 14:59

post wyzej masz chetnego :)
Azra - 22-08-2010, 20:39

Chciałam tylko przypomnieć, że w tym roku, już 3 raz z rzędu będziemy w czwartkowy wieczór emocjonować się meczem Lecha w Europejskich Pucharach :P
krzysiekACM - 22-08-2010, 21:01

a ja chciałem przypomnieć że jest to zlot kibiców Milanu i barwy swoich polskich klubów zostawcie w domu, to do wszystkich :)
snaxkaka22 - 22-08-2010, 21:12

Krzysiu dobrze prawi, polejcie mu!
Azra - 22-08-2010, 21:15

ale meczu nie odpuszczę :) taką małą szpileczkę chciałam wbić hehe
krzysiekACM - 22-08-2010, 21:44

mecz to i ja z chęcia obejrze, chodzi mi o jakieś koszulki czy szaliki ;)
Bubu - 22-08-2010, 21:52

Snax napisał/a:
Krzysiu dobrze prawi, polejcie mu!

No, a i tak pewnie bedzie mial jakies gadzety tego zespolu co przegral z Polonia 3 do zera... :>

krzysiekACM - 23-08-2010, 15:44

spokojna Twoja rozczochrana...
Marcu - 23-08-2010, 20:03

Krzysiu ma rację ale ja myślałem, że to oczywista oczywistość :)
karol k. - 23-08-2010, 20:35

składy na turniej piłkarski to już teraz, czy raczej dopiero potem? chętnie kopnę piłkę z lewej, a zdarzyło mi się już kiedyś, że zaspałem na rozgrywki z okazji IX zlotu, więc jak coś to zgłaszam swoją kandydaturę do gry.
milanito - 24-08-2010, 12:48

No właśnie, napiszcie coś bliżej o tym turnieju. Z chęcią bym też trochę pokopał.
kuba1899 - 24-08-2010, 13:39

Prawdopodobnie zgodnie z coroczną tradycją wszystko ustalimy na miejscu. Krzysiu - nie ma mowy bym dał ci spokój na tym zlocie. Dla mnie jest to integralna część tego zlotu. Nie przeżyłbym bez radosnej przyśpiewki:)
Marcu - 24-08-2010, 19:23

Składy ustalane są na murawie przed samym rozpoczęciem turnieju.
Slidewater - 24-08-2010, 20:55

Mogę liczyć na jakieś fotki ze zlotu z waszej strony? W tym roku niestety mnie nie będzie ale taki przedsmak przed przyszłym zlotem;]

Udanej zabawy

snaxkaka22 - 24-08-2010, 21:18

Co do turnieju to jestem za formułą z poprzedniego zlotu. Podział na regiony, z kilkoma małymi roszadami, był jak najbardziej trafny :)



PS. byłoby mi niezmiernie miło ponownie reprezentować "barwy" WLKP...

Maciek - 25-08-2010, 00:00

ja coś czuje ze mimo bardzo wielkich checi udzialu w turnieju, ubrany w pilkarski stroj po raz kolejny, tak aby tradycji stalo sie zadosc, zagram w druzynie... kibicowsko-popijajacej :)
kuba1899 - 25-08-2010, 09:32

Jak mnie pamięć nie myli to zawsze było geograficznie z małymi roszadami:P I tak sobie Snax myślę, że ze względu na kontuzje i nie najliczniejszą frekwencję pomorza, będziesz zmuszony jednak tym razem geograficznie się dostosować do naszego regionu:) Maciek - no to się ubieramy i jedziemy z tematem;)
Mani - 25-08-2010, 10:07

Z przykrością muszę powiadomić, że niestety nie będę mógł przyjechać na tegoroczny zlot. Skręciłem dość poważnie staw skokowy. Strasznie żałuję, że się z Wami nie zobaczę! Życzę Miłej Zabawy.
snaxkaka22 - 25-08-2010, 10:22

Kuba, jeżeli wykupicie moja kartę odpowiednia ilością piwa to na pewno bede reprezentował barwy Pomorza ;)
Azra - 25-08-2010, 10:36

Sanx ależ Ty przekupny jesteś! Pamiętaj, że jedziesz ze mną w aucie mam jakieś 2 godziny żeby Cię urabiać dla Wielkopolski :D
kuba1899 - 25-08-2010, 11:32

No po deklaracji maniego nie wiem czy pomorze wogóle wystawi jakąś ekipię w tym roku... i dobrze, może nie będą mi się poprzeczki w ostatniej sekundzie śniły po nocach...
katjusz - 25-08-2010, 11:56

Czy ktoś ma może wolne miejsce z trójmiasta? Miałem z Manim jechać... :(
P.S. Dużo zdrowia Mani!

SzmalecMCP - 25-08-2010, 22:14

http://www.youtube.com/watch?v=8yd7hS1sfeU

tutto Ślesin deve cantar forza milan vinci per noi

tutto Ślesin deve cantar diavolo alè forza diavolo alè
do zobaczyska;))

Maciek - 26-08-2010, 10:21

ZLOTOWICZE DO ZOBACZENIA!
Azra - 29-08-2010, 16:23

Dziękuję wszystkim za wspólną zabawę! Zlot udał się rewelacyjnie. Jak co roku jestem wyniszczona imprezowaniem z Wami :)
Dziękuję również za oddane na mnie głosy, wynik powalił mnie na kolana. Zrobię wszystko żeby nikt nie żałował oddanego na mnie głosu.

Excuse me, kaj my som? I'm sorry, I don't know! Aeejaaoo, wódka piwo!
Wolę drugą wersję ale żeby nie było że dostanę bana za wulgaryzmy :)

Paulinqa - 29-08-2010, 16:52

ja juz doszlam troszke do siebie, zjadlam i odespalam choc w jakiejs czesci.
jestescie rewelacyjni! wszyscy! byl to jeden z najlepszych zlotow na jakim w zyciu bylam. szkoda, ze dzis trzeba bylo tak wczesnie jechac, jescze chetnie bym z Wami pospiewala :*

Maciek - 29-08-2010, 16:56

ja właśnie dotarłem i szukam na allegro nowego żebra, nowych pleców w odcinku lędźwiowym, nowej głowy oraz nowych strun głosowych! :) Najlepiej kup teraz! :)

Dzięki serdecznie bylo mistrzowsko! Zloty MCP są mistrzem świata!

soccorritore - 29-08-2010, 17:04

Maciek, z Twoimi żebrami wszystko oki! zaufaj mi!
To był mój pierwszy zlot, ale nie ostatni. Bawiłam się rewelacyjnie!!!

Pozdrawiam ;o)

caśka - 29-08-2010, 17:08

Wszystko co piękne się szybko kończy...Było po prostu superowo!!! Wielkie dzięki wszystkim za extra zabawę!!!
Maciek - 29-08-2010, 17:11

soccorritore napisał/a:
Maciek, z Twoimi żebrami wszystko oki! zaufaj mi!


mam nadzieje! :) dobrze, że Pani doktor była na miejscu :) ciekawe jak się czuje to krzesło na które upadały moje żebra... ma ktoś jakieś wieści? :)

krzysiekACM - 29-08-2010, 17:17

dawać zdjęcia z racami ;)
gatusostce - 29-08-2010, 17:24

Ekstra zlot szkoda wielka, że nie udało się obronić tytułu z przed roku, ale Śląsk może być pewny, że zwycięstwo na jubileuszowym zlocie przypadnie Małopolsce :D.
PS. Czy ktoś dziś może widział "Małysza" z wczorajszej ekipy. Ciekaw jestem co miał do powiedzenia na temat lądowania bez telemarku na krześle. Było naprawdę groźnie.
Pozdrowienia dla wszystkich.
FORZA MILAN

Mates - 29-08-2010, 17:33

Zlot jak co roku był REWELACYJNY. Dzięki za wspólną zabawę!

P.S. Całą Polska w cieniu Śląska!

Gregorio1899 - 29-08-2010, 18:47

Zlot po prostu PIĘKNOTA!Dziękuję za wspaniałe towarzystwo.
radinjo - 29-08-2010, 18:58

Powróciwszy! Chcę wszystkim gorąco podziękować za zabawę i wspólne towarzystwo! Mega pozytywny weekend! MCP Ruleeezzz!
radinjo - 29-08-2010, 19:01

krzysiekACM napisał/a:
dawać zdjęcia z racami ;)


jakie race? ... nie było żadnych rac ;P ... wrzuciłem linka

SonaR - 29-08-2010, 19:50

w domu,


dzieki wszystkim za mega zlot, z kazdym razem coraz lepiej.

wódka czy piwo? :D

DeCza - 29-08-2010, 19:52

dzięki wszystkim za super zabawę - wielkie podziękowania dla organizatorów :)
kapiMCP - 29-08-2010, 20:07

Nie pozostaje teraz nic innego niż... zastawiać się już nad zlotem zimowym!

A ten zakończony dzisiaj był jak zwykle rewelacyjny - atrakcji, niespodzianek i wrażeń moc! :D

Forza MCP!

milanek82 - 29-08-2010, 20:12

było fantastycznie, jak zwykle zresztą, mnóstwo niezapomnianych chwil :) ośrodek świetny a MCP dało czadu. Dziękuje wszystkim za wspólną zabawę !!!

ps. Spidi - you can dance ;) pełen szacun

snaxkaka22 - 29-08-2010, 20:12

I ja dotarłem..

Mega impreza! Dzięki wszystkim za świetną zabawę. Rewelacja KOCHAM Was wszystkich ;)





PS. Do następnego zlotu pozostało już tylko 361 dni..

Nelson de Jesus - 29-08-2010, 20:23

Mega Zlot pozdRo dla wszystkich


P.S. Denis i jego "Marzenie" przy grillu masakra no i poranni obroncy krzyża bajka

ajva - 29-08-2010, 20:58

My również już w domu.. Nie będę zbyt oryginalna, jeśli podziękuję Wam wszystkim za wspaniały zlot. Śmiało mogę zaliczyć trzeci zlot w mojej karierze do najbardziej udanych i emocjonujących.
Prawdę mówiąc, te cztery dni dały mi wiele do myślenia, czy Spidi nie jest przypadkiem odmiennej orientacji. W sumie to mam trochę czasu, żeby go wyprostować i sprowadzić na jedyną słuszną dla mnie drogę. Byle do zlotu zimowego... Później będzie trzeba zaczynać od nowa!
W skrócie można powiedzieć, iż zlot upłynął nam pod znakiem"pedała".
Zdjęcia, które nie nadają się do publikacji, poza stroną www.geje.pl, prosiłabym, żeby wysyłać na mojego maila: ajva@wp.pl

PS. Kapi mam nadzieję, że podróż ze mną w roli kierowcy nie dostarczyła Ci wiele zmartwień i Persen ani Deprim nie będą potrzebne. Z drugiej strony za bardzo się nie przyzwyczajaj do roli pasażera, bo popadniesz w alkoholizm i źle się to może skończyć...

Asia - 29-08-2010, 21:01

Dzięki wszystkim za super zabawę, było mega rewelacyjnie :)
Pozdro dla wszystkich, jesteście cudowni!! :)

Snax napisał/a:
PS. Do następnego zlotu pozostało już tylko 361 dni..


Snax troszkę mniej zostało, bo po takim zlocie chyba nikt nie ma wątpliwości, że trzeba zorganizować zlot zimowy :)

maxik1982 - 29-08-2010, 22:49

Dzis ciezki dzien pewnie dla wszystkich zlotowiczow,mam nadzieje ze wszyscy juz bezpiecznie dotarli do domow:)Ja wraz z moja dziewczyna Monika chcemy serdecznie podziekowac za wspanialy klimat,nie nudzilismy sie ani chwili:)Oczywiscie juz teraz deklarujemy sie na zimowa rozpierduche:)CALE ŻYCIE Z WARIATAMI!!!!!!!!
milanito - 29-08-2010, 22:58

Ja już też w domu. Wielki szacun dla organizatorów. Wszystko bylo perfekcyjne no i ten klimat :) Dzięki za wspólną imprezę i pozdrawiam Wszystkich!!!
Pippo - 29-08-2010, 23:03

Dzięki, było fajnie :)
SzmalecMCP - 29-08-2010, 23:07

Oryginalny nie będę ...GRANDE GRAZIE Wszystkim za ZLot!! Udany( z resztą jak zawsze) w 100% Moje gardło jest świetnym ku temu przykładem:P Do tego kolejne wesele zaliczyliśmy, a Kapiego przyśpiewki, łamały w kostkach, nie wspomne o przyspiewce z "TVN-nem":D nawet ochrone rozbawiła;)
a występ przy "grrillowym pianinie" był popisem, nie do podrobienia hehehe:)
Forza Milan!! i do zobaczenia na kolejnym zlocie;)

sawczen - 29-08-2010, 23:12

My z Justyną też wszystkim dziękujemy za wspaniały zlot, a w szczególności ja za tak dobre przyjęcie Jej w szeregi MCP ;)

Już wiem, że tym razem na zlot zimowy przybędziemy o ile tylko czas pozwoli.

FORZA MCP !!!

PS. Maciek - ja też szukam na allegro pewnych części zamiennych jak lewa łydka, udo i szyja, chciałbym też wymienić przypalony kawałek skóry na kostce podczas zawodów sumo :D

Maciek - 29-08-2010, 23:17

sawczen napisał/a:
PS. Maciek - ja też szukam na allegro pewnych części zamiennych jak lewa łydka, udo i szyja, chciałbym też wymienić przypalony kawałek skóry na kostce podczas zawodów sumo :D


Jeśli tylko coś co Cie interesuje znajde podczas swoich poszukiwań wysyłam Ci priorytetem do Tczewa:)

NADZIAK92 - 30-08-2010, 00:25

Siema :D Dawajcie jakies foty z tego zlotu:) A i dziekuje wszystkim za ten mile spedzony czas wsrod prawdziwych kibicow Milanu:) juz nie moge sie doczekac nastepnego spotkania:)
stejuk - 30-08-2010, 01:21

co tu dużo gadać - była gruuubizna :) zlot zajebiaszczy, bardzo dużo się działo ;] merdy z interu przegrały, doping na stołach, race odpalone, turniej niestety w plecy ale nie zawsze się wygrywa hehe dzięki wszystkim za naprawdę przednią imprezkę ;D

ps. przed chwilą szukałem nowej wątroby na allegro ale niestety nie znalazłem ;(

ps 2. pomalowanych pleców i miejsca służącego do siedzenia nigdy nie wybaczę ;> :P

ps 3. jesteśmy c... wie gdzie, piwko skończyło się, aeeeeaaaoooo wódka piwo!!!!

poZdro

Martan - 30-08-2010, 11:32

Oryginalny nie będę. Zlot Rewelacja! Ekipa! organizacja! atmosfera! miejscówka!
dziękówka Wszystkim :)

kuba1899 - 30-08-2010, 12:00

Jak zwykle przednio:) Ale powiem szczerze, do ostatniej nocy myślałem że zlot będzie najspokojniejszy ze wszystkich... prawda okazała się zupełnie inna!! Goście z Plusa, nowe dziary Stejuka (następnym razem weźmiemy igiełki więc lepiej nie zasypiaj tak szybko!!), no i poranna obrona krzyża która przebiła wszystko co do tej pory widzieliśmy na zlotach... osobiście dziękuję również Didzie za lekcję pokory ;P
maycka - 30-08-2010, 12:02

Rzeczywistość po zlocie jest jeszcze trudniejsza do ogarnięcia niż zazwyczaj :)
Dzięki wszystkim za kolejny fantastyczny zlot. Miło było znowu zobaczyć Wasze mordy ;)
Wielkie podziękowania i gratulacje kieruję w stronę organizatorów za przygotowane niespodzianki. Nie wiem jak namówiliście na przyjazd Pierluigiego Collinę, ale pełen szacun ;) Takie rzeczy - tylko w MCP!!!

PS. A wiecie po co Kaladze wstaje o 5 rano? ;)

dondamajk - 30-08-2010, 12:07

Dzięki wszystkim za zlot, było jak zwykle grubo... szkoda tylko, że w moim przypadku, w tym roku bez sportu, tak krótko i tak bardzo na raty... ;-PP

A ja podążając za Kubą, dziękuję życiu za kolejną lekcję pokory z której i tak nic nie wyniosę... ;-)))

Do zobaczenia, oby zimą!

Ps. Pytanie pomostowe... po to samo po co o 5 rano wstają Cyganie, Mudżina, Oddo i Dida? EM AJ RAJT?? ;-))

Kangur - 30-08-2010, 12:48

Tu nowi z Wrocka. Wielkie dzięki za impreze i gościne. Co prawda tylko jedna noc, ale nie spodziewałem się takiej atmosfery - grubo było !!! :) . Do zobaczenia na wyjazdach
Aurora - 30-08-2010, 12:54

Dziękuję za świetną imprezę :) Naprawdę było ostro. Będę miała co wspominać, szczególnie pieszą wędrówkę, karaoke , i wiele innych śmiesznych sytuacji. Stejuk pomazany pastą do zębów. Bezcenne ; )

Nie mogę się doczekać następnego Zlotu,.


Wielkie brawa dla organizatorów !!

karol k. - 30-08-2010, 13:06

SUPERZLOT! wielkie dzięki organizatorom, tym oficjalnym, ale także tym skromnym, ukrytym za "wielkich" plecami. najlepsza lokalizacja, najlepszy katering, najlepsze niespodzianki (Pierluigi Collina na grillu i pokaz fajerwerków nad jeziorem - rewelacja!). dziś niestety urlop na żądanie, nie mogę się pozbierać jakoś. ;)


JEEEESTEEEEŚMY...

Milanelo - 30-08-2010, 13:18

witam
moze troche nie w temacie ale chcialem sie ze wszystkimi przywitac bo jestem tu nowy :) z tego co czytam na zlocie było rewelacyjnie ... mam nadzieje że za rok do was dołącze :)

pozdrawiam wszystkich

krzysiekACM - 30-08-2010, 13:48

ma ktoś fotkę grupową z racami robioną na wprost z plaży?
narazie takiego zdjęcia brak a ktoś tam na pewno cykał ;)

rute - 30-08-2010, 14:08

Witam szanowne grono :) Dziękuje wszystkim i zarazem każdemu z osobna za przybycie i dostarczenie mi niezapomnianych wrażeń. Myślę, że tak dobry zlot zapowiada równie świetny sezon w wykonaniu Milanu :D
Maciek - 30-08-2010, 18:44

dondamajk napisał/a:
Pytanie pomostowe... po to samo po co o 5 rano wstają Cyganie, Mudżina, Oddo i Dida? EM AJ RAJT?? ;-))


Myśle, że JU AR RAJT :) Pewnie, że po to żeby się dłużej poop*****alać:)


kuba1899 napisał/a:
Ale powiem szczerze, do ostatniej nocy myślałem że zlot będzie najspokojniejszy ze wszystkich...



ja też tak myślałem i nawet Maycka mówił gościom WZC z Wrocławia, że to najspokojniejszy Zlot ze wszystkich dotychczasowych :) Jak widać sprawdza sie polskie przysłowie - nie chwal dnia przed zachodem słońca :)

maycka napisał/a:
Nie wiem jak namówiliście na przyjazd Pierluigiego Collinę, ale pełen szacun ;) Takie rzeczy - tylko w MCP!!!


Koleś był wniebowzięty jak zaczęliśmy skandować "Jego" nazwisko :)

dondamajk napisał/a:
A ja podążając za Kubą, dziękuję życiu za kolejną lekcję pokory z której i tak nic nie wyniosę... ;-)))


Ja mam jeszcze 20 lat żeby zmądrzeć... :) Prawda Maycka?:)

stejuk napisał/a:
ps 3. jesteśmy c... wie gdzie,


Stejuk n....... sie aeeeaoooo, nie ma Jego :)

Piotrek - 30-08-2010, 18:57

Ja również dziękuje za wspólnie spędzone chwile.Maciek twoje problemy ze zdrowiem są niczym w porównaniu do wizyty nocnej u mnie lekarza.Jak tylko dojde do zdrowia to przewertuje te 400 zdjęć i podam lilki.Pozdrawiam
Maciek - 30-08-2010, 19:30

Piotrek napisał/a:
.Maciek twoje problemy ze zdrowiem są niczym w porównaniu do wizyty nocnej u mnie lekarza


Co sie Piotruś stało? Zatrułeś się czymś? :)

Kiepura - 31-08-2010, 08:56

ja rowniez dziekuje wszystkim obecnym!! przede wszystkim tym z transportu kolowego :)


info dla tych, ktorzy szukaja ogranow... przerzucicie sie ebay ;) na allegro sie juz skonczyly, badz sa tylko "pozlotowe":P
maycka napisał/a:
PS. A wiecie po co Kaladze wstaje o 5 rano? ;)
i to jest baaaardzo dobre pytanie ;) bedace zarazem nieoficjanym haslem zlotu!!
dondamajk napisał/a:
EM AJ RAJT??
teraz pisze sie "em i rates" :P
karol k. napisał/a:
dziś niestety urlop na żądanie, nie mogę się pozbierać jakoś. ;)
i to jest piekne, ze istnieje cos takiego...

na koniec dzieki wszystkim za piosenki z "aaaeeeeaaaaoooo" w tle!! mistrzostwo...

stanczyk - 31-08-2010, 19:37

panie i panowie
dzieki za kolejne niezapomniane spotkanie
szczegolnie pozdrawiam nowy nabytek MCP i druzyny Wielkopolski
oraz jednego bylego czlonka zarzadu, ktory nie mogac sie przyzwyczaic do faktu, ze tym razem nie mieszkamy razem, nieustannie trafial do nas nad ranem ;)

no i organizatorke

snaxkaka22 - 31-08-2010, 22:27

milanito napisał/a:
Wielki szacun dla organizatorów

Racja, Ciężko będzie w przyszłym roku przebić ofertę Ślesina.

SzmalecMCP napisał/a:
Udany( z resztą jak zawsze) w 100% Moje gardło jest świetnym ku temu przykładem:P

Ja do dzisiaj czuje trudy Dżemowego karaoke..

Kangur napisał/a:
Wielkie dzięki za impreze i gościne.

Z tego co pamietam to Maciek troszeczkę narzekał no naszego współlokatora ;)

krzysiekACM napisał/a:
ma ktoś fotkę grupową z racami robioną na wprost z plaży?

Racja Krzysiu też na takową czekam..

Piotrek napisał/a:
Jak tylko dojde do zdrowia to przewertuje te 400 zdjęć i podam lilki

Czekamy, czekamy..

Kiepura napisał/a:
"aaaeeeeaaaaoooo" w tle!!

Powoli staje się hymnem zlotów..

Maciek - 31-08-2010, 23:21

Snax napisał/a:
Z tego co pamietam to Maciek troszeczkę narzekał no naszego współlokatora ;)


bo spał na dwóch łóżkach na raz i nie można go było dobudzić :)

Bafflo - 01-09-2010, 13:25

Ja też uważam, iż był to najlepszy zlot (przynajmniej na jakim byłem)
a na koniec takie przypomnienie ;p
http://www.youtube.com/watch?v=9rScNpOWuUo

kebab - 01-09-2010, 16:16

Ja również dzięki wszystkim za Świetny Zlot. Jak co roku spotkaliśmy się w miłym towarzystwie. Do następnego spotkania.
Zabrakło baraniny tibidibidi......
Ps. Dzięki Kuba i DeCza za piosenkę, którą przypomniał mi Bafflo.

Gunia - 01-09-2010, 19:06

Było jak zwykle super, dziękuję wszystkim uczestnikom za świetną zabawę :)
Witek - 01-09-2010, 21:41

Witam Wszystkich :)

Jestem i ja wreszcie, dziś doszedłem w miarę do siebie, jak zawsze Mega Zlot! To był najlepszy zlot na jakim miałem przyjemność być zdecydowanie! Wielkie gratulacje dla organizatorów za kawał świetnej roboty :)

Wielkie podziękowania dla Veera za dowiezienie spokojne ekipy do Warszawy:)

Forza Milan Club Polonia

Veerapan - 01-09-2010, 21:59

W przyszlym roku moze uda mi sie wracac calkowicie na trzezwo ?
eeeeee to chyba niemozliwe ;)

Martan - 02-09-2010, 09:07

Veer tendencja jest malejąca, w zeszłym roku Twój stan wiemy jaki był, pewnie jakieś 2,5 promila :D, w tym roku był lajcik max 0,8 :P
DeCza - 02-09-2010, 21:33

Cytat:
Ps. Dzięki Kuba i DeCza za piosenkę, którą przypomniał mi Bafflo.


Kebab mam nadzieje ze prezent duchowy udał się:)

i po raz któryś tam:P

Kebab w cienkim cieście!!!!
po nocach mi się śni
o dvdvd
Kebab w cienkim cieście
dajcież mi:D

pozdrawiam

DeCza

kebab - 03-09-2010, 18:00

Oczywiście że się udał bardzo bardzo dobrze. Już sprzedałem kumplom.
Ps A do hymnu było dokładnie w odpowiednim momencie!!

Piotrek - 19-09-2010, 16:41

Nareszcie po długim okresie wstawiłem moje zdjęcia ze zlotu.Link w panelu dyskusyjnym.Przepraszam że tak długo.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group