Forum Milan Club Polonia
Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu

Sprawy bieżące - Interwencja w sprawie transmisji meczów

gieri - 25-11-2010, 23:50
Temat postu: Interwencja w sprawie transmisji meczów
Temat brzmi nie do konca zrozumiale wiec juz rozwijam swoja mysl

Zauwazyliscie ze Canal + w porównaniu do poprzedniego sezonu praktycznie w ogole nie transmituje meczów Milanu? Polsat Sport to już całkiem klapa (a pamietam ze rok temu transmitowali mecze wyjazdowe ze slabszymi przeciwnikami).

Teraz nic. Jeden mecz Milanu na kilka tygodni... nie tak powinno być panowie.

Tutaj wysuwam prośbę do MCP

Moze napiszemy list otwarty / petycje do telewizji Canal +, przedstawimy swoje racje a Milaniści z Polski się pod tym podpisza? Nawet jak zbierzemy kilkaset podpisów będzie to miało swoją siłę przebicia , a Milanistów w Polsce są tysiące, jak nie nawet setki tysięcy...
Dlatego nie rozumiem polityki Canal+ która woli pokazać mecz pomiedzy Fiorentina a jakims sredniakiem tylko dlatego ze gra tam Boruc. To sa przeciez zarty

Nie bede kłamał ze nie mam w tym interesu, bo w tym roku kupilem Cyfre i stad moja złosć, no ale nawet jeśli ktoś chce wyskoczyć do pubu obejrzeć Milan to praktycznie nie ma szans. Zostaja tylko streamy... Kiedys mozna bylo sie wybrac na duzo wiecej meczow - teraz tylko na te o wysokim prestizu.

Co Wy na to?

Kiepura - 26-11-2010, 07:55

co do petycji, to byly juz podobne inicjatywy, czy to grupowe , czy indywidualne... pewnych ludzi nie przeskoczysz ;)

c+ pokazuje calkiem sporo meczow milanu, a juz na pewno nie mniej niz w roku ubieglym... dolozyli nawet c+gol, dzieki ktoremu moglismy obejrzec chocby ostatni mecz ligowy.

polsat?? z tego co sie orientuje na chwile obecna nie posiada zadnych meczow ligi wloskiej, ktore sezon temu jeszcze posiadal. w tamtym "slabszym" pakiecie mozna bylo wlasnie obejrzec mecze wyjazdowe milanu z doria, parma, palermo, czy lazio.

tyle.

konrad_acm - 26-11-2010, 08:48

gieri, spokojnie jak na wojnie ;)
jak wspomniał Kiepura były już akcje 'promujące' serie A i ja sam też niejednokrotnie walczyłem z c+. Na dzień dzisiejszy uważam, że serieA jest lepiej transmitowane niż kiedyś dzięki c+gol.
Problemem jest atrakcyjność ligi względem premier league, Barcy i Realu, sami musimy uczciwie przyznać, że wiele meczów poprostu powala nudą. My kibice Milanu trzymamy kciuki do ostatniej sekundy, ale zdarza się, że ktoś na fotelu obok już chrapie :D

Jeśli chodzi o Boruca to puścili jego pierwszy mecz chyba ogórkowy, a później była Roma, Milan, a teraz Juve więc żadne puszczanie Violki na siłę,a wybór atrakcyjnych meczów, oczywiście nie ma wątpliwości, że Boruc jezt dodatkowym 'smaczkiem' dla kibiców z Polandii.

blazej - 26-11-2010, 09:23

NIe wiem co wy chcecie od transmisji. Aż sobie to policzyłem i wyszło mi że Połowa!! meczów z tego sezonu była transmitowana przez C+. ( nie jestem pewny Parmy bo nie pamiętam gdzie ją oglądałem). Dla was to mało? jak dla mnie o.k opuścili tylko jakieś mało atrakcyjne Catanie, itd. Nawet słabiutki mecz z Cesseną była transmitowana.
Marcu - 26-11-2010, 12:45

Akcje protestacyjne nie dają żadnych rezultatów o czym mieliśmy możliwość już się przekonać. Co do tego sezonu, wydaje mi się, że całkiem sporo meczów Milanu Canal+ pokazał. Co do Polsatu, to nie ma on praw na ten sezon.
konrad_acm - 26-11-2010, 13:40

blazej, po co się tak gotujesz i używasz zwrotów "co wy chcecie" i "Dla was to mało" skoro jak dotąd jedna osoba (założyciel tematu) ma pretensje do c+?
Marcu, akcja "więcej calcio w tv" dała nam wiele, c+ wykupił pełen pakiet i nie dzieli się już z polsatem i są w miarę elastyczni - tzn. mieliśmy transmisje w czwartek, w piątek, w poniedziałek, a także o nowej porze niedzielnej (12.30). Ja nie narzekam jedyn minus to zmiana meczu Milan-Palermo na Fiorentinę, ale nawet na forum c+ większość fanów calcio to poparła.

Marcu - 27-11-2010, 12:31

Jesteś pewien, że akurat akcja "więcej calcio w tv" sprawiła, że canal+ kupił pełen pakiet? Mnie się wydaje, że nie miał wyboru, gdyż w tym sezonie do kupienia był tylko pełen pakiet. Nie było możliwości kupienia tylko kilku meczów.
konrad_acm - 28-11-2010, 10:25

Pomogła czy nie - ważne, że jest lepiej :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group