Forum Milan Club Polonia
Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu

Sprawy bieżące - PAN X

Homer - 31-08-2011, 20:20
Temat postu: PAN X
Okazało się że panem X jest Antonio Nocerino z Palermo....co sądzicie o wyborze??
Jest transferem wymuszonym przez kontuzję Flaminiego ale jest czerwono czarny teraz:)

Milanelo - 31-08-2011, 20:51

transfery na osatnią minute sezon temu sie sprawdziły .... ale coś czuje że za rok będziemy sie żegnać z Nocerino.... ja nie jestem do niego przekonany ale mam nadzieje że to zmieni :)
maxik1982 - 31-08-2011, 21:51

Decza jest mister X ale Galliani bedzie sie mu jeszcze przygladal na mini zlocie i wtedy ma byc podjeta decyzja:)
Maciek - 31-08-2011, 22:20

Tymczasem do Mediolanu została wysłana próbka pejsa Deczy. Sprawdzają czy pasuje do europejskiego DNA Milanu:)
Bubu - 31-08-2011, 22:40

Tylko czy ta probka zostala wyslana po odpowiednim meczu? :)
Maciek - 31-08-2011, 23:03

Po najodpowiedniejszym z odpowiednich czyli po grupowym spotkaniu Pomorze vs. ktoś tam :) Przedtem została wykonana kopia w celach marketingowych czyt. Bravo Girl i seria DeAgotstini:)
Kiepura - 01-09-2011, 08:02

Homer napisał/a:
Okazało się że panem X jest Antonio Nocerino z Palermo
a to ciekawe...

jak na moje to sa 2 wersje:
1. "pan x" byl tylko zaslona dymna,
2. jest to ganso, ktorego nie udalo sie sciagnac teraz (bo ubzdural sobie jakies pokonanie barcy), a bedzie w styczniu (jak wspomnial preziosi);

maycka - 01-09-2011, 10:50

Ganso jako Pan X? To składa się do kupy:

Ganso przychodzi w styczniu, ale Łysy po rozmowie z Allegrim doszedł do wniosku, że przydałby się jeszcze jeden pomocnik. No i zakontraktowano Aquillaniego. Niestety za chwilę okazało się, że Flama wypadnie ze składu do końca rundy, więc rozpoczęto gorączkowe poszukiwanie jego zastępcy. Na tapecie pojawia się Noccerino. Jednak problemem stanie się zbyt szeroka kadra od stycznia (przychodzi Ganso, wraca Flama). Galliani niewiele myśląc zadzwonił do Preziosiego i zapytał go czy czasem nie chciałby jakiegoś pomocnika od stycznia. Preziosi stwierdził, że chętnie kogoś przygarnię. Podsumowując, w styczniu przychodzi Ganso, a jeden z pomocników idzie do Genoy.

Kiepura - 01-09-2011, 11:00

bingo :)
co wiecej, lysy bedzie sie upieral, ze transfer pana x przeprowadził (z preziosim) juz w sierpniu... tak wiec, "nie kłamał".

groszekfree - 01-09-2011, 14:05

sprawdzimy go na boisku :P niby reprezentant...
Mi też się Kiepur wydaje, że on panem x nie jest... albo go wogóle nie było w planach tylko robili dym... albo przyjdzie w styczniu w zależności od kontuzji... czy to Ganso... może... mnie on nie przekonuje póki co;p

Kiepura - 01-09-2011, 15:00

teraz lysy twierdzi, ze to aquiliani :/

moze rzeczywiscie sami sobie (kibice) napompowali ten balon?!

kuba1899 - 02-09-2011, 08:13

ale dlaczego toczona jest tu rozmowa o piłce? jaka to sprawa bieżąca MCP?
Azra - 02-09-2011, 08:23

Zwłaszcza, że w MCP nie rozmawia się o Milanie :)
Kiepura - 02-09-2011, 08:30

straszne...
trzeba bylo uwazac na zlocie to byscie wiedzieli co do tego ma MCP ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group