Forum Milan Club Polonia
Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu

Pozostałe - Promocyjny filmik MCP

Azra - 22-09-2011, 21:02
Temat postu: Promocyjny filmik MCP
Prosiłam kilka osób o nakręcenie krótkich filmików przed i podczas Zlotu i teraz bardzo proszę o przesłanie ich do mnie na adres azrata@wp.pl

Również wszystkie osoby, które posiadają filmiki lub bardzo dobrej jakości zdjęcia z poprzednich lat, zwłaszcza z racowisk, które były robione na Zlotach są proszone o przesłanie ich na powyższy adres.

Szukam filmików i zdjęć ze Zlotów, meczów, truniejów wszystko co uważacie, że może być ciekawe.
Zdjęcia proszę wysyłać w jak największej rodzielczości.

Dziękuję :)

SonaR - 22-09-2011, 21:21

no to Kamil slij to co krecilismy :D
karol k. - 22-09-2011, 21:37

moje kręcenie filmików skończyło się w pierwszym dniu, chwilę po minięciu tablicy Czaplinek. aparat pierdyknął o beton i doznał pomroczności, "za słabe światło".
Azra - 23-09-2011, 09:28

Sonar ale filmiki z sikania przy drodze nas nie interesują :P
kamil_JAGA - 23-09-2011, 09:42

nie podoba sie z sikania, wysle ci filmiki z lamania :)
Azra - 23-09-2011, 10:40

Widzę, że Sonar na serio wziął moją prośbę o nakręcenie czegoś w drodze ale chyba nie o to chodziło :) Mam nadzieję, że inni mają lepsze filmiki ;)
Karol, nawet sprzed Czaplinka nic nie masz? :(

kamil_JAGA - 23-09-2011, 10:49

a ja widze ze strasznie zainspirowalo cie te zdjecie :)
Azra - 23-09-2011, 10:55

Tak, bo trochę już znam możliwości członków MCP i po tym zdjęciu mogłam się domyślać co tam po drodze było kręcone. Zastanawiam się czy do filmiku promocyjnego nie włączyć też fragmentu słynnego już filmu nakręconego w drodze z Krakowa do Gdańska ;) a także kultowego "Carlo, pomóż" :)
sawczen - 23-09-2011, 17:31

dołącz wszystko co masz! ;D ja niestety nic od siebie chyba nie dorzucę.. chociaż poszperam w wolnej chwili na dysku :)
Azra - 03-10-2011, 20:14

Tylko proszę nie wszyscy naraz wysyłajcie te filmiki i zdjęcia bo mi się zaraz skrzynka zapcha.
Generalnie dzięki za zaangażowanie :/

P.S. Gdyby ktoś nie wyłapał: to powyżej to jest ironia.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group