Forum Milan Club Polonia
Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu

Wyjazdy - Milan-Barcelona (San Siro, 23 listopada)

kris82 - 05-10-2011, 22:36
Temat postu: Milan-Barcelona (San Siro, 23 listopada)
Witam,
mam pytanie jakie są mozliwosci nabycia biletu na to spotkanie ?
Podobno nie będzie prowadzona sprzedaz online. Czy mysliscie, ze jest jakas szansa zakupic wejsciowkę w dniu meczu na miejscu ? Jak czesto San Siro jest wysprzedane ?
W sumie mecz z Barcą wielkiej stawki nie ma bo wiadomo, ze obie druzyny wychodzą z grupy więc jest to rywalizacja bardziej prestiżowa. Czy jak rok temu grali u siebie z Realem to był komplet ?

sawczen - 06-10-2011, 01:13

Z tego co kojarzę to rok temu z Realem była najwyższa frekwencja w całej fazie grupowej ligi mistrzów (prawie lub ponad 80 tysięcy), także nie liczyłbym w żadnym stopniu na bilety w kasach w dniu meczu, ba, nawet tydzień czy dwa przed meczem w Milan Poincie bym nie liczył, że będzie można kupić.. Z tego co wiem, to MCP ma 45 biletów obiecanych, także pozostaje tylko czekać na oficjalne ogłoszenie zapisów.
Kiepura - 06-10-2011, 08:34

sawczen napisał/a:
Z tego co wiem, to MCP ma 45 biletów obiecanych, także pozostaje tylko czekać na oficjalne ogłoszenie zapisów.
dokladniej rzecz ujmując obiecano nam bilety na caly autokar!! jak wiadomo autokary sa roznej wielkosci :))

ps. dzięki sawczen (dopiero zapisałem sie na kursy...)

kris82 - 06-10-2011, 10:14

No tak ale ja nie jestem w MCP - ewnetualnie jakby Wam zostaly jakies wolne miejsca to moge odkupic z jakas prowizja ;)
kapiMCP - 06-10-2011, 10:22

Miejsca nie zostaną, przecież to nie wyjazd na Milan, lecz na Barcelonę...

A nawet gdyby, to Milan Club Polonia organizuje wyjazdy tylko i wyłącznie członkom MCP. Uprzedzając pytanie: tak, same bilety również.

sawczen - 06-10-2011, 11:11

Kiepura napisał/a:
ujmujonc

Kiepura no... /O\

Jonathan - 06-10-2011, 14:21

Kiepura napisał/a:
ujmójąc

dalej źle :P :D

Kucy92 - 06-10-2011, 15:19

Witam teraz ja mam pytania.
Chce jechac teraz na moj 1 mecz. I jesli bedzie 45 biletow to mam szanse by na mnie trafilo bo o ile sie nie myle to jest jakas punktacja.Czy lepiej pojechac na inny organizowany mecz ale mniej prestizowy gdzie bede mial wieksze szanse by zostal wylosowany moj numer??Bo nie wiem czy wogole jest sens trzymania pieniedzy jak bede mialbardzo male szanse na wyjazd?

Kiepura - 06-10-2011, 15:19

hehe, a mogłem napisac "biorąc".
teraz "patriotyczni jezykoznawcy" beda mieli pozywke ;)

dzieki chlopaki

kris82 - 06-10-2011, 16:02

kapi napisał/a:
Miejsca nie zostaną, przecież to nie wyjazd na Milan, lecz na Barcelonę...

Jakbym chcial jechac na Barcelone to bym polecial do Barcelony - nie ma tam problemu z zakupem biletow online, a i stadion wiekszy.
No dobra, a jak sie zapisze teraz do MCP to mam jakas sznase pojechac ?

LinkeS_ACM - 06-10-2011, 17:28

zapisy są tylko raz do roku - w maju i czerwcu. teraz już po ptakach.
Bubu - 06-10-2011, 17:30

Kucy92 napisał/a:
Chce jechac teraz na moj 1 mecz. I jesli bedzie 45 biletow to mam szanse by na mnie trafilo bo o ile sie nie myle to jest jakas punktacja.Czy lepiej pojechac na inny organizowany mecz ale mniej prestizowy gdzie bede mial wieksze szanse by zostal wylosowany moj numer??Bo nie wiem czy wogole jest sens trzymania pieniedzy jak bede mialbardzo male szanse na wyjazd?

A czyms ryzykujesz? Dostaniesz bilet to pojedziesz. Nie dostaniesz, nie pojedziesz - kasy nie tracisz.

kapiMCP - 06-10-2011, 20:07

kris82 napisał/a:
kapi napisał/a:
Miejsca nie zostaną, przecież to nie wyjazd na Milan, lecz na Barcelonę...

Jakbym chcial jechac na Barcelone to bym polecial do Barcelony - nie ma tam problemu z zakupem biletow online, a i stadion wiekszy.

Mam na myśli, że na mecze z Barceloną ludzie dostają sraczki już po losowaniu, a przy wyjeździe chociążby na mecz z Romą nie mogliśmy zapełnić autobusu. Ale nie bierz tego personalnie: pikniki są wszędzie i pisałem ogólnie. Taka dygresja.

Kucy92 napisał/a:
Chce jechac teraz na moj 1 mecz. I jesli bedzie 45 biletow to mam szanse by na mnie trafilo bo o ile sie nie myle to jest jakas punktacja.

Tak jak napisał Bubu - plus fakt, że "punktacja" premiuje nowych. Część puli jest właśnie dla nich. Poczytaj regulamin kwalifikacji na wyjazdy.

Pawko IRL - 06-10-2011, 20:15

Kucy92 napisał/a:
Bo nie wiem czy wogole jest sens trzymania pieniedzy

nie oglądasz reklam z markiem Kondratem? :P zawsze jest sens trzymania i oszczędzania pieniędzy ;) nie ten to kolejny wyjazd jeszcze sporo przed nami... ;)

rossoneri99 - 06-10-2011, 23:35

Heh...witam...Ja juz kupilem bilet na samolot Dublin - Mediolan i milo byloby zalatwic wejsciowke na meczyk :)
Pozdrawiam

Veerapan - 07-10-2011, 09:59

kapi napisał/a:
Mam na myśli, że na mecze z Barceloną ludzie dostają sraczki już po losowaniu, a przy wyjeździe chociążby na mecz z Romą nie mogliśmy zapełnić autobusu. Ale nie bierz tego personalnie: pikniki są wszędzie i pisałem ogólnie. Taka dygresja.

Sa tez tacy ktorzy niekoniecznie moga sobie pozwolic na wyjazdy 3 razy w roku i moze to byc ich pierwszy i na dlugi czas jedyny wyjazd. Mozna ich nazwac piknikami ale nikt nie zna prawdziwej przyczyny ich nieczestych wyjazdow. Moze takie osoby oprocz tego ze jada glownie zobaczyc Milan, cala otoczke, atmosfere, Mediolan itp., chcialyby aby ten mecz byl rowniez widowiskiem wyzszych lotow niz spotkanie z Atalantą.

Kucy92 - 07-10-2011, 14:32

Pawko IRL

Hah no zdarzylo mi sie obejrzec;) Jezeli nie uda sie na Barcelone to napewno bede staral sie pojechac na najblizszy jaki bedzie.Chcialem jechac na Bate,ale jest nocleg i wyjazd z Bialegostoku co mam troszke daleko,a urolpu niestety nie dostane:(

kapiMCP - 07-10-2011, 15:24

Veer nie chciałem rozpętać burzy w szklance wody ;)

Na koniec powiem tylko, ze jest wielu takich, których nie stać na kilka wyjazdów w sezonie, ale "na Barcę" znajdą i wolne i kredyt, nawet gdyby wyjazd był dwukrotnie droższy niż zwykle ;) ale faktem jest, że nie znamy motywacji każdego. Mówię tylko o pewnej grupie, której istnienia trudno zaprzeczyć :)

groszekfree - 09-10-2011, 23:39

No ja wybieram się na pewno, a to mój pierwszy mecz;] Mam tylko nadzieję , że tam nie zginę:P
Chciał bym też wybrać siędo Pragi na mecz, mam nadzieję, że jakaś ekipa sięzbierze;]

Kucy92 - 10-10-2011, 11:45

A czy wszystkie wyjazdy na San Siro sa z Wroclawia??
SeboLZ - 10-10-2011, 19:08

Zależy gdzie. Np. na BATE to z Białegostoku, ale najczęściej Wrocław, chyba ze względu na najlepsze połączenie.
Kucy92 - 10-10-2011, 23:36

To super gdyz mam bardzo blisko :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group