Forum Milan Club Polonia
Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu

Gadżety - Koszulki Milanu

pienta - 09-10-2011, 15:48
Temat postu: Koszulki Milanu
Oto kolekcja:

http://www.szaliki.fora.p...3756.html#19706

Jakby ktoś miał jakieś koszulki na zbyciu a nie posiadam ich w swoim zbiorze to chętnie przyjmę/kupię/wymienię (posiadam parę podwójnych sztuk)
pozdro

Pepe - 09-10-2011, 19:57

Widzę, że masz taką zajawkę, jak ja kiedyś. Obecnie z całej mojej kolekcji koszulek Milanu (wszystkie lata miałem od sezonu 87-88 zaczynając) została jedna - czerwono-czarna w pasy na 100-lecie. Widzę, że nie masz jej w kolekcji. Ale od razu mówię, u mnie ona jest nie na sprzedaż za żadne pieniądze.

Zdecydowanie największe wrażenie w całej kolekcji zrobił na mnie szal Rakowa na 90-lecie. Piękna rzecz. Lokalny patriotyzm ponad wszystko. AVE AVE RACOVIA :).

SeboLZ - 09-10-2011, 21:58

Eleganckie koszulki :) Małe uwagi:
Dom 1992-1993 - to jest 93/94
Dom, wyjazd i trzecia 2000-01 - ta czerwona to zdaje się 2001/02

Pepe, a co z Twoją kolekcją? Wysprzedałeś wszystko? Dlaczego?

Pepe - 09-10-2011, 22:49

Sebol, sprzedałem, choć z ciężkim sercem. Złożyło się na tą decyzję parę spraw, ale z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że nie żałuję.
Ilość posiadanych koszulek nie jest miarą fanatyzmu (aczkolwiek jedno drugiego nie wyklucza). ;)

pienta - 10-10-2011, 16:00

Pepe napisał/a:
Widzę, że masz taką zajawkę, jak ja kiedyś. Obecnie z całej mojej kolekcji koszulek Milanu (wszystkie lata miałem od sezonu 87-88 zaczynając) została jedna - czerwono-czarna w pasy na 100-lecie. Widzę, że nie masz jej w kolekcji. Ale od razu mówię, u mnie ona jest nie na sprzedaż za żadne pieniądze.

Zdecydowanie największe wrażenie w całej kolekcji zrobił na mnie szal Rakowa na 90-lecie. Piękna rzecz. Lokalny patriotyzm ponad wszystko. AVE AVE RACOVIA :).

No faktycznie nie mam jej ale jestem cierpliwy także może kiedyś wpadnie :)

Ja jednak bardzo chciałbym koszulkę Maldiniego z pożegnalnego meczu. Tania nie była trochę się zbierałem aż w końcu znikła ze sprzedaży :( oraz jakąś Baresiego to by było coś.
No a co do lokalnego patriotyzmu. To lokalny patriotyzm przede wszystkim :)

SeboLZ napisał/a:
Eleganckie koszulki :) Małe uwagi:
Dom 1992-1993 - to jest 93/94
Dom, wyjazd i trzecia 2000-01 - ta czerwona to zdaje się 2001/02

faktycznie 93-94 :) i faktycznie czerwona 2001/02 dzięki :)

kuba1899 - 17-10-2011, 13:51

Cytat:
Widzę, że masz taką zajawkę, jak ja kiedyś.


Tak, tak... każdy z nas miał ten etap w swoim życiu ;)

sawczen - 18-10-2011, 09:56

niektórzy mają do teraz co nie Kuba? ;)
kuba1899 - 18-10-2011, 12:43

nie rozumiem Piotr?
sawczen - 18-10-2011, 16:09

etap zajawki na koszulki, gadżety itp. ;)
chrissnail - 18-10-2011, 17:29

pienta napisał/a:
a jednak bardzo chciałbym koszulkę Maldiniego z pożegnalnego meczu. Tania nie była trochę się zbierałem aż w końcu znikła ze sprzedaży :(
Na subside.com nadal jest ;) http://www.subsidesports....r-te-patch.html
kuba1899 - 19-10-2011, 07:38

No to nie wiem czemu do mnie pijesz, ale właśnie napisałem, że mi ten etap dawno minął. Wprawdzie koszulkę na ten sezon kupiłem, ale tylko dlatego że wyjątkowo mi się podobała. Natomiast z poprzednich 3 sezonów nie mam koszulek. A ostatni "gadżet" czy szalik kupiłem jak byłem 2 lata temu w Mediolanie. Chyba że chodzi o Ciebie, ale niestety nie mam na ten temat za dużo informacji więc potwierdzić nie mogę.
sawczen - 19-10-2011, 08:19

chodziło mi o Milan room Kubuś, bo ładna kolekcja tam jest :)
kuba1899 - 19-10-2011, 09:17

No ale to że mam te rzeczy nie znaczy że jeszcze mam "zajawkę". Nie sprzedaję, bo nie muszę. Jakby mnie sytuacja "przycisnęła" raczej nie miałbym z tym problemu. A pokój wymaga remontu, tyle że na razie kasy nie ma i zdecydowanie lepiej wygląda jak są w nim te rzeczy niż gdy ich nie ma - jak ściągnąłem wyglądało tak tragicznie, że wszystko wróciło na swoje miejsce.
dondamajk - 19-10-2011, 09:48

kuba1899 napisał/a:
Wprawdzie koszulkę na ten sezon kupiłem, ale tylko dlatego że wyjątkowo mi się podobała.

Kubuś a gdzie kupiłeś koszulinę z tego sezonu? Bo mnie sportsdirect wydymało... ;-((

kuba1899 - 19-10-2011, 10:56

Sebinho kupił mi w Milanstore jak MCP było na Cagliari. Tu masz pewne i sprawdzone źródło jakby co:

http://www.iss-sport.pl/shop,show,5956

;)

Kiepura - 19-10-2011, 11:16

zdecydowanie ";)"
dondamajk - 19-10-2011, 13:53

Za tyle to praktycznie mogę kupić dwie koszulki na sd... nie stać mnie, żeby "ubierać się" w ISS ;-P Szczególnie, że moja korba na kupowanie pasiaków jeszcze nie przygasła... ;-)
kuba1899 - 20-10-2011, 10:50

z tego co napisałeś to nie możesz tam kupić nawet jednej bo cię "wydymali"... ;) A z tego co widze, koszulka na ds kosztuje 35+15 przesyłka do Polski czyli łącznie 50 funciorów co daje po aktualnym kursie 250 zł... wiec 2 to raczej nie kupisz.
Kiepura - 21-10-2011, 10:58

spokojnie majk... kupimy ja w wakacje z rocznym poslizgiem :))
dondamajk - 22-10-2011, 11:36

kuba1899 napisał/a:
z tego co napisałeś to nie możesz tam kupić nawet jednej bo cię "wydymali"... ;)

No tak, tak... dlatego poszukuje jakiegoś równie TANIEGO i SPRAWDZONEGO przez kogoś źródła.
kuba1899 napisał/a:
koszulka na ds kosztuje 35+15 przesyłka do Polski czyli łącznie 50 funciorów co daje po aktualnym kursie 250 zł

Przesyłka jest praktycznie za darmo, bo najczęściej zamawiam wraz z kilkoma osobami i wychodzi po 2 funty na łebka, czyli prawie nic.
Kiepura napisał/a:
pokojnie majk... kupimy ja w wakacje z rocznym poslizgiem :))

Tak też właśnie myślę, że zapoluje się na jakieś posezonowe wyprzedaże, wtedy też powinienem mieć trochę luźniej jeśli chodzi o budżet... ;-P

Pepe - 16-12-2011, 12:37

Dziś na http://store.acmilan.com/..._source=StoreAd wszystko 20 % taniej z okazji 112 rocznicy powstania Milanu :).
dondamajk - 03-01-2012, 09:51

No Panowie... Sportsdirect ogarnął tyłki i mamy z powrotem pasiaka w ofercie: http://www.sportsdirect.c...football-shirts

W związku z tym akcja COROCZNE ZAMÓWIENIE NA SD, edycja 2011/12 rusza pełną parą!

Jeśli ktoś byłby, jak rok temu, zainteresowany kupnem koszulki ACM lub innego produktu i podłączenia się do zamówienia to zapraszam do mnie na mail: majk@at.com.pl, w odpowiedzi podam numer konta i przybliżoną kwotę, którą po rozliczeniu transakcji na karcie rozliczę

W mailu poproszę o linka/i do produktu/ów i ewentualny rozmiar/y (zweryfikujcie dostępność).


Zamówienia zbieram przez tydzień, do 10 stycznia, będę informował na bieżąco o liczbie chętnych, pamiętajcie im nas więcej, tym koszty przesyłki atrakcyjniejsze!

Forza!

Slidewater - 03-01-2012, 18:28

A w tym sports direct nie ma opcji personalizacji koszulki pakietami, numer, napis na koszulce itp?
Veerapan - 03-01-2012, 21:17

Klikasz na produkt -> MYiD Click to personalise
Kiepura - 04-01-2012, 07:32

jestem :)

zeby tyle czekac na orginal...

bajer - 04-01-2012, 19:18

A na tych koszulkach nie ma scudetto? Chciałbym mieć taką z tarczą, ale jak się nie da to na białą taką zwykła się chyba skuszę. W weekend dam Ci znać jeszcze.
dondamajk - 04-01-2012, 19:44

bajer napisał/a:
A na tych koszulkach nie ma scudetto?

Z tego co rozmawiałem z Kapim, to Adidas w przeciwieństwie do Nike'a nie dodaje do swoich koszulek żadnych badge'y. Zdaje się to potwierdzać, bo gdy zamawiałem ze SD koszulkę Interu dla kolesia, to tarcza była dołączona w woreczku, można byłą ją sobie doprasować. Tutaj w opisie nie ma mowy o scudetto, więc zgodnie z tym co mówił Kapi nie spodziewam się, żeby tarcza była dołączona.

Także z tarczą tylko na Milan Store lub w Milan Point za 355pln (+ewentualna przesyłka)... także jak kupisz na SD za jakieś 192pln (+przesyłka), to nawet po zakupie tarczy osobno, będziesz do przodu. ;-)

Sam chciałbym mieć ją na koszulce, więc robiłem rekonesans na necie i za 3-4$ można kupić samą tarczę... i pewnie na taki zabieg się skuszę, gdy koszulka do mnie trafi.

No chyba, że ktoś z użytkowników może polecić jakieś miejsce w Polsce gdzie coś takiego można by było zakupić? Na allegro już szukałem.

Na ten moment jest nas 4, kolejne 4 osoby się zastanawiają.

Maciek - 04-01-2012, 21:12

Mike a jak to jest z longsleeve'ami? Pojawiają się czasem na SD? Ja właśnie na taką mam ochotę...
dondamajk - 04-01-2012, 21:17

Milanowskich jeszcze nigdy nie widziałem. Pojawiają się z Premier League, bo z tego mają większy wybór.
Pepe - 04-01-2012, 23:03

dondamajk napisał/a:
Zdaje się to potwierdzać, bo gdy zamawiałem ze SD koszulkę Interu dla kolesia...


Tja. No to się dondamajk wydało. Nie wciskaj nam tu ciemnoty. Przyznaj się, że Inter traktujesz w kwestii istotności na równi z Milanem :).

A tak na poważnie - jak to się teraz z rynkiem koszulek zeszmaciło. Pamiętam dawne koszulki Milanu z lat van Bastena czy Gullita, że były w ofercie tylko z pełnym wyposażeniem (z naszywkami już oryginalnie przyszytymi). A teraz dodają do koszulki, żeby sobie samemu naszyć. Jak ktoś nie ma maszyny do szycia, to przechlapane ;).

Tak swoja drogą - kiedyś gdzieś trafiłem na stronę gościa, który ma w swej kolekcji wszystkie historyczne koszulki Milanu, nawet trzecie czy czwarte komplety strojów + bramkarskie. Ma ktoś z was namiar na ta stronę, bo zgubiłem linka.

Kiepura - 05-01-2012, 09:01

prosze

http://www.andreabs.com/0...Collezione.html

ps. warto kliknac na "detale koszulki" i z bliska obejrzec wszystkie dodatki... napisy, naszywki, itp

dondamajk - 08-01-2012, 16:07

Pepe napisał/a:
Tja. No to się dondamajk wydało. Nie wciskaj nam tu ciemnoty. Przyznaj się, że Inter traktujesz w kwestii istotności na równi z Milanem :)

Masz mnie! ;-)

Jest nas już 8 osób, około 5 osób się zastanawia.

Veerapan - 09-01-2012, 19:35

10 stycznia juz jutro. Nie bralem udzialu w akcji w zeszlym roku. majk, możesz przybliżyć w jakim terminie koszulki powinny być u Ciebie?
dondamajk - 10-01-2012, 00:00

Veer, zamówienie złoże 11 lub 12, bo czekam jeszcze na przelewy od nieogarów typu Kipeura i Maciek, którzy już dawno się zdecydowali, ale ślamazarzą się z wpłatami. Przesyłka powinna być u mnie w ciągu 2-4 dni od złożenia zamówienia. Jak je sfinalizuję, to będę do Was dzwonił odnośnie wysyłki na terenie Polski.
Kiepura - 10-01-2012, 07:53

co sie slamazarza... opisales tranzakcje byle jak i sie dziwisz ;p

ps. biorę 2szt :)

Maciek - 10-01-2012, 08:02

Kiepura napisał/a:
co sie slamazarza... opisales tranzakcje byle jak i sie dziwisz ;p


popieram Kiepurę! dno organizacyjne... :))

już wpłacam bez nerwów, mówiłeś, że nie chcesz kasy przez telefon, a teraz nagle taki zachłanny :)

dondamajk - 10-01-2012, 09:25

Kiepura napisał/a:
opisales tranzakcje byle jak i sie dziwisz ;p

Bo jakbym opisał porządnie, to bym doliczył do transakcji 20% za profesjonalizm... ;-)
Maciek napisał/a:
popieram Kiepurę! dno organizacyjne... :))

Maciej nawiązując do rozmowy telefonicznej z przed chwili... przywiozę koszulkę osobiście, ale lodzik będzie po drugiej stronie, także szykuj gardło.

Maciek - 10-01-2012, 19:11

dondamajk napisał/a:
Maciej nawiązując do rozmowy telefonicznej z przed chwili... przywiozę koszulkę osobiście, ale lodzik będzie po drugiej stronie, także szykuj gardło.


Przez telefon nie byłeś taki kozak. Będzie tak jak to ustaliliśmy podczas rozmowy telefonicznej i basta. :)

dondamajk - 10-01-2012, 20:54

Ok Panowie...

Ponieważ rozmiary rozchodzą się jak świeże bułeczki i już jedna osoba z tego powodu nam odpadła, zdecydowałem się zamówienie wykonać dzisiaj.

Zamawiało 8 osób, przesyłka była w promocyjnej cenie (5 funtów niższa) i kosztowała 14.99, wychodzi jakieś 1.87 na głowę... teraz czekam na rozliczenie transakcji na karcie i jak będę znał kurs, to wyśle rozliczenie na mail.

Jeśli chodzi o wysyłkę w PL, to będę się z Wami kontaktował telefonicznie.

Stwierdziłem też, że każdemu z "towarzyszów transakcji" podeślę wraz z zamówionym sprzętem prezent niespodziankę od siebie, mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu.

Pamiętajcie, chociaż szansa jest minimalna, część kasy może wrócić, gdyby okazało się, że czegoś nie ma na magazynie i wtedy liczba ludków może się zmniejszyć.

A gdy już część oficjalna zakończona, czas na część humorystyczną, oto końcówka mojej rozmowy z kolegą Phalcore, który nie został uwzględniony w zamówieniu, nie ma konta, miał dać znać dziś w ciągu dnia czy i jak prześle kase, nie dał do 20:30, więc zrobiłem zamówienie i odezwałem się do niego na GG, żeby mu dać znać, chociaż on mnie w ciągu dnia olał, niestety gorycz przesłoniła mu trzeźwe myślenie:

maycka - 10-01-2012, 21:05

Majk, jakbym wiedział, że będzie prezent niespodzianka od Ciebie to też bym złożył zamówienie :) Szkoda, że nie powiedziałeś wcześniej..... :)
Veerapan - 10-01-2012, 21:33

Czy to znaczy ze kiepura dostanie dwa prezenty ? :P
dondamajk - 10-01-2012, 22:11

maycka napisał/a:
Majk, jakbym wiedział, że będzie prezent niespodzianka od Ciebie to też bym złożył zamówienie :) Szkoda, że nie powiedziałeś wcześniej..... :)

Stary jakbym napisał wcześniej, to bym się nie obrobił z zamówieniami i nie starczyło by mi prezentów niespodzianek... ;-P
Veerapan napisał/a:
Czy to znaczy ze kiepura dostanie dwa prezenty ? :P

Nigdy w życiu, z prezentami jak z bonusem bukmacherskim, przypada jeden na gospodarstwo domowe. ;-P

sawczen - 11-01-2012, 01:40

dostaniemy świąteczne pierniki w paczce? :D już się nie mogę doczekać :P

kto to Phalcore? jakoś nigdy mi się przez oczy taki nick nie przewinął.

a Maciek i Kiepura to też pokraki jedne, wiesz.. z Warszawy! :P
powiedz, no powiedz, kto błyskawicznie zaraz po złożeniu zamówienia przelał pieniądze? :) do takich spraw się podchodzi konkretnie, albo w lewo albo w prawo :)

Kiepura - 11-01-2012, 08:05

dondamajk napisał/a:
Stwierdziłem też, że każdemu z "towarzyszów transakcji" podeślę wraz z zamówionym sprzętem prezent niespodziankę od siebie, mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu.
o masz... znowu te kamienne pierniki :(

sawczen: pokrak to byl jeden... w pulp fiction... chyba nie chcesz tak skonczyc przy nastepnej okazji

dondamajk - 11-01-2012, 10:09

Kiepura, sawczen, skoro jesteście tacy sprytni i odgadliście... a do tego gardzicie, to bez problemu mogę Was nie uwzględnić przy piernikach. Powiedzcie tylko słowo, a będzie uzdrowiona dusza moja... ;-)
Kiepura - 11-01-2012, 10:45

nie, nie... ja chce!! sąsiadowi samochód porysje ;>

poprosze "tengiego boa" i nocerino :)

dondamajk - 11-01-2012, 10:54

sawczen napisał/a:
kto to Phalcore? jakoś nigdy mi się przez oczy taki nick nie przewinął.

Szczerze mówiąc też średnio znam, coś tam pisze czasami chyba na acmilan.pl, no i śmieją się z niego na IRCu, to słynny Fajkor... ;-P

Aż się nie mogę doczekać, kiedy "opisze na forum swoje zdanie". ;-)
Kiepura napisał/a:
poprosze "tengiego boa" i nocerino :)

Zobaczymy co się da zrobić... ale za te wjazdy, to najchętniej bym Ci Oddo wysłał... ;-P

Jonathan - 11-01-2012, 12:38

sawczen napisał/a:
kto to Phalcore? jakoś nigdy mi się przez oczy taki nick nie przewinął.


:)

sawczen - 11-01-2012, 12:53

Jon, nie kojarze jakos... Ja mam dobra pamiec ale krotkotrwala... Za duzo pije ;P

Majk, ja nie gardze! Przeciez napisalem, ze sie nie moge doczekac! I na pewno zajma szczytne miejsce ;) To Kiepura tutaj cos pisze o rysowaniu samochodu sasiadowi wandal jeden z sanepidu ;P

Za kare zrob dla niego Kalaca i Ibou ;P
Ile piernikow przypada na leb? ;D mozna zamawiac numerki? ;P

maycka - 11-01-2012, 13:23

sawczen napisał/a:
mozna zamawiac numerki? ;P

I jeszcze poproś z naszywką za scudetto :-)

sawczen - 11-01-2012, 13:31

to za Kiepurą, on zaczął z Boa i Noce! :D Maycka, to naszywka scudetto nie jest w standardzie? :(
maycka - 11-01-2012, 14:12

Skoro Adidas nie daje w standardzie to pewnie cukiernia "Mikut" też nie :(
Phalcore - 11-01-2012, 17:02

Zapis z regulaminu:
6. Na forum nie obrażamy innych forumowiczów.

Liczę, że ktoś to wyegzekwuje.

dondamajk - 11-01-2012, 18:40

sawczen napisał/a:
Majk, ja nie gardze! Przeciez napisalem, ze sie nie moge doczekac!

Ta ta... ten język nie umknął mojej uwadze... ;-)
sawczen napisał/a:
Ile piernikow przypada na leb? ;D mozna zamawiac numerki? ;P

Po jednym, bo zostało mi tylko 9 piernixów (7 grajków wszamałem w międzyczasie), a Maldini i Boa zostają u mnie (do całkowitego wyschnięcia i przyszłego roku ;-P), także:

22-Nocerino-Kiepura
33-Thiago-Maciek

zostali jeszcze:

13-Nesta
11-Ibra
10-Seedorf (który się niestety trochę przebarwił po całkowitym wyschnięciu)
20-Abate
18-Aqua
sawczen napisał/a:
Maycka, to naszywka scudetto nie jest w standardzie? :(

Niestety, Nike daje, Adidas nie... ale spoko planuje to też ogarnąć jak będę miał chwile czasu, bo sam chce naszywkę.
Phalcore napisał/a:
Nie zaglądałem do tego tematu

A powinieneś, w końcu miałeś "napisać na forum swoje zdanie i tyle", na które, przynajmniej ja, czekam z niecierpliwością.

sawczen - 11-01-2012, 19:48

Majk, mi chodzilo o naszywke na piernikach, hehe ;D i Lukaszowi chyba tez zreszta ;) to niech bedzie, ze ja poprosze Ibre ;)
a jak bedziesz ogarnial naszywki na koszulki, to daj cynk ;)

maycka - 11-01-2012, 20:06

Zdecydowanie miałem na myśli naszywkę na pierniku :)
dondamajk - 11-01-2012, 21:28

Na plecach, geniusze? :-P

Ps. Dam znac, masz Ibre.

sawczen - 12-01-2012, 01:00

dlatego też był to żart geniuszu :D
Kiepura - 12-01-2012, 08:15

to dla mnie jeszcze bladego seeda :))
bajer - 12-01-2012, 17:21

Ja poproszę Abate skoro Boatenga skąpisz :P
dondamajk - 13-01-2012, 19:21

Friday, January 13, 2012
Departed Facility in KATOWICE - POLAND KATOWICE - POLAND 16:21

Nasza paczunia jest już w Katowicach, więc powinna być w poniedziałek u mnie! ;-D

Z złych informacji, jeden zamówiony przedmiot był niedostępny na magazynie.

Z dobrych dla Was, to był mój przedmiot. ;-/

sawczen - 14-01-2012, 01:46

Cytat:
Z dobrych dla Was, to był mój przedmiot. ;-/

bardzo dobrze, po co Ci kolejna koszulka interu...

dondamajk - 14-01-2012, 12:13

To akurat nie jest śmieszne... w końcu kupiłem sobie KG5, którą tak długo chciałem mieć... a tu ch....
Maciek - 14-01-2012, 19:43

Ważne, że KB8 dla mnie jest:)
dondamajk - 14-01-2012, 21:16

Maciek napisał/a:
Ważne, że KB8 dla mnie jest:)

To, że wpłaciłeś kasę nie znaczy, że ją dostaniesz... ;-PPP

Veerapan - 14-01-2012, 22:46

Majk zebral dwa tysiaki z wplat i ucieka za granicę ;)
dondamajk - 15-01-2012, 00:01

Veerapan napisał/a:
Majk zebral dwa tysiaki z wplat i ucieka za granicę ;)

A dokładniej do Schwedt... ;-P

kuba1899 - 16-01-2012, 11:29

za 2 tysie to pobawi się dwa dni i wróci na kolanach błagać o wybaczenie ;)
dondamajk - 16-01-2012, 19:47

kuba1899 napisał/a:
wróci na kolanach błagać o wybaczenie ;)

Nie ma takiej mocy, która zmusiłaby mnie do klęczenia i błagania...

Chłopaki, przesyłeczka już dzisiaj wylądowała u mnie, zgodnie z planem. Suweniry już spakowane na kierunki Warszafka, Gdańsk, Poznań. Jutro wrzucę temat sekretarce i jak poda mi koszty przesyłek, to rozliczę całość, podeśle info na maila i zwroty na konta.

Niestety kurs rozliczenia niezbyt szczęśliwy - 5,58.

Kiepura - 18-01-2012, 16:53

koszuleczki juz u mnie!! umawiac sie.

pierniki... hmm, mialem napisac, ze dentysta sie cieszy, a sasiad mniej, ale niestety... katastrofa :((

silva zlamal sie w pol, seed stracil glowe, a noce - reke, noge, glowe... generalnie "do pilki" to on juz nie wroci ;)
jedyny ktory ocalal, to paradoksalnie nesta \o/

dondamajk - 18-01-2012, 19:22

Kiepura napisał/a:
pierniki... hmm, mialem napisac, ze dentysta sie cieszy, a sasiad mniej, ale niestety... katastrofa :((

silva zlamal sie w pol, seed stracil glowe, a noce - reke, noge, glowe... generalnie "do pilki" to on juz nie wroci ;)
jedyny ktory ocalal, to paradoksalnie nesta \o/

No niestety... mimo dobrych checi sie nie udalo... podwojny kartonik, folia babelkowa, nie pomogly.

milanistkaaa - 06-02-2012, 18:14
Temat postu: Koszulka sezon 2009/2010 z metkami, 100% oryginał
Witam,
Może kogoś zainteresuje ta koszulka. Dostałam ją w prezencie .Mimo, iż kibicuje Milanowi, jest to prezent nietrafiony i żal mi patrzeć jak leży w szafie :)

http://allegro.pl/orygina...2091995598.html

cena min 120 zl

Pozdrawiam

Kiepura - 15-06-2012, 09:06

czy ktos z was licytuje ta koszulke??

http://allegro.pl/ac-mila...2414612233.html

chrissnail - 15-06-2012, 13:28

Oj kusisz ;) Ale odpuszczam... nadal mi brakuje domowej z tamtego sezonu.
Milano 5455 - 27-06-2012, 19:20

Witam poszukuje T shirtu myślę że może ktoś na forum mi pomoże bo przetrząsnąłem neta jak się dało i jej nie znalazłem.

Więc tak z tego co zapamiętałem widząc ją ostatnio w niedziele na pewnym kolesiu jest czarna z boku na rękawie ma malutką flagę włoch z przodu i z tyłu napisy białe wykonane w stylu gotyckim..

Na Pewno z tyłu napisane Milano nie wiem czy nie Pugilato Milano ale zaznaczam że nie jest to T shirt od firmy ben lee gdyż taki jest powszednie znany w necie i związany raczej z boksem a ten wyglądał na typową koszulkę ultrasa milanu za wszelką pomoc w znalezieniu tej koszulki będe wdzięczny

royako - 11-07-2012, 09:56

Nie sprzedaje ktoś czasem, albo nie wie, gdzie można w miarę przyzwoitej cenie kupić oryginalną koszulkę domową 11/12? :)
Wojtek - 07-09-2012, 19:28

Ktoś zainteresowany taką koszulką tyle, że białą?
http://blog.estudiominga.com/tag/x-men/
http://sportemotori.blogo...ke-stadium.html

W Fashion House w Sosnowcu zostały 2-3.

Pepe - 08-09-2012, 08:38

Gdyby ktoś był zainteresowany... Rarytas.

http://www.ebay.pl/itm/33...984.m1558.l2649

dondamajk - 08-09-2012, 22:51

Wojtek ja bym chętnie wciągnął, daj znać na PWka czy są Leczki i jak moglibyśmy temat ogarnąć?
Maciek - 01-11-2012, 22:52

Potrzebuje dosc pilnie koszulki domowej, repliki, z nazwiskiem ktoregos z Naszych grajkow, najlepiej z tego sezonu na dziecko w wieku 6 lat. Najlepiej jakby byly jeszcze spodenki. Jest ktos w stanie podpowiedziec skad taki gadzet najlepiej sciagnac? Towar musi byc nowy. A moze teraz ktos planuje wyjazd na LM i moglby dla mnie dokonac takiego zakupu pod SS? Juz Kiepura raz mi kupil cos takiego ale rozmiarowo byla na wyrost i to bardzo!!:)
Kiepura - 05-11-2012, 08:22

a co ibra juz sie nie podoba?? :D
ciezko bedzie cos znalezc (pod stadionem) w mniejszym rozmiarze...

Kiepura - 14-05-2013, 07:03

http://pl.sportsdirect.co...football-shirts

pojawila sie promocja na koszulki z konczacego sie sezonu... szkoda, ze nie mozna przejrzec starych edycji :/
wysylka do polski ~50pln, wiec mozna pomyslec nad wspolnymi zakupami.

jakby byl ktos zainteresowany to pisac...

EDIT: juz jest 9 osob!! wiec zamowienie dojdzie do skutku... ci, ktorzy nie zamawiali przez fb, prosze o pw z rodzajem produktu i rozmiarem.
szczegoly pozniej...

Kiepura - 16-05-2013, 13:01

zamowienie dla chetnych zamkniete!!

jak otrzymam towar i przepakuje, to dam info o nadaniu przesylek.


ps. w 1 dzien zebrac 16 chetnych na ponad 20 produktow acm... niezle :D

rangiz - 16-05-2013, 13:03

Nieźle bo i oferta niezła, oficjalna też ma zniżki, ale duuużo mniejsze.
Meczówkę za 120zł to można dostać tylko lewą na allegro, a bluz za 1/3 ceny to chyba wcześniej nie było na promocji w żadnym sezonie - teraz jedno jak i drugie dostępne.

AdiMilan - 16-05-2013, 19:10

ja chce bluzę brakarska Milanu !
SeboLZ - 16-05-2013, 23:24

Wychodzi chyba coś ok. 150zł na nasze. Za tyle będzie można dostać w wyprzedaży w polskich sklepach :) tyle, że najczęściej tylko domową.
rangiz - 16-05-2013, 23:33

A ciekawe, czy znajdziesz u nas bluzy po 110-115zł :)
SeboLZ - 17-05-2013, 07:10

Znaleźć w ogóle bluzę Milanu w sklepie nieinternetowym to nie lada wyzwanie :) co do bluz się zgadzam.
Kiepura - 23-05-2013, 08:05

koszulki i reszta dotarły... dzis wszystko przepakuje i postaram sie jutro wyslac!!

pozdro!

dondamajk - 24-08-2014, 02:52

Siemanko!

Przy okazji jednego z grupowych zakupów na SD obiecałem kilku osobom, że ogarniemy "mistrzowskie bagge"... lub je po prostu wyprodukujemy... niestety temat umarł i nie dotarł do skutku.

Dzisiaj natrafiłem na ofertę dobrze się prezentujących tarcz scudetto - cena 2EUR z przesyłką:

https://scontent-a-mad.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t1.0-9/10314645_897551916926427_2251105080878557431_n.jpg

na jednej z portugalskojęzycznych stronek

https://www.facebook.com/...67420746&type=3

która ciągnie różne jerseye (piłkarskie, koszykarskie, damskie, męskie) bezpośrednio z pingpongowa... jakośc sprawdzona osobiście.

Ja zapewne za jakiś czas będę robił kolejne zamówienie, więc jest opcja podłączenia (jak coś to priv), ale oczywiście każdy może sobie do nich podbić samemu. Nie wiem tylko czy gadają po angielsku, ale skoro ciągną koszulki z azji, to zapewne tak.

Forza Milan!

pippo3 - 14-07-2016, 13:13

Koszulki z tego sezonu za 169 zeta w Galerii Katowickiej w Adidasie jakby to kogoś interesowało.
Nelson de Jesus - 03-10-2016, 22:29

mam pytanko czy ktoś już może korzystał z usług tego sklepu http://www.uksoccershop.com
Trrumanter - 05-10-2016, 11:07

mój kumpel zamawiał i wszystko było ok.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group