Forum Milan Club Polonia
Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu

Spotkania - Spotkania Milanistów - Radom

Maciek - 21-11-2011, 22:56
Temat postu: Spotkania Milanistów - Radom
W nawiązaniu do mojej obecnej sytuacji, w której to ostatnimi czasy częściej zamieszkuje miasto Radom, aniżeli stolicę postanowiłem założyć owy temat i otworzyć nową siatkę spotkań na Mazowszu w tymże pięknym mieście :)

Ludzie z Radomia łączmy się i zainaugurujmy spotkania Milanistów w Radomiu podczas meczu MILAN - Barcelona w środę 23.11.2011 o 20.00!

Piszcie kto chętny na spotkanie!

PS. Pamiętam rozmowę z bakerem 2 lub 3 lata temu gdy mnie namawiał do koordynowania Radomia no i popatrz może coś z tego będzie.
PS2. Użytkownicy maycka i dondamajk proszeni są o zachowanie zbędnych, uszczypliwych komentarzy dla siebie:)

Kiepura - 22-11-2011, 08:43

ale gdzie to jest?? to gdzies w okolicach grojca?? cos mi swita, bo chyba kiedys na geografii o tym miescie mowili, ale pewien nie jestem ;)

zdrajca ;p

Maciek - 22-11-2011, 09:22

zapomniałem do ps2 dopisać Kiepurę :) nie zdrajca tylko chciałbym z kimś obejrzeć mecz jeżeli nie mogę udać się w środę do wwa...

btw. i tak z Radomia oprócz mojego brata ciotecznego nie ma chyba nikogo...

maycka - 22-11-2011, 09:36
Temat postu: Re: Spotkania Milanistów - Radom
Maciek napisał/a:

PS2. Użytkownicy maycka i dondamajk proszeni są o zachowanie zbędnych, uszczypliwych komentarzy dla siebie:)

Dobrze, żę poprosiłeś, bo jak tylko zobaczyłem tytuł posta to już chciałem coś naskrobać. No ale tym razem dostosuję się do prośby :)
Czekam na relacje ze spotkania radomskich milanistów :)


PS. Rychu, dondamajk nie odpuści...

Maciek - 22-11-2011, 09:46

maycka napisał/a:
Dobrze, żę poprosiłeś, bo jak tylko zobaczyłem tytuł posta to już chciałem coś naskrobać.


no dobra dawaj. biore to na klate:)

dondamajk - 22-11-2011, 10:16

Maciek napisał/a:
PS2. Użytkownicy maycka i dondamajk proszeni są o zachowanie zbędnych, uszczypliwych komentarzy dla siebie:)

Kurna jak Ty mnie znasz! Jak to zobaczyłem pomyślałem... a i tak coś napiszę dla jaj. ;-P
maycka napisał/a:
PS. Rychu, dondamajk nie odpuści...

Kurna jak Ty mnie znasz!!! Jak zobaczyłem Twojego PSa, to mało się z krzesła nie sturlałem... ;-P
Maciek napisał/a:
no dobra dawaj. biore to na klate:)

A macie tam w ogóle jakiś pub z telewizorem czy będziecie u Ciebie oglądać Rysiu?

A tak na poważnie, to ja Ci tylko przypomnę Twoją wypowiedź odnośnie szczecińskiego rekordu Radomiaku... czekam aż pokażesz klasę na swoim terenie... ;-P

Maciek - 22-11-2011, 17:05

dondamajk napisał/a:
A tak na poważnie, to ja Ci tylko przypomnę Twoją wypowiedź odnośnie szczecińskiego rekordu Radomiaku... czekam aż pokażesz klasę na swoim terenie... ;-P


Czekałem tylko aż poruszysz ten temat :) Wiedziałem, że już w pierwszym poście. Czuje, że będę próbował pobić Twój rekord pare lat bo możliwe, że powróce na stare śmieci na stałe czyt. PlayerBar, a pozatym mało tu Milanistów...

Jeśli chodzi o pub to oczywiście, że mamy i to nie jeden ziomuś! :)

dondamajk - 23-11-2011, 01:55

Maciek napisał/a:
Czuje, że będę próbował pobić Twój rekord pare lat

No... nie ma Warszafki i nie ma cwaniakowania, takiego MKobe'a lubimy... ;-P
Maciek napisał/a:
Jeśli chodzi o pub to oczywiście, że mamy i to nie jeden ziomuś! :)

Dwa?

Maciek - 23-11-2011, 09:24

dondamajk napisał/a:
Dwa?


Przyjedź kiedyś. Jak Cię przeciągnę po barach to nie dotrzesz do domu.

maycka - 23-11-2011, 10:10

dondamajk napisał/a:

A macie tam w ogóle jakiś pub z telewizorem czy będziecie u Ciebie oglądać Rysiu?


No to dogadał Paprykarz Radomiakowi. Ja nie będę wspominał jak będąc w Szczecinie okazało się, że nie ma ŻADNEJ knajpy z Nką :) I wylądowaliśmy na meczu u dondamajka na kwadracie :)

Maciek - 23-11-2011, 13:09

Nawet Gattuso na avatarze maycki smieje sie ze Szczecina! :-)

Tylko Paprykarz w Szczecinie tylko Paprykarz!

Veerapan - 25-11-2011, 21:51

Na wyjezdzie na Barcelone byl z nami jeden kolega z Radomia. Ksywa Klapi. Mial sie zarejestrowac na forum wiec bedzie was juz trzech ;)
łachu - 26-11-2011, 11:40

Veerapan napisał/a:
wiec bedzie was juz trzech


Wszystko ładnie pięknie, tylko czy tam macie stoły przy których się przynajmniej 3 osoby zmieszczą?;)

dondamajk - 26-11-2011, 13:01

Maciek napisał/a:
Przyjedź kiedyś. Jak Cię przeciągnę po barach to nie dotrzesz do domu.

Grozisz mi??? ;-P
maycka napisał/a:
Ja nie będę wspominał jak będąc w Szczecinie okazało się, że nie ma ŻADNEJ knajpy z Nką :) I wylądowaliśmy na meczu u dondamajka na kwadracie :)

Krótkie problemy techniczne... była knajpa z Nką, ale się talerz przestawił... teraz jest już kilka w tym jedna "zaprzyjaźniona", więc możesz wpadać smiało... Advokacie! ;-P
łachu napisał/a:
Wszystko ładnie pięknie, tylko czy tam macie stoły przy których się przynajmniej 3 osoby zmieszczą?;)

Łachu zawsze Cię uważałem za zdroworozsądkowego człowieka... Więc jak z tymi stołami Maćku? ;-))

kapiMCP - 27-11-2011, 15:15

Panowie, po co robicie z forum śmietnik, skoro istnieje IRC i inne fejsbuki?

Maciek: tylko na tym forum jest zarejestrowanych kilka osób z Radomia: http://www.milanclubpolon...r=all&start=550

A to nie jedyne forum Milanistów. Działaj - i powodzenia.

sawczen - 27-11-2011, 18:26

właśnie, cisza.. bo zaraz zrobię temat spotkania Milanistów - Tczew i zbiorę więcej osób (i to z MCP) niż w Szczecinie i Radomiu razem wziętych :)
dondamajk - 28-11-2011, 02:15

kapi napisał/a:
Panowie, po co robicie z forum śmietnik, skoro istnieje IRC i inne fejsbuki?

Kapi a Ty nie jesteś trochę przewrażliwiony na punkcie "robienia śmietnika"?
sawczen napisał/a:
bo zaraz zrobię temat spotkania Milanistów - Tczew i zbiorę więcej osób (i to z MCP) niż w Szczecinie i Radomiu razem wziętych :)

Challenge accepted.

Maciek - 28-11-2011, 20:08

Trochę weekend straciłem... Odpisuje:)

łachu napisał/a:
Wszystko ładnie pięknie, tylko czy tam macie stoły przy których się przynajmniej 3 osoby zmieszczą?;)

Łachu mamy nawet 4-osobowe:p
dondamajk napisał/a:
Grozisz mi??? ;-P

Obiecuje!
dondamajk napisał/a:
ale się talerz przestawił...

ale kpina :)
kapi napisał/a:
Panowie, po co robicie z forum śmietnik, skoro istnieje IRC i inne fejsbuki?

Kapi niech sobie piszą. W końcu odłam MilanClubSzydera powstał. Jakoś musi działać:)
kapi napisał/a:
Działaj - i powodzenia.

Dzięki za dobre słowo wsparcia.

kes - 12-01-2012, 23:12

Hey :) Radom ogląda gdzieś derby ????
Maciek - 13-01-2012, 01:05

Jeśli chodzi o mnie to tak jak napisałem w PW-ku będę w Playerze w Wawie. Dlatego też nic nie próbowałem organizować. Jeśli jest więcej chętnych to dajcie znać. Może będzie sens zorganizowania spotkania.
Elvis - 25-02-2012, 14:26

Witam rossonerich z Radomia.Proponuje przy okazji spotkamia z juve spotkać się w piwiarni warki ul. Żeromskiego 15. Jest duże prawdopodobieństwo że zaszczyci nas obecnością sam Milanito ;)
Waszka - 14-06-2012, 16:24

Witajcie :-)
Jestem nowym członkiem MCP i mieszkam blisko Radomia także będę bardzo chętny na ewentualne spotkania. Będzie nas już ze 4-ech he, he, he.

Milanista97 - 25-11-2012, 20:17

Witam wszystkich, także jestem z Radomia. Jak tak patrzę to chyba jestem najmłodszy (15 lat). Może jakieś spotkanko w większym gronie?
gigi - 10-03-2013, 14:37

witam. W tym tygodniu jestem w Radomiu w delegacji w związku z tym pytanie czy można gdzieś się dołączyć i razem oglądnąć rewanż z Barca ??

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group