Forum Milan Club Polonia
Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu

Wyjazdy - planowane wyjazdy na Milan - sezon 2012-2013

Kiepura - 31-08-2012, 08:47
Temat postu: planowane wyjazdy na Milan - sezon 2012-2013
witam!

chcialbym poznac wasze (ale rowniez i Zarzadu) plany w kwestii wyjzdow na milan w tym sezonie.

nie ukrywam, ze mnie osobiscie interesuja glownie wyjazdy na wyjazdy, a dokladniej 2, w ktorych milan zmierzy sie w lm z zenitem i z anderlechtem.

na chwile obecna, mocno watpliwa jest opcja petersburga (czas), wiec pozostaje bruksela (21 listopada).
ze znanych mi polaczen kolejowych (i nie chodzi o nazwe pociagu ;p) znalazlem jedno: http://rozklad-pkp.pl/bin...1-2&OK#cis_C1-2
zagadka pozostaje cena biletu. kiedy kosztowal on w granicach <200zl, teraz nie wiem :/
poza tym dochodzi jeszcze powrot ( http://rozklad-pkp.pl/bin...395837&OK#focus ) w czwartek o 6 rano i kolejny bilet

zaraz poszukam jeszcze czegos "gora" ;)

Edit:
"górą" jeszcze gorzej, znaczy na pewno taniej (170zl w obie strony wizzem), ale wylot jest (mam na mysli warszawe) 18Ł15 we wtorek, a powrot w czwartek o 20:55. slabo :(


pozostaje jeszcze serieA, na ktora w szczegolnosci jestem napalony ;p
ale tutaj niestety (nie liczac bologny, hehe i romy 23 grudnia) najciekawsze wyjazdy dopiero na wiosne.
10 marca - genoa
20 marca - verona
21 kwietnia - judasz
oczywiscie w gre wchodzil by wyjazd do mediolanu i dalej z reszta milanistow do miejsca docelowego...

rikooo7 - 31-08-2012, 10:17

siemano

Odnośnie wyjazdu do Belgii to jeździłem do siostry która mieszka w Brukseli i cena biletu autokarowego w obie strony ( tam i z powrotem) wynosiła około 350zł. Może to byłaby dobra opcja :)

Kiepura - 31-08-2012, 10:50

dobra opcja, ale :)
osobiscie wolalbym troche (to znaczy zalezy ile jest to "troche") i komfortowo, kuszetą z prysznicem i dvd sobie smignac ;)

Mucha - 31-08-2012, 11:03

Anderlecht będę chciał zaliczyć na 100%. I tu pytanie, z racji tego, że mam tam 150 kilometrów, interesuje mnie oczywiscie bilet na sam mecz. Jest taka opcja przewidziana przy kupnie biletów? Wolę zapytać już zawczasu, co by później zdziwienia nie było ;)
Pepe - 31-08-2012, 13:29

Wniebowzięty byłbym, gdyby były zorganizowane wyjazdy na:

Napoli-Milan
Genoa-Milan
Atalanta-Milan
Roma-Milan
Lazio-Milan

Może jako nieczłonek załapałbym się na dodatkową pulę dla niezrzeszonych ludzi w MCP.
Ale zdaję sobie sprawę, że organizacja wyjazdów na te mecze to tylko takie pobożne życzenie.

Kiepura - 31-08-2012, 15:07

moje pytanie dotyczylo nie tylko oficjalnych wyjazdow mcp, ale tez prywatnych, gdzie mcp pomaga w zalatwieniu biletu!!


aaaa, zapomnialem - nie zaplaciles skladki ;p

Milan - 31-08-2012, 16:51

Na Genoa-Milan chyba nie ma co liczyć na wpuszczenie kibiców Milanu :P

Napoli-Milan to byłoby coś. Tylko trzeba by zaopatrzyć się w lornetkę bo San Paolo do komfortowych stadionów nie należy :)

Anderlecht. Jeśli MCP rozważa taką opcję to powiem, że warto. Byłem tam na Milanie w 2006 i mile wspominam. Fajny stadionik (coś a la Heerenveen), trybuna gości za bramką jak na CSM :D bardzo ładne miasto no i nie jest tak tragicznie daleko i zimno jak S.Petersburg :)

krzysiekACM - 31-08-2012, 20:09

no i pamiętajcie że jadąc do ruskich warto zabrać jakieś ochraniacze na zęby :D
Pepe - 31-08-2012, 22:04

Kiepura - byłem na Bologna-Milan i bilet na mecz można było spokojnie kupić pod stadionem kasach, także i na sektor gości, wystarczyło mieć tylko kartę Cuore. A nastawienia kibiców Bologny do Milanu zdecydowanie nie okresliłbym jako dobrego, mimo zgody sprzed lat :).

Milan - a niby czemu kibiców Milanu mają nie wpuścić na mecz w Genui? W zeszłym roku policja przecież tak żwawo poradziła sobie częstując atakującą Genoę gazem łzawiącym, że myślę, że w tym roku też rzucą parę granatów hukowych do rozproszenia furiatów z portowego miasta i będzie po sprawie.

I też mimo wszystko jak ktoś chce jechać na Zenit na własne konto, to lepiej mieć oczy szeroko otwarte na każdym kroku i być przezornym. Jasne - wszędzie można źle trafić, ale są kraje, jak Polska, Rosja, Serbia, Chorwacja, Turcja, Grecja, gdzie prawdopodobieństwo "złego trafienia" jest znaczne większe niż gdzie indziej.

Kiepura - 01-09-2012, 05:44

Pepe, pamietam, ale w kwestii tegorocznej bologny to pisalem z przymrużeniem oka... mecz jest DZIS ;)
SzymonKotlewski - 03-09-2012, 22:01

@Kiepura
dlaczego akurat wyjazdy na wyjazdy? Pytam z ciekawości? Argumenty turystyczne? ;>
przydały by się print screeny tych połączeń kolejowych, bo strona PKP nie zapamiętała wyników i link są nieaktywne :)

Gdyby nie wypaliło z Rosją tego 3.10.2012, to może jednak coś na SS?
Co myślicie o 7 października, z Interem?

Kiepura - 03-09-2012, 22:18

przedstawiłem jedynie moje oczekiwania :)

poczekajmy co powie Zarząd w tej kwestii... może przedstawią swoje stanowisko, a myślę że to istotne dla każdego z nas. w końca na milan nie jeździ się co weekend i warto by bylomiec wszystko zaplanowane

SzymonKotlewski - 03-09-2012, 22:31

Rozumiem ;-) tak czy siak podróż po kilku miastach Europy w pogoni za Milanem to też świetna sprawa :)

Również z niecierpliwością na to czekam!

piasek129 - 04-09-2012, 20:13

Dołączam do listy zainteresowanych wyjazdem do Brukseli ;]
Slidewater - 04-09-2012, 21:39

No to Piasek bedzie melanz :D W Brukseli jeszcze nie byłem ;)
SzmalecMCP - 05-09-2012, 00:52

A ja mam paszport Polsatu i znam Piaska, tak więc ...
piasek129 napisał/a:
Dołączam do listy zainteresowanych wyjazdem do Brukseli ;]
;)
Maciek - 05-09-2012, 08:07

Na Brukselę chętny również ja. Może jakieś bilety lotnicze?
Kiepura - 05-09-2012, 09:14

szukalem... lipa
ale mozesz poprobowac ;)

bajer - 05-09-2012, 11:13

Pepe napisał/a:
Wniebowzięty byłbym, gdyby były zorganizowane wyjazdy na:

[...]
Roma-Milan

Ze względu na to, że mecze w środku tygodnia u mnie odpadają LM muszę wyeliminować. Przedświąteczny weekend byłby akurat a tu jeszcze taki mecz :) gdyby byli chętni to się piszę!

pawkamorozow - 05-09-2012, 19:10

Witam wszystkich, a co z wyjazdem na SAn siro 18 września?? organizowany będzie jakiś wyjad na ten mecz LM?;)
SonaR - 11-09-2012, 00:19

Co do planow Zarzadu to w chwili obecnej wyglada to tak, ze do konca 2012 roku planujemy zorganizowac wyjazdy na ponizsze mecze. Jak mowi jednak tytul topiku jest to plan, a plan jak wiadomo, ma to do siebie, ze moze ulec zmianie. Na chwile obecna wyglada on jednak jak ponizej:

1. Milan - Inter
2. Anderlecht - Milan
3. Milan - Juventus

Niestety mimo wielkiego entuzjazmu po losowaniu, ze wzgledu na bardzo krotki czas jak i olbrzymie koszty nie bedziemy organizowali wyjazdu do Sankt Petersburga. Sa to dwa glowne powody takiej decyzji, a mianowicie chodzi o to, ze mecz jest juz 3 pazdziernika, a wiec za niecaly miesiac i tym samym jest to zbyt malo czasu aby zorganizowac ten wyjazd od strony celnej, ktory jest jeszcze trudniejszym w organizacji niz wyjazd do Minska. Dodatkowo Rosjanie sa w tych sprawach rowniez bardziej restrykcyjni i koszty tej procedury sa nieporowywalnie wieksze. Gdybysmy zorganizowali wyjazd to przy 40 uczestnikach jego koszt, zakladajac koszt biletu na mecz 50€ wynioslby az ok. 850zl. Cena ta uwzglednia rowniez wyjazd bez noclegu. Mając na uwadze powyzsze i sytuacje z koncowki poprzedniego sezonu, podjelismy decyzje, iz nie bedziemy organizowali wyjazdu na ten mecz. Sluzymy jednak pomoca w zdobyciu biletu jesli ktos zdecyduje sie na samodzielna wyprawe.

Dodatkowo planujemy/rozwazamy rowniez zorganizowanie wyjazdu na zasadach takich jak odbywaly sie do tej pory wyjazdy na Manchester, Arsenal, Tottenham, a wiec samodzielny dojazd i zbiorka na miejscu - na jeden z wyjazdowych meczow Milanu w Serie A. Bylby to jednak wyjazd dostepny tylko i wylacznie dla posiadaczy kart Cuore Rossonero.

Siegajac rok 2012 (nie sezon!) to tyle jesli chodzi o plany wyjazdowe MCP.

Viking1899 - 11-09-2012, 05:49

Czy w związku z tym, że mecz Anderlecht-Milan jest 21 listopada, a Milan-Juventus 25 listopada, to czy w planach jest może wyjazd łączący oba wydarzenia? Wprawdzie Bruksela to nie Mediolan, ale zawsze można by było zaoszczędzić trochę czasu, przy okazji zahaczyć o trening w Milanello, muzeum na San Siro itp.
Waszka - 11-09-2012, 16:43

Nie wiem, czy ta propozycja jest dobra. Niektórych może być nie stać jechać na obydwa mecze, ale na jeden z nich chciałby jechać i wtedy byłby problem. Sporo zamieszania by się mogło narobić.
Viking1899 - 12-09-2012, 06:47

Pewnie masz rację - gdyby oba mecze były w Mediolanie, to pozostanie na miejscu pomiędzy meczami miałoby sens.
Kiepura - 17-09-2012, 08:03

z wyjazdami autokarowymi jest ten problem, ze koszty "nocowania" autokaru wraz z kierowcami znaczenie podnosza cene wycieczki. niestety...
gieri - 17-09-2012, 20:44

Mam nadzieje, że widzimy sie na derbach i Anderlechcie, oba terminy mi zajebiscie pasują!
Mucha - 20-09-2012, 13:06

Pytanie, mam nadzieję że w temacie. Czy listopadowe mecze LM, jeżeli są na dzień dzisiejszy wyznaczone na np wtorek, to jest to już termin stały, czy mogą być zamienione np na srodę?
Gregorio1899 - 20-09-2012, 14:04

Jeśli jest wyznaczony na wtorek to odbędzie się w tym dniu . Jedynie odpukać w przypadku jakiegoś kataklizmu mecz mógłby się nie odbyć i zostać rozegrany w pózniejszym dogodnym dla obydwu drużyn terminie .
Mucha - 20-09-2012, 14:30

Kumam, chodziło mi własnie o zamianę dnia meczu z wtorku na srodę. Oki, to rezerwuję bilety i hotel :) Dzieki wielkie.
Damiano_S - 22-09-2012, 20:21

Nie wiem czemu piszecie o meczu Bologna-Milan jako jakimś meczu podwyższonego ryzyka. Byłem 1.09 na meczu w Bolonii z racji urlopu spędzanego w Porto Tolle (Rovigo) i jakoś nic niebezpiecznego nie doświadczyłem. Obawiałem się trochę, dlatego nie brałem ani szalika ani koszulki, z myślą że pójdę sobie na trybunę Curva S. Luca. W kasie zakupiłem sobie bez problemu bilet, pod stadionem pierwsze zaskoczenie, kibice Milanu i Bolonii chodzą sobie bez problemu w barwach obok siebie, nic się nie dzieje, trochę policji pod stadionem, większość w białych czapkach kierowała ruchem drogowym, w żółwiach jak u nas ledwie kilku znudzonych policjantów. Myślałem, że wejdę na trybunę S. Luca gdzie siedzą kibice Bolonii a Milaniści będą siedzieć na tej samej trybunie ale zamknięci, ale przy wejściu na bramce zapytali mnie czy jestem kibicem Milanu czy Bolonii, po zastanowieniu powiedziałem że Milanu, kazali mi iść do bramy obok i wchodziłem razem z chłopakami z CS :D
Po wejściu okazało się że cała trybuna jest razem porozdzielana jedynie przez kilku ochroniarzy, najzagorzalsi fani Milanu siedzieli razem, obok na sektorze też Milan ale Ci spokojniejsi, sektor dalej z kolei 50/50 Milan i Bolonia. Można było sobie spokojnie między tymi sektorami chodzić, gdy strzeliła Bologna cieszyli się jedni, gdy Milan to drudzy i było spoko :D
Po meczu był też fajny epizod, jak De Sciglio rzucił koszulkę dla kibiców Milanu a ta wpadła do otaczającej boisko fosy, porządkowi ze strażakami weszli tam i rzucili koszulkę kibicom Milanu, w Polsce rzecz chyba nie do pomyślenia.

Mecz bardzo ciekawy, jedyny wygrany w tym sezonie jak dotąd i akurat ja byłem na nim :) Poza tym, że przed meczem tak lało, że zastanawiałem się czy nie jechać z powrotem na camping (z uwagi na brak dachu na stadionie), mój syn na szczęście stwierdził ze idziemy nawet jak tak leje. Dobrze,że na stoisku z pamiątkami znaleźliśmy peleryny po 4E :) na szczęście w czasie meczu nie były potrzebne gdyż przestało padać.
wakacje można zaliczyć do udanych. Miałem jeszcze zamiar jechać na mecz Italia-Malta w Modenie ale okazało się, że nie ma już biletów.

pejot84 - 28-10-2012, 08:33
Temat postu: Anderlecht AC MILAN
Mam pytanie co do wyjazdu na ten mecz 21 listopada, ponoć ma być organizowany wyjazd. Obecnie mieszkam w Belgii, i czy jest możliwość zapisania się na mecz, ale dojechałbym sobie sam, chodzi mi tylko o bilet i miłe towarzystwo:) Jeśli jest taka opcja, to ile by to kosztowało?
Marcu - 28-10-2012, 10:57

Żeby ubiegać się o bilet trzeba być członkiem MCP.
pejot84 - 28-10-2012, 16:53
Temat postu: Anderlecht- AC MILAN
gdybym nie był członkiem MCP to bym sie nie udzielał tutaj, a więc jakieś info na ten temat?
Marcu - 28-10-2012, 20:15

W takim razie koszt będzie taki sam jakbyś jechał z Polski ze wszystkimi. A jaki dokładnie, to już trzeba czekać na info na stronie.
Peter-ACM - 29-10-2012, 09:50
Temat postu: Anderlecht - Milan
Witam , wie ktoś może kiedy pojawią się jakieś bardziej oficjalne informacje? Wiem że jeszcze prawie trzy tygodnie do meczu z Anderlechtem ale dobrze by było pewne rzeczy wiedzieć wcześniej , wiadomo organizacja urlopu , zorganizowanie finansów itd ;)
Mucha - 29-10-2012, 10:13

Dołączam się do zapytania osób zainteresowanych samym biletem na Anderlecht- Milan. Dla osób mieszkających w Niderlandach, po wuju byłoby płacenie za bilet i koszt podróży z Polski do Belgii.
Kiepura - 29-10-2012, 15:31

Mucha napisał/a:
po wuju byłoby płacenie za bilet i koszt podróży z Polski do Belgii.
nie jest to akcja "po wuju", a standardowe dzialanie regulowane oficjalnym komunikatem wyjazdowym :)
konrad_acm - 30-10-2012, 08:27

z tego co pamiętam to były wyjazdy na wyjazdy gdzie kupowano sam bilet, a dojazd był we własnym zakresie więc chyba jednak istnieje możliwość, że będzie bez "wuja" ;)

a z drugiej strony na to patrząc to chłopaki w niderlandach zarabiają pewnie z 50€ na godzinę więc taki mały "wujek" to dla nich jak dla byka ciastko :P
(taki mały żarcik ;) )

Kiepura - 30-10-2012, 10:12

tak, ale taki przypadek dotyczyl TYLKO takiej mozliwosci, a nie ze czesc osob jedzie z grupa mcp, a czesc na wlasna reke.
oczywiscie jest szansa, ze... moge nie pamietac ;)

Gregorio1899 - 30-10-2012, 15:38

Brałem udział w trzech wyjazdach Milanu i przy jednym , czyli do Bremy MCP zapewniło transport oraz bilety na mecz , natomiast pozostałe dwa , do Manchesteru i Londynu dotarcie na mecz było na własną rękę.Więc decyzja zależy od Zarządu.
sawczen - 30-10-2012, 16:17

Jestem przekonany, że w przypadku wyjazdów do Anglii za tym, że były to wyjazdy z transportem na własną rękę stały koszty dojazdu, bo np. z Polski leciało na te mecze około 10 osób, więc bus czy 2 auta to byłyby kolosalne koszta, a tak to każdy sobie za drobniaki zabukował samolot i i tak lecieliśmy razem raczej..

z wyjazdem na Anderlecht sprawa może się mieć trochę inaczej, bo zainteresowanie może być większe, odległościowo bliżej itp., więc przypuszczam, że będzie to wyjazd busem jak np. do Bremy. Pytanie tylko ile AIMC przeznaczy dla MCP biletów, bo jak wiemy stadion do największych nie należy...

Marcu - 30-10-2012, 20:18

Z tego co pamiętam, to właśnie tylko na mecze w Anglii były dojazdy na własną rękę i dotyczyło to wszystkich.
Mucha - 31-10-2012, 12:21

konrad_acm napisał/a:

a z drugiej strony na to patrząc to chłopaki w niderlandach zarabiają pewnie z 50€ na godzinę więc taki mały "wujek" to dla nich jak dla byka ciastko :P
(taki mały żarcik ;) )


150€, a co tam ;) Spoko, jakos damy radę.

Miszcz - 07-12-2012, 17:42

Z racji awansu do 1/8 planowane są jakieś wyjazdy? Wiem, że rok temu był Londyn, wcześniej też Londyn a jeszcze wcześniej Manchester.
Z miłą chęcią odwiedziłbym stadion w Dortmundzie :)

Slidewater - 07-12-2012, 18:50

Dowiemy się po 20 grudnia ( losowaniu )
blazej - 11-12-2012, 18:40

na LM na wyjazdy też potrzeba Cuore Rossonero?
LinkeS_ACM - 11-12-2012, 18:59

karty nie mam, a w zeszłym roku w Mińsku byłem ;)
sawczen - 11-12-2012, 22:35

nie potrzeba CR na wyjazdy w LM, tylko na wyjazdy w Serie A.
Milaners - 13-12-2012, 00:11

Jestem kibicem AC Milan od 1992 roku. Dopiero teraz odbijam się od trampoliny i marzę o obejrzeniu meczu AC Milan. Może to być mecz Ligi Mistrzów, Ligowy, Pucharowy. Chciałbym się dowiedzieć ile powinienem mieć kasiory, aby pojechać do Mediolanu, na San Siro i móc obejrzeć mecz AC Milan (poza dolotem, dojazdem do Mediolanu). Hostel Diablo (30zł na 2 noce). Jaka jest cena biletu np. na mecz z Interem, a jaka z Pescarą.
Edy7ka - 20-12-2012, 13:49

Znamy przeciwnika LM. Termin 20 luty. Wyjazd? Koszty? Chętna!
Chester04 - 20-12-2012, 14:07

Również wstępnie zainteresowany.
seba2907 - 20-12-2012, 14:58

ja też jestem zainteresowany :) tylko wszystko zależy od kosztów :(
Zethu - 20-12-2012, 16:09

Ja też!:D
plakat33 - 20-12-2012, 16:47

Jestem zainteresowany wyjazdem na mecz rewanzowy do Barcelony, bedziemy mieli bilety i chetna ekipe ? :)
Tedoslaw - 20-12-2012, 18:19

Również i ja jestem zainteresowany wyjazdem do Mediolanu na mecz z Farsą, a co tam Szczecin też jeździ na Milan :)
Bubu - 20-12-2012, 23:58

I mamy to samo co rok temu :D
Znowu wysyp chetnych na wyjazd :>

Jonathan - 21-12-2012, 10:01

Dla Barcelony jestem w stanie wylozyc nawet 1000zl :)
PrzM - 21-01-2013, 21:41

Czy Zarząd ma jakieś dalsze plany dotyczące wyjazdów w tym sezonie? Chciałbym w końcu pojechać na San Siro, ale bardziej interesuje mnie liga niż LM (termin weekendowy, a nie w środku tygodnia też ma tu znaczenie).
Kiepura - 22-01-2013, 08:21

"u siebie" zostaly jeszcze roma i napoli z bardziej prestizowych... no i derby
w przypadku zdobycia scudetto mozliwy jeszcze jest jeszcze wyjazd na ostatni mecz u siebie i festa na duomo :)

Kaj - 22-01-2013, 15:21

Kiepura napisał/a:
w przypadku zdobycia scudetto mozliwy jeszcze jest jeszcze wyjazd na ostatni mecz u siebie i festa na duomo :)


Scudetto? Świętować powinniśmy każde miejsce powyżej 4rtego :P

maxik1982 - 06-02-2013, 13:22

Niewierni...nadzieja umiera ostatnia:)
szymi87 - 07-02-2013, 23:44

Witam wszystkich forumowiczów. Przepraszam, że 1 post i już takie pytanie bez żadnego przedstawienia się ani opisu. Mianowicie zakupiłem już bilet na derby Mediolanu 24-02-2013. Do Mediolanu jadę autobusem z Wrocławia. Mam pytanie czy ktoś z forum wybiera się również na ten mecz bądź będzie/jest w Mediolanie? Będzie to mój pierwszy mecz i od razu taki klasyk :). Chodzi mi o to, że wiadomo 1 raz w kimś raźniej.

Pozdrawiam

Kiepura - 08-02-2013, 12:56

bedzie zapewne oficjalny wyjazd z mcp....
niv - 08-02-2013, 15:03

Oficjalny wyjazd na derby 24.02?
Kiepura - 08-02-2013, 21:40

aaaa, to juz teraz??
no to nie wiem :p

sorry

Tabarez - 28-03-2013, 16:56

Chciałbym zaproponować wyjazd prywatny na mecz z Napoli (14.04 o 20.45). Wyjazd z Katowic w sobotę, dwa noclegi w Mediolanie, powrót w poniedziałek. Orientacyjny koszt przy 4 osobach - 600 zł + bilet + jedzenie + inne wydatki. Zdecydowanych proszę o kontakt na PW do 04.04. Jeśli nie znajdą się 3 osoby to wyjazd nie dojdzie do skutku.
SonaR - 28-03-2013, 22:52

Tabarez jesli powaznie zastanawiasz sie nad wyjazdem na ten mecz to rezerwuj juz bilet. Ja akurat bede zarowno na fiorentina-milan jak i na milan-napoli wiec organizacyjnie pomoge.

Jesli ktos jeszcze bedzie wybieral sie na ten mecz prywatnie to zapraszam na priv.

Kiepura - 29-03-2013, 10:39

nie marudz Tabarez :)
ja mialem sam jechac...

poza tym juz masz (jak napisal SonaR) 2 osoby na miejscu :)

Aslan - 30-03-2013, 09:35
Temat postu: Milan - Catania
Witam,

To co prawda mój pierwszy post tutaj, ale fanem Milanu jestem już od 20 lat. I w końcu spełnia się moje marzenie, bo spędzam w Mediolanie majowy weekend, a San Siro staje się podstawowym punktem wycieczki. Nigdy natomiast nie kupowałem biletu na mecz Milanu, a zamierzam wybrać się 28 kwietnia na Milan - Catania. Zakładam, że kupując bilet na miejscu nie potrzebuję Cuore Rossonero, prawda? A z biletami na miejscu chyba problemu być nie powinno. Swoją drogą, mimo wszystko rozważałbym zakup tej karty chociażby na przyszłość. Czy kiedy będę na stadionie to jestem w stanie wyrobić ją sobie "od ręki" czy trzeba jakoś czekać na jej odbiór? Będę w Mediolanie przez tydzień, więc zakładam, że powinno się udać. Oczywiście przy okazji planuję troszkę pobuszować w sklepie itd. Jeśli więc ktoś z Was ma jakieś cenne rady i informacje, o których powinienem pamiętać, będę wdzięczny za wszelkie sugestie, chociażby na temat tego, jakie bilety są najkorzystniejsze z perspektywy odbioru spotkania i stosunku jakości do ceny. Jeśli macie do polecenia jakieś inna miejsca, które należy w Mediolanie odwiedzić w charakterze Milanisty i nie tylko - poza oczywistościami typu Piazza Duomo - również będę wdzięczny.

Pozdrawiam,
Maciek

kobel - 30-03-2013, 10:23

ja z 3 kolaegami tez jedziemy na napoli od piątku do poniedziałku ma moze ktos namiary na jakies fajne dyskoteki w mediolanie :)
kobel - 30-03-2013, 10:37

mam pytanko jeszcze chyba niebedzie problemu z biletami jak bedziemy chcieli kupic w sobote w kasach na napoli
Kaj - 09-04-2013, 16:09

Aslan napisał/a:
Zakładam, że kupując bilet na miejscu nie potrzebuję Cuore Rossonero, prawda?


Cuore Rossonero jest konieczne tylko przy meczach wyjazdowych z tego co się orientuje :)

rute - 13-05-2013, 09:49

8. czerwca br. odbędzie się pożegnanie Marka Jankulovskiego w pobliskiej Ostrawie.
Planujemy jednodniową wycieczkę ze skromnym zwiedzaniem oraz meczem.
Jeśli ktoś byłby zainteresowany proszę pisać. Bilety można zamawiać poprzez ticketpro - chcemy zamówić je hurtowo dla wszystkich osób.
http://www.ticketpro.cz/j...ankulovski.html

SeboLZ - 13-05-2013, 11:30

Ja jestem wstępnie zainteresowany, może uzbiera się ekipa do wyjazdu z Wrocławia.
rute - 13-05-2013, 16:09

"Witam,

Ticketpro Polska w ogóle nie współpracuje z czeskim Ticketpro także niestety nie ma takiej możliwości. Bilety można kupić tylko i wyłącznie bezpośrednio na przez ich stronę internetową."

z tego co widzę to w sposobach płatności jest karta kredytowa i zapewne w ten sposób najłatwiej będzie zakupić bilet.

EDIT: widać Czesi lubią utrudniać życie i nie ma opcji "e-ticket", ani opcji wysyłki do Polski :|

SeboLZ - 13-05-2013, 22:39

A odbiór na miejscu? Czy tylko wysyłka do Czech? :D w razie czego do kiedy trzeba się określić? Żeby miejsc nie zabrakło :P
rute - 14-05-2013, 00:26

jest możliwość odbioru na miejscu w... Pradze :D
napisalam do jednego z naszych szanownych członków, ktory mieszka przy granicy, aby zakupił bilety w jedbym z punktów sprzedaży na terenie Czech, także cała nadzieja w Nim ;)

Kiepura - 14-05-2013, 08:00

zawsze mozecie Jana poprosic...
"czeki" pewnie tez sie wybieraja ;)

Damiano_S - 14-05-2013, 21:42

A zakup na miejscu? Stadion tam jest dosyć duży, kibice pewnie go nie zapełnią na takim pożegnaniu...
Polecam wyjazd na 2 dni, zwiedzanie, mecz,wieczorem zabawa na Stodolni (ulica klubów i pubów tętniąca życiem całą noc), nocleg w jakimś tanim hotelu czy motelu(tych tanich jest dużo) i powrót następnego dnia.
Do tego tanie piwko na meczach w Czechach, polecam :)

SeboLZ - 15-05-2013, 15:01

A planujecie przejazd pociągiem czy samochodem? Wyjazd z Katowic? Jeśli samochodem to ewentualnie doczepić się można (o ile jest miejsce)? Bo Wrocław póki co milczy :(
Bubu - 15-05-2013, 15:24

Samochodami. Co do miejsc to rute sie wypowie.
rute - 17-05-2013, 22:25

w poniedziałek niejaki Paweł podjedzie po bilety,
na tą chwilę potwierdziły lub maja potwierdzić następujące osoby:
rute (czyli ja :D), carlo, Bubu, jonathan, dezali, Azra, Piotek, Robert, Sebol, spidi, ajva, lenox, szmalec, szpila, tabarez

jeśli kogoś pominęłam to proszę o priva,
jak już będą załatwione bilety to pokombinujemy coś z transportem :]

rute - 21-05-2013, 15:45

mamy bilety :)
SeboLZ - 30-05-2013, 14:46

Cytat:
14,000 tickets to Marek Jankulovski´s farewell match (8 June in Ostrava) sold. Guests: Gattuso, Antonini, Favalli, Nedvěd, Koller, Brückner

Wiadomo już coś co do środka transportu?

Azra - 30-05-2013, 16:53

Ciekawi goście, zapowiada się fajny wyjazd. \o/
SeboLZ - 05-06-2013, 14:15

Doszły mnie słuchy, że wyjazd planowany jest na 13, na 3 samochody. W związku z tym mam zapytanie, czy któryś z kierowców nie byłby chętny wyruszyć wcześniej? :) Liczę, że może udałoby się zrobić jakieś zdjęcia z piłkarzami, chyba nikt nie pogardziłby zdjęciem z Gattuso :) a myślę, że jak wyruszymy o 13 to może być nieco za późno. Inna sprawa, że póki co nie wiadomo gdzie szukać tych piłkarzy, ale mam nadzieję, że pojawi się jakaś informacja. Dlatego pytam wstępnie.
SonaR - 05-06-2013, 18:08

skontaktowali sie z nami Czesi, ktorzy po meczu wspolnie spotykaja sie w pubie. Dzisiaj mam miec dokladne info co, jak i gdzie. Bedziecie chcieli sie z nimi spotkac?
Bubu - 09-06-2013, 12:54

Wiadomo juz jakie druzyny graly w tym meczu? :)
Lenox - 09-06-2013, 18:58

foto:
http://moravskoslezsky.de...ly20130608.html
http://moravskoslezsky.de...ulovskym-2.html
i kilka filmów:
http://www.youtube.com/watch?v=hvxmu7y_W8Q
http://www.youtube.com/watch?v=4Cke_2qWqMM
http://www.youtube.com/watch?v=_15NJzE9ldk
http://www.youtube.com/watch?v=HFKn8mqyPhg

Szpilaacm - 11-06-2013, 17:26

Bubu napisał/a:
Wiadomo juz jakie druzyny graly w tym meczu? :)

Nie wiem ,ale impreza była przednia :)

Mucha - 10-08-2013, 16:43

Jest cokolwiek wiadomo, czy będzie organizowany wyjazd do Eindhoven?
Ewentualnie czy jest możliwosc za posrednictwem MCP postarać się o bilety na PSV-Milan?
Oczywiscie sektor wyjazdowy :)

Miszcz - 29-08-2013, 23:36

Podejrzewam, że będzie organizacja meczu na Barcelone.
Pytanie mam jedno. Czy w przypadku dużej ilości zgłoszonych osób będzie respektowany fakt, że w tym dniu mam urodziny? :D

Przy okazji wszystkim zlotowiczom życzę miłej zabawy :)

Tedoslaw - 30-08-2013, 00:11

Miszcz napisał/a:
Podejrzewam, że będzie organizacja meczu na Barcelone.
Pytanie mam jedno. Czy w przypadku dużej ilości zgłoszonych osób będzie respektowany fakt, że w tym dniu mam urodziny? :D

Przy okazji wszystkim zlotowiczom życzę miłej zabawy :)


Ależ oczywiście, że będzie honorowany - w ramach życzeń urodzinowych ekipa wyjazdowa na ten mecz zapewne pozwoli Ci zapłacić za wszystkie zakupy na stacji benzynowej na granicy :)

bajer - 30-08-2013, 15:18

Miszcz, a interesuje Cięwyjazd na Camp Nou, tak? Bo jeśli tak, to myślę, że biletów będzie dostatek i Twoje urodziny nie będą musiały się w to mieszać ;) bo jeśli masz urodziny, gdy Milan gra z Barceloną na San Siro, to tam na Milan grający z Barceloną ewentualnie możesz pojechać. Niby niewielka różnica, ale jednak spora ;)
Miszcz - 31-08-2013, 08:04

No właśnie o to mi chodzi :)

Co do zakupów to już zbieram na to pieniądze :P

Jonathan - 02-09-2013, 20:36

Zobaczysz Messiego i Neymara na żywo! Super!!! Ależ to bedzie prezent od prezesa!!
Slidewater - 02-09-2013, 23:13

Wybiera się ktoś może na Milan-Celtic 18 września na San Siro?
dejnio - 03-09-2013, 11:55

Witam

Mam zamiar wybrać się na mecz Milan - Barcelona i tu pojawia się moje pytanie: czy można zamówić bilety na oficjalnej stronie Milanu? Kiedy wejdzie się tam w ten cały ticket information, język zmienia się na włoski i mam problem ze zrozumieniem czegokolwiek. Bardzo proszę o pomoc.

PS: Nie chcę zamawiać biletu na jakichś innych stronkach, gdzie są one dwa razy droższe.

Wycior - 03-09-2013, 12:19

Ja znowu mam pytanie dotyczące meczu Ajax : Milan które odbędzie się 01.10.2013 w Amsterdamie ,czy będzie można dostać jakieś bilety albo będzie organizowany wyjazd tak jak na mecz z PSV ???
bajer - 03-09-2013, 13:15

dejnio, jak należysz do MCP to po prostu poczekaj i MCP na pewno zorganizuje wyjazd na to spotkanie, a jak nie to minimum 4 osoby na wyjazd prywatny na pewno będą chętne ;) a wyjdzie to taniej niż przez jakiekolwiek strony.
dejnio - 03-09-2013, 13:21

Nie należę do MCP, chcę polecieć na własną rękę :) Nie do końca rozumiem, jak znajdą się 4 osoby na wyjazd prywatny to co wtedy trzeba zrobić?
maycka - 03-09-2013, 13:27

Jeśli nie jesteś członkiem MCP to pewnie też nie masz CR, a bez tego nie zamówisz biletu online (tak mi się wydaję, choć nie jestem pewien na 100%). Zawsze możesz polecieć i spróbować kupić bilet na miejscu ;)
Azra - 03-09-2013, 13:28

Nic, nie jesteś w MCP nie masz możliwości zdobycia biletów przez Fan Club. Wyjazdy prywatne również są dostępne tylko dla członków MCP. Mamy wykupione karnety na serie A i można z nich skorzystać organizując wyjazd prywatny lub możemy zdobyć bilety na inne mecze dla minimum 4 osób.
Kiepura - 03-09-2013, 13:39

na dzień dzisiejszy w dniach 26-27 listopada przelot warszawa-glasgow-warszawa w cenie ok. 200 pln
dejnio - 03-09-2013, 14:51

Okej, wszystko jasne. W takim razie razie chciałbym wiedzieć w jaki sposób mogę wyrobić kartę CR? Wiem, że jest ona niezbędna do zamawiania biletów przez oficjalną stronę Milanu. Niestety, jak już pisałem, wszystko jest tam po włosku...
Pawko IRL - 03-09-2013, 14:53

dejnio, wszystko jest tutaj na tej stronie wystarczy troche poszukać a to chyba nic trudnego co?
http://www.milanclubpolon...wtopic.php?t=91

dejnio - 03-09-2013, 15:27

No tak, tylko że Wy przelewacie kaskę do kogoś z MCP i ta osoba już wam wszystko dalej załatwia. Ja nie jestem w MCP i muszę wszystko zrobić sam, a w linku który mi podałeś jakiejś specjalnej pomocy nie widzę.

No ale dobra, generalnie z tego co udało mi się ustalić, rejestracja kart CR jest aktualnie zamknięta, bo ten komunikat chyba własnie to oznacza: "Se non sei ancora registrato su cuore rossonero"

Azra - 03-09-2013, 15:35

Taka refleksja mnie naszła, że AIMC powinno robić zapisy na nowy sezon po losowaniu LM. Wtedy MCP miało by 1500 członków ;)
snaxkaka22 - 03-09-2013, 18:50

Pod warunkiem że trafiamy na barcelone :)
Dominias - 03-09-2013, 19:10

Jako nowy członek MCP mam pytanie (żeby nie obudzić się później z ręką w nocniku). Chciałbym wybrać się na mecz z Barceloną, czy prócz samego członkostwa, muszę spełniać jakieś inne warunki takie jak np posiadanie karty, o której wspomina ktoś wyżej?
SonaR - 03-09-2013, 20:05

nie musisz.

wystarczy, ze masz oplacona skladke czlonkowska na biezacy sezon.

TomekW - 03-09-2013, 21:01

Wycior: przy ostatnim meczu w Amsterdamie bilety na sektory Milanu kosztowały bodajże 90 euro, więc ciężko przewidzieć, czy uda się zebrać odpowiednią liczbę chętnych na wyjazd...
kuba1899 - 04-09-2013, 14:47

Kiepura - Glasgow lub Amsterdam - piszę się.
PrzM - 05-09-2013, 10:21

A ja z nieco innej beczki: czy Zarząd ma jakieś plany dotyczące wyjazdów na Serie A? Nie ukrywam, że termin weekendowy dużo bardziej by mi odpowiadał niż wyjazd w tygodniu na LM.
plakat33 - 05-09-2013, 22:34

Czesc,
Wiadomo moze ile mniej wiecej mozemy dostac biletow na Celtic-Milan i kiedy oficjanie bedzie to potwierdzone? ( sprawa zarezerwowania wczesniej lotow )
Ktos jest juz zdecydowany na wyjazd?
Pozdro

Kiepura - 06-09-2013, 14:40

Azra napisał/a:
Taka refleksja mnie naszła, że AIMC powinno robić zapisy na nowy sezon po losowaniu LM. Wtedy MCP miało by 1500 członków ;)


hmmm, przy tej tendencji to pikole z katalonii beda mogli zapisywac sie w terminie... juz lysy z uefy cos wykombinuje ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group