Forum Milan Club Polonia
Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu

Gadżety - Tanio sprzedam nowe koszulki i bluze AC Milan 2013/2014

Wycior - 22-09-2013, 18:31
Temat postu: Tanio sprzedam nowe koszulki i bluze AC Milan 2013/2014
Witam
Mam do sprzedania dwie koszulki AC Milanu i bluze
Koszulki jak i bluza są nowe nie noszone z kompletem metek.
Sprzedaj bo niestety źle złożyłem zamówienie i przyszedł mi nie ten rozmiar

Bardzo atrakcyjne ceny Polecam


http://allegro.pl/koszulk...3570369668.html

http://allegro.pl/koszulk...3570364493.html

http://allegro.pl/bluza-a...3570425076.html

JarekACM - 22-09-2013, 19:02

ile masz wzrostu?
Nowaczek - 23-09-2013, 17:19

Dokładnie ewentualnie zmierz koszulke i podaj dane
kapiMCP - 23-09-2013, 20:47

Oferowana powyżej odzież jest najprawdopodobniej podrobiona.
Nowaczek - 24-09-2013, 16:16

Dlaczego tak sądzisz?
kalas - 24-09-2013, 17:42

Wystarczy spojrzeć ile takie ciuchy kosztują w ISS albo FANZONE.A tam o podróbkach nie ma mowy!!!Jeżeli rozmiar nie pasuje to przecież zawsze można zwrócić!!!
Wycior - 25-09-2013, 14:25

Wymiary koszulek :

szerokość pod pachami 52
długość 1 (od góry kołnierzyka do dołu ) 72
długość 2 (pod pachą do dołu ) 45
rękaw do kołnierzyka 38

W koszulkach nie widzę żadnych defektów są zrobione bardzo dokładnie i na prawdę bardzo żałuję że muszę czekać na nowe a te sprzedać .Kupowałem koszulki nie mając ich w rękach i było ryzyko że coś może być nie tak ale , na prawdę jestem zaskoczony ich bardzo dobrą jakością.Jest komplet metek co chyba potwierdza że koszulki są oryginalne.

Tak masz rację mogę zwrócić towar ale zamówiłem go w Tajlandii i czas oczekiwania na przesyłkę to około 30 dni , a towar pochodzi z fabryki z Adidasa w Tajlandii tak zapewniał sprzedawca i tak też jest napisane na koszulce.

Co do ISS to podejrzewam że są to te same koszulki zakupione od podobnej firmy ,widziałem koszulkę z ISS i niczym się nie różni od tej, takie firmy po prostu mają dużą marże, ale mogę się oczywiście mylić nie jestem znawcą w tym temacie ,jak dla mnie koszulki są oryginalne a świadczą o tym metki i wysoka jakość produktów .

kapiMCP - 25-09-2013, 19:17

Jeśli podejrzewasz, że ISS, Fanzone czy inne sklepy oferują podrabianą odzież - tak jak Ty w tym wątku - to czym prędzej zgłoś to Adidasowi lub organom ścigania.

Wycior napisał/a:
Jest komplet metek co chyba potwierdza że koszulki są oryginalne.

A jeśli uważasz, że tak wygląda metka Adidasa:


[zdjęcie z aukcji Twojej bluzy]

...to nie tylko, jak piszesz, nie jesteś znawcą, ale jesteś kompletnym amatorem, który nie powinien zabierać w temacie głosu.

Wycior napisał/a:
W koszulkach nie widzę żadnych defektów

Ja przecież nie napisałem, że Twoja odzież ma jakieś defekty. Torebki Prady od mediolańskiego Murzyna też są ładne i zapewne dobrze uszyte. Co nie zmienia faktu, że nie są oryginalne.

rangiz - 25-09-2013, 23:01

Akurat metki, nawet te imitujące Adidasa, zewnętrzne śmierdzą lewizną od samego początku. Większość jest 100x lepiej podrobiona ;)
Wycior - 26-09-2013, 14:08

Ale nikt Ci nie każe tego kupować a uczepiłeś się strasznie ,ja chce je sprzedać nie zarabiając na tym tylko żeby mieć pieniądze na nowe w innym rozmiarze ,broń boże nie mam zamiaru nikogo naciągać czy oszukiwać.

a zdjęciu jest metka z bluzy i być może jest to jakaś podróba mnie tam to nie przeszkadza bo jest dobrze wykonana i na pewno kupie taka samą ,a koszulki maja takie same nadruki jak 2 sezony temu koszulka z ISS bo tam ją kupiłem .
Poza tym nikogo nie podejrzewam że sprzedaje podrobione koszulki tylko napisałem że są identyczne a co oni sprzedają i skąd biorą towar to mnie w ogóle nie interesuje.

Veerapan - 27-09-2013, 08:03

Wycior nie oburzaj sie tak bo wystawiasz na aukcji ewidentne podróby opisujac ze sprzedajesz oryginal. Osoby, ktore znaja sie na tym temacie maja prawo ostrzec innych zeby nie dali sie Tobie oszukac (celowo czy nie, nie ma znaczenia) tak jak ty dales sie oszukac swojemu sprzedawcy.
Baresi87 - 27-09-2013, 10:25

Kolego, oryginalna koszulka kosztuje w granicach 100 euro. To co Ty chcesz sprzedać, to jest zwykła podróba i jestem tego w 100% pewny. Sam posiadam takie 2 koszulki z poprzednich sezonów, również zamówione i kupione z Tajlandii. Także dobrze, że ktoś już wcześniej ostrzegł, że sprzedasz podróby. Pozdrawiam.
Pawko IRL - 26-08-2014, 11:38

mam do sprzedania
bluze rozmiar L nowa kolor szaro-kremowy(tu na zdjęciu wyszedł jakiś dziwny róż może dlatego że taki mam odcień koloru w pokoju ;) ),dosłownie założona tylko raz do przymiarki ale okazała się za mała :wall2:



oraz czapke również nowa rozmiar M/L

obie rzeczy oryginalne,Adidasa zakupione w oficjalnym sklepie Milanu store.milan.com
więcej na PW


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group