Forum Milan Club Polonia
Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu

Spotkania - Turniej kibiców Gdańsk 14-15.02.2015

Bubu - 23-10-2014, 22:58
Temat postu: Turniej kibiców Gdańsk 14-15.02.2015
Jakiś czas temu dostaliśmy zaproszenie na turniej kibiców, ktory odbędzie się w przyszłym roku w Gdansku.
Jako, ze termin mi wyjątkowo nie pasuje kompletowaniem druzyny tym razem zajmie się Snax.

Cytat:
III. TERMIN I MIEJSCE:

Hala sportowa SportStacja Gdańsk Al. Grunwaldzka 411
sobota godz. 8:30 - pierwsze mecze grupowe.
Udział weźmie 10 zespołów.
Grupy /2/ustala organizator losowo.
Godzina 13:30 przerwa.
Godzina 15:00 finały.
Szczegóły odnośnie kolejności spotkań oraz czasu ich gry zostaną drużyny poinformowane e-mailem po zamknięciu listy zgłoszeń.






Drużyny składają się maksymalnie z 10 zawodników. Prawo gry mają zawodnicy których zgłasza stowarzyszenie, fanklub lub serwis na druku zgłoszeniowym podpisanym przez kierownika drużyny.
-W drużynie może być zgłoszony znany piłkarz np. były reprezentant Polski lub inny sportowiec, niekoniecznie piłkarz nożny, który zakończył karierę.
- musi należeć do Stowarzyszenia, Fanklubu lub redakcji serwisu. ( w przypadku serwisu zawodnik musi być zarejestrowany w serwisie min. 6 miesięcy)

1. Zespoły przystępują do gry w 5 osobowych składach – 4 zawodników + bramkarz
2. Podczas rozgrywek zawodnicy obowiązani są posiadać halowe obuwie sportowe oraz jednolite kolorystycznie numerowane koszulki.
3. Obowiązują zmiany hokejowe.
4. Mecze trwa 12 minut
5. Przerwy pomiędzy meczami wynoszą 3 minuty.

Kary

- wykluczenie na 2 minuty


Odległość wykonywania rzutów karnych wynosi 6m.
Nie obowiązują spalone.
W pozostałych kwestiach obowiązują przepisy PZPN



Niezastosowanie się do regulaminu może skutkować wykluczeniem zawodnika lub drużyny z gry.
- o kolejności w tabeli decyduje:
- Liczba punktów
- Różnica bramek
- Wynik bezpośredniego spotkania
- ilość bramek strzelonych
- ewentualnie losowanie
- za porządek i kulturę na boisku , w szatni i zachowanie zawodników oraz osób towarzyszących , a także przestrzeganie regulaminu panującego w obiekcie w którym będą rozegrane zawody, odpowiedzialny jest kapitan zespołu.
-zawodnicy zobowiązani są do respektowania decyzji sędziego/choćby według nich były krzywdzące/
Wyróżnieni zostaną:

- najlepszy bramkarz
- najlepszy strzelec
- najlepszy zawodnik
- drużyna grająca fair play



6. Wpisowe wynosi 500 zł od drużyny i nie podlega zwrotowi.
Każda drużyna w cenie wpisowego ma wliczone uczestnictwo w turnieju, posiłek obiadowy, wejście na basen, wodę oraz nagrody za uczestnictwo.

7. Konto na które będzie można wpłacić wpisowe organizator poda e-mailem po zgłoszeniu się drużyny do turnieju.
8. Zgłoszenie / na druku dołączonym do regulaminu/ należy przesłać na frozborski@gmail.com do dnia 15.01.2015 roku.
Osoby znane zawodnikom/ich rodziny lub znajomi/przychodzące kibicować zawodnikom zobowiązane są do posiadania zmiennego obuwia.
Wszyscy zawodnicy biorą udział w turnieju na własną odpowiedzialność.


Zachęcam północ do lepszej organizacji niż to mialo miejsce w przypadku turniejów w Trzciance.

sawczen - 30-10-2014, 19:51

Snax, jakby było trzeba wojownika w polu albo wariata w bramce (choć tu pewnie będzie Miara), to wiesz jak mnie szukać, zgłaszam chęć :)
taktyk - 31-10-2014, 20:37

typuję nas na wygranie klasyfikacji fair-play :D
sawczen - 02-11-2014, 18:00

Taktyk, nie wiem co masz na mysli :D na hali sie opanowuje :)
stejuk - 02-11-2014, 18:23

ja wstępnie też się piszę, no chyba że znajdą się lepsi to ustąpię miejsca i będę tylko kibicował, bo mój styl gry to radosny futbol ze wskazaniem na radosny :P
zalfik - 07-11-2014, 17:27

Piszę się! Jestem solidnym graczem, ale ze mną w składzie mamy marne szanse na puchar fair play ;)
snaxkaka22 - 07-01-2015, 15:48

Z powodu małej liczby chętnych drużyn (dwie) turniej kibiców został odwołany. Informacja od organizatora.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group