Forum Milan Club Polonia
Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu

Spotkania - Turniej kibiców - Kalwaria

smyku - 26-12-2008, 11:10
Temat postu: Turniej kibiców - Kalwaria
Witam,

Nie wiem czy dobry temat (jeśli nie, proszę o przeniesienie do odpowiedniego).

Otóż - reprezentuję Stowarzyszenie Fan Klub Liverpool FC Polska. Kilka miesięcy temu korespondowaliśmy z Władzami Milan Club Polonia w sprawie uczestnictwa Stowarzyszenia w turnieju jaki organizujemy. Teraz mamy kolejne informacje, ale te chyba do Was nie dotarły, tudzież nie otrzymaliśmy odpowiedzi. Dlatego zdecydowałem się zamieścić informację tutaj na forum. (Email na adres kontaktowy podany na stronie również został wysłany)

Oto treść:

Cytat:

Piszę w imieniu Stowarzyszenia Fan Klub Liverpool FC Polska w sprawie udziału fanów AC Milan w ogólnopolskim turnieju piłkarskim dla polskich kibiców zagranicznych drużyn.


W drodze debaty i rozmów między Członkami Stowarzyszenia LFC Polska ustaliliśmy, że turniej odbędzie się w Kalwarii Zebrzydowskiej (miejscowość oddalona 20 km od Krakowa, posiadająca własny dworzec kolejowy), w terminie 30-31 maj 2009 (sobota-niedziela) jako część majówki organizowanej przez tą miejscowość.


Stowarzyszenie LFC Polska zapewni nocleg i catering uczestnikom turnieju za niewielką opłatą, która zmieści się w granicach 30 - 60 zł. Istnieje możliwość opcjonalnego noclegu z piątku na sobotę dla chętnych osób.


Ogólny zarys turnieju w naszych planach wygląda następująco:

Sobota:
Przedpołudnie – otwarcie turnieju i mecze grupowe
Obiad
Popołudnie – mecze grupowe c.d.
Impreza integracyjna
Niedziela:
Przedpołudnie – rozgrywki finałowe
Ok. godz. 14 – zakończenie turnieju


Przypominamy, że cel imprezy to głównie sportowa rywalizacja i dobra zabawa. Spotkanie pozwoli również nawiązać współpracę miedzy oficjalnymi polskimi fanklubami i ułatwi organizację tego typu imprez w przyszłości.


Z informacji dodatkowych:

- mecz na boisku trawiastym, niepełnowymiarowym,
- drużyny 10 osobowe (jednolite stroje wymagane),
- patronat medialny: TVP Kraków, Nasz Dziennik,
- koszty turnieju częściowo pokryte zostaną z budżetu miasta (noclegi, boisko, nagrody,
posiłki),
- turniej będzie częścią "majówki" w miejscowości w której rozegramy zawody,
- wieczorem impreza integracyjna uczestników turnieju (z soboty na niedzielę).



Ilość miejsc na ów turniej jest OGRANICZONA. Maksymalna liczebność ekip przyjezdnych to 10 osób. W przypadku większej liczby zgłoszeń (drużyn), decydować będzie data zgłoszenia.

Zainteresowani przybyciem już w piątek proszeni są o podanie tego faktu w emailu zwrotnym.


Prosimy o jak najszybsze deklaracje drużyn zainteresowanych udziałem w turnieju. W przypadku pytań, niejasności proszę śmiało pisać na email kontaktowy poniżej.



Wyrazy szacunku
Grzegorz Wierzbicki
Email kontaktowy: turniej@fanklublfc.pl
http://www.fanklublfc.pl

dondamajk - 26-12-2008, 13:54

Ciekaw jestem co wiekszosc na to, bo ja bylbym czyms takim bardzo zaintersowany.. nawet jak zarzad nie bedzie mial czasu, zeby to ogarniac, to zawsze 10 mozna zebrac.. moze Ronaldinho ze mnie nie jest, ale zawsze bardzo chetnie posmigam po skrzydelku za pilka... ;D

Bede musial pochwalic mojego kumpla z FK LFC Polska za inicjatywe, bo pomysl super... do tego znalezienie finansowania, to kolejny powod do gratulacji... ;-)

Bubu - 27-12-2008, 00:03

Jak najbardziej za :)
Nie ma to jak zdobyc Mistrzostwo Polski fan clubów w urodziny :]

Marcu - 27-12-2008, 11:17

i ja chętnie wspomogę MCP :)
krzysiekACM - 27-12-2008, 13:44

fajna inicjatywa to np. turniej fan clubów Milanu, gdzie takie MCP mogłoby zagrać z jakimś fc z Niemiec itd, ale imprezy integracyjne z jakimiś kibicami Interu choćby? dajcie spokój...
bajer - 27-12-2008, 14:22

inicjatywa interesujaca, mogloby to wygladac ciekawie a kazda druzyna gralaby w barwach klubu z ktorym sympatyzuje, taki interesujacy turniej by to mogl byc :) choc powyzsza propozycja Krzyska tez ciekawa tylko kto by sie podjal organizacji czegos takiego? ;) to juz by drozsza impreza byla, za droga
dondamajk - 27-12-2008, 20:43

krzysiekACM napisał/a:
fajna inicjatywa to np. turniej fan clubów Milanu, gdzie takie MCP mogłoby zagrać z jakimś fc z Niemiec itd, ale imprezy integracyjne z jakimiś kibicami Interu choćby? dajcie spokój...


Krzysiak a Ty zawsze w ta sama nute... a kto napisal, ze mamy sie z nimi bratac... mamy wejsc na boisko i skroic im tylki (jesli pozwola nam na to nasze umiejetnosci), a pozniej ewentualnie napic sie z nimi piwa jesli bedziemy mieli ochote na integracje... ja osobiscie mam kumpla interiste i pozatym, ze jest interista nic do niego nie mam, bo jest spoko koles... co nie zmienia faktu, ze za przywiazanie do niepoprawnych barw sie jedziemy... obustronnie...

To co mamy zbierac sami jakas ekipe czy ktoz zarzadu to zkoordynuje?? Ekhm... Ekhm.. Executive Board Representatives..??

SonaR - 27-12-2008, 21:03

z interistami rowniez mozna sie swietnie bawic.

ja osobiscie popieram te inicjatywe, jednak z zarzadem zadnej dyskusji na ten temat jeszcze nie bylo.

widze, ze juz na forum deklaruje sie kilku chetnych takze mysle ze ekipa zbierze sie bez problemu.

stejuk - 28-12-2008, 02:39

jestem jak najbardziej za!:)
dondamajk - 28-12-2008, 13:45

SonaR napisał/a:
z interistami rowniez mozna sie swietnie bawic.

ja osobiscie popieram te inicjatywe, jednak z zarzadem zadnej dyskusji na ten temat jeszcze nie bylo.

widze, ze juz na forum deklaruje sie kilku chetnych takze mysle ze ekipa zbierze sie bez problemu.


Mysle, ze juz nikt z nami do rozmow siadac nie bedzie... wyslali nam zaproszenie mailem i tutaj na forum i chyba czekaja na nasza inicjatywe... teraz mysle, ze to kwestia ustalenia czy wybieramy jedna osobe z zainteresowanych (ja moge byc wolontariuszem), ktora zbierze 10 PEWENYCH CHETNYCH +1-2 REZERWY i zglosi ich do turnieju... czy zajmie sie tym ktos z wladz stowarzyszenia w imieniu calego mcp... bo szkoda by bylo z takiej okazji nie skorzystac i np spoznic sie ze zgloszeniem...

taktyk - 28-12-2008, 15:08

też jestem za (i z Krakowa nie tylko ja:)

wstępnie widać, że zainteresowanie wśród członków MCP jest i ekipa do grania się zbierze, więc myślę, że Sonar (lub ktoś inny z Zarządu) może im spokojnie dać zna że się piszemy na to.

natomiast jeśli w ogóle chcemy zagrać, to potrzebne jest SZYBKIE zgłoszenie się do turnieju, z forum LFC wynika, że mają już 7 ekip....

carlo - 28-12-2008, 15:11

Bardzo fajna inicjatywa. Myślę że bez problemów powinniśmy zebrać jakiś sensowny skład. Z tego co przeglądałem forum LFC to mają już całkiem sporo chętnych fan klubów, dlatego warto by było, żeby zarząd w miarę szybko ustosunkował się do tej propozycji bądź przekazał sprawę koledze Michaelowi ;)
bajer - 28-12-2008, 16:14

mysle ze chetni znajda sie na pewno do gry w tym turnieju, najlepiej byloby zglosic juz sie, zeby miec zaklepane miejsce a ustalenia co do skladu odbeda sie pozniej ;) no chyba ze trzeba od razu podac sklad ale wydaje mi sie ze to raczej niekonieczne, nawet na Mundial zglasza sie zawodnikow na niedlugo przed turniejem ;) a 10 z luzem sie znajdzie, chetnych pewnie byloby wiecej dlatego nawet sie nie zglaszam bo umiejetnosci mam bardzo przecietne ;)
dondamajk - 29-12-2008, 01:41

Jako, że SonaR upoważnił mnie do ogarnięcia tematu turnieju, zgłoszenia i zebrania ekipy pozwoliłem sobie puścić następującego maila do przedstawiciela LFC Polska:

ZGLOSZENIE DO TURNIEJU - MILAN CLUB POLONIA

Witam...

W imieniu Milan Club Polonia chciałbym zgłosić nas do organizowanego przez Was turnieju... zostałem oddelegowany przez Prezesa do zajęcia się tym tematem, więc poproszę o kierowanie informacji do mnie, a ja będę puszczał je dalej.

Wstępny "rekonesans na forum" został zrobiony i o skład 10 osobowy nie ma się co martwić...

Jak narazie chciałbym się dowiedzieć następujących rzeczy:

1.Czy musimy podać wcześniej listę osób uczestniczących czy "poprostu przyjeżdzamy", jeśli musimy to do kiedy (i jakie dane powinna zawierać)?
2.Kiedy poznamy ostateczną kwotę dopłaty i jak z płatnością (przelew wcześniej czy na miejscu)?
3.Z jaką dopłatą będzie się wiązać przyjazd w piątek?

Jeszcze raz gratuluje incjatywy i znalezienia finansowania

Pozdrawiam i do usłyszenia

Co do osób chętnych- to poproszę o wiadomości na PW o treści:

TEMAT: TURNIEJ LFC

TREŚĆ:
Imię:
Nazwisko:
Preferowane pozycje na boisku:

Przemyślcie też chęć wyjazdu i nie zgłaszajcie się jeśli nie jesteście pewni, że będziecie mogli pojechać... termin jest odległy i dogodny, więc bez problemu można to zaplanować...

wg wiadomości, które dostanę utworzę 10 osobową reprezentacje, a kolejne osoby wciągne na listę rezerwową- wypadki chodzą po ludziach.

Pozdrawiam

dondamajk - 30-12-2008, 14:36

Witam!

Otrzymalem potwierdzenie odebrania wiadomosci ze zgloszeniem, jednak wciaz nie otrzymalem odpowiedzi potwierdzajacej zapisanie nas do turnieju- gdy tylko taka otrzymam puszcze info w temacie, podobnie bede robill z wszelkimi newsami jakie do mnie dotra.

Jak narazie dostalem 4 zgloszenia, czekam na kolejne:

1. dondamajk - RWB/RMF
2. carlo - CB/CMF
3. Marcu - RB/RMF/CMF
4. bajer - GK (bajer zaznaczyl, ze jesli zglosi sie lepszy GK, to on zrezygnuje.. zastanawiam, sie tylko na jakiej podstawie jestesmy w stanie stwiedzic kto jest lepszy..?? ;-D)

Pepe69 - 30-12-2008, 15:25

Muszą przysłać swoje kompilacje i wtedy ocenimy kto stanie w bramce ;)
Sebinho - 30-12-2008, 21:58

jesli ten turniej wypali i dopisze mi zdrowie to chetnie pogram :) do maja troszq czasu wiec mam duzoczasu by odzyskac dyspozycje..
smyku - 02-01-2009, 20:48

dondamajk napisał/a:
Witam!

Otrzymalem potwierdzenie odebrania wiadomosci ze zgloszeniem, jednak wciaz nie otrzymalem odpowiedzi potwierdzajacej zapisanie nas do turnieju- gdy tylko taka otrzymam puszcze info w temacie, podobnie bede robill z wszelkimi newsami jakie do mnie dotra.

Jak narazie dostalem 4 zgloszenia, czekam na kolejne:

1. dondamajk - RWB/RMF
2. carlo - CB/CMF
3. Marcu - RB/RMF/CMF
4. bajer - GK (bajer zaznaczyl, ze jesli zglosi sie lepszy GK, to on zrezygnuje.. zastanawiam, sie tylko na jakiej podstawie jestesmy w stanie stwiedzic kto jest lepszy..?? ;-D)


Witam,

Proszę o wybaczenie, jasne, że jesteście na liście :) Możecie zbierać ekipę. Mejlowo opowiem, potwierdzę. Chwilowo mam młyn w robocie i po prostu wracam do domu i padam na łóżko.

Niebem odpiszę na wszystkie Wasze pytania.

pozdrawiam serdecznie już w nowym - 2009 :)

dondamajk - 02-01-2009, 21:32

Dzięki bardzo za potwierdzenie tematu...

Ludziska... miejsce w turnieju mamy już zapewnione, więc teraz proponowałbym skompletować ekipę... narazie mam zgłoszone 4 osoby, także brakuje jeszcze kilku zgłoszeń... nie zostawiajcie tego na ostatnią chwilę!

Pozdrawiam i czekam na PWki... ;-D

Sebinho - 03-01-2009, 18:59

tak jak mowilem chetnie zagram ale ciezko stwierdzic jak bede sie czul w maju poki co czeka mnie rehabilitacja..
dondamajk - 04-01-2009, 12:51

1. dondamajk - RWB/RMF
2. carlo - CB/CMF
3. Marcu - RB/RMF/CMF
4. bajer - GK (bajer zaznaczyl, ze jesli zglosi sie lepszy GK, to on zrezygnuje.. zastanawiam, sie tylko na jakiej podstawie jestesmy w stanie stwiedzic kto jest lepszy..?? ;-D)
5. stejuk - MF
6. taktyk - AMF/RFC/LFC/CF
7. Bubu - CF
8. electric01 - CB/CF

Dotarly do mnie 4 kolejne PWki ze zgloszeniami... pozwolilem sobie tez ulozyc jakis tam zarys ustawienia wg waszych preferencji... poniewaz mamy grac w 10.. zdecydowalem sie na ustawienie 1-4-2-1-1... oczywiscie jest to tylko dla ogarniecia jakich pozycji jeszcze brakuje i wszystko moze ulec zmianie jesli uznamy, ze inne rozwiazania beda lepsze...

---------------------------bajer------------------------ GK
---------------------------------------------------------
--------------electric01-----------carlo--------------- CB
---------------------------------------------------------
-dondamajk-----------------------------------?LWB?- WB
---------------------------------------------------------
---------------stejuk-------------?CMF?--------------- CMF
---------------------------------------------------------
--------------------------taktyk------------------------ AMF
---------------------------------------------------------
---------------------------bubu------------------------ CF

Wg tego ukladu brakowaloby nam lewego oskrzydlajacego obroncy (LWB) i srodkowego pomocnika (CMF... ewentualnie DMF/AMF)...
Nie mniej jednak z tego trzonu, ktory juz sie zglosil, mozemy tez zagrac 3 obroncami, ale mysle, ze takie ustawienie jako "podstawa" jest dosc optymalne i mozna w nim mixowac do woli, bo kazdy zlgosil mozliwosc gry na roznych pozycjach...

Sebinho - 04-01-2009, 13:19

CMF- pozycja dla mnie :D :) wiec sobie ja rezerwuje :)
Bubu - 04-01-2009, 17:27

Taktyk! A spróbuj podawać niecelnie!
Marcu - 04-01-2009, 18:28

to ja grzeje ławę?? takie życie ;)
dondamajk - 04-01-2009, 19:18

Marcu napisał/a:
to ja grzeje ławę?? takie życie ;)


Sorry Marcu... jakos Cie przegapilem... wogole cos mi sie porabalo, bo wrzucilem 1 grajka mniej na dance floor... teraz wrzucilem 1 wiecej, bo jest alternatywa DMF/CF, w zaleznosci jak bardzo ofensywnie chcemy zagrac... potrzebny nam jeden lewy obronca (chyba, ze Marcu da rade...) i DMF albo CF... ;-P

---------------------------bajer------------------------ GK
---------------------------------------------------------
--------------electric01-----------carlo--------------- CB
---------------------------------------------------------
-dondamajk----------------------------------?LWB?- WB
--------------------------?DMF?----------------------- DMF
---------------stejuk-------------Marcu--------------- CMF
---------------------------------------------------------
--------------------------taktyk------------------------ AMF
---------------------------------------------------------
--------------------------bubu---------?CF?----------- CF

Bubu - 04-01-2009, 19:25

Czemu nie gramy choinką? :D
krzysiekACM - 04-01-2009, 19:49

bo jednak piłką lepiej grać ;)
Bubu jako CF? bez jaj :P

Marcu - 04-01-2009, 21:01

no ja też preferuję piłkę od choinki ;) jak nie znajdzie się ktoś kto bardzo dobrze gra lewą nogą to ja mogę się poświęcić :) nie jestel mańkutem, ale dla dobra zespołu.... w końcu jedziemy wygrać :)
dondamajk - 04-01-2009, 21:24

Bubu napisał/a:
Czemu nie gramy choinką? :D


Bubu bedziemy grac tak jak zdecydujemy razem.. to rozstawienie jest tylko w celu zorientowania sie kogo mamy, a na jakich grajkow jest zopotrzebowanie...

Marcu napisał/a:
jak nie znajdzie się ktoś kto bardzo dobrze gra lewą nogą to ja mogę się poświęcić :)


Marcu to dobrze sie sklada, bo ja wogole sie nie czuje na lewo... zreszta moja technika pilkarska pozostawia sporo do zyczenia- jednak mysle, ze nadrabiam kondycja, szybkoscia i zaangazowaniem- wiec jak juz mam operowac to prawa noga... wtedy sobie daje rade... ;-D

dondamajk - 05-01-2009, 20:48

W tym momencie mamy pelny sklad - 10 osob... gdyby jeszcze znalezli sie jacys chetni to prosze o info, bede tworzyl liste rezerwowych... gdyby ktos przez jakis nieszczesliwy wypadek wypadl ze skladu...

1. dondamajk - RWB/RMF
2. carlo - CB/CMF
3. Marcu - RB/RMF/CMF
4. bajer - GK (bajer zaznaczyl, ze jesli zglosi sie lepszy GK, to on zrezygnuje.. zastanawiam, sie tylko na jakiej podstawie jestesmy w stanie stwiedzic kto jest lepszy..?? ;-D)
5. stejuk - MF
6. taktyk - AMF/RFC/LFC/CF
7. Bubu - CF
8. electric01 - CB/CF
9. Sebinkho - XMF/XF
10. baker - wszystko procz GK

i tak tylko orientacyjnie ustawienie na boisku, ktore pewnie zmodyfikujemy przed turniejem...

---------------------------bajer------------------------ GK
---------------------------------------------------------
--------------electric01-----------carlo--------------- CB
---------------------------------------------------------
-dondamajk----------------------------------baker---- WB
--------------------------Sebinho---------------------- DMF
---------------stejuk-------------Marcu--------------- CMF
---------------------------------------------------------
--------------------------taktyk------------------------ AMF
---------------------------------------------------------
--------------------------bubu------------------------ CF

Chlopaki z LFC chyba maja troche nieogarniety jeszcze temat, bo nie dostalem narazie zadnej odpowiedzi na zapytania (a troche juz minelo), ale pospiechu nie ma takze cierpliwie czekam... i jak tylko bede cos wiedzial, to napisze na forum i na PW...

Pozdro600 i do zobaczenia na Fiore (jak mnie wylosuja)! ;-D

Bubu - 05-01-2009, 21:00

Do stwierdzenia ze sklad jest pełny bym sie wstrzymał. Poł roku jeszcze do turnieju wiec wiele moze sie wydarzyc. Tak czy siak zmiany są konieczne wiec chlopaki ze Sląska i okolic mobilizowac sie!
pepe69, socha, Dawid :)
Ja porozmawiam z Kamilem-wysoki obronca wskazany.
Pozdro

bajer - 05-01-2009, 22:21

mysle ze ludzie wiedza jak graja jesli ktos bedzie twierdzil ze gra dobrze na bramce wtedy ustapie i koniec :P no chyba ze nie ma wsrod fanow Milanu dobrego GK wtedy zrobie co moge, w koncu Kalac tez mial swoje 5 minut w Milanie a z moja forma jest mniej wiecej jak z jego, albo dobrze albo tragedia, zalezy od dnia :) ale jesli bedzie wsparcie ze strony obrony wtedy zrobie co moge zeby stanac na wysokosci zadania :)

a tak w ogole trzeba sie spotkac na jakims treningu przed turniejem zeby sie zgrac :P

Sebinho - 05-01-2009, 22:50

mysle ze lepiej bronisz niz Kalac(oczywiscie z calym szacunkiem dla niego ) ogolnie to ciekaw jestem jak to wypadnie poki co to nawet was na oczy nie widzialem a co dopiero wspolpraca na boisku hehe :D chyba ze zoorganizujemy zgrupowanie :D?
konrad_acm - 06-01-2009, 08:28

GK CB DMF AMF i inne CF-y obstawione, kto będzie CA? ;)
dondamajk - 06-01-2009, 11:35

Bubu napisał/a:
Do stwierdzenia ze sklad jest pełny bym sie wstrzymał. Poł roku jeszcze do turnieju wiec wiele moze sie wydarzyc. Tak czy siak zmiany są konieczne wiec chlopaki ze Sląska i okolic mobilizowac sie!


Bubu... na jakiej podstawie stwierdzasz, ze zmiany sa konieczne?? ;-DD

A co do "pelnosci".. narazie jest komplet, rozne rzeczy moga sie wydarzyc przez 5 miesiecy, ale kazdy ma rozum i jak mu cos wypadnie to chyba da znac jak najszybciej i zdazymy znalezc zastepstwo...

konrad_acm napisał/a:
kto będzie CA


konrad a co... chcesz byc naszym carletto?? ;-D

Bubu - 06-01-2009, 14:40

Stwierdzam tak gdyz ewentualne zgrupowanie dzien wczesniej w jednym z lokalnych pubow znaczaco wplynie na nasza kondycje :D
Sebinho - 06-01-2009, 15:05

taaaaaaa to zdecydowanie nas pobudzi i dodac zapalu do grania :)
bajer - 06-01-2009, 17:04

dondamajk napisał/a:
Bubu... na jakiej podstawie stwierdzasz, ze zmiany sa konieczne?? ;-DD
ja jestem ciekaw w jaki sposob to bedzie wygladac bo druzyny sa 10osobowe a maksymalna ilosc zawodnikow to 10, co w przypadku jakiejs, czego nikomu nie zycze, kontuzji? :) ktos na rezerwe byc powinien moim zdaniem, tych z LFC trzeba spytac co w takim przypadku
Sebinho napisał/a:
mysle ze lepiej bronisz niz Kalac(oczywiscie z calym szacunkiem dla niego )
nie pozostaje mi nic jak tylko nie zawiesc, do maja pocwicze nad forma w pilce halowej :)
Sebinho - 06-01-2009, 21:41

no rezerwowi musza byc poniewaz :
-nie wiadomo jak z kondycja jeszcze ktos pluca wypluje czy cos :D ( ciekawe w jakim wymiarze czasowym rozgrywany bedzie mecz )
-odpukac kontuzje
-nie moc jakogies zawodnika ( brak formy ze tak to nazwe )

wiec spokojnie mysle ze ze 4 -5 osob na lawke trzeba dac

Bajer cwicz bo masz fajna pozycje i wrazie czego bedziemy dziekowac jak cos nie pojdzie :D

dondamajk - 06-01-2009, 22:07

bajer napisał/a:
ja jestem ciekaw w jaki sposob to bedzie wygladac bo druzyny sa 10osobowe a maksymalna ilosc zawodnikow to 10, co w przypadku jakiejs, czego nikomu nie zycze, kontuzji? :) ktos na rezerwe byc powinien moim zdaniem, tych z LFC trzeba spytac co w takim przypadku

Sebinho napisał/a:
no rezerwowi musza byc poniewaz


Panowie zgadzam sie z tym co mowicie i tez o tym myslalem... oczywiscie zamierzam o to zapytac, ale pisali, ze 10 osob w ekipie to jak narazie max... ale z tego co wiem sprawa jest in progress... jak zaczna odpisywac na maile i bedzie z nimi opcja normalnej komunikacji (bo narazie sa busy), to napewno sie dowiem co i jak i jak oni widza gre bez rezerwy...

kuba1899 - 07-01-2009, 07:59

Może się mylę, ale Panowie z Liverpoolu napisali "drużyny 10 osobowe"... nie wiem czy jest to jednoznaczne z 10 osobami na boisku. Może 10 osób to np. bramkarz 5 w polu i 4 na rezerwie... Tak na marginesie, nie wróżę sukcesu, bo widzę że Taktyk będzie grać ;)
Bubu - 07-01-2009, 14:08

kuba1899 napisał/a:
Tak na marginesie, nie wróżę sukcesu, bo widzę że Taktyk będzie grać ;)

On podobno jest kontuzjogenny wiec nie wszystko stracone ;)

taktyk - 07-01-2009, 14:11

a ja myślę, że wygramy, ale tylko pod warunkiem, że Kuby nie będzie wtedy w Kalwarii, nawet na trybunach (pecha przyniesie ze sobą) :P
a najlepiej niech z domu wtedy w ogóle nie wychodzi ;)

co do kwestii liczebności drużyn itp. - polecam wątek na stronie stowarzyszenia LFC. wygląda na to, że kwestie liczebności ekip oraz liczba piłkarzy występujących na boisku są dopiero w trakcie uzgodnień. i o ile dobrze zrozumiałem, to głównie rozchodzi się o koszty imprezy i nasze możliwości porozumienia się z Pielgrzymami :D.

klik!

a Ty Bubu nie fikaj, bo piłki nie powąchasz nawet na boisku :P

dondamajk - 07-01-2009, 15:16

taktyk napisał/a:
klik!


Czytalem ten temat, ale zadne konkrety jeszcze nie padly, takze nie pisalem nic u nas... ale tak jak wiekszosci na tamtym forum srednio mi sie widzi stacjonowanie w domu pielgrzyma, bo to sie wiaze z stosowaniem sie do zapewne dosc restrykcyjnego regulaminu... ;-DDD

kuba1899 napisał/a:
drużyny 10 osobowe"... nie wiem czy jest to jednoznaczne z 10 osobami na boisku. Może 10 osób to np. bramkarz 5 w polu i 4 na rezerwie...


Tu masz slusznosc... jednak z tego co wyczytalem (chyba, ze mi sie przywidzialo- a jest to mozliwe) mamy grac na trawie, wiec chyba nie po 5-6... ;-D

taktyk - 07-01-2009, 16:15

po 5 to może nie, ale jak np. dojdą do wniosku, żeby pełnowymiarowe boisko podzielić na 3 części i zagrać na bramki tzw. trampkarskie (coś pośredniego między normalnymi a tymi małymi z asfaltowych boisk szkolnych), to pewnie gralibyśmy po 6 + bramkarz. dużo amatorskich lig właśnie jest w ten sposób rozgrywanych.

no nic, pozostaje czekać co ustalą.

PS. polecam z tego wątku na forum LFC wypowiedź naszego dobrego znajomego juvelucka, prezesa juvepoland :)

bajer - 07-01-2009, 18:29

taktyk napisał/a:
PS. polecam z tego wątku na forum LFC wypowiedź naszego dobrego znajomego juvelucka, prezesa juvepoland :)
rzeczywiscie zachowal sie jak prawdziwy kibic :P ale mimo to Juventus startuje, niezaleznie od prezesa
Bubu - 08-01-2009, 08:36

Bylo cos tam wiecej? Bo tylko cytat krotki tam teraz jest...
kuba1899 - 08-01-2009, 08:48

Niestety Taktyk muszę Cię zmartwić, lecz pocieszyć zarazem :) Niestety nie będę siedział w domu, ale na pewno też nie przyjadę na turniej :) W tym czasie gramy mecz w Pucharze Europy w Serbii, więc ciężko byłoby mi pogodzić te 2 czynności... A co do kontuzjogenności kolegi Taktyka, to wszystko zależy od "obozu kondycyjnego" dzień wcześniej ;) Wyjście z grupy - spoko... ew. finały w niedzielę... heh... może to wyglądać jak nasza jazda gokartami lub strzelanie z łuku :P
konrad_acm - 08-01-2009, 09:00

kuba1899, mógłbyś zagrać na pozycji ''gattuso'', ktoś z piłką biegłby tylko za Tobą :)
Kiepura - 08-01-2009, 09:42

pragne zaznaczyc tylko, ze kuba kiedy gra!! pilke trzyma w reku... a chyba nie o to chodzi :P
konrad_acm - 08-01-2009, 11:06

dlatego napisałem, że ktoś z piłką (przy nodze;) będzie biegł za Kubą, on tylko 'poodsuwa' obrońców itp. :P
smyku - 05-02-2009, 18:23

Dzień dobry, tudzież dobry wieczór :) Wysłałem do osoby kontaktowej email, ale zamieszczam go i tutaj, gdyż może nie odbierze w najbliższym czasie, czy coś innego uniemożliwi odpowiedź, a zależy nam na czasie:

Cytat:
Witam ponownie!

Minęło trochę czasu od mojej ostatniej wiadomości, ale wykorzystaliśmy ten czas na organizację i działania mające na celu dogranie całego turnieju. Oczywiście sporo jeszcze przed nami, ale niewątpliwie przyszedł czas na odpowiedź na nurtujące Was pytania.

Zdecydowałem się zebrać wszystkie pytania w jedną paczkę i rozesłanie jej do każdego, bo zapewne po otrzymaniu odpowiedzi na te, które wysłaliście, mogą narodzić się kolejne, dlatego aby uprzedzić fakty informuję co następuje:


1. Czy obowiązują jednolite stroje (identycznie jednolite)

Nie, nie będziemy wnikać w to, czy koszulka dajmy na to Chelsea jest z 2005/06 a druga z 2007/08 sezonu, ale mają one być zdecydowanie zbliżone do siebie wzorem i kolorem. Tak więc odpada opcja gry w niebieskim podkoszulku, jak reszta teamu pomykać będzie w koszulkach klubowych :)

2. Format turnieju, po ile gramy, gdzie, po ilu itp., itd.

Gramy na trawie, boisko niepełnowymiarowe (2 mecze na 1 boisku najprawdopodobniej). Wizja jest taka (może się zmienić, ale jakoś specjalnie znacząco raczej nie):

Startujemy o godz, 10.00 - krótkie otwarcie, losowanie grup i o 10.30 zaczynamy rozgrywki.
Gramy w 4 grupach po 3 drużyny. Mecz 2x15 minut, 5 minut przerwy.

Grupa A - A1, A2, A3
Grupa B - B1, B2, B3
Grupa C - C1, C2, C3
Grupa D - D1, D2, D3
10.30: A1 - A2; B1 - B2
11.15: C1 - C2; D1 - D2
12.00: A1 - A3; B1 - B3
12.45: C1 - C3; D1 - D3
13.30: przerwa obiadowa (tu można zorganizować jakieś konkursy dla dzieciaków)
14.30: A2 - A3; B2 - B3
15.15: C2 - C3; D2 – D3
16.00: koniec fazy grupowej

Faza pucharowa w niedzielę.
10.00: 1A – 2C; 1B – 2D
10.45: 1C – 2A; 1D – 2B
11.45: półfinały
12.45: mecz o III miejsce
13.30: finał
14.15: rozdanie nagród i zamknięcie imprezy.


3. Jak wygląda kwestia opłaty za turniej (przelew, gotówka na miejscu)?

Preferowalibyśmy przelew z góry na wskazane przez nas konto za wszystkich uczestniczących w turnieju (numer tegoż będzie podany oczywiście w odpowiednim terminie).

4. Czy należy podawać jakieś dane osób uczestniczących w turnieju?

Tak, ale to na sam koniec, generalnie są one potrzebne, byśmy wiedzieli kogo przedstawiać w trakcie meczów. (Imię i nazwisko).

5. Jak to jest z liczbą? Ile osób może przyjechać?

Z naszego punktu widzenia może Was być nawet 100, ale nocleg po niższych cenach możemy zorganizować tylko 10-ciu _zawodnikom_. Pozostali muszą szukać noclegu sami, ale i tutaj wychodzimy Wam naprzeciw*(patrz punkt 7).


6. A co, jeśli ktoś sprowadzi „zawodowych” piłkarzy?

Na to wpływu nie mamy, jeśli ktoś tak się napali na wygranie turnieju, że ściągnie do drużyny 4-to, czy 5-to ligowców regularnie grających, to cóż… nam chodzi o zabawę i zadzierzgnięcie nici przyjaźni między fanklubami i stronami, wyniki i puchary to sprawa drugorzędna.

7. Jak z noclegami dla osób nie grających, a przybyłych dla wspierania swojego teamu?

Jak pisałem w punkcie 5, muszą sobie sami coś znaleźć, ALE żeby było łatwiej, przedstawimy wkrótce mini-przewodnik po Kalwarii, z info o miejscach noclegowych dostępnych w mieście. Istniałaby też możliwość, żeby kibice mogli nocować w szkole /po kosztach/. Pytanie – czy zgadzacie się na taką opcję? (prosimy o odpowiedź w mejlu zwrotnym z przybliżoną liczba osób które by taki wariant wybrały)


8. Czy nocleg z piątku na sobotę jest płatny, jeśli tak, to ile?

Spodziewamy się, a raczej nie spodziewamy się tłumów, więc powinien być darmowy. No chyba, że wszyscy zdecydujecie się przyjechać tego dnia . W każdym razie jest 50 miejsc na taki wypadek.


Na koniec nasze pytanie/prośba. Potrzebujemy przybliżonej, ale już konkretnej liczby osób chętnych na przyjazd. Jest to o tyle istotne, że organizujemy Wam miejsca noclegowe, a fundusze na to są ograniczone więc tak jak informowałem w poprzednich emailach – 10 osób z drużyny ma nocleg po kosztach, niemniej jednak pozostali (czytaj – kibice) też nas interesują, a dokładnie ich liczba. (Wiąże się to z pytaniem z pkt. 7.)



Proszę o odpowiedź jak najszybciej.

Wyrazy szacunku
Grzegorz Wierzbicki
www.fanklublfc.pl

bajer - 05-02-2009, 22:36

smyku napisał/a:
2. Format turnieju, po ile gramy, gdzie, po ilu itp., itd.

Gramy na trawie, boisko niepełnowymiarowe (2 mecze na 1 boisku najprawdopodobniej). Wizja jest taka (może się zmienić, ale jakoś specjalnie znacząco raczej nie):

Startujemy o godz, 10.00 - krótkie otwarcie, losowanie grup i o 10.30 zaczynamy rozgrywki.
Gramy w 4 grupach po 3 drużyny. Mecz 2x15 minut, 5 minut przerwy.
ale informacji po ilu w polu zawodnikow nie ma mimo wszystko a to przydaloby sie wiedziec zeby jacys rezerwowi byli i zeby to dobrze rozplanowac taktycznie :) i to tyle pytan z mojej strony, reszta jasna :)
dondamajk - 06-02-2009, 13:53

smyku napisał/a:
Wysłałem do osoby kontaktowej email


To kto jest osoba kontaktowa... bo do mnie nic nie dotaralo...??

BTW... ja mam kilka pytan caly czas, takze jakbyscie mieli jakies watpliwosci, to piszcie... a ja to "zbiore w paczke" i zadam... ;-D

Mnie nurtuja nastepujace tematy:

1. kiedy otrzymamy info o kasie jaka trzeba wplacic za 10... i kolejne osoby (konkretna kwota), zebysmy wiedzieli ile mamy czasu na zebranie pieniedzy?
2. Ilu zawodnikow ma grac jednoczesnie na boisku?
3. Do kiedy trzeba zglosic konkretna licze 10+X?

No i pytanie dodtakowe dla nas:

Czy pieniadze dla organizatorow mam zbierac ja, czy kierujemy sie zasada ograniczonego zuafania i angazujemy w temat przelewow Ewe... jako czlonka zarzadu odpowiedzialnego za finanse?

Co do aktualnej listy zgloszen, to ja mam narazie 12, takze chetnych graczy czy tez kibicow prosze o wiadomosc na PW.

1. dondamajk - RWB/RMF
2. carlo - CB/CMF
3. Marcu - RB/RMF/CMF
4. bajer - GK
5. stejuk - MF
6. taktyk - AMF/RFC/LFC/CF
7. Bubu - CF
8. electric01 - Mateusz Dubicki - CB/CF
9. Sebinho - XMF/XF
10. baker - wszystko oprocz GK
===============================
11. Pippo - AMF/ST/CF
12. Exar Kun - CMF/DMF

Pozdrawiam

dondamajk - 13-02-2009, 16:10

Jak widze zainteresowanie tematem turnieju jest srednie... ;-D

Udalo mi sie nawiazac "kontakt z baza", to znaczy mam kontakt mailowy z organizatorami... udalo mi sie uzyskac od nich nastepujace informacje:

Cytat:
1. kiedy otrzymamy info o kasie jaka trzeba wplacic za 10... i kolejne osoby (konkretna kwota), zebysmy wiedzieli ile mamy czasu na zebranie pieniedzy?

Na pewno na tyle wcześnie, by był czas na dokonanie wpłat. Przyjmując, że nocleg będzie w granicach ~60 zł no to chyba nie trzeba robić jakichś specjalnych oszczędności :) Odkładać już można ;) W każdym razie wzorujemy się ciągle na Trzciance, a tam było dużo mniej czasu między ogłoszeniem turnieju, a wpłatami/zgłoszeniami, a każdy zdążył. Tak więc nie ma się co martwić, damy znać odpowiednio wcześnie.

2. Ilu zawodnikow ma grac jednoczesnie na boisku?

Wszystko zależy od tego jakie wymiary będzie boisko miało, a planujemy jak pisałem podzielić wymiarowe normalne na 2 place gry. Żeby grać 2 mecze równolegle. Spokojnie, 10-tka zawodników na pewno starczy, to nie będą mecze 2x45 minut :)

3. Do kiedy trzeba zgłosić konkretna liczbe 10+X?

Jak również pisałem :P - nas interesuje tylko 10 osób. Zgłaszając się do udziału uznajemy, że będzie Was minimum 10. Dlatego nie musicie nikogo "zgłaszać" bo już się zgłosiliście. Natomiast to co nas interesuje, to lista zawodników - imię i nazwisko - by przedstawić ich w trakcie turnieju. A ta może przyjść nawet i na 2 tygodnie przed turniejem :).

Płacicie za 10-tkę, pozostali - to osoby którym nie jesteśmy już finansowo zagwarantować tańszych noclegów, więc będą musieli poszukać sobie miejsc do spania na własną rękę, dlatego od Nich nie oczekujemy wpłat. Bo z odzewu jaki widzę, nikt nie jest zainteresowany spaniem w szkole (z tej grupy ponad normę 10ciu osób). W takiej sytuacji postaramy się o obszerny przewodnik z informacjami o miejscach noclegowych w mieście oraz kontaktem do właścicieli.

pozdrawiam
Grzegorz Wierzbicki
www.fanklublfc.pl


Reasumujac... dla nas istotne jest, ze...

1. nie musimy zglaszac 10 "podstawowych uczestnikow" imiennie...
2. 10 pierwszych osob, ktore sie do mnie zglosily... jedzie normalnie po kosztach okolo 60pln z zapewnionym przez organizatorow noclegiem, reszta niestety musialaby temat ogarnac sobie sama... akutalnie nikt nie zglosil, ze jego wyjazd jest watpliwy.. w wypadku rezygnacji, na wolne miejsce wskakuje kolejna osoba z listy rezerwowych...
3. termin wplat wyznaczymy jak tylko dowiemy sie jaki narzuca organizatorzy (ale wciaz trzeba ustalic czy robimy to przez konto MCP czy przez moje)
4. wciaz nie wiemy ile osob bedzie gralo jednoczesnie na boisku..

Pozdrawiam i do "przeczytania"

Bubu - 13-02-2009, 19:19

Dziwne jest to stwierdzenie nie wiadomo po ilu gramy ale interesuje ich tylko 10... Granie bez zmian moze sie skonczyc tragicznie :>
Do maja troche czasu mam nadzieje ze wszystkie watpliwosci zostana rozwiane. Pozdro!

bajer - 14-02-2009, 16:19

granie napolowce boiska po 10 w druzynie byloby moim zdaniem glupota w takiej sytuacji jakies maksymalnie 6-7 osob w polu nalezy liczyc ;) czyli przynajmniej 2 rezerwowych bedzie, inaczej sobie tego nie wyobrazam bo za ciasno by bylo na murawie
dondamajk napisał/a:
10 pierwszych osob, ktore sie do mnie zglosily... jedzie normalnie po kosztach okolo 60pln z zapewnionym przez organizatorow noclegiem
60zl kosztuje 1 nocleg tak? A ile 2 w przypadku gdybysmy zdecydowali sie na pojawienie w piatek? Bo taka opcja tez byla wspominana i nie wiem czy nie bylaby lepsza zeby zaaklimatyzowac sie i "zgrac" z druzyna na miejscu ;) szczegolnie ze turniej zaczyna sie w sobote przed poludniem
Sebinho - 24-02-2009, 09:49

Siema siema dawno mnie tutaj nie bylo :P ale to raczej nie zalezne odemnie co do turnieju to jak najbardziej sie pisze na niego :)

dla mnie nie ma roznicy czy bedziemy grac po 10 czy po 7 i tak musimy wygrac i mam do was pyt w jakich koszulkach bd grac ? bo z tego co wyczytalem to w jednolitym kolorze ja bym proponowal by kazdy mial Milanu :P ( domowa ) podjerzewam ze to nie bedzie klopot bo przecierz zapaleni z nas kibice :)

pozdrawiam

bajer - 24-02-2009, 10:42

jako ze jestem bramkarzem moge chyba miec dowolnego koloru bluze bramkarska, racja? :) nie musi byc taka jak ma Christian? :P
Marcu - 24-02-2009, 15:39

no pasowało by ustalić w jakich koszulkach zagramy czy Milanu czy MCP, pewnie z koszulkami Milanu nie będzie w większości problemu choć ja akurat dysponuje tylko wyjazdową, w razie "w" zakupie domową - choć kryzys jest ;)
Sebinho - 24-02-2009, 15:54

ja ta mbiore domowa i wyjazdowa wiesz roznie to bywa w zaleznosci jakie mecze do maja duzo czasu a na allegro sa tanie koszulki i sa dobre jakosciowo wiec polecam :) zawsze to 100zl a nie 70 euro w Milan Point :P
Marcu - 25-02-2009, 17:45

no tak ale pasuje to ustalić wcześniej, ciekawe czy koszulki jednakowe wystarczą czy cały komplet będziemy musieli mieć identyczny, a wogóle to mnie będzie czekał wydatek na korki skoro na trawie mamy grać bo stare już się nie nadają :/
Sebinho - 25-02-2009, 20:17

nie masz co sie tym przejmowac bo to jest jednorazowy wydatek i na dluzej :) a co do strojow ja tam mam oba :D ( szpan :P ) a co do korkow to jzu rok nie mialem na nogach.. ale szczrze mowiac juz sie doczekac nie moge !
bajer - 03-03-2009, 18:59

chcialem tylko poinformowac ze istnieje ryzyko ze jednak termin w ktorym odbywa sie ten turniej nie bedzie mi pasowac, wszystko sie jeszcze okaze, tylko informuje odpowiednio wczesniej zeby w razie czego druzyna byla gotowa na zastapienie mnie w skladzie :) wiem ze o GK moze byc ciezko postaram sie nie zawiesc ale nie moge obiecac ze 30 maja bede mogl sie stawic w Kalwarii
Marcu - 03-03-2009, 19:04

mi też może wyjazd się sypnąć,choć jak na tą chwilę to jestem zwarty i gotowy, w razie jakiś zmian postaram się jak najwcześniej dać znać, dobrze, że kilku rezerwowych jest:)
sawczen - 04-03-2009, 19:03

jeśli ktoś jeszcze wypadłby ze składu, to w sumie chętnie bym kogoś zastąpił ;) termin mi raczej pasuje, będę po maturach, także spoko ;) jeśli byłaby potrzeba to mógłbym nawet postanąć na bramce, tylko musiałbym być wcześniej uprzedzony co bym sobie przypomniał conieco :D

jakby co to można na mnie liczyć jeśli byłaby jakaś osoba potrzebna..

Sebinho - 05-03-2009, 20:44

kiedy bedzie wiadomo co i jak ? bo nie ukrywam ze czas leci a zycie w niewiedzy to nic fajnego..a chcialbym juz moc wiedziec co i jak.. ?
stejuk - 08-03-2009, 17:50

ja z góry uprzedzam, że 2 dnia czyli 31 maja bede musiał uciekać z rana:( ale obiecuje, że pierwszego dnia turnieju dam z siebie wszystko:P
ps. już wiadomo coś odnośnie koszulek w jakich mamy grać? bo było by dobrze ustalić za wczasu wszystko by każdy mógł skompletować ewentualny strój chociaż wydaje mi sie, że tak jak zostało wspomniane wyżej nie będzie z tym problemu:D

dondamajk - 09-03-2009, 21:41

Siemanko!

Dostałem maila od organizatorów turnieju z prośbą o sporządzenie listy zawodników oraz kibiców, którzy chcą przyjechać na turniej (podobno można ją później jeszcze zmienić w razie w...).

W tym momencie lista startowa przedstawia się następująco:

1. dondamajk
2. carlo
3. Marcu
4. bajer
5. stejuk
6. taktyk
7. Bubu
8. electric01
9. Sebinho
10. baker

11. Pippo
12. Exar Kun

Info na PW poszlo juz do calej 12...

bajer napisał/a:
chcialem tylko poinformowac ze istnieje ryzyko ze jednak termin w ktorym odbywa sie ten turniej nie bedzie mi pasowac


W takim razie zastanow sie czy nie wpuscic na swoje miejsce kogos z listy rezerwowej.. czekam na info na PW

Marcu napisał/a:
mi też może wyjazd się sypnąć,choć jak na tą chwilę to jestem zwarty i gotowy, w razie jakiś zmian postaram się jak najwcześniej dać znać, dobrze, że kilku rezerwowych jest:)


JW... dla dobra skladu na turniej (zebysmy pojechali w komplecie) moze warto przeniesc sie na liste rezerwowych...

sawczen napisał/a:
jeśli ktoś jeszcze wypadłby ze składu, to w sumie chętnie bym kogoś zastąpił ;) termin mi raczej pasuje, będę po maturach, także spoko ;) jeśli byłaby potrzeba to mógłbym nawet postanąć na bramce, tylko musiałbym być wcześniej uprzedzony co bym sobie przypomniał conieco :


sawczen... super... szczegolnie, ze widze, ze ludzie sie wykruszaja... podaj mi na PW swoje imie nazwisko i "ulubione" pozycje

stejuk napisał/a:
ja z góry uprzedzam, że 2 dnia czyli 31 maja bede musiał uciekać z rana:( ale obiecuje, że pierwszego dnia turnieju dam z siebie wszystko:P


stejuk to troche lipa... bo mysle, ze wszyscy myslimy o grze "w drabince"... takze oslabisz nam sklad na nawjazniejsze mecze... ciezki temat moim zdaniem...

Co do koszulek, to chyba sprawa jasna i nie podlega dyskusji... CZERWONO-CZARNY PASIAK...

Co do GRACZY... Panowie przemyslcie temat i podeslijcie mi odpowiedzi na PWki, ktore wyslalem... ewentualna dyskusja chyba tutaj w temacie...

Co do KIBICOW... o ich zgloszenie tez prosza organizatorzy, takze jesli ktos jest chetny na spedzenie z nami piknikowego dlugiego weekendu, to prosze o PW z imieniemm i nazwiskiem...

Zachecam tez do dalszego zglaszania sie.. wszystkich chetnych... bo to dopiero poczatek marca, a sklad juz zaczyna sie sypac

Pozdrawiam i czekam na odzew w temacie i na PW

Sebinho - 09-03-2009, 23:31

wkoncu jakies info :) Stejuk da rade wpadnie do mnie do Gdyni troche wypjemy i go zaciagne :D hehe :)

a co do strojow to proponuje rowniez zabrac biale koszulki kto ma oczywiscie tak zeby nei bylo :D a co do turnieju to licze ze pojedziemy tam i pokazamy cos wiecej niz nasz ukochany klub w ost tyg :)

konrad_acm - 10-03-2009, 10:00

to chyba oczywiste, ze Milan gra finały w białych... ;)
bajer - 10-03-2009, 15:23

wyslalem juz PW przed przeczytaniem tematu, prosze o przeniesienie mnie na liste rezerwowa i wprowadzenie do skladu osoby ktora moglaby grac na bramce, pozdrawiam
smyku - 12-03-2009, 19:01

dondamajk napisał/a:
Siemanko!

Dostałem maila od organizatorów turnieju z prośbą o sporządzenie listy zawodników oraz kibiców, którzy chcą przyjechać na turniej (podobno można ją później jeszcze zmienić w razie w...).


Witam, :)

Nie, "podobno" tylko na pewno, bo nas generalnie nie interesuje czy przyjedzie Jaś Kowalski, czy Zbigniew Drzymała, ale potrzebujemy tego dla Burmistrza, który musi zobaczyć deklaracje na piśmie i papierze :) Po zapoznaniu się z listą chętnych - podejmie odpowiednie dalsze działania wraz z Organizatorami na miejscu. Natomiast Wy (i każdy inny uczestnik) może dowolnie listę zmienić, bo ta i tak (końcowa, finalna, zaklepana i nie do zmiany) będzie potrzebna przed samym turniejem w celach organizacyjnych meczów.

pozdrawiam
Grzegorz Wierzbicki
Stowarzyszenie Fan Klub Liverpool FC Polska
www.fanklublfc.pl

Bubu - 16-04-2009, 09:20

Dni mijaja... Mamy juz jakies ostateczne decyzje? Bo trzeba zalatwic wolne w pracy itd
dondamajk - 16-04-2009, 13:16

Bubu napisał/a:
Dni mijaja... Mamy juz jakies ostateczne decyzje? Bo trzeba zalatwic wolne w pracy itd

Bubu o jaka ostateczna decyzje pytasz... jelsi o to czy jedziemy, to TAK... turniej bedzie i jedziemy... narazie organizatorzy odezwali sie do mnie z prosba o logo mcp i inne duperele zwiazana z promocja... takze nimi sie nie dzielilem, bo i po co...

Jesli pytasz o jakies inne szczegoly (date znasz), to narazie sam nic nie wiem...

Pozdr

Bubu - 17-04-2009, 16:33

Ok czyli turniej w dniach 30/31. Zakwaterowanie 29? :P
Mozna by te wszystkie informacje zebrac do kupy. + jakis dokladniejszy plan calego wypadu:)

p.s tiffosi ze Slaska sie wybieraja? Mozna cos razem pomyslec razem pojechac...

dondamajk - 17-04-2009, 18:19

Bubu napisał/a:
Ok czyli turniej w dniach 30/31. Zakwaterowanie 29? :P


Yes...

Bubu napisał/a:
Mozna by te wszystkie informacje zebrac do kupy.


Mozna i to zebrac... ale po co jesli cale info jest w pierwszym poscie tematu i narazie niewiele wiecej ponadto wiem...

Bubu napisał/a:
jakis dokladniejszy plan calego wypadu:)


Co przez to rozumiesz?? :) Mam napisac propozycje jakichs gier i zabaw?? :D

Bubu - 17-04-2009, 19:51

Raczej myslalem od strony organizatorow. Kiedy start, co w trakcie, dokladne koszta itd itp. W sumie juz nieco ponad miesiac.


p.s czy nasz team trenuje czy planujemy wygrac rutyna i doswiadczeniem? :D

Pippo - 17-04-2009, 20:20

wystarczy, zebys sie nie upil 29 ;P

Misza, proponuje stworzyc nowe ustawienie. Gramy 5 w polu + bramkarz :)

Marcu - 21-04-2009, 09:55

niestety jak sygnalizowałem wcześniej wciąż nie mam pewności czy dam radę pojechać na turniej, w związku z tym, żeby nie rezygnować w ostatniej chwili postanowiłem zrobić miejsce komuś z listy rezerwowej, a sam na tą listę rezerwową wskoczyć, kto mnie zastąpi to decyzja Dondamajka ( myślę, że będzie to pierwsza osoba na liście rezerwowej).
Sebinho - 22-04-2009, 19:23

prosilbym juz o dokladniejsze info co i jak z turniejem poniewaz musze zaplanowac sobie ten wyjazd a mam naprawde sporo na glowie a jak to bedzie na ost chiwle to nie bedzie mnie a bardzo bym chcial takze prosze o dokladniejsze info bede wdzieczny

a takze jesli ktos bedzie jechac z okolic 3city to prosze o info to sie zgadamy :)

dondamajk - 23-04-2009, 01:07

Sebinho napisał/a:
prosilbym juz o dokladniejsze info co i jak z turniejem poniewaz musze zaplanowac sobie ten wyjazd a mam naprawde sporo na glowie a jak to bedzie na ost chiwle to nie bedzie mnie a bardzo bym chcial takze prosze o dokladniejsze info bede wdzieczny


Czy mozesz sprecyzowac o co chodzi...?

Bo moim zdaniem te wszystkie informacje, ktore juz znamy sa wystarczajace do zaplanowania... ale moze sie myle??

Turniej 30/31.05 (sob/niedz)
Zakwaterowanie (opcjonalne) 29.05 (piatek)
Koszty zakwaterowania ~50pln

Czasami chyba latwiej przeczytac... niz zapytac...

kapiMCP - 23-04-2009, 18:16

Z doświadczenia wiem, że takie pytania będą się mnożyć pomimo publikacji szczegółów, a im bliżej imprezy tym więcej osób może niespodziewanie z niej wypaść, także co mógłbym Ci zasugerować dondamajk to zebranie zaliczek na konto, co wskaże Ci kto naprawdę jedzie :-) powodzenia
juluspro - 07-05-2009, 12:35

Witam, mam kilka pytań do orgaanizatorów tego turnieju.Wiem ze jest juz troche poźno ale dopiero dzis podczas szukania osob chetnych na niedzielny mecz z Juve znalazlem ten temat o turnieju.Niestety nie jestem członkiem MCP. Prosze powiedzcie czy to jest jeden z warunków uczestnictwa w turnieju?Druga sprawa to to czy nie jest juz za poźno...
Bardzo chcialbym zagrac razem z Wami i jesli bylaby taka mozliwosc to ja bede na 100%.
Czekam na odp

dondamajk - 08-05-2009, 14:20

Witam!

Ponieważ turniej organizowany przez LFC zbliża się wielkimi krokami- chciałbym ostatecznie potwierdzić listę graczy i zamknąć ten temat, żeby nikt (ani Wy ani ja) nie pozostawał w niepewności. Najprostszym sposobem na ostateczne potwierdzenie wstępnych deklaracji jest moim zdaniem zebranie zaliczek na poczet kosztów wyjazdu. Ponieważ organizatorzy nie podali jeszcze pełnej i pewnej kwoty (przebąkiwali o jakichś 50-60PLN), zaliczka będzie wynosić 50PLN- ewentualne nadpłaty/niedopłaty [które zapewne wystąpią w przypadku osób, które zdecydują się na przyjazd w piątek] będziemy rozliczać po przyjeździe na miejsce.

Ponieważ doskonale rozumiem, że nie wszyscy będą chcieli mi zaufać i wpłacać pieniądze na moje konto, w porozumieniu z zarządem załatwimy sprawę poprzez konto MCP:

Kredyt Bank S.A. I Oddział w Krakowie
24 1500 1142 1211 4006 6715 0000
Odbiorcą wpłaty jest Stowarzyszenie Milan Club Polonia


TYTUŁ PRZELEWU: login, imię i nazwisko, Turniej LFC

Osoby wpłacające proszę także o PWka na którymkolwiek z foruów z krótką informacją:

"Wpłaciłem, mój nr tel to... ."

Telefon jest potrzebny, żebym miał z Wami szybki kontakt, kiedy organizatorzy wkońcu przejdą do podowania faktów, a nie tylko insynuacji z ich domieszką.

Wpłaty proponuje realizować w 2 rundach:

8.05-15.05 - I runda - osoby którę są na liście podstawowej
18.05-19.05 - zamieszczam info o osobach, które wpłaciły i podaje liczbę wolnych miejsc
20.05-22.05 - II runda - osoby z listy rezerwowych i inni, którzy namyślili się na wyjazd

Lista podstawowa:

1. dondamajk RWB/RMF - Szczecin
2. carlo - CB/CMF - Kraków
3. Marcu - RB/RMF/CMF Mielec
4. WAKAT NA GK
5. Pippo - AMF/ST/CF - Rzeszów
6. taktyk - AMF/RFC/LFC/CF - Kraków
7. Bubu - CF - Sosnowiec
8. electric01 - CB/CF - Szczecin
9. Sebinho - XMF/XF - Gdynia
10. baker - wszystko oprocz GK - Poznań

Lista rezerwowa:

11. Exar Kun - CMF/DMF OK!/NO! - Lublin
12. Lenox - Mikołów
13. PauloM
14. bajer - GK - Poznań
15. stejuk - MF - Bydgoszcz - ZWALNIA MIEJSCE (nie moze byc 2 dnia)

Ponieważ przedwczoraj z turnieju zrezgynował sawczen - nasz GK - mamy wakat na jego pozycje i jest to sprawa dość pilna... wszystkich ewentualnych chętnych na tą pozycję proszę o kontakt i będą oni wciągani na listę startową w pierwszej kolejności... poszukujemy bramkarzy:

Po 1 takich którzy umieją grać na tej pozycji i lubią na niej grać
Po 2 takich którzy umieją grać na tej pozycji
Po 3 takich którzy tylko lubią na niej grać
W wypadku braku GK uzupełnimy skład o osobę, z pola i już na samym turnieju będziemy musieli jakoś poradzić sobie z tym fantem.


Jeszcze raz podaje dla przypomnienia terminarz:

29.05 (piątek) - opcjonalne zakwaterowanie
30.05 (sobota) - faza grupowa turnieju
31.05 (niedziela) - faza pucharowa turnieju - planowane zakończenie turnieju ok godziny 14:00

Osobiście, jeśli organizatorzy nie wymyślą jakiejś głupoty, planuje stawić się w Kalwarii w piątek, żeby ogarnąć wszystkie tematy.
Wciąż nie wiemy ilo osobowe drużyny wybiegną na murawe- znamy tylko ograniczenie dotyczące ilości osób w składzie- 10.
Prawdopodobnie będziemy grać na murawie, na boisku wymiarowym, bądź wymiarowym podzielonym na dwa boiska.

Pozdrawiam i liczę na szybki odzew!

bajer - 08-05-2009, 16:10

ja moge z gory poinformowac ze nie dam rady pojechac ze wzgledow finansowych i calkowitego splukania ;) takze niestety na mnie nie mozna liczyc i nie pomoge wam w sytuacji kryzysowej zwiazanej z obsada bramka
Bubu - 08-05-2009, 17:02

Nieco ponad 20 dni a nie jest pewne po ilu bedziemy grac? :|
Mozna sie domyslac ze jak ograniczenie jest do 10 to nie zagramy na pelnowymiarowym tylko bedzie na pol.
Druga sprawa "przebakiwali oni" ze 50-60. Juz chyba ten czas ze powinno byc wszystko dograne na ostatni guzik i byc informacja pewną.

dondamajk - 08-05-2009, 22:19

Bubu napisał/a:
Nieco ponad 20 dni a nie jest pewne po ilu bedziemy grac? :|
Mozna sie domyslac ze jak ograniczenie jest do 10 to nie zagramy na pelnowymiarowym tylko bedzie na pol.
Druga sprawa "przebakiwali oni" ze 50-60. Juz chyba ten czas ze powinno byc wszystko dograne na ostatni guzik i byc informacja pewną.


Heh Bubu... masz trochę racji... ale organizatorzy się chyba nie ogarniają... dzisiaj w odpowiedzi na (kolejnego) mojego maila z tymi samymi zapytaniami (o kasę, o ilość graczy itd...) dostałem 2 osobne maile...

w jednym pisali o kasie, żebyśmy JUŻ do nich przesyłali bo jest im potrzebna...

w drugim pisali o liczbie zawodników i noclegach... o które rzekomo już prosili 2 miesiące temu...

Oczywiście, żadne maile w tej sprawie do mnie nie dotarły i zrobiłem wielkie oczy... no ale napisałem do mistrza Grzegorza:

Cytat:

Grzesiu.. czy Ty jesteś poważny??

Nic nam nie przekazałeś... ani odnośnie WPŁAT ani odnośnie NOCLEGÓW- żadne mail w tym temacie do mnie nie dotarł.

Piszesz, że czekacie na kase... a nawet nie określiliście się ile dokładnie trzeba zapłacić za opcje pt-nd i sob-nd??

Nie pisaliście też o liście ostatecznej graczy i kibiców- kazaliście tylko podesłać jakąś wstępną potrzebną do rozmów z władzami miasta i to zrobiliśmy... uwierz mi, że jestem bardzo obowiązkową osobą i gdyby coś do mnie dotarło z informacją, to bym napewno zrobił to asap!!

Także czekam na info odnośnie kosztów i odnośnie list graczy i czy mamy się już odrazu wszyscy określić co do tego czy przyjeżdzamy od piątku czy od soboty... i poproszę to info szybko, bo właśnie jestem w trakcie zbierania kasy i ogarniania ostatecznego ludzi i chciałbym ich poinformować, o dodatkowych tematach.

Reasumując poproszę o info dot:
- cenę pt/nd
- cenę sob/nd
- do kiedy mam przesłać kasę (a mowa była o zbieraniu na turnieju, więc jesteście trochę niespójni)
- do kiedy mam podać listę zawodników i kibców (prawdopodobnie będzie nas 10 zawodników +1 kibic)
- po ilu zawondników będziemy grać i na jakim podłożu (buty??)

I proszę naprawdę zrób to szybko, bo ja robię wielką akcje na nasszych forach zbierania kasy i potwierdzania, a tutaj się nagle dowiaduje o takich niespodziankach...

Pozdrawiam


I mam nadzieję, że szybko się ogarnie i odpowie i wszystko będzie już jasne...

Pozdrawiam i zapewniam, że robię co mogę... ;-D

Bubu - 08-05-2009, 22:21

Ja Ci nic nie zarzucam. Ja tylko ostroznie do tego podchodze i z kazdym dniem mniej powaznie bo jak sie cos takiego duzego robi to pewne rzeczy powinny byc zaklepane przynajmniej ze 2 miesiace wczesniej a tak do dzis nie ma konkretow.
Marcu - 09-05-2009, 20:57

Misia, jakiś miesiąc temu prosiłem, żeby mnie na listę rezerwową przenieść bo nie jestem w 100% pewien czy dam radę przyjechać, tak więc kolejne miejsce się zwalnia choć nie ukrywam, że robię wszystko, aby jednak się stawić na turnieju
dondamajk - 10-05-2009, 13:54

Marcu napisał/a:
Misia, jakiś miesiąc temu prosiłem, żeby mnie na listę rezerwową przenieść bo nie jestem w 100% pewien czy dam radę przyjechać, tak więc kolejne miejsce się zwalnia choć nie ukrywam, że robię wszystko, aby jednak się stawić na turnieju


Spoko Marcu... masz absolutną rację... dzięki za info- nie wiem czemu mi to umknęło.

A informacji od LFC ani widu ani słychu...

dondamajk - 10-05-2009, 16:09

Oglaszam wszem i wobec, ze naszym nowym bramkarzem zostal uzytkownik juluspro! :king:

Prosze tez o chwilowe wstrzymanie sie z przelewami... bo probuje dowiedziec sie o dokladna kwote... jesli do jutra do 12 nie otrzymam informacji na mail, to bede ich scigal telefonicznie.. do skutku!! Jutro najdalej o 16:00 podam pelne info o cenach na oba fora.

Pozdrawiam

dondamajk - 11-05-2009, 10:40

Ok... mam dla Was dobre wiadomosci... dzisiaj po mojej wczorajszej akcji na forum LFC skontaktowala sie ze mna jedna z organizatorek... i o dziwo juz wszystko wiem...

KOSZTY:

- sob/niedz dla graczy - 20PLN
- pt/niedz - 20PLN + 0PLN dopłaty [ograniczona ilosc miejsc- opcja z noclegiem w piatek, jest tylko dla ludzi, ktory nie maja innej opcji i nie sa w stanie dotrzec na sobote na 10:00]
- sob/niedz dla kibicow - 30PLN + niestety nocleg nie jest w hotelu z graczami tylko w jakiejs swietlicy na jakichs materacach... takze raczej ciezko opcja- no ale organizatorzy tna koszty

GRA:

- połowa boiska 90x60
- jednocześnie będzie grało 5 osób + bramkarz

To chyba wszystkie najwazniejsze informacje mamy... teraz prosze Was o mobilizacje... bo co prawda to organizatorzy dali ciala, ale bardzo chca jak najszybciej kase [najlepiej do konca tygodnia], wiec jak juz wszystko wiemy, to zalatwmy szybko temat...

Lista osób, które poproszę o wpłaty w pierwszej kolejności:

1. dondamajk RWB/RMF - Szczecin
2. carlo - CB/CMF - Kraków
3. juluspro - GK
4. Exar Kun - CMF/DMF - Lublin
5. Pippo - AMF/ST/CF - Rzeszów
6. taktyk - AMF/RFC/LFC/CF - Kraków
7. Bubu - CF - Sosnowiec
8. electric01 - CB/CF - Szczecin
9. Sebinho - XMF/XF - Gdynia
10. baker - wszystko oprocz GK - Poznań

Prosze zrobcie te przelewy [jedyne 20PLN] ASAP!

+ info dla mnie na PW:

"Wpłaciłem, mój nr tel to... .
Przyjadę w piątek/sobotę."


Są to dla mnie niezmiernie ważne informacje, bo muszę o wszystkim poinformować organizatorów.

WAŻNE!!!

Nieprzekraczalnym terminem wysłania PWka jest PIĄTEK [15.05], a zaksięgowania przelewu na koncie MCP [18.05]- po tym terminie wciągam na listę ludzi z listy rezerwowych i pozostałych zainteresowanych.


i dla przypomnienia dane do przelewu:

Kredyt Bank S.A. I Oddział w Krakowie
24 1500 1142 1211 4006 6715 0000
Odbiorcą wpłaty jest Stowarzyszenie Milan Club Polonia


TYTUŁ PRZELEWU: login, imię i nazwisko, Turniej LFC

Pozdrawiam

juluspro - 11-05-2009, 20:49

UWAGA !!!!!
Czy ktos z Was jadac na turniej nie bedzie przejezdzal przez Warszawei ewentualnie bedzie mial wolne miejsce w samochodzie:D??Chetnie sie zabiore:D

dondamajk - 11-05-2009, 21:56

Mamy pierwsze wplaty... licze na nastepne... Panowie... ogarniac sie prosze!!

WPŁATY:

1. juluspro
2. dondamajk
3. carlo
4. ...

dondamajk - 13-05-2009, 18:24

Poniewaz zrezygnowala kolejna osoba (Exar Kun) i zwolnilo sie kolejne miejsce... a osoby z listy podstawowej nie bardzo pala sie do wplat i zalatwienia tematu- zapraszam pozostale osoby z listy rezerwowej do wplat i potwierdzania przyjazdu:

11. Lenox
12. PauloM

Jak narazie jest nas 3... gramy 5+1... takze jeszcze troche brakuje, co mnie niezmiernie dziwi, bo chetnych bylo grubo ponad 10... takze innych zainteresowanych tez prosze o kontakt na PW/gg (2583548)/ kom (601935397)

Prosze o mobilizacje i pamietajcie o:

Prosze zrobcie te przelewy [jedyne 20PLN] ASAP!

+ info dla mnie na PW:

"Wpłaciłem, mój nr tel to... .
Przyjadę w piątek/sobotę."


Są to dla mnie niezmiernie ważne informacje, bo muszę o wszystkim poinformować organizatorów.

WAŻNE!!!

Nieprzekraczalnym terminem wysłania PWka jest PIĄTEK [15.05], a zaksięgowania przelewu na koncie MCP [18.05]- po tym terminie wciągam na listę ludzi z listy rezerwowych i pozostałych zainteresowanych.


i dla przypomnienia dane do przelewu:

Kredyt Bank S.A. I Oddział w Krakowie
24 1500 1142 1211 4006 6715 0000
MCP, ul. Żeromskiego 2a/10a, 45-053 Opole


TYTUŁ PRZELEWU: login, imię i nazwisko, Turniej LFC

Pozdrawiam

dondamajk - 13-05-2009, 23:17

Mamy kolejne wplaty... Panowie... lecicie z tematem... bo czas nas goni. ;-D

WPŁATY:

1. juluspro
2. dondamajk
3. carlo
4. Pippo
5. ...

Sebinho - 14-05-2009, 10:48

kto mi powie jak ja mam z gdyni tam dojechac :D ??
bajer - 14-05-2009, 13:09

polecam ci pociag do Krakowa :P a jesli chodzi o dostanie do Kalwarii to ciezko bo tam tylko 1 pociag dziennie jezdzi wg rozkladu :P takze autostop albo niech taktyk lub carlo ktorzy sa z Krakowa cie podrzuca :P masz ekspres o 8:50 w piatek z Gdyni jesli chcesz byc w piatek a ostatecznie potem z Ogrodowej w Krakowie busy o 17:20 i 18 to tyle moge ci pomoc :P tylko podroz tym ekspresem 2 klasa kosztuje 110zl... to tak tylko informuje zeby niespodzianki nie bylo ;)
Kargool - 14-05-2009, 14:00

Witam,
Jak ma się lista obecnych/rezerwowych?? Jakby co proszę mnie dopisać i dać znać czy będzie miejsce:)
Pozdro

dondamajk - 14-05-2009, 16:18

Kargool napisał/a:
Witam,
Jak ma się lista obecnych/rezerwowych?? Jakby co proszę mnie dopisać i dać znać czy będzie miejsce:)
Pozdro


Siemanko... mysle, ze bez problemu znajdzie sie dla Ciebie miejsce, bo coraz wiecej ludzi rezygnuje... prosze o kontakt na kom, to szybciej sie dogadamy- 601 935 397

Pozdrawiam

dondamajk - 14-05-2009, 16:41

Mamy kolejne wplaty... Panowie... lecicie z tematem... bo czas nas goni. ;-D

WPŁATY:

1. juluspro
2. dondamajk
3. carlo
4. Pippo
5. Sebinho
6. ...

baker, Bubu... co z Wami... odebraliscie PW... i zadnego info... ani wplacilem... ani mam wbite- nie jade... pamietajcie, ze czekam na PW do piatku, a potem otwieram wplaty dla innych zainteresowanych...

Brakuje nam jeszcze 2 osob do zamkniecia minmialnego skladu.
Pozostalo jeszcze 5 wolnych miejsc.

Pozdrawiam

Kargool - 14-05-2009, 23:22

Sorki, coś pochrzaniłem z numerem:) albo Ty. jutro z rana robię wpłatę, chyba że się coś zmieni ze strony reszty zgłoszonych:)

EDIT: Dobra, to ja pochrzaniłem numer. Zadzwonie z rana sie spytac o stan uczestników:)

Pippo - 16-05-2009, 12:23

Ludzie, co jest z tymi wpłatami? Misza wyznacz termin koncowy wplat. Albo jedziemy albo nie.
dondamajk - 16-05-2009, 12:47

Pippo napisał/a:
Ludzie, co jest z tymi wpłatami? Misza wyznacz termin koncowy wplat. Albo jedziemy albo nie.


Pewnie, ze jedziemy, to nie podlega zadnej watpliwosci!!
Sorry, ze nie updatuje na bierzaco, ale jestem na "wyjezdzie" w Poznaniu i mam ograniczony dostep do neta..

Aktualna lista wyglada juz bardziej przekonwyujaco..

WPŁATY:

1. juluspro
2. dondamajk
3. carlo
4. Pippo
5. Sebinho
6. Kargool
7. baker
8. taktyk
9. ...

Pozostaja jeszcze 2 wolne miejsca... jesli ktos ma jeszcze ochote do nas dolaczyc, to ma czas do poniedzialku do 12:00, zeby sie ogarnac z przelewem i PWkiem do mnie...

Po tym terminie zglaszam liste i kazdy, kto sie spozni bedzie musial zalatwiac temat we wlasnym zakresie.


Pozdrawiam i do zobaczenia na turnieju!!

czado81 - 16-05-2009, 15:47

Postaram się wpaść w sobotę lub niedzielę pokibicować. Ca cały weekend nie dam rady, ale spróbuję przyjechać chociaż na parę godzin.

pozdrawiam!

Kargool - 18-05-2009, 09:58

No to widzę, że się rzeczy klarują:) Mam pytania teraz kwestii technicznej: jakie stroje bierzemy ze sobą (ja się przyznam, że posiadam nasze trykoty w trzech wersjach: czarna, czerwona i biała, nie mam pasiaka...), gramy rozumiem piłką "5" na trawie (tak mi się kojarzy, ale wolę się upewnić), czy ktoś jedzie ze Śląska (możemy się zabrać razem, samochód jest), nie wiem jak będę dostępny w niedzielę (mam rocznicę ślubu i zawody World Tour w plażówce w Mysłowicach, a akurat jestem tam dziennikarzem).
pozdro
MK

Sebinho - 18-05-2009, 17:18

ja mam wszystkie 3 z tego sezonu ale proponuje bysmy wzieli pasiaki i biale zebysmy prezetowali sie jako Milan !
Pippo - 18-05-2009, 17:19

Prezentowali jako Milan z LM 2003 i Serie A 2004 :P
Sebinho - 18-05-2009, 18:22

ale my bedziemy grac lepsza pilke :D tylko musze jakos tam dojechac a nie mam pojecia gdzie to nawet :D
juluspro - 18-05-2009, 21:28

hahaha Sebinho to tak jak ja:D a jade z Warszawy;p:D
Ja na szczescie nie mam tego prblemu bo bede gral na bramce w koszulce Didy;p,ale wezme orginalnego pasiaka to zaloze go na koronacji i odbieraniu glownej nagrody przez nasz team:D

Sebinho - 18-05-2009, 21:48

no beka beka ale bez kitu czarno to widze z mojej strony niby fajnei sie mieszka w Gdyni ale jednak jesli chodzi o wyjazdy badz jakies inne imprezy to nie za ciekawie .. tylko nie rob takich bledow jak Nelson to bedzie dobrze :P
dondamajk - 19-05-2009, 22:24

Ostateczna i juz zamknieta lista naszych reprezentantow na truniej LFC to:

1. juluspro
2. dondamajk
3. carlo
4. Pippo
5. Sebinho
6. Kargool
7. baker
8. taktyk


Gratulacje dla wszystkich, ktorzy sie zdecydowali i ogarneli... trzymacje za nas kciuki!

Wczoraj otrzymalem od organizatorow maila, ponizej istotne dla nas wycinki:

Turniej LFC napisał/a:

Witam,

Przesyłam kilka informacji/ogłoszeń/próśb do Uczestników.

Sprawa pierwsza, to aktualne listy zawodników/kibiców. Prosimy o jak najszybsze przysłanie list osób, które przybędą na turniej /jeśli są jakieś zmiany w stosunku do tych wysyłanych kilka tyg. temu/.

Drużyny zainteresowane przyjazdem w piątek i noclegiem więcej proszone są o kontakt ile tych osób będzie. Najprościej będzie przesłanie aktualnych list zawodników/kibiców wraz z zaznaczeniem kto z tych osób jest zainteresowany przybyciem w piątek.

UWAGA!
Z racji dużego zainteresowania przybyciem wcześniej, przyjazd ten wiąże się z dodatkową opłatą.

Jest to 40 zł bądź 30 zł, w zależności czy pokój ma być z łazienką, czy bez (ta na korytarzu). Prosimy nie zwlekać z decyzjami kto kiedy, bo ilość miejsc nie jest nieograniczona. Nie potrafimy na dzień dzisiejszy powiedzieć ile dokładnie osób jest zainteresowanych noclegiem od piątku, gdyż nie spłynęły do nas wszystkie listy chętnych, dlatego apelujemy o jak najszybsze rozwiążanie kwestii.

Sprawa czwarta, na dniach pojawi się plan turnieju, czyli co gdzie kiedy, poza tym, że w Kalwarii :)

Łączę wyrazy szacunku
Grzegorz Wierzbicki


Co to wszystko dla nas oznacza... biorac pod uwage to co ustalilem jeszcze z jedna z organizatorek (zeby wszystko uscislic):

- LFC zapewni nam od 4 do 5 darmowych noclegow z PT na SOB
- kazda osoba powyzej tych 4 - 5 albo bedzie musiala kimac w jakiejs swietlicy albo w hotelu (http://www.noclegi.kalwariazeb.pl/ - cena za pokoj z lazienka na zewnatrz - 30PLN od osoby)

1. czy bedzie 4 czy 5 darmowych noclegow zalezy od ilosci przybylych osob z innych druzyn
2. narazie 7 z nas zadeklarowalo przyjazd w PIATEK, jedna osoba (Kargool) w SOBOTE, takze jest to glownie info dla wszystkich oprocz Kargoola
3. mamy 2 opcje:
- zredukowac liste osob, ktore pojawia sie w piatek (przejzyjcie polaczenia i zobaczcie czy macie mozliwosc dojazdu na 10:00 w sobote) - jest to opcja najbardziej pozadana przez ogranizatorow
- przyjechac w w PT w liczbie przekraczajacej to 4 - 5, ale wtedy podzielic koszty noclegu tych osob, ktore sie nie zmieszcza w darmowym noclegu na cala 7emke zawodnikow przyjezdzajacych w PT

Czekam na Wasze opinie i info... poniewaz wyslalem Wam wszystkim informacje SMSem o tym poscie, wiec czekam na szybki odzew- napiszcie (najlepiej tutaj w poscie) czy...

1. rezygnujecie z przyjazdu w PT czy nie
2. macie jakies uwagi
3. zgadzacie/nie zgadzacie sie na podzial kosztow w wypadku wiekszej ilosci

I prosze o naprawde szybka reakcje, bo musze podac ostateczna liste (wraz z deklaracja opcji spania PT/SOB/ND czy SOB/ND) organizatorom

Pozdrawiam

Sebinho - 19-05-2009, 23:16

nie dostalem zadnego esa ... a co do tego to mi wygodniej w pt poniewaz bede smigac z gdyni a to troche daleko i sam musze ogarna dojazd a nie bedzie to latwe... jak bedzie trzeba doplacic to sie doplaci wazne by byla cala ekipa i proponuje sie dogadac miejsce spotkanai i wymienic sie nr tel tak bedzie latwiej a no i jeszcze kwestia strojow ja proponuje bysmy wzieli sprzet Milanu najlepiej pasiak bo kazdy pewnie go ma a jesli macie biale to tez dobrze :) wiec czekam na dalesze info co i jak
dondamajk - 19-05-2009, 23:29

Sebinho napisał/a:
nie dostalem zadnego esa ...


bo puszcze je dopiero jutro... pozno domknalem wszystkie potrzebne informacje i nie chcialem ludziom truc po 22 SMSami...

Sebinho napisał/a:
a co do tego to mi wygodniej w pt poniewaz bede smigac z gdyni a to troche daleko i sam musze ogarna dojazd a nie bedzie to latwe


spoko.. doskonale Cie rozumiem... mam ten sam case- chodzilo mi tylko o to, zeby sie kazdy ustosunkowal do informacji, ktora wypuscili organizatorzy i podal potrzebne informacje- takze dzieki za szybkosc ;-D

Sebinho napisał/a:
jeszcze kwestia strojow ja proponuje bysmy wzieli sprzet Milanu najlepiej pasiak bo kazdy pewnie go ma a jesli macie biale to tez dobrze


Dokladnie... proponuje, zeby kazdy wzial pasiaka i biala (nie istotne z jakiego sezonu)... ja osobiscie wezme 2-3 pasiaki... wiec jesli ktos nie bedzie mial swojego, to zawsze bede mogl wspomoc. Mysle, ze pasiak jako podstawowa "szata", to najlepsza opcja. ;-D

Pippo - 20-05-2009, 07:32

Ja wybieram dojazd w piatek... poniewaz nie usmiecha mi sie wstawac o 4-5 rano, zeby dojechac
juluspro - 20-05-2009, 09:34

ja rowniez deklaruje sie na PT wole dolozyc troche kasy:)
Kargool - 20-05-2009, 10:57

Jak kto jedzie ze Śląska, tudzież przez Śląsk, to ja zabiorę do auta i pojedziemy razem:) Ja tam w piatek nie przyjeżdzam, biorę lekcję od Brazylijczyków i przed turniejem planuje noc spędzić...;)
A i nie pijcie za dużo, na kacu nie gra się najlepiej (wiem z doświadczenia, grałem mecz ligowy po moim kawalerskim)
Pozdro

juluspro - 20-05-2009, 12:24

czy moze ktos mi powiedziec o ktorej mamy zamair sie zawijac z turnieju?ktos planuje jakies pozniejsze wspolne swietowanie?bo nie wiem na ktory pociag mam zamawiac bilet powrotny na PKP i ewentualnie o ktorej bede mial busa do Krakowa;/
taktyk - 20-05-2009, 13:36

Ja jestem za tym, żeby koszt tych niedarmowych miejsc podzielić po równo na wszystkie osoby przyjeżdżające w piątek, czyli z wyłączeniem tych którzy jak Kargool przyjadą w sobotę.
dondamajk - 20-05-2009, 14:36

taktyk napisał/a:
Ja jestem za tym, żeby koszt tych niedarmowych miejsc podzielić po równo na wszystkie osoby przyjeżdżające w piątek, czyli z wyłączeniem tych którzy jak Kargool przyjadą w sobotę.


Tak- masz racje... o to mi chodzilo, ale sie "rabnalem" przy pisaniu.

Jak rozumiem taktyk przyjezdzasz w PT?

taktyk - 20-05-2009, 17:17

Tak, ja w piątek
carlo - 20-05-2009, 17:51

Jako że trafia się okazja na fajne spotkanie, więc trzeba wykorzystać czas do maksimum. Oczywiście melduje się w piątek
Sebinho - 20-05-2009, 23:32

jedzie z was ktos na Milan roma ?? tzn chodzi mi o ekipe ktora wybiera sie na turniej
dondamajk - 21-05-2009, 01:04

Ok... baker co prawda sie nie wypowiedzial, ale zakladam, ze jesli nikt nie zmienil decyzji, to pewnie i on tego nie zrobi...

takze meldujemy sie wszyscy (no prawie) w Piatek w Kalwarii i mam nadzieje, bez problemu, ogarniemy temat.

Cytat:
jedzie z was ktos na Milan roma ?? tzn chodzi mi o ekipe ktora wybiera sie na turniej


Ja niestety nie... wisi nademna magisterka... i trzeba bylo cos wybrac.. w jakis weekend musze cos popisac... ;-P

Pozdrawiam i jak bede mial jakies newsy to bede pisal na forum... jesli jakies istotne z pkt widzenia organizacji to dodatkowo bede pisal Wam SMSy...

Kargool - 21-05-2009, 10:12

dondamajk napisał/a:
takze meldujemy sie wszyscy (no prawie) w Piatek w Kalwarii i mam nadzieje, bez problemu, ogarniemy temat.

Ogarniajcie temat powoli i bezpiecznie :) Ja niestety nie dam rady, a chętnie bym przyjechał, wierzcie mi. Niestety dziennikarskie i małżeńskie obowiązki zmuszają mnie do przyjazdu w sobotę. Taktykę ustalcie, ważne żeby się nastawić na grę drużynową, choć będzie ciężko, bo chyba w tym zestawieniu pojawimy się pierwszy raz. Ja tam swoje trzy grosze mogę dołożyć. Z tego co wiemy gramy w systemie 5+1 to proponuje zagrać 1-2-1-2 (taka taktyka przyniosła mi na studiach dwukrotnie sukces, na UŚ jest "Liga 6", grałem dwukrotnie w dwóch ekipach zawsze docierając do "Final Four", a faworytami nie byliśmy ;) ). Jeśli zagramy 4+1, to tutaj prosta sprawa 1-2-2. Tak gramy w futsalu i na amatorskim poziomie, a wierzę że taki tam będzie możemy spokojnie to kultywować. Komplikacje zaczną się przy tym wcześniejszym systemie. Będziemy musieli bardzo wybieganego człowieka dać do środka, od niego naprawdę wiele zależy, ale jeśli się uda to wierzcie mi, możemy wiele osiągnąć niezależnie od klasy rywali.
Domyślam się, bo nie wiem na 100% (może ktoś z Was wie), że w niektórych ekipach będzie dwóch-trzech mocnych grajków i takich ludzi trza wyłączyć z gry. Jeśli będzie inaczej to pomyślimy na miejscu.
Myślę i mam nadzieję, że dyskusja na forum da nam jakiś ogólny obraz w sytuacji naszej ekipy i dojeżdżając na miejsce będziemy mądrzejsi o kilka rzeczy. Wiecie, niby podwórkowe kopanie, ale pomysł trzeba mieć :) Mam nadzieję, że się zgodzicie.
Myślę też, że warto za wczasu ustalić kapitana naszej drużyny, kandydaci pewnie są (a może tylko jeden ;) )
Pozdro
P.S.
Pasiaka zakupiłem :)

dondamajk - 21-05-2009, 12:45

Kargool napisał/a:
Ogarniajcie temat powoli i bezpiecznie :) Ja niestety nie dam rady, a chętnie bym przyjechał, wierzcie mi.


Spoko... wiemy, to bylo do pozostalych...

Co do systemu gry, to absolutnie sie z Toba zgadzam... i z tego co wiem, to napewno gramy 5+1... takze 1-2-1-2, to bedzie to... trzeba tez bedzie ogarnac system zmian, zeby kazdy gracz z pola sie odpowiednio wybiegal... wielu nas nie ma bo 7+1, wiec mysle, ze nie bedzie z tym problemu. ;-D

Kargool napisał/a:
Będziemy musieli bardzo wybieganego człowieka dać do środka


Odnosnie tego zawodnika, to zglaszam sie na ochotnika.. bo na boisku pilki noznej.. wybieganie to moj glowny atut... jak jeszcze myslalem, ze gramy na duzym boisku, stawialem siebie na prawym skrzydle obrony, bo to jest dla mnie najlepsza pozycja... jednak osobiscie uwazam, ze na srodek obrony mam troche za male umiejetnosci... za to gryze trawe i biegam za 3... ;-D

konrad_acm - 21-05-2009, 13:06

Kargool, prawie jak Ancelotti
dondamajk, prawie jak Gattuso
Tak więc MCP prawie ma Puchar \o/

;) powodzenia :)

Sebinho - 21-05-2009, 13:29

co do swojej osoby to gralem i nadal gram w srodku pola od 17 lat ( choc ost rok przerwy spowodowanej kontuzja ) wiec pojecie mam i mysle ze moge rozegrac pile choc co do biegania to zdrowia juz tyle nie mam ale na takim malym boju dam sobie rade :) wiec spokojnie moge pograc w srodeczku a co do kapitana byloby mi bardzo milo w tej roli tez mam jakies doswiadczenie ( 5 lat gralem z opaska na reku ) ale decyzje pozostawiam druzynie wazne dla mnie by zagrac z wami i bysmy mieli stroje Milanu to jest najwazniejsze :)

co do ustawienia to mozna pisac i pisac ale kazdy mecz bedzie inny i musimy poprstu zalozyc jak chcemy grac i po co przyjechalismy chodzi mi o to ze mozna grac 'kopnij biegnij' i tak moze byc dobrze bo domyslam sie ze tam spolonych nie bedzie.. choc wole grac DUZO pilka i patrzec jak rywale biegaja a co do kwesti zawodnikow przeciwnej druzyny to wyjdzie w praniu jacy oni beda i jak beda sie prezetowac w pojedynke meczu sie nie wygra..

Kargool - 21-05-2009, 13:54

Sebinho zdecydowanie masz rację, że wszystko zależy od rywali, ale jako że rywali nie będziemy znali... lepiej mieć coś przygotowane, tak mi się wydaje, aczkolwiek wszystko przed nami. Dobrze że grasz w środku pola i chcesz to dźwignąć. Jeszcze Dondamajk się oferuje, to widać że mamy tą pozycję opanowaną i to piękne jest.
ogólnie myślę, że mamy teraz ten tydzień na poznanie się kto, jak i gdzie gra. Myślę, że się przyda.
Ja osobiście gram na obronie i tutaj się widzę najlepiej. Z racji moich niewyraźnych warunków fizycznych (174/60) nie należę do ludzi, którzy przyjmują ludzi "na siebie", raczej zabieram się do wyprzedzania piłki. Stąd moja sugestia, że przyda nam się w tej formacji ktoś o słuszniejszych rozmiarach również (taki duet tworzę w lidze futsalowej i dobrze nam się gra).
dondamajk napisał/a:
rzeba tez bedzie ogarnac system zmian, zeby kazdy gracz z pola sie odpowiednio wybiegal...
Słusznie prawisz. DO tego musimy się właśnie wszysscy poznać, potem podyskutujemy kto za kogo. Każdy z nas, jak się domyślam i widzę, gra w piłkę i zna swoje możliwości. Trza się tylko dotrzeć wzajemnie, ubrać w nasze trykoty i jazda:) Zabawa przede wszystkim, a jak dobrze się bawiąc wrócimy z Pucharem :D
konrad_acm napisał/a:
Kargool, prawie jak Ancelotti
Prawie robi różnicę :D
dondamajk - 21-05-2009, 16:19

Kargool napisał/a:
Jeszcze Dondamajk się oferuje, to widać że mamy tą pozycję opanowaną i to piękne jest.

Tak... tylko ja odrazu zastrzegam, ze moja pierwsza dyscyplina, to koszykowka i jesli chodzi o warunki fizyczne (183/84), szybkosc i kondycje to sobie doskonale daje rade.. ale technika napewno odstaje od Sebinho... i napewno nie gram wiele pilka, umiem ja przetrzymac, ale preferuje gre podaniem i duzo walki fizycznej.

Kiepura - 21-05-2009, 20:18

a moze by tak nie zdradzac na OGOLNYM forum waszej niedoszlej taktyki ;)
juluspro - 21-05-2009, 22:12

hahahaha Kiepura trafna mysl:D
dondamajk - 21-05-2009, 23:32

No bez przesady... przy 5 w polu wiele sie wymyslic nie da... bo pewnie wiekszosc teamow zagra 2-2-1 albo 2-1-2... watpie zeby tu wystapilo jakies szpiegostwo... hehe ;-D

I tak najwazniejsze, zeby za kazdym razem "wjechac w nich na takiej k****, zeby roz**** ich pierwszym p*****" ;-DDD

carlo - 21-05-2009, 23:50

No widzę ciekawa dyskusja się wywiązała. Oczywiście jak zauważył Kiepura, nie możemy zdradzać wszystkiego, żeby czymś zaskoczyć naszych przeciwników, ale z drugiej strony istnieje niebezpieczeństwo że jeśli teraz nie omówimy podstawowych kwestii to nasze piątkowe spotkanie może się zanadto przedłużyć i forma może nagle wyparować ;)

Ja siebie widzę w roli obrońcy. Myślę że z bakerem i Kargoolem stworzymy mur nie do przebycia, dondamajk i Sebinho zapewnią nam przewagę w środku pola, natomiast o strzelanie bramek zadbają Taktyk z Pippo. Dla julusapro nie przewiduje jakiejś większej roli (należy się spodziewać że będzie raczej bezrobotny przy takim składzie osobowym obrony;)) jednak będzie musiał zachować czujność i umiejętnie kierować linią defensywną.

Panowie, jedziemy po puchar!

dondamajk - 22-05-2009, 01:06

carlo napisał/a:
Panowie, jedziemy po puchar!


carlo wszystko pieknie... ale zapomniales dodac, ze...

carlo napisał/a:
Panowie, jedziemy po puchar!


...splendor, slawe i dziewice... ;-PPP

A tak juz powazniej, to bardzo podobaja mi sie bojowe nastroje... obysmy sie nie "zlamali" w piatkowa noc... ;-P

Sebinho - 22-05-2009, 08:51

no i jeszcze ja musze tam dojechac a tego sie boje :P hehe
Kargool - 22-05-2009, 09:29

dondamajk napisał/a:
obysmy sie nie "zlamali" w piatkowa noc...

jak przyjade w sobotę rano i mnie oddechem postawicie w stan nietrzeźwości to karze obiec całą kalwaryjską górkę 15x :D
Co do taktyki to racja, że wiele nie wymyślimy, więc możemy sobie tu opowiadać. Może fali innych klubów się bawią w szpiegostwo, ja tam na inne fora nie wchodze. Myślę że sobie poradzimy, mamy ograną ekipę (co prawda nigdy razem), więc Joga Bonito i do przodu:) A czy będzie puchar...myślę, że pierwszy cel to wyjść z grupy, potem podziałamy:)
Będzie dobrze, mówię Wam :) Atmosfera się tworzy, team się buduje jeszzce przydałby się wypad do Milanello na małe doładowanie, może Ci co jadą teraz do Mediolanu pogadają z Łysym :) Ewentulanie możecie przywieźć komplet koszulek z "3" na plecach, jak dobrze powkręcacie to jeszcze nas zasponsorują i zagramy dla uczczenia Paolo :D
P.S.
Jak się dodaje nr legitymacji w opisie?? (to tak nie w temacie).

czado81 - 22-05-2009, 09:55

Cytat:
Jak się dodaje nr legitymacji w opisie?? (to tak nie w temacie).
Trzeba napisać prywatną wiadomość (PW) z podstawowymi danymi osobowymi i numerem legitymacji do użytkownika Ewa - rejestracja daje też dostęp do pokoju "Panel dyskusyjny MCP".
Kargool - 22-05-2009, 10:01

Dzięki:)
Kargool - 22-05-2009, 12:48

Przejrzałem konkurencyjne fora i powiem Wam, że niewiele znalazłem. Listę uczestników miał tylko Tottenham, Arsenal i Inter to nie wiedzieli nawet gdzie jadą :) Może się dobrze ukrywają, ale z ich forum to niewiele wiadomo, posmiać się można. Zagadką jest WHU bo się trzeba rejestrować, a tego mi się nie chce. Tak więc my się uzewnętrzniamy i powiem Wam, że to dobrze, bo przynajmniej organizacja jakaś jest :)
KluchaMO - 23-05-2009, 19:57

Elo !
Jest jeszcze jakaś szansa na mój udział w turnieju ?
Dopiero dziś w pracy dowiedziałem się że będę wolny w sobote.
Do Kalwarii mam "rzut beretem" tak więc napewno przyjade pokibicować. :-)

dondamajk - 23-05-2009, 21:01

KluchaMO napisał/a:
Elo !
Jest jeszcze jakaś szansa na mój udział w turnieju ?
Dopiero dziś w pracy dowiedziałem się że będę wolny w sobote.
Do Kalwarii mam "rzut beretem" tak więc napewno przyjade pokibicować. :-)


Ciezki temat.. bo juz wyslalem przelew do organizatorow i ostateczna liste graczy... bylo juz troche problemow z naszym zgloszeniem (nie wazne czy to z winy organizatorow czy naszej)... i nie chcialbym, zebysmy znow wychodzili na losi... no ale jesli bardzo Ci zalezy na udziale w turnieju to moge jeszcze zapytac o dodatkowa osobe... takze czekam na jakies info...

Pozdrawiam

KluchaMO - 24-05-2009, 11:52

Jeśli możesz to zapytaj. Gram od 7 roku życia w piłke. Co tydzień 2 mecze to forma i pojęcie o grze jest. :-)
dondamajk - 24-05-2009, 20:01

Regulamin_Podeslany_Przez_Organiatorow napisał/a:

I Ogólnopolski Turniej Polskich Fanklubów Zagranicznych Drużyn

Regulamin

1. Mecz trwa 2 x 15 minut = 30 minut (z pięciominutową przerwą).
2. Obowiązują przepisy piłki nożnej (F.A BOARD, PZ.P.N.)z jednym wyjątkiem:
- jako rozstrzygnięcia „ostateczne” w razie awansu z grupy - obowiązywać będzie „rzut monetą” a potem ”losowanie”.
3. Zakaz gry w twardym obuwiu, czyli tzw. „wkrętów”.
4. Wymiany zawodników – tzw. „hokejowe”
5. Każda z drużyn będzie mieć kapitana (opaska).
6. Prowadzeniem zawodów zajmować się będą uprawnieni sędziowie piłkarscy.
7. Kary dla graczy:
- żółta kartka (2 minuty): w trakcie odbywania tej kary drużyna zdekompletowana tracąca gola uzyskuje możliwość powrotu na boisko jednego gracza.
- czerwona kartka : Piłkarz nie zagra już w danym meczu i dopiero po 5-ciu minutach może drużyna uzupełnić brakujące miejsce innym graczem bez względu na to ile goli utraci.
8. Do fazy finałowej awansują 8 ekip:
a) zwycięzcy grup: A,B,C,D,
b) drużyny zajmujące drugą lokatę z grup: A,B,C,D,
c) przy równych ilościach punktów zebranych przez drużyny w grupie o zajmowanej kolejności decydować będzie:
- największy bilans bramkowy,
- większą ilość strzelonych goli,
- „rzut monetą” – między zainteresowanymi drużynami .Dwa rzuty: pierwszy zwycięzca rzutu określa wybór strony monety do „ostatecznego rzutu”,
- dodatkowe marginalne rozwiązanie dotyczy losowania w przypadku trzech zainteresowanych drużyn : wyciągnięcie poprzez losowanie awansującej drużyny.
9. Rozstrzygnięciem remisu w fazie finałowej są karne:
- po trzech graczy,
- do pierwszej przewagi przy równej ilości strzelców.
10. Potrzeba wypełnienia przez drużyny formularza nazwisk piłkarzy w celu wyłonienia najskuteczniejszego strzelca turnieju.
11. W zależności od wymiarów boiska , decyzja w sprawie ilości graczy uczestniczącej w jednej drużynie podczas meczu, zapadnie przy losowaniu.
12. Przy nietypowych sytuacjach, decyzję podejmować będzie grono sędziowskie.


carlo - 26-05-2009, 20:33

Wszystko fajnie, pięknie ale koledzy z FCL mogliby się uczyć organizacji tego typu przedsięwzięć choćby od naszych czeskich kolegów albo choćby od samego MCP ;)

Na dzień dzisiejszy ekipa w składzie (prawdopodobnie): ja, taktyk, baker, pippo wyrusza w piątek wieczorem z Krakowa w kierunku Kalwarii Zebrzydowskiej, tylko właśnie zasadnicze pytanie: gdzie konkretnie się wybieramy, od której mamy się ewentualnie meldować, czy jest w planie jakaś ogólne spotkanie zapoznawcze czy musimy organizować coś sami na własną rękę? Jeśli chodzi o turniej: ile ekip potwierdziło udział? jest znany jakiś grafik spotkań? Tych pytań znalazłoby się dużo, dużo więcej. Mówiąc szczerze brak tak podstawowych informacji ze strony organizatorów na 3 dni przed turniejem nie nastraja optymistycznie i może się tak zdarzyć że impreza okaże się kompletną klapą.

W związku z tym prośba do Michała (czy też Michaela;)) żeby spróbował uzyskać przynajmniej informacje gdzie mamy się w piątek meldować. Ja osobiście mogę poczekać z taką informacją do piątku do wieczora, ale widzę paru kolegów ma jednak troszkę dalej i pewnie chcieliby wiedzieć na czym stoją :)

juluspro - 26-05-2009, 21:11

Panowie a czy nie znalazloby sie tam u was jeszcze jedno miejsce w samochodzie?Ja w pt pare minut po 19 bede na dworcu głownym w Krakowie i powiem szczerze ze wolalbym jechac z wami zamiast tluc sie PKS'em :D:D
dondamajk - 26-05-2009, 22:25

Witam Panowie...

Co do skladu personalnego... wciaz jest nas 8 ale zmienila sie 1 osoba... wypadl Pippo i w jego miejsce przyjedzie KluchaMO... witamy!

carlo napisał/a:
pippo wyrusza w piątek wieczorem z Krakowa w kierunku Kalwarii Zebrzydowskiej

Pippo nie wyrusza wypadly mu jakies egzamy niestety i zrezygnowal w ostatniej chwili...

carlo napisał/a:
ja, taktyk, baker

Panowie jedziecie furka...?? Ja w jedna strone jade pociagiem i dotre solo do samej Kalwarii ok 14:30 (z przesiadka na osobowy w KrK).. ale w 2 strone mam tragedie bo jedyne pasujace polaczenie obejmuje 4 przesiadki i ponad 18h podrozy... czy bylaby mozliwosc zeby zabrac sie z Wami do Krk bo z tamtad mam bardziej ogarniete polaczenia do Szczecina..? To by mi uratowalo tylek... bo bez tego jestem w czarnej dupie... ;-DD

Odnosnie pytan, to wszystko b.szybko ustalilem z pewna Pania, ktorej wisze piwo, bo jest jedyna ogarnieta osoba z organizatorow:

carlo napisał/a:
gdzie konkretnie się wybieramy


Hotel Radwanita
ul. Adama Mickiewicza 16
Kalwaria Zebrzydowska

carlo napisał/a:
od której mamy się ewentualnie meldować


w PT od 13 do wieczora (wiekszosc spodziewana jest okolo 15)

w SOB do 9:30 (o 10:00 jest losowanie grup, o 10:30 start turnieju)

carlo napisał/a:
czy jest w planie jakaś ogólne spotkanie zapoznawcze czy musimy organizować coś sami na własną rękę?


"Bedziemy sie integrowac od pierwszych wspolnych minut, do jakiejs rozwaznej godziny, zeby dnia nastepnego kazdy byl w stanie stawic sie na turnieju. Budzet imprezy nie obejmuje tego wieczoru, wiec o 'atrakcje' kazdy musi zadbac sam we wlasnym zakresie.

Znajac zycie to pojdziemy do jakiejs pizzerii/pubu, pozniej zaopatrzymy sie w browary i posiedzimy w swietlicy w radwanicie."


carlo napisał/a:
ile ekip potwierdziło udział?


12 - z tym, ze Juve zostalo wykluczone, bo nie wplacili kasy i zamiast nich wystapi mlodziezowka kalwarianki...

carlo napisał/a:
jest znany jakiś grafik spotkań?


Co do grafiku, to jeszcze nie jest znany.

Jest tez prosba od organizatorow o wziecie w miare mozliwosc jakichs spiworow... na wszelki wypadek, gdyby wypadly jakies komplikacje z noclegiem... a sami widzicie jak to narazie wyglada, wiec jak macie to cos tam wezcie... ;-D

Did I fulfill your expectations? :-DDD

Pozdrawiam

carlo - 26-05-2009, 23:31

No oczywiście, oczywiście, pełniejszej odpowiedzi nie mogłem uzyskać. Teraz jestem dużo spokojniejszy. Tak w ogóle dzięki śliczne za ogarnięcie tematu, gdyby nie Ty to raczej nic z tej imprezy by nie wyszło. Zresztą jeszcze będzie okazja żeby się odwdzięczyć i to dość szybko (może nawet Ci damy zagrać z nami w turnieju! ;))

Co do powrotu do Krakowa to nie powinno być problemu, jakoś się na pewno dogadamy ;)

juluspro napisał/a:
Panowie a czy nie znalazloby sie tam u was jeszcze jedno miejsce w samochodzie?Ja w pt pare minut po 19 bede na dworcu głownym w Krakowie i powiem szczerze ze wolalbym jechac z wami zamiast tluc sie PKS'em :D:D


Wobec absencji Pippo, nie widzę żadnego problemu, żebyś się z nami zabrał. Co do szczegółów zapraszam na priv.

Sebinho - 26-05-2009, 23:37

nie ukrywam ze tez bym chcial sie z kims zabrac bo kompletnie nie mam pojecia gdzie mam jechac .. bez kitu mowie teraz do Krakowa dojade bez klopotu a co dalej??
dondamajk - 26-05-2009, 23:51

carlo napisał/a:
No oczywiście, oczywiście, pełniejszej odpowiedzi nie mogłem uzyskać. Teraz jestem dużo spokojniejszy. Tak w ogóle dzięki śliczne za ogarnięcie tematu, gdyby nie Ty to raczej nic z tej imprezy by nie wyszło.


Dzieki... mam sentyment do wolontariatu. ;-D

carlo napisał/a:
Zresztą jeszcze będzie okazja żeby się odwdzięczyć i to dość szybko (może nawet Ci damy zagrać z nami w turnieju! ;))


Suuuper... dzieki. ;-P

carlo napisał/a:
Co do powrotu do Krakowa to nie powinno być problemu, jakoś się na pewno dogadamy ;)


No mam nadzieje, bo to mi rozwiaze wszelkie problemy... potem tylko jedno piwko i 10h w sypialnym z Krakowa Głównego... ;-DD

Sebinho napisał/a:
nie ukrywam ze tez bym chcial sie z kims zabrac bo kompletnie nie mam pojecia gdzie mam jechac .. bez kitu mowie teraz do Krakowa dojade bez klopotu a co dalej??


Stary no bez przesady... wszystko co potrzebujesz to www.pkp.pl ;-DDD Z Krk smigaja osobowki do Kalwarii i cala filozofia... jedyne problem, ze smigaja zadko... ;-P

Sebinho - 27-05-2009, 00:00

no tak ale wiesz samemu to tak toche lipa Ty masz auto skrecone a ja zostalem sam jak palec :P
dondamajk - 27-05-2009, 00:03

Sebinho napisał/a:
no tak ale wiesz samemu to tak toche lipa Ty masz auto skrecone a ja zostalem sam jak palec :P


Skrecone, ale tylko na powrot... przyjezdzam do Kalwarii tez "sam jak palec"... polecam jakas lekture na droge... ;-P

Sebinho - 27-05-2009, 00:31

to zrobmy ustawke w krakowie i razem pojedziemy :)
dondamajk - 27-05-2009, 00:32

Sebinho napisał/a:
to zrobmy ustawke w krakowie i razem wrocimy :)


Jak wbijesz sie ze mna do pociagu jadacego na Sz-n to nie ma problemu... ;-D

bajer - 27-05-2009, 10:06

dondamajk napisał/a:
Stary no bez przesady... wszystko co potrzebujesz to www.pkp.pl ;-DDD Z Krk smigaja osobowki do Kalwarii i cala filozofia... jedyne problem, ze smigaja zadko... ;-P
tak sie tylko wtrace w waze przygotowania i powiem ze z tego co wiem to pociag do Kalwarii jedzie tylko jeden w ciagu doby wiec PKSy i auta z Krakowa to jedyny praktycznie srodek transportu :P takze zycze powodzenia w dotarciu na miejsce :P
Kargool - 27-05-2009, 10:58

Witajcie,
W kwiestii organizacyjnej tylko, bo KluchaMO nie odpowiada mi na PW czy mogę prosić do niego jakiś kontak, albo się do mnie odezwij. Ja jadę w sobotę rano z Mysłowic autem, więc lepiej będzie jak się razem zabierzmy, wyjdzie nas taniej i raźniej ;)
Co do reszty organizacji to polecam za dużo nie pić (upijajcie za to innych), ja w piątek rezygnuje z pokera...no może z siedzenia do późnych godzin nocnych ;)
A ta młodzieżówka Kalwarii to w jakim wieku jest?? Bo ja moge przywieźć ekipe FCB jak trzeba :D

dondamajk - 27-05-2009, 11:17

bajer napisał/a:
dondamajk napisał/a:
Stary no bez przesady... wszystko co potrzebujesz to www.pkp.pl ;-DDD Z Krk smigaja osobowki do Kalwarii i cala filozofia... jedyne problem, ze smigaja zadko... ;-P
tak sie tylko wtrace w waze przygotowania i powiem ze z tego co wiem to pociag do Kalwarii jedzie tylko jeden w ciagu doby wiec PKSy i auta z Krakowa to jedyny praktycznie srodek transportu :P takze zycze powodzenia w dotarciu na miejsce :P

Bardzo mozliwe... ale mi akurat pasuje w jedna strone... ;-D

Kargool napisał/a:
Witajcie,
W kwiestii organizacyjnej tylko, bo KluchaMO nie odpowiada mi na PW czy mogę prosić do niego jakiś kontak, albo się do mnie odezwij. Ja jadę w sobotę rano z Mysłowic autem, więc lepiej będzie jak się razem zabierzmy, wyjdzie nas taniej i raźniej ;)

Puscilem Ci nr na PW

Kargool napisał/a:
Co do reszty organizacji to polecam za dużo nie pić (upijajcie za to innych), ja w piątek rezygnuje z pokera...no może z siedzenia do późnych godzin nocnych ;)

Spoko- bedziemy trzymac fason.

Kargool napisał/a:
A ta młodzieżówka Kalwarii to w jakim wieku jest?? Bo ja moge przywieźć ekipe FCB jak trzeba :D

Tego nie wiem, a co do FCB, to niech sobie ogranizatorzy sami radza. ;-D

Kargool - 27-05-2009, 11:39

dondamajk napisał/a:
Puscilem Ci nr na PW

Dzięki wielkie.
dondamajk napisał/a:
Spoko- bedziemy trzymac fason

Ani myślę, że będzie inaczej... A jak będzie to wiecie, górka kalwaryjska czeka na maratończyków :D
szlifujmy formę, ja mam jutro mecz ligowy, mam nadzieję, że nic mi się nie stanie i na sobotę będę zwarty i gotowy:D

dondamajk - 27-05-2009, 18:32

Malo brakowalo i bym zapomnial o jednej dosc istotnej informacji, ktora moze sie przydac wszystkim zagubionym owieczkom... gdybym ja nie odbieral (601 935 397 i tak jak pisalem bede na miejscu od okolo 14:30 w Piatek), to zawsze w ostatecznosci mozecie prosic o pomoc koordynatorke na miejscu, czyli:

Paulina Dębowska
tel: 603 333 019

Bardzo ogarnieta dziewczyna, wiec ze spokojem oddaje Was w jej raczki... ;-PPP

krzysiekACM - 27-05-2009, 18:39

dondamajk napisał/a:
Bardzo ogarnieta dziewczyna, wiec ze spokojem oddaje Was w jej raczki... ;-PPP

numer telefonu już podałeś, to wklej jeszcze jej foty, a może nagle pare osób więcej pojedzie z Wami :D hehe

Bubu - 27-05-2009, 19:25

A oto i zdjecia :)
dondamajk - 27-05-2009, 23:15

krzysiekACM napisał/a:
dondamajk napisał/a:
Bardzo ogarnieta dziewczyna, wiec ze spokojem oddaje Was w jej raczki... ;-PPP

numer telefonu już podałeś, to wklej jeszcze jej foty, a może nagle pare osób więcej pojedzie z Wami :D hehe


Bubu mnie wyreczyl...

Bubu napisał/a:
A oto i zdjecia :)


Bubu Ty bandyto... Sherlocku... ;-P Ja osobiscie nie reflektuje... takze Krzysiu mozesz do nas zawitac i zostac kibicem-podrywaczem... ;-DDD

Kargool - 28-05-2009, 23:46

Witam,
Jako że turniej już jutro, a moja świeżo kupiona koszulka nie dotarła, to proszę żeby mi ktoś zabrał "pasiaka" rozmiar M :D Dzięki wielkie i do zobaczenia w sobotę rano.
Pozdro

snaxkaka22 - 30-05-2009, 20:43

Dzwoniłem do naszych chłopców
Jak narazie idzie ok, przeszliśmy do jutrzejszych półfinałów

Forza MCP

Bubu - 30-05-2009, 22:51

Jakies konkrety bys napisal :)
pzdr

Paweł - 31-05-2009, 13:08

widziałem ćwierćfinał z Arsenalem 3-1 dla nas, jak było w grupie nie wiem
bajer - 31-05-2009, 14:01

to widze idzie nam dobrze, nasi sa az tacy mocni czy to slabosc przeciwnika? :D i z kim teraz gramy i jakie wyniki, oby wygrali :P
Pippo - 31-05-2009, 17:18

Znajomy kibic Lpoolu mowil, ze 1 miejsce zajeli HSV, 2 Inter, 3 MCP
zas z fazy grupowej awansowali rzutami karnymi...

pzdr

bajer - 31-05-2009, 18:23

to gratulacje dla HSV i dla naszych ze zrobili to co prawdziwy Milan, widocznie ten sezon zwiazany jest z trzecimi miejscami :D a ten wynik to i tak ladnie, gdyby nie Inter znowu przed nami... ;)
JoseJasinho - 31-05-2009, 20:37

Dzięki oraz pozdrawiam ekipę Milanu !!!!!!!!!!!
Byliście świetni!!

Bubu - 31-05-2009, 21:05

Ile wygralismy w meczu o 3 miejsce?
Gratulacje chlopaki \o/

p.s a teraz czas na europejskie DNA :)

carlo - 31-05-2009, 22:57

Kilka słów z punktu widzenia uczestnika.

Generalnie impreza bardzo udana. Pod względem sportowym udało nam się zaprezentować całkiem korzystnie. Większość z nas na miejscu zameldowała się w piątek późnym wieczorem. Zostaliśmy bardzo miło przyjęci przez Dondamajka oraz fan kluby Arsenalu i Liverpoolu. Potem na miejsce dołączył jeszcze West Ham. Oczywiście wzięliśmy udział w imprezie integracyjnej wraz z pozostałymi uczestnikami turnieju. Jak zwykle okazało się (ale to po fakcie;)) że poszczególne FC miały osobną reprezentację na imprezę integracyjną a osobną na piłkarską - natomiast my musieliśmy sobie radzić w obu wydarzeniach w jednym składzie ;)

W sobotę rano byliśmy lekko zdziwieni, że poszczególne ekipy wystawiły składy daleko różniące się od tych zaprezentowanych podczas wieczorku zapoznawczego, do tego u nas z powodów osobistych z udziału w turnieju musiał zrezygnować Sebinho i musieliśmy sobie radzić z zaledwie jednym rezerwowym. Los nam sprzyjał gdyż trafiliśmy do grupy z Ajaxem i od początku było pewne że awansujemy do fazy pucharowej, ale kluczowe jak się później okazało było aby awansować z pierwszego miejsca i być rozstawionym. Patrząc na to co na rozgrzewce wyprawiali z piłką gracze Ajaxu trudno było o optymizm, ale powiedzieliśmy sobie że powalczymy. Niestety po kilku minutach mimo w miarę wyrównanej gry przegrywaliśmy 1:4, ale wtedy do głosu doszło nasze europejskie DNA i pod koniec meczu wynik brzmiał 5:4. Niestety wtedy obudziły się upiory z La Corunii, Stambułu i Eindchoven i w ostatniej akcji meczu straciliśmy gola na 5:5. Jednak później lepiej wykonywaliśmy 11 i to my wyszliśmy z grupy na 1 miejscu.

W tym momencie było już jasne że zdecydowanym faworytem turnieju jest ekipa HSV, złożona z piłkarzy grających w niższych ligach i tak naprawdę nie mająca wiele wspólnego z niemiecką ekipą. Była to jednocześnie ekipa z która bardzo mocno się zintegrowaliśmy i wspieraliśmy nawzajem :)
Nam los przydzielił za przeciwnika zespół Arsenalu, który bardzo dzielnie walczył z HSV przegrywając zaledwie 1:2 co wzbudziło nasze obawy. Jednak po znakomitym meczu udało nam się wygrać 3:1 i to my znaleźliśmy się w najlepszej czwórce turnieju.

Najliczniej reprezentowaną ekipą była drużyna Interu, która w tym czasie bawiła się na zlocie, na turniej przyjeżdżając autokarem. Niestety nie obyło się bez niemiłych zachowań ze strony naszych kuzynów w stosunku do nas, jednak później okazało się że i w tamtej ekipie są ludzie na poziomie potrafiący się zachować w odpowiedni sposób.

Niestety w sobotni wieczór popełniliśmy podobny błąd jak w piątek wystawiając tą samą ekipę do dalszej integracji, podczas gdy inni półfinaliści dość szybko udali się na odnowę biologiczną i odpoczynek ;)

Niestety w półfinale los przydzielił nam zespół HSV, który był poza zasięgiem jakiegokolwiek innego zespołu na tym turnieju. Wynik 1:5 nie do końca pokazuje co tak naprawdę działo się na boisku i jest zdecydowanie zbyt wysoki, choć trzeba przyznać że rywale byli po prostu lepsi, choć wydaje się że porażka jedną, dwoma bramkami bardziej odzwierciedlała by to co działo się na boisku. Organizatorzy nie przewidzieli meczu o 3 miejsce, które zajęliśmy razem z ekipą Tottenhamu.

Ekipa HSV, której mocno kibicowaliśmy w finale, mimo ogromnego zmęczenia po półfinale :) ostatecznie w rzutach karnych pokonała Inter, co wywołało sporą radość w naszym obozie. Choć trzeba przyznać że nasi kuzyni wystawili również bardzo mocny zepsół który do końca walczył z charakterem.

W turnieju brało udział 11 ekip, zostaliśmy nagrodzeni kilkoma gadżetami: pucharem, torbą sportową, dyplomami, dwoma piłkami i kilkoma innymi gadżetami. Ja te rzeczy mam u siebie w domu i czekam na jakąś informację od zarządu MCP, co zrobić z tymi fantami :)

Turniej był bardzo udany, atmosfera świetna, prócz kilku małych wyjątków, także zachęcam wszystkich do udziału w następnej imprezie, bo niestety byliśmy najsłabiej reprezentowanym fan klubem w tym roku. W zasadzie każdy fan klub, miał swoich kibiców, flagi, race itd itp, my pod tym względem zaprezentowaliśmy się zdecydowanie najgorzej.

Sebinho - 31-05-2009, 23:18

Bardzo mi przykro ze nie moglem przyjechac sytuacja losowa i dla mnie bardzo bolesna.. jednakze goraco wam gratuluje wynikow!

mam nadzieje ze bede mial okazje z wami pograc jeszcze !

baker - 01-06-2009, 10:37

Carlo wszystko fajnie opisał, ale ja dołożę coś jeszcze od siebie. Zdaje się, że mamy największy fan klub, a na spotkaniu byliśmy grupą najskromniej ilościowo reprezentowaną. Szkoda, że zgłosiło się tak mało osób, szkoda też, że nikt (poza Justyną) nie przyjechał nam pokibicować. Jak pokazał Mike, Julek, chłopaki ze Śląska czy też ja sam - przyjechanie do Kalwarii nawet z daleka to nie taki wielki problem. Mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie nas zdecydowanie więcej!

Mimo wąskiego składu walczyliśmy na kilku frontach i generalnie na każdym z nich osiągnęliśmy niezaprzeczalne sukcesy :). Za taki trzeba uznać trzecie miejsce w turnieju, tym bardziej, że w drodze do półfinału pokonaliśmy dwie bardzo silne ekipy Ajaxu i Arsenalu. Przegraliśmy jedynie z zespołem HSV, który później (zdecydowanie zasłużenie) wygrał cały turniej. Tutaj należą się chłopakom z Hamburga gratulacje i pozdrowienia, gdyż naprawdę to była fajna ekipa, która nas wspierała dopingiem, a nasz pojedynek półfinałowy był meczem przyjaźni (przypieczętowanej dodatkowo wieczorną integracją ;)), poprzedzonym wspólną rundą honorową wokół boiska.

Na froncie integracji z innymi uczestnikami spotkania także wypadliśmy bardzo korzystnie. Przyjechaliśmy co prawda w piątek dopiero wieczorem, ale bardzo szybko nadrobiliśmy zaległości i do późnych godzin nocnych braliśmy udział w imprezie. Wykonywaliśmy liczne przyśpiewki milanowskie, w tym te własnego autorstwa. Co ciekawe kibice Interu 'dopingowali' nas podczas meczów tymi samymi przyśpiewkami ;). Kiedy było trzeba - pokazywaliśmy charakter i to nie tylko na boisku. Przekonali się o tym chłopaki z West Hamu, ale następnego dnia żadnych pretensji nie było.

Podsumowując: impreza była naprawdę przednia i organizatorom należą się wielkie podziękowania. Za jedyne 20zł można było przeżyć wiele przyjemnych chwil, poznać nowych ludzi, pograć w piłkę i skorzystać z wielu dodatkowych atrakcji z koncertem Waweli włącznie :) Dzięki także dla całej ekipy MCP za wspólnie spędzony czas i integrację, co dla niektórych skończyło się wspólnymi nocami w jednym łóżku :).

JoseJasinho - 01-06-2009, 10:45

Ja jeszcze raz ze swojej strony pozdrawiam ekipę Milanu, byliście świetni!!!!!!
Runda honorowa to świetny pomysł, który trzeba przyznać iż został wymyślony podczas sobotniego spotkania taktycznego ;) Zapomnieliście także dodać iż Majk został wybrany Misterem Turnieju!!!! Mam nadzieję ze nie macie do nas żalu za półfinał :)
Oby wiecej takich turnieji:) Mam nadzieję, że jeszcze ktoś nas (HSV) zaprosi;)

bajer - 01-06-2009, 10:50

w przyszlym roku niech bedzie to zorgnizowane w jakims lepszym terminie, najlepiej po zakonczeniu rozgrywek ligowych ;) nie moglem wystawic brata do wiatru i musialem z nim isc na Cracovie :) teraz oby finanse mi pozwolily na wyjazd do Brna :)
Marcu - 01-06-2009, 10:58

Należą się gratulacje za dobry wynik, może gdyby imprezy integracyjne i sportowe reprezentowały dwa składy MCP było by lepiej :D, dlatego tym większe należą się gratulacje dla naszych reprezentantów :)
krzysiekACM - 01-06-2009, 12:13

carlo napisał/a:

Najliczniej reprezentowaną ekipą była drużyna Interu, która w tym czasie bawiła się na zlocie, na turniej przyjeżdżając autokarem. Niestety nie obyło się bez niemiłych zachowań ze strony naszych kuzynów w stosunku do nas

można coś więcej na ten temat? ;>

carlo napisał/a:
W zasadzie każdy fan klub, miał swoich kibiców, flagi, race itd itp, my pod tym względem zaprezentowaliśmy się zdecydowanie najgorzej.

można jakieś foty? :)

KluchaMO - 01-06-2009, 12:17

Elo !
Zdjęcia z turnieju :

http://www.speedyshare.com/577754972.html
http://www.speedyshare.com/359982858.html
http://www.speedyshare.com/967377711.html
http://www.speedyshare.com/760765338.html

ps. Dzięki dla tych co byli, mam nadzieje że za rok wygramy.

Kiepura - 01-06-2009, 12:54

po raz kolejny prosba!!
prosze umieszczac pliki na innych serwerach niz rapid!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dziekuje :)

Globus - 01-06-2009, 13:12

krzysiekACM napisał/a:
carlo napisał/a:

Najliczniej reprezentowaną ekipą była drużyna Interu, która w tym czasie bawiła się na zlocie, na turniej przyjeżdżając autokarem. Niestety nie obyło się bez niemiłych zachowań ze strony naszych kuzynów w stosunku do nas

można coś więcej na ten temat? ;>

carlo napisał/a:
W zasadzie każdy fan klub, miał swoich kibiców, flagi, race itd itp, my pod tym względem zaprezentowaliśmy się zdecydowanie najgorzej.

można jakieś foty? :)


Niektórych poniosło trochę po alkoholu i zaczęli na początku "merdować" za co przepraszam. Pamiętajcie też o brawach dla Was i o kulturalnych rozmowach.

http://i43.tinypic.com/25gyryv.jpg
Na razie jedna fotka od Nas. Troszkę słabo w dzień wyszły te race ;)

baker - 01-06-2009, 13:16

krzysiekACM napisał/a:
carlo napisał/a:

Najliczniej reprezentowaną ekipą była drużyna Interu, która w tym czasie bawiła się na zlocie, na turniej przyjeżdżając autokarem. Niestety nie obyło się bez niemiłych zachowań ze strony naszych kuzynów w stosunku do nas

można coś więcej na ten temat? ;>

Krzysiek, nie było tak jak myślisz - nie pobili nas ;p

Było trochę okrzyków na Milan, ale po włosku więc i tak nic nie zrozumieliśmy ;) Poza tym kilka osób od nich przyszło do nas i sobie koleżeńsko porozmawialiśmy.

A Interiści rzeczywiście akurat mieli zlot w pobliżu i na turniej przyjeżdżali autokarem 40-osobową grupą. Mieli więc szeroką kadrę do grania w turnieju (zasłużenie zajęli 2. miejsce) oraz solidną i głośną grupę wsparcia z flagami i w barwach klubowych.

krzysiekACM - 01-06-2009, 13:31

Globus napisał/a:
http://i43.tinypic.com/25gyryv.jpg
Na razie jedna fotka od Nas. Troszkę słabo w dzień wyszły te race ;)

lol
te race to z LIDLa? :D

Globus - 01-06-2009, 13:40

hehe muszę przyznać, że nie spełniły zbyt dobrze swojego zadania... kupowane na szybko i tylko takie niezbyt drogie były :/ Przy drugiej oprawie ze strobkami wyszły już trochę lepiej! Jak będą zdjęcia to wkleję.
krzysiekACM - 01-06-2009, 13:45

jeśli moge doradzić: najlepsze te od Lipca (race.com.pl), ewentualnie morskie (dużo droższe).
takich popierdółek jak na fotce nie warto kupować ;)

Kargool - 01-06-2009, 15:15

A tutaj są zdjęcia z rozdania nagród.
http://ck.kalwaria.intern...cz01/index.html

pozdro

dondamajk - 01-06-2009, 17:28

KluchaMO napisał/a:
Zdjęcia z turnieju :
http://rapidshare.com/fil...lwaria.rar.html


Klucha prosze jeszcze raz o fotki, bo:

rapidshare napisał/a:
This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.

This limit is reached


carlo rzeczywiscie swietnie wszystko opisal, ale kazdy dodal cos od siebie, wiec ja tez pokusze sie o dluzsza relacje z mojeg punktu widzenia... a to z bardzo prostego powodu, turniej wywarl na mnie przeogromne wrazenie i bylo podczas jego trwania wiele drobnych momentow, ktore sprawily mi wiele przyjemnosci... kazdemy goraco polecam kolejne edycje, jesli (mam nadzieje) organizatorzy sie o nie pokusza...

a jesli przeszlismy juz do organizatorow to wielkie gratulacje dla nich za pomysl i za jego realizacje. Rzecza warta zaznaczenia jest znalezienie finansowania i dogadanie sie z wladzami miasta (obie rzeczy dosc trudne z punktu widzenia modnego ostatnio "kryzysu"), co pozwolilo kazdemu darmozjadowi pospac i pojesc za symboliczne 20zl, pograc w swietnym turnieju z swietna atmosfera i jeszcze na koniec dostac symboliczna "pilke w torbie" i puchar!! Brawo LFC!

Kolejna grupa ktora zasluguje na wyroznienie odemnie jest oczywiscie skromna liczba, ale ogromna sercem ekipa MCP! Dotarla nas niestety tylko 7 graczy (+Justyna), jednak walczylismy i w zyciu i na macie... ranking imprezowy w mojej subiektywnej opinii wygralismy w cuglach, a na turnieju osiagnelismy (moim zdaniem) dobre 3 miejsce... co trzeba zaznaczyc- wszystko tymi samymi ludzmi (w odroznieniu od innych ekip)! Dzieki Panowie (i Pani)!!! FOOOOOOOORZA!

Moja wycieczka do Kalwarii zaczela sie chyba najwczesniej, bo juz 35 minut po 22 w czwartek bylem w pociagu, ktory rano mial zameldowac sie w Krakowie, pozniej jeszcze troche czasu spedzone w historycznej stolicy Polski i kilka minut po 15 wysiadalem z osobowego pociagu do Kalwarii. Z dworca zostalem odebrany przez wszystkim doskonale znane Panie z LFC i zaprowadzony do "hotelu", gdzie juz dzielil i rzadzil swietlica fanklub Arsenalu i wsrod nich chyba najlepiej rozpoznawalna osoba na turnieju- Madzia, o ktorej przymiotach mozna by opowiadac godzinami (ktora z tego miejsca goraca pozdrawiam). Jakie bylo moje zdziwienie gdy okazalo sie, ze czesc ludzi przyjechala wlasnie ze Szczecina- Bati (LFC), Madzia i jej brat (Arsenal)... przywitali mnie partyjka "makao" i zimnym piwem i wiedzialem, ze ich "paprykarski rodowod", to zadna sciema.

Julek, carlo, baker i taktyk dojechali w godzinach wieczornych, a ja w tym czasie zdazylem wypic kilka piwek, zintegrowac sie z ekpia Arsenalu i zedrzec gardlo w pojedynku na przyspiewki, broniac solo honoru MCP... naprzeciw... niestety nie pamietam komu... jesli chodzi o przebiego tego wieczoru, wogole nie jestem najlepsza osoba do zdawania relacji, gdyz moje wspomnienia ograniczaja sie do epizodow i klatek- mniej lub bardziej kontrowersyjnych.

Rano, gdy jakims tajemniczym sposobem, znalazleismy sie przebrani na plycie boiska i czekalismy na losowanie, w mojej glowie (przy pomocy relacji roznych osob) zaczynala ukladac sie ukladanka dnia wczorajszego i juz wiedzialem, ze rozpoczecie MCP bylo z wysokiego C... nalezalo ten trend podtrzymac. Samo losowanie okazalo sie dla nas laskawe i dosc pechowe. Laskawe, poniewaz tak jak wszyscy wspomnieli, trafilismy do dwudruzynowej grupy i mielismy juz zapewniony awans, z drugiej strony trafilismy na naprawde mocna ekipe Ajaxu i 1 miejsce (a za tym rozstawienie i teoretycznie slabszy rywal w "drzewku") wydawalo sie odlegle.

Jeszcze bardziej odlegle bylo juz na boisku, gdy przegrywalismy 0:3, pozniej 1:4... jednak rywal popelnil bardzo duzy blad- uznali, ze zwyciestwo juz maja w kieszeni i troszke nas zlekcewazyli, te kilka minut przestoju kosztowalo ich 4 stracone bramki i bylo juz 5-4 dla nas! Niestety nie wytrzymalismy pod naporem, nerwowych atakow przeciwnikow i stracilismy bramke numer 5- a o zwyciestwie zdecydowaly karne- na nasza korzysc! 2 bramki taktyka, 2 bramki bakera i 1 moja... i tutaj 1 swietny moment dla mnie, gdy juz przed wyjazdem postanowilem, ze 1wszego gola, ktorego strzele na turnieju zadedykuje "Il capitano". W tym celu w pracy przygotowalem sobie koszulke z zdjeciem Maldiniego i napisem "Grazie Paolo Maldini". Gdy tylko strzelilem bramke, zaciagnalem trykot na glowe i ile sil w nogach pobieglem w strone "sektora" zajmowanego przez fanow Interu, ktorzy caly mecz kibicowali oczywiscie naszym przeciwnikom. Ja ich min nie widzialem (trykot na glowie), ale Julek okreslil je jednym slowem- "bezcenne"!!

W taki oto sposob rozpoczelismy nasza droge w turnieju. W fazie pucharowej w pierwszym meczu los przydzielil nam ekipe Arsenalu, ktora po przebiegu ich fazy grupowej wydala sie rownie mocna ekpia jak Ajax. Niestety, moze troche nieskromnie, pozwole sobie napisac, ze mecz byl raczej bez historii. Gracze Arsenalu byli szybsci i raczej lepsi technicznie, ale zostali przez nas calkowicie zdominowani z powodu wyraznie slabszych warunkow fizycznych- i potwierdzaja to chyba 2 bramki strzelone przez nas po wyrzutach z autu. Skonczylo sie 3-1, moglo byc wiecej, bo prawie kazdy z nas mial jeszcze kilka dobrych sytuacji (ja pamietam swoj slupek przy stanie 0-0 i zmarnowana setke przy 3-1), do tego zdarzaly sie dluzsze momenty kiedy w zasadzie nie schodzilismy z polowy przeciwnika, a nasz bramkarz zalowal, ze nie wzial ze soba "game boy'a"... rasumujac- zdecydowanie nasz najelpszy mecz na turnieju. Bylismy druzyna, kolektywem i walczylismy o kazdy metr boiska.

Tak zakonczyl sie 1wszy dzien turnieju i z swietnymi nastrojami udalismy sie na spozycie.. ten wieczor przebiegl troche spokojniej, gdyz czesc ekip rozjechala sie do domow, czesc odpoczywala przed kolejnymi meczami... ale nie my... MCP, 2 przedstawicieli zaprzyjaznionego HSV kontynuowalo challange w naszym pokoju. Pozniej nastapila ogolna integracja z reszta ekip, a dla mnie skonczylo sie to noca przespana na stole bilardowym. ;-D

W nocy powstala idea, aby w jakis sposob zamanifestowac "zgode" 2 najmniej licznych ekip na turnieju (HSV i MCP niestety) i pokazac, ze to nie tak mialo byc, bo mielismy sie spotkac w finale, wiec zaraz po gwizdku i kick offie... zrobilismy wspolna runde honorowa. Kibicie innych druzyn byli dosc zaskoczeni, ale nagrodzili nas brawami. I tutaj pojawia sie tamat, ktory "spedza mi sen z powiek", bo idea sluszna, ale patrzac na to z perspektywy czasu, mecz przyjazni zabral nam troche przyslowiowego "zeba", a to wlasnie byla jedyna plaszczyzna, dzieki ktorej moglismy powalczyc z lepszym technicznie i zespolowo HSV. Zaczelo sie dla nas bardzo dobrze, juz na samym poczatku meczu przejalem pilke w polowie boiska, zdziwiona druzyna przeciwna nie zdazyla z powrotem i podoanie na wolne pole idealnie wykorzystal taktyk pokonujac bramkarza HSV. Pojawila sie mysl- wygramy to! Jednak na HSV taki "przytyczek w nos" podzialal bardzo mobilizujaco i juz po 1 polowie prowadzili 2-1. Skonczylo sie 5-1 (chociaz ja myslalem, ze 4-1), co rzeczywiscie nie do konca oddaje przebieg spotkania, bo walczylismy i co lepsze mielismy szanse na strzelenie kolejnych goli, ale rywale byli bezdyskusyjnie lepsi i zasluzyli na final.

Piszac krotko o finale, HSV powinno prowadzic 3-0 juz na poczatku spotkania, ale majac juz 1-0 zaczeli zabawe, ktora o maly wlos skonczyla by sie dla nich tragicznie. Ostatecznie okazali sie lepsi po rzutach karnych i z naszego punktu widzenia nie bylo lepszego rozwiazania. Wygral nasz przeciwnik polfinalowy, a do tego pokonal w finale "gorszego kuzyna". Amen!

Pozniej juz tylko szybciutkie pakowanie i kapiel... rozdanie nagrod w bardzo przyjaznej atmosferze. MCP otrzymalo dyplom za III miejsce, jedna "nagrode specjalna" (heh) oraz torbe gadzetow, ktore mam nadzieje troche nam posluza na zlotach i innych turniejach.

Pomimo iz o 15:40 w niedziele wyjechalem z bakerem z Krakowa do Poznania... do domu trafilem dopiero w poniedzialek o 6:00 i maksymalnie zmeczony, ale tez maksymalnie zadowolony i naladowany energia polozylem sie spac. Weekend pelen przygod!! ;-PP

Konczac moje "wypociny" daruje juz sobie podziekowania, bo umiescilem je na poczatku i nie ma co sie powtarzac, ale napisze napewno jedno- KTO NIE BYL NIECH WIE CO STRACIL I NIECH ZALUJE.. i myslcie powaznie nad Brnem, bo ja wlasnie rozpoczalem proby wcisniecia tej imprezy do kalendarza...!!!

JoseJasinho - 02-06-2009, 21:53

Witam wszystkich Tu JoseJasinho (bramkarz) z HSV. Jeśli ktoś z was został urażony naszą obecnością na turnieju to z tego miejsca chciałbym wszystkich bardzo przeprosić. Całą winę biorę na siebie. W składzie były osoby, które lubią HSV, ale nie są w fanclubie. Zrzeszony byłem tylko ja. Trzem osobom HSV było po prostu obojętne. Stroje w jakich graliśmy zostały nam zapożyczone przez jednego z naszych zawodników. Chciałbym także za nie przeprosić ale na wyjazd namówiłem chłopaków dopiero w czwartek i nie mieliśmy zbyt dużego pola manewru. Stąd nasze barwy. Jeszcze raz chciałbym wszystkich przeprosić i mam nadzieję, iż jeszcze kiedyś spotkamy się na takim turnieju.
dondamajk - 03-06-2009, 23:16

KluchaMO napisał/a:
http://www.speedyshare.com/577754972.html
http://www.speedyshare.com/359982858.html
http://www.speedyshare.com/967377711.html
http://www.speedyshare.com/760765338.html


jeszcze raz na innym serwerze- dla tych co nie zdazyli...

Pozdr

carlo - 12-06-2009, 15:21

Po mniej i bardziej oficjalnych relacjach, myślę że przyszła pora na wgłębienie się w szczegóły tej bardzo sympatycznej imprezy.

Z perspektywy czasu, muszę powiedzieć że było naprawdę fajnie. Do Kalwarii wyruszyliśmy w piątek z Krakowa: ja, baker, taktyk i juliuspro, po drodze odwiedzając Żabkę i dokonując niezbędnych zakupów na piątkowy wieczór. Na szczęście kierowca nie posłuchał narzekań kolegi Taktyka o tym że w piątkowy wieczór są potężne korki na Zakopiance i wybrał właśnie tą drogę. Dzięki temu mieliśmy możliwość dłużej porozmawiać i lepiej się poznać, korzystając z uroków jazdy z prędkością 5 km/h, przez 15 km.

Na miejscu przywitały nas rozśpiewane ekipy: Arsenalu, Liverpoolu, kolega z Bayernu Monachium i oczywiście niezastąpiony Dondamajk, który był już mocno zżyty z ekipą znajdującą się na miejscu. Arsenal, Liverpool i Bayern okazały się bardzo fajnymi i sympatycznymi ekipami i integracja przebiegała w sposób wzorowy. Kolega z Bayernu Monachium wyraził nawet podziw, że nasza ekipa wiekowo odpowiadała pierwszej jedenastce Milanu, co było dla niego godne uwagi i skomentowania.

Wszystko układało się z sposób wzorowy, do momentu gdy dołączyła do nas ekipa West Ham United, która sprawiła że impreza stała się jeszcze bardziej dynamiczna. Kolega Dondamajk w pewnym momencie postanowił bardzo głośno zamanifestować swoją miłość do Milanu, a że uczynił do z odległości 20 cm od twarzy kolegi z West Hamu - to między nimi wywiązał się pewien rodzaj specyficznej chemii. Coś między nimi "zagrało". Już do końca wieczoru stali się dla siebie bardzo bliscy;) Co godne odnotowania również kolega Taktyk pozwolił sobie skomentować fryzurę innego kolegi z West Hamu i co ciekawe nie spotkało się to z jakąś pozytywną reakcją drugiej strony. Może ten żal fanów angielskiego klubu wynikał z tego, że Taktyk powtarzał zdanie o fryzurze jak katarynka przez jakieś dwie godziny, a może po prostu mógł użyć innych sformułowań takich jak: "ale masz niewieścią fryzurę" albo coś podobnego. Może wtedy rozczarowanie drugiej strony byłoby mniejsze? Niestety to pozostanie już chyba niewyjaśnioną zagadką. Na szczęście wszelkie mniejsze i większe nieporozumienia udało się wreszcie wyjaśnić i ekipa West Hamu dołączyła do naszych zaprzyjaźnionych ekip.

Po dość wyczerpującej nocy przyszedł czas na stawienie się na boisku. Mimo problemów z dotarciem na czas wyznaczonej zbiórki, na szczęście okazało się że impreza ma pewne opóźnienia więc na szczęście nie zostaliśmy wykluczeni przed samym startem rozgrywek. Największą konsternację wywołały u nas dwie rzeczy: to że wszystkie prawie zespoły (prócz nas) mają osobne ekipy imprezowe i osobne występujące na boisku oraz prawie cyrkowe wyczyny kolegów z Ajaxu z piłką co było nieco dołujące biorąc pod uwagę że na naszej rozgrzewce każde uderzenie kolegi Dondamajka lądowało w budzie u pobliskiego półtorametrowego wilczura, co z kolei powodowało że nasza rozgrzewka nie była zbyt płynna. Do tego mieliśmy spore braki kadrowe, gdyż koledzy: Kargool i KluchaMO mieli problemy komunikacyjne, co stawało pod znakiem zapytania nasz udział w turnieju. Ale koniec końców wszystko udało się prawie perfekcyjnie, co już wiadomo z poprzednich postów.

Kolejnym szokiem był dla nas przyjazd ekipy Interu Mediolan, która całkiem niedaleko miała swój zlot i stawiła się na turniej w bardzo licznym składzie. Początkowo ekipa często i głośno nas "pozdrawiała", przez co kolega Taktyk postanowił po strzelanych przez siebie bramkach pokazywać im różne ciekawe rzeczy, co też nie wiem czemu nie było przez nich odbierane zbyt pozytywnie ;) Generalnie taka postawa Interistów nie podobała się również innym ekipom, czemu dał wyraz pewien nowo poznany kibic West Hamu. W rozmowie ze mną i z taktykiem zapewnił, że jeśli Interiści nie przemyślą swego zachowania to on już rozmawiał z kolegami z Wisły Kraków, którzy w ciągu kilku minut byli gotowi wstąpić do Kalwarii i porozmawiać z nimi w tonie dość poważnym. Był nawet plan żeby zabrać flagi Interu i zaprezentować je na stadionie przy ulicy Reymonta;) Na szczęście koledzy z Interu przemyśleli sprawę i również z nimi udało się dojść do porozumienia. Chciałbym nawet zaznaczyć że podczas wręczania nagród zostaliśmy przez nich nagrodzeni brawami, co było z pewnością bardzo miłe. Z niektórymi z nich - tak jak np z kolegą Globusem udało się nawet dość długo i sympatycznie porozmawiać.

Największymi naszymi sojusznikami podczas turnieju była niezwykle sympatyczna ekipa HSV,z którą wzajemnie się wspieraliśmy i dopingowaliśmy. Niestety los zetknął nas w półfinale, a nam w tym meczu niestety zabrakło charakteru i woli walki, co jest największym rozczarowaniem turnieju.

Ja chciałbym krótko scharakteryzować występ moich kolegów z boiska:

juliuspro - ogólnie bardzo dobra postawa, z meczu na mecz lepszy. Chyba najlepszy występ zanotował w półfinale broniąc w nieprawdopodobnych sytuacjach, ale niestety nie na wiele się to zdało. Dobre warunki fizyczne, pewny chwyt, refleks bez zarzutu. Materiał na naszą gwiazdę w kolejnych turniejach.

Kargool - bardzo dobry zawodnik. Dobra szybkość, motoryka, technika, dobre czytanie gry, ustawianie się. Ma zdolności przywódcze, potrafi zmotywować zespół. No i ten legendarny strzał w poprzeczkę z kilkudziesięciu metrów z rzutu wolnego w meczu z Arsenalem.

KluchaMO - bardzo pewny punkt naszej drużyny. Bardzo dobrze wyszkolony zawodnik, o dobrej motoryce i szybkości, bardzo dużo widzący, grający bardzo odpowiedzialnie taktycznie, dobrze czytające grę. Ogólnie bardzo dobra postawa. Kapitalne odegranie piłki do bakera (albo Donadamajka) w meczu z Ajaxem po akcji całego zespołu, którą można określić mianem "stadiony świata".

Dondamajk - serce i płuca drużyny. Walczak, zostawiający całe serce na boisku. Dobrze czyta grę, nie boi się walki i odpowiedzialności. Świetne wyrzuty piłek z autu. Jego postawa dawała mentalnego kopa całej drużynie.

Taktyk - nasza niekwestionowana gwiazda i jak dla mnie kandydat na MVP turnieju. Świetna postawa, jak to się mówi zawodnik który robi różnicę. Klasa.

Baker - podobnie jak Taktyk robił różnicę w grze ofensywnej, w decydujących i trudnych momentach zadając ciosy przeciwnikowi. Piłka go szuka w polu karnym, do tego dobra szybkość, technika i doskonałą gra głową. Bramka "a la van Basten" z Arsenalem palce lizać.

Sobotniego popołudnia nie potrafię dobrze opisać gdyż, postanowiłem w tym czasie zaglądnąć na krakowski Rynek, na którym odbywała się impreza, która bardzo radowała moje serce :)

Po powrocie do Kalwarii okazało się, że koledzy nie próżnują a integracja częściowo przeniosła się na pobliski festyn/czy coś podobnego. Potem udało się dość dobrze poznać kolegów z Newcastle, którzy mimo spadku swojej drużyny są optymistami i liczą że degradacja wpłynie korzystnie na plany rozwojowe klubu w dłuższym okresie, bo do tej pory nie wyglądało to wszystko najlepiej. Udało się też lepiej poznać fana West Hamu, który sympatyzuje również z Milanem i który był zaprzeczeniem, że wysoki, krótko ostrzyżony i groźnie wyglądający człowiek jest uosobieniem agresji. Niestety potem się okazało, że ma on alergię na słowa "Górnik", "Ruch" a także na frazę: "Było ich dwóch: Widzew i Ruch", ale o dalsze szczegóły trzeba by pytać kolegę Taktyka, który zawarł z nim bliższa znajomość wymieniając się nawet numerami telefonów.

W niedzielę nie działo się już nic ciekawego, po wręczeniu nagród, wróciliśmy do Krakowa, skąd każdy udał się w swoją stronę. Generalnie zachęcam do uczestnictwa w tego typu imprezach bardziej liczne grono Milanistów.

dondamajk - 12-06-2009, 20:02

carlo widze, ze znalazle troche czasu w dlugi weekend... naprawde fajny tekst... kilka razy sie usmiechnalem... nie tylko z Twojego zabawnego sposobu opisania pewnych sytuacji, ale tez z powodu "ciekawych" wspomnien. ;-D

Widze tez, ze masz w sobie na tyle kurtuazji, ze postanowiles siebie nie charakteryzowac, wiec ja sie o to pokusze:

carlo - pewny punkt obrony, dzieki niemu formacje ofensywne mogly czuc sie naprawde bezpiecznie. Stanowil solidna zapore naszej bramki, a w razie potrzeby asekurowal kolegow z linii obrony, tzw. "ostatni bastion". Od czasu do czasu pokazywal tez inklinacje ofensywne, straszac strzalem lub rajdami pod pole karne przeciwnika.

Pozdro i rowniez zachecam wszystkich do tego typu wyjazdow.. ja Kalwarie bede jeszcze dlugo pamietal! ;-D

kapiMCP - 12-06-2009, 20:25

Co racja, to racja - czytając powyższe sprawozdanie Carlo kilkukrotnie miałem łzy w oczach ze śmiechu. Doprawdy świetny tekst.

A co do "tego typu wyjazdów": Brno już na nas czeka:
http://www.milanclubpolon...php?p=3929#3929

JoseJasinho - 12-07-2009, 23:40

MOglby ktos jeszcze raz wstawic zdjecia z turnieuju bo mam problemy z pobraniem, albo jesli ktos mialby chceci to wyslac mi na maila jasiu3107@wp.pl Z gory dzieki i pozdrawiam w imieniu HSV
dondamajk - 14-07-2009, 20:02

JoseJasinho napisał/a:
MOglby ktos jeszcze raz wstawic zdjecia z turnieuju bo mam problemy z pobraniem, albo jesli ktos mialby chceci to wyslac mi na maila jasiu3107@wp.pl Z gory dzieki i pozdrawiam w imieniu HSV


Siema... no ja niestety narazie Ci nie moge pomoc, bo jestem do poniedzialku poza Szczecinem, a fotki mam juz w archiwum na DVD... jak do poniedzialku nikt Ci nie zUPuje, to to zrobie we wtorek... pozdr!

JoseJasinho - 14-07-2009, 22:42

NO wielkie dzieki:)
Jakby ktos mi dal fotki to napisze jak nie to wstaw, lub wyslij mi na maila jak nie robi ci to roznicy to wolalbym to drugie z gory dzieki:)

dondamajk - 21-07-2009, 14:11

JoseJasinho napisał/a:
lub wyslij mi na maila jak nie robi ci to roznicy to wolalbym to drugie z gory dzieki


Mam jakies nieodparte wrazenie, ze 2 opcja nie wchodzi w gre, bo watpie, zeby poczta na wp.pl przelknela 120MB maila.. a z kolei dzielenie i wysylanie w pakietach to glupiego robota... takze masz cale archiwum pod linkiem:

http://www.sendspace.com/file/anpapj

Pozdr!

JoseJasinho - 22-07-2009, 00:04

Wielkie dzieki:)
HSV i Milan Forever and Ever:)

dondamajk - 22-07-2009, 11:39

Nie ma za co- ze mna nie ma obiecanek macanek.. powiedzialem, wiec zUPowalem. ;-P

Pozdrawiam

WolvesGuard - 08-02-2010, 00:16

carlo napisał/a:
Udało się też lepiej poznać fana West Hamu, który sympatyzuje również z Milanem i który był zaprzeczeniem, że wysoki, krótko ostrzyżony i groźnie wyglądający człowiek jest uosobieniem agresji. Niestety potem się okazało, że ma on alergię na słowa "Górnik", "Ruch" a także na frazę: "Było ich dwóch: Widzew i Ruch", ale o dalsze szczegóły trzeba by pytać kolegę Taktyka, który zawarł z nim bliższa znajomość wymieniając się nawet numerami telefonów.

Fana Newcastle, ale jak i mówiłem na początku, na turnieju Fana Milanu:) Na turnieju wspominałem, ale dodam i tutaj, gdyż nie wszyscy mogą rozumieć:) Zatem: Milanowi kibicuję od zawsze, dokładnie od meczu z Marsylią 26.05.93
Jeśli chodzi o Newcastle lubiłem tą drużynę, jak zapewne każdy lubi inne :) Kibicować zacząłem, gdy przeprowadziłem się do Newcastle:)

Co, do tej alergii:D
Hehe, może alergia jest:D ale, w takich miejscach, przy takich imprezach raczej nie okazuję jej, chyba, że ktoś usilnie chce sprawdzić, czy takową posiadam:) Wyżej wspomniani "koledzy" już od piątku dawali się we znaki innym ekipom:P
Piątek koledzy z West Ham United wytłumaczyliby im kilka rzeczy, ale już spali, o pewnych ekscesach dowiedzieli się w sobotę i żałowali że nie byli obecni:)

W sobotę troszeczkę- jak mi się wydaje (mogę się mylić, bo gruba integracja z Milanem oraz WHU, Arsenalem i Bayernem swoje zrobiła) "koledzy" przesadzali, no i już nie wytrzymałem:P Przeszkadzali zbyt mocno w integracji, ze wspomnianym już kolegą z WHU,
który szykował się do uspakajania Interu, w razie potrzeby:P A na słowo W... też mam pewną alergię, co jednak nie przeszkadzało:) Wszystko kwestia tego jakim kto człowiekiem i jak się zachowuje:)

W każdym bądz razie, dzięki za wspólną zabawę, integrację i mile spędzony czas. Wiem zapłon szachisty na rencie, no ale złożyły się na to różne czynniki, o których już się nie będę rozpisywał:)

Miło było Was osobiście poznać:) Wielkie dzięki i do zobaczenia, przy najbliższej, ku temu okazji:)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group