Forum Milan Club Polonia
Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu

Wyjazdy - Nowy na forum.

kamjan - 15-04-2017, 17:18
Temat postu: Nowy na forum.
Witam. Chciałbym się dowiedzieć coś na temat wyjazdów na mecze. Trzeba mieć jakieś specjalne legitymacje, żeby móc bilet kupic? Tak prosiłbym w prostych słowach by mi objaśnic.
Pozdrawiam:)

kami - 18-04-2017, 18:21

Obowiązuje karta Cuore Rossonero, w prostych słowach jest wszystko opisane na stronie głównej, po lewej stronie zakładka Informacje nt. Cuore Rossonero, opisane jest również krok po kroku jak ją wyrobić przez internet.
SonaR - 20-04-2017, 22:22

jesli jestes natomiast czlonkiem MCP to karta Cuore Rossonero nie jest konieczna. Wystarczy miec oplacona skladke czlonkowska i juz mozna jezdzic z MCP na mecze na San Siro. Karta Cuore Rossonero jest natomiast konieczna jesli chcialbys pojechac na wyjazd Milanu, czyli mecz rozgrywany poza San Siro.
extreme - 12-08-2017, 22:29

Nie będę tworzył osobnego tematu, a ten w miarę wiąże się z moim pytaniem - brzmi ono:
Załóżmy, że 14 Września będzie organizowany wyjazd na domowy mecz Milanu w LE. Jestem nowym członkiem MCP (chociaż z tym zamiarem nosiłem się kilka lat, ale teraz dopiero 18 pykło :)) - a legitymacje członkowskie, które zawierają dane niezbędne do logowania się na panel MCP będą wysyłane pod koniec września (tak wynika z informacji podanych przy zapisach). Co w takiej sytuacji? Nowi członkowie nie będą mieli możliwości udziału w takim wyjeździe, czy przykładowo dane do logowania, które umożliwią zapis na wyjazd będą wysyłane mailem? Dzięki za info, jest to dla mnie istotne gdyż na pewno nie wytrzymam do października czy listopada z czekaniem na wyjazd, gdyż za bardzo jestem na niego napalony =)

SonaR - 13-08-2017, 11:17

oczywiscie, ze nowi czlonkowie beda mieli mozliwosc wyjazdu.

Wszystkie dane potrzebne do logowania masz juz wczesniej, a dokladnie w momencie zaksiegowania skladki czlonkowskiej dostajesz maila wraz z Twoim numerem legitymacji, ktorym pozniej logujesz sie do panelu. Nie musisz wiec czekac az fizycznie dostaniesz legitymacje, poniewaz jej numer masz juz od pierwszego dnia po zaksiegowaniu skladki.

extreme - 13-08-2017, 11:38

SonaR napisał/a:
oczywiscie, ze nowi czlonkowie beda mieli mozliwosc wyjazdu.

Wszystkie dane potrzebne do logowania masz juz wczesniej, a dokladnie w momencie zaksiegowania skladki czlonkowskiej dostajesz maila wraz z Twoim numerem legitymacji, ktorym pozniej logujesz sie do panelu. Nie musisz wiec czekac az fizycznie dostaniesz legitymacje, poniewaz jej numer masz juz od pierwszego dnia po zaksiegowaniu skladki.

Na prawdę? Wysłałem pieniądze 29 Czerwca, a nic takiego nie dostałem. I tak, na pewno wszystko dobrze wypełniłem :)

SonaR - 13-08-2017, 11:51

a dostales mailem potwierdzenie oplacenia skladki? tam jest podany numer legitymacji.

jesli nie to napisz na kontakt@milanclubpolonia.pl podajac imie, nazwisko oraz pesel i zostanie to sprawdzone.

extreme - 13-08-2017, 12:45

SonaR napisał/a:
a dostales mailem potwierdzenie oplacenia skladki? tam jest podany numer legitymacji.

jesli nie to napisz na kontakt@milanclubpolonia.pl podajac imie, nazwisko oraz pesel i zostanie to sprawdzone.

Nic takiego nie dostałem, tak zrobię. Wielkie dzięki za info :)

Grzeniu - 13-08-2017, 20:36

extreme napisał/a:
SonaR napisał/a:
a dostales mailem potwierdzenie oplacenia skladki? tam jest podany numer legitymacji.

jesli nie to napisz na kontakt@milanclubpolonia.pl podajac imie, nazwisko oraz pesel i zostanie to sprawdzone.

Nic takiego nie dostałem, tak zrobię. Wielkie dzięki za info :)

Sprawdź folder Spam.

kami - 14-08-2017, 08:43

extreme napisał/a:
SonaR napisał/a:
oczywiscie, ze nowi czlonkowie beda mieli mozliwosc wyjazdu.

Wszystkie dane potrzebne do logowania masz juz wczesniej, a dokladnie w momencie zaksiegowania skladki czlonkowskiej dostajesz maila wraz z Twoim numerem legitymacji, ktorym pozniej logujesz sie do panelu. Nie musisz wiec czekac az fizycznie dostaniesz legitymacje, poniewaz jej numer masz juz od pierwszego dnia po zaksiegowaniu skladki.

Na prawdę? Wysłałem pieniądze 29 Czerwca, a nic takiego nie dostałem. I tak, na pewno wszystko dobrze wypełniłem :)


Jeżeli chodzi o zgłoszenie 17265, Szamotuły, to zostało prawidłowo zaksięgowane, dzwoniliśmy nawet do Ciebie w tej sprawie na numer 530 ... podany w zgłoszeniu, niestety nie odebrałeś

Bossssssiako - 25-08-2017, 20:52

Witam. Mam pytanko. Chciałbym po raz pierwszy pojechać na SanSiro na mecz i stąd moje pytanie. Jaki sektor polecacie najbardziej jak na pierwszy raz i zapoznanie się ze stadionem.
Z góry dziękuje, pozdrawiam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group