Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
02.10.2011 Juventus-AC Milan
Autor Wiadomość
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 11-09-2011, 18:44   02.10.2011 Juventus-AC Milan

2 października Milan gra na nowym stadionie Juve. Wybiera się tam bardzo konkretna liczba Milanistów. Myślę, że warto byłoby być tam razem z nimi.

Wylot niedziela 2 października o 6 rano z Katowic, powrót poniedziałek 3 października o 10 do Katowic. Koszt przelotu koło 130 zł (cena tam i z powrotem). Opcja cenowa jest aktualna na dzień dzisiejszy, więc jutro już może być inny koszt (czytaj wyższy).

Żeby zarząd załatwił nam bilety wg regulaminu MCP potrzeba 4 osób. Oprócz mnie potrzebne są więc jeszcze 3 osoby - czy są chętni? Cena noclegu - 0 zł - śpimy w pociągu powrotnym z Turynu do Mediolanu ;). Cena pociągu - myślę, że maks 15-20 EUR. Ja 2 dni temu za pociąg relacji Bergamo-Mediolan płaciłem 5 EUR...

W sumie wyjazd wyjdzie nas 200 zł + bilet na mecz + żarcie (lub jego brak, jak ktoś da radę), więc myślę, że opcja 250 zł to górna granica kosztowa. Wypad 24 h, bez męczarni autokarowej. Liczę, że jeszcze dziś skompletuje się skład 4 osób.

Co do cen biletów w Wizzair mam tam wykupioną kartę, dzięki której mam tańsze bilety i mogę za jednym razem na te niższe ceny wziąć ze sobą 6 osób, więc się elegancko zmieścimy w limicie :).
_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
 
 
groszekfree 


Nr legitymacji: MCP 1105
Wiek: 34
Skąd: Brzeziny / Łódź
Wysłany: 11-09-2011, 22:09   

bardzo ciekawa oferta... muszę ją przemyśleć ale jestem zainteresowany;]

Pytanie...
Najprawdopodobniej miał bym chętnego też na ten mecz ale fana juve:P ale jak było by to z mpc to chyba nie da rady nie:/
_________________

 
 
Bielik 

Nr legitymacji: MCP 837
Skąd: Londyn
Wysłany: 11-09-2011, 22:43   

Ja bardzo chetnie sprawilbym sobie prezent urodziny w postaci takiego wyjazdu, dolecialbym do Mediolanu z Londynu.

Czekam na dalsze info :)
 
 
gieri 


Nr legitymacji: MCP 860
Skąd: Wrocław
Wysłany: 11-09-2011, 23:39   

Jestem chętny, ale decyzję chcę podjąć do końca tygodnia (cena biletów na samolot pewnie wzrośnie). Lot do Mediolanu czy do Turynu? (domyślam się że do Mediolanu skoro mowa o pociągach ;) )

Czekam na Waszą odpowiedź!

edit: Jeśli wszystko wypali, jestem w tym momencie chętny na 99%!
Ostatnio zmieniony przez gieri 12-09-2011, 02:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
wwwaski21 


Nr legitymacji: MCP 1018
Wiek: 36
Skąd: Kielce / Skanninge
Wysłany: 12-09-2011, 00:03   

Ja też jechałbym z dziewczyną, jesteśmy zapisani od tego sezonu do MCP tylko kwestia czy "juveboy" też może się przyłączyć bo również miałbym chętnego.
 
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 12-09-2011, 00:37   

odpowiem za Pepe: nie może, choćby dlatego, że jesteśmy Milanistami, a mecz gramy nie z Brescia, a z Juve... to raczej nie jest przyjacielski pojedynek :)

Dobra opcja, zazdroszczę tym, którzy się tam zjawią.

Pozdro
 
 
 
wysu 

Nr legitymacji: MCP 1082
Wiek: 37
Skąd: wrocław
Wysłany: 12-09-2011, 01:28   

jestem chetny, ale potwierdze dopiero w srodku tygodnia bo nie wiem czy uda mi sie wyprosic wolny poniedzialek...
 
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 12-09-2011, 08:57   

Zostało 1 miejsce do liczby 4 osób, proszę o przemyślane deklaracje, bo nie będzie potem, że ktoś się zdecydował, a jednak po 2 dniach zrezygnował, a ja zostanę na lodzie z płatnością za bilety lotnicze.

Dziś cena za lot jest ta sama - tak więc wciąż czekam na deklaracje. Ale takie na mur beton. Jak tylko dostanę pozytywną decyzję zarządu MCP, bukuję bilety lotnicze.

Zdecydowani na 100 % piszcie na priv, bo tak zrobiły 2 osoby, które tu w temacie nie zrobiły żadnego wpisu, a podbiły bezpośrednio na priva.
_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 12-09-2011, 10:24   

Dobra, mamy wymaganą liczbę 4 osób, podbijam do Sonara z tematem biletów na mecz i czekam na pozytywną odpowiedź MCP. I jedziemy z tematem. W międzyczasie jak się pojawią nowe zgłoszenia - super - piszcie. Na tańszą opcję biletów w Wizzair mogę wziąć jeszcze 2 osoby i wtedy będziemy mieli wyjazd w 6 osób :).
_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
 
 
Milan 


Nr legitymacji: MCP 276
Wiek: 39
Skąd: Kielce
Wysłany: 12-09-2011, 10:59   

Naprawdę fajny wypad, zobaczyć nowiutki stadion Juve piękna sprawa. Byłbym chętny gdyby nie to, że liczę na wyjazd na BATE a dodatkowo jeszcze jest wizja wyjazdu na FCB :)

Życzę udanego wyjazdu (:
_________________
CI SN LE COSE DA NN FARE MAI
NE' DI GIORNO NE' DI NOTTE
NE' X MARE NE' X TERRA
UNA AD ESEMPIO. LA GUERRA
 
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 12-09-2011, 11:05   

Milan, to jest małe piwo, bo oprócz chęci na ten wyjazd trzeba mieć też kartę Cuore Rossonero. Bez tego nici z wyjazdu.
_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
 
 
Milan 


Nr legitymacji: MCP 276
Wiek: 39
Skąd: Kielce
Wysłany: 12-09-2011, 11:15   

Aha no to nie wspominałeś ;) Co prawda ja ją mam ale jakby wam się trafił jakiś "nowy" chętny na ten mecz to raczej na CuoreRossonero nie ma co liczyć.

EDIT:
Aha widzę teraz wzmiankę na stronie MCP, że na "wyjazdowe" wyjazdy trzeba mieć CR. OK.
_________________
CI SN LE COSE DA NN FARE MAI
NE' DI GIORNO NE' DI NOTTE
NE' X MARE NE' X TERRA
UNA AD ESEMPIO. LA GUERRA
 
 
 
gieri 


Nr legitymacji: MCP 860
Skąd: Wrocław
Wysłany: 14-09-2011, 17:05   

podbijam temat,pamiętajcie wymagana karta CR!
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 16-09-2011, 21:23   

W chwili obecnej jest nas 5 osób z CR.
Dziś loty do Mediolanu kosztują ze zniżką koło 100 zł, więc jest jeszcze taniej o 30 zł niż tydzień temu.

Jak ktoś jeszcze chętny z CR - dawajcie znać. Najwyżej polecimy na wycieczkę pod stadion Juve, jak się nie uda załatwić biletów. Ale jakoś nie wierzę, że będą tam trzepać na bramach kilka tysięcy ludzi będących na wyjeździe. Polak potrafi i mam nadzieję, że to udowodnimy :).
_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
 
 
TomekW 


Nr legitymacji: MCP 006
Wiek: 44
Skąd: An Tulach Mhór
Wysłany: 23-09-2011, 15:19   

Niezbyt przyjemne wieści dla osób, które planują się wybrać do Turynu. Juventus pojechał po bandzie i bilety na sektor gości będą kosztować 45 euro.
 
 
 
dafi46 

Nr legitymacji: MCP 1129
Wiek: 31
Skąd: Boguszów-Gorce
Wysłany: 23-09-2011, 15:54   

No to rzeczywiście bilet ok 180 zł. Trochę przesadzili :(
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl