Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Koszulki Milanu
Autor Wiadomość
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 04-01-2012, 19:18   

A na tych koszulkach nie ma scudetto? Chciałbym mieć taką z tarczą, ale jak się nie da to na białą taką zwykła się chyba skuszę. W weekend dam Ci znać jeszcze.
 
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 38
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 04-01-2012, 19:44   

bajer napisał/a:
A na tych koszulkach nie ma scudetto?

Z tego co rozmawiałem z Kapim, to Adidas w przeciwieństwie do Nike'a nie dodaje do swoich koszulek żadnych badge'y. Zdaje się to potwierdzać, bo gdy zamawiałem ze SD koszulkę Interu dla kolesia, to tarcza była dołączona w woreczku, można byłą ją sobie doprasować. Tutaj w opisie nie ma mowy o scudetto, więc zgodnie z tym co mówił Kapi nie spodziewam się, żeby tarcza była dołączona.

Także z tarczą tylko na Milan Store lub w Milan Point za 355pln (+ewentualna przesyłka)... także jak kupisz na SD za jakieś 192pln (+przesyłka), to nawet po zakupie tarczy osobno, będziesz do przodu. ;-)

Sam chciałbym mieć ją na koszulce, więc robiłem rekonesans na necie i za 3-4$ można kupić samą tarczę... i pewnie na taki zabieg się skuszę, gdy koszulka do mnie trafi.

No chyba, że ktoś z użytkowników może polecić jakieś miejsce w Polsce gdzie coś takiego można by było zakupić? Na allegro już szukałem.

Na ten moment jest nas 4, kolejne 4 osoby się zastanawiają.
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
Maciek 


Nr legitymacji: MCP 401
Wiek: 37
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: 04-01-2012, 21:12   

Mike a jak to jest z longsleeve'ami? Pojawiają się czasem na SD? Ja właśnie na taką mam ochotę...
_________________
Oh mamma mamma mamma, oh mamma mamma mamma, sai perche mi batte il corasson, ho visto un grande Milan, ho visto un grande Milan, hei mamma innamorato son!
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 38
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 04-01-2012, 21:17   

Milanowskich jeszcze nigdy nie widziałem. Pojawiają się z Premier League, bo z tego mają większy wybór.
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 04-01-2012, 23:03   

dondamajk napisał/a:
Zdaje się to potwierdzać, bo gdy zamawiałem ze SD koszulkę Interu dla kolesia...


Tja. No to się dondamajk wydało. Nie wciskaj nam tu ciemnoty. Przyznaj się, że Inter traktujesz w kwestii istotności na równi z Milanem :).

A tak na poważnie - jak to się teraz z rynkiem koszulek zeszmaciło. Pamiętam dawne koszulki Milanu z lat van Bastena czy Gullita, że były w ofercie tylko z pełnym wyposażeniem (z naszywkami już oryginalnie przyszytymi). A teraz dodają do koszulki, żeby sobie samemu naszyć. Jak ktoś nie ma maszyny do szycia, to przechlapane ;).

Tak swoja drogą - kiedyś gdzieś trafiłem na stronę gościa, który ma w swej kolekcji wszystkie historyczne koszulki Milanu, nawet trzecie czy czwarte komplety strojów + bramkarskie. Ma ktoś z was namiar na ta stronę, bo zgubiłem linka.
_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-01-2012, 09:01   

prosze

http://www.andreabs.com/0...Collezione.html

ps. warto kliknac na "detale koszulki" i z bliska obejrzec wszystkie dodatki... napisy, naszywki, itp
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 38
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 08-01-2012, 16:07   

Pepe napisał/a:
Tja. No to się dondamajk wydało. Nie wciskaj nam tu ciemnoty. Przyznaj się, że Inter traktujesz w kwestii istotności na równi z Milanem :)

Masz mnie! ;-)

Jest nas już 8 osób, około 5 osób się zastanawia.
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
Veerapan 


Nr legitymacji: MCP 026
Wiek: 38
Skąd: Ostrołęka/Warszawa
Wysłany: 09-01-2012, 19:35   

10 stycznia juz jutro. Nie bralem udzialu w akcji w zeszlym roku. majk, możesz przybliżyć w jakim terminie koszulki powinny być u Ciebie?
 
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 38
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 10-01-2012, 00:00   

Veer, zamówienie złoże 11 lub 12, bo czekam jeszcze na przelewy od nieogarów typu Kipeura i Maciek, którzy już dawno się zdecydowali, ale ślamazarzą się z wpłatami. Przesyłka powinna być u mnie w ciągu 2-4 dni od złożenia zamówienia. Jak je sfinalizuję, to będę do Was dzwonił odnośnie wysyłki na terenie Polski.
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-01-2012, 07:53   

co sie slamazarza... opisales tranzakcje byle jak i sie dziwisz ;p

ps. biorę 2szt :)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Maciek 


Nr legitymacji: MCP 401
Wiek: 37
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: 10-01-2012, 08:02   

Kiepura napisał/a:
co sie slamazarza... opisales tranzakcje byle jak i sie dziwisz ;p


popieram Kiepurę! dno organizacyjne... :))

już wpłacam bez nerwów, mówiłeś, że nie chcesz kasy przez telefon, a teraz nagle taki zachłanny :)
_________________
Oh mamma mamma mamma, oh mamma mamma mamma, sai perche mi batte il corasson, ho visto un grande Milan, ho visto un grande Milan, hei mamma innamorato son!
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 38
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 10-01-2012, 09:25   

Kiepura napisał/a:
opisales tranzakcje byle jak i sie dziwisz ;p

Bo jakbym opisał porządnie, to bym doliczył do transakcji 20% za profesjonalizm... ;-)
Maciek napisał/a:
popieram Kiepurę! dno organizacyjne... :))

Maciej nawiązując do rozmowy telefonicznej z przed chwili... przywiozę koszulkę osobiście, ale lodzik będzie po drugiej stronie, także szykuj gardło.
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
Maciek 


Nr legitymacji: MCP 401
Wiek: 37
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: 10-01-2012, 19:11   

dondamajk napisał/a:
Maciej nawiązując do rozmowy telefonicznej z przed chwili... przywiozę koszulkę osobiście, ale lodzik będzie po drugiej stronie, także szykuj gardło.


Przez telefon nie byłeś taki kozak. Będzie tak jak to ustaliliśmy podczas rozmowy telefonicznej i basta. :)
_________________
Oh mamma mamma mamma, oh mamma mamma mamma, sai perche mi batte il corasson, ho visto un grande Milan, ho visto un grande Milan, hei mamma innamorato son!
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 38
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 10-01-2012, 20:54   

Ok Panowie...

Ponieważ rozmiary rozchodzą się jak świeże bułeczki i już jedna osoba z tego powodu nam odpadła, zdecydowałem się zamówienie wykonać dzisiaj.

Zamawiało 8 osób, przesyłka była w promocyjnej cenie (5 funtów niższa) i kosztowała 14.99, wychodzi jakieś 1.87 na głowę... teraz czekam na rozliczenie transakcji na karcie i jak będę znał kurs, to wyśle rozliczenie na mail.

Jeśli chodzi o wysyłkę w PL, to będę się z Wami kontaktował telefonicznie.

Stwierdziłem też, że każdemu z "towarzyszów transakcji" podeślę wraz z zamówionym sprzętem prezent niespodziankę od siebie, mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu.

Pamiętajcie, chociaż szansa jest minimalna, część kasy może wrócić, gdyby okazało się, że czegoś nie ma na magazynie i wtedy liczba ludków może się zmniejszyć.

A gdy już część oficjalna zakończona, czas na część humorystyczną, oto końcówka mojej rozmowy z kolegą Phalcore, który nie został uwzględniony w zamówieniu, nie ma konta, miał dać znać dziś w ciągu dnia czy i jak prześle kase, nie dał do 20:30, więc zrobiłem zamówienie i odezwałem się do niego na GG, żeby mu dać znać, chociaż on mnie w ciągu dnia olał, niestety gorycz przesłoniła mu trzeźwe myślenie:
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
maycka 


Nr legitymacji: MCP 448
Wiek: 42
Skąd: Ząbki/Starachowice
Wysłany: 10-01-2012, 21:05   

Majk, jakbym wiedział, że będzie prezent niespodzianka od Ciebie to też bym złożył zamówienie :) Szkoda, że nie powiedziałeś wcześniej..... :)
 
 
Veerapan 


Nr legitymacji: MCP 026
Wiek: 38
Skąd: Ostrołęka/Warszawa
Wysłany: 10-01-2012, 21:33   

Czy to znaczy ze kiepura dostanie dwa prezenty ? :P
 
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 38
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 10-01-2012, 22:11   

maycka napisał/a:
Majk, jakbym wiedział, że będzie prezent niespodzianka od Ciebie to też bym złożył zamówienie :) Szkoda, że nie powiedziałeś wcześniej..... :)

Stary jakbym napisał wcześniej, to bym się nie obrobił z zamówieniami i nie starczyło by mi prezentów niespodzianek... ;-P
Veerapan napisał/a:
Czy to znaczy ze kiepura dostanie dwa prezenty ? :P

Nigdy w życiu, z prezentami jak z bonusem bukmacherskim, przypada jeden na gospodarstwo domowe. ;-P
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 11-01-2012, 01:40   

dostaniemy świąteczne pierniki w paczce? :D już się nie mogę doczekać :P

kto to Phalcore? jakoś nigdy mi się przez oczy taki nick nie przewinął.

a Maciek i Kiepura to też pokraki jedne, wiesz.. z Warszawy! :P
powiedz, no powiedz, kto błyskawicznie zaraz po złożeniu zamówienia przelał pieniądze? :) do takich spraw się podchodzi konkretnie, albo w lewo albo w prawo :)
 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 11-01-2012, 08:05   

dondamajk napisał/a:
Stwierdziłem też, że każdemu z "towarzyszów transakcji" podeślę wraz z zamówionym sprzętem prezent niespodziankę od siebie, mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu.
o masz... znowu te kamienne pierniki :(

sawczen: pokrak to byl jeden... w pulp fiction... chyba nie chcesz tak skonczyc przy nastepnej okazji
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 38
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 11-01-2012, 10:09   

Kiepura, sawczen, skoro jesteście tacy sprytni i odgadliście... a do tego gardzicie, to bez problemu mogę Was nie uwzględnić przy piernikach. Powiedzcie tylko słowo, a będzie uzdrowiona dusza moja... ;-)
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 11-01-2012, 10:45   

nie, nie... ja chce!! sąsiadowi samochód porysje ;>

poprosze "tengiego boa" i nocerino :)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 38
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 11-01-2012, 10:54   

sawczen napisał/a:
kto to Phalcore? jakoś nigdy mi się przez oczy taki nick nie przewinął.

Szczerze mówiąc też średnio znam, coś tam pisze czasami chyba na acmilan.pl, no i śmieją się z niego na IRCu, to słynny Fajkor... ;-P

Aż się nie mogę doczekać, kiedy "opisze na forum swoje zdanie". ;-)
Kiepura napisał/a:
poprosze "tengiego boa" i nocerino :)

Zobaczymy co się da zrobić... ale za te wjazdy, to najchętniej bym Ci Oddo wysłał... ;-P
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
Jonathan 

Nr legitymacji: MCP 992
Wiek: 38
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 11-01-2012, 12:38   

sawczen napisał/a:
kto to Phalcore? jakoś nigdy mi się przez oczy taki nick nie przewinął.


:)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Jonathan 12-01-2012, 10:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 11-01-2012, 12:53   

Jon, nie kojarze jakos... Ja mam dobra pamiec ale krotkotrwala... Za duzo pije ;P

Majk, ja nie gardze! Przeciez napisalem, ze sie nie moge doczekac! I na pewno zajma szczytne miejsce ;) To Kiepura tutaj cos pisze o rysowaniu samochodu sasiadowi wandal jeden z sanepidu ;P

Za kare zrob dla niego Kalaca i Ibou ;P
Ile piernikow przypada na leb? ;D mozna zamawiac numerki? ;P
 
 
 
maycka 


Nr legitymacji: MCP 448
Wiek: 42
Skąd: Ząbki/Starachowice
Wysłany: 11-01-2012, 13:23   

sawczen napisał/a:
mozna zamawiac numerki? ;P

I jeszcze poproś z naszywką za scudetto :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl