Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazd na Milan-Inter 15/01/2012
Autor Wiadomość
ZajacPoziomka 

Nr legitymacji: MCP 318
Wiek: 40
Skąd: Wrocław
Wysłany: 16-01-2012, 22:10   

na dworcu byliśmy punkt 17 :)
 
 
 
markus 

Nr legitymacji: MCP 900
Wiek: 53
Skąd: piekary
Wysłany: 16-01-2012, 22:10   

wlasnie .napiszcie jak tam podroz tam i z powrotem.ile godzin ile sniegu
 
 
 
ZajacPoziomka 

Nr legitymacji: MCP 318
Wiek: 40
Skąd: Wrocław
Wysłany: 16-01-2012, 22:18   

Wyjechaliśmy bodajże ciut przed północą, kierowcy dawali radę, więc nie było obsuwy z dojazdem (wliczając kilka 3-4 postoje - na szczęście toaleta w autobusie działała cały czas :D ).
Podróż dała radę, po 8h wędrowania po Mediolanie i meczu ekipa byłą dość zmęczona, więc droga powrotna minęła szybko, a bynajmniej mi, bo niektórzy jeszcze teraz do dalszych regionów jadą.
Śniegu nieco w Niemczech i przy naszej granicy, ale w Mediolanie już nie.
 
 
 
zawor___ 

Nr legitymacji: MCP 828
Wiek: 42
Skąd: Łuków
Wysłany: 17-01-2012, 07:25   

Ja również już dotarłem do domu. Dziękuję wszystkim za udzieloną mi pomoc. Atmosfera w drodze powrotnej na pewno byłaby lepsza, gdyby Milan wygrał. Niestety stało się inaczej. Trudno. Ja z wyjazdy mimo wszystko jestem bardzo zadowolony. Jeszcze raz dziękuję.
_________________
RTS Widzew, AFC Ajax, AC Milan - ni mniej ni więcej - tylko te drużyny dla mnie liczą się.
 
 
 
Asia 

Nr legitymacji: MCP 204
Wiek: 39
Skąd: Poznań
Wysłany: 17-01-2012, 10:31   

krzyskaka napisał/a:
Witam wszystkich, rzeczywiscie chlopaki powrot maja strasznie meczacy, ekipa na meczu byla super :), wynik i gra milanu tragiczna , ja dotarlem o 15.00 do domu , pozdrawiam wszystkich krzyskaka-mecenas


Chciałam zauważyć że na wyjeździe były też dwie panie :))
 
 
 
bel 

Nr legitymacji: MCP 038
Wiek: 48
Skąd: Kielce
Wysłany: 17-01-2012, 10:40   

Warto było :) Na Curvie atmosfera wspaniała :) (TomekW masz dobre msc ;) -mam nadzieję, że nasza flaga MCP komuś mignęła) Szkoda trochę wyniku, ale następnym razem bedzie lepiej. Kielce dotarły na 2ą w nocy :) Pozdro dla Wszystkich
_________________
OD 14.10.1987 MILAN NA ZAWSZE!
 
 
 
DeCza 

Nr legitymacji: MCP 130
Wiek: 39
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 17-01-2012, 13:03   

dzięki wszystkich za super wyjazd atmosfera jak zawsze rewelacyjna:D
 
 
 
elpojo 


Nr legitymacji: MCP 868
Wiek: 43
Skąd: W-aw / W-ów
Wysłany: 17-01-2012, 13:46   

Co tam mecz... Robotę zrobił "Kiss the Bride"! Pozycja obowiązkowa w repertuarze szanującego się milanisty! Po nim już nic nie będzie tak samo! ;-)
Poho dziękuje wszystkim =)
_________________
Pozdro,
Przemek
 
 
maycka 


Nr legitymacji: MCP 448
Wiek: 42
Skąd: Ząbki/Starachowice
Wysłany: 17-01-2012, 14:26   

Droga do Mediolanu minęła dość sprawnie mimo kilku incydentów (Kamil-wracaj szybko do zdrowia!). Powrót minął na wielogodzinnych (!) dyskusjach na temat wzmocnień Rossonerich, bo po meczu nikt nie wątpił, że są one konieczne. Mecz pewnie wszyscy widzieli, więc dodam tylko kilka słów na temat kibiców. Niestety z przykrością muszę przyznać, że forma CSM bardzo słaba. Oprawa, w porównaniu z ostatnimi Derbami, nie zachwyciła (nie tylko mnie). Natomiast dwustronna kartoniada Curvy Nord (kilkukrotnie odwracana) wyglądała na żywo całkiem nieźle. Jeśli chodzi o doping było po naszej stronie jeszcze gorzej. Może ze 2-3 razy było przyzwoicie, gdy poszło "ale, ale, ale Milan ale (...)", poza tym cisza. Wyglądało tak jakby ok. 20% CSM śpiewała. W przerwie meczu nawet zaczęliśmy się zastanawiać, czy nie ma jakiegoś protestu. Może z punktu widzenia tych którzy byli na Curvie (5 osób z wyjazdu) wyglądało to wspaniale (tak jak pisał bel), jednak patrząc na to z boku (siedzieliśmy na czerwonym, ostatnim kręgu) było słabo.

Na koniec trochę bardziej optymistycznie. Atmosfera w autokarze przednia! Nawet z Mościm dało się wytrzymać ;)

Pozdrowienia dla wszystkich, którzy byli na wyjedzie. Do zobaczenia przy kolejnej okazji!

PS. Salsicia porchetta z cebulą i majonezem rządzi!!!
 
 
kami 

Nr legitymacji: MCP 499
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17-01-2012, 16:21   

Bardo Wszystkim dziękuję za okazaną pomoc inwalidzie w trakcie pechowego wyjazdu. Jestem po wstępnych badaniach i jutro wizyta i chirurga:-(

Co do meczu. Curva Sud słabo, żeby powiedzieć nie gorzej, fakt ze wynik nie szedł po myśli, ale nasze polskie realia tego nie akceptują, dopinguje się do końca! Niestety, duuużo gorzej to wyszło w konfrontacji z Curva Nord, która śpiewała głośno, równo, miała dużo bogatszy repertuar i wokalnie wypadli wraz z piro znakomicie. Cóż, derby nie dla nas:-(
_________________
Milan! Regalaci Un Sogno!
 
 
rangiz 


Nr legitymacji: MCP 874
Skąd: Poznań
Wysłany: 17-01-2012, 16:59   

http://www.youtube.com/watch?v=1blUXNQrKmY
Z drugiej strony też "ogień" z dopingiem :))

Widziałem materiały z naszych "wyjazdowych" derbów z listopada 2010 z różnych perspektyw i wypadaliśmy sporo głośniej niż teoretyczny gospodarz. Może powodem był strzelony gol Ibry? Włoska mentalność :)
 
 
michalchr83 

Nr legitymacji: MCP 582
Wiek: 40
Skąd: Katowice / Newark UK
Wysłany: 17-01-2012, 20:20   

Bardzo dziekuje calej ekipie za wyjazd! Wyspy dotarly do domow w komplecie,ja osobiscie o 22.30 w poniedzialek:)Co do wyjazdu to jesli o mnie chodzi to nie potrafie pogodzic sie z wynikiem(podziekowania dla Cagliari) ale cala reszta na 5+.Miejscowke sobie znalazlem w samym centrum CS wiec czego wiecej chciec.Jesli chodzi o doping to nie wiem jak dokladnie byl slyszany z zewnatrz ale ja dalem z siebie naprawde duzo...a z tego co zauwazylem to wlosi kolo mnie tez nie szczedzili gardel. A z dodatkow to niezla pizza,dobre piwo ale zimno jak cholera! Szczegolne pozdro dla Bielika i Gregora.Panowie widzimy sie niedlugo...
_________________
ETERNO AMORE
 
 
 
milanek82 

Nr legitymacji: MCP 234
Wiek: 41
Skąd: Tczew
Wysłany: 18-01-2012, 09:26   

dzięki prawie wszystkim za wyjazd (kolega który zagęścił atmosferę autokaru wie o kim mówie ;) ) hehe Co do oprawy to absolutnie przegraliśmy, siedząc na Curva Sud i patrząc na kartoniade interu domyślałem się, że nasza w której uczestniczyłem, jest na bank słabsza i się nie pomyliłem patrząc w domu na zdjęcia. Merdy zrobiły świetną rzecz, dynamicznie i płynnie zmieniając napisy. Doping na CS niestety też słaby, brak ciągłości i zaangażowania które mnie zachwyciło np. na Realu. Podsumowując dobrze było tam wrócic, a podróż autokarem mimo wszystkich niedogodności to w tym towarzystwie mógł brzuch ze śmiechu rozbolec chwilami. Film "Kiss the bride" rozwalił wszystkich
FORZA MCP !!!
 
 
 
Milan 


Nr legitymacji: MCP 276
Wiek: 39
Skąd: Kielce
Wysłany: 18-01-2012, 16:55   

maycka, myślę, że oprawa z Judaszem będzie jeszcze przez długi czas wspominana i nieprędko będzie okazja zrobić coś na tak wysokim poziomie.

Co do CS - wiadomo, że ja z Belem i Gregorem nie mogliśmy dostrzec różnicy w dopingu, ale mogę powiedzieć, że przynajmniej w pierwszej połowie ludzie ostro zdzierali gardła. No może oprócz Belego, gdy akurat przegryzał kabanosa ;) Jedynie w drugiej odsłonie, po bramce ludzie faktycznie ucichli i więcej przeklinali na Pato/Binho niż śpiewali. Zresztą ja też ostatnie 10 minut przy barierce to też że tak powiem tylko "obgryzałem paznokcie" :P Ale ogólnie atmosfera na CS w porządku, mam nadzieję, że wielu ludziom wpadła w oko flaga MCP. Przynajmniej na samej Curvie co trochę ktoś był zaciekawiony ;)

Pozdro dla Pani Darii, która od 22 lat mieszka przy SS i wypatrzyła nas, dzięki fladze :)
_________________
CI SN LE COSE DA NN FARE MAI
NE' DI GIORNO NE' DI NOTTE
NE' X MARE NE' X TERRA
UNA AD ESEMPIO. LA GUERRA
 
 
 
*Marta* 

Wiek: 41
Skąd: york
Wysłany: 19-01-2012, 06:26   

Hej all :)
od 3 dni sie zbieram z postanowieniem wrzucenia wrazen z meczu i ciagle nie mam a to czasu, a to checi a to natchnienia. wiec zebym miala juz to z głowy powiem krotko, byłam, przezyłam, umarłam i urodziłam sie na nowo...
postaram sie dokonczyc kiedys ale nie obiecuje :P
małe pytanie: jak ktos jedzie do londynu to sie chetnie dołacze jakos pod stadionem
Forza Milan
 
 
 
milanek82 

Nr legitymacji: MCP 234
Wiek: 41
Skąd: Tczew
Wysłany: 22-01-2012, 21:20   

czy ktoś w swych zbiorach szalików zauważył utratę jednego po wyjeździe na derby?? Jeśli tak to prosze o info na priv z opisem szalika. Jeden nadto pojechał z nami do Tczewa i tęskni za właścicielem ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl