Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazd na Milan-Napoli
Autor Wiadomość
adamw82 

Wiek: 42
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 13-12-2011, 19:30   Wyjazd na Milan-Napoli

Witam.

Chciałbym w końcu wybrać się na mecz Milanu na San Siro. Szukam kompanów do wyjazdu. Czy ktoś z forum ma chęć prywatnie wybrać na mecz.
 
 
krzysiek 

Wiek: 47
Skąd: brzesko
Wysłany: 13-12-2011, 20:28   

kiedy jest mecz i szacowana cena wyjazdu mnie interesuje .......FORZA MILAN
_________________
krzysiek
 
 
adamw82 

Wiek: 42
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 14-12-2011, 18:42   

Mecz jest w weekend 3-5 luty (ostatecznie można jeszcze na Cagliari ok 29 stycznia). Na stronie Milanu nie ma jeszcze konkretnego dnia (wszystkie są rozpisane na niedzielę o 15:00).

Szacunkowe koszty:
- od 20 do 50 euro za bilet na mecz
- ok 600zł za samolot Wizzair z Wawy i powrót (wylot w piątek, powrót w niedziele)
- hostel 2 doby (coś w granicach 50 euro)

No i reszta kasy do wydania w sklepie Milanu :)
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 15-12-2011, 08:49   

a co jak mecz bedzie w niedziele (w poludnie lub wieczorem) albo w poniedzialek??
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
adamw82 

Wiek: 42
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 15-12-2011, 18:59   

To trzeba będzie (masz 3 odpowiedzi do wyboru):
a) znaleźć inny mecz w dogodnym terminie
b) wrócić droższym samolotem
c) wrócić później niż w poniedziałek

Jak podadzą na stronie dokładny terminarz, z dniem i godziną meczu wszystko się wyjaśni.
 
 
gieri 


Nr legitymacji: MCP 860
Skąd: Wrocław
Wysłany: 19-12-2011, 23:56   

ja jestem wstępnie chętny, mam CR
_________________
ZAPRASZAM DO GRUPY WROCŁAWSKICH KIBICÓW NA FACRBOOKU: http://www.facebook.com/groups/210456068994958/
 
 
rafson 

Nr legitymacji: MCP 542
Wiek: 38
Skąd: Łódź (Pabianice)
Wysłany: 30-12-2011, 11:23   

Również wybieram się na ten mecz, będe leciał :) jeszcze trzeba poczekać aż będzie dokładnie wiadomo kiedy grają :)
 
 
wojtek_opole 

Nr legitymacji: MCP 153
Wiek: 44
Skąd: Opole
Wysłany: 30-12-2011, 19:30   

rafson jaki jest koszt przelotu i skąd ewentualnie bysmy lecieli?
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 30-12-2011, 19:52   

Wojtek - to zależy od miejsca, czasu itp. Ja tam niemal codziennie wchodzę na stronę Wizzair i dzieki temu zawsze udaje mi sie wyhaczyć tanie loty. Rok temu na Milan-Napoli leciałem za 60 zł tam i z powrotem :), 3 tygodnie temu leciałem za 170 zł tam i z powrotem do Bolonii na mecz Bologna-Milan, tyle, że w cenie 170 zł były 3 osoby :). A teraz na Milan-Inter lecę za 110 zł. Wszystkie loty oczywiście z Katosów. Jak będziesz zainteresowany, daj znać. Polecimy razem z Katowic lub Wrocławia, tyle, że z Wrocka zawsze jest drożej. Z Katowic wyloty są zawsze o 6 rano. Pytanie - dysponujesz własną furą, żeby dojechać na lotnisko?
_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
 
 
wojtek_opole 

Nr legitymacji: MCP 153
Wiek: 44
Skąd: Opole
Wysłany: 31-12-2011, 20:29   

z opola ma rzut beretem do katowic takze z transportem nie ma problemu, problem jest w tym ze jeszcze nigdy nie leciałem i nie wiem jak i gdzie kupić bilet, ktoś musiałby mi pomoc albo najlepiej zrobić to za mnie. kasę wcześniej przeleje na konto żeby nie było nieporozumień....jak najbardziej pisze się na ten wyjazd.
CR tez posiadam.
Gieri wchodzisz w to? byłoby jak na derbach ;-)
 
 
lukawskim 

Skąd: Warszawa
Wysłany: 01-01-2012, 20:32   

witam. też chciałbym się wybrać na mecz,akurat bede wtedy w Mediolanie. myslicie, ze na Napoli da sie kupic bilet przed meczem w kasach? czy trzeba jakos kombinowac wczesniej?
 
 
rangiz 


Nr legitymacji: MCP 874
Skąd: Poznań
Wysłany: 02-01-2012, 08:24   

Bardzo wątpię, by frekwencja zbliżyła się do kompletu.
 
 
wojtek_opole 

Nr legitymacji: MCP 153
Wiek: 44
Skąd: Opole
Wysłany: 03-01-2012, 17:07   

rafson, siema, jak sprawa z tym wyjazdem na napoli? chodzi mi obilet na samolot, co gdzie i jak. ja nie wiem bi nigdy nie latałem. jaki byłby calkowity koszt? tak + -
 
 
rafson 

Nr legitymacji: MCP 542
Wiek: 38
Skąd: Łódź (Pabianice)
Wysłany: 10-01-2012, 23:12   

Pewnie że lece:P Na razie czekamy na dokładną datę :) ale bankowo jestem! Także szykuje się na San Siro :)
 
 
Phalcore 

Nr legitymacji: MCP 1221
Wiek: 30
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 10-01-2012, 23:59   

A ja skorzystam z okazji i się zapytam bo tanie loty + mecz to super sprawa. Jak dostać bilety na jakiś większy mecz (np. Inter, Juventus) na San Siro poza MCP? Bo oczywiste chyba jest, że w kasach w dniu meczu ich nie będzie.
 
 
LinkeS_ACM 


Nr legitymacji: MCP 1030
Wiek: 33
Skąd: Wschowa/Poznań
Wysłany: 11-01-2012, 00:39   

no oczywiste. musisz na pewno postarać się o bilety szybciej niż o wysyłkę kasy za koszulkę dondamajkowi :P
_________________
Con il MILAN nel cuore...
 
 
 
drabol6 

Skąd: Wrocław
Wysłany: 18-01-2012, 13:47   RATUNKU

Witam
Nazywam się Jarek Drabik i 5 lutego 2012 lecę z Berlina do Mediolanu.
Żona kupiła nam bilety lotnicze jako prezent dla mnie na Święta żeby polecieć i pójść na Milan z Napoli.
Tylko im bliżej meczu to tym gorsze wieści dla nas bo z tego co zdążyliśmy się już zorientować od znajomego Włocha to na mecz może być bardzo dużo chętnych i może być problem z biletami.
Do tej pory liczyłem na to, że w dzień meczu będę mógł kupić bilety w kasach przy stadionie, ale teram zaczynam wątpić.
Odpiszcie mi proszę co myślicie, czy rzeczywiście może być problem? Tak czy inaczej bilety lotnicze i hotel już mamy opłacone więc i tak polecimy. Czy z własnego doświadczenia wiecie czy jest możliwość zakupienia biletów u konika?
A może Wy macie jakieś dojście i moglibyście nam pomóc w zdobyciu dwóch biletów.
Widziałem już Milan dwa razy ale w gościach a moje marzenie to być na sansaro na meczu. Byłem w 1995 w Lubiniu i chyba w 2003 w Pradze na ćwierćfinale ligi mistrzów (0:0).
Doradźcie proszę co myślicie na ten temat.

Pozdrawiam
 
 
rangiz 


Nr legitymacji: MCP 874
Skąd: Poznań
Wysłany: 18-01-2012, 14:28   

Rok temu, na niezwykle ważnym dla układu tabeli meczu tych zespołów, gdy po kilku latach znowu graliśmy o Scudetto, do kompletu brakowało ok.3tys.
Do tego sporo miejsc w zwykłych sektorach wykupili kibice z Neapolu, których zespół grał u nas o lidera, teraz taka sytuacja nie ma miejsca, nie ma co panikować.
 
 
wojtek_opole 

Nr legitymacji: MCP 153
Wiek: 44
Skąd: Opole
Wysłany: 18-01-2012, 19:33   

mecz jest 5 w niedzielę wieczorem.
Rafson jak w takiej sytuacji wygląda wyjazd kiedy start i kiedy powrót bo trzeba sobie jakoś w pracy pookładać
 
 
adamw82 

Wiek: 42
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 24-01-2012, 20:27   

Do Mediolanu w niedzielę 05.02 można bez problemu dolecieć z Warszawy lub Katowic (350zł Wa-wa, Katowice taniej) liniami Wizzair. Z powrotem trzeba by kombinować już z liniami Alitalia. Z tego co się wstępnie orientowałem to z przesiadką w Sofii powrót kosztuje ok 500zł. Powrót Wizzairem jest możliwy dopiero w środę.
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 01-02-2012, 19:16   

dla wybierajacych sie na ten mecz:

Milan zlozyl wniosek o przelozenie meczu ze wzgledu na prognoze pogody, ktora zapowiada na niedziele -10 stopni, a tego nie bylo w mediolanie od wielu lat.

napoli ten wniosek popiera wiec mozliwe ze mecz przeloza
 
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 01-02-2012, 19:47   

Ale lipa. Ze względu na dobro Milanistów, którzy już pobukowali bilety, życzę wam żeby mecz doszedł do skutku. Ja taki myk już raz przeżyłem, że na tydzień przed meczem przełożyli go z niedzieli na sobotę i wylot do Mediolanu na zwiedzanie samego miasta stał się bezsensowny... Nikomu nie życzę takiej akcji.
_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
 
 
rangiz 


Nr legitymacji: MCP 874
Skąd: Poznań
Wysłany: 01-02-2012, 22:44   

Po dzisiejszych pustkach na zasypanym San Siro bardzo dziwne będzie, jeśli ten mecz się odbędzie...
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 02-02-2012, 16:59   

Milan-Napoli przelozone na niedziele na godzine 15:00
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl