Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: SonaR
19-03-2012, 00:06
Milan - Barca 28.03
Autor Wiadomość
shorin 

Skąd: Warszawa
Wysłany: 17-03-2012, 15:56   Milan - Barca 28.03

Witam,

1) Jak polecacie kupić bilet na ten mecz (macie doświadczenie z Arsenalem) - przez oficjalną stronę raczej nie będzie sprzedaży, natomiast przez te typu worldfootballtickets.com nawet na taki mecz ceny są przegięte;

2) Ktoś się wybiera z Wwy?

Pzdr
 
 
mbytom 

Wiek: 36
Skąd: Bytom
Wysłany: 17-03-2012, 16:45   

Podpinam sie pod temat:) Tez marze zeby zobaczyc ten mecz na SS, ale na przeszkodzie stoi wlasnie kupno biletów na mecz.
P.S Jezeli by sie udalo, to mozemy sie jakoś ugadac i wyleciec razem
 
 
 
Bafflo 

Nr legitymacji: MCP 462
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 17-03-2012, 17:24   

spokojnie, znajac zycie i nasz zarzad, na pewno juz sa daleko posuniete rozmowy w sprawie biletow ;p
_________________
DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU MCP 3CITY http://www.facebook.com/groups/152501178139771/
 
 
mbytom 

Wiek: 36
Skąd: Bytom
Wysłany: 17-03-2012, 17:45   

z tym ze ja nie jestem czlonkiem mcp, bo przegapilem zapisy, dlatego jedyne na co moge liczyc to wyjazd na wlasna reke. Toteż za wszelkie pomocne informacje dotyczace kupna biletow, lub pomoc w ich kupnie bede wdzieczny:P pozdrawiam
 
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 17-03-2012, 19:26   

Mam dla ciebie jedyny rozsądny pomysł. Zapisz się do MCP na najbliższy sezon i wtedy może na taki mecz wylosujesz bilet w przyszłości dzięki działaniu MCP.
O zdobyciu biletu na ten mecz teraz za kilka dni możesz śmiało zapomnieć. Jedynie od koników przed stadionem i pozostaje wtedy modlić się, że nie kupiłeś trefnego biletu. Ale to weryfikację przejdziesz jakby co przy kołowrotku :). Życzę powodzenia.
_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
 
 
mbytom 

Wiek: 36
Skąd: Bytom
Wysłany: 17-03-2012, 22:15   

Zapisac sie zapisze. To ze zdobycie bilatu na ten mecz jest malo realne to ja wiem, ale czy niemozliwe? Kupowanie u koników tak jak napisales jest zbyt niebezpieczne i pewnie nieosiagalne finansowo. Zastanawialem sie czy ktos z MCP moze mieszka w Mediolanie, albo ma kogos znajomego kto tam mieszka, i moze w ten sposob udaloby sie cos zalatwic? Nie mam wiele ale za stanie w kolejce cos bym zaplacil:)
 
 
 
michalchr83 

Nr legitymacji: MCP 582
Wiek: 40
Skąd: Katowice / Newark UK
Wysłany: 18-03-2012, 00:05   

Do : TomekW,Pawko,Leszka,Macka z Londynu oraz Io.Czy juz teraz wiecie o co mi chodzilo mowiac w Londynie o "niektorych komentarzach" !!!!! pozdrawiam
_________________
ETERNO AMORE
 
 
 
shorin 

Skąd: Warszawa
Wysłany: 18-03-2012, 04:01   

Dzięki za odpowiedzi.

Czy jednak ktoś ogarnia kiedy odbywa się normalna sprzedaż biletów w kasach przy San Siro i czy wystarczą wtedy paszporty osób które mają wejść? Będę wdzięczny za podzielenie się wiedzą tajemną:)

Pozdr
 
 
paolo78 


Wiek: 45
Skąd: Milano
Wysłany: 18-03-2012, 09:06   

ciao. na ac.milan.com podane sa 3 daty sprzedazy biletow na MILAN-barca. wiedomo pierwsza data dla abbonatow,2 data rowniez dla abbonatow ktorzy nie kupili w pierwszej dacie :-) oraz ktorym ze wzgledow technicznych zmienili miejsce. 3 data dla posiadaczy cuore rossonero no i ostatnia to co ewentualnie zostanie dla wszystkich.

teoretycznie mozna bedzie kupic bilet w 3 i 4 dacie ale tylko majac cuore rossonero i bedac zaraz w czwartek lub piatek rano w banku z Cuore Rossonero poniewaz bilety beda uciekac i zanim gosciu w banku wpisze nasze polskie dane ,to bilet juz nie bedzie dostepny.znam z doswiadczenia ze bilety uciekaja bo maja problem z polskimi nazwiskami itd.poprostu zajmuje im to duzo czasu i bilet w tym czasie juz kupi ktos inny i cala procedura od poczatku i na koncu znow nie da sie biletu zatwierdzic bo juz miejsce wykupione.z Cuore rossonero problemu nie ma poniewaz wystarcza numer karty i juz wychodza wszystkie dane wiec tylko zatwierdz i juz jest.tak to wyglada.nie wiem czy napisalem ze zrozumieniem,mam nadzieje ze tak.

P.s. O biletach w kasach pod San Siro zapomnijcie !!!!!!!!!
_________________
MILAN TU SEI TUTTA LA MIA VITA !!!!!!!!!! INTER TI ODIO !!!
 
 
 
shorin 

Skąd: Warszawa
Wysłany: 18-03-2012, 15:45   

paolo78: Dzięki!!
 
 
Denis 

Nr legitymacji: MCP 1102
Wiek: 34
Skąd: Białystok
Wysłany: 19-03-2012, 00:04   

Witam, mam pytanie, a właściwie dwa, po primo ultimo ile biletów dostaliśmy do podziału, a po drugie hał macz ;p czyli jaki jest koszt wyjazdu.
 
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 19-03-2012, 00:06   

wszelkie informacje na temat wyjazdu ponizej


http://www.milanclubpolon...topic.php?t=673
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl