Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Derby Mediolanu: Inter - AC MILAN
Autor Wiadomość
WojtekS 

Wiek: 37
Skąd: Kraków
Wysłany: 14-04-2012, 12:40   Derby Mediolanu: Inter - AC MILAN

Witam Panowie!

6 Maja w kalendarzu serie A mamy derby - jak zapewne wiecie ta data to koniec weekendu majowego w który wiele osób jak i ja bierze urlop w pracy

Wybieram się do Mediolanu i pytanie czy mcp organizuje jakiś wyjazd, jeśli nie czy ktoś byłby mi w stanie pomóc w nabyciu biletów na ten mecz? Jak to wszystko wygląda (?) nie mam karty curore rossonero(czy jakoś tak :) ) i czy mimo to można wejść w jakiś rozsądnych pieniądzach
Czy jest jakaś ekipa ludzi która chce się wybrać/wybiera - wiadomo że w grupie ludzi z zajawką na milan i dobrą piłkę zawsze fajniej :)

Krótko o sobie: lat 26, kochający dobry futbol, staram się bywać na ważnych wydarzeniach piłkarskich w Polsce i przedewszystkim w europie, po prostu dla przyjemności czasem zobaczyć kawałek dobrego futbolu niezależnie czy jest to liga niemiecka, angielska czy polska
 
 
WojtekS 

Wiek: 37
Skąd: Kraków
Wysłany: 14-04-2012, 20:58   

pytanie czy na ten mecz (a nie jest to oficjalnie mecz domowy a wyjazdowy) można będzie nabyć bilet za pośrednictwem

http://www.acmilan.com/en/tickets ?

ja będę w mediolanie 5 maja więc dzień przed meczem i (hmm...jak myślicie będą jeszcze bilety na taki mecz dzień przed meczem) wolałbym mieć wcześniej zapewnioną wejściówkę

bo z tego co widzę jak napisane że sprzedaż dotyczmy meczów domowych
 
 
WojtekS 

Wiek: 37
Skąd: Kraków
Wysłany: 14-04-2012, 21:40   

czy ktoś ma doświadczenie z : http://www.mpestero.com/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl