Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazd na Milan-Atalanta i Milan-Novara
Autor Wiadomość
MARIO-76 


Nr legitymacji: MCP 879
Wiek: 47
Skąd: Knurów
Wysłany: 05-04-2012, 17:31   Wyjazd na Milan-Atalanta i Milan-Novara

Witam.W maju wybieram się prywatnie na dwa mecze na San Siro Milan-Atalanta Bergamo 2 maj oraz Milan-Novara 13 maj.Wybiera się może ktoś z Was na któryś z tych meczy?
 
 
 
gieri 


Nr legitymacji: MCP 860
Skąd: Wrocław
Wysłany: 05-04-2012, 23:23   

Jaki środek transportu? Zastanawiam się nad Atalantą i Interem (majówka). Problem byłby z drogim noclegiem i biletami na Inter.
_________________
ZAPRASZAM DO GRUPY WROCŁAWSKICH KIBICÓW NA FACRBOOKU: http://www.facebook.com/groups/210456068994958/
 
 
milan7 

Skąd: Kraków
Wysłany: 05-04-2012, 23:25   

Witam
Po ile bilety na atalante/ novare ? i kupujesz w dniu meczu normalnie na stadionie (mozna tak?) czy zamawiasz wczesniej ?
Pozdro
 
 
MARIO-76 


Nr legitymacji: MCP 879
Wiek: 47
Skąd: Knurów
Wysłany: 06-04-2012, 10:15   

Jeżeli chodzi o bilety na mecz to udało mi się odkupić karnet od jednego gościa ale patrzałem na różnych stronkach i są jeszcze do kupienia wejściówki na te mecze jest tylko kwestia za ile.Na oba te mecze lecę samolotem z Krakowa.Jeśli chodzi o nocleg to wyniósł mnie 407 zł za dwie noce ze śniadaniem to jak na Mediolan nie tak strasznie dużo.Jak ktoś jest zainteresowany wspólną eskapadą to proszę pisać na pw lub gg.Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez MARIO-76 06-04-2012, 21:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Jasiu 

Wiek: 35
Skąd: Opole
Wysłany: 06-04-2012, 12:53   

Nie wiem czy interesuje cię nocleg w hostelu, ale mam namiar na dosyć niedrogi, zlokalizowany całkiem nie daleko centrum
_________________
Nr Legitymacji MCP : 671
 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 06-04-2012, 14:31   

MARIO-76 napisał/a:
Jeśli chodzi o nocleg to wyniósł mnie 407 zł za dwie noce ze śniadaniem to jak na Mediolan nie tak strasznie dużo
hmm, jest hostel studencki niedaleko SS, gdzie za nocleg ze sniadaniem zaplacisz niecale 20E.

EDIT: dokladnie 20,50E w pokoju 6os. pokoj prywatny z podwojnym lozkiem to koszt 27E
w innych hostelach w mediolanie ceny zaczynaja sie juz od 11E za noc niezaleznie od typu pokoju :)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Pawel 

Nr legitymacji: MCP 1395
Wiek: 32
Skąd: Warszawa
Wysłany: 06-04-2012, 15:25   

Witam,

Jadę na mecz z Novarą, z tymże ja lecę z Paryża. Do Mediolanu przylatuję w Piątek 11ego, wracam w poniedziałek 14ego.

Jeszcze nie wiem gdzie się zatrzymam, ale prawdopodobnie wkrótce rozpocznę poszukiwania jakiegoś taniego hostelu, interesuje mnie coś w okolicach 15e.

Co do biletu, właśnie staram się to jakoś zorganizować. Wiem że można kupić online bilety na oficjalnej stronie ale tylko na kilka wybranych sektorów. Jednak mnie interesuje Curva Sud, a nie chce płacić nawet 4 razy więcej na stronach specjalizujących się w sprzedaży biletów.

Novara nie jest to najatrakcyjniejszy przeciwnik, ale z drugiej strony jest to ostatnia kolejka w której Milan może dopiero przypieczętować Scudetto, czy ktoś lepiej zorientowany byłby w stanie mi powiedzieć jakie są szanse, że uda mi się zdobyć bilety na Curva Sud przed meczem w kasach?

Zaznaczę, że będzie to mój pierwszy wyjazd do Mediolanu
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 06-04-2012, 16:05   

skoro bedziesz w piatek, to raczej nie powinno byc problemu z kupieniem w kasach...
jest rowniez szansa, ze mecz bedzie w sobote. wszystko xzalezy od sytuacji w lidze pod koniec rozgrywek.

co do hostelu to zerknij na hostel kennedy (niedaleko centrale, czerwonej linii metra - 3 stacje do duommo) cena 22.50E za osobodzien.
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 06-04-2012, 20:32   

Jak Milan będzie wciąż walczył o scudetto, to nie wierzę, by na San Siro było cokolwiek wolnego na meczu z Novarą. A nawet jak sprawa scudetto będzie przesądzona na korzyść Milanu, to koniki już się o to postarają by kasy były przed meczem puste. Na taki mecz w życiu bym nie ryzykował kupna biletów w kasach, chyba, że w planach masz też zwiedzenie Mediolanu, to wtedy można machnąć ręką, jak na mecz nie wejdziesz.

Opcja bezproblemowego kupna biletu w kasach będzie tylko wtedy, jak mecz z Novarą nic już w tabeli nie zmieni, bo Juventus będzie miał w tabeli 3 pkt lub więcej od Milanu.

Wystarczy wziąć pod uwagę mecze zeszłego sezonu z końcówki:

Milan-Sampdoria - 6 kolejek do końca - walka trwa - 60 028
Milan-Bologna - 4 kolejki do końca - walka trwa - 75 121
Milan-Cagliari - 2 kolejki do końca - tytuł przesądzony na korzyść Milanu - 80 018

Radziłbym jedno, jeśli to pierwszy wyjazd na Milan - nie ryzykuj. Bo może pozostać niesmak.
_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
 
 
wojtek_opole 

Nr legitymacji: MCP 153
Wiek: 44
Skąd: Opole
Wysłany: 06-04-2012, 21:41   

pisze sie na Novarę ale tylko z hotelem i samolotem, żadnych busików!!!
chyba ze MCP organizuje wyjazd autokarem
 
 
Pawel 

Nr legitymacji: MCP 1395
Wiek: 32
Skąd: Warszawa
Wysłany: 07-04-2012, 10:26   

dzieki za wskazowki,

bedzie to moj pierwszy wyjazd do Mediolanu i mecz jest priorytetem, zwiedzanie miasta przy okazji,

dlatego wole miec pewnosc, ze na San Siro wejde - kupilbym bilet za posrednictwem oficjalnej strony, ale tak jak wspomnialem zalezy mi na miejscu na Curva Sud,

czy ktos ma moze jakies doswiadczenie z Milan Point Estero? http://www.mpestero.com/ ?
Czy oferuja szerszy wybor sektorow niz oficjalna strona? Z tego co widze jest mozliwosc wyboru praktycznie wszystkich trybun, jesli ktos juz kiedys korzystal z ich uslug bylbym wdzieczny za jakies opinie.

sorry za brak polskich znakow, zagraniczna klawiatura,..
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-04-2012, 07:24   

no nie wiem pepe... na dorii bylem - biletow w kasach pelno, na cagliari bylismy - pod kasami kolejki (wiec domniemuje, ze rowniez byly)
skoro mecz jest planowany na niedziele, to w piatek powinno sie spokojnie nabyc wejsciowki!!
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
kami 

Nr legitymacji: MCP 499
Skąd: Warszawa
Wysłany: 19-04-2012, 13:31   

Na Novarze w końcu pokaże się mocno grupa warszawska, bo co najmniej 6 osób:-) A nasz nieśmiertelnmy Ludwik, pożegna swojego ukochanego Pippo:-) My lecimy z Warszawy Wizzem w piątek, dwa noclegi i powrót w poniedziałek.
_________________
Milan! Regalaci Un Sogno!
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 21-04-2012, 09:17   

ja wciaz licze ze zalapie sie na niedzielny wylot ;)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
michalchr83 

Nr legitymacji: MCP 582
Wiek: 40
Skąd: Katowice / Newark UK
Wysłany: 21-04-2012, 23:56   

Kiepura czy jest juz wiadomo co z organizacja meczu z Novara przez MCP ? jezeli lipa to ja tez sie pisze na prywatny. odp na priva , pozdro Milanisto i widzimy sie na novarze ! nie ma innej opcji
_________________
ETERNO AMORE
 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 22-04-2012, 18:57   

bedzie scudetto, bedzie (pewnie) wyjazd mcp... wtedy bilety kupimy pod stadionem :)

narazie to nie wiemy nawet kiedy bedzie mecz ;)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Pawel 

Nr legitymacji: MCP 1395
Wiek: 32
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-05-2012, 20:34   

Szkoda, ze moj pierwszy wyjazd zalicze tuz po przegranych derbach i scudetto, ale trudno..

wlasnie kupilem bilet na Curva Sud, przez mpestero.com - w sumie zaplacilem 48 frankow szwajcarskich, pewnie na miejscu kupilbym taniej, ale chcialem miec pewnosc, ze sie dostane na stadion.

Czy wspomniana ekipa z Warszawy wybieracie sie razem na mecz? Planujecie isc na Curva Sud, czy gdzies indziej? Chetnie bym sie do was przylaczyl jesli kierujecie sie na CS.
 
 
rangiz 


Nr legitymacji: MCP 874
Skąd: Poznań
Wysłany: 08-05-2012, 22:56   

Nie masz co żałować - z pewnością będziesz świadkiem pożegnania kilku weteranów, a w pewnym przypadku nawet legendy.
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 09-05-2012, 09:37   

"w pewnym przypadku" to raczej dwoch ;)


Pawel, wyslalem tobie pw, jak chcesz pogadac o wzjeździe to dzwon
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Pawel 

Nr legitymacji: MCP 1395
Wiek: 32
Skąd: Warszawa
Wysłany: 11-05-2012, 22:44   

komunikat z facebookowej grupy CSM,

COMUNICAZIONE IMPORTANTE!!!

DOMANI MATTINA PER TUTTI L'APPUNTAMENTO E' ALLE 11.00 A MILANELLO DOVE ANDREMO A SALUTARE I NOSTRI CAMPIONI CHE SE NE ANDRANNO DAL MILAN E CHE MERITANO IL NOSTRO SALUTO PER TUTTO QUELLO CHE HANNO DATO IN QUESTI ANNI. MASSIMA PRESENZA E ENTUSIASMO E' L'ULTIMO SFORZO CHE VI SI CHIEDE PARTECIPATE NUMEROSI! AVANTI CURVA SUD SEMPRE CON IL MILAN NEL CUORE!!!


Czy do Milanello da się dostać bez samochodu w jakikolwiek sposób, czy raczej jest to niewykonalne?
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 12-05-2012, 10:07   

A co ten komunikat przekazuje :)?
_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
 
 
łachu 

Nr legitymacji: MCP 282
Skąd: Warszawa
Wysłany: 12-05-2012, 11:16   

CSM zachęca do przybycia do Milanello żeby w wielkim stylu pożegnać odchodzących piłkarzy.
 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 12-05-2012, 14:03   

Pawel napisał/a:
Czy do Milanello da się dostać bez samochodu w jakikolwiek sposób, czy raczej jest to niewykonalne?

wszystko jest wykonalne :) ale czeka ciebie spory spacer ze stacji solbiate w varese do samego milanello... poza tym do konca nie wiadomo jak to wszystko dokladnie działa, ale wydaje mi sie, ze dzien przed meczem jest mala szansa kogos namierzyc.

zadzwon do chlopaków, którzy juz od piatku koczuja w mediolanie... moze ogarneli jakis transport ;)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl