Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Koszulka sprzedam !!! :D
Autor Wiadomość
SeboLZ 

Nr legitymacji: MCP 904
Wiek: 34
Skąd: Wrocław/Lądek-Zdrój
Wysłany: 02-06-2012, 12:26   

Oficjalnej notki też sobie nie przypominam, ale sprawa jest dla mnie jasna. Od sezonu 2008/2009 (na koszulkach od 2009/2010) herb wygląda tak:
http://media3.acmilan.com...nigramma_it.jpg

Poprzedni:
http://c.wrzuta.pl/wi5361...7/ac_milan_logo

Jak widzę nową koszulkę ze starym herbem to mijam ją szerokim łukiem. Traktowałem takie koszulki jak podróby, teraz sam nie wiem jak je traktować. Na koszulach z Milan Store itp. od 2009/2010 zawsze był nowy herb. W sklepie adidasa we Wrocławiu też, na targu we Wrocławiu już nie :) a wszystko pod szyldem Adidas :)
 
 
Pawko IRL 


Nr legitymacji: MCP 951
Wiek: 42
Skąd: San Siro
Wysłany: 02-06-2012, 15:38   

SeboLZ napisał/a:
k widzę nową koszulkę ze starym herbem to mijam ją szerokim łukiem

czyli w herbie MPC jest również błąd???no i na acmilan.pl herb jest taki sam??? bo ja już niczego nie rozumiem :/
 
 
SeboLZ 

Nr legitymacji: MCP 904
Wiek: 34
Skąd: Wrocław/Lądek-Zdrój
Wysłany: 02-06-2012, 15:49   

Jak w herbie MCP może być błąd? Powstał na bazie herbu Milanu (tego sprzed kilku lat), ale można powiedzieć, że jest niezależny. A na acmilan.pl jest herb też sprzed kilku lat i chyba widnieje tak od czasu sprzed zmiany.
 
 
Pawko IRL 


Nr legitymacji: MCP 951
Wiek: 42
Skąd: San Siro
Wysłany: 02-06-2012, 16:03   

wieć który herb jest właściwy i aktualny w takim razie???
 
 
SeboLZ 

Nr legitymacji: MCP 904
Wiek: 34
Skąd: Wrocław/Lądek-Zdrój
Wysłany: 02-06-2012, 17:20   

Ten, który wkleiłem z oficjalnej strony (pierwszy link). Ten sam znajduje się na koszulkach:

http://store.acmilan.com/...M/2/M2001_1.jpg

http://store.acmilan.com/...c/M/3/M3001.jpg
 
 
Pawko IRL 


Nr legitymacji: MCP 951
Wiek: 42
Skąd: San Siro
Wysłany: 02-06-2012, 18:31   

czyli w/w przeze mnie stronach jest nieaktualny herb tak?
 
 
SeboLZ 

Nr legitymacji: MCP 904
Wiek: 34
Skąd: Wrocław/Lądek-Zdrój
Wysłany: 02-06-2012, 18:51   

Podałeś jedną stronę. I wyżej już wyjaśniłem, że herb na acmilan.pl jest sprzed zmiany (czyli nieaktualny).
 
 
rataj 

Wiek: 32
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 02-06-2012, 22:22   

Wy tu gadu gadu a może ktoś jednak zainteresowany koszulką? xD
 
 
 
dezali 

Nr legitymacji: MCP 002
Skąd: Kraków
Wysłany: 04-06-2012, 18:42   

Herb MCP to herb MCP, herb Milanu to herb Milanu, nie mieszałbym tych dwóch rzeczy. Bez względu na to, iż oczywistą inspiracją przy tworzeniu herbu MCP był ówczesny herb Milanu.
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 09-06-2012, 14:39   

Kiepura napisał/a:
koszt takiej jednej "allegrowej" koszulki waha sie cenie 7-10 $$ (tyle mialem wpisane w oficjalnej deklaracji celnej - kolesiowi paczka zaginela i na to sie powolal w ubezpieczeniu... watpie by byl stratny). .


nie jestem w temacie koszulek absolutnym ekspertem ani ich nie kolekcjonuje, ale tym bym sie zupelnie nie sugerowal. Niska wartosc towaru podaje sie w deklaracji tylko po to bys przy odbiorze nie musial placic za to cla i podatku vat.

co do koszulek to przedwczoraj dostalem koszulke Milanu z zeszlego sezonu, z tylu - 21 Maxi. Nie kupilem jej w zadnym sklepie tylko dostalem od zaprzyjaznionych pracownikow Milanu. Z racji jej pochodzenia wnioskuje wiec, ze koszulka jest pierwszego sortu.

Bylem dzis w dobrym sklepie sportowym i roznice jakie na szybko wylapalem to taka, ze logo adidasa jest na niej jakby naprasowane (wykonane tak samo jak napis fly emirates), a na tych sklepowych jest wyszyte. Inna roznica to taka, ze sklepowe na dole z prawej strony maja napis climacool, a z lewej strony cos w rodzaju hologramu, a moja jest formotion i z lewej nie ma nic. climacool ma z kolei napisane na srodkowej czesci koszulki, przy karku, pod logiem adidasa. pod tym samym logiem napisane sa jakies kody RN# i CA#, ktore sa rowniez na metce wewnatrz koszulki. Z tego co widze moim okiem laika to nie ma jedynie napisu il club piu titolato al mondo.

ponizej pare fotek, ktore moze cos wniosa w temacie oryginalnosci/nie oryginalnosci.











 
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 11-07-2012, 23:23   

Sonar: otrzymałeś "meczówkę", a nie "oficjalną replikę". Są dwa rodzaje koszulek Adidasa: meczowe (grają w nich zawodnicy: technologia Formotion lub TechFit, drukowane logotypy) i oficjalne repliki (nosza je kibice: ClimaCool, haftowane logotypy). Nie ma żadnych replik-odpadów. To po prostu nie są produkty Adidasa. Tak jak murzyńskie torebki Prada z metra w Mediolanie nie są odpadami produkcyjnymi tej marki z krzywo uszytą kieszenią.
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 12-07-2012, 07:58   

kapi napisał/a:
Nie ma żadnych replik-odpadów. To po prostu nie są produkty Adidasa.

ok, to dlaczego maja metki, hologramy i inne (jak na orginałech) znaczniki adidasa??
az takie super poróby??
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
konrad_acm 

Nr legitymacji: MCP 179
Wiek: 42
Skąd: Dębno
Wysłany: 12-07-2012, 10:46   

Pewnie takie właśnie ''super'' podróby... zawsze się dziwiłem, że tych odpadów jest na pęczki, w każdym rozmiarze, kolorze itd. przecież adidas już dawno by ogarnął temat jakości żeby nie było tyle odrzutów. Przecież zalewanie rynku felernymi produktami źle wpływa na wizerunek marki, w końcu nie każdy wie, że dosał w prezencie czy kupił tańszy odrzut.
 
 
 
rangiz 


Nr legitymacji: MCP 874
Skąd: Poznań
Wysłany: 16-07-2012, 01:23   

Na sprzedaż koszulka z sezonu 06/07 - wersja domowa koszulki w której ostatni raz z powodzeniem walczyliśmy o wygraną w Lidze Mistrzów :)

Stan - bardzo dobry, wszystkie nadruki, w tym także sponsorski - bWin są w stanie bardzo dobrym, jedyne miejsce, w którym widać, że koszulka była kiedykolwiek używana i prana to nadrukowana w środku metka z rozmiarówką, która rzecz jasna jest niewidoczna :)

Rozmiar: z metki XXL, pewnie pasuje także pod duże XL(w końcu nie rozciąga się w takim stopniu jak bawełna), w każdym razie na ebay'u nie widziałem nigdy do zamówienia tak dużych "chińczyków" więc stawiam, że jest to replika z oryginalnej wytwórni(żółtki podrabiają tylko do rozmiaru XL)

Długość koszulki: 78-80cm
Szerokość: 65-66cm

Foto I: http://i46.tinypic.com/m95zex.jpg
Foto II: http://i47.tinypic.com/28gzaqw.jpg

Cena: 80zł + koszt wysyłki.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl