Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Bilety
Autor Wiadomość
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 01-10-2008, 20:38   Bilety

Chodzi mi o to, że noszenie szarfy z logiem i napisem czegoś, co daje nam 5 biletów na najgorsze miejscówki nie jest najlepszym pomysłem;)
Chyba że jesteś fanem AIMC, to spoko:)
Temat lecenia w kulki przez AIMC w stosunku do nas był już pare razy wałkowany, jesteśmy od nich uzależnieni jeśli chodzi o bilety, jednak dobrego zdania o tym stowarzyszeniu nie mam;)
A ja wolałbym paradować na wyjeździe w szalu MCP czy też w szalu z logiem swojego klubu, a nie z szarfą z reklama TAKE.TWO
Tym bardziej że byliście na Curvie Sud, i trzeba mieć świadomość co się zakłada, bo nie dziwne potem że traktują nas jak japońskich turystów na swojej trybunie;)
pozdro

*****************
Wydzielam tu posty na temat biletów z tematu derbowego
Veer
_________________

 
 
 
paolo78 


Wiek: 45
Skąd: Milano
Wysłany: 01-10-2008, 21:34   

wezma cie ze japonskiego turyste jak sie ubierzesz jak fani bayernu z 12 szalikami obwieszeni jak choinka.wazne ze kolory sie zgadzaj.jak wezmiesz szalik Eintrahtu frankfurt tez ci nikt nic nie powie bo nikt nie zwraca uwagi co kto ma na szaliku.jezeli chodzi o aimc to czesciowo masz racje ale z drugiej stronu na derby,juve czy tez rome albo na polfinal ligi mistzrow kazdy chce przyjechac i miec 100 biletow na fan club ale jak trzeba przyjechac na puchar wloch na brescie to dlaczego dziwnym trafem kazdy ma obowiazki ,nie moze dostac urlopu z w pracy czy tez studia mu nie pozwalaja???? dziwne nie??? nie gram cwaniaka ze tu mieszkam i jezdze na wszystkie mecze ale jezeli w aimc licza sie punkty za wyjazdy to nie dziw ze przychodzi mecz derbowy i jest tylko 5 bilatow.poza tym pani ktora wydaje bilety powiedziala nam ze juz napisala o wieksza pule biletow na MILAN-juve ale skad masz to wiedziec przeciez cie nie bylo nawet na derbach .......eh pozdrawiam
_________________
MILAN TU SEI TUTTA LA MIA VITA !!!!!!!!!! INTER TI ODIO !!!
 
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 01-10-2008, 22:24   

akurat to że pani napisała to wiem... ale czy napisała, czy Wam tak tylko powiedziała to inna kwestia;)
Milan-Juve dopiero w rundzie rewanżowej, w grudniu mecz w Turynie.
Nie byłem na derbach bo nie mogłem, po prostu. Poza tym nawet gdybym mógł jechać i tak nie miałbym pewności czy machina lotto mnie wylosuje:)
Ja osobiście liczę, że uda się zorganizować jeszcze w tym roku jeden duży autokarowy wyjazd na mecz w Mediolanie (mój faworyt Napoli) bądź na coś w pucharze UEFA.
A na puchar włoch na Brescie nigdy MCP nie organizowało wyjazdu, więc już nie gadaj głupot. Jestem pewien że na mało atrakcyjny mecz znalazłoby się grono chętnych, dla których przeciwnik Milanu nie jest najważniejszy, a liczy się fakt wyjazdu na meczyk swojej drużyny w miłym gronie;)
_________________

 
 
 
paolo78 


Wiek: 45
Skąd: Milano
Wysłany: 01-10-2008, 22:40   

nie gadam glupot!!wlasnie !!na brescie nie organizuje wyjazdu bo oczywiscie nikogo to nie interesuje.lepiej na juve gdzie miejsc jest 80 000 a chetnych 200 000.nie bede sie przegadywal bo mi sie nie chce wszystkiego od nowa tlumaczyc.trzeba poprostu jezdzic czesciej zeby pula punktow byla wieksza i nie bedzie placzu albo wykup sobie karnet i masz zawsze pewne miejsce i nie musisz sie nikogo prosic.zadzwon do aimc i zapytaj ile wam dadza bilatow na milan chievo ?????odpowiedz 100!!zbierz 2 autobusy i przyjedz na nalo atrakcyjnego rywala ze 3 4 razy a potem sie staraj o 50 na derby!!najlepiej przyjechac na derby,juve czy rome ale na bologne ,chievo czy torino jezdza tylko nieliczni prywatnie bo wiedza ze i tak nie bedziecie sie starac.sam osobiscie spotykam ludzi ktorzy prywatnie jezdza choc napewno by jezdzili z acm gdyby byla mozliwosc,eh szkoda gadac,powtarzam nie chce sie przegadaywac.masz racje ty !!!ciao
_________________
MILAN TU SEI TUTTA LA MIA VITA !!!!!!!!!! INTER TI ODIO !!!
 
 
 
forever 

Nr legitymacji: MCP 513
Skąd: Warszawa
Wysłany: 01-10-2008, 22:42   

Cytat:
Jestem pewien że na mało atrakcyjny mecz znalazłoby się grono chętnych, dla których przeciwnik Milanu nie jest najważniejszy, a liczy się fakt wyjazdu na meczyk swojej drużyny w miłym gronie;)

Uważam podobnie. Na mecze o najwyższą stawke po pierwsze jest mało biletów a po drugie dużo chętnych. Na ten wyjazd nawet sie nie zgłosiłem ale to ze względów osobistych. Jeśli taka Brescia byłaby w weekend i byłby organizowany wyjazd to sie zgłaszam.
Pozdro
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 04-10-2008, 11:35   

paolo78 napisał/a:
poza tym pani ktora wydaje bilety powiedziala nam ze juz napisala o wieksza pule biletow na MILAN-juve



mam nadzieje ze chyba nie bierzecie tego na powaznie.

nie oszukujmy sie, do tego meczu zostalo jeszcze bardzo, bardzo duzo czasu i nawet nikt nie mysli o biletach na ten mecz wiec ta pani moze sobie pisac gdzie chce a i tak (nawet jesli faktycznie napisze) kazdy o tym zapomni. Napisala to po prostu na odczepnego i tyle.

2 sprawa to jest taka ze z tego co mi oni napisali to liczy sie liczba karnetow wykupionych przez zagraniczne fan kluby, nie punkty, ale o tym bede pisal jeszcze szerzej w odpowiednim czasie.
 
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 04-10-2008, 12:38   

ciekawy jestem jakie zagraniczne fan cluby wykupują karnety na San Siro.
trzeba być bogatym kibicem, żeby latać/jeździć sobie co 2 tygodnie do Mediolanu z innego kraju...
już we wtorek losowanie pucharu UEFA, jest paru interesujących przeciwników ze względu na odległość, oby było to dla nas szczęśliwe losowanie;)
_________________

 
 
 
paolo78 


Wiek: 45
Skąd: Milano
Wysłany: 04-10-2008, 13:09   

chyba ktos tu mnie zle zrozumial.po pierwsze wcale nie mam zamiaru bronic AIMC bo wszyscy wiedza doskonale ze nie mozna na nich polegac a poza tym to wlosi wiec jeszcze gorzej.problem z biletami to nie tylko wina Aimc i podam wam do tego przyklad ktorego doswiadczylem nie jednokrotnie na wlasnej skorze.to ze Aimc nie chce dac wiecej biletow moze nie zalezy tylko od nich samych ale od samego MILANU.przedewszystkim nie mozna polegac na samym milanie i to co wypisuja na oficjalnej stronie bo to sa kompletne bzdury.kilka razy pojechalem do banku po bilet na mecz (gdzie na oficjalnej stronie milanu podaja ze mozna tylko w BANCA INTESA kupic bilet ,podaja date wolnej sprzedazy) jade do banku a gosciu mi pokazuje ekran komputera i mi mowi ze milan wcale nie dal zadnych biletow wiec oficjalnie ich nie ma'jade do domu wchodze na stronke milanu a tam wypisuja ile to juz sprzedali i ze nadal trwa sprzedaz.na drugi dzien jade znow i mowie gosciowi ze na stronie podaj ze musza byc bilety,rozklada bezradnie rece i mowi ze nie ma,ze poprostu A.C.MILAN nie dal im zadnych biletow i nie moze sprzedac.Ostatni kolega przylecial na lazio wiec tez chcial miec bilety wczesniej bo byl z panna wiec chcial byc pewny.w banku powiedzieli ze na derby sa,na zurigo sa na lazio nie ma ,a na stronie podawali liczby sprzedanych i na lazio powinny tez byc ale nie bylo.to jest przyklad z przed 3 tygodni ale w zeszlym rsezonie tez takie sytuacje sie zdarzaly wiec to co milan podaje nie zawsze musi byc prawda.gosciu przylecial na mecz poszedl do milan poitu (gdzie rowniez zwykle bilety byly )ale okazalo sie ze nie maja.i nie chodzi tu ze juz byly wykupione wszystkie.poprostu milan nie dal wejsciowek i nie mogli sprzedawac a w sobote i niedziele pod stadionem w kasach mozna bylo spokojnie kupic bilety.poza tym na samym meczu bylo duzo wolnych miejsc wiec nie chodizlo o mecz gdzie bilety rozchodzily sie ja przyslowiowe swieze buleczki,wiec takze milan wprowadza w blad wypisujac bzdury na stronie.jesli chodzi o karnety to kosztuje 180 na CS i patrzac na ceny biletow na najwazniejsze mecze juz po 4 cena sie zwraca a jesli ktos chce czesciej przyjezdzac to napewno sie oplaca.kilka osob z bulgari tak robi i zawsze na najwazniejsze mecze przylatuje bez strachu ze nie wejdzie.poza tym jak juz pisalem wlosi to beznadziejni organizatorzy wiec jesli przykladowo dziesieciu z was kupi karnety to po pierwsze zawsze lepiej dokoptowac ekipe do pelnego autokary majac 10 osob zawsze pewnych a po drugie jesli ktos nie moze ( z tych co maja karnety )jechac to moze koledze odstapic bo kto to sprawdza.liczy sie sztuka a wlosi to maja wszystko w du..........przemyslcie to pozdrawiam
_________________
MILAN TU SEI TUTTA LA MIA VITA !!!!!!!!!! INTER TI ODIO !!!
 
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 04-10-2008, 14:22   

Krzysiek nie trzeba byc wcale bogatym bo zawsze na jeden karnet moze pojechac ktos inny a druga sprawa to taka ze zawsze masz juz jakies miejsca na szlagiery. Im wiecej tych miejsc masz tym wieksza jest potem suma po przyznaniu dodatkowych biletow z AIMC. A jak mowilem AIMC patrzy ile karnetow wykupuja zagraniczne fan kluby. Skoro na to patrza to znaczy ze sa one kupowane. Na pewno będziemy o tym myśleć i jeszcze dużo dyskutować w przyszłości.
 
 
 
milanek82 

Nr legitymacji: MCP 234
Wiek: 41
Skąd: Tczew
Wysłany: 04-10-2008, 21:41   

zaluje ze sie wczesniej nie zorientowalem ze karnet kosztuje takie smieszne pieniadze, mam zamiar jeszcze 2-3 razy w sezonie pojechac ale chyba juz nie ma teraz sensu karnetu kupowac
Paolo, czy mozliwe jest zeby ktos kupil w banca intesa bilet podajac jego dane dowodu osobistego?? (pomijajac ze zna sie np kogos kto pracuje w banco intesa)
 
 
 
paolo78 


Wiek: 45
Skąd: Milano
Wysłany: 04-10-2008, 22:48   

tak, jest mozliwe o ile jak pisalem takowe beda.wystarczy skan dowodu osobistego lub paszportu.
_________________
MILAN TU SEI TUTTA LA MIA VITA !!!!!!!!!! INTER TI ODIO !!!
 
 
 
blazej 

Nr legitymacji: MCP 371
Wiek: 40
Skąd: katowice
Wysłany: 09-02-2009, 21:02   

od dzis mozna na stronce milanu dostac on-line bilety :) specjalnie dla ludzi z zagranicy :) tak wiec tworza sie nowe mozliwosci do wyjazdu na mecz.
 
 
 
majlech 

Nr legitymacji: MCP 327
Skąd: Nowa Huta
Wysłany: 11-02-2009, 08:02   

Fajnie, że Milan wrócił do tej formy sprzedaży biletów, bo inne kluby znacznie bardziej ułatwiały kibicom kupno biletów na mecz, ale już widać kilka mankamentów.

Po pierwsze on-line można kupić tylko bilety na 1 i 2 krąg trybuny pomarańczowej i 2 krąg trybuny czerwonej, czyli ktoś zainteresowany innymi biletami (np. Curva Blu), z tej sprzedaży nie skorzysta.

Po drugie cena biletów jest zawyżona. Dla przykładu: drugi krąg trybuny czerwonej kosztuje normalnie w przedsprzedaży (trzeba mieć Cuore Rossonero) 31 euro, w kasach stadionu kosztuje 34 euro, a w sprzedaży internetowej: 38 euro. W sumie same opłaty za wystawienie biletu to 7 euro, a do tego jeszcze dochodzą koszty użycia karty. Jest to sporo, bo czesto kupuję bilety przez listicket lub ticketone i tam opłaty związane z biletami są minimalne - 1-2 euro.
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 39
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 17-01-2010, 13:13   

A czy komus z forum udalo sie kiedykolwiek skutecznie zakupic bilety on-line z tej stronki?

http://www.bestticket.it/...hop_id=milaneng ??

Bo jak narazie oczywiscie wyswietlona jest informacja, ze zadne bilety nie sa dostepne w sprzedazy...

Pogrubiony napis zacheca: Check in this section when the online sale will be opened!

Tylko oczywiscie oprocz slodkiego napisu: No tickets on sale nie ma zadnej informacji- nie mowiac juz o jakims terminarzu... ;-P

Wnioskuje, ze schemat jest taki, ze musze tam zagladac codziennie... a noz rzuca jakis ochlap na sprzedaz?

Czy ktos zna jakis inny sposob zakupu biletow przed wyjazdem do Mediolanu. Dodam, ze interesuja mnie bilety na najblizszy mecz LM.

Z gory dzieki za pomoc

EDIT:

Znalazlem temat: http://www.acmilan.pl/for...er=asc&start=50 i po przestudiowaniu go, wiem, ze kilka osob kupowalo juz bilety on-line... czy w takim razie mogbly mi ktos uchylic rabka tajemnicy i odpowiedziec na trzy pytania:

1. Czy chcac kupic bilety na oficjalnej stronie http://www.bestticket.it/...hop_id=MILANENG musze poprostu polowac az cos wrzuca czy gdzies jest jakis ukryty terminarz ktorego nie moge znalezc?
2. Czy moze gdzies indziej jest jakas normalniejsza strona gdzie mozna te bilety nabyc?
3. Czy w tym momencie w wypadku przedsprzedazy on-line jest potrzebne CR?
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
radinjo 

Nr legitymacji: MCP 065
Wiek: 43
Skąd: Toruń
Wysłany: 17-01-2010, 18:49   

dondamajk napisał/a:
1. Czy chcac kupic bilety na oficjalnej stronie http://www.bestticket.it/...hop_id=MILANENG musze poprostu polowac az cos wrzuca czy gdzies jest jakis ukryty terminarz ktorego nie moge znalezc?
2. Czy moze gdzies indziej jest jakas normalniejsza strona gdzie mozna te bilety nabyc?
3. Czy w tym momencie w wypadku przedsprzedazy on-line jest potrzebne CR?


Ad. 1 Nie wiem jak wygląda kwestia terminu pojawienia się biletów na tej stronce, ale jak zajrzałem tam 3 tygodnie przed meczem Milanu z Marsylią, to były, droższe o 7 Euro od ceny nominalnej, płatność kartą kredytową, kupiłem dwa, bo na wyjazd pod egidą MCP nie było chętnych, odbiór w kasie, pokazujesz dokument i numer rezerwacji i nie ma problemu,

Ad. 2 nie znam innej stronki z biletami, na której byłyby normalne ceny wejściówek,

Ad. 3 nie jest potrzebne CR do zakupu biletów na bestticket, na CR można natomiast będzie rezerwować bilety na mecz z MU bodajże od 20 stycznia, na stronie głównej klubu i AIMC jest gdzieś taka informacja, musisz poszukać.

pozdrawiam
_________________
"Wychowany na Milanie"
 
 
 
marobufaro 

Nr legitymacji: MCP 758
Wiek: 43
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 17-01-2010, 20:30   

dondamajk jak chcesz dowiedziec sie czegokolwiek o biletach ze stronki oficjalnej to musisz odpalic wloska wersje. niestety w wersji angielskiej nie ma nawet informacji odnosnie sposobu dystrybucji biletow. w wersji wloskiej jest dokladnie opisane jakie sa terminy zakupow dla poszczegolnych grup. jak masz cuore rossonero to jakos kolo 25 stycznia rusza sprzedaz, jak dla mnie (bo nie mam CR) od 1 lutego:)
pozdro
_________________
Milan Milan solo con te
Milan Milan sempre per te
 
 
 
maticichy 

Wiek: 35
Skąd: Siemianowice Śląskie
Wysłany: 17-01-2010, 21:27   

Mam pytanie do bardziej doświadczonych kibiców. Czy ktoś poinformowałby mnie jak przedstawiają się ceny biletów na mecz Milan - Juventus?
Jestem zainteresowany wyjazdem właśnei na ten mecz, z góry dziękuję za pomoc:)
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 39
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 17-01-2010, 22:45   

marobufaro napisał/a:
jak masz cuore rossonero to jakos kolo 25 stycznia rusza sprzedaz, jak dla mnie (bo nie mam CR) od 1 lutego:)


Dzieki za "cynk" i wielkie dzieki za te terminy!

radinjo napisał/a:
Ad. 1 Nie wiem jak wygląda kwestia terminu pojawienia się biletów na tej stronce, ale jak zajrzałem tam 3 tygodnie przed meczem Milanu z Marsylią, to były, droższe o 7 Euro od ceny nominalnej, płatność kartą kredytową, kupiłem dwa, bo na wyjazd pod egidą MCP nie było chętnych, odbiór w kasie, pokazujesz dokument i numer rezerwacji i nie ma problemu,


Dzieki za informacje.
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
BodzioKSG 

Wiek: 40
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 26-04-2010, 12:22   

maticichy napisał/a:
Mam pytanie do bardziej doświadczonych kibiców. Czy ktoś poinformowałby mnie jak przedstawiają się ceny biletów na mecz Milan - Juventus?
Jestem zainteresowany wyjazdem właśnei na ten mecz, z góry dziękuję za pomoc:)



Tu masz podane ceny biletow na mecz z Juve. : http://www.acmilan.com/InfoPage.aspx?id=92041
_________________
FORZA MILAN !!!
 
 
 
damianek19922 

Wiek: 32
Skąd: Oświęcim/Kraków
Wysłany: 06-11-2010, 22:40   

Jeżeli ktoś mógłby przybliżyć cały ten proces kupowania biletów przez stronkę byłbym bardzo wdzięczny.
_________________
czerwono-czarne życie
 
 
 
Martinez 

Skąd: Płock
Wysłany: 22-07-2012, 14:12   

Czy obecnie istnieje możliwośc zakupu biletów na mecze Serie A oraz Ligi Mistrzów (mam na myśli spotkania z mniej znanymi drużynami) na stadionie, kilka godzin przed meczem?
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 22-07-2012, 17:35   

tak,

ale nie wiem jakie miales na mysli "mniej znane"...
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Krzysiu. 

Nr legitymacji: MCP 501
Wiek: 35
Skąd: Blachownia
Wysłany: 02-09-2012, 21:32   

moi drodzy, bardzo chetnie ustawie sie z kims na Malaga - Milan 24 paxdziora.

wstepnie chce zapytac o doswiadczenia w kupowaniu biletow na nasze trybuny na wyjazdach takich dalszych. nie sadze, zeby wielu sie rossonerich wybralo tam, ale nie wiem, czy czekac do tych paru dni przed meczem, kiedy bede w maladze juz, i kupic w kasie, i czy mi w ogole wydaja tam bilet na sektor gosci, czy molestowac espaniolow od razu ?
 
 
 
kwasky 

Nr legitymacji: MCP 378
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 14-09-2012, 09:53   

Jak tylko będzie możliwość kupienia biletu na mecze to chętnie pojadę, również na Anderlecht do Brukseli.
 
 
Krzysiu. 

Nr legitymacji: MCP 501
Wiek: 35
Skąd: Blachownia
Wysłany: 14-09-2012, 10:20   

bede tam juz tydzien wczesniej, wiec jak bedzie mozna kupic juz wtedy, to sie rzuce jak na ostatnia paroweczke hrabiego barrykenta

bilety na malaga-milan:

http://www.malagacf.com/es/entradas
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl