Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
LM wyjazdy na San Siro
Autor Wiadomość
groszekfree 


Nr legitymacji: MCP 1105
Wiek: 34
Skąd: Brzeziny / Łódź
Wysłany: 29-08-2011, 16:21   LM wyjazdy na San Siro

wybiera się ktoś na więcej meczy??
Zastanawiam się nad karnetem( nie posiadam niestety CR), ale sprawa dojazdów, bo na barce pewnie zabiore się autokarem:p

Miło by było gdyby były to osoby umiejące się dogadać na miejscu i pozwolić mi się nie zgubić:P
_________________

 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 30-08-2011, 01:12   

takich meczów wyjazdowych jak mamy teraz w LM to chyba już nie będzie długo, chociaż kto wie... no ale na San Siro to jadę tylko na Barcę i myślę, że tak zrobi większość. Borysów i Pilzno to godne wyjazdu miejsca.

tyle w temacie ode mnie.
 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 30-08-2011, 08:51   

jak to wspominalismy na zlocie, to do borysowa wiekszosc pojedzie pewnie tylko w jedna strone, wiec nie wiem, czy oplaca sie ryzykowac ;)

natomiast dla tych, którzy jeszcze nie widzieli SS, to wyjazdy na bate i pilzno raczej nie beda obfitowaly w wiele zgloszen, wiec jest szansa na pewny bilet i spokojny wyjzad...

powodzenia
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
groszekfree 


Nr legitymacji: MCP 1105
Wiek: 34
Skąd: Brzeziny / Łódź
Wysłany: 30-08-2011, 18:14   

Wiecie co, chodzi o CR! Bo ja jej nie mam i nie wiem kiedy teraz moge wyrobic... a z karnetem dostane ja ;]
_________________

 
 
Gregorio1899 


Nr legitymacji: MCP 547
Wiek: 50
Skąd: Malbork
Wysłany: 30-08-2011, 19:00   

groszekfree napisał/a:
Wiecie co, chodzi o CR! Bo ja jej nie mam i nie wiem kiedy teraz moge wyrobic... a z karnetem dostane ja ;]
O ile się nie mylę to wyrobienie sobie CR po przez zakup mini karnetu to najlepsza opcja , bo czeka się znacznie krócej , gdyż otrzymasz ją wraz z mini karnetem.Ale mogę być może w błędzie.W panelu przy zamówieniu zaznaczasz , że jej nie posiadasz.
_________________
AC Milan è il senso della mia vita
 
 
 
Gregorio1899 


Nr legitymacji: MCP 547
Wiek: 50
Skąd: Malbork
Wysłany: 30-08-2011, 19:07   

Osoby, które nie posiadają karty Cuore Rossonero, muszą również dosłać skan dowodu osobistego (obie strony - w jednym pliku!) lub paszportu oraz zdjęcie dowodowe. Materiały te posłużą do wystawiania karty Cuore Rossonero, która jest obowiązkowa przy karnetach. Fotografia w formie elektronicznej musi spełniać następujące wymogi: posiadać format .jpg, .tif lub .psd, powinna być zeskanowana w skali 1:1, mieć rozdzielczość minimum 300 dpi. Nazwa pliku powinna mieć następujący format: "nazwisko_nr legitymacji.jpg/tif/psd", np. Nowak_358.jpg/tif/psd). Osoby, które przysłały zdjęcie przy okazji tegorocznej rekrutacji, wysyłają tylko skan dokumentu tożsamości.
_________________
AC Milan è il senso della mia vita
 
 
 
MARIO-76 


Nr legitymacji: MCP 879
Wiek: 47
Skąd: Knurów
Wysłany: 31-08-2011, 16:28   

Witam.Ja mam takie pytanie.Bardzo chcę się wybrać 23 listopada na mecz Milan-Barcelona czy muszę mieć kartę Cuore Rossonero ?Pozdrawiam wszystkich fanatyków Milanu!!!
 
 
 
bestsp 

Nr legitymacji: MCP 966
Wiek: 35
Skąd: Płock/Warszawa
Wysłany: 31-08-2011, 19:57   

Witam, czy ktoś może wie od kiedy będzie można zakupić bilety na mecz Milan-Barcelona poprzez oficjalną stronę Acmilan.com?

Pozdrawiam.
 
 
adamek 

Nr legitymacji: MCP 1203
Wiek: 35
Skąd: Lublin
Wysłany: 31-08-2011, 20:01   

MARIO-76 napisał/a:
Witam.Ja mam takie pytanie.Bardzo chcę się wybrać 23 listopada na mecz Milan-Barcelona czy muszę mieć kartę Cuore Rossonero ?Pozdrawiam wszystkich fanatyków Milanu!!!


nie musisz :)
 
 
Marcu 


Nr legitymacji: MCP 014
Wiek: 41
Skąd: Mielec
Wysłany: 31-08-2011, 22:25   

Na ten mecz mamy zagwarantowaną pulę biletów :)
 
 
groszekfree 


Nr legitymacji: MCP 1105
Wiek: 34
Skąd: Brzeziny / Łódź
Wysłany: 01-09-2011, 00:06   

ja już zamówilem ten mini karnet więc oczekuję na realizacje;]
i bde liczył na wyjazdy!!:]

No a na Barce nam obiecali:p
_________________

 
 
Veerapan 


Nr legitymacji: MCP 026
Wiek: 38
Skąd: Ostrołęka/Warszawa
Wysłany: 06-09-2011, 13:04   

Mam pytanie do zarządu. Jak wiadomo organizacja wyjazdów na mecze Milanu z reguły odbywa sie na krótko przed meczem z uwagi na to, że nie wiemy jaką pulą biletów będziemy dysponować. Czy wiedząc, że na mecz 23 listopada mamy zapewnioną pulę biletów na pełen autokar nie moglibyśmy spróbować przeprowadzić zapisów na mecz i losowania z większym niż zwykle wyprzedzeniem ?
 
 
 
Moonchild 

Skąd: Łódź
Wysłany: 09-09-2011, 13:54   

Witam serdecznie użytkowników forum.

Wraz ze znajomymi chcielibyśmy wybrać się na Milan - Barcelona 23.11. Planujemy kilkudniową wycieczkę do Mediolanu połączoną najchętniej ze wspomnianym meczem. Pierwszy raz wybieram się na San Siro stąd chciałem zapytać w jaki sposób można zakupić bilety i czy w ogóle na taki mecz będzie to możliwe? Widzę na przykład możliwość kupna poprzez tą stronkę:
http://www.onlineticketex...CFUW9zAodSSMYtQ ale nie wiem czy to pewna firma? Czy gdzieś można kupić taniej bez takiego pośrednictwa? Może ktoś ma jakieś doświadczenia, za wszelkie info będę bardzo wdzięczny.

PS. A czy fanklub będzie rozprowadzał jakieś bilety? Ja co prawda jestem członkiem ale moi znajomi nie, więc zdaje mi się, że w ten sposób nic nie załatwimy (przepraszam za ignorancję, ale jestem członkiem dopiero od tego sezonu i nie wiem jak to działa)?

Pozdrawiam

Łukasz
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 09-09-2011, 15:17   

odpowiem tylko na PS., bo nie mam doświadczenia w kupnie biletów na SS w internecie... z tego co wiem, to raczej mało kto kupował tak bilety, a może i nikt? ewentualnie przez oficjalną stronę Milanu ludzie kupowali z tego co kojarzę.

MCP ma zapewnioną pulę biletów na ten mecz w postaci 45sztuk (pełen autokar), więc jak bardzo chcesz jechać, to po informacji na stronie głównej po prostu zrób przelew. Twoi znajomi niestety nie będą mogli pojechać. Jak chcesz to sobie spróbuj zakup biletu przez stronę, ale już widzę, że ceny są tam jakieś chore (pewnie płacisz za pośrednictwo).

Pozdrawiam
 
 
 
Kucy92 

Nr legitymacji: MCP 1011
Wiek: 31
Skąd: Polkowice
Wysłany: 17-09-2011, 14:12   

Bylo by lepiej gdyby bilety na mecz Milan-Barca byly wczesniej losowane gdyz wtedy mogl bym wziac urlop a tak tydzien wczesniej to ciezko bedzie.
 
 
Damiano_S 


Nr legitymacji: MCP 1119
Wiek: 41
Skąd: Orzesze/Katowice
Wysłany: 17-09-2011, 21:36   

Kucy92 napisał/a:
Bylo by lepiej gdyby bilety na mecz Milan-Barca byly wczesniej losowane gdyz wtedy mogl bym wziac urlop a tak tydzien wczesniej to ciezko bedzie.


Dokładnie, jeśli jest możliwość to taka prośba aby zapisy i losowanie było jak najwcześniej. Skoro już w miarę pewne, że mamy pełny autokar biletów to można zapisy zrobić szybciej, kto ma jechać ten się zapisze już teraz i wpłaci zaliczkę wcześniej.Czym później to mogą być problemy z załatwieniem wolnego itd.
Chyba, że MCP liczy na większą pulę biletów z Mediolanu... :)
 
 
 
muzzy121 

Wiek: 41
Skąd: Olkusz
Wysłany: 11-09-2012, 17:22   Wyjazd

Witam szanownych kolegów. Ponieważ to mój pierwszy post na MCP chciałem wszystkich serdecznie pozdrowić.
Do sedna:
Wybieram się w okolice Mediolanu w czasie kiedy odbywać się będzie mecz LM (Milan Anderlecht). Napiszcie proszę co jest potrzebne aby dostać się na to spotkanie tj.
- czy jest potrzeba rezerwacji biletu (domyślam się że SS nie zapełni się podczas tego meczu)
- jakie dokumenty są potrzebne
- wyjeżdżam w piątek wieczorem, czy powinienem coś załatwić w Polsce
- jaki sektor wybrać ( nie za drogi :) aby móc komfortowo obejrzeć spotkanie ale także trochę pośpiewać :D
- czy powinienem wiedzieć coś o co nie zapytałem :)?

Pozdrawiam i dzięki za pomoc.
 
 
PrzM 

Nr legitymacji: MCP 1006
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 03-10-2012, 23:15   

1. Nie, można kupić bilet w kasie na stadionie.
2. Chyba dokument tożsamości ze zdjęciem (paszport/dowód osobisty).
3. Nie, Włochy to UE, nie ma formalności przy przekraczaniu granicy.
Reszty nie wiem, bo nie byłem jeszcze na SS.
 
 
 
Marcu 


Nr legitymacji: MCP 014
Wiek: 41
Skąd: Mielec
Wysłany: 04-10-2012, 09:15   

4. Drugi krąg będzie ok.
 
 
fan 

Skąd: Kraków
Wysłany: 08-10-2012, 12:31   

Witajcie!

Chciałbym wybrać się na mecz LM Milan-Malaga, 6.11. Nie posiadam karty CR. Wiem, że to jeszcze mnóstwo czasu. Ale..
Proszę powiedzieć, w jaki sposób spróbować nabyć 2 bilety?
Czy jest to możliwe on-line bez karty CR?
Czy może próbować przez Intesa SanPaolo (nie wiem, czy nadal aktualny jest ten sposób zakupu), gdyż od 31 października będę we Włoszech, a w Mediolanie niestety dopiero 6go przed południem?
Jeśli nie w Mediolanie, to może w innym mieście "po drodze"?
Czy frekwencja będzie na tyle duża, że może być problem z zakupem biletu?
Jakie dokumenty należy posiadać, by dokonać zakupu w jakiejkolwiek formie?
 
 
Pawel 

Nr legitymacji: MCP 1395
Wiek: 32
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-10-2012, 14:33   

na 90% mecz nie będzie wyprzedany i bilety kupisz w kasach przed meczem.

Jeśli jednak chcesz mieć 100-procentową pewność, że dostaniesz bilety czy, że wejdziesz na wybrany sektor, to polecam Milan Point Estero, http://www.milanpoint.ch/ - zapłacisz jednak trochę więcej niż normalnie - bilety do odbioru przed meczem w jednej z kas.
 
 
fan 

Skąd: Kraków
Wysłany: 10-10-2012, 09:01   

Dzięki za informacje.

A orientujecie się Panowie, czy w placówce Intesa San Paolo w innym mieście, np. Rzymie jest możliwy zakup biletów na ten mecz?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl