Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Spotkania Milanistów - Radom
Autor Wiadomość
Maciek 


Nr legitymacji: MCP 401
Wiek: 37
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: 21-11-2011, 22:56   Spotkania Milanistów - Radom

W nawiązaniu do mojej obecnej sytuacji, w której to ostatnimi czasy częściej zamieszkuje miasto Radom, aniżeli stolicę postanowiłem założyć owy temat i otworzyć nową siatkę spotkań na Mazowszu w tymże pięknym mieście :)

Ludzie z Radomia łączmy się i zainaugurujmy spotkania Milanistów w Radomiu podczas meczu MILAN - Barcelona w środę 23.11.2011 o 20.00!

Piszcie kto chętny na spotkanie!

PS. Pamiętam rozmowę z bakerem 2 lub 3 lata temu gdy mnie namawiał do koordynowania Radomia no i popatrz może coś z tego będzie.
PS2. Użytkownicy maycka i dondamajk proszeni są o zachowanie zbędnych, uszczypliwych komentarzy dla siebie:)
_________________
Oh mamma mamma mamma, oh mamma mamma mamma, sai perche mi batte il corasson, ho visto un grande Milan, ho visto un grande Milan, hei mamma innamorato son!
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 22-11-2011, 08:43   

ale gdzie to jest?? to gdzies w okolicach grojca?? cos mi swita, bo chyba kiedys na geografii o tym miescie mowili, ale pewien nie jestem ;)

zdrajca ;p
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Maciek 


Nr legitymacji: MCP 401
Wiek: 37
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: 22-11-2011, 09:22   

zapomniałem do ps2 dopisać Kiepurę :) nie zdrajca tylko chciałbym z kimś obejrzeć mecz jeżeli nie mogę udać się w środę do wwa...

btw. i tak z Radomia oprócz mojego brata ciotecznego nie ma chyba nikogo...
_________________
Oh mamma mamma mamma, oh mamma mamma mamma, sai perche mi batte il corasson, ho visto un grande Milan, ho visto un grande Milan, hei mamma innamorato son!
 
 
maycka 


Nr legitymacji: MCP 448
Wiek: 42
Skąd: Ząbki/Starachowice
Wysłany: 22-11-2011, 09:36   Re: Spotkania Milanistów - Radom

Maciek napisał/a:

PS2. Użytkownicy maycka i dondamajk proszeni są o zachowanie zbędnych, uszczypliwych komentarzy dla siebie:)

Dobrze, żę poprosiłeś, bo jak tylko zobaczyłem tytuł posta to już chciałem coś naskrobać. No ale tym razem dostosuję się do prośby :)
Czekam na relacje ze spotkania radomskich milanistów :)


PS. Rychu, dondamajk nie odpuści...
 
 
Maciek 


Nr legitymacji: MCP 401
Wiek: 37
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: 22-11-2011, 09:46   

maycka napisał/a:
Dobrze, żę poprosiłeś, bo jak tylko zobaczyłem tytuł posta to już chciałem coś naskrobać.


no dobra dawaj. biore to na klate:)
_________________
Oh mamma mamma mamma, oh mamma mamma mamma, sai perche mi batte il corasson, ho visto un grande Milan, ho visto un grande Milan, hei mamma innamorato son!
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 38
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 22-11-2011, 10:16   

Maciek napisał/a:
PS2. Użytkownicy maycka i dondamajk proszeni są o zachowanie zbędnych, uszczypliwych komentarzy dla siebie:)

Kurna jak Ty mnie znasz! Jak to zobaczyłem pomyślałem... a i tak coś napiszę dla jaj. ;-P
maycka napisał/a:
PS. Rychu, dondamajk nie odpuści...

Kurna jak Ty mnie znasz!!! Jak zobaczyłem Twojego PSa, to mało się z krzesła nie sturlałem... ;-P
Maciek napisał/a:
no dobra dawaj. biore to na klate:)

A macie tam w ogóle jakiś pub z telewizorem czy będziecie u Ciebie oglądać Rysiu?

A tak na poważnie, to ja Ci tylko przypomnę Twoją wypowiedź odnośnie szczecińskiego rekordu Radomiaku... czekam aż pokażesz klasę na swoim terenie... ;-P
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
Maciek 


Nr legitymacji: MCP 401
Wiek: 37
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: 22-11-2011, 17:05   

dondamajk napisał/a:
A tak na poważnie, to ja Ci tylko przypomnę Twoją wypowiedź odnośnie szczecińskiego rekordu Radomiaku... czekam aż pokażesz klasę na swoim terenie... ;-P


Czekałem tylko aż poruszysz ten temat :) Wiedziałem, że już w pierwszym poście. Czuje, że będę próbował pobić Twój rekord pare lat bo możliwe, że powróce na stare śmieci na stałe czyt. PlayerBar, a pozatym mało tu Milanistów...

Jeśli chodzi o pub to oczywiście, że mamy i to nie jeden ziomuś! :)
_________________
Oh mamma mamma mamma, oh mamma mamma mamma, sai perche mi batte il corasson, ho visto un grande Milan, ho visto un grande Milan, hei mamma innamorato son!
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 38
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 23-11-2011, 01:55   

Maciek napisał/a:
Czuje, że będę próbował pobić Twój rekord pare lat

No... nie ma Warszafki i nie ma cwaniakowania, takiego MKobe'a lubimy... ;-P
Maciek napisał/a:
Jeśli chodzi o pub to oczywiście, że mamy i to nie jeden ziomuś! :)

Dwa?
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
Maciek 


Nr legitymacji: MCP 401
Wiek: 37
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: 23-11-2011, 09:24   

dondamajk napisał/a:
Dwa?


Przyjedź kiedyś. Jak Cię przeciągnę po barach to nie dotrzesz do domu.
_________________
Oh mamma mamma mamma, oh mamma mamma mamma, sai perche mi batte il corasson, ho visto un grande Milan, ho visto un grande Milan, hei mamma innamorato son!
 
 
maycka 


Nr legitymacji: MCP 448
Wiek: 42
Skąd: Ząbki/Starachowice
Wysłany: 23-11-2011, 10:10   

dondamajk napisał/a:

A macie tam w ogóle jakiś pub z telewizorem czy będziecie u Ciebie oglądać Rysiu?


No to dogadał Paprykarz Radomiakowi. Ja nie będę wspominał jak będąc w Szczecinie okazało się, że nie ma ŻADNEJ knajpy z Nką :) I wylądowaliśmy na meczu u dondamajka na kwadracie :)
 
 
Maciek 


Nr legitymacji: MCP 401
Wiek: 37
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: 23-11-2011, 13:09   

Nawet Gattuso na avatarze maycki smieje sie ze Szczecina! :-)

Tylko Paprykarz w Szczecinie tylko Paprykarz!
_________________
Oh mamma mamma mamma, oh mamma mamma mamma, sai perche mi batte il corasson, ho visto un grande Milan, ho visto un grande Milan, hei mamma innamorato son!
 
 
Veerapan 


Nr legitymacji: MCP 026
Wiek: 38
Skąd: Ostrołęka/Warszawa
Wysłany: 25-11-2011, 21:51   

Na wyjezdzie na Barcelone byl z nami jeden kolega z Radomia. Ksywa Klapi. Mial sie zarejestrowac na forum wiec bedzie was juz trzech ;)
 
 
 
łachu 

Nr legitymacji: MCP 282
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26-11-2011, 11:40   

Veerapan napisał/a:
wiec bedzie was juz trzech


Wszystko ładnie pięknie, tylko czy tam macie stoły przy których się przynajmniej 3 osoby zmieszczą?;)
 
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 38
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 26-11-2011, 13:01   

Maciek napisał/a:
Przyjedź kiedyś. Jak Cię przeciągnę po barach to nie dotrzesz do domu.

Grozisz mi??? ;-P
maycka napisał/a:
Ja nie będę wspominał jak będąc w Szczecinie okazało się, że nie ma ŻADNEJ knajpy z Nką :) I wylądowaliśmy na meczu u dondamajka na kwadracie :)

Krótkie problemy techniczne... była knajpa z Nką, ale się talerz przestawił... teraz jest już kilka w tym jedna "zaprzyjaźniona", więc możesz wpadać smiało... Advokacie! ;-P
łachu napisał/a:
Wszystko ładnie pięknie, tylko czy tam macie stoły przy których się przynajmniej 3 osoby zmieszczą?;)

Łachu zawsze Cię uważałem za zdroworozsądkowego człowieka... Więc jak z tymi stołami Maćku? ;-))
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 27-11-2011, 15:15   

Panowie, po co robicie z forum śmietnik, skoro istnieje IRC i inne fejsbuki?

Maciek: tylko na tym forum jest zarejestrowanych kilka osób z Radomia: http://www.milanclubpolon...r=all&start=550

A to nie jedyne forum Milanistów. Działaj - i powodzenia.
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 27-11-2011, 18:26   

właśnie, cisza.. bo zaraz zrobię temat spotkania Milanistów - Tczew i zbiorę więcej osób (i to z MCP) niż w Szczecinie i Radomiu razem wziętych :)
 
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 38
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 28-11-2011, 02:15   

kapi napisał/a:
Panowie, po co robicie z forum śmietnik, skoro istnieje IRC i inne fejsbuki?

Kapi a Ty nie jesteś trochę przewrażliwiony na punkcie "robienia śmietnika"?
sawczen napisał/a:
bo zaraz zrobię temat spotkania Milanistów - Tczew i zbiorę więcej osób (i to z MCP) niż w Szczecinie i Radomiu razem wziętych :)

Challenge accepted.
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
Maciek 


Nr legitymacji: MCP 401
Wiek: 37
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: 28-11-2011, 20:08   

Trochę weekend straciłem... Odpisuje:)

łachu napisał/a:
Wszystko ładnie pięknie, tylko czy tam macie stoły przy których się przynajmniej 3 osoby zmieszczą?;)

Łachu mamy nawet 4-osobowe:p
dondamajk napisał/a:
Grozisz mi??? ;-P

Obiecuje!
dondamajk napisał/a:
ale się talerz przestawił...

ale kpina :)
kapi napisał/a:
Panowie, po co robicie z forum śmietnik, skoro istnieje IRC i inne fejsbuki?

Kapi niech sobie piszą. W końcu odłam MilanClubSzydera powstał. Jakoś musi działać:)
kapi napisał/a:
Działaj - i powodzenia.

Dzięki za dobre słowo wsparcia.
_________________
Oh mamma mamma mamma, oh mamma mamma mamma, sai perche mi batte il corasson, ho visto un grande Milan, ho visto un grande Milan, hei mamma innamorato son!
 
 
kes 

Nr legitymacji: MCP 1508
Wiek: 43
Skąd: Radom
Wysłany: 12-01-2012, 23:12   

Hey :) Radom ogląda gdzieś derby ????
 
 
Maciek 


Nr legitymacji: MCP 401
Wiek: 37
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: 13-01-2012, 01:05   

Jeśli chodzi o mnie to tak jak napisałem w PW-ku będę w Playerze w Wawie. Dlatego też nic nie próbowałem organizować. Jeśli jest więcej chętnych to dajcie znać. Może będzie sens zorganizowania spotkania.
_________________
Oh mamma mamma mamma, oh mamma mamma mamma, sai perche mi batte il corasson, ho visto un grande Milan, ho visto un grande Milan, hei mamma innamorato son!
 
 
Elvis 

Nr legitymacji: MCP 368
Skąd: Radom
Wysłany: 25-02-2012, 14:26   

Witam rossonerich z Radomia.Proponuje przy okazji spotkamia z juve spotkać się w piwiarni warki ul. Żeromskiego 15. Jest duże prawdopodobieństwo że zaszczyci nas obecnością sam Milanito ;)
 
 
Waszka 


Nr legitymacji: MCP 1301
Wiek: 33
Skąd: RADOM
Wysłany: 14-06-2012, 15:24   

Witajcie :-)
Jestem nowym członkiem MCP i mieszkam blisko Radomia także będę bardzo chętny na ewentualne spotkania. Będzie nas już ze 4-ech he, he, he.
_________________
Forza Rossoneri!!!
 
 
Milanista97 

Skąd: Radom
Wysłany: 25-11-2012, 20:17   

Witam wszystkich, także jestem z Radomia. Jak tak patrzę to chyba jestem najmłodszy (15 lat). Może jakieś spotkanko w większym gronie?
 
 
gigi 

Nr legitymacji: MCP 330
Wiek: 40
Skąd: Wrocław
Wysłany: 10-03-2013, 14:37   

witam. W tym tygodniu jestem w Radomiu w delegacji w związku z tym pytanie czy można gdzieś się dołączyć i razem oglądnąć rewanż z Barca ??
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl