Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Blog kibica AC Milan
Autor Wiadomość
Mudik 


Wiek: 33
Skąd: Opole
Wysłany: 31-08-2013, 01:08   Blog kibica AC Milan

Witam.

Długo zastanawiałem się, czy napisać tutaj o moim nowym pomyśle/projekcie. Jak w końcu się zdecydowałem, przestudiowałem regulamin i stwierdziłem, że nie złamię żadnych zasad :)

Postanowiłem po wielu miesiącach w końcu założyć swój pierwszy blog. Co do tematyki nie miałem wątpliwości. Chciałem w pełni poświęcić go Milanowi, moim przemysleniom na temat klubu, informacjom i analizom. W blogowaniu nie mam osobiście żadnego doświadczenia, aczkolwiek na sporo stron i blogów w sieci się napatrzyłem i myślę, że nie skopcę sprawy :)

Zacząłem od darmowego blogspota, stąd też póki co będzie on mocno ograniczony i skromny. Przez co najmniej jeszcze miesiąc skupiać się będę praktycznie tylko i wyłącznie na treści. Nad efektami pobocznymi, takimi jak szablon, grafika i inne, pracować zacznę około połowy września, bo w tym też terminie mniej więcej jestem wstepnie umówiony ze znajomym, który pomoże mi lekko ogarnąć WordPressa, serwer, bazę danych i domenę :) Ja mam lekkie pojęcie o psychologii odbiorcy w sieci oraz w administrowaniu gotową stroną, stąd myślę, że uda mi się zrealizować to, do czego dążę.

A dążę przede wszystkim do dialogu z kibicami Milanu (ale nie tylko Milanu). Ja przedstawiam przede wszystkim swoje subiektywne opinie na różne tematy dotyczące klubu (mecze, transfery, wydarzenia, plotki, etc.), a gdzieś między wierszami wstawiam suche fakty. Oczekuję tego samego od potencjalnych czytelników i w ten sposób myślę, że powinien działać blog i tak chciałbym, żeby to wyglądało. Póki co nigdzie swojego bloga nie reklamowałem, bo w 100% nie jestem pewien domeny, ale jako że nie może on być absolutnie żadną konkurencją ani dla strony MCP, ani dla acmilan.pl, postanowiłem, że podzielę się z Wami linkiem, wysłucham opinii, wezmę na klatę falę krytyki i potulnie spuszczę głowę :)

Oto link:
www.rosso-e-nero.blogspot.com

Liczę, że przynajmniej część fanów dołączy się do dyskusji i stworzymy prawdziwe forum oparte o burzę czerwono-czarnych mózgów :)

Nie zrażajcie się nikłą liczbą dotychczasowych komentarzy. Blog postawiłem zaledwie kilka dni temu, ma dopiero bodajże 5 wpisów, ale póki co słyszałem na jego temat kilka bardzo fajnych i motywujących opinii, a i ma nawet kilka 'lajków' na fb i pod moimi postami :) Liczba odwiedzin, nie licząc moich, to już prawie 400 (jak wspomniałem - zero reklamy), wiec wszystko zmierza ku dobremu. :)

Zapraszam!

Tomek
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl