Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
planowane wyjazdy na Milan - sezon 2012-2013
Autor Wiadomość
dejnio 

Wiek: 32
Skąd: Gostynin
Wysłany: 03-09-2013, 12:21   

Nie należę do MCP, chcę polecieć na własną rękę :) Nie do końca rozumiem, jak znajdą się 4 osoby na wyjazd prywatny to co wtedy trzeba zrobić?
 
 
maycka 


Nr legitymacji: MCP 448
Wiek: 42
Skąd: Ząbki/Starachowice
Wysłany: 03-09-2013, 12:27   

Jeśli nie jesteś członkiem MCP to pewnie też nie masz CR, a bez tego nie zamówisz biletu online (tak mi się wydaję, choć nie jestem pewien na 100%). Zawsze możesz polecieć i spróbować kupić bilet na miejscu ;)
 
 
Azra 


Nr legitymacji: MCP 372
Wiek: 42
Skąd: Poznań
Wysłany: 03-09-2013, 12:28   

Nic, nie jesteś w MCP nie masz możliwości zdobycia biletów przez Fan Club. Wyjazdy prywatne również są dostępne tylko dla członków MCP. Mamy wykupione karnety na serie A i można z nich skorzystać organizując wyjazd prywatny lub możemy zdobyć bilety na inne mecze dla minimum 4 osób.
_________________
Ojczyznę kochamy nie dlatego, że jest wielka ale dlatego, że nasza.
 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 03-09-2013, 12:39   

na dzień dzisiejszy w dniach 26-27 listopada przelot warszawa-glasgow-warszawa w cenie ok. 200 pln
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
dejnio 

Wiek: 32
Skąd: Gostynin
Wysłany: 03-09-2013, 13:51   

Okej, wszystko jasne. W takim razie razie chciałbym wiedzieć w jaki sposób mogę wyrobić kartę CR? Wiem, że jest ona niezbędna do zamawiania biletów przez oficjalną stronę Milanu. Niestety, jak już pisałem, wszystko jest tam po włosku...
 
 
Pawko IRL 


Nr legitymacji: MCP 951
Wiek: 41
Skąd: San Siro
Wysłany: 03-09-2013, 13:53   

dejnio, wszystko jest tutaj na tej stronie wystarczy troche poszukać a to chyba nic trudnego co?
http://www.milanclubpolon...wtopic.php?t=91
 
 
dejnio 

Wiek: 32
Skąd: Gostynin
Wysłany: 03-09-2013, 14:27   

No tak, tylko że Wy przelewacie kaskę do kogoś z MCP i ta osoba już wam wszystko dalej załatwia. Ja nie jestem w MCP i muszę wszystko zrobić sam, a w linku który mi podałeś jakiejś specjalnej pomocy nie widzę.

No ale dobra, generalnie z tego co udało mi się ustalić, rejestracja kart CR jest aktualnie zamknięta, bo ten komunikat chyba własnie to oznacza: "Se non sei ancora registrato su cuore rossonero"
 
 
Azra 


Nr legitymacji: MCP 372
Wiek: 42
Skąd: Poznań
Wysłany: 03-09-2013, 14:35   

Taka refleksja mnie naszła, że AIMC powinno robić zapisy na nowy sezon po losowaniu LM. Wtedy MCP miało by 1500 członków ;)
_________________
Ojczyznę kochamy nie dlatego, że jest wielka ale dlatego, że nasza.
 
 
 
snaxkaka22 


Nr legitymacji: MCP 091
Wiek: 36
Skąd: Słupsk
Wysłany: 03-09-2013, 17:50   

Pod warunkiem że trafiamy na barcelone :)
 
 
 
Dominias 

Nr legitymacji: MCP 1630
Wiek: 35
Skąd: Kiszkowo/Gniezno
Wysłany: 03-09-2013, 18:10   

Jako nowy członek MCP mam pytanie (żeby nie obudzić się później z ręką w nocniku). Chciałbym wybrać się na mecz z Barceloną, czy prócz samego członkostwa, muszę spełniać jakieś inne warunki takie jak np posiadanie karty, o której wspomina ktoś wyżej?
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 03-09-2013, 19:05   

nie musisz.

wystarczy, ze masz oplacona skladke czlonkowska na biezacy sezon.
 
 
 
TomekW 


Nr legitymacji: MCP 006
Wiek: 44
Skąd: An Tulach Mhór
Wysłany: 03-09-2013, 20:01   

Wycior: przy ostatnim meczu w Amsterdamie bilety na sektory Milanu kosztowały bodajże 90 euro, więc ciężko przewidzieć, czy uda się zebrać odpowiednią liczbę chętnych na wyjazd...
 
 
 
kuba1899 


Nr legitymacji: MCP 076
Wiek: 43
Skąd: Wolne Miasto Gdańsk
Wysłany: 04-09-2013, 13:47   

Kiepura - Glasgow lub Amsterdam - piszę się.
 
 
PrzM 

Nr legitymacji: MCP 1006
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 05-09-2013, 09:21   

A ja z nieco innej beczki: czy Zarząd ma jakieś plany dotyczące wyjazdów na Serie A? Nie ukrywam, że termin weekendowy dużo bardziej by mi odpowiadał niż wyjazd w tygodniu na LM.
 
 
 
plakat33 

Nr legitymacji: MCP 193
Skąd: Poznań
Wysłany: 05-09-2013, 21:34   

Czesc,
Wiadomo moze ile mniej wiecej mozemy dostac biletow na Celtic-Milan i kiedy oficjanie bedzie to potwierdzone? ( sprawa zarezerwowania wczesniej lotow )
Ktos jest juz zdecydowany na wyjazd?
Pozdro
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 06-09-2013, 13:40   

Azra napisał/a:
Taka refleksja mnie naszła, że AIMC powinno robić zapisy na nowy sezon po losowaniu LM. Wtedy MCP miało by 1500 członków ;)


hmmm, przy tej tendencji to pikole z katalonii beda mogli zapisywac sie w terminie... juz lysy z uefy cos wykombinuje ;)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl