Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Sprzedam piekną koszulkę z sezonu 11/12 techfit - RARYTAS!
Autor Wiadomość
Chef 

Wiek: 35
Skąd: Kraków/Pilica
Wysłany: 02-10-2013, 21:15   Sprzedam piekną koszulkę z sezonu 11/12 techfit - RARYTAS!

Witam!
Nazwa tematu iście z allegro, ale temat godny zajrzenia ;)
Mam do sprzedania koszulkę Milanu z sezonu 11/12 czyli w sezonie w którym graliśmy ze scudetto na piersi. Zakupiłem ją i okazała się zła rozmiarowo. Jest to prawdziwy rarytas gdyż koszulka ta jest wykonana w technologii techfit (czyli półka wyżej niż te climacool które zazwyczaj są kupowane). Przypomnę tylko, że w koszulkach climacool piłkarze rossonerich nie grają, w techfit już tak. Link do Milan Store:http://store.acmilan.com/en/milan-ss-tech-fit-home-jersey-1112.html

Koszulka posiada naszywaną tarcze scudetto na piersi, na ramiączkach ma loga Serie A i UEFA Respect. Pod herbem złoty napis "il club piu titolato al mondo" ten napis mozna zobaczyć na koszulkach graczy Milanu w trakcie meczów (a także w Milan Store na przedostatnim zdjęciu), ale na kupionych "zwyczajnych" koszulkach w sklepach już nie. Koszulka jest oczywiście oryginalna, czego dowodem jest chociażby fakt, że koszulki w technologii techfit są nie podrabiane.

Koszulka jest w stanie idealnym, raz założona i z przykrością odłożona na półkę ze względu na zły rozmiar. Bardzo długo się biłem z myślami czy ją sprzedawać czy nie, w końcu się na to zdecydowałem. Koszulka wygląda na prawdę pięknie i "bogato" szczególnie ze względu na to scudetto na piersi, złoty napis pod herbem i loga organizacji na rękawach. Z chęcią bym ją zostawił tylko po to aby ozdabiała moją szafę na wieszaku, ale jednak chciałbym ją też czasem założyć na mecz czy do baru, a niestety zły rozmiar na to nie pozwala. Rozmiar to M. Mam oczywiście pokrowiec na nią, który również można zobaczyć w Milan Store.

Cena to 250zł. Tak jak pisałem - koszulka jest w stanie idealnym - jak nowa.
W Milan Store kosztowała pierwotnie 110 euro więc ok. 465zł! Okazja chyba dobra. Jeśli nie będzie zainteresowanych, to wystawię ją na allegro. Ale zawsze lepiej sprzedać takie cacko członkowi MCP :)
Chętnych proszę o kontakt na priv., bądź na adres e-mail: sajdak.michal@gmail.com
Zdjęcia:








 
 
 
saylent 


Nr legitymacji: MCP 866
Wiek: 39
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-10-2013, 19:25   

Schudnąć i nosić! ;-)

Jak z tą rozmiarówką? Jakie wymiary (długość/szerokość pod pachami/długość rękawa)?
 
 
naMbuZ 


Nr legitymacji: MCP 714
Wiek: 41
Skąd: Niepołomice
Wysłany: 12-10-2013, 10:56   

Ja też byłbym wdzięczny jakbyś podał wymiary pozdrawiam :)
_________________

 
 
 
Chef 

Wiek: 35
Skąd: Kraków/Pilica
Wysłany: 13-10-2013, 21:07   

Witam,
długość 76cm
szerokość w klatce piersiowej 52cm
Pozdrawiam :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl