Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Polskie strony o Milanie
Autor Wiadomość
Ciapaty 

Skąd: Polska
Wysłany: 07-01-2014, 12:56   Polskie strony o Milanie

Witam, specjalnie zarejestrowałem się tutaj, bo myślę, że to najlepsze miejsce do poruszania tego tematu ze względu na fakt, że MCP współpracuje z polskimi stronami o Milanie. Chciałbym poruszyć pewien istotny problem, który pojawił się na jednej z nich, konkretnie na acmilan.com.pl. Na stronę tą dzisiaj wszedłem przypadkiem i w jednym z newsów czytam, że Galliani zostaje nazywany "klubowym łgarzem", w ankiecie na najlepszego napastnika zamiast Matri ironicznie zostaje nazwany "Bombardierem".. Rozumiem, że ta strona jest czyjąś własnościową, ale obraża ona piłkarzy, działaczy i psuje wizerunek naszego klubu. Nie wiem czy cokolwiek da się z tym zrobić. Może ktoś stąd ma jakiś pomysł. Pozdrawiam i Forza Milan! ;)
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 07-01-2014, 14:46   

Najlepiej na cos takiego nie wchodzic i korzystac z konkurencyjnych stron o wyzszym poziomie \o/
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 07-01-2014, 17:20   

Ciapaty,

dzieki za info. Takie rzeczy sa oczywiscie niedopuszczalne, urazają nie tylko Ciebie i jako MCP na pewno bedziemy reagowali gdyz w statucie mamy wpisane szerzenie w Polsce dobrego imienia AC Milan a przytoczone przez Ciebie informacje nie maja z tym nic wspolnego. Tym gorzej jesli polska strona o AC Milan przekazuje informacje w tak bardzo slabym stylu probujac stworzyc wsrod polskich kibicow mizerny wizerunek ikony Milanu, jaka niewatpliwie jest Galliani.
 
 
 
rangiz 


Nr legitymacji: MCP 874
Skąd: Poznań
Wysłany: 08-01-2014, 22:50   

Się czepiacie. Wersja rozrywkowa na trudne czasy, bombardier, jedyna myśląca w klubie Basia spotyka się z Hondą, bezwłosy, niekłamiący i szczery do bólu magik Mercato :)
 
 
Slidewater 
Administrator


Nr legitymacji: MCP 844
Wiek: 30
Skąd: Legnica/Poznań
Wysłany: 09-01-2014, 18:52   

Kiedyś był też problem z podkradaniem/kopiowaniem newsow od konkurencyjnych polskich stron przez nich, ale nie wiem jak teraz, bo tam nie zagladam.
_________________
Con il Milan nel Cuore.
 
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 10-01-2014, 00:02   

informacje obrazajace zostaly usuniete i zamienione na ironiczne "najlepszy CEO swiata". W tym wypadku wiele zrobic juz nie mozemy, poniewaz nie ma podstaw by zglaszac to do Milanu.

Ogolnie tak jak napisano wyzej najlepiej czytac inne, profesjonalne polskie strony o AC Milan. Dodatkowo ciagle pisanie w ironicznym stylu raczej odepchnie zamiast przyciagnac fanow do strony acmilan.com.pl i swiadczy to tylko o braku powagi wsrod osob ja prowadzacych.
 
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 11-01-2014, 12:46   

Sonar, a widzisz zdjęcie tygodnia w tym momencie na tej zjebanej stronie? ze specjalną dedykacją?... chyba chłopaki szacunku nie mają jednak.
 
 
 
Martuchna 

Nr legitymacji: MCP 1002
Wiek: 30
Skąd: Poznań
Wysłany: 12-01-2014, 12:07   

Pozmieniali, pozmieniali, ale screenów już nie zmienią. ;-)
 
 
artur1318 


Nr legitymacji: 1868
Wiek: 28
Skąd: Wrzosy / Bydgoszcz
Wysłany: 12-01-2014, 17:58   

Same screeny dzisiaj już w sumie nic nie znaczą. :D
_________________
Bydgoska grupa MCP na Facebooku
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 12-01-2014, 19:43   

Sawczen, jesli chodzi Ci o zdjecie tygodnia w ktorym wypowiada sie o Nocerino to ciezko tam sie doszukac jakiejkolwiek obrazy.

EDIT: OK, Sawczen, juz wiem o co chodzi. Zajme sie tym.
 
 
 
cukiel 

Wiek: 30
Skąd: Palowice
Wysłany: 13-01-2014, 12:01   

Ja korzystam głównie z acmilan24.com aole lubię czasem wejść sobie na acmilan.com.pl i poczytać o naszym klubie bardziej na luzie :) Jak dla mnie luźny i ironiczny styl tej strony jest zaje***ty i wielkim grzechem byłoby go zmieniać :)
 
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 16-01-2014, 12:39   

Jest jeszcze jedna strona, trochę mniej znana, ale dość ciekawa: www.acmilan.pl - polecam!
 
 
cukiel 

Wiek: 30
Skąd: Palowice
Wysłany: 20-01-2014, 13:58   

kapiMCP, dla mnie ta strona jest zbyt mało czytelna :) jedynie Milan Paint jest fajne :D
 
 
 
LinkeS_ACM 


Nr legitymacji: MCP 1030
Wiek: 33
Skąd: Wschowa/Poznań
Wysłany: 20-01-2014, 14:07   

zbyt mało czytelna? :O i Milan Paint jest fajny jedynie.. heh. no tak. dzieci internetu. im więcej kolorowych reklam, ankiet i innych gówien tym lepiej.
_________________
Con il MILAN nel cuore...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl