Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
1% podatku dla Janka Wysockiego
Autor Wiadomość
milanek82 

Nr legitymacji: MCP 234
Wiek: 41
Skąd: Tczew
Wysłany: 30-01-2013, 21:28   1% podatku dla Janka Wysockiego

Moi drodzy Milaniści,
mamy czas rozliczeń podatków za miniony rok kalendarzowy. Każdy kto pracuje też będzie składał PIT-a. Jest to jednocześnie okazja, żeby przekazać 1% swojego podatku na dowolny cel pożytku publicznego lub dla kogoś potrzebującego. W tym miejscu chciałbym zwrócić się do mojego czerwono-czarnego środowiska o pomoc dla mojego siostrzeńca Janka.
Zdiagnozowano u niego mózgowe porażenie dziecięce przez co ma duże opóźnienie w rozwoju zarówno ruchowym jak i społecznym. Mimo to się nie poddaje i stara się by w przyszłości cieszyć się pełnią życia. Powoli osiąga kolejne umiejętności, które jego rówieśnicy już dawno i z łatwością przyswoili. On wszystko musi w trudzie wyćwiczyć i wypracować m.in. na zajęciach rehabilitacyjnych i w codziennych, często niezbyt przyjemnych, ćwiczeniach w domu z rodzicami. Im chęci i cierpliwości na pewno nie zabraknie, ale wiadomo, że pieniędzy potrzeba zawsze. Zajęcia rehabilitacyjne, specjalne przyrządy do ćwiczeń w domu to główne cele, na które przeznaczone będą pieniądze z dobrowolnych datków oraz z przekazywanych 1% podatków. Twój 1% może nie być duży, 10, 30 czy 50zł, ale dla Janka każda nawet najmniejsza kwota będzie ważna.
Nie myśl, że nie warto wypełnić kilku pól w formularzu bo "komu to coś może pomóc", dla Ciebie to kilka sekund, dla Janka lub innego dziecka to szansa na lepsze jutro.
Zainteresowanych pomocą Jankowi odsyłam na jego stronę internetową, gdzie można poczytać o jego chorobie i postępach w rozwoju oraz znaleźć informacje nt. jak przekazać mu 1% podatku.
Znasz kogoś kto nie chce przekazać lub nie wie co zrobić z tym 1%? Przekonaj go, że warto.

www.janekwysocki.pl

w imieniu swoim, jego rodziców oraz samego Janka dziękuję za każdą pomoc
Forza Milan, Forza Janek, Forza Ludzie Dobrej Woli
 
 
 
milanek82 

Nr legitymacji: MCP 234
Wiek: 41
Skąd: Tczew
Wysłany: 11-01-2014, 11:36   

Czerwono-czarna rodzino,
odzew mojego zeszłorocznego postu na forum i ogólnej akcji wśród znajomych i rodziny nt. przekazywania 1% podatku dla mojego siostrzeńca Janka przerósł moje oczekiwania. W rozliczeniu za 2012 rok na subkoncie Janka w Fundacji zarejestrowano aż 281 pozycji z tytułu 1%. Siła ilości nawet niewielkich kwot w pełni się pokazała. Dziękuje wszystkim, którzy wzięli w tym udział.
Jak dobrze wszyscy wiedzą to nie jednorazowa pomoc jest najważniejsza, ale długofalowa rehabilitacja i wsparcie dla Janka. Z zeszłorocznych pieniędzy kupiony został m.in. pionizator oraz wykonano szereg nowych badań i zabiegów rehabilitacyjnych. Przed nim i przed jego rodzicami jeszcze długa i wytężona praca, by Janek uzyskał jak największą sprawność i samodzielność.
Dlatego w kolejnym roku proszę Was o wsparcie Janka Wysockiego, przekazując mu swój 1% podatku. Szczegóły na stronie Janka www.janekwysocki.pl

z góry dziękuję za każdy 1% przekazany dla Janka
 
 
 
milanek82 

Nr legitymacji: MCP 234
Wiek: 41
Skąd: Tczew
Wysłany: 25-01-2014, 22:21   1% dla Janka Wysockiego

Tutaj link do nowych ulotek gotowych do wydruku, jeśli ktoś chciałby dać komuś z rodziny lub znajomym.
Ulotka z apelem 1% dla Janka Wysockiego
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl