Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Rusza forum milanclubpolonia.pl
Autor Wiadomość
dezali 

Nr legitymacji: MCP 002
Skąd: Kraków
Wysłany: 08-05-2008, 15:13   Rusza forum milanclubpolonia.pl

Oddajemy w Wasze ręce forum milanclubpolonia.pl

W odróżnieniu od innych polskich serwisów poświęconych tematyce Milanu, w tym miejscu nie będziemy nastawiać się na dyskusję o sprawach związanych bezpośrednio z klubem, a z działalnością polskiego fan klubu Milanu - Milan Club Polonia.

Wszystkich użytkowników forum prosimy o kulturalną dyskusję, tak, by miejsce to stanowiło prawdziwą wizytówkę Milan Club Polonia.

Mamy nadzieję, iż nie będziemy zmuszeni podejmować kroków, które prowadziłyby do wyeliminowania przejawów agresji, czy też wulgarnego języka dyskusji. Ufając, iż staniecie na wysokości zadania inaugurując forum nie wprowadzamy wzorem innych forów regulaminu.

Pozdrawiam życząc sobie i Wam wszystkim jak najwięcej konstruktywnych postów i zażartych dyskusji. Zapraszam do oceny forum.
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 12-05-2008, 22:14   

szkoda że forum jest ogólnodostępne, tzn. myślałem że pisać tu będą mogły tylko osoby które są członkami stowarzyszenia. widzę pośród już zarejestrowanych użytkowników osoby które nie są w MCP. jeśli będziemy dyskutować na wrażliwe tematy powinny móc wypowiadać się tylko osoby które są członkami stowarzyszenia, np. jeśli będzie jakaś dyskusja odnośnie regulaminu wyjazdowego itp;) prać brudy powinniśmy na swoim podwórku;) bez ingerencji obcych;)

ogólnie mam nadzieję że forum wkrótce się rozwinie i będzie tu sporo ciekawych dyskusji;)

ciekawi mnie też sprawa ostrzeżeń, tzn. skoro nie ma regulaminu, mam nadzieję że admini/moderzy nie będą rzucać tu kartkami na lewo i prawo wg. własnego "widzi mi sie"

pozdro
_________________

 
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 13-05-2008, 13:05   

popieram Krzyska w 100%

nie powinno to byc forum dla wszystkich, albo chociaz poszczegolne dzialy i rowniez mam nadzieje ze bedzie tu wiecej luzu, a klimat bedzie kibicowski, a nie poprawnie polityczny.
 
 
 
DeCza 

Nr legitymacji: MCP 130
Wiek: 39
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 13-05-2008, 15:34   

jestem również za zamknięciem pewnych działów - w których jedynie głos powinni zabierać członkowie MCP.

Tylko jak egzekwować kto jest z MCP, a kto nie? - proponuje zmienić formę rejestrowania się na forum:
1 wypełnieniamy formularz rejestracyjny
2 ręcznie wysyłamy na maila MCP - nick, imię nazwisko i nr legitymacji.
3 dopiero po tych krokach otrzymujemy pełną aktywację konta


pozdrawiam

DeCza
 
 
 
acmilan1899 

Nr legitymacji: MCP 133
Wiek: 40
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 13-05-2008, 16:05   

Nie ma to jak buracka zamknięta enklawa, hę?
_________________
the piçtureş have all been waşhed in ßlaçk
 
 
 
msi 

Nr legitymacji: MCP 360
Wiek: 40
Skąd: Koszalin
Wysłany: 13-05-2008, 16:12   

DeCza napisał/a:

1 wypełnieniamy formularz rejestracyjny
2 ręcznie wysyłamy na maila MCP - nick, imię nazwisko i nr legitymacji.
3 dopiero po tych krokach otrzymujemy pełną aktywację konta


takie rozwiązanie sprawy mi się podoba :-)

Tak jak już wcześniej zostało wspomniane : zamknięcie pewnych tematów do których dostęp będą mieli tylko członkowie fanklubu.

Może to będzie samolubne ale gdyby tylko parę tematów było otwartych dotyczących spraw odnośnie przyjęcia nowych członków, legitymacji, gadżetów itp. a reszta żeby była zamknięta dla grona spoza fanklubu Milan Club Polonia?

Pozdrawiam
 
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 13-05-2008, 16:26   

naturalnie myslimy o tym, aby czesc dzialow byla dostepna tylko dla czlonkow Stowarzyszenia (gdyz to forum Stowarzyszenia wlasnie).

wszystko jest kwestia dyskusji, stad na poczatek wszystkie dzialy pozostaja otwarte zarowno do czytania jak i pisania przez wszystkich.

na skutek dyskusji podejmiemy rozwiazania, ktore beda najlepsze dla czlonkow Stowarzyszenia.

zas sama weryfikacja nie powinna stanowic wiekszego problemu - ale o tym pozniej.

poki co, forum dopiero ruszylo :)

PS. acmilan1899: tak rozmawiac nie chcemy i nie bedziemy. jesli uwazasz sugestie przedmowcow za nietrafione to uzyj kontrargumentow, warzyw w to nie mieszajmy. prosze, abys wzial sobie to do serca.
 
 
acmilan1899 

Nr legitymacji: MCP 133
Wiek: 40
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 13-05-2008, 16:45   

Dobrze, przepraszam.
_________________
the piçtureş have all been waşhed in ßlaçk
 
 
 
czado81 


Nr legitymacji: MCP 329
Wiek: 42
Skąd: Kraków
Wysłany: 14-05-2008, 07:06   

Myślę, że nie ma co przesadzać z tą "tajnością" forum MCP.
krzysiekACM napisał/a:
jeśli będziemy dyskutować na wrażliwe tematy powinny móc wypowiadać się tylko osoby które są członkami stowarzyszenia, np. jeśli będzie jakaś dyskusja odnośnie regulaminu wyjazdowego itp;)

Akurat w temacie dotyczącym regulaminu wyjazdowego udzielałem się nie będąc jeszcze członkiem MCP i myślę, że nikomu to nie przeszkadzało, a ja z kolei miałem okazję poznać opinie wielu osób już do MCP należących. W końcu potencjalny kandydat do Stowarzyszenia ma prawo wiedzieć do jakiej organizacji przystępuje. Myślę, że tych "brudów" nie ma zbyt wiele i nie ma potrzeby za bardzo się hermetyzować.

Z drugiej strony rozumiem, że ograniczając dostęp ludzi z zewnątrz tworzylibyśmy jeszcze lepsze i ściślejsze relacje pomiędzy sobą i mielibyśmy większe poczucie elitarności naszej organizacji - problem tylko w tym, żeby nie przesadzić i nie zacząć się izolować, bo przecież musimy być otwarci na nowych członków.

kapi napisał/a:
naturalnie myslimy o tym, aby czesc dzialow byla dostepna tylko dla czlonkow Stowarzyszenia

Zastanawiam się jakie by to mogły być działy. Nie mamy regulaminu forum, więc nie bardzo wiadomo kto miałby decydować, co będzie "tajne" a co "jawne" - może po prostu trzeba by założyć pokój "Tylko dla członków MCP" (nie byłby wogóle widoczny dla innych userów) i po prostu autor danego tematu decydowałby, czy ma on być widoczny na zewnątrz, czy też nie.

kapi napisał/a:
sama weryfikacja nie powinna stanowic wiekszego problemu

Też tak sądzę - po prostu właściciel danego nicka (konto zakładało by się jak dotychczas) pisze na wskazany adres maila, w którym zgłasza, że ma on być skojarzony z określonymi danymi osobowymi (imię, nazwisko, nr leg.). Admin nadaje dodatkowe uprawnienia dla konta i po sprawie :)

Pozdrawiam!

[ Dodano: 14-05-2008, 09:12 ]
Przyszedł mi do głowy jeszcze jeden pomysł i chciałbym się dowiedzieć, czy jest techniczna możliwość jego realizacji.

Dotychczas sprawy Stowarzyszenia omawialiśmy na forum ACMilan.PL w pokoju Kibice, w następujących tematach:
- Ranking punktowy MCP
- Rozpoczynamy zapisy do Milan Club Polonia
- Wyjazdy organizowane przez Milan Club Polonia
- Rzecznik MCP: Zgłoszenia nierzetelnych informacji medialnych
- xxx Zjazd Członków Milan Club Polonia
- Planowane wyjazdy MCP
- Wyjazd na mecz Milan - xxx
a także (a może przede wszystkim) w kilku bardziej ogólnych, typu:
- Milan Club Polonia
- Kontrowersje wokół MCP
- Projekt regulaminu kwalifikacji na wyjazdy MCP

Moje pytanie jest następujące: czy byłaby możliwość utworzenia na nowym forum jakiegoś archiwum tych tematów (lub przynajmniej linków do nich), aby osoby trafiające tutaj inną drogą niż ACMilan.PL mogły się zapoznawać z wcześniejszą aktywnością Stowarzyszenia?

Pozdrawiam!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl