Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazd na Milan-Juventus 10/04/2016
Autor Wiadomość
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 06-03-2016, 12:59   Wyjazd na Milan-Juventus 10/04/2016

http://www.milanclubpolon...?id=00&news=395
 
 
 
mateush19 

Skąd: London
Wysłany: 13-03-2016, 03:24   

Witam mogę jakos uzyskać numer swojej legitymacji bo nie mam zielonego pojęcia jaki on jest :)
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 13-03-2016, 10:41   

Napisz na kontakt@milanclubpolonia.pl podajac imie, nazwisko i pesel
 
 
 
sendor 

Wiek: 32
Skąd: Trzeboszowice
Wysłany: 13-03-2016, 23:19   wyjazd

Witam
Jedzie ktoś z Opola lub Wrocka na ten mecz i ma miejsce w aucie w celu zorganizowania wspólnego dojazdu do Poznania i z powrotem ??
 
 
ZajacPoziomka 

Nr legitymacji: MCP 318
Wiek: 40
Skąd: Wrocław
Wysłany: 14-03-2016, 09:45   

Prawdopodobnie będzie mała reprezentacja z Wrocławia na wyjazd. W kwestii dojazdu wtedy jednak zapewne będzie podróż pociągiem (czasowo autem nie ma dużej różnicy).
 
 
 
Miszcz 

Nr legitymacji: MCP 1335
Wiek: 32
Skąd: Kraków
Wysłany: 16-03-2016, 02:10   

Czy jakiś dobry człowiek zna mniej więcej godzinę przyjazdu do Poznania z Mediolanu po meczu, tak z autopsji? Bo widzę, że od 17 do 22 mam dziurę w połączeniu do Krakowa :)

P.S. Pojechałbym samochodem gdyby autostrada Kulczyka (w jedną stronę !) nie była droższa niż bilet Intercity.
 
 
artur1318 


Nr legitymacji: 1868
Wiek: 28
Skąd: Wrzosy / Bydgoszcz
Wysłany: 17-03-2016, 10:57   

Cytat z relacji ze spotkania z Interem:
Cytat:
Po meczu wracaliśmy do Polski w bardzo dobrych humorach i droga powrotna już była dość spokojna. Zmęczeni podróżą - bez żadnych okrzyków - oglądaliśmy filmy. Na dworcu byliśmy około 16:30
_________________
Bydgoska grupa MCP na Facebooku
 
 
mateush19 

Skąd: London
Wysłany: 22-03-2016, 22:34   

Kiedy bedzie wiadomo czy sie załapałem na wyjazd ?:)
 
 
Miszcz 

Nr legitymacji: MCP 1335
Wiek: 32
Skąd: Kraków
Wysłany: 25-03-2016, 10:18   

Ja to mam szczescie. Albo a duzo chetnych albo za malo.
 
 
mateush19 

Skąd: London
Wysłany: 10-04-2016, 07:29   

Kiedy można spodziewać sie zwrotu pieniędzy na konto ?:)
 
 
plakat33 

Nr legitymacji: MCP 193
Skąd: Poznań
Wysłany: 24-05-2016, 14:30   

Hej,

Dziękówa za wspólny wyjazd, po raz kolejny udowodniliście, że pomimo wyniku meczu wyprawa z kibicami MCP jest niezapomnianym przeżyciem.

Podziękowania dla osób, którzy poświęcili swój czas oraz energię na zorganizowanie dla Nas wyjazdu jak również wszystkich uczestników dbających o mega atmosferę oraz tym którzy częstowali mnie fajką kiedy zabrakło.

Specjalne podziękowania dla poznańskiego busa w tym: Slajda ogarniającego na co dzień sprawy w Poznaniu; Błażeja który załatwił transport oraz dzięki któremu dotarliśmy bezpiecznie na miejsce; Leniu dostarczający środkowemu i tylniemu przedziałowi chłodne powietrze, a mi osobiście służył ogniem; Arturowi za poduchę do spania; Lenoxowi, Stejukowi, Tombakowi którzy dbali aby szkło nigdy suche nie było a humor każdemu dopisywał; Zającowi za wszystkie potrzebne przybory podczas jazdy ( szkło zawsze potrzebne a jednak nikt nigdy o tym nie pamięta - Zając myśli o wszystkich ) oraz naszych dwóch samochodowych transferów w postaci Kiepury oraz Jelonka.

Jeszcze raz dzięki za wyjazd ( dla mnie szczególny jeszcze dzięki Donnarummie ) i do zobaczenia na meczach Euro i zlocie ( busowi nr 3 przypominam, że ściepa już jest jeśli Slajd nie przepije ) !!!

Forza Milan
 
 
RPK 

Skąd: Skawina
Wysłany: 29-05-2016, 12:55   

Siemanko! Mam pytanie do osób z busa nr 2, kto ma moją ładowarkę? :D ( taka biała Huawei ). Jak się znajdzie, to chętnie zapłacę za wysłanie jej :D
 
 
Błażej 

Nr legitymacji: MCP 914
Wiek: 36
Skąd: Poznań
Wysłany: 09-06-2016, 21:29   

A gdzie fotki !!??!!??!!??!!?? Wrzucać paparazzi!!!!!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl