Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
projekty bluz MCP - ankieta

Którą z bluz najchętniej byś kupił/a ?
Bluza rozpinana z kapturem
15%
 15%  [ 11 ]
Bluza rozpinana bez kaptura
35%
 35%  [ 26 ]
Bluza z herbem kolorowym
39%
 39%  [ 29 ]
Kupiłbym, alę w innym stylu np. kangurka, ninja...?
9%
 9%  [ 7 ]
Głosowań: 73
Wszystkich Głosów: 73

Autor Wiadomość
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 24-04-2009, 20:30   

http://www.brigaterossone...e_curvasud.html


Tutaj jest ta "masa" gadżetów, które rzekomo wydaje CSM

Bez urazy, ale myślę, że jesli ktos chce nosic herb Milanu to sobie kupi po prostu bluze Milanu. Jesli natomiast ktos chce nosic z duma herb MCP to sobie kupi bluze MCP.


W tej chwili projekt jest w fazie szukania producenta i wybierzemy pewnie na podstawie najbardziej atrakcyjnej nam oferty. Jak tylko będziemy mieli jakies konretne informacje to z cala pewnoscia wam je przekazemy.
 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 24-04-2009, 21:02   

Marcin64 napisał/a:
Dalsza polemike na ten temat uwazam za zbedna - jak ktos chce jeszcze o czyms pogadac to PW, zeby nie zasmiecac tematu.
nie, nie... spokojnie marcinie, to jest jak najodpowiedniejsze miesce na wyrazanie swoich opinii odnosnie tego gadzetu!!

idac dalej, zdecydowanie sie z toba nie zgodze, gdyz bluz z herbem milanu jest mnostwo, zwlaszcza ta ostatnia z ankiety (ktora byla "sciagana" z istniejacego juz wzoru), dlatego tak bardzoo zalezy nam nad wydaniem bluzy stricte MCP - ot co ;)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 25-04-2009, 01:15   

Marcin64 napisał/a:
orównanie do CSM calkowicie bezsensu, bo oni są tam na miejscu, gadżetów wydają mase, a my wydamy jedną bluze raz na ruski rok... I mi chodzi wlasnie o to, żeby tez dla zwyklych ludzi odrazu bylo wiadomo z czego ta bluza, no i dla mnie najwazniejsze nosic herb Milanu czy to na piersi czy na plecach z duma, a nie logiem MCP gdzies w dole...

to teraz chcesz się utożsamiać bezpośrednio z Milanem czy konkretnie z MCP? ja posiadając bluzę CSM jaram się tym, że ją mam i jest mi fajnie, że mogę nosić na klacie napis Curva Sud, niekoniecznie cieszyłbym się z wielkiego herbu ACM - takie gadżety pasują do bluz adidasa itp. ;) mam bluzę na zamek, do tego bluzę rugby, trooooszkę koszulek i wystarczy ;) muszą być jakieś 'odosobnione' odzienia od herbu acm ;)
SonaR napisał/a:
Bez urazy, ale myślę, że jesli ktos chce nosic herb Milanu to sobie kupi po prostu bluze Milanu. Jesli natomiast ktos chce nosic z duma herb MCP to sobie kupi bluze MCP.

mam takie samo zdanie, które wyraziłem powyżej ;)
Kiepura napisał/a:
bluz z herbem milanu jest mnostwo, zwlaszcza ta ostatnia z ankiety (ktora byla "sciagana" z istniejacego juz wzoru

wlasnie o tej bluzie pisalem kilka wersow wyzej, to jedna z tych, ktora posiadam i raczej nie podobaloby mi sie wyprodukowanie kopii projektu Adidasa, bo to zwykle paserstwo ;)

uzyskam w koncu odpowiedz, ktora bluza trafi do produkcji i w jaki sposob bedzie to dystrybuowane?

pozdro
 
 
 
Marcin64 

Nr legitymacji: MCP 633
Skąd: Katowice
Wysłany: 25-04-2009, 09:58   

sawczen napisał/a:
ja posiadając bluzę CSM jaram się tym, że ją mam i jest mi fajnie, że mogę nosić na klacie napis Curva Sud


No to mamy inne poglądy poprostu, bo ja nawet gdybym chciał, nigdy bym sobie takiej (Curva Sud, BR, ARN...) bluzy nie kupił, ze względu na to, że uwazam ze trzeba należec do tej grupy, dzialac cos, a nie tylko chodzic w bluzie... Ale niewazne. Poprostu Wy macie inny pomysł i poglady niż ja - I mimo, że całkowicie sie z Wami nie zgadzam czasami, to szanuje Wasze zdanie i uznaje, że jestem w mniejszoci:) Dlatego...

sawczen napisał/a:
uzyskam w koncu odpowiedz, ktora bluza trafi do produkcji i w jaki sposob bedzie to dystrybuowane?


... podpinam sie pod to pytanie:)

Pozdrawiam
_________________
JEDYNEJ SPRAWIE - GKS KATOWICE - ODDANI CAŁKOWICIE
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 25-04-2009, 10:14   

zgodnie z wiekszoscia glosów w ankiecie szukamy producenta na wzor bluzy drugiej lub trzeciej. Zgodnie z tym co mowilismy wczesniej nie jest powiedziane, ze bluza ta bedzie taka sama jak na projekcie poniewaz jest to zalezne od tego co bedzie mogl wykonac producent i po jakie cenie.

co do dystrybucji to raczej bedzie zamowiona okreslona partia i pozniej rozprowadzana.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl