Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy na forum.
Autor Wiadomość
kamjan 

Wiek: 38
Skąd: 3miasto
Wysłany: 15-04-2017, 16:18   Nowy na forum.

Witam. Chciałbym się dowiedzieć coś na temat wyjazdów na mecze. Trzeba mieć jakieś specjalne legitymacje, żeby móc bilet kupic? Tak prosiłbym w prostych słowach by mi objaśnic.
Pozdrawiam:)
 
 
kami 

Nr legitymacji: MCP 499
Skąd: Warszawa
Wysłany: 18-04-2017, 17:21   

Obowiązuje karta Cuore Rossonero, w prostych słowach jest wszystko opisane na stronie głównej, po lewej stronie zakładka Informacje nt. Cuore Rossonero, opisane jest również krok po kroku jak ją wyrobić przez internet.
_________________
Milan! Regalaci Un Sogno!
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 20-04-2017, 21:22   

jesli jestes natomiast czlonkiem MCP to karta Cuore Rossonero nie jest konieczna. Wystarczy miec oplacona skladke czlonkowska i juz mozna jezdzic z MCP na mecze na San Siro. Karta Cuore Rossonero jest natomiast konieczna jesli chcialbys pojechac na wyjazd Milanu, czyli mecz rozgrywany poza San Siro.
 
 
 
extreme 

Skąd: Szamotuły
Wysłany: 12-08-2017, 21:29   

Nie będę tworzył osobnego tematu, a ten w miarę wiąże się z moim pytaniem - brzmi ono:
Załóżmy, że 14 Września będzie organizowany wyjazd na domowy mecz Milanu w LE. Jestem nowym członkiem MCP (chociaż z tym zamiarem nosiłem się kilka lat, ale teraz dopiero 18 pykło :)) - a legitymacje członkowskie, które zawierają dane niezbędne do logowania się na panel MCP będą wysyłane pod koniec września (tak wynika z informacji podanych przy zapisach). Co w takiej sytuacji? Nowi członkowie nie będą mieli możliwości udziału w takim wyjeździe, czy przykładowo dane do logowania, które umożliwią zapis na wyjazd będą wysyłane mailem? Dzięki za info, jest to dla mnie istotne gdyż na pewno nie wytrzymam do października czy listopada z czekaniem na wyjazd, gdyż za bardzo jestem na niego napalony =)
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 13-08-2017, 10:17   

oczywiscie, ze nowi czlonkowie beda mieli mozliwosc wyjazdu.

Wszystkie dane potrzebne do logowania masz juz wczesniej, a dokladnie w momencie zaksiegowania skladki czlonkowskiej dostajesz maila wraz z Twoim numerem legitymacji, ktorym pozniej logujesz sie do panelu. Nie musisz wiec czekac az fizycznie dostaniesz legitymacje, poniewaz jej numer masz juz od pierwszego dnia po zaksiegowaniu skladki.
 
 
 
extreme 

Skąd: Szamotuły
Wysłany: 13-08-2017, 10:38   

SonaR napisał/a:
oczywiscie, ze nowi czlonkowie beda mieli mozliwosc wyjazdu.

Wszystkie dane potrzebne do logowania masz juz wczesniej, a dokladnie w momencie zaksiegowania skladki czlonkowskiej dostajesz maila wraz z Twoim numerem legitymacji, ktorym pozniej logujesz sie do panelu. Nie musisz wiec czekac az fizycznie dostaniesz legitymacje, poniewaz jej numer masz juz od pierwszego dnia po zaksiegowaniu skladki.

Na prawdę? Wysłałem pieniądze 29 Czerwca, a nic takiego nie dostałem. I tak, na pewno wszystko dobrze wypełniłem :)
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 13-08-2017, 10:51   

a dostales mailem potwierdzenie oplacenia skladki? tam jest podany numer legitymacji.

jesli nie to napisz na kontakt@milanclubpolonia.pl podajac imie, nazwisko oraz pesel i zostanie to sprawdzone.
 
 
 
extreme 

Skąd: Szamotuły
Wysłany: 13-08-2017, 11:45   

SonaR napisał/a:
a dostales mailem potwierdzenie oplacenia skladki? tam jest podany numer legitymacji.

jesli nie to napisz na kontakt@milanclubpolonia.pl podajac imie, nazwisko oraz pesel i zostanie to sprawdzone.

Nic takiego nie dostałem, tak zrobię. Wielkie dzięki za info :)
 
 
Grzeniu 

Wiek: 35
Skąd: Kraków
Wysłany: 13-08-2017, 19:36   

extreme napisał/a:
SonaR napisał/a:
a dostales mailem potwierdzenie oplacenia skladki? tam jest podany numer legitymacji.

jesli nie to napisz na kontakt@milanclubpolonia.pl podajac imie, nazwisko oraz pesel i zostanie to sprawdzone.

Nic takiego nie dostałem, tak zrobię. Wielkie dzięki za info :)

Sprawdź folder Spam.
 
 
kami 

Nr legitymacji: MCP 499
Skąd: Warszawa
Wysłany: 14-08-2017, 07:43   

extreme napisał/a:
SonaR napisał/a:
oczywiscie, ze nowi czlonkowie beda mieli mozliwosc wyjazdu.

Wszystkie dane potrzebne do logowania masz juz wczesniej, a dokladnie w momencie zaksiegowania skladki czlonkowskiej dostajesz maila wraz z Twoim numerem legitymacji, ktorym pozniej logujesz sie do panelu. Nie musisz wiec czekac az fizycznie dostaniesz legitymacje, poniewaz jej numer masz juz od pierwszego dnia po zaksiegowaniu skladki.

Na prawdę? Wysłałem pieniądze 29 Czerwca, a nic takiego nie dostałem. I tak, na pewno wszystko dobrze wypełniłem :)


Jeżeli chodzi o zgłoszenie 17265, Szamotuły, to zostało prawidłowo zaksięgowane, dzwoniliśmy nawet do Ciebie w tej sprawie na numer 530 ... podany w zgłoszeniu, niestety nie odebrałeś
_________________
Milan! Regalaci Un Sogno!
 
 
Bossssssiako 

Skąd: Kalisz
Wysłany: 25-08-2017, 19:52   

Witam. Mam pytanko. Chciałbym po raz pierwszy pojechać na SanSiro na mecz i stąd moje pytanie. Jaki sektor polecacie najbardziej jak na pierwszy raz i zapoznanie się ze stadionem.
Z góry dziękuje, pozdrawiam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl