Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: SonaR
28-05-2018, 20:42
wyjazd na Arsenal-Milan 15/03/2018
Autor Wiadomość
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 11-05-2018, 20:52   

Nie placisz 2x45 tylko 1x45zl.

Nie informujemy przed faktem i nie pytamy o zgode, kiedy doplacamy do wyjazdow z kasy MCP i nie czujemy sie tym samym w zobowiązaniu, by informowac lub pytac o zgode w momencie, gdy nadwyzka zostaje na koncie MCP, tym bardziej, ze zapisujac sie na wyjazd zaakceptowales koszt wyjazdu w wysokosci 350zl i zrobiłeś to z własnej nieprzymuszonej woli. Dla zachowania plynnosci finansowej i oszczednosci naszego czasu zdecydowalismy sie wlasnie na zatrzymanie tych 45zl z Arsenalu, zamiast rozliczania i wysylania do kazdego uczestnika derbow, maili z informacja o doplacie, co byloby trudne dlatego, ze bylo to juz po fakcie i w dodatku ludzie byli zirytowani z tego wzgledu, ze przejechali szmat drogi i nie zobaczyli meczu. Prawdopodobienstwo, ze taka osoba po anulowanym meczu jeszcze doplaci byloby wiec raczej niewielkie.

Jeśli opłacasz składkę od 2011 roku i po raz pierwszy zdecydowałeś się na wyjazd na mecz z MCP, to chyba nie jest to nasza wina? Moglbys w tej sytuacji tez powiedziec, ze wplacales zaliczke i skoro nie korzystales, to przywlaszczylismy sobie wszystkie Twoje zaliczki od 2011 do 2017 roku. Gdybyś zdecydował się na udzial w imprezie MCP wcześniej lub innym razem, to prawdopodobnie byśmy do Twojej wpłaty dołożyli ze środków MCP i wtedy nie posądzałbyś nas o przywłaszczenie swoich pieniędzy, bo na 8 ostatnio organizowanych wyjazdów dokładaliśmy aż do 6. Jeśli przyjedziesz kiedyś na zlot to również będziesz miał 4 dni zabawy za nieco ponad połowę wartości pobytu, ponieważ dokładamy do nich ze środków MCP. Taki mamy model funkcjonowania i w pełni się on dotychczas sprawdza, a czlonkowie MCP moga jezdzic dzieki temu na wyjazdu po najnizszych mozliwie kosztach, bo nie wiem czy istnieje taki fan klub, ktory organizuje wyjazdy po takich kosztach jak MCP. Dla przykladu podam Ci, ze byly przypadki, gdzie inne fan kluby organizowaly wyjazdy na dokladnie ten sam mecz, po cenie 2x drozszej niz MCP.
 
 
 
acmp 

Nr legitymacji: MCP 931
Wiek: 46
Skąd: BYDGOSZCZ
Wysłany: 13-05-2018, 00:24   

Płacę 2x45 zł bo zrobiłem przelew na kwotę 700zł.
Co do zwrotu za bilet to czy mam teraz dziękować, że dostałem w ogóle "część" gotówki?

Argument aby zachować płynność oraz co mnie nawet nie śmieszy zaoszczędzić naszego czasu?!
Skoro jesteś w zarządzie MCP (tego nie wiem) to poświęć trochę więcej czasu aby zebrać brakujące środki od kogoś kto faktycznie powinien uregulować straty wyjazdu na mecz derbowy.
Ja rozumiem, że każdy kto wybrał się na derby był poirytowany brakiem meczu, ale ja też jestem poirytowany faktem zatrzymania części moich pieniędzy.
Pracuje aby utrzymać rodzinę, a nie po to aby fundować komuś wyjazdy.

I na koniec nie pisz bzdur o corocznych przywłaszczeniach składek bo tych pieniędzy nie wpłacam jako zaliczkę na mecz.
Wpłacałem bo jako kibic AC Milan od lat 90 chciałem również należeć do rodziny MCP w Polsce i być dumnym z tego faktu.
Co do zlotów to od pierwszej mojej składki wiedziałem, że na żaden ze zlotów letnich czy zimowych nie będzie mi dane pojechać więc to nie był argument moich wpłat.

Nie wspomnę, że takich osób jak ja co płacą regularnie składki i może raz na parę lat starają się o bilet jest spora większość.

Czy się komuś podoba czy nie to kieruje się uczciwymi zasadami i podkreślam, że zatrzymanie przez Was moich 90zł aby oszczędzić kogoś czas, a mnie wcześniej nie uprzedzić jest nie w porządku.

Dlatego pozostaje przy swoim i bardzo proszę o dokonanie zwrotu reszty środków.

Pozdrawiam

PS. Ciekawi mnie czy gdybyśmy nie wałkowali tematu zwrotów za bilety to czy w ogóle byśmy coś dostali?
_________________
acmp
MCP 931
 
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 15-05-2018, 22:25   

Cytat:


PS. Ciekawi mnie czy gdybyśmy nie wałkowali tematu zwrotów za bilety to czy w ogóle byśmy coś dostali?


gdybyś trochę bardziej uczestniczył w życiu MCP i nas znał, to byś takich pytań nawet nie zadawał i nie poddawał w wątpliwość naszej uczciwości, ale widzę, że próbujesz zrobić hałas pisząc nawet z dwóch różnych kont, żeby wyglądało to na większe "wałkowanie tematu" więc odpowiem. Tak, byście dostali. Oprócz Ciebie i Soji, który poprosił na forum o wyjaśnienie nie otrzymaliśmy więcej żadnych zapytań, bo sprawa była po prostu logiczna, że będzie zwrot i nie jest to pierwsza taka sytuacja, gdzie zwracamy pieniądze. Twoje sugestie natomiast są zupełnie nie na miejscu. Za chwilę napiszesz, że jesteśmy złodziejami, bo Cie okradliśmy z 45zł, ale czy my Cie zmuszaliśmy do tego byś się zapisywał na wyjazd i wpłacał 350zł za osobę? Wpłaciłeś podaną kwotę akceptując, że taki może być koszt i tyle musisz wydać, a później piszesz, że oczekujesz zwrotu, bo musisz utrzymać rodzinę. Wybacz, ale wydaje mi się, że o rodzinie trzeba było pomyśleć jednak trochę wcześniej i może po prostu się nie zapisywać na ten mecz.

Piszesz, że zostałeś poszkodowany podwójnie bo wpłaciłeś 700zł i potrąciliśmy Ci 2x45 co by sugerowało, że zapłaciłeś jakąś wyższą stawkę lub zostałeś rozliczony jakoś inaczej niż inni. Zapłaciłeś dobrowolnie wskazaną przez nas kwotę za Radosława Pająka i Marcina Pająka. Za dwie osoby i za dwie osoby zostałeś rozliczony. Każdy był rozliczony tak samo, więc wspomniane 45zł zostało potrącone z wpłaty Marcina Pająka i Radosława Pająka. Rozumiem, że może to się Tobie nie podobać, bo nie jest możliwe, by w tak wielkim Stowarzyszeniu wszystko się wszystkim podobało. Nie każdy się również dobrze czuje z tym, że ktoś się później dobrze bawi na zlocie za pieniądze z jego składek, ale zazwyczaj większość się czuje dobrze jeśli z kolei dopłacamy do ich wyjazdów i mogą skorzystać z pewnych rzeczy taniej. Raz MCP dokłada, raz zarabia i musi to robic, by móc realizować cele statutowe. Na Twoje nieszczęście trafiło, że straciłeś, na sporą większość jednak trafiło i cały czas będzie trafiać, że zyskali.
 
 
 
acmp 

Nr legitymacji: MCP 931
Wiek: 46
Skąd: BYDGOSZCZ
Wysłany: 16-05-2018, 18:41   

Uczestniczę na tyle na ile pozwala mi czas.
Czy coroczne zapisy posiadają jakiś wymóg regulaminowy co do minimalnego czasu uczestnictwa?! albo ilości wspólnych wyjazdów?
Chłopie ogarnij się bo głupoty piszesz.

Posądzasz mnie o pisanie z dwóch kont?
To proszę o szczegóły bo mi na ten temat nic nie jest wiadome.
Co do wałkowania tematu to chyba po to jest to forum?

Co do biletów wirtuozie to nie ma znaczenia czy kupowałem jeden czy dwa czy więcej.
To, że zapłaciłem za dwie osoby z mojego konta nie powinno Ciebie interesować.
Najważniejszym faktem jest to, że zatrzymałeś (Ty lub osoby w których imieniu piszesz) moje 90zł bo nie chcesz tracić czasu lub złościć kogoś kto był na derbach!
Podkreślę to po raz kolejny, że nie mam zamiaru opłacać z moich ciężko zarobionych pieniędzy czyiś wycieczek.

Ale Ty tego nie zrozumiesz bo chyba nie posiadasz rodziny, a jeżeli posiadasz i tym bardziej nie łapiesz prostego przekazu to naprawdę źle świadczy o Tobie.
I nie pisz mi kiedy ja mam myśleć o swoich dzieciach (rodzinie) bo qrwa brniesz za daleko!

Jak już pisałem na zloty się nie wybierałem i nie mam zamiaru bo nie mogę (choć to Ciebie nie powinno interesować).
Zapewne gdy będę chciał jechać znowu na jakiś mecz to zakupie bilet samemu więc nie skorzystam z tych Waszych jak piszesz dopłat.

Nadal czekam na zwrot 90 zł, a jak chcesz aby się kasa zgadzała to przy najbliższym jakimś wyjeździe zabierz jednej z tych osób która korzysta często z wyjazdów skoro są osoby zadowolone, że tak dopłacacie.

PS. Wcześniej napisany Twój argument o zatrzymaniu moich 90zł aby zaoszczędzić Wasz czas i nie obarczać kosztami poirytowanych wyjazdem na derby jest bardziej beznadziejny niż moje pytanie które tak się Tobie spodobało, że je aż zacytowałeś.
I nie sugeruj, że jesteś złodziejem bo nikt tak nie napisał i nie napisze no chyba, że tak się czujesz?
Ja pisałem o przywłaszczeniu...
_________________
acmp
MCP 931
 
 
 
snaxkaka22 


Nr legitymacji: MCP 091
Wiek: 36
Skąd: Słupsk
Wysłany: 16-05-2018, 21:48   

Kiedyś była zbiórka na forum na "niesłuszne mandaty w PKP".
Proponuje zbiórkę na "niesłuszne potrącenie 90zł" Poprzednio był całkiem spory odzew więc warto spróbować..
 
 
 
Marcu 


Nr legitymacji: MCP 014
Wiek: 41
Skąd: Mielec
Wysłany: 19-05-2018, 21:35   

kiedys byla zbiorka na mandaty po turnieju w Rzeszowie :D stare dobre czasy....
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 19-05-2018, 22:28   

Na co to ja nie zbierałem... :)
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
acmp 

Nr legitymacji: MCP 931
Wiek: 46
Skąd: BYDGOSZCZ
Wysłany: 20-05-2018, 12:59   

Witam.

I takie rozwiązanie to ja rozumiem.
Skoro poniesione koszty za nieodbyty mecz derbowy były większe to organizuje się zbiórkę i w ten sposób pokrywa straty, a nie zatrzymuje pieniądze osób które nie mają nic z tym meczem wspólnego.

Pozdrawiam

PS. Nie zmienię swojego stanowiska i nadal oczekuję zwrotu swoich niesłusznie zatrzymanych 90zł
_________________
acmp
MCP 931
 
 
 
acmp 

Nr legitymacji: MCP 931
Wiek: 46
Skąd: BYDGOSZCZ
Wysłany: 27-05-2018, 11:33   

Witam.

Nadal nie otrzymałem reszty pieniędzy za zakupione dwa bilety, kiedy mogę spodziewać się zwrotu?

Czekam również na wyjaśnienie i co za tym idzie przeprosiny za oskarżenie mnie o rzekomo pisaniu przeze mnie z dwóch różnych kont!
Pisanie bzdur widzę co niektórym łatwo przychodzi ale na przyznanie się do kłamstwa trzeba czekać równie długo jak na zwrot przywłaszczonych pieniędzy :(

Pozdrawiam tych którzy są tego samego zdania co ja i rozumieją problem.
_________________
acmp
MCP 931
 
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 27-05-2018, 21:12   

Tak jak już wspominałem Zarząd nie przewiduje zwrotu i otrzymałeś taką informację również mailowo. MCP nie organizowało nigdy żadnych zbiórek, a wszelkie wspomniane wyżej zbiórki rodziły się z prywatnych inicjatyw. Jeśli chcesz możesz zainicjować samodzielnie zbiórkę, jak Ci proponował snaxkaka22, Kilkakrotnie natomiast MCP pokrywało różnego rodzaju koszty spowodowane bezpośrednimi działaniami członków MCP. Nie zawsze wszyscy są zadowoleni, że ich pieniądze idą wtedy na takie rzeczy, ale i na takie coś również jako tak wielkie Stowarzyszenie musimy być przygotowani.

Jak dla mnie, temat jest wyczerpany.
 
 
 
acmp 

Nr legitymacji: MCP 931
Wiek: 46
Skąd: BYDGOSZCZ
Wysłany: 28-05-2018, 00:39   

Dla ciebie może i temat jest wyczerpany bo przywłaszczyłeś cudze pieniądze!
Niestety dla mnie nie jest to zamknięty temat i nadal oczekuję na zwrot reszty gotówki za zakupione dwa bilety.

Co do pomysłu snaxkaka22 to jest to dobry pomysł ale to Ty odpowiadasz za to wielkie Stowarzyszenie i to Ty powinieneś zorganizować taką zbiórkę i to najlepiej zaraz po meczu derbowym który tak uderzył Was po kieszeniach?!

Teraz gdy jest już po fakcie i jesteś zadowolony bo kasa się Tobie zgadza w portfelu łatwo pisać dyrdymały.
Więc teraz niech wielkie Stowarzyszenie za które odpowiadasz zorganizuje taką zbiórkę i odda pieniądze.

Widzę, że również temat oskarżania mnie o pisanie z dwóch kont jest dla wielkiego Stowarzyszenia również wyczerpany?
Oskarżasz mnie, a potem nie potrafisz się przyznać na forum o pisanie bzdur?
_________________
acmp
MCP 931
 
 
 
Shady_ACM 


Nr legitymacji: MCP 988
Wiek: 38
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 28-05-2018, 10:17   

Przed przyjęciem do stowarzyszenia każda osoba powinna przejść test na iq. MCP traktuje jak rodzine, a trochę wstyd miec w rodzinie (za przeproszeniem) debila.
 
 
acmp 

Nr legitymacji: MCP 931
Wiek: 46
Skąd: BYDGOSZCZ
Wysłany: 28-05-2018, 17:10   

Shady_ACM Twoja prostota mnie urzekła hahah
Posłuchaj przydupasie wielkiego Stowarzyszenia....
Jesteś kozak aby kogoś obrażać od debili na odległość?
Mniej odwagę i przyjedź powiedzieć mi to prosto w oczy to wtedy będziesz może większym pajacykiem.

Zapewne tego nie zrobisz bo skoro w wielkim Stowarzyszeniu góra może oczerniać i kogoś obrażać bez dowodów to zapewne taki prosty człowieczek jak ty z buzią wysmarowaną wazeliną będzie tak samo postępował i ja to niestety rozumiem... haha
Ale skoro nie widzisz problemu w tym, że ktoś komuś zabiera pieniądze bo ma strach poprosić o nie faktyczną osobę która ma coś dopłacić za nieodbyty mecz to już inny z Tobą problem.

I w takim przypadku nawet wazelina już nie pomoże :)
_________________
acmp
MCP 931
 
 
 
Shady_ACM 


Nr legitymacji: MCP 988
Wiek: 38
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 28-05-2018, 18:16   

O rety, o rety...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl