Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Remont pokoju syna młodego piłkarza
Autor Wiadomość
Waist01 

Skąd: Katowice
Wysłany: 07-09-2018, 10:44   Remont pokoju syna młodego piłkarza

Witajcie jesienią planuję synowi wyremontować pokój. Mam mnóstwo fajnych pomysłów na pokój młodego piłkarza.
Ściany zamierzam pokryć betonem architektonicznym, na głównej ścianie fototapetę z CR7 natomiast na suficie fototapetę z murawą podświetloną do okoła (lampki led), może macie dodatkowe pomysły i sami już urządzaliście pokój dla dziecka w wieku 11 lat. Prześlijcie fajne zdjęcia, może coś podpatrzę
 
 
Alek74 

Wiek: 37
Skąd: Warszawa
Wysłany: 09-09-2018, 12:03   

Możesz sufit zrobić w stylu szatni klubu, któremu kibicuje syn.
Albo zainspirować się. Np. zrobić fotel jak te w szatni czy wieszak z koszulką Twojego syna.
 
 
Brytan34 

Wiek: 34
Skąd: Kraków
Wysłany: 21-01-2019, 11:49   

Pomysł z sufitem jest świetny:) Myślę, że syn byłby zachwycony... z resztą kto by nie był?:)
_________________
Wszystko płynie...
 
 
kutko 

Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 07-03-2019, 23:47   

Swoja droga, to ciekawe kto taki wykona .. bo to chyba jest jakis sufit napinany czy cos w ten desen? Jesli sie myle to prosze o sprostowanie. Wiesz, najlepsza opcja bedzie narada z osoba ktora bedzie spedzala tam najwiecej czasu. Zrobic niespodzianke to jest wielka sztuka jednak trzeba znac tez preferencje i potrzeby by celnie wybrac. Zastanawiales sie moze co dac na podloge? Jestem przed podobnym zadaniem .. powiem szczerze, ze mam mieszane uczucia co do paneli - u mnie dosc szybko sie wytarly. Z plytkami to bedzie znowu taka histora pt. zakup jakiegos dywanu .. chociaz jestem do nich bardziej przekonany. Warto tutaj dodac o bardzo duzym wyborze jaki mozna znalezc u wiekszych producentow. W przypadku Ceramiki Paradyz mozna dostac plytki drewnopodobne, ktore moga byc wlasnie strzalem w przyslowiowa dziesiatke. Moze ktos ma takie u siebie w domu i wypowie sie cos wiecej na ten temat? Z gory dzieki :)
 
 
holam 

Skąd: Rzeszów
Wysłany: 13-03-2019, 21:15   

super to wygląda, az się zastanawiam czy swojemu dziecku czegoś takiego w pokoju nie zrobić. Ale pewnie to nie jest tania rzecz i bez pożyczki się nie obejdzie. No ale czego się nie robi dla dzieci.
 
 
elber 

Skąd: Wrocław
Wysłany: 18-10-2019, 09:31   

Fajnie to wygląda!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl