Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Atmosfera na wyjazdach.
Autor Wiadomość
martino1989 

Wysłany: 10-10-2018, 22:36   Atmosfera na wyjazdach.

Witajcie! W końcu od tego roku jestem pełnoprawnym członkiem MCP i z pewnością chciałbym pojechać w tym roku na jakiś wyjazd. Chciałbym zabrać ze sobą narzeczoną i chciałbym dowiedzieć się, jaka atmosfera panuje na wyjazdach, czy jest to typowo kibicowski wyjazd, czy trochę luźniejszy i czy będzie to dobre miejsce dla kobiety, która nie jest fanką piłki i właściwie pojechałaby tylko dla mnie. Może lepszym rozwiązaniem będzie jednak wybrać się z nią osobno?

Ostatnio byłem w Mediolanie z okazji derbów w zeszłym sezonie, to miał być mój pierwszy mecz (jej też), ale niestety wydarzyła się tragedia z Astorim. Chciałbym, żeby kolejny wyjazd podobał się jej jak najbardziej i żeby czuła się komfortowo :)

SonaR 

Nr legitymacji: MCP 223
Wysłany: 12-10-2018, 09:32   

Pytasz o atmosfere podczas autobusowych wyjazdow organizowanych przez MCP?

martino1989 

Wysłany: 12-10-2018, 09:54   

Dokładnie tak :)

SonaR 

Wysłany: 14-10-2018, 12:30   

śmiało możesz się wybrać ze swoją dziewczyną. Klimat na wyjazdach jest bardzo luźny, atmosfera przyjazna i wesoła. Wiele osób zabierało już swoje drugie połówki i raczej nikt nie miał z tym problemów bo szeroko rozumiana integracja odbywa się bardzo sprawnie. Wiadomo, że w autobusie czas umila alkohol, a to sprzyja też komunikacji pomiędzy ludźmi. Jak w szkole, tak i w MCP, miejsca z tyłu zazwyczaj zajmują ci co lubią w życiu mocniejsze wrażenia i podyskutować nieco więcej, a jak ktoś jest spokojniejszy to zajmuje miejsce z przodu autokaru. To, że ona nie jest fanką piłki, to nie ma znaczenia. Dla wielu osób mecz jest tylko dodatkiem i pretekstem do tego, by udać się na wyjazd i spędzić czas z innymi ludźmi.

martino1989 

Wysłany: 15-10-2018, 18:39   

Dzięki wielkie za odpowiedź! Generalnie chodziło mi o to, czy nasze wyjazdy na Milan są podobne do wyjazdów np. w naszej rodzimej Ekstraklasie, tam wiem, że nie czułaby się najbardziej komfortowo :) A co do alkoholu, to nie mam nic przeciwko niemu :)

PS. Bardzo przyjemnie się Ciebie słuchało ostatnio w Eleven :)

Kucy92 

Nr legitymacji: MCP 1011
Wysłany: 15-10-2018, 19:23   

Kiedy ruszą zapisy na Milan-Juventus ?

SonaR 

Wysłany: 15-10-2018, 20:32   

martino1989 napisał/a:
Dzięki wielkie za odpowiedź! Generalnie chodziło mi o to, czy nasze wyjazdy na Milan są podobne do wyjazdów np. w naszej rodzimej Ekstraklasie, tam wiem, że nie czułaby się najbardziej komfortowo :) A co do alkoholu, to nie mam nic przeciwko niemu :)

PS. Bardzo przyjemnie się Ciebie słuchało ostatnio w Eleven :)

dzieki ;) czy są podobne do wyjazdów na ekstraklase, to szczerze mowiąc Ci tego nie powiem, bo nigdy nie byłem na wyjeździe na ekstraklase. Musiałby się ktoś inny tutaj wypowiedzieć.

Kucy92 napisał/a:
Kiedy ruszą zapisy na Milan-Juventus ?

już ruszyły.

Odpowiedz do tematu