Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
legitymacja członkowska MCP
Autor Wiadomość
Piotrek 

Nr legitymacji: MCP 355
Wiek: 50
Skąd: Warszawa
Wysłany: 21-10-2016, 16:20   

Wysyłka jest sukcesywnie realizowana.Jest tego sporo więc proszę o cierpliwość.Na dniach pierwsi z was powinni dostawać przesyłki
_________________
Per sempre rossoner
 
 
pablosantana 

Skąd: Gdańsk
Wysłany: 21-10-2016, 18:36   

Ok, dzieki za odpowiedz ;)
 
 
Piotrek 

Nr legitymacji: MCP 355
Wiek: 50
Skąd: Warszawa
Wysłany: 27-10-2016, 10:21   

Wysyłka gadżetów i legitymacji zakończona.Teraz czekajcie tylko na listonosza|pod warunkiem że nie przytuli przesyłki|
_________________
Per sempre rossoner
 
 
martino1989 

Skąd: Szczecin
Wysłany: 15-11-2018, 16:19   

Czy wszystkie legitymacje już zostały wysłane? :)
 
 
Piotrek 

Nr legitymacji: MCP 355
Wiek: 50
Skąd: Warszawa
Wysłany: 15-11-2018, 22:00   

Patrz kolego na datę napisania posta
_________________
Per sempre rossoner
 
 
martino1989 

Skąd: Szczecin
Wysłany: 16-11-2018, 11:25   

No właśnie nie chciałem specjalnie zakładać nowego tematu :) Widziałem datę poprzednich wpisów, a mi chodziło o ten sezon :)
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 20-11-2018, 23:05   

legitymacje zostaly juz wyslane, takze mozecie powoli wypatrywac listonoszy. Wybaczcie opoznienie spowodowane glownie zmiana producenta co wydluzylo caly proces.
 
 
 
grzesiek85 

Nr legitymacji: MCP 683
Wiek: 38
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 28-11-2018, 14:23   

A dokładnie kiedy poszły ostatnie przesyłki? Poleconym czy zwykłym? Ja do dziś nie dostałem ale wiem że są problemy z pocztą polską i doręczeniami. Zawsze wolę zapytać.
_________________
"Jeszcze Nigdy tak Wielu, Nie zawdzięczało tak Wiele, tak Nielicznym"
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 28-11-2018, 21:39   

przesylki poszly w niedziele 18/11 listem zwyklym.
 
 
 
damianskc 

Wiek: 31
Skąd: Skierniewice
Wysłany: 16-11-2021, 12:12   

Cześć,
Zostały już może wysłane legitymacje?
 
 
plakat33 

Nr legitymacji: MCP 193
Skąd: Poznań
Wysłany: 17-11-2021, 10:42   

damianskc napisał/a:
Zostały już może wysłane legitymacje?


Szaliki będą wysyłane wraz z legitymacjami.
Niestety z powodów od nas niezależnych proces wyrobienia legitymacji jest opóźniony.
O ich wysłaniu wraz z szalikami dla pierwszych 400 osób, które opłaciły składkę poinformujemy na stronie www.milanclubpolonia.pl oraz naszej stronie na Fb.

Wysyłka planowana jest w grudniu

Bardzo przepraszamy za zwłokę i prosimy o cierpliwość.

-- Pozdrawiamy
Milan Club Polonia
milanclubpolonia.pl
 
 
damianskc 

Wiek: 31
Skąd: Skierniewice
Wysłany: 13-01-2022, 09:10   

coś nowego wiadomo w sprawie legitymacji członkowskich?
 
 
plakat33 

Nr legitymacji: MCP 193
Skąd: Poznań
Wysłany: 13-01-2022, 13:13   

damianskc napisał/a:
coś nowego wiadomo w sprawie legitymacji członkowskich?

Był problem z ich wyrobieniem.
Przesyłki będą wysłane w tym miesiącu.
 
 
Brajanacm 

Skąd: Oleśnica
Wysłany: 08-11-2022, 16:06   

Wiadomo co z kartami członkowskimi na ten sezon?
 
 
plakat33 

Nr legitymacji: MCP 193
Skąd: Poznań
Wysłany: 08-11-2022, 16:43   

Witamy,

Flagi dla pierwszych 500 osób, które się zapisały i opłaciły składkę na ten sezon oraz legitymacje dla nowych członków jak i duplikaty dla osób, które je zamawiały będą wysyłane w jednej przesyłce. Do końca sierpnia czekaliśmy na spłynięcie wszystkich fot do legitymacji od nowych członków jak i na duplikaty. We wrześniu niestety następowały korekty w drukarni z którymi trzeba było się uporać i legitymacje dostaliśmy gotowe dopiero w połowie październiku. Z uwagi na obowiązki rodzinne i zawodowe, wyjazdy służbowe, święta, wyjazdy na mecze oraz po prostu z uwagi na życie prywatne, które również mamy bardzo trudno było nam znaleźć cały weekend na zapakowanie, zaadresowanie oraz wysłanie ponad siedmiuset przesyłek. Pierwszy wolny termin niestety będzie 19-20 listopada i wtedy wszystkie przesyłki zostaną zapakowane i wysłane.
Przepraszamy za opóźnienie i prosimy o zrozumienie.
 
 
plakat33 

Nr legitymacji: MCP 193
Skąd: Poznań
Wysłany: 23-11-2022, 16:57   

Informujemy, że w ubiegły weekend zostały wysłane legitymacje dla nowych członków oraz duplikaty dla obecnych ( którzy zamawiali ) wraz z flagami ( dla pierwszych 500 osób, które się zapisały bądź przedłużały członkostwo na ten sezon ).

Przesyłki zostały wysłane listem zwykłym Pocztą Polską więc wypatrujcie listonosza lub awiza w skrzynce.

Jednocześnie przepraszamy za obsuwę i dziękujemy za cierpliwość. Mamy nadzieję, że w ciągu najbliższych dni przesyłki do Was dotrą.

Ewentualne pytania odnośnie otrzymanych przesyłek prosimy kierować na naszą skrzynkę mailową: kontakt@milanclubpolonia.pl w terminie do 12 grudnia 2022.
 
 
androl 

Wiek: 38
Skąd: Racławice
Wysłany: 14-11-2023, 20:33   

Posiadam legitke MCP z 2012 r. Tydzień temu w muzeum w Casa Milan nie otrzymałem na nią zniżki. Panowie we dwóch oglądali legitke i stwierdzili że jest ona nieważna bo "nie jest oficjalna". Na mojej legitce nie ma żadnej daty ważności. Czy coś się zmieniło czy coś przeoczyłem?? Czy już po prostu nie mamy zniżek na nasze legitki?? Z tego co wiem to nie jestem jedynym przypadkiem. Czy stare legitki takie jak moja nalezy wymienić na nowsze?? Jeśli tak to jak to zrobić, jaki jest koszt i czy można to zrobić w trakcie sezonu??
 
 
plakat33 

Nr legitymacji: MCP 193
Skąd: Poznań
Wysłany: 15-11-2023, 11:24   

Co roku przy zapisach można zamówić duplikat legitymacji na dany sezon. Od wielu lat jest również na niej wybity sezon na który jest wydawana oraz co roku inny okolicznościowy rewers. Można również dosłać aktualne zdjęcie. Jeśli okazałeś legitkę sprzed ponad dekady lub inne osoby, które miały sprzed dobrych kilku lat lat to ktoś mógł faktycznie zakwestionować jej ważność ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl