Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: SonaR
12-08-2019, 22:23
Milan - Inter planowany wyjazd
Autor Wiadomość
pato007 

Wiek: 30
Skąd: Kraków
Wysłany: 03-08-2019, 11:54   Milan - Inter planowany wyjazd

cześć wszystkim,

Jest to mój pierwszy post tutaj, jezeli napisałem w nieodpowiednim miejscu proszę przenieść do innego działu.

interesuje mnie wyjazd na najbliższe derby. Jest to mój pierwszy wyjazd, pisałem na forum zwiazanych z acmilan, ale konkretnych informacji nie dostałem. W końcu polecono mi zostać członkiem acmilan club polonia i napisać w tej sprawie do Was.

Dowiedziałem się, że aby wejść na "lepszy" mecz muszę mieć kartę Cuoro Rosonero, zamówię ja w poniedziałek.
Nasuwa mi się kolejne pytanie i tutaj nie mogę dostać od nikogo odpowiedzi.

Mogę kupić 4 bilety na 1 mecz, ale czy mogę kupić bilet na osobę która nie posiada karty i zabrac ja na mecz, mam na myśli swoja dziewczynę?
 
 
maskerano 

Nr legitymacji: MCP 1078
Wiek: 41
Skąd: Szczecin
Wysłany: 05-08-2019, 00:14   

Witam
Podpisuje się pod pytaniem. Też o to pytałem przez mesengera ale nie dostałem odpowiedzi. Druga sprawa co potrzeba oprócz zapisania się do Milan Club aby wejść na mecz czy tą karte się wyrabia czy co gdzie i jak. Powinno być jakies info dla nowych osób które chcą się zapisać. Kolejna sprawa jak wyglądają te wyjazdy czy jedziecie na mecz i potem wracacie bez hotelu jak to wyglada ?
 
 
 
Qbi 

Nr legitymacji: MCP 723
Wiek: 31
Skąd: Tczew
Wysłany: 06-08-2019, 08:57   

Cześć,

Na pewno będzie organizowany wyjazd przez MCP żeby uczestniczyć w wydarzeniach tworzonych przez stowarzyszenie trzeba być jego pełnoprawnym członkiem (opłacona składka). W zależności od ilości uzyskanych biletów przez MCP oraz ilości ludzi zainteresowanych wyjazdem (możliwe jest losowanie biletów). Nie znam tematu od strony cuore rossonero jednak jeśli chcecie jechać razem ze stowarzyszeniem to Cuore nie będzie potrzebna na ten wyjazd. Wyjazd wygląda tak że przyjeżdżamy około godzin porannych do Mediolanu tam zwiedzamy a potem udajemy się na mecz. Po meczu od razu wracamy. Akurat informacji jest bardzo sporo na tematy wyjazdów , wystarczy poczytać. :) pozdrawiam.
 
 
patrykas 

Wiek: 30
Skąd: Mława
Wysłany: 06-08-2019, 19:59   

Witam wszystkich użytkowników. Również w tym roku planuje wybrać się na wrześniowe derby. Składkę opłacam od 2 lat lecz dopiero teraz pozwala mi na to czas :) Czy ktoś wie kiedy ruszają zapisy na derby ?
 
 
artur1318 


Nr legitymacji: 1868
Wiek: 28
Skąd: Wrzosy / Bydgoszcz
Wysłany: 06-08-2019, 20:54   

Ruszą pod koniec sierpnia ;)
_________________
Bydgoska grupa MCP na Facebooku
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl