Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Milan vs Liverpool - pomoc w zakupie biletu
Autor Wiadomość
Chicken 

Wiek: 31
Skąd: Skierniewice
Wysłany: 18-09-2021, 19:03   Milan vs Liverpool - pomoc w zakupie biletu

Cześć,
Czy MCP ma jaką możliwość zdobycia biletów dla swoich członków, którzy chcieliby do Mediolanu polecieć samolotem? Pewnie będzie organizowany wyjazd, ale ja chciałbym spędzić więcej dni w Mediolanie i okolicy, dlatego odpada przejazd z grupą autokarem.
Byłem już na "chińskich" derbach wraz z MCP.

Nie wiem czy sam zdołam zamówić bilety, bo pewnie będzie ograniczona ilość, a karnetowicze mają pierwszeństwo. Ja mam tylko Cuore Rossonero. Czy MCP jest w stanie taki bilet zakupić w imieniu członka? :)

Pozdrawiam serdecznie.
_________________

 
 
Chicken 

Wiek: 31
Skąd: Skierniewice
Wysłany: 19-09-2021, 12:48   

Ok. Temat nie aktualny. Właśnie zobaczyłem, że nie mam składki opłaconej na nowy sezony.
Jakiś błąd w banku i dopiero teraz logując się do panelu MCP zobaczyłem, że mam zawieszone członkostwo.
Wysłałem przelew zaraz po wypełnieniu formularza jak tylko ruszyły starty, ale bank mimo, że potwierdziłem tranzakcje nie przesłał przelewu. Od kilku lat opłacam czloonkostwo, a tu przez błąd banku nie będzie mnie w tym sezonie ;(
_________________

 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 22-09-2021, 20:38   

Aplikacja/strona potwierdziła przelew i go nie wykonała? :|
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
Chicken 

Wiek: 31
Skąd: Skierniewice
Wysłany: 27-09-2021, 23:11   

@Bubu

Tak. Dziwne ta sytuacja. Od razu po wypełnieniu formularza wypełniłem też przelew w aplikacji bankowej na telefonie. Potwierdziłem za pomocą odcisku palca, pokazało się, że potwierdzono przelew. Dopiero teraz zobaczyłem, że jednak nie wykonało tego przelewu. Nie wiem w sumie czemu. Może po prostu za szybko wyłączyłem aplikacje, przez co nie do końca potwierdziło. Pierwszy raz coś takiego mi się przytrafiło. Ogólnie Alior to badziewie jeżeli chodzi o mobilność, bo często płacąc blikiem musze go 2x generować, bo pierwszego nie chce puścić.
Co roku tak samo robiłem przelew na konto MCP i nie było kłopotu. Nie logowałem się tez na pocztę, bo tam przychodzi przypomnienie, że wypełniono formularz, ale nie opłacono.
No nic, trudno. Zbieg niefortunnych zdarzeń :) Szkoda, że nie będę miał karty członkowskiej akurta z sezonu w którym wróciliśmy do LM.
_________________

 
 
Miszcz 

Nr legitymacji: MCP 1335
Wiek: 32
Skąd: Kraków
Wysłany: 29-09-2021, 09:00   

Nie martw się, ja też będę polował na bilety online. :) Na Atletico przez kilka godzin były, więc działając sprawnie powinno się udać.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl