Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Karta Cuore Rossonero
Autor Wiadomość
Baresi87 

Nr legitymacji: MCP 1503
Wiek: 36
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Wysłany: 02-12-2019, 23:33   

Co jest z tymi kartami? Miały zostać wysłane po długim weekendzie w listopadzie i dalej cisza a mamy już grudzień.
_________________
FORZA MILAN !!!
 
 
plakat33 

Nr legitymacji: MCP 193
Skąd: Poznań
Wysłany: 18-12-2019, 19:44   

Hej, dzisiaj doszła karta Cuore Rossonero.

Czy legitymacje MCP będą wysyłane osobno na Gwiazdkę?

Pozdrawiam
 
 
kami 

Nr legitymacji: MCP 499
Skąd: Warszawa
Wysłany: 18-12-2019, 22:38   

Legitymacje zostały wysłane wczoraj, wszystkie
_________________
Milan! Regalaci Un Sogno!
 
 
martino1989 

Skąd: Szczecin
Wysłany: 31-08-2020, 17:08   

Cześć wszystkim,
ile biletów można kupić posiadając jedną kartę cuore rossonero? Chodzi mi tu o sytuację derbową, gdzie cena za bilet z kartą jest mniejsza, plus można kupić bilety w zamkniętej sprzedaży. Czy będę mógł kupić bilety dla siebie i żony?
 
 
artur1318 


Nr legitymacji: 1868
Wiek: 28
Skąd: Wrzosy / Bydgoszcz
Wysłany: 31-08-2020, 17:13   

Wygląda na to, że się to zmieniło i można mieć tylko jeden bilet na karcie na dany mecz. Sprawdź punkt 3 po lewej stronie: https://acmilan.com/en/fans/faq/faq-cuore-rossonero
_________________
Bydgoska grupa MCP na Facebooku
 
 
martino1989 

Skąd: Szczecin
Wysłany: 13-09-2021, 14:15   

Cześć koledzy, czy karta Cuore Rossonero jest ważna przez 4 lata? Chciałem ją wyrobić po raz 1 i zawsze myślałem że to karta na 1 sezon. Na acm.com nie do końca jasna odpowiedź
 
 
artur1318 


Nr legitymacji: 1868
Wiek: 28
Skąd: Wrzosy / Bydgoszcz
Wysłany: 13-09-2021, 17:18   

Cytat:
The expiry date is generally shown on the card itself. Cards issued from 1 June 2019 are valid for four years.


Dla mnie to bardzo jasna odpowiedź :)
_________________
Bydgoska grupa MCP na Facebooku
 
 
martino1989 

Skąd: Szczecin
Wysłany: 13-09-2021, 18:01   

artur1318 napisał/a:
Cytat:
The expiry date is generally shown on the card itself. Cards issued from 1 June 2019 are valid for four years.


Dla mnie to bardzo jasna odpowiedź :)


No właśnie nie do końca wiedziałem jak mam ją rozumieć, bo nie napisali, że zawsze jest ważna 4 lata, tylko podali sam przykład :D Ale dzięki :) Generalnie byłem święcie przekonany że odnawia się ją co roku, gdyby nie to już dawno bym zamówił.

Bo rozumiem, że przez 4 lata ma się wszystkie benefity z nią związane? To niezbyt wygórowana cena jak na 20 euro.
 
 
artur1318 


Nr legitymacji: 1868
Wiek: 28
Skąd: Wrzosy / Bydgoszcz
Wysłany: 13-09-2021, 19:06   

Kiedyś były dożywotnie, później przez pewien czas nawet na kilka miesięcy, ale teraz są na 4 lata. Dobrze rozumiesz ;)
_________________
Bydgoska grupa MCP na Facebooku
 
 
Chicken 

Wiek: 31
Skąd: Skierniewice
Wysłany: 19-10-2021, 15:28   

Ktoś wie na jakiego meila można napisać w sprawie karty? Wypełniłem już jakiś czas temu - z miesiąc wznowienie karty, wysłałem wszytkie potrzebne zdjecia itd. a nadal nie dostałem ani karty, ani meila z potwierdzeniem czy wszystkie zdjecia są dobre czy karta zostanie wysłana itd.
Dostałem tylko tego podstawowego emeila z informacją, że mój nowy numer karty już działa, zdjęcia i dane są weryfikowane, a w razie nieścisłości będą się kontaktować drogą meilową.
Dostałem też emeil z BNP potwierdzający zaksięgowanie pieniedzy w AC Milan.
W danych konta My Milan mam w sekcji My Cuore Rossonero dodaną nową kartę z nową datą i numerem. Piszę, że karta jest aktywna.
_________________

 
 
Miszcz 

Nr legitymacji: MCP 1335
Wiek: 32
Skąd: Kraków
Wysłany: 20-10-2021, 10:17   

Mam dokładnie tak samo. Dopóki mogę korzystać z wcześniejszej sprzedaży to się nie stresuje :P
Mam tylko nadzieję, że nie będę musiał zdjęć na nowo dawać. Ponoć można to załatwić w Casa Milan też. Poza tym chyba gdzieś pisali, że oczekiwanie do 2 miesięcy nawet jest. Więc trzeba się uzbroić w cierpliwość.
 
 
Damiano_S 


Nr legitymacji: MCP 1119
Wiek: 41
Skąd: Orzesze/Katowice
Wysłany: 27-11-2021, 10:56   

Mam kartę jednak jeszcze nie aktywowana. Czy można ją aktywować gdzieś indziej niż pod San Siro np. w Casa Milan?

Czy mogę kupić na nią bilety przez internet jak jeszcze nie jest aktywowana (rozumiem że można je również normalnie wydrukowac a nie są tylko na karcie) i dopiero aktywować przed meczem?
 
 
 
Chicken 

Wiek: 31
Skąd: Skierniewice
Wysłany: 06-01-2022, 19:48   

I jak? Dostał już ktoś kartę? Prawie 5 miesiecy już mineło i cisza. Zero informacji czy dobre dane, kiedy wysyłka itd.
Jak piewszy raz zamawiałem te kilka lat temu, to w 30 dni miałem kartę, a teraz 5 miesiecy i cisza.
Ma ktoś ten kontakt do pomocy? Na stronie Milanu są tylko numery telefonu, ale nei dogadam sie z nimi, bo nie znam na tyle angielskiego.
_________________

 
 
artur1318 


Nr legitymacji: 1868
Wiek: 28
Skąd: Wrzosy / Bydgoszcz
Wysłany: 06-01-2022, 20:41   

Aż dziwne, jak swoją zamawiałem kilka lat temu to od procesu opłacenia karty do otrzymania jej nie minęło nawet 48h.

Napisz na cuore.rossonero@acmilan.com
_________________
Bydgoska grupa MCP na Facebooku
 
 
Chicken 

Wiek: 31
Skąd: Skierniewice
Wysłany: 09-01-2022, 23:46   

Też jak zamawiałem pierwszy raz, to dość szybko ją dostałem. Teraz utraciła wazność i robiłem wznowienie. Napiszę i zobaczę.
_________________

 
 
Miszcz 

Nr legitymacji: MCP 1335
Wiek: 32
Skąd: Kraków
Wysłany: 11-01-2022, 09:49   

Gazidisa nie było w biurze to opóźnienia :D

Ja dostałem na początku listopada maila, że dane prawidłowe i tyle. Byłem w grudniu w Casa Milan i pytałem czy mogę odebrać osobiście, ale kazali czekać.
 
 
Chicken 

Wiek: 31
Skąd: Skierniewice
Wysłany: 11-01-2022, 19:08   

@Miszcz ja takiego meila nie dostałem. Jedynie potwierdzenie, że karta jest aktywna i meil z banku, że zaksiegowano kase na rzecz ac milan. Zero meila czy dane ok, zero potwierdzenia, teraz też zero odpowiedzi :) No nic, czekam dalej.
_________________

 
 
Chicken 

Wiek: 31
Skąd: Skierniewice
Wysłany: 20-03-2022, 19:24   

Karty nadal nie ma, a minęło już pół roku. Support odpisuje cały czas, że jest duże zainteresowanie, przez co wysyłki mogą się opóźnić. Miesiąc, dwa - spoko, ale nie pół roku. Lecą w kulki :)
_________________

 
 
Miszcz 

Nr legitymacji: MCP 1335
Wiek: 32
Skąd: Kraków
Wysłany: 19-04-2022, 13:20   

Ja otrzymałem już jakiś czasu temu. W lutym chyba.
 
 
Chicken 

Wiek: 31
Skąd: Skierniewice
Wysłany: 27-04-2022, 13:31   

Karta doszła dopiero dziś ;) Był problem z danymi do wysyłki. Oczywiście nie wysłali żadnego meila, że coś jest nie tak. Uzupełniłem na nowo dane, po kilku dniach dostałem meila, że dane z dowodu osobistego nie można zweryfikować. Trzeba udać się do kasy przed meczem. Olałem temat, bo w tym sesozonie raczej na mecz nie pojadę. Mówie, załatwie sobie to na jesieni na jakimś meczu. A tu patrze dziś w skrznkę, a tam koperta z Włoch. Tak ze, muszą mieć chyba tam rzeczywiście jakiś bałagan :)
_________________

 
 
pirlo21gold 

Wiek: 31
Skąd: STARGARD
Wysłany: 28-03-2023, 12:02   mecz, karta, bilet

Witam Panowie
Jestem nowym na forumie, od sierpnia planuje dołączyć do klubu.
Potrzebuje pomocy. Planuje jechać na mecz do Milanu 12.04.
Wszystko już mam wykupione poza biletami - nie wiedziałem o tym że, dla kupna musze posiadać karte CNR. Ma kolega, ale niestety skończyłą się ważność.

Czy może ktoś udostępnić numer kart i date urodzenia dla kupna 2 biletów.

z Góry dziękuje. Odwdzięczę!
 
 
MOLU 

Nr legitymacji: MCP 783
Wiek: 42
Skąd: Gorzów, P-ny, Luton
Wysłany: 29-03-2023, 20:04   

Nie musisz miec karty ,aby kupic bilet... Musisz sie zarejstrowac na MyMilan i mozesz kupowac...
Jak odnowic karte Cuore Rossonero ? Mam kilka lat i nigdy nie aktywowalem, nie uzywalem ...
_________________
AC Milan , PSV Eindhoven ,Arsenal Londyn ,Luton Town...
 
 
pirlo21gold 

Wiek: 31
Skąd: STARGARD
Wysłany: 29-03-2023, 20:56   

Niestety bez karty nie mogę. Przed płatnością wymaga numer karty.
Czy możesz udostępnić jeżeli posiadasz? Odwdzięczę.
 
 
plakat33 

Nr legitymacji: MCP 193
Skąd: Poznań
Wysłany: 29-03-2023, 21:00   

MOLU napisał/a:
Nie musisz miec karty ,aby kupic bilet... Musisz sie zarejstrowac na MyMilan i mozesz kupowac...
Jak odnowic karte Cuore Rossonero ? Mam kilka lat i nigdy nie aktywowalem, nie uzywalem ...

A sprzedaż nie jest dla posiadaczy Cuore Rossonero, którzy wyrobili kartę przed 8 marca żeby zapobiec wykupieniu biletów przez kibiców Napoli?
 
 
pirlo21gold 

Wiek: 31
Skąd: STARGARD
Wysłany: 29-03-2023, 21:34   

TAk jak piszesz.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl