Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Karta Cuore Rossonero
Autor Wiadomość
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 31-03-2023, 09:10   

"pozyczenie" od kogos Cuore Rossonero nic Ci nie da, poniewaz na tym meczu w odroznieniu do wszystkich na bilecie ma byc skanowany kod QR, by weryfikowac czy bilet faktycznie jest kupiony na osobe, ktora sie z nim zglasza, czy nazwisko zostalo np zmienione w photoshopie.

Ma to na celu wyeliminowanie tego, ze polowa stadionu jest za Napoli jak to zawsze ostatnio na meczach ligowych bywalo.

Pozostaje tylko czekanie na wolna sprzedaz dla ludzi bez kart CR, jesli do takiej w ogole dojdzie.
 
 
 
pirlo21gold 

Wiek: 31
Skąd: STARGARD
Wysłany: 31-03-2023, 10:55   

SonaR napisał/a:
"pozyczenie" od kogos Cuore Rossonero nic Ci nie da, poniewaz na tym meczu w odroznieniu do wszystkich na bilecie ma byc skanowany kod QR, by weryfikowac czy bilet faktycznie jest kupiony na osobe, ktora sie z nim zglasza, czy nazwisko zostalo np zmienione w photoshopie.

Ma to na celu wyeliminowanie tego, ze polowa stadionu jest za Napoli jak to zawsze ostatnio na meczach ligowych bywalo.

Pozostaje tylko czekanie na wolna sprzedaz dla ludzi bez kart CR, jesli do takiej w ogole dojdzie.


Ale przy zakupie i tak podaje swoje dane, jako osoby kupującej? Chyba nie?
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 03-04-2023, 10:36   

ale jak nie masz karty CUore to te dane Ci nie wejda. system odrzuci.
 
 
 
MOLU 

Nr legitymacji: MCP 783
Wiek: 42
Skąd: Gorzów, P-ny, Luton
Wysłany: 04-04-2023, 15:56   

Sonar czy da rade aktywowac stara nieurzywana karte Cuore....?
_________________
AC Milan , PSV Eindhoven ,Arsenal Londyn ,Luton Town...
 
 
grupa 

Skąd: Łódź
Wysłany: 14-04-2023, 21:19   

beda jakies zapisy na wyrobienie kart ?
 
 
Chef 

Wiek: 35
Skąd: Kraków/Pilica
Wysłany: 15-04-2023, 23:58   

Cześć! Może ktoś podpowiedzieć co powinienem wybrać w tym etapie rejestracji? Dowód osobisty oczywiście był wydany przez burmistrza miasta. Municipality nie pasuje bo to "miasto". Foreign Authority natomiast nie wiem jak interpretować.



Drugie pytanie, czy mogę kupić dwa bilety na jeden mecz używając tylko jednej karty? Drugi bilet będzie dla żony. Czy musi wyrobić własną kartę Cuore Rossonero?

Z góry dzięki!
 
 
 
plakat33 

Nr legitymacji: MCP 193
Skąd: Poznań
Wysłany: 16-04-2023, 13:23   

grupa napisał/a:
beda jakies zapisy na wyrobienie kart ?


Nie ma w planach. Każdy wyrabia indywidualnie.
 
 
grupa 

Skąd: Łódź
Wysłany: 16-04-2023, 19:02   

plakat33 napisał/a:
grupa napisał/a:
beda jakies zapisy na wyrobienie kart ?


Nie ma w planach. Każdy wyrabia indywidualnie.



a tą karte mozna na miejscu w Mediolanie wyrobic, czy tylko online ?
 
 
plakat33 

Nr legitymacji: MCP 193
Skąd: Poznań
Wysłany: 17-04-2023, 10:01   

Można w Mediolanie na miejscu od ręki np. w Casa Milan.
 
 
grupa 

Skąd: Łódź
Wysłany: 17-04-2023, 14:34   

plakat33 napisał/a:
Można w Mediolanie na miejscu od ręki np. w Casa Milan.


dzieki, ale lipa, zgapilem sie, moglem na meczu z Napoli to wyrobić, a teraz przez internet to nie wiadomo czy to dojdzie i ile bym czekał.
 
 
Chef 

Wiek: 35
Skąd: Kraków/Pilica
Wysłany: 17-04-2023, 22:49   

Chef napisał/a:
Cześć! Może ktoś podpowiedzieć co powinienem wybrać w tym etapie rejestracji? Dowód osobisty oczywiście był wydany przez burmistrza miasta. Municipality nie pasuje bo to "miasto". Foreign Authority natomiast nie wiem jak interpretować.


Drugie pytanie, czy mogę kupić dwa bilety na jeden mecz używając tylko jednej karty? Drugi bilet będzie dla żony. Czy musi wyrobić własną kartę Cuore Rossonero?


Pany, a mnie ktoś pomoże? :)
 
 
 
plakat33 

Nr legitymacji: MCP 193
Skąd: Poznań
Wysłany: 18-04-2023, 15:14   

grupa napisał/a:
teraz przez internet to nie wiadomo czy to dojdzie i ile bym czekał.

Kolega jak wyrabiał w tym miesiącu albo w zeszłym to po 2 tygodniach miał w domu. Ale znam takie przypadki, gdzie trwało to znacznie dłużej.
 
 
Chef 

Wiek: 35
Skąd: Kraków/Pilica
Wysłany: 19-04-2023, 09:22   

Czy mogę kupić dwa bilety na jeden mecz używając tylko jednej karty? Drugi bilet będzie dla żony. Czy musi wyrobić własną kartę Cuore Rossonero?
 
 
 
Skyler 


Skąd: małopolska
Wysłany: 26-04-2023, 22:06   

Czy jeśli kupię bilet na derby na kartę Cuore to mogę go potem przebukować na inne nazwisko tak jak zawsze?
 
 
Chef 

Wiek: 35
Skąd: Kraków/Pilica
Wysłany: 09-05-2023, 10:18   

Cześć! Mam Cuore Rossonero zweryfikowaną poprawnie (zaakceptowali zdjęcie i wszystkie dane), nie mam jej jednak fizycznie u siebie.

Czy w takim wypadku muszę wyrabiać tymczasową kartę Cuore w jednej z kas San Siro, czy wystarczy jak będę miał bilet i dowód osobisty? Z tymi dwoma dokumentami wejdę bez problemu na stadion czy będą wymagać Cuore?

Jeśli wyrobienie tymczasowej karty jest konieczne, proszę napiszcie czy w tylko w jednej, konkretnej kasie pod SS mogę to zrobić i ile to kosztuje?

Jutro mecz więc proszę o szybką odpowiedź :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl